wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Mam nadzieję że tym razem to już będzie

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

tomoxx, jak na VIPa przystalo napisales posta nr 8000 w temacie Pauli :good3: :D
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

tomoxx pisze:Mam nadzieję że tym razem to już będzie

[ Obrazek ]

Podobno trwają już zdjęcia do kolejnego sezonu. ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

Spikel20 pisze:Heja tutaj zapanowały duże nieprawidłowości wiec spróbujmy opisać następstwo zdarzeń i prawdopodobieństwo zdarzeń.
7 luty 19:30 Pojawienie się ogłoszenia
15 luty wyjazd Pauli do różnych hoteli
15 przyjazd spikla do polski teoretyczny na spotkanie
22 luty usunięcie konta przez spikla stalkera
23 luty dowiedzenie się o ogłoszeniu, teoretycznie

Więc spójrzmy na harmonogram zdarzeń które poprzedzały okoliczność.
Nazywanie mnie stalkerem i prześladowcą jest nie na miejscu, ponieważ kilka dni przed 15 nie widziała problemu żeby się spotkać, koszty biletów za które musiałem zapłacić to ponad 1800 zł.
Faktycznie wykonałem kilkanaście połączeń do niej ale bez odzewu oczywiście, każdy by się chyba wkurwił na moim miejscu. I mówienie ze ucieka przede mną było po prostu kolejny zagraniem z jej strony, że jest prześladowana, znając życie żeby wpłynąć na szybkiego.
Sytuacja podobna z 2014 jak ją poznałem, jak do mnie Robinek pisał - to samo mówiła, że prześladowana i gnębiona przez Robinka, ale oczywiście my Ulungi jesteśmy wszystkiemu winni.
Ale wracając do meritum sprawy i wniosków:
Czy nie jest podejrzane, że przez ten cały czas co ogłoszenie było na stronie czyli od 7 lutego, nikt do niej nie zadzwonił z propozycją i ona o niczym nie wiedziała?
Doskonale wiedziała ponieważ wyjazdy do tych różnych hoteli co były i zamiana ich codziennie były ustawki z klientami w międzyczasie, bo jak można się pokazywać w innym hotelu z kilkoma gościami na raz. Ale oczywiście w między czasie na spikla stalkera winę zwalać, żeby więcej sypał i przepraszał. I w oczach szybkiego zyskiwać jaka ona biedna. Widzimy aż do momentu jak ogłoszenie ujrzało światło dzienne, to zrobiła raban jaka ona jest pokrzywdzona biedna, bo jak by wyszła w oczach, że takie ogłoszenie jest - Ulungi by się odwróciły. Może jej się spodobał powrót do branży i dlatego odeszła jako biedna niewinna księżniczka.

Nie tym razem księżniczko, nie tym razem cały czas obwiniać nas.

spikel na dobrą sprawę to obojgu wam powinni się dobrać do dupy, tobie za groźby karalne i ewentualny stalking jej za wyłudzenia i wszyscy by byli szczęśliwi
Awatar użytkownika
( - )( - )
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 81 razy
Nick na ShowUp.tv:

Hahha :D wyludzanie?? Paula chyba jako jedna z niewielu w zyciu nie powiedziala na transmisji "dej zetona" a ulungi i tak sypali i to grubo. Nie wiem co tam sie za kulisami dzialo ale to juz nie nasz problem.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Hahha :D wyludzanie?? Paula chyba jako jedna z niewielu w zyciu nie powiedziala na transmisji "dej zetona" a ulungi i tak sypali i to grubo. Nie wiem co tam sie za kulisami dzialo ale to juz nie nasz problem.

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

ja to bym to pod to podpiął, u w miarę normalnego człowieka takie ogłupienie jak u spajka to trwa od 1 do 3 miesięcy a u niego 5 lat i do tej pory mu nie przeszło.
prosty chłop to nim manipuluje jak marionetką i nie musiała mu wprost mówić daj żeby jej oddał wszystko co ma.
zobacz dziadka, paula żyje przynajmniej na 10 razy wyższym poziomie niż on i gdyby miała choć trochę przyzwoitości to by mu zabroniła dawać sobie jakieś pieniądze a ten jeszcze się zapożycza u ludzi którzy go koniec końców wyśmieją za to, żeby z nią popisać pw
Awatar użytkownika
( - )( - )
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 81 razy
Nick na ShowUp.tv:

( - )( - ) pisze:
komin pisze:Hahha :D wyludzanie?? Paula chyba jako jedna z niewielu w zyciu nie powiedziala na transmisji "dej zetona" a ulungi i tak sypali i to grubo. Nie wiem co tam sie za kulisami dzialo ale to juz nie nasz problem.

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Nawet Panoramix wśród prawników pod ten artykuł nie podciągnie tych sytuacji. Raz dostawała o ile oficjalnie wiadomo większość na SU, a tam dostawała za siedzenie, rozbieranie się, picie czy co na tam jeszcze robiła. A samego wydawania pieniędzy na SU pod niekorzystne rozporządzanie nie podciągniesz. Znał regulamin SU, wiedział za co daje. Nie wiemy tak naprawdę czy w końcu się z nim choć raz spotkała czy nie, jakie mieli układy poza SU. Tego że się zakochał pod to też nie podciągniesz. Ew może jeśli jej jakieś pieniądze przelał na konto duże bo powiedziała że np ma długi których nie miała itp, to wtedy jeszcze to jest do ogarnięcia. Ale jak mówiła np daj na mieszkanie, po to z SU przepiłam a zrobię Ci loda, to tego już pod wprowadzanie w błąd nie włączysz. Tym bardziej że powie na pierwszej rozprawie że się go zaczęła bać jak zaczął ją straszyć, i sprawa rozchodzi się po kościach, (choć tak naprawdę to się nigdy nie zacznie). Przesył żetonów na SU nie do udowodnienia, SU ma siedzibę w USA i to z nimi by to trzeba załatwiać (potwierdzenia przelanych pieniędzy , wypłat, itp), a wystarczy że powiedzą ze nie dadzą i nikt nit będzie do nich pisał wniosków o wydanie tych akt do sprawy w Polsce bo była prostytutka rozbierająca się na kamerkach dostała za dużo żetonów od gościa który stracił dla niej głowę.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.

Nie ma Pauli i pieska harda więc nie rozkręcajcie tego tematu bo po chuj robić sztuczny fejm ?
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

Na moje to mógł to to też zrobić Szybki, jeśli znał dane, bo dobrze wiedział, że podejrzenia spadną na Spikela (zemsta Szybkiego za groźby po jego adresem), a jak Paula usunie się (do czego doszło) chociaż na jakiś czas z SU to jeszcze zaoszczędzi, bo nie będzie musiał jej rzucać zetów. ;]
Z drugiej strony te nadawanie z hoteli przez ileś tam dni mocno śmierdzi i tam jest raczej drugie dno, czyli umawianie się na ruchanie albo z Szybkim albo jeszcze z innymi gachami.
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: SU
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms

Nie ma to jak Szerlok Holms, wszedł i od razu wszystko rozpracował detektywistycznie :)
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 412 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

od_taaki pisze:
SokratesNauczycielPlatona pisze:Odeszły badam,kocurek,zezi,aż strach pomyśleć kto następny...slodka? :D

Wszystko się kiedyś kończy, koniec SU będzie przerażający, pozostaną jedynie cztery transmisje,
dwie kobiece: Toxic wyzywająca cały świat od ulungów i biedaków i Słodka triumfująca w psychotycznej ekstazie święcie przekonana,
że już aresztowano wszystkich na SU i dwie męskie transmisje, Vertex zamęczający naród puszczaną w koło Laleczką z saskiej porcelany,
oraz Ruger44 walczący, niczym Syzyf z głazem, o erekcję z wiecznie miękkim flakiem.

Vertex były Kasi zwanej Spinster?
Awatar użytkownika
rafal13119
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Nick na ShowUp.tv: Pioootrrrr

Paulino!!!
Jak mi to ostatnio napisałaś coś się zaczyna coś się kończy.
A ponieważ twoja przygoda z SU dobiegła już końca to chciałem Tobie
serdecznie podziękować
za to ze wielokrotnie umilałaś mi swoją obecnością moje samotne wieczory.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 61 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Skoro niby już nie wróci to po cholerę się kolejny raz pucujesz z podziękowaniami i życzeniami? Wiadomo, że urabiasz sobie zakochańcowy grunt pod powrót Koliberka, ona wróci, maks przed ósmym marca bo święto to trzeba wydoić Januszy albo ewentualnie 10tego bo wiadomo, wypłaty więc trzeba wydoić Januszy.
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 412 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

rafal13119 pisze:
od_taaki pisze:
SokratesNauczycielPlatona pisze:Odeszły badam,kocurek,zezi,aż strach pomyśleć kto następny...slodka? :D

Wszystko się kiedyś kończy, koniec SU będzie przerażający, pozostaną jedynie cztery transmisje,
dwie kobiece: Toxic wyzywająca cały świat od ulungów i biedaków i Słodka triumfująca w psychotycznej ekstazie święcie przekonana,
że już aresztowano wszystkich na SU i dwie męskie transmisje, Vertex zamęczający naród puszczaną w koło Laleczką z saskiej porcelany,
oraz Ruger44 walczący, niczym Syzyf z głazem, o erekcję z wiecznie miękkim flakiem.

Vertex były Kasi zwanej Spinster?

Chodzi o niego - krol-vertex-fx/Smok_Krolewski/King-Dragon1 /krolvertexfx
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 58 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA272
Nick na ShowUp.tv: ragazzo_fresco

ruger44 pisze:Skoro niby już nie wróci to po cholerę się kolejny raz pucujesz z podziękowaniami i życzeniami? Wiadomo, że urabiasz sobie zakochańcowy grunt pod powrót Koliberka, ona wróci, maks przed ósmym marca bo święto to trzeba wydoić Januszy albo ewentualnie 10tego bo wiadomo, wypłaty więc trzeba wydoić Januszy.

Ja się pucuje... dobre sobie.
Po prostu potrafię się kulturalnie tutaj zachować i na koniec podziękować jej za to i owo.
No tak ty pewno ze swoja kulturą osobistą napisał byś jej... spierdalaj.
Ale ja z przeciwieństwie do ciebie kultury uczyłem się nie w chlewie i dobrze wiem jak w takich chwilach powinienem się zachować.
A co do jej powrotu na SU to wole się już nie wypowiadać.
Wy tak już pewno dawno lepiej wiecie co ona zrobi.
A zwłaszcza taki ''myśliciel'' jak ty ruger44 :!: :!:
A tutaj tak dla przypomnienia....
Obrazek
No i sprawa jest juz prosta czemu wszędzie ciebie pełno :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 61 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:Ale ja z przeciwieństwie do ciebie kultury uczyłem się nie w chlewie

"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to magą ci ubliżać bo co ba maja żetonki.Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."
A tego tekstu nauczyłeś się w szambie ? bo to co innego niż chlew a dużo gorsze moim zdaniem
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

Panie hardosław zawsze możesz poprosic swoją wybranke o nr konta i tam ją wspomagać swoimi skromnymi datkami po 20-tym bo z tych twoich wyznań to pieniążków paulina nie ma :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
fagas45
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

Pomijając kłótnie, sprzeczki, dramy i inne forumowe nieporozumienia, rozumiem cytowanie postów, ale po cholerę zapisujecie screeny z tego co ktoś napisał?
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.

Hard,
ale pomyśl ile plusów już nie musisz "Zezowatej kurwie" oddawać haraczu.
Jak to było... wsadziła sobie lusha w cipę i czeka na żetony?
Brawo TY... Nawet Spikel Cię wyśmiał...

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Robinek29 pisze:Hard,
ale pomyśl ile plusów już nie musisz "Zezowatej kurwie" oddawać haraczu.
Jak to było... wsadziła sobie lusha w cipę i czeka na żetony?
Brawo TY... Nawet Spikel Cię wyśmiał... Menel dworcowy...

Hard w tej uszance i dresiku wyglądasz na szefa osiedla, rządzisz tam no nie?
Twój prawdziwy profil jest cool :-)

Oj Robinek nie dręcz go :)
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Twoja ulubienica z SU: szczupła z ładnym tyłkiem
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna