Polska i świat!!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Polska i świat!!!
28 lut 2019, 13:32

hardrockcaffe696 pisze:Powiecie kolejne rozdawnicwto.
No i chuj z tego skoro nasze państwo jest na to stać to czemu tego nie robić.

A stac? wskazali skad te pieniadze sie wezma? A czemu nie tysiac na kazde dziecko? i dwa dla rencistow? I jeszcze 500 miesiecznie dla kazdego kurwiarza, niech ruchaja szwagry...

hardrockcaffe696 pisze:A co robi opozycja to co zwykłe .. krytykuje samemu nic nie proponując

Co fakt to fakt...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

28 lut 2019, 16:07

Państwo stać choćby i na 10 000 na każde dziecko i 14 - 15stki dla każdego emeryta - tylko, że wiadomo, pokrywa się to kredytem i "ktoś" będzie musiał potem ten kredyt spłacić, w życiu nie ma nic za darmo (o czym boleśnie przekonali się np. ostatnio Grecy i Islandczycy)
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 412 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

28 lut 2019, 16:26

hardrockcaffe696 pisze:No, no PIs znowu w ofensywie.Powiecie kolejne rozdawnicwto.No i chuj z tego skoro nasze państwo jest na to stać to czemu tego nie robić.Niech się żyje emerytom,młodym lżej w naszym kraju co by nie musieli stad uciekać za lepszym życiem i zostawiać swoje podatki dla innych.Już wole żeby te pieniądze znalazły się w kieszeniach porządnych obywateli a nie jak to dotąd było u oszustów i kombinatorów.A co robi opozycja to co zwykłe .. krytykuje samemu nic nie proponując No tak teraz skupieni są przede wszystkim na zapewnieniu sobie ciepłych i dobrze płatnych posadek w Brukseli

Ofensywa jak chuj - 500 zł dla suwerena, 50000 zł dla swoich!
Dobry wujek Jarek każe zwiększyć deficyt budżetowy i będzie na kolejne "jego" prezenty dla ciemnego ludu.
PiSowi zupełnie się kampanie pomyliły, będą nawijać o 500+ i reaktywacji PKSów, zamiast na temat Brukseli i kwestiach Parlamentu Europejskiego, który postanowili obsadzić takimi dekownikami i "euroentuzjastami" jak między innymi:
Warszawa - Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki. Mazowieckie - Adam Bielan, Maria Koc. Łódzkie - Witold Waszczykowski, Joanna Kopcińska. Wielkopolskie - prof. Ryszard Krasnodębski, Andżelika Możdżanowska. Małopolskie i Świętokrzyskie - Beata Szydło, prof. Ryszard Legutko. Pomorze - Anna Fotyga, Jarosław Sellin. Kujawsko-Pomorskie - Kosma Złotowski, Tomasz Latos. Podlaskie - Warmińsko-Mazurskie - Karol Karski, Krzysztof Jurgiel. Lubelskie - Elżbieta Kruk, Beata Mazurek. Podkarpackie - Tomasz Poręba, Bogdań Rzońca. Śląskie - Jadwiga Wiśniewska, Grzegorz Tobiszowski. Zachodniopomorskie i Lubuskie - Joachim Brudziński, Czesław Hoc. Dolnośląskie i Opolskie - Anna Zalewska, Beata Kempa.

Obrazek
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

28 lut 2019, 17:30

Świerk Engelmanna,
Po owocach pracy ich poznacie.
Poczekamy .. zobaczymy ale jestem pewien że ta mocna ekipa wystawiona przez Pis zrobi w PE o wiele więcej dobrego niż ta śmieszna zbieranina euro entuzjastów wystawiona przez opozycje która to pewno będzie jak do tej pory bywało srać do własnego gniazda i donosić na Polskę.
A jeżeli chodzi i zabieranie to nie tobie czy też mnie będzie władza zabierać tylko złodziejom, oszustom których to tutaj nie brakuje.
No tak ale ty tego pewno nie rozumiesz .. czemu to długa historia :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 61 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

28 lut 2019, 18:47

Mocna, zwłaszcza w znajomości języków obcych (tam w kuluarach więcej się uzgadnia i spraw załatwia, niż oficjalnie) oraz w rozwalaniu UE od środka.

hardrockcaffe696 pisze:srać do własnego gniazda i donosić na Polskę.

Obrazek

hardrockcaffe696 pisze:A jeżeli chodzi i zabieranie to nie tobie czy też mnie będzie władza zabierać

Cały czas mi zabiera, w podatkach pośrednich i bezpośrednich, w zamian nic nie daje.

hardrockcaffe696 pisze:oszustom których to tutaj nie brakuje.

A to fakt!

Obrazek

Obrazek

Ciężkie miliony dla Rydzyka, ponad miliard na reżimową TV, przewałki Misiewicza itd. itp.

Czy nadal czegoś nie rozumiem, z tej długiej historii PiSowskiego dojenia państwowej kasy?
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

28 lut 2019, 19:10

hardrockcaffe696 pisze:Świerk Engelmanna,
Po owocach pracy ich poznacie.
Poczekamy .. zobaczymy ale jestem pewien że ta mocna ekipa wystawiona przez Pis zrobi w PE o wiele więcej dobrego niż ta śmieszna zbieranina euro entuzjastów wystawiona przez opozycje która to pewno będzie jak do tej pory bywało srać do własnego gniazda i donosić na Polskę.
A jeżeli chodzi i zabieranie to nie tobie czy też mnie będzie władza zabierać tylko złodziejom, oszustom których to tutaj nie brakuje.
No tak ale ty tego pewno nie rozumiesz .. czemu to długa historia :!:

Ja pierdole, Hard ty na prawdę wierzysz w tą propagandową papkę? :shock2: :facepalm:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 379 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

03 mar 2019, 01:31

Awatar użytkownika
( - )( - )
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 81 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

Re: Historia z HARDEM!!!
05 mar 2019, 15:24

hardrockcaffe696 pisze:Świerk Engelmanna,
Chyba niezbyt uważnie czytałeś co napisałem.
Zmiany w polskim prawie zostały wprowadzone dosyć nie dawno wiec na efektu musimy niestety trochę poczekać.

Obiecałem bacznie śledzić tę kwestię.
Oto najnowsze doniesienia:

27 stycznia 2019 14:47

Łódź: 39 zatrutych dopalaczami tylko w tym miesiącu. W ubiegłym roku odnotowano o 33 % więcej zatruć dopalaczami niż w roku 2017 W tym miesiącu na oddział toksykologii z powodu ich zażycia trafiło już 39 osób.

Czytaj więcej: https://dzienniklodzki.pl/lodz-39-zatru ... 91#zdrowie

28 lutego 2019 06:23

Kilkanaście ofiar dopalaczy w Zawierciu.
Plaga dopalaczy w Zawierciu. Nieoficjalnie mówi się, że w trzy miesiące zmarło po ich zażyciu 18 osób. Problem nie dotyczy już tylko młodych ludzi. Wśród ofiar są ojcowie i matki. - Nazwałem to „duch”, bo w pewnym momencie człowiek zapomina o oddychaniu – mówi 50-latek, który cudem przeżył kontakt z śmiercionośnym dopalaczem.

Czytaj więcej: https://kurierlubelski.pl/kilkanascie-o ... r/13924365

Jak to było? Po owocach ich poznacie? - Cały czas poznaję...
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

05 mar 2019, 21:39

Świerk Engelmanna,
Chłopie chyba nie byłeś aż taki naiwny że oczekiwałeś po wprowadzenia i zaostrzenia prawa problem dopalaczy zniknie.
Ale chociaż kolejne osoby trafiają za kratki.
A nie jak to było za rządów Po którym to handlarze śmiali się prosto w twarz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

05 mar 2019, 22:40

hardrockcaffe696 pisze:Świerk Engelmanna, Chłopie chyba nie byłeś aż taki naiwny że oczekiwałeś po wprowadzenia i zaostrzenia prawa problem dopalaczy zniknie.Ale chociaż kolejne osoby trafiają za kratki.A nie jak to było za rządów Po którym to handlarze śmiali się prosto w twarz.

Sądząc po euforii w twoim pierwszym poście, dotyczącym tego tematu, to raczej ty chłopie, spodziewałeś się cudów. Ja wtedy starałem się studzić twój entuzjazm. Nadal to czynię, bo na miejsce jednego przymkniętego handlarza, przychodzi kolejnych dwóch, którzy śmieją ci się w twarz.
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

06 mar 2019, 00:42

Świerk Engelmanna pisze:
hardrockcaffe696 pisze:Świerk Engelmanna, Chłopie chyba nie byłeś aż taki naiwny że oczekiwałeś po wprowadzenia i zaostrzenia prawa problem dopalaczy zniknie.Ale chociaż kolejne osoby trafiają za kratki.A nie jak to było za rządów Po którym to handlarze śmiali się prosto w twarz.

Sądząc po euforii w twoim pierwszym poście, dotyczącym tego tematu, to raczej ty chłopie, spodziewałeś się cudów. Ja wtedy starałem się studzić twój entuzjazm. Nadal to czynię, bo na miejsce jednego przymkniętego handlarza, przychodzi kolejnych dwóch, którzy śmieją ci się w twarz.

W walce z narkotykami i dopalaczami aby była ona skuteczna nie wystarczy zamykanie handlarzy i rozbijanie sieci dystrybucji bo tą można bardzo szybko odtworzyć.
Tak samo mało skuteczne jest likwidowanie kanałów przerzutowych, w miejsce jednego zlikwidowanego pojawia się kilka kolejnych.
Aby można było mówić o skutecznej walce z narkotykami i tzw. dopalaczami trzeba się dobrać do ludzi kontrolujących i finansujących produkcję.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 379 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

06 mar 2019, 10:14

Z tego co mi wiadomo to spora ilość dopalaczy trafia do naszego kraju z Chin.
Czyż byśmy mieli dziurawe granice :!:
Nie było większego problemu ze sprowadzaniem tych niebezpiecznych substancji kiedy były one legalne.
No ale teraz one już takie nie są wiec najwyższa chyba już jest pora żeby coś z tym problemem zrobić.
Swoją droga skoro wszędzie słychać o tym że dopalacze bywają tak niebezpieczne dla naszego zdrowia to skąd biorą się kolejni idioci żeby tak po nie sięgać.
Czyżby życie im zbrzydło i nie liczą sie z konsekwencjami ich zażywania :shock2:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Poprzednia