slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
posprzatajTO pisze:O słodka, a ponoć w zeszłym tygodniu kończyłam przygodę z ShowUp.tv


Ale zostałam wiesz kasa w biedronce przyciasna i mało kasy więc trzeba jakoś żyć :D


matias999 pisze:Co tu się dzieje ? :D Słodzik,zachowujesz się jak dzieciak.


Jestem dzieckiem, kupisz mi lizaka i lalkę pod choinkę? Bo dziecko powinno dostawać prezenty. Tylko to ma być lalka Barbie a nie ta dmuchana spod łóżka
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2018, 11:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


goldie pisze:głupia , infantylna i gruba , posiadaczka tłustych kłaków oraz pistachio pod kopuła . Nie polecam .


a MODERLIN mam Ci wstawić naszą rozmowę przed chwilką gdzie mi powiedziałeś, że tego pożałuje i że podasz mi adres, którego jeszcze nie dostałam a dalej czkam. Chyba, że obawiasz.
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2018, 11:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


slodkaa987 pisze:
goldie pisze:głupia , infantylna i gruba , posiadaczka tłustych kłaków oraz pistachio pod kopuła . Nie polecam .


a MODERLIN mam Ci wstawić naszą rozmowę przed chwilką gdzie mi powiedziałeś, że tego pożałuje i że podasz mi adres, którego jeszcze nie dostałam a dalej czkam. Chyba, że obawiasz.

poprosze, a adres masz moj na pw razem z danymi kontaktowymi juz od 30 min

merry
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Laska już konkretnie odjechała mentalnie, jeszcze jak zaprzeczała na nowym koncie temu, że rozbierała się na starym to było słodkie i urocze ale teraz to już konkretnie straciła kontakt z bazą - jakieś najazdy na Kotzura, nerwy, wyzwiska, zmienianie nicka, straszenie pozwami na prawo i lewo (min. Admina za "bezprawne bany" - he he prokurator który go będzie musiał za to pozwać będzie miał twardy orzech do zgryzienia jaki to paragraf :) i ogólnie całą transmisję popchnęła w stronę totalnej toxyzacji - Toxic miała taka samo jak się zetony skonczyły to próbowała za wszelką cenę robić szum żeby podtrzymać zainteresowanie swoją osobą, jak się to skończyło w jej przypadku - widać do tej pory, Słodka - nie idź tą drogą!

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Laska już konkretnie odjechała mentalnie, jeszcze jak zaprzeczała na nowym koncie temu, że rozbierała się na starym to było słodkie i urocze ale teraz to już konkretnie straciła kontakt z bazą - jakieś najazdy na Kotzura, nerwy, wyzwiska, zmienianie nicka, straszenie pozwami na prawo i lewo (min. Admina za "bezprawne bany" - he he prokurator który go będzie musiał za to pozwać będzie miał twardy orzech do zgryzienia jaki to paragraf :) i ogólnie całą transmisję popchnęła w stronę totalnej toxyzacji - Toxic miała taka samo jak się zetony skonczyły to próbowała za wszelką cenę robić szum żeby podtrzymać zainteresowanie swoją osobą, jak się to skończyło w jej przypadku - widać do tej pory, Słodka - nie idź tą drogą!

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987


"bezprawne bany" - taka zbrodnie to bedzie musial rozpatrywac sad najwyzszy :D
LEON LXIX


Kilka cytatów z archiwum czata ;)

slodkaa987 - wczoraj, 23:50 pisze:dotrzymaliście słowa jako zarząd?

GumowyWonsz - dzisiaj, 0:01 pisze:@ slodkaa987, proste pytanie czego oczekujesz w tym sądzie ? przeprosin pieniedzy czy salta do tyłu ?

slodkaa987 - dzisiaj, 0:02 pisze:gumowy sprostowań i przeprosin przedewszystkim aby ten jebany kocur i jego pieski dali mi normalnie zyć na forum i na ShowUp.tv

slodkaa987 - dzisiaj, 0:17 pisze:pozdro goldie Ty też zobaczysz za kilka dni ;p

slodkaa987 - dzisiaj, 0:18 pisze:haha cipka i cycki tylko an camwhores kocurek272

slodkaa987 - dzisiaj, 0:30 pisze:admin zobaczymy jak zeragujesz jak dostaniesz pozew do ręki

slodkaa987 - dzisiaj, 0:31 pisze:wiesz dobrze, że mam udukomentowane wszystko od począrku zwłaszcza z bezprawnymi banami

slodkaa987 - dzisiaj, 0:31 pisze:pora kończyć to zobaczymy kto sie będzie śmiał ostatni
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2090
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Kiedyś to było śmieszne, teraz jest żałosne :D Marne próby zwrócenia na siebie uwagi.



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Icek
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 05 sie 2015, 12:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kamyczek123
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


e-Laski.pl pisze:Kilka cytatów z archiwum czata ;)

slodkaa987 - wczoraj, 23:50 pisze:dotrzymaliście słowa jako zarząd?

GumowyWonsz - dzisiaj, 0:01 pisze:@ slodkaa987, proste pytanie czego oczekujesz w tym sądzie ? przeprosin pieniedzy czy salta do tyłu ?

slodkaa987 - dzisiaj, 0:02 pisze:gumowy sprostowań i przeprosin przedewszystkim aby ten jebany kocur i jego pieski dali mi normalnie zyć na forum i na ShowUp.tv

slodkaa987 - dzisiaj, 0:17 pisze:pozdro goldie Ty też zobaczysz za kilka dni ;p

slodkaa987 - dzisiaj, 0:18 pisze:haha cipka i cycki tylko an camwhores kocurek272

slodkaa987 - dzisiaj, 0:30 pisze:admin zobaczymy jak zeragujesz jak dostaniesz pozew do ręki

slodkaa987 - dzisiaj, 0:31 pisze:wiesz dobrze, że mam udukomentowane wszystko od począrku zwłaszcza z bezprawnymi banami

slodkaa987 - dzisiaj, 0:31 pisze:pora kończyć to zobaczymy kto sie będzie śmiał ostatni



Ludzie którzy nie wiedzą o co chodzi a się wtrącają typowe dla osób bezmyślnych. Hejtowanie kocurka czy obrażanie na transie dawajcie mi chociaż jedną podstawę do tego stwierdzenia. Żałośni jesteście Wy bo z kontekstu wyrwane to wszystko można sobie wstawić tyle w temacie.
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2018, 11:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Skoro znow wybuchla afera Slodkagate to dla ulatwienia pracy zespolowi prawnikow i prokuraturze zebralem troszke wpisow slodkiej w tym temacie, pisownia oryginalna.

ojj jasne puszczają mi nerwy. Zwłaszcza, że wy wchodzicie sobie non stop waląc konia i wypisując durne teksty na poziomie gimnazjalisty. Fakt, że nie umiejętnie konwersujecie i używacie wulgaryzmów negując człowieka na poziomie gimnazjalisty. Mam czym się przejmować ahahhaa takie du... nie obchodzą mnie. Tyle buraczki!
>
Myślisz, że Twoja wypowiedź na "wysokim poziomie" coś zmieni? Jesteś osobą, która neguje kogoś kogo nie zna? Wykonuje ruch? A wiesz co to percepcja wzorkowo-ruchowa? Bo chyba musisz ją poprawić skoro patrzysz na to i piszesz oraz nie wnikam co jeszcze. Do tego może podyskutujmy jaki masz słaby wzrok skoro nie widzisz siebie tylko innych. Wiesz jestem osobą, która nie neguje innych chyba, że oni już przesadzają, a Wasze wypociny już podchodzą pod paragrafy (nie piszę, że wszystkich). Polskie prawo ma takie coś, że może namierzyć kogoś nawet przez net, a ja mogę z chęciom się potłumaczyć na policji żeby poucierać noska zadufanym bałwankom z forum :d tyle!
>
Niemożność ustalenia jest w tedy kiedy nie ma dowodów, a jeżeli ktoś udostępnia komputer na obrażanie innych to jest współudział. Przykro mi ale mam wielu znajomych policjantów i wiem mniej więcej jak to wygląda. A moje zaburzenie ruchowe na pewno jest w normie. Nie jak Twoja priorecepcja. Bardzo mi przykro, że z powodu choroby macie ograniczenia w mózgu, ale mnie już się nie chce zniżać do Waszego poziomu bo mój jest troszeczkę zbyt wysoki
>
Dla Waszej informacji wywalam dziewczyny bo nic nie piszą. A konkurencja dla mnie nie jest straszna bo dla co niektórych dziewczyn i tak nią nie jestem tyle :)
>
Niech kocurek zrobi mi zdjęcie jak u niej siedzę z chęcią to zobaczę. Bo już mnie to denerwuje.
>
Dziwne ale nie tęsknię i nie nasladuje nikogo ;) dobrze jest mi w normalnej pracy i jako zwykłej studentce ;) polecam każdej dziewczynie takie życie! Zwykła normalna i szczęśliwa a Wy zajmuijcie się sobą
>
Ale jak tak mnie Wam brak to poinformuję Was że dzisiaj mam ostatnia transmisję na zbiorniku by uzbierać tam do wypłaty a potem już koniec; ) Wiem, że i tak nie zrozumiecie :)
>
17 pazdziernika 2016:
Każda DZIEWCZYNA marzy o normalnym życiu dzięki ShowUp.tv dostałam szansę by się pozbierać ale to nie sposób na życie. Wiem, że gdy będę tutaj siedzieć zmarnuje co dzięki sobie osiągnęłam. A po za tym za niedługo planuje sobie ktoś znaleźć i dzieci
>
Idźcie się leczyć! Wiecie co! Macie ego jak nie powiem co, a tak naprawdę z Was to małe kutaski, którzy w normalnym życiu nie poruchaja. Wybrałam normalne życie dla swojego faceta, którego poznałam i przez bandę frajerów nie zamierzam się denerwować. Jeszcze raz któryś mnie obrazi, a wcześniejsze posty, które podchodzą pod paragraf idą na policję tyle! A ruger wiesz co jest lepsze od sypiących januszy na ShowUp.tv, lepsze jest mój prawdziwy uśmiech, zadowolenie z siebie i dawanie z siebie 100% i bycie z tego powodu szczęśliwą. Przejście na normalne życie i umawianie się z ludźmi by porozmawiać. Fakt- łatwa kasa jest spoko, ale nie dawała mi radości takiej jak normalna praca :) Dziwne ale prawdziwe. Jestem po prostu dziwna pod pewnymi względami
>
19 pazdziernika 2016
Przykro mi ale nie chce tutaj wracać i nie wrócę :) Mam w normlanym życiu teraz tego czego potrzebowałam, brakuje tylko jednej rzeczy i będę w 10000000000% szczęśliwa.
>
i o podatkach: odprowadzam jako działalność gospodarczą, dlatego spokojnie na policję mogę iść.
>
Ważne, że wiem kim jestem i że wy jesteście forumowiczami którzy chcą wszystkiego za darmo, a przedewszystkim aby dziewczyna się szmaciła nago itd..

>
28 pazdziernika 2016 (w miedzyczasie nadajac na zbiorniku)
Właśnie nadaje :
https://showup24.tv/ona_slodka987

>
kwiecien 2017 ktos z forum: "cycki i zadek był :)i to na ogólnym bo myślała, że nikt jej nie rozpozna bo przecież slodka987 to skończyła z kamerkami a ona_slodka to zupełnie inna osoba :D "
>
Pewne kuriozum dostrzezone przez jednego z forumowiczow: "Czyli na normalnych transmisjach pokazywałaś twarz i to byłaś Ty, a na rozbieranych pokazach na których nie było widać twarzy to nie byłaś Ty? :D "

W miedzyczasie panna wystepuje na forum pod nickiem koteczek222 piszac o sobie w trzeciej osobie... tego juz mi sie nie chce kopiowac ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Skoro znow wybuchla afera Slodkagate to dla ulatwienia pracy zespolowi prawnikow i prokuraturze zebralem troszke wpisow slodkiej w tym temacie, pisownia oryginalna.

ojj jasne puszczają mi nerwy. Zwłaszcza, że wy wchodzicie sobie non stop waląc konia i wypisując durne teksty na poziomie gimnazjalisty. Fakt, że nie umiejętnie konwersujecie i używacie wulgaryzmów negując człowieka na poziomie gimnazjalisty. Mam czym się przejmować ahahhaa takie du... nie obchodzą mnie. Tyle buraczki!
>
Myślisz, że Twoja wypowiedź na "wysokim poziomie" coś zmieni? Jesteś osobą, która neguje kogoś kogo nie zna? Wykonuje ruch? A wiesz co to percepcja wzorkowo-ruchowa? Bo chyba musisz ją poprawić skoro patrzysz na to i piszesz oraz nie wnikam co jeszcze. Do tego może podyskutujmy jaki masz słaby wzrok skoro nie widzisz siebie tylko innych. Wiesz jestem osobą, która nie neguje innych chyba, że oni już przesadzają, a Wasze wypociny już podchodzą pod paragrafy (nie piszę, że wszystkich). Polskie prawo ma takie coś, że może namierzyć kogoś nawet przez net, a ja mogę z chęciom się potłumaczyć na policji żeby poucierać noska zadufanym bałwankom z forum :d tyle!
>
Niemożność ustalenia jest w tedy kiedy nie ma dowodów, a jeżeli ktoś udostępnia komputer na obrażanie innych to jest współudział. Przykro mi ale mam wielu znajomych policjantów i wiem mniej więcej jak to wygląda. A moje zaburzenie ruchowe na pewno jest w normie. Nie jak Twoja priorecepcja. Bardzo mi przykro, że z powodu choroby macie ograniczenia w mózgu, ale mnie już się nie chce zniżać do Waszego poziomu bo mój jest troszeczkę zbyt wysoki
>
Dla Waszej informacji wywalam dziewczyny bo nic nie piszą. A konkurencja dla mnie nie jest straszna bo dla co niektórych dziewczyn i tak nią nie jestem tyle :)
>
Niech kocurek zrobi mi zdjęcie jak u niej siedzę z chęcią to zobaczę. Bo już mnie to denerwuje.
>
Dziwne ale nie tęsknię i nie nasladuje nikogo ;) dobrze jest mi w normalnej pracy i jako zwykłej studentce ;) polecam każdej dziewczynie takie życie! Zwykła normalna i szczęśliwa a Wy zajmuijcie się sobą
>
Ale jak tak mnie Wam brak to poinformuję Was że dzisiaj mam ostatnia transmisję na zbiorniku by uzbierać tam do wypłaty a potem już koniec; ) Wiem, że i tak nie zrozumiecie :)
>
17 pazdziernika 2016:
Każda DZIEWCZYNA marzy o normalnym życiu dzięki ShowUp.tv dostałam szansę by się pozbierać ale to nie sposób na życie. Wiem, że gdy będę tutaj siedzieć zmarnuje co dzięki sobie osiągnęłam. A po za tym za niedługo planuje sobie ktoś znaleźć i dzieci
>
Idźcie się leczyć! Wiecie co! Macie ego jak nie powiem co, a tak naprawdę z Was to małe kutaski, którzy w normalnym życiu nie poruchaja. Wybrałam normalne życie dla swojego faceta, którego poznałam i przez bandę frajerów nie zamierzam się denerwować. Jeszcze raz któryś mnie obrazi, a wcześniejsze posty, które podchodzą pod paragraf idą na policję tyle! A ruger wiesz co jest lepsze od sypiących januszy na ShowUp.tv, lepsze jest mój prawdziwy uśmiech, zadowolenie z siebie i dawanie z siebie 100% i bycie z tego powodu szczęśliwą. Przejście na normalne życie i umawianie się z ludźmi by porozmawiać. Fakt- łatwa kasa jest spoko, ale nie dawała mi radości takiej jak normalna praca :) Dziwne ale prawdziwe. Jestem po prostu dziwna pod pewnymi względami
>
19 pazdziernika 2016
Przykro mi ale nie chce tutaj wracać i nie wrócę :) Mam w normlanym życiu teraz tego czego potrzebowałam, brakuje tylko jednej rzeczy i będę w 10000000000% szczęśliwa.
>
i o podatkach: odprowadzam jako działalność gospodarczą, dlatego spokojnie na policję mogę iść.
>
Ważne, że wiem kim jestem i że wy jesteście forumowiczami którzy chcą wszystkiego za darmo, a przedewszystkim aby dziewczyna się szmaciła nago itd..

>
28 pazdziernika 2016 (w miedzyczasie nadajac na zbiorniku)
Właśnie nadaje :
https://showup24.tv/ona_slodka987

>
kwiecien 2017 ktos z forum: "cycki i zadek był :)i to na ogólnym bo myślała, że nikt jej nie rozpozna bo przecież slodka987 to skończyła z kamerkami a ona_slodka to zupełnie inna osoba :D "
>
Pewne kuriozum dostrzezone przez jednego z forumowiczow: "Czyli na normalnych transmisjach pokazywałaś twarz i to byłaś Ty, a na rozbieranych pokazach na których nie było widać twarzy to nie byłaś Ty? :D "

W miedzyczasie panna wystepuje na forum pod nickiem koteczek222 piszac o sobie w trzeciej osobie... tego juz mi sie nie chce kopiowac ;)



komin życia nie masz?
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2018, 11:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Życia to Ty nie masz dziewczyno :) Takie wypociny na forum, bajki, groźby, to tylko osoba bez innych problemów może wypisywać.

Jeżeli w Twoim życiu byłoby cokolwiek poza showup, to nawet byś tu nie zaglądała i się nie ośmieszała.
Awatar użytkownika
Icek
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 05 sie 2015, 12:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kamyczek123
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


slodkaa987 pisze:komin życia nie masz?

Tylko na tyle cie stać? Lasko która wigilijny wieczór spędzasz na ShowUp.tv w towarzystwie człowieka z kartonem na głowie wywołując gównoburzę bez znaczenia. Aferkę która w rzeczywistości istnieje tylko w Twojej główce. Zrozum ze już od dawna niema żadnych hejterów z obozu Kocurka...dawno Cie olali, podejrzewam ze Kocurkowa tez. Wszystko czego doświadczasz to efekt Twojej własnej "pracy" na ShowUp.tv, zbiorniku i Twojego udzielania się na forum i w innych miejscach. Zapracowałaś na status jaki posiadasz, jeśli to był Twój cel to gratulacje. Wczorajszą transmisją i wypowiedziami pokazałaś chyba najbardziej zatwardziałym Januszom prawdziwą twarz.
Ja tylko zebrałem Twoje "mądrości" do kupy żeby ludziska nie musieli się przebijać przez ten traumatyczny wątek.
Strasz sobie ludzi nadal sądami, prokuratorem, mafią i nawet wujkiem Mietkiem... nawet to rozumiem, dzięki tym Twoim "aferkom" jakoś tam istniejesz na tym ShowUp.tv ... gdyby nie to, prawdopodobnie ledwie garstka osób by wiedziała kto to jest slodka987.
I wiesz... to nie jest hejt, zwyczajnie mi cie zal, sama pozbawiłaś się nielicznych fanów. Niestety nie musisz się martwic zbytnio, sprawa przyschnie, nowi frajerzy się pojawia...jakoś dasz rade.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


po tym co zobaczyłem co ona robi ta osoba już dla mnie nie istnieje zawiść zazdrość oby jak najmniej takich osób
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 19:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Panowie może już tak wystarczy. Jest jaka jest, Nikt z nas nie jest przecież chyba doskonały. ShowUp.tv na szczęście jest na tyle duże że też niech ma tu swoje miejsce. Więcej życzliwości i zrozumienia.Pozdrawiam hard. :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


NoToTenTegoTen pisze:po tym co zobaczyłem co ona robi ta osoba już dla mnie nie istnieje zawiść zazdrość oby jak najmniej takich osób

no przecież jesteś taki jak ona to może przeniesiesz się od kocurka do niej i przy okazji zabierz ze sobą paru innych wariatów :D
LEON LXIX


Stara zasada mówi: nie ruszaj gówna bo śmierdzi, wspominając o Słodkiej tylko napędza się jej widzów co dorzuca jej "węgla" do pieca i sprawia, że jej kolejne dziwne hejt-wizje i kroki w stronę "totalnego zniszczenia" urojonego wroga #1 stają się dla niej ważne, Kotzur już to zrozumiała i odpuściła, podobnie jak jej pieski, Słodka się nie może odnaleźć w nowej rzeczywistości gdzie nie ma już urojonego wroga a więc i utrzymywanie armii w stanie gotowości jest bez sensu więc, tak jak watażka jakiegoś totalitarnego państwa atakuje słownie Amerykę bo lud jego państewka musi mieć jakiegoś wroga (mimo, że ten wróg 1/10 sił mógłby go rozdeptać jak karalucha i w starciu nie ma ŻADNYCH szans), tak samo Słodka musi atakować Kotzura, ewentualnie od czasu do czasu postraszyć sądem Admina tudzież Henia, tylko to nadaje sens jej marnemu życiu i chorej egzystencji tutaj i pozwala zagłuszyć trochę chorobę. Nie pomagajmy jej w tym a najlepiej zrobimy ignorując ją całkowicie. Nawet śmianie się z niej i wyszydzanie może być motorem do kolejnych działań i opóźniać terapię i wyleczenie... jeżeli ją jeszcze się da wyleczyć, bo póki co wszystko wskazuje na totalną toxyzację organizmu i ruchłe popadnięcie w objęcia totalnego szaleństwa
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Niby wszyscy ciągle się czepicie ale mimo to wiecie co się dzieje na moich transmisjach, ergo albo macie swoich "szpiegów" albo sami nie potraficie wytrzymać bez wchodzenia na moje transmisje, czyli sami nabijacie mi oglądalność ;) kto wie może nawet sami wręczacie mi napiwki pod innymi nickami :P A co do Pani o której była mowa powyżej przypomnę sytuację gdzie zaczęła nakładać i awanturwać się mówiąc nieprawdę u siebie na transmisji na mój temat z innymi widzami tylko ze względu takiego, że wchodzili do mnie i ze mną pisali. Może i mam urojenia ale nie są one bez podstawne gdyż co 2 transmisja pewnej Pani kręci się koło mojej osoby plus kłamstw na mój temat.
Pozdrawiam i życzę miłych świąt, mam nadzieje że Wasze życie w końcu będzie ciekawsze i nie będziecie musieli ciągle przejmować się moim życiem :)



Nowy Blog ShowUp.tv
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2018, 11:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Miałem coś dłuższego napisać, ale posłucham Rugera, może ta jego teoria się sprawdzi. Naprawdę tolerancyjny jestem, wyrozumiały, no niemalże qrwa "do rany przyłóż", nie hejtuje grubych, brzydkich, z próchnicą i krzywymi nogami, żeby udowodnić ze nie jestem rasistą nawet ruchnąłem kiedyś murzynkę. Mam niestety jedną nieuleczalną wadę, alergicznie nie znoszę ludzi tępych, nie głupich, nie prostych, tylko tępych . Żeby jeszcze z tą tępotą gdzieś po cichutku w kąciku, ale nie... Dobra, skończyłem, w każdym razie postaram się.

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Rzadko się wypowiadam, ale przez te Wasze wypowiedzi taka zazdrość i nienawiść przemawia, że zaczynam wyobrażać sobie że ShowUp.tv jest dla niektórych najważniejsze w życiu, a to już bajka dla psychologa. Skoczcie sobie na browara, bo wam się przyciski na klawiaturze "pokończą".
Ona jest dorosła i robi co chce. Lubić jej nie musicie, ale powinniście ją szanować. Chcecie to oglądajcie, nie chcecie to nie.

A żeby nikt mi nie zarzucił że nie bywam u niej na transmisjach. Bywam, tylko się nie udzielam, w końcu nie jest to obowiązkowe.

Ps. Słodka, ładna jesteś ;) nawet w ubraniu
Awatar użytkownika
IsacN
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 04 lut 2016, 12:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: DużoLasek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


TOXIC ALERT !!!!! Auchtung Auchtung !!!!!

Od tygodnia slodkaa987 ciągle straszy policją i sprawami sądowymi.
Robi masę print screenów, co widać nawet w poniższym skrócie z archiwum czata.

NIE DAJCIE SIĘ JEJ SPROWOKOWAĆ - NAJLEPIEJ JĄ IGNORUJCIE,
bo ona już wygrała jedną sprawę i jest zdolna do wszystkiego.


Admin - wczoraj, 21:30 Zostałeś wyrzucony z transmisji https://www.google.pl
ruger44 - wczoraj, 21:31 Admin pozwij ją do sądu za bezprawny ban :)
ruger44 - wczoraj, 21:31 Niech Ci przyśle pisemne uzasadnienie swojej decyzji banowej :)
slodkaa987 - wczoraj, 21:32 łooo admin naprawdę? jakie to przykre być wyrzuconym przez ze mnie tylko się nie popłacz :8 <poczieszacZ>
GumowyWonsz - wczoraj, 21:33 Admin jak to jest, ona Cie wyrzuciła a ty jej nie ? :D
bohater - wczoraj, 21:33 chyba się zarząd zbierze wskutek tego szokującego zdarzenia
slodkaa987 - wczoraj, 21:33 pamiętaj jak sobie pościelisz tak się wyśpisz ;p tyle kończąc temat ;p dla każdego
ruger44 - wczoraj, 21:33 Słodka myśle że powinnaś go przeprosić. To nie byłło ładne z Twojej strony
ruger44 - wczoraj, 21:34 Te bezprawne bany powinny się skończyć!
Badam - wczoraj, 21:34 @ slodkaa987, nie strasz nie strasz bo sie zesrasz . Admin Ci nic nie zrobił
slodkaa987 - wczoraj, 21:34 badam ja nie straszę ;p pisze że dostał bana ja tylko odpwoiadam grzecznie ;p
Badam - wczoraj, 21:35 @ slodkaa987, a po co banujesz ?
slodkaa987 - wczoraj, 21:35 badam za moje bany wcześniejsze na forum plus nie zbanowanie goldiego jak mnie obrażał ;) tyle
bohater - wczoraj, 21:36 goldie dostał wczoraj bana na 30 minut
bohater - wczoraj, 21:36 więc proszę nie wprowadzać opinii publicznej w błąd
Badam - wczoraj, 21:37 @ slodkaa987, nie rob sobie wrogów
slodkaa987 - wczoraj, 21:37 admin już jest moim wrogiem ;p sam wybrał
slodkaa987 - wczoraj, 21:38 powinien być neutralny a nie jest
Badam - wczoraj, 21:38 @ slodkaa987, to dlaczego jestes jeszcze na forum ?
HenryChinaski1 - wczoraj, 21:38 @ slodkaa987, dej spokój slodka.. wyluzuj
slodkaa987 - wczoraj, 21:38 ze względu na osoby które non stop szukają sensacji co do mojej osoby jose zapisany prin;p
Badam - wczoraj, 21:40 @ slodkaa987, jedynie co ci powiem nie rob sobie wiecej wrogów
slodkaa987 - wczoraj, 21:41 badam trudno już za późno z plebsem się nie walczy plebs się zwalcza ;p tyle po wypowiedziach które padały na mój temat jestem w stanie powiedziec o ludziach którzy się wypowiadali
Badam - wczoraj, 21:43 @ slodkaa987, no własnie to zamiast zwalczac to Ty z nimi walczysz jak z wiatrakami
...
slodkaa987 - dzisiaj, 2:40 opium obrażaj dodatkowe dowady się przydadzą na taki plebs jak Ty pozdrawaim
slodkaa987 - dzisiaj, 2:53 nie wypowiadam się, nie znam :) Skończyłam dyskusję na ten temat, ale jeśli tak bardzo chcesz wyraź swoją opinię jak poprzedni koledzy będę miała fajną kolację screenów ;p
slodkaa987 - dzisiaj, 2:56 opium ;p nie mam 15 lat ani zastraszonej dupy przez internetowych hejterów ;p którzy myślą, że można mnie zastraszyć ;p
slodkaa987 - dzisiaj, 3:08 opium ;p bądź tak miły i napisz do vipera albo do goldusia :*:** aby jej napisali :)
slodkaa987 - dzisiaj, 3:16 nie musisz, znam swoją wartość i swoje umiejętności :) Fakt, faktem denerwujące jest wysłuchiwanie kłamstw na swój temat ;p ale cóż poradzić zawiść ludzka jest wszędzie
slodkaa987 - dzisiaj, 3:16 asot niech napisze do kocurka

...
opium01 - dzisiaj, 4:02 tam ma frajerow od ztonow ja jestem od komentowania 8-)
slodkaa987 - dzisiaj, 4:02 ;p pff to mnie skomentuj i karz admince dodac nowy nick ;p
slodkaa987 - dzisiaj, 4:02 koteczek272 ;p
slodkaa987 - dzisiaj, 4:04 jak dopisała nicki na których nadawałam jeden dzień to ten niech dopisze!


https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987

https://showup24.tv/KOTECZEK272
https://showup24.tv/profile/KOTECZEK272
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2090
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości