_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
13 lut 2018, 19:33


Kodak pisze:Ja tego nie rozumiem Kocurek jest jedną z kilku dziewczyn, które rozpromowały SU. Czemu tak Ją traktujecie? Mam konto na SU 4 lata i wcześniej tego nie było. Fakt zdarzały sie kłótnie i wyzwiska, ale nie w takim stopni. Co wam da jak pozbędziecie sie dziewczyn? Ludzie ogarnijcie się.


może problem jest w tym jak zaczęła traktować innych jak się zmieniła :?:
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
13 lut 2018, 20:04


Kodak pisze:Ja tego nie rozumiem Kocurek jest jedną z kilku dziewczyn, które rozpromowały SU. Czemu tak Ją traktujecie? Mam konto na SU 4 lata i wcześniej tego nie było. Fakt zdarzały sie kłótnie i wyzwiska, ale nie w takim stopni. Co wam da jak pozbędziecie sie dziewczyn? Ludzie ogarnijcie się.

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272

Jest tam kilka typów jak złodziej ,tentego,opium, którzy cały czas prowokują jak nie na forum to u niej. Ten ostatni czasem wypisuje takie rzeczy na czacie nocami.. i odkąd znowu tu wrócił to zaczeły sie różne jazdy.Panowie troche rozsądku ;)
Awatar użytkownika
Onpoznan
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2018, 14:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
13 lut 2018, 20:16


Kodak pisze:Ja tego nie rozumiem Kocurek jest jedną z kilku dziewczyn, które rozpromowały SU. Czemu tak Ją traktujecie? Mam konto na SU 4 lata i wcześniej tego nie było. Fakt zdarzały sie kłótnie i wyzwiska, ale nie w takim stopni. Co wam da jak pozbędziecie sie dziewczyn? Ludzie ogarnijcie się.

Jak Kocurek albo ktorakolwiek inna transmitujaca rozpromowaly SU?? Biegaly z banerem po ulicach? Ztcw to SU sie promowalo samo...potem zaczelo zyc wlasnym zyciem. Nikt sie dziewczyn nie pozbywa...przychodza, odchodza same. Z roznych powodow.
Liczba transmitujacych caly czas na podobnym poziomie. SU po wiekszym fejmie z poczatkow istnienia ustabilizowane. Awanturki i dramaty byly sa i beda...Wielkie odejscia i male powroty tez... Chill
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: KOCUREK272
13 lut 2018, 20:34


Właśnie Kotzurek chyba zastopowała rozwój SU i przyczyniła się do jego degeneracji robiąc różne chore akcje z lewymi żetonami (typu słynne kupowanie białego rowerka za bodajże 20 koła żetona) udowadniając innym paniom, że a) za mało się cenią za privy z nagością skoro "zwykła" kobieta może namówić faceta na rozmowę za 2-3 razy tyle za ile one pokazują orgazmy b) będąc odpowiednio sprytną można doić Januszy z żetona nie zniżając się do poziomu rozbierania i udawanych orgazmów. SKutkiem jej działania był napływ upierdliwych nierozbieralnych i wzrost cen rozbieranych privów do niebotycznego poziomu. A pozytywny wpływ? Był jakiś? Jak tak to wymieńcie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
13 lut 2018, 21:19


komin pisze:Jak Kocurek albo ktorakolwiek inna transmitujaca rozpromowaly SU?? Biegaly z banerem po ulicach? Ztcw to SU sie promowalo samo...potem zaczelo zyc wlasnym zyciem. Nikt sie dziewczyn nie pozbywa...przychodza, odchodza same. Z roznych powodow.
Liczba transmitujacych caly czas na podobnym poziomie. SU po wiekszym fejmie z poczatkow istnienia ustabilizowane. Awanturki i dramaty byly sa i beda...Wielkie odejscia i male powroty tez... Chill


Tu sie z Tobą nie zgodze gdyby nie transmitujące, gdyby nie ich pokazy jakieś ciekawe akcje SU by sie nie rozwineło. Przepadło by bo było by nudne.
Co do dziewczyn masz troche musze sie z Tobą zgodzić, ale nie do końca, Sam musisz mi przyznać, ze jest kilka nicków, które dawały tutaj czadu.
I dzięki nim SU zyskało.
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Re: KOCUREK272
13 lut 2018, 21:27


Jasne Kodak, że SU bez stałych, aktywnych by się nie rozwinęło tak szybko. Tylko wiesz - stacja telewizyjna bez boksera będzie zarabiać, a bokser bez stacji telewizyjnej na merca nie zarobi.



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
13 lut 2018, 23:26


jay pisze:
Onpoznan pisze:Co tam sie ostatnio dzieje u niej na transmisjach to dramat,obserwuje ja od pewnego czasu i nie pamietam by bylo tak zle.Kłótnie wyzwiska grozby nie wrózą nic dobrego.


a co się dziwisz, jak zleciało się do niej tylu zjebanych zakochańców już nawet cichy zaczyna pisać tak jak tamci, ale w ujęciu historycznym to transmisje u kocurka swoim działaniem około 2,5 roku temu zepsuł goldie.

pozdrawiam hard :bye:



Nowy Blog ShowUp.tv
Zepsuł to fakt .Na starym nicku sporo u niej siedziałem trochę żetonów zostawiłem , ale to nie ważne .Różnica między transmisjami z przed kilku lat a teraz jest głównie taka że kiedyś było po prostu było wesoło wynikało to między innymi z tymi co ją odwiedzali .Teraz to ją troszkę podziwiam , na jej miejscu na zbity ryj wyjebałbym część tych idiotów co u niej piszą . O czym można z nią pisać jak na czecie jest np. typ u którego co drugie zdanie brzmi mniej wiecej tak "mam pisać czy nie pisać ,mam pisać czy nie pisać , mam wyjść czy nie wyjść , mam wyjść czy nie wyjść " przecież to by się święty wkurwił .Stare dobre transmisje u pani K272 ( o dziwo bez gołej cipy i udawanego orgazmu też takie na SU mogą być ) już nie wrócą na dużo tym cymbałom pozwoliła .
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 18:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
14 lut 2018, 07:32


Jak Kocurek albo ktorakolwiek inna transmitujaca rozpromowaly SU?? Biegaly z banerem po ulicach? Ztcw to SU sie promowalo samo...potem zaczelo zyc wlasnym zyciem. Nikt sie dziewczyn nie pozbywa...przychodza, odchodza same. Z roznych powodow.
Liczba transmitujacych caly czas na podobnym poziomie. SU po wiekszym fejmie z poczatkow istnienia ustabilizowane. Awanturki i dramaty byly sa i beda...Wielkie odejscia i male powroty tez... Chill


dokładnie, mądrego to jednak dobrze poczytać :mrgreen:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
14 lut 2018, 10:10


Ale żeście się rozpisali, chyba bierzecie lekcje od harda i stąd te wypracowania
no no
Dajcie jej qrva już święty spokój


https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
14 lut 2018, 10:19


jay pisze:
Onpoznan pisze:Co tam sie ostatnio dzieje u niej na transmisjach to dramat,obserwuje ja od pewnego czasu i nie pamietam by bylo tak zle.Kłótnie wyzwiska grozby nie wrózą nic dobrego.


a co się dziwisz, jak zleciało się do niej tylu zjebanych zakochańców już nawet cichy zaczyna pisać tak jak tamci, ale w ujęciu historycznym to transmisje u kocurka swoim działaniem około 2,5 roku temu zepsuł goldie.

pozdrawiam hard :bye:



Nowy Blog ShowUp.tv

Czyżby kolejne odejście :?: :?: :?: :?: Czarne chmury chyba zebrały się nad SU. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
14 lut 2018, 12:09


pusty_nick pisze:Ale żeście się rozpisali, chyba bierzecie lekcje od harda i stąd te wypracowania
no no
Dajcie jej qrva już święty spokój


Popieram.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
14 lut 2018, 12:34


NoMoreMoney pisze:
pusty_nick pisze:Ale żeście się rozpisali, chyba bierzecie lekcje od harda i stąd te wypracowania
no no
Dajcie jej qrva już święty spokój


Popieram.


bardziej by chyba wolała, żeby dać jej spokój na czacie niż tu, to się również ciebie tyczy i nie mów,że się starasz bo jest coraz gorzej.
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
14 lut 2018, 13:16


jay pisze:
NoMoreMoney pisze:
pusty_nick pisze:Ale żeście się rozpisali, chyba bierzecie lekcje od harda i stąd te wypracowania
no no
Dajcie jej qrva już święty spokój


Popieram.


bardziej by chyba wolała, żeby dać jej spokój na czacie niż tu, to się również ciebie tyczy i nie mów,że się starasz bo jest coraz gorzej.

najlepiej to dajcie jej spokój i tutaj i na czacie i w ogóle nie macie żetoników to spadać :D
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
14 lut 2018, 19:44


W tym Dniu życzę Wam wszystkim Prawdziwej Miłości dużo Wspaniałości Radości na co dzień,a przede wszystkim Zdrowia.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 20:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: __77777__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: __77777__


Re: KOCUREK272
14 lut 2018, 21:53


Dzisiaj koteczek całkiem miły i sympatyczny i
KOCUREK272: nie musiscie dawac tych zetonow ,a po prostu zachowujcie sie. :shock2: :shock2: :shock2: :shock2:

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
14 lut 2018, 22:26


Widzicie prostaki,obrazające i hejtujące ją tu (i tam) na każdym kroku... kocurek to przyklad katoliczki,ktora zło dobrem próbuje zwyciezać.Nie wstyd wam :?:
Pozdrawiam hard



Nowy Blog ShowUp.tv
jestem obecny,nawet jak spicie.
Awatar użytkownika
opium01
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 25 lis 2017, 02:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: E.W
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
14 lut 2018, 22:38


KOCURELLA pisze:W tym Dniu życzę Wam wszystkim Prawdziwej Miłości dużo Wspaniałości Radości na co dzień,a przede wszystkim Zdrowia.

Dzięki i wzajemnie KOCURELLA
Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie, nie tylko dziś ale i każdego następnego dnia ;)

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
14 lut 2018, 23:01


KOCURELLA pisze:W tym Dniu życzę Wam wszystkim Prawdziwej Miłości dużo Wspaniałości Radości na co dzień,a przede wszystkim Zdrowia.


Dziękuję Kocurelka i Wzajemnie. Wszystkiego co Najlepsze w tym dniu Ci życzę jak i w pozostałe dni roku :)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
15 lut 2018, 03:03


HardRockCaffe666 pisze:
jay pisze:
Onpoznan pisze:Co tam sie ostatnio dzieje u niej na transmisjach to dramat,obserwuje ja od pewnego czasu i nie pamietam by bylo tak zle.Kłótnie wyzwiska grozby nie wrózą nic dobrego.


a co się dziwisz, jak zleciało się do niej tylu zjebanych zakochańców już nawet cichy zaczyna pisać tak jak tamci, ale w ujęciu historycznym to transmisje u kocurka swoim działaniem około 2,5 roku temu zepsuł goldie.

pozdrawiam hard :bye:



Nowy Blog ShowUp.tv

Czyżby kolejne odejście :?: :?: :?: :?: Czarne chmury chyba zebrały się nad SU. :!: :!: :!: :!:



Chłopaki, to jest tępa tykwa... ona nigdy z SU nie zrezygnuje, do końca showupa będzie tu siedziała, bo nic ją w życiu nie czeka. Gruba, niezgrabna dupa, beznadziejne ciało, więc co tu pokazywać. Gdyby miała ciało jak Maddie, to by je pokazywała, a tak to może tylko tymi tępymi ślepiami przewracać. Inne dziewczyn przynajmniej się tu starają, a nie walą głupie minki czekając na żeton. Pies z kulawą nogą by jej nie chciał dlatego nie ma chłopa. Jej ubogie życie to showup, a gdyby go nie było to tesco albo trasa dla tirów :biggrin:
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 17:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
15 lut 2018, 05:13


No no, a to żeś zabłysnął. Teraz już spokojnie możesz pławić się w swym blasku i wymyślać następne równie mądre i odkrywcze brednie.
A tak na marginesie - nie pomyliłeś okienek ? A może pora zacząć nosić okulary ? Bo to co piszesz nijak się ma do rzeczywistości.

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości