PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
ale na serio Hard co to za drama z tym banem. Nazwij się na nowym koncie hardrockcaffe697 i po problemie haha
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


bungle ty jakis niedorozwoj jestes?
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


goldie pisze:bungle ty jakis niedorozwoj jestes?

nie... on z PiSu :D

ale zeby nie bylo za bardzo offtopu to mozemy porozwazac z jakiej partii jest Paula. Ja obstawiam "Razem".. ona, ulungi i ich zetony... razem by sie to spinalo ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
goldie pisze:bungle ty jakis niedorozwoj jestes?

nie... on z PiSu :D


to już kumulacja
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3112
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 290 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666, "a" Ci znajdło jak pisałeś.

Co do ostatniej afery, na to wygląda że to był ostatni akt, i teraz już tylko będzie spokój :)

Mamy wybrane słówko forum 2020 juz chyba też "dwulicowy" więc teraz czekamy na nowe trans żeby było o czym pisać bo tu gównoburza raczej już spuszczona,

nie wiem co kierowało Puletą, chyba się domyślam, ale skoro ona nie chce już bardziej Harda w naszych oczach oczerniać to nie ma sensu o tym pisać

Czy jej to wyjdzie na dobre, pod tym względem że nie będzie Hardowania to tak, bo przy całej sympati po alko pisał tak jakby gadali na priv i miał na nią wyłączność.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


HardRockCaffe666 pisze: ile jest w puli

tomoxx pisze:HardRockCaffe666, "a" Ci znajdło jak pisałeś.

:biggrin: ja nawet nie pytam "ile" czego :biggrin:
Jeszce taka uwaga do Harda ze pomijajac brak literki to Paula z duzej... ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


tomoxx pisze:Co do ostatniej afery, na to wygląda że to był ostatni akt, i teraz już tylko będzie spokój :)

Oby tak już było bo przez tego PISowskiego zgreda nie dało się transmisji oglądać w spokoju
tomox pisze:Czy jej to wyjdzie na dobre, pod tym względem że nie będzie Hardowania to tak, bo przy całej smpati po alko pisał tak jakby gadali na priv i miał na nią wyłączność.

Jej to nie wiem ale jak dawała radę przez tyle lat to i teraz da :D

Wreszcie nadszedł ten dzień :) Transmisje bez Harda, sam spokój i najebana Paula nad ranem :biggrin: wreszcie będzie się to dało oglądać :yahoo: :dance3: :dance4: :cool3:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Jeszce taka uwaga do Harda ze pomijajac brak literki to Paula z duzej.


najlepiej jakby na jakiś czas odpuścił (ale nie że to wieczora czy jutra),

bo nawet jak się stara, i chce coś napisać rozsądnego to nie wiem czy to przez tego bana, ale za każdym razem walnie jakieś faux pas.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:za każdym razem walnie jakieś faux pas.

no wiesz... pojade klasykiem:

Hard... i wszystko jasne :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Miałem tego nie robić ale chyba już mi wszystko jedno.
Dostałem na to zgodę wiec...........
Widzisz Hard jak to jest dostać bana od kogoś komu poświęciło się tale czasu, uwagi i pieniędzy?.
Osobie która jednym kliknięciem wyjebie Cię w pizdu i nie ma znaczenia co i jak robiłeś dla niej wcześniej, nie ma znaczenia, że dałeś jej fchuj kasy czy poświęciłeś swój czas. Że byłeś jak Cię potrzebowała.
Klik i już Cię nie ma, jak śmiecia do kosza.
Takie są właśnie laski z SU. Wszystko do siebie, a nic od siebie. Zero szacunku czy wdzięczności.

Paula pozdrawiam !!!

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3112
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 290 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Taka jest Paula :P
Nie oszukujmy się, nie wszystkie dziewczyny na SU maja taki paskudny charakter jak Paleta i zero skrupułów :D

Kolejną sprawą jest to, że nie powinieneś pajacować Hard. Nie chce Cie laska z SU... To żaden dramat i to Twoja wina, że przywiązałeś się do kogoś w internecie.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Hard po prostu bądź lojalny i tyle. Zobacz ja zawsze bronie Ann i wiem że pewnie dla niektórych jest to powód do drwin ale ja ma na to wyjebnae. A ty to tak raz bronisz Pauli potem jak się z ciebie ponabijamy stajesz okoniem i próbujesz zrobić żeby wilk był syty i owca cała i zaczynasz być jak chorągiew. Albo jesteś lojalny wobec Pauli nawet wtedy jak zdarzą jej się wpadki albo bawisz się z nami. Musisz wybrać. No i ja nie wiem po huj gadasz z Spajkim prywatnie jak to jest jej największy wróg.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze:Taka jest Paula :P
Nie oszukujmy się, nie wszystkie dziewczyny na SU maja taki paskudny charakter jak Paleta i zero skrupułów :D

Kolejną sprawą jest to, że nie powinieneś pajacować Hard. Nie chce Cie laska z SU... To żaden dramat i to Twoja wina, że przywiązałeś się do kogoś w internecie.

Paleta taka jest była i zawsze już chyba będzie. Zwodzić swoich darczyńców a jak coś jej nie pasuje to ban :lol2:
Metoda chyba dobra bo parę lat ładnych działało i teraz coś się zjebało :mrgreen:
Ale ona ma twardą dupę to coś tam wymyśli i będzie dalej egzystować :D

A Hardzik jak to Hardzik Paleta tak nim manipuluje a on sobie nawet z tego nie zdaje sprawy :lol2:
i jeszcze uważa że to co piszemy tutaj co źle robi to to ze my jesteśmy pojebani a nie on :laughingnew:
Mistrzostwo Palety zrobić z normalnego 50-cio letniego (rocznik 1972 bo hardziu miał kiedyś nick złylos72 i myśli ze wszyscy zapomnieli) faceta debila :biggrin:

Czekamy na rozwój sytuacji :biggrin:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:Hard po prostu bądź lojalny i tyle. Zobacz ja zawsze bronie Ann i wiem że pewnie dla niektórych jest to powód do drwin ale ja ma na to wyjebnae. A ty to tak raz bronisz Pauli potem jak się z ciebie ponabijamy stajesz okoniem i próbujesz zrobić żeby wilk był syty i owca cała i zaczynasz być jak chorągiew. Albo jesteś lojalny wobec Pauli nawet wtedy jak zdarzą jej się wpadki albo bawisz się z nami. Musisz wybrać. No i ja nie wiem po huj gadasz z Spajkim prywatnie jak to jest jej największy wróg.

Jesssu....Ty tak serio??? Co ma robic "lojalnie"? przynosic rente co miesiac 20stego?? Wiecej rysunkow na piasku? I nie gadac ze Spajkiem bo to sie nie podoba jakiejs lasce z kamerek???? No kurwa litosci... jeszcze mi tego brakuje zeby mi panny z kamerek dobieraly kolegow...mowily z kim moge z kim nie.... No smiechlem...panienka z okienka bedzie komus zycie ukladac. WTF?
Ja tylko przypominam ze pomimo calego pierdolenia o "wiezi emocjonalnej" z modelkami to my tu jestesmy klientami...my placimy a nie na odwrot. Upraszczajac...jak sie fryzjer na mnie obrazi to se pojde do innego, jest ich fchuj...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
sirpsychosexy pisze:Hard po prostu bądź lojalny i tyle. Zobacz ja zawsze bronie Ann i wiem że pewnie dla niektórych jest to powód do drwin ale ja ma na to wyjebnae. A ty to tak raz bronisz Pauli potem jak się z ciebie ponabijamy stajesz okoniem i próbujesz zrobić żeby wilk był syty i owca cała i zaczynasz być jak chorągiew. Albo jesteś lojalny wobec Pauli nawet wtedy jak zdarzą jej się wpadki albo bawisz się z nami. Musisz wybrać. No i ja nie wiem po huj gadasz z Spajkim prywatnie jak to jest jej największy wróg.

Jesssu....Ty tak serio??? Co ma robic "lojalnie"? przynosic rente co miesiac 20stego?? Wiecej rysunkow na piasku? I nie gadac ze Spajkiem bo to sie nie podoba jakiejs lasce z kamerek???? No kurwa litosci... jeszcze mi tego brakuje zeby mi panny z kamerek dobieraly kolegow...mowily z kim moge z kim nie.... No smiechlem...panienka z okienka bedzie komus zycie ukladac. WTF?
Ja tylko przypominam ze pomimo calego pierdolenia o "wiezi emocjonalnej" z modelkami to my tu jestesmy klientami...my placimy a nie na odwrot. Upraszczajac...jak sie fryzjer na mnie obrazi to se pojde do innego, jest ich fchuj...


Pomijając nasz spiny to ten wpis popieram w całej rozciągłości!
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sorry ale jaką trzeba być cipą aby znosić fochy laski która zarabia pokazywaniem cycków za kasę. Czasami wstyd mi za facetów :(
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:
sirpsychosexy pisze:Hard po prostu bądź lojalny i tyle. Zobacz ja zawsze bronie Ann i wiem że pewnie dla niektórych jest to powód do drwin ale ja ma na to wyjebnae. A ty to tak raz bronisz Pauli potem jak się z ciebie ponabijamy stajesz okoniem i próbujesz zrobić żeby wilk był syty i owca cała i zaczynasz być jak chorągiew. Albo jesteś lojalny wobec Pauli nawet wtedy jak zdarzą jej się wpadki albo bawisz się z nami. Musisz wybrać. No i ja nie wiem po huj gadasz z Spajkim prywatnie jak to jest jej największy wróg.

Jesssu....Ty tak serio??? Co ma robic "lojalnie"? przynosic rente co miesiac 20stego?? Wiecej rysunkow na piasku? I nie gadac ze Spajkiem bo to sie nie podoba jakiejs lasce z kamerek???? No kurwa litosci... jeszcze mi tego brakuje zeby mi panny z kamerek dobieraly kolegow...mowily z kim moge z kim nie.... No smiechlem...panienka z okienka bedzie komus zycie ukladac. WTF?
Ja tylko przypominam ze pomimo calego pierdolenia o "wiezi emocjonalnej" z modelkami to my tu jestesmy klientami...my placimy a nie na odwrot. Upraszczajac...jak sie fryzjer na mnie obrazi to se pojde do innego, jest ich fchuj...


No skoro komin jesteś taki mądry to w takim razie po chuj go zbanowała? Może to głupie ale ta cała akcja pokazała że jakaś tam jednak więź między Paulą a Hardem jest. Jakby jej był całkiem obojętny to by go dalej trzymała bo on jest przecież nieszkodliwy. Jest trochę przygłupi ale przecież nic jej nie zrobił takiego. Nie jest jak Spajki czy Robinek .Wiele dziewczyn lubi mieć takiego swojego fana/fanow bo pieniądz to pieniądz wiadomo ale dobrze też czuć że twoja praca jest przez kogoś doceniana. Po to Hard był potrzeby Pauli. Jeśli myślisz że ta cała akcja z banem to tylko kolejna gra Pauli żeby wyciągnąć kasę z Harda to jesteś głupi. W takie coś to można sie bawić ze Spajkim czy Robinkiem a po co miała by się w to bawić z Hardem? Ona wie że więcej niż renty z niego niedostanie. Myślisz że naprawdę liczy na to że Hardzik pójdzie do providenta żeby ją przebłagać?
Hard po prostu ją wkurwił więc go wyjebała. W jakimś tam stopniu ją zwiódł. Te modelki to nie są sex roboty i tak samo jak nie którzy oglądający się do nich przywiązują one też czasem przywiązują się do swoich oglądających.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:Te modelki to nie są sex roboty i tak samo jak nie którzy oglądający się do nich przywiązują one też czasem przywiązują się do swoich oglądających.

Zaśmiałem się lekko, ale tylko w sobie, po tylu latach wciąż w to wierzysz? I do chuja przestańcie z tymi "modelkami" :shock2:
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 23:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Modelki się przywiązują tylko do złotników, w momencie jak koleś przestaje sypać staje się tylko przeszkodą i zabieraczem cennego czasu który można poświęcić na zdobywanie serc (i portfeli) bardziej obiecujących Januszy. Jeżeli wierzycie, że staliście się "kimś więcej" dla modelki to zróbcie jej tzw. Test Rugera - nie odzywajcie się przez 3 miesiące a potem wejdźcie i powiedzcie coś w stylu "moja firma zbankrutowała/wyrzucili mnie z pracy a wszystkie oszczędności utopiłem na giełdzie, nie mam złamanego grosza na koncie!" i obserwujcie reakcję modelki, gwarantuje Wam, że "więź emocjonalna" wyparuje szybciej niż zdążycie wykrzyczeć "przyjaźń z kobietą jest możliwa!"
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alicetip, ArystotelesPapas, gajowymarucha i 33 gości