Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


I na tym zakończmy tę wątłą dyskusję. Krulowa maddie, na SU siedzi tez z miłości i git :mrgreen:. Nasza dobra i skromna dziewucha, po co jej miliony jak wystarczą tysiące :lol:.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




komin, jak to mówią karciarze... sprawdzam ;)
karty na stół, albo gacie w dół!
Biustwo




Oczywista oczywistość, że krUlowa może mieć każdego a że jest dopiero po 30 to ma jeszcze czas. Po 40 też czasu wystarczy i będzie mogła mieć każdego, chociaż seksowną bieliznę będzie zakładać tylko po to, by wzbudzić atencję kilku koniobijców na kamerkach. Gorzej jak się obudzi pewnego dnia po 50 i zaklnie pod nosem: "Kurwa mać, ale spierdoliłam sobie życie..." Scenariusz czysto hipotetyczny. ;)
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jej życie, jej wybory co tu drążyć temat.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Krulowa Maddie siedzi na SU wtedy kiedy ma ochotę i robi to na co ma ochotę a nie co musi :) Pokazuję swoje wdzięki i atuty - talenty :) nawet gdybym miała męża oraz dzieci pewnie bym wchodziła na kamerki po prostu lubię to:) Nie wiedząc o tym i nie znając mnie przeprowadzasz analizę ?...Moje życie osobiste nie jest idealne, oraz interesujące ale jest moje :) Niech każdy żyję tak jak ma ochotę... Ocenianie kogoś przez pryzmat własnej analizy nie znając kogoś prywatnie, to w ciąż tylko czyjaś opinia. To na tyle :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Biustwo pisze:takatam, nie znam jej osobiście i nie wiem, ale nie zdziwiłabym się gdyby była mężatką i miała dzieci (jak większość dziewczyn z SU, które znam). A piwvvko... no cóż. Za 20 tysięcy zł w godzinę tęż mogłabym się tak poniżyć i klepać dupę.


Hahahaaaaa "mężatką"... "dzieci"... :lol2: dooobre!
Awatar użytkownika
feti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 23 maja 2016, 21:29
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sprawdzonaNina
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




psn pisze:Ta panna może mieć każdego.


Gigantyczne uogólnienie, rzucę beretem i na pewno podniesie go ktoś, kogo ta panna nie zainteresuje. Są gusta, guściki i jeszcze tysiąc innych czynników, które dopiero złożone w całość mówią nam, czy skoczymy za kimś w ogień, czy tylko podamy konewkę.

Wydaje mi się, że Maddie jest samotna, ale nic nam do tego. Wszystko jest kwestią domysłów, bo na SU można być kim się chce. A dopiero w trybie offline popłakać sobie do poduszki lub - jak to ma miejsce w przypadku koleżanki Biustwo - w 25 tysięcy złotówek, choć puch poduszki wydaje się wygodniejszy.
kill_me_now




Proponuję się rozejść i zająć się analizom własnego żcyia:) Życie osobiste oraz towarzyskie na pewno poczeka i każdy z was znajdzie choć odrobinę czasu w swym jakże interesującym i bogatym życiu przepełnionym miłości :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Kiniuś pisze:każdy z was znajdzie choć odrobinę czasu w swym jakże interesującym i bogatym życiu



Kiniuś kiedy? Siedzę na forum od rana do wieczora nie mam czasu na analizy. :mrgreen:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




gracjano pisze:
Kiniuś pisze:każdy z was znajdzie choć odrobinę czasu w swym jakże interesującym i bogatym życiu



Kiniuś kiedy? Siedzę na forum od rana do wieczora nie mam czasu na analizy. :mrgreen:


:girl_haha:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Hmm... A czy nie uważacie, że na SU nie ma znaczenia, czy Kinia kogoś ma czy nie? To chyba jej sprawa i jej ewentualnego partnera.
Każdy kiedyś znajdzie swoją 'drugą połówkę' a na pewno zdecydowana większość. Nie bierzecie jednak pod uwagę, że nie każdy szuka, nie każdy ma potrzebę bycia w związku, a już na pewno nie na siłę. Ludzie mają różne charaktery. Nie każdy czuje się dobrze 'z kimś' na stałe. To tylko jedna z wersji, bo jak pisałam, to tylko Kini sprawa jak będzie żyła. Nie wiem po co te żale i domysły kogo to ona mogłaby 'mieć' czy 'nie mieć' :)
Jakby nadawała mając faceta, to byłoby pewnie gadania, że jak to tak, że faceta ma i na SU zdzira jedna siedzi :D Nie dogodzi człowiek...

Biustowo, a gdzie to Twoje słynne "pieniądz lubi ciszę"? Ostatnio jakby chyba ten Twój pieniądz głośniejszy się zrobił :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




feti pisze:
gracjano pisze:
maxim pisze:Korpus pełen zacięć, zadrapań,



Bo Maddie jest kocicą w łóżku więc drapie i jest drapana. Lubi ostry sex :D


A kiedy ona prawdziwy realny seks z facetem miała? :derisive:


Chciałbym tylko przypomnieć że bazą tej dyskusji była teza że seksu z żywym facetem to ona nie ma, co najwyżej z własnym paluszkiem.
A tu już poszło w "mężów" i "dzieci" hahaa.

Idea jest taka: z obserwacje wskazują, że wiele "sexualnych bogiń" i najlepszych obiektów masturbacji na SU (nie przeczę że niesłychanie atrakcyjnych, umiejących wspaniale kusić, niegłupich i całkiem sympatycznych), które na transmisjach czytają co to kto by z nimi nie zrobił sam na sam... tak naprawdę wcale od dawna seksu nie miały. I taka prawda. I taki paradoks.
Awatar użytkownika
feti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 23 maja 2016, 21:29
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sprawdzonaNina
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kiniuś pisze:Proponuję się rozejść i zająć się analizom własnego żcyia:) Życie osobiste oraz towarzyskie na pewno poczeka i każdy z was znajdzie choć odrobinę czasu w swym jakże interesującym i bogatym życiu przepełnionym miłości :) pozdrawiam


Upsss. Więc trafione było z analizom.
Pozdrawiam Kinia.
Każdemu się poukłada, czasem nie spodziewasz się nawet kiedy.
Awatar użytkownika
feti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 23 maja 2016, 21:29
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sprawdzonaNina
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna, możecie o mnie pisać dobrze, źle albo wcale, ale chociaż poprawnie piszcie nick.

Co do pieniędzy to każdy wie, że ja za dużo pije bo jestem stara, samotna i gruba i z tej starości i nadmiaru procentów zera troją mi się w oczach. A tak w ogóle to przecież jestem facetem...

tak poważnie... trochę mnie już nudziły posty wciąż tych samych panów w wątkach wielu dziewczyn wypisujacych jakie są słabe i nieszczęśliwe. Chciałam żeby mieli w swoim smutnym, nudnym życiu więcej powodów do zgryzoty. Pozdrawiam.
Biustwo




Biustwo,
Co do pieniędzy to każdy już na tym forum wie, że mimo Twojego " pieniądz lubi ciszę", to dziwnym trafem jakoś często nawiązujesz do tematu pieniędzy. A to ile zarabiasz a to ile musisz zarobić, bo jak nie zarobisz tych słynnych już 15 tyś. miesięcznie, to nie jesteś w stanie przeżyć. Taki to paradoks w tych Twoich zlotych myślach rzucanych na forum .
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Biustwo pewnie przechodzi menopauzę. Lata juz nie, w krzyżu strzyka, brakuje też chętnych do płacenia za oglądanie pewnie coraz większego podpiździa, to pozostaje jej jedynie trollowanie na forum dla onanistów :P
Awatar użytkownika
patogen96
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 11 mar 2020, 19:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Biustwo pisze:takatam, zarabiam średnio 25 tys zł miesięcznie więc chyba zaliczam się do kobiet, które mają kasę. Poza SU są jeszcze inne dochody. Odpowiadając - tak, drapie się po cipce. Codziennie. Lubię to. Mój facet jest muzykiem. Może nie takim z mtv, ale jednak. I jest ze mną. Śmieszne? My jesteśmy szczęśliwi.

Dodam jeszcze, że nie każda kobieta marzy o stałym związku i partnerze, który zarobi 10tysi i ją utrzyma.

Ja zazdroszcze.Pewnie gdybym zarabiala 25 tys miesiecznie otworzyla bym swoje wlasne sex kamerki i zarabialyby na mnie inne qurewki :D
Awatar użytkownika
Kawka69
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 30 cze 2019, 12:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja tam lubię jak laski chwalą się swoimi ''kosmicznymi'' zarobkami.
Po co one to robią chyba nie muszę tu wam tłumaczyć
HOSSA HOSSA HOSANNA :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Biustwo jak zarobi 1000 na kamerkach to i tak rekord :D poza tym wkreca was bo ona w ogole nie transmituje.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Mruczek->BlackBitch30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 15 lut 2020, 05:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mruczek pisze: bo ona w ogole nie transmituje.


A to kłamczuszka ;)
Ale nie tylko ona tu mija się z prawdą jeżeli chodzi o swoje ''kosmiczne'' zarobki.
Wiele pan lubi sobie deczko dodać aby.... wiadomo :sarcastic:

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości