KOCUREK272/KOCURELLA272

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Serio nie mam nic do Kocurro i jej milosnikow. Tez jestem z tych co to "nie wchodza", czyli ani ziębi ani grzeje, ale blagam... jak ktos napisal, przelogujcie sie do realnego swiata. Wielu z was nabijalo sie z Harda ze ma stosunek emocjonalny do modelki a u was ta sama przypadlosc. To nie jest normalne.
A to:
oliver881 pisze:Czy naprawdę sądzisz, że planowała usunąć konto, które było w zasadzie jedynym łączem z niektórymi ludźmi, którzy nie traktowali jej jak brud za każdym razem, gdy próbowała się zabawić i porozmawiać z ludźmi?

to jest jakies kosmiczne nieporozumienie... i straszno, i smutno zarazem. Wydźwięk tego jest taki jakby Kocurek siedziala zamknieta u Fritzla w piwnicy i jedyny jej kontakt z normalnymi ludźmi mógł sie odbywac tylko via SU.
Przeraza mnie jak bardzo niektorzy zostali wciagnieci w wirtualny swiat.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Serio nie mam nic do Kocurro i jej milosnikow. Tez jestem z tych co to "nie wchodza", czyli ani ziębi ani grzeje, ale blagam... jak ktos napisal, przelogujcie sie do realnego swiata. Wielu z was nabijalo sie z Harda ze ma stosunek emocjonalny do modelki a u was ta sama przypadlosc. To nie jest normalne.
A to:
oliver881 pisze:Czy naprawdę sądzisz, że planowała usunąć konto, które było w zasadzie jedynym łączem z niektórymi ludźmi, którzy nie traktowali jej jak brud za każdym razem, gdy próbowała się zabawić i porozmawiać z ludźmi?

to jest jakies kosmiczne nieporozumienie... i straszno, i smutno zarazem. Wydźwięk tego jest taki jakby Kocurek siedziala zamknieta u Fritzla w piwnicy i jedyny jej kontakt z normalnymi ludźmi mógł sie odbywac tylko via SU.
Przeraza mnie jak bardzo niektorzy zostali wciagnieci w wirtualny swiat.

Nie jest uwięziona w wirtualnym świecie, ale jest prześladowana i podchodzi do tego stopnia, że boi się już wyjść. Szczerze mówiąc, nie wiem nawet, ile powinienem powiedzieć, skoro to nie jest moje miejsce, ale wiem raz na pewno, że nie jest słaba przez wszystkie gówno, które musi znosić. I to tylko rzeczy, które widziałem na czacie publicznym itp. Szczerze mówiąc nic już nie powiem, ponieważ nie warto rozmawiać z ludźmi takimi jak Batman

And BATMANmkr90, please shut the fuck up.....
Awatar użytkownika
oliver881
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

oliver881 uwierz mi, że i mnie nie cieszyła wymiana zdań z takim przygłupem jak ty. Cieszę się, że to koniec :mrgreen:

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

Ciekawe czy Batman ponownie podejmie rękawicę???

zostawię he he
Awatar użytkownika
Adamant
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 42 razy
Podziękowano mu: 136 razy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Nick na ShowUp.tv: to tajemnica mundial

Adamant pisze:Ciekawe czy Batman ponownie podejmie rękawicę???

zostawię he he

lepiej niech milczy bo jak się rozkręci to zacznie napierdalać posty na pół strony jak w temacie pauli, kto to będzie czytał :shock2:
Awatar użytkownika
( - )( - )
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 81 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

Awatar użytkownika
Adamant
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 42 razy
Podziękowano mu: 136 razy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Nick na ShowUp.tv: to tajemnica mundial

oliver881 pisze:
Nie jest uwięziona w wirtualnym świecie, ale jest prześladowana i podchodzi do tego stopnia, że boi się już wyjść. Szczerze mówiąc, nie wiem nawet, ile powinienem powiedzieć, skoro to nie jest moje miejsce, ale wiem raz na pewno, że nie jest słaba przez wszystkie gówno, które musi znosić. I to tylko rzeczy, które widziałem na czacie publicznym itp. Szczerze mówiąc nic już nie powiem, ponieważ nie warto rozmawiać z ludźmi takimi jak Batman

Jak możesz pisać, że "Nie jest uwięziona w wirtualnym świecie" o kimś, kto nawet tygodnia nie potrafi wytrzymać bez tego wirtualnego świata i wraca tu dobrowolnie wiedząc dobrze, że czekają tu na nią jej stalkierzy i gnębiciele. To jest właśnie skrajny przykład uzależenia i to z tym ktoś powinien jej pomóc a nie z sypaniem żetona, słodzeniem na transmisji i pisaniem w temacie na foro.
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 412 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

ruger44 pisze:
oliver881 pisze:

Jak możesz pisać, że "Nie jest uwięziona w wirtualnym świecie" o kimś, kto nawet tygodnia nie potrafi wytrzymać bez tego wirtualnego świata i wraca tu dobrowolnie wiedząc dobrze, że czekają tu na nią jej stalkierzy i gnębiciele. To jest właśnie skrajny przykład uzależenia i to z tym ktoś powinien jej pomóc a nie z sypaniem żetona, słodzeniem na transmisji i pisaniem w temacie na foro.

już powiedziałem za dużo. Więc już nic nie powiem o tym. Tylko jedna rada. Jeśli nie masz pojęcia, co się dzieje, może lepiej po prostu milczeć. A sposób, w jaki mówisz o niektórych modelach tutaj na czacie, jest dość znamienny, że w ogóle się nie przejmujesz

I kocurek. Naprawdę przepraszam, że powiedziałem wszystko na temat twojej sytuacji, ale już nie mogłem się powstrzymać
Awatar użytkownika
oliver881
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Odnoszę wrażenie, że wielbiciele Kocurka to ludzie przepraszający za to że żyją. Więcej radości albo do jakiegoś specjalisty się udajcie bo zaczynam się bać, że popełnicie zbiorowe samobójstwo. Smile :D
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Twoja ulubienica z SU: szczupła z ładnym tyłkiem
Nick na ShowUp.tv:

Typowe zachowanie samca-bety który się zauważa po kilku minutach obcowania z nim to własnie to, że non-stop za wszystko przeprasza, w skrajnych sytuacjach obrazisz mu jego matkę a on i tak przeprosi :)
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

ruger44 pisze:Typowe zachowanie samca-bety który się zauważa po kilku minutach obcowania z nim to własnie to, że non-stop za wszystko przeprasza, w skrajnych sytuacjach obrazisz mu jego matkę a on i tak przeprosi :)

Przepraszam, ponieważ powiedziałem coś bardziej osobistego o kimś innym, co zwykle nie jest moim miejscem do powiedzenia. Nazwij to beta, ile chcesz, ale uczono mnie przez moich rodziców, aby szanować ludzi, którzy również mnie szanują.Coś, czego wy dwaj się nie nauczyliście.
Awatar użytkownika
oliver881
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

oliver881 pisze:Jeśli nie masz pojęcia, co się dzieje, może lepiej po prostu milczeć.

Napewno największe pojęcie o całej sytuacji ma osoba, kto zna modelkę jedynie przez kabelek - chłopie, przecież ona mogła Ci powiedzieć, ze jest jednobiegunowym jednorękim jednorożcem a i tak byś uwierzył BO NIE MASZ WYJŚCIA, znasz ją i "sytuację" jedynie przez drobny cieniutki wycinek rzeczywistości jaki JEST CI PRZEDSTAWIANY. Taki sposób poznawania świata niestety ma to do siebie, że można być łatwo zmanipulowanym. Nie mówie, że tak jest ale IMHO powinieneś przemyśleć swoje zachowanie jeżeli siedzisz dniami i nocami przeżywając jakiś dramat od którego jesteś oddalony setki kilometrów i na który nie masz ŻADNEGO wpływu (poza oczywiście sypaniem żetona i pisaniem słów pocieszenia modelce)
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

KOCURELLA pisze:Ubiczujcie mnie za to,że wróciłam,a nawet i zabijcie .... :triniti: :assassin: :suicide_fool-edit:
Ja tam do nikogo nic nie mam.
Przepraszam za to,że istnieje.

Widzę nic się nie zmienia,tradycyjnie robienie z siebie ofiary i bredzenie o zabijaniu,jak tylko ktoś napisze coś co nie jest po Twojej myśli.Udzielasz się na publicznych kamerkach,więc nie dziw się ,że ludzie komentują Twoje zachowanie.Po takich postach jak powyższy to nie dziw się,że ludzie wysyłają Cię do psychiatry.

Mam dla Ciebie życzliwą propozycję,skoro jest Ci tak zle na showupie ,masz problem ze stalkerami,to umów się ze swoimi fanami na rozmowy na skype.Podaj namiary tylko tym którym ufasz ,pieniądze mogą przelewać Ci na konto.Wszyscy będziecie zadowoleni,Ty pozbędziesz się negatywnych komentarzy,a fani nadal będą mogli Cię oglądać.
Awatar użytkownika
Goscforum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

ruger44 pisze:
oliver881 pisze:Jeśli nie masz pojęcia, co się dzieje, może lepiej po prostu milczeć.

Napewno największe pojęcie o całej sytuacji ma ktoś, kto zna kogoś jedynie przez kabelek - chłopie, przecież ona mogła Ci powiedzieć, ze jest jednobiegunowym jednorękim jednorożcem a i tak byś uwierzył BO NIE MASZ WYJŚCIA, znasz ją i "sytuację" jedynie przez drobny cieniutki wycinek rzeczywistości jaki JEST CI PRZEDSTAWIANY. Taki sposób poznawania świata niestety ma to do siebie, że można być łatwo zmanipulowanym. Nie mówie, że tak jest ale IMHO powinieneś przemyśleć swoje zachowanie jeżeli siedzisz dniami i nocami przeżywając jakiś dramat od którego jesteś oddalony setki kilometrów i na który nie masz ŻADNEGO wpływu (poza oczywiście sypaniem żetona i pisaniem słów pocieszenia modelce)

Oczywiście nie wiem zbyt wiele na ten temat i ona jest ostatnią osobą, która o tym rozmawia. Jednak kiedy spędzasz trochę czasu w swoim pokoju rozmów i widzisz, jak reaguje kocurek, jest to całkiem jasne. A kiedy jesteś prawie codziennie przez tak długi czas, nie możesz tego udawać. Właśnie dlatego mówię to wszystko. Również nie mówię, że jest mi przykro, ale raczej staram się spędzać czas z nią i ludźmi w pokoju. Ale często nie jest to już możliwe, ponieważ w chwili, gdy zaczyna się śmiać, okropni ludzie przychodzą do jej pokoju lub zawierają wiadomości, nadawcy itp. Starają się używać podobnych imion do ludzi, którym wydaje się, że im zależy i tak dalej. Jest ciągłym zalewem nękania poza jej transmisjami. I wydaje się, że kocurek nie jest jedyną osobą, która jest traktowana w ten sposób, ale administratorzy SU nie przejmują się wcale, jeśli ta osoba jest nękana, zagrożona, doxxxx. Nie mam pojęcia, jak to jest naprawdę, szczególnie, że jestem tu tylko od kilku miesięcy, ale rzeczy, które zauważyłem, są okropne.
Awatar użytkownika
oliver881
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Równie dobrze mogłaby w tym momencie trzymać komórkę w ręku i z drugiego konta sama pisać sobie rózne nieprzyjemności a potem odgrywać aktorskie scenki i też byś się nie połapał, wciąż uważałbyś to za realne zdarzenie - na tym polega właśnie iluzja internetu. Ludzie odłączcie te przeklęte komputery od internetów, kabelki schowajcie w szafie a klucz wyjebcie przez okno i wyjdźcie trochę do realnego świata bo już Wam się na korbę sypie
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Spokojnie,Kocurek sobie poradzi,a jeśli sama nie da rady,to przecież ma...,no właśnie kogo?Skoro wielu z was już dawno przekroczyło granicę między normalnym oglądaniem pokazu,fajną gadką a uzależnieniem emocjonalnym,to chyba powinno coś z tego wynikać?Bo na razie to wy,najwierniejsi z wiernych,najbardziej oddani,nie robicie nic,aby wasza ulubienica miała spokój i mogła normalnie pracować.Jak znam showupowe życie to skończy się na kilkunastu "wspierających" pw,paru wpisach na forum,a Kocurek i tak zostanie sama z tym całym gównem.Więc pytam,skoro tak kochacie,tak wielbicie,to jaki z was pożytek?

www.ShowUp.blog
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Nick na ShowUp.tv:

A co oni mogą zrobić? Oni jej nawet na oczy nie widzieli a co dopiero jakaś realna pomoc. Było już mówione milion razy wcześniej jakie jest rozwiązanie łatwe i oczywiste które może zrobić sama zainteresowana, bez pomocy fanboyów i zakochańców: skoro źródłem wszelkiego zła w jej życiu jest SU, skoro tyle nieprzyjemności ma przez SU, skoro na SU jest tyle osób które ją nienawidzą, skoro na SU jest klika która się zawzięła żeby ją zniszczyć - TO PO CO TU SIEDZIEĆ? Odłączyć kabelek, zacząć inne życie i ŻYĆ a nie przedłużać wegetację pełną stresu i nerwów.
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Pomijając fakt, że Kocurek powinna sama, wszelkimi dostępnymi środkami pozbyć się stalkera, to wywieranie presji na fanboyów i zakochańców, żeby ten kłopot załatwili za Nią, wydaje się nierealny. Oni są dobrzy na transmisji, ze swoimi złotymi radami, są dobrzy i tutaj, w wściekłym ściganiu i atakowaniu każdej nieprzychylnej Kocurkowi opinii. Jednak realnie nie kiwną nawet palcem, bo to już wiązałoby się z o wiele większym wysiłkiem i niedogodnościami, niż rycerskie klepanie palcami w klawiaturę.

https://showup24.tv/Pachnaca272Odlezynka
https://showup24.tv/profile/Pachnaca272Odlezynka
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

Ja nawet rozumiem to że oni chcieli być móc możliwość żeby pomóc, ale to jest myślenie życzeniowe, tak naprawdę i to dotyczy każdej transmisji, żaden z oglądających nie może powiedzieć że ona jest w 100% autentyczna, że nadająca jest taka jak na trans i tak wygląda jej życie. Uzależnienie od SU jest niezdrowe, jak każde uzależnienie, nie wiem czemu Kot nie wyjdzie do ludzi, nie wygląda na jakąś ograniczoną, albo sparaliżowaną że musi być zamknięta w 4 ścianach. Jakieś tam awersje do świata zewnętrznego się leczy u psychiatrów i psychologów a nie prowadząc transmisję na SU. Przyjęcie postawy pokrzywdzonego mające wzbudzać współczucie itp, generalnie się może sprawdzić w jakieś sytuacji, ale na pewno nie na forum poświęconym sex kamerkom. Tutaj to taka postawa może tylko wydusić żetony od zakochańców i każda nadająca mająca takie grono wie jak to działa więc granie taką postawą wydaje się dobrze przemyślaną strategią. Wracając do tych którzy zapewniają o pomocy itp, to Oliver (with all due respect, więcej po anielsku pisać nie będę, forum jest polskie a nie chcę tego mi się tłumaczyć ) tak tu zapewniasz o chęci pomocy itp, a już w innym wątku pisałeś o armii prawników którzy namierzają jakiegoś Brajanusza co ma konto z podobną nazwą :) Bądźmy poważni, ciągle mówimy o stronie której głównym zadaniem jest zarobienie kupę kasy dla właścicieli, i umożliwienie zarobku dziewczynom poprzez pokazywania swoich wdzięków. Nikt nie będzie tu żył wirtualną miłością jej użytkowników.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

ragazzo_fresco pisze:BATMANmkr90, kurwa, łudziłem się, że odpuścisz i nie będziesz dalej dosrywał.. ale widzę, że nie rozumiesz po ludzku :blink: ... zatem powiem w sposób w jaki może zrozumiesz - Spierdalaj z tymi gówno wartymi poradami i odwal się typie.
Słabe w opór są te Twoje wywody, a przede wszystkim forma w jakiej je przekazujesz.
Ogarnij się, na koniec jebnij se emote netoperka again :mrgreen: odleć stąd w pizdu i zamilcz.

To teraz pewnie plujesz sobie w brodę. Takie rozczarowanie.
Temat był zakończony i nie planowałem się już w nim udzielać. Zostałem jednak wywołany do odpowiedzi. Niegrzecznym byłoby, gdybym tak olał człowieka!

Czy podejmę rękawicę? Czy powinienem? Czy się odważę? No chyba tak :p, choć niechętnie, ale etykieta(nie myl imbecylu ragazzo_fresco z tą z butelki) mówi jasno, że niekulturalnie jest wychodzić bez odpowiedzi!

Piszesz, żebym stąd spierdalał w pizdu, więc nie mam wyjścia, muszę. Poszło mi w pięty, twoje na wierzchu….
Nosz KURWA! Co ty masz w tym łbie debilu?
Komu chciałeś zaimponować? olivier881 czy blondynie?
Jak daleko od elektrowni mieszkasz? Przerażacie mnie co niektórzy.
Myśl baranie!

Szczerze.
Jeżeli uważasz, że po tym zacytowanym tekście zabiorę swoją chamską dupę w troki, to jesteś jeszcze głupszy niż myślałem ty kurwa w chuj nierozgarnięty „typie”.
Cóż, przynajmniej już wiem dlaczego forma w jakiej przekazuje swoje wywody jest dla ciebie niejasna. Wystarczyło napisać, że używam zbyt wyszukanego słownictwa jak na twoje możliwości intelektualne.
Ja twojej, pozwolisz, że nie skomentuję ;) .
Skoro moja porada udania się do psychologa z problemami psychicznymi była gówno warta, to ile była warta twoja, popierająca samobójczą twórczość bohaterki na portalu erotycznym? Kurwa wymiatasz stary!!! :mrgreen:
I żebyś wiedział, że „jebne se netoperka”

oliver881 pisze:
ruger44 pisze:Typowe zachowanie samca-bety który się zauważa po kilku minutach obcowania z nim to własnie to, że non-stop za wszystko przeprasza, w skrajnych sytuacjach obrazisz mu jego matkę a on i tak przeprosi :)

Przepraszam, ponieważ powiedziałem coś bardziej osobistego o kimś innym, co zwykle nie jest moim miejscem do powiedzenia. Nazwij to beta, ile chcesz, ale uczono mnie przez moich rodziców, aby szanować ludzi, którzy również mnie szanują.Coś, czego wy dwaj się nie nauczyliście.

No trzeba przyznać, że zjebałeś koncertowo. Temat był zakończony. Nawet nikt cię o nic nie pytał, a i tak się rozprułeś. Kolejny geniusz. Mogę tylko pogratulować 272 takich godnych zaufania fanów.
I o co ci chodzi?- Do mnie to napierdalałeś po angielsku… :/

oliver881 pisze:
ruger44 pisze:

Napewno największe pojęcie o całej sytuacji ma ktoś, kto zna kogoś jedynie przez kabelek - chłopie, przecież ona mogła Ci powiedzieć, ze jest jednobiegunowym jednorękim jednorożcem a i tak byś uwierzył BO NIE MASZ WYJŚCIA, znasz ją i "sytuację" jedynie przez drobny cieniutki wycinek rzeczywistości jaki JEST CI PRZEDSTAWIANY. Taki sposób poznawania świata niestety ma to do siebie, że można być łatwo zmanipulowanym. Nie mówie, że tak jest ale IMHO powinieneś przemyśleć swoje zachowanie jeżeli siedzisz dniami i nocami przeżywając jakiś dramat od którego jesteś oddalony setki kilometrów i na który nie masz ŻADNEGO wpływu (poza oczywiście sypaniem żetona i pisaniem słów pocieszenia modelce)

Oczywiście nie wiem zbyt wiele na ten temat i ona jest ostatnią osobą, która o tym rozmawia. Jednak kiedy spędzasz trochę czasu w swoim pokoju rozmów i widzisz, jak reaguje kocurek, jest to całkiem jasne. A kiedy jesteś prawie codziennie przez tak długi czas, nie możesz tego udawać. Właśnie dlatego mówię to wszystko. Również nie mówię, że jest mi przykro, ale raczej staram się spędzać czas z nią i ludźmi w pokoju. Ale często nie jest to już możliwe, ponieważ w chwili, gdy zaczyna się śmiać, okropni ludzie przychodzą do jej pokoju lub zawierają wiadomości, nadawcy itp. Starają się używać podobnych imion do ludzi, którym wydaje się, że im zależy i tak dalej. Jest ciągłym zalewem nękania poza jej transmisjami. I wydaje się, że kocurek nie jest jedyną osobą, która jest traktowana w ten sposób, ale administratorzy SU nie przejmują się wcale, jeśli ta osoba jest nękana, zagrożona, doxxxx. Nie mam pojęcia, jak to jest naprawdę, szczególnie, że jestem tu tylko od kilku miesięcy, ale rzeczy, które zauważyłem, są okropne.

Widzisz tylko i wyłącznie to co masz widzieć i absolutnie nic innego nie jest ci pokazywane.

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

PoprzedniaNastępna