Wyznania anonimowych camgirls - grupa wsparcia modelek

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Nie bardzo wiem Panowie po co wy się wzajemnie obrzucacie jakimis screenami, bo sądząc co wy tu wypisujecie to oboje macie zjechane z godzin i tylko drastyczny detoks od showupa na pare dni dobrze wam zrobi.
Jak jeden tak i drugi wszedł w niebezpieczne relacje z CAMGIRL ( nie jestem zainteresowana jak wy ją nazywacie ani co robila wcześniej, bo mnie to nie interesuje, liczy sie tu i teraz).
Obstawiam, że jeden z Was poszedł w strone stalkerstwa bezpowrotnie, mam swoj typ, ale to nie jest moja sprawa.

Jeżeli chodzi o sam stalk i jak sie przed nim uchronić to temat omawialiśmy kilkanaście stron wcześniej. Pierwsza i podstawowa zasada, nie wchodzic w takie własnie pojebane relacje z widzem. To nie jest nieuprzejme, to jest profesjonalne. Żadna profesjonalna camgirl nie przechodzi pewnej granicy znajomości.

Nawet kurwa jestem w stanie zrozumieć, że ktos ma twoj numer telefonu bo powiedzmy lubisz go i dobrze ci się z nim gada poza światem kamerek i to nawet spoko, natomiast ni chuja nie rozumiem jak to jest mozliwe żeby ktoś mial namiar i adres twoj ,twojej rodziny ich numery telefonów itd. to jest skrajne niedbalstwo..... Nie chcę teraz mówić, że to że ktoś wykorzystał taki układ i nie można nikomu zaufać, ale no kurwa mać spikel odstawia tu jakiś czas takie szopki i kto normalny z nim dalej wchodzi w takie dyskusje... co nie oznacza, ze to wlasnie on będzie komuś dowalał, bo jak czytam te screeny to oboje są po jednych pieniądzach.

Stalkowanie kogoś powinno mieć swoje konsekwencje i musimy zrozumieć jedno to nie jest normalne zachowanie i powinno być tępione. Tak czy siak, zanim obcemu czlowiekowi dasz się jak na dłoni pomyśl trochę...

A ciebie Hard jak widać po prostu nie stać na zabawę z tą divą, więc lepiej odpuść bo zdecydowanie płyniesz w tym internetowym świecie, zejdź ze 3 okienka w dół, moze tam będą laski na twoją kieszeń.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 99 razy
Podziękowano mu: 176 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Wszystko ok.. tylko wydaje mi się, że tu już od jakiegoś czasu nie ma relacji.....camgirl - virtual lover
wg Spajkela od dawna się spotykają i pozostają w relacjach co najmniej hmmmm.... intymnych? (pomijam brak jebania - bo to nie jest najwazniejsze)
Więc tu jest relacja... odrzucony Spajkel i Paula... nie wiem ile tam obietnic wyszło z jednej i drugiej strony i dotyczacych jakiś tam wspólnych planów itp
i prawdy sie nigdy nie dowiemy.. dzieki Bogu :D
A tę zna tylko Panu Jezu, Królu Polsku

Zresztą Panieeee... za takimi rzeczami to za chuja sie nigdy nie dojdzie
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 28 razy
Podziękowano mu: 187 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

No tak... tylko to nie byla jakas wielka tajemnica ze Paula to nie tylko camgirl z komputera. Ze niektorzy hojniejsi zlotnicy mieli kontakty poza SU. Juz nie wniam jakie te kontakty byly.
O Spajkelu to ciezko wogole sie wypowiedziec... Pamietacie ze przy poprzedniej "aferze", pewnie jakis rok temu, absolutnie CALE Foro usilowalo mu wybic Paule z glowy, tudziez doradzalo chociaz odciecie "finansowania milosci" zeby zweryfikowal czy to cos prawdziwego... Co zrobil Spajkel po tej akcji wszyscy wiedza...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja,
Dziękuje Ci serdecznie za odpowiedz na moje pytanko :air_kiss:
Widzę że jesteś mądrą kobietą to zadam tobie kolejne pytanie.
Załóżmy że ktoś taki pojawił się już na twojej transmisji.
I co ty byś z nim zrobiła ...
czy byś go ignorowała :?:
czy byś automatycznie go banowała za każdym razem jak tylko dowiesz że to jej on :?:
czy byś zwracała mu wszystkie żetki po zakończonej trans :?:
czy byś nie reagowała na jego pw jak jest jeszcze nie zbanowany :?:
czy jeszcze coś innego :?:
Może tak też inni wypowiedzą się w tej kwestii :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Moze pochwalisz sie hard swoimi skrytym marzeniami w bunkrze jak ja chciałeś zamknąć w nim ja i gwałcić .
Lepiej zabierz sie za opiekę nad ojcem a nke siedzeniu na forum i pisaniu pierdul. Jestes tak oderwany od zeczywistosci jak cep od motyki. Ale cóż choroba sie rozwija bardzo widze
Spikel20

Spikel20 pisze:Moze pochwalisz sie hard swoimi skrytym marzeniami w bunkrze jak ja chciałeś zamknąć w nim ja i gwałcić .

A może tak screenn co pewno go zapodziałeś ty jebany kłamco.
Aha nie zamieniłem ani jednego słówka z nim na skypie bo zaraz zacznie twierdzi ze to mu na uszko przed spaniem mówiłem :laugh3:
I spierdalaj stad bo tylko zaśmiecasz ten ciekawy temat :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Wszyscy kłamią wszyscy mowia nieprawdę i biedny hard pokrzywdzony wiecznie manipulowany .
Jestes kurwa dwulicowa i to każdy wie nawet paula .
Ale ty masz wiez emocjonalna menelu jebany .
Spikel20

Nie będę wskazywała palcem, ale niektórym przydałaby się kilkudniowa awaria internetu i spacer na powietrzu, wśród żywych ludzi.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 135 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Biustwo pisze:Nie będę wskazywała palcem, ale niektórym przydałaby się kilkudniowa awaria internetu i spacer na powietrzu, wśród żywych ludzi.

Pewnie i mocny wpierdol też by ich trochę ostudził.
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 44 razy
Twoja ulubienica z SU: szczupła z ładnym tyłkiem
Nick na ShowUp.tv:

Odkleiliście się od życia realnego strasznie. Napierdalacie się na foro, żeby za chwile prywatnie omawiając sprawy koliberka prawie lizać się po fiutach. Po czym znowu się boksujecie o to kto komu wysłał zdjęcia albo o pożyczenie 50 żetonów. Hard z całym szacunkiem, ile Spajki nie wyjebał na Paulę, to jego sprawa, ale wygląda na to że było go na to stać, nawet jak teraz się ogarną że przez tę miłość przewalił kupę kasy. Ty natomiast sprawiasz wrażenie człowieka który chce się wbić to tej ligi finansowej, i szczerze to mi Ciebie żal, bo jesteś dorosłym facetem, który powinien mieć więcej oleju w głowie niż starać się ścigać oplem (bez urazy dla tych co oplem jeżdżą ) z Ferrari, jak byś się nie starał, to finansowo zawsze będziesz z tyłu, a Pauli nigdy nie zależało na uczuciu tylko na pieniądzach jakie ma ze sprzedawania iluzji o możliwym związku.
Obrzucanie się screenami jest dziecinne, Paula jeśli odejdzie to tylko dobrze dla Was, wam się przyda detox ale nie kilkudniowy ale dużo dłuższy. Może jej brak Was uspokoi, (jak tylko znudzi Wam się wybielanie siebie i obrzucanie 2 osoby błotem). Co do wycieku, to jak każdy mam tu swój typ, łatwo najechać na Spajkiego, bo się wiele razy odgrażał, ale z drugiej strony, miał 100 razy więcej powodów wcześniej żeby to zrobić, jak dla mnie to za proste by było jeśli to on to wstawi. I chyba jednak by tego nie zrobił, bo nadal (moim zdaniem coś do niej czuje, a jeśli mu terapie pomogły, to tym bardziej by takiego numeru nie wywinął)
Co do Ciebie Hard to smutne też jest to (i piszę to bez złośliwości) że z tych screenów (które wyrwane z kontekstu mogą być tendencyjne) wynika że dałeś się bardzo zmanipulować, Pauli i jej bawieniem się Twoją osobą, ale co gorsza nawet Spikelowi, którego mimo całej waszej nienawiści, potrafiłeś się zwierzyć i utrzymywać relację nie po to żeby było z niej coś dobrego, ale żeby mieć kompana do obgadywania innych fanów Pauli albo pożyczania żetonów.

Brutalna prawda jest taka że Paula Was wysterowała jak doświadczony pilot, obecna sytuacja z jej danymi jest podła, ale też jest pokłosiem tego jak wysoko wywaliło jej ego, i jak pogoń za żetonem ograniczyła u niej zdolność oceny ryzyka. Ale tak jak pisałem kiedyś wcześniej, pięciocyfrowe kwoty co miesiąc bardzo zmieniają człowieka, trzeba się mocno postarać żeby się w tym iluzorycznym bogactwie nie zatracić.

Uważam że nie ma co tym tematem zaśmiecać wielu wątków, bo tak sprawiedliwie to każde z Was jest sobie tak samo winne.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

hardrockcaffe696 pisze:beznadzieja,
Dziękuje Ci serdecznie za odpowiedz na moje pytanko :air_kiss:
Widzę że jesteś mądrą kobietą to zadam tobie kolejne pytanie.
Załóżmy że ktoś taki pojawił się już na twojej transmisji.
I co ty byś z nim zrobiła ...
czy byś go ignorowała :?:
czy byś automatycznie go banowała za każdym razem jak tylko dowiesz że to jej on :?:
czy byś zwracała mu wszystkie żetki po zakończonej trans :?:
czy byś nie reagowała na jego pw jak jest jeszcze nie zbanowany :?:
czy jeszcze coś innego :?:
Może tak też inni wypowiedzą się w tej kwestii :!: :!:

Za każdym razem ignorować,banować w dyskusje nie wchodzić. Wlasnie na to stalker czeka, na reakcje- jeśli nie reagujesz na jego zaczepki i nie wchodzisz z nim w dyskusję kiedyś odpuści prędzej czy później, ale pewnie później.

Czy zwracalabym mu żetki? Nie, bo niby czemu, jednak jak tylko bym odkryla jego prawdziwe Ja to zaraz leci blok.
Co do PW , jeżeli ktos w pw juz mi mowi kim jest to od razu trzeba ucinać temat i wywalić gościa z transmisji.

Ja się domyślam, że kwoty o ktorych mowa są pewnie wysokości moich miesiecznych zarobkow na SU i ciężko jest kogoś takiego spławić, mimo iż może byc psychopatą, ale niestety trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie o co nam tak naprawdę chodzi. O spokój? czy kase?
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Bardzo podoba mi się post @tomoxx!
Hard nawet nie jest świadomy tego jak bardzo został zmanipulowany.
Dobrowolnie oddaje sporą część swoich przychodów na e-laskę która drwi z niego za jego plecami.
Doprowadza się do stanu upodlenia, (jak nisko trzeba upaść by pożyczać żetony na e-laskę) nie mając kasy w portfelu?
A co z życiem codziennym w realu? Suchy chleb i szklanka wody?
Zycie od 20 do 20 by dać swojej księżniczce żetonki, a samemu żebrać u innych.

A właśnie Hard jak tam moje 50 żet które pożyczyłeś na pisanie z Paletą?

Hard nie idź tą drogą!

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Robinek29
Obrazek
Koniec tematu !!!
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696, Spikel20, chyba zabłądziliście na forum. To nie jest wątek "najbrzydsza we wsi". Idźcie zaśmiecać swój temat
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

Biustwo pisze:hardrockcaffe696, Spikel20, chyba zabłądziliście na forum. To nie jest wątek "najbrzydsza we wsi". Idźcie zaśmiecać swój temat

Admin powinien założyć specjalny temat dział zatytułowany: "Arena walk kogutów" i tam wrzucać te wszystkie ich słowne przepychanki i pyskówki, niech się dziobią do woli.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 379 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

od_taaki, nie obrażajmy kogutów ;)
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

"Waleczne Koguty" to akurat bardzo dobre określenie w ich przypadku :D
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Nie wiem czy znacie zasady tego sportu. W skrócie powiem, że po pierwsze startują w nim fajne ptaszki, a po drugie kilka minut, krew się leje i jeden z nich trafia do gara. Tu "walka" ciągnie się jak telenowela, żaden ptaszek nie potrafi porządnie zranić drugiego, a i szans na wyłonienie zwycięzcy nie widać (bo jedyną wygraną jest Paula).
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

tomoxx pisze:
Uważam że nie ma co tym tematem zaśmiecać wielu wątków, bo tak sprawiedliwie to każde z Was jest sobie tak samo winne.

No tak, tylko hard czuje się jakby mniej winny ;) a doskonale pamiętam sytuację kiedy to on nazywał swojego koliberka zezowata kurwą.

I teraz wszyscy powinniśmy zapomnieć o jego przewinieniach, bo przez ostatnie miesiące był grzeczny :D

Czy wy nadal Panowie uważacie, że takie skrajne emocje wywołane są zdrową relacją z Camgirl?

Jeszcze raz o stalkowaniu, nie nie i jeszcze raz nie, banowac pojebów a nie się z nimi kolegować, to nie jest warte tych pieniędzy tak naprawdę.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Ja się z beznadzieją zgadzam w całej rozciągłości. :D

www.ShowUp.blog
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 44 razy
Twoja ulubienica z SU: szczupła z ładnym tyłkiem
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna