wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Otwieram stronę 400 i gratuluję 400.000 wyświetleń :1st:

Tymczasem bohaterowie tego wątku piszą również w temacie: viewtopic.php?f=74&t=6307&start=560#p128797

Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

wrednaPaula pisze:Nie zrobiłam nikomu żadnej krzywdy bym zasłużyła na wyciąganie mojego życia prywatnego i mieszanie w to mojej rodziny...

Niewiniątko! to przypominam jak na transmisji mówiłaś do spikela o wieszaniu,dlaczego jeszcze się nie powiesił itp,a było to wtedy kiedy był rozwalony emocjonalnie.A teraz robisz z siebie poszkodowaną jak to nikomu krzywdy nie robisz.Jeżeli z innymi postępowałaś w ten sposób to nie dziw się,że ktoś się mści.Idz do Częstochowy i dziękuj,że nie skończyło się to na zemście fizycznej.
Awatar użytkownika
Goscforum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

Chyba nikt w miare ogarniety nie powie ze Paula jest niewiniatkiem. Jestem w stanie zaakceptowac ze jakis zawiedziony zakochaniec po przejrzeniu na oczy bedzie chcial zwyzywac, moze nawet dac w pysk... Mysle ze Paula prowadzac z niektorymi te swoje gierki tez byla swiadoma ryzyka... ze ktos moze sie mocno wkurwic. Natomiast nie zmienia to faktu ze wciaganie w to rodziny, znajomych, zakladanie fejk kont itd to juz mocne przegiecie ze strony tego kto to robi.
Niestety... tym razem Paula trafila na stalkera/swira ktory jak widac nie odpuszcza tak latwo i stac go na akcje ktorych ona nie przewidziala.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Goscforum pisze:
wrednaPaula pisze:Nie zrobiłam nikomu żadnej krzywdy bym zasłużyła na wyciąganie mojego życia prywatnego i mieszanie w to mojej rodziny...

Niewiniątko! to przypominam jak na transmisji mówiłaś do spikela o wieszaniu

ja przypominam, że Spikel20 jeszcze przed nieudanym powieszeniem się życzył Pauli, żeby zginęła w wypadku samochodowym i między innymi zapowiedział nękanie i terroryzowanie jej rodziców, jak to Spikel20.
przy okazji taka uwaga: wbrew dość rozpowszechnionemu mniemaniu Spikel20 nigdy nie był dla Pauli krową do dojenia, bo gdyby był, to nigdy by się nie dowiedział gdzie mieszkają jej rodzice itd. Paula nigdy się nie przyznawała, że utrzymywała ze Spikelem20 kontakt z sympatii, bo wiedziała, że to parweniusz i przygłup, w dodatku z problemami psychicznymi, więc przypał się przyznawać do lubienia takiego kogoś, ale taka jest okrutna prawda, że zawsze go lubiła. być może przy bliższym poznaniu ujawniały się jego ukryte zalety.
komin pisze:Chyba nikt w miare ogarniety nie powie ze Paula jest niewiniatkiem.

najlepiej będzie jak ktoś zaznajomiony z sytuacją wyliczy wszystkie krzywdy, które femme fatale Paula wyrządziła swoim ofiarom i będzie wreszcie jasny obraz sytuacji, ale pewnie się nie doczekamy.
jak dla mnie to widmo winy Pauliny krążące po tym temacie bardzo przypomina januszową mądrość rodem z rejestru przestępców seksualnych, że jak kobiecie się coś złego przytrafiło, to musiała zasłużyć
tu użytkownik neluszek dobrze dał
NELUSZEK pisze:
widzisz Paulinko, tylko że za nic, nikt sie raczej nie msci, ryzyko zawodowe...

chcąc nie chcąc wyobraziłem sobie jak neluszk tropi i napada kolejne ofiary, a potem po złapaniu tłumaczy z chytrym uśmieszkiem, że przecież został sprowokowany, bo ubrała się zbyt wyzywająco ("mamiła, obiecywała, zachęcała zbyt dużym dekoltem, a ja po prostu zareagowałem, to ja jestem ofiarą, ofiarą machinacji!")

odnośnie tego ujawnienia danych, to nie wiadomo kto to zrobił. skąd wiadomo, że to "zemsta"? może jakiś przypadkowy złośliwy chujek się bawi albo zazdrosna konkurencja, jak ktoś pisał.
(co akurat Spikelowi nie pomaga, bo co za różnica, czy Spikel20 to zrobił czy nie zrobił, skoro Spikel20 chciał to zrobić, mógł to zrobić i pisał, że to zrobi. nawet jeżeli tego nie zrobił, to tylko przez strach przed konsekwencjami (prawnymi?). to nie okazja czyni stalkera, tylko stalkerskie skłonności)
Awatar użytkownika
wielkanoc
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Nick na ShowUp.tv:

Z deka dziwi mnie gdy spikel założył sobie że paula z nim bedzie za podarowana jej kasę. Przecież te żety na ogole czy na priv to sa podarki lub napiwki za pokaz wszelkiego rodzaju czy to laska siedzi, giba sie czy lezy. Kazdy napiwek jest dobrowolny i nikogo nie zobowiazuje do czegos wiecej niz pokazy na SU. Jesli spikel tego nie załapie to bedzie juz tylko jego problem :dontknow: wiec spikel o co ci chodzi, obiecala ci cos, czy jak :blink:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: tatoogirl, cayenne
Nick na ShowUp.tv:

ale jakaś pożegnalna transmisja to chyba będzie co ?

#mnieśmieszy
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Odeszły badam,kocurek,zezi,aż strach pomyśleć kto następny...slodka? :D
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 66 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Nick na ShowUp.tv:

tomoxx pisze:ale jakaś pożegnalna transmisja to chyba będzie co ?

#mnieśmieszy

Prędzej będzie wielki powrót :lol2:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Robinek29 pisze:
tomoxx pisze:ale jakaś pożegnalna transmisja to chyba będzie co ?

#mnieśmieszy

Prędzej będzie wielki powrót :lol2:

ja bym jeszcze jakiś grupowy event zorganizował z okazji 400 strony w temacie, grupowa 400 min za 400 zet :D
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Pierdu pierdu a tak naprawdę to nie wiadomo czy paula sama nie zrobiła tej całej szopki żeby kase od spikela wyciągnąć przecież jest tak strasznie skrzywdzona że tylko kasa może ją uratować a kto inny jak nie spikel będzie ratował swoją księżniczkę. Szopki z wielkim odejście wywoływały tylko śmiech więc za tydzień - dwa będzie wielki powrót i wielkie zachwycanie się że jest taka silna i wróciła szkoda tylko że nadal będzie na wszystkich krzywo patrzeć :laughingnew:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Twoja ulubienica z SU: nick.
Nick na ShowUp.tv:

Ale Ona się nigdy nie nauczy, że od siedzenia na kilku stołkach to dupa boli...

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

B L A C K E D $ pisze:Pierdu pierdu a tak naprawdę to nie wiadomo czy paula sama nie zrobiła tej całej szopki żeby kase od spikela wyciągnąć przecież jest tak strasznie skrzywdzona że tylko kasa może ją uratować a kto inny jak nie spikel będzie ratował swoją księżniczkę. Szopki z wielkim odejście wywoływały tylko śmiech więc za tydzień - dwa będzie wielki powrót i wielkie zachwycanie się że jest taka silna i wróciła szkoda tylko że nadal będzie na wszystkich krzywo patrzeć :laughingnew:

Może właśnie celowo tą aferę teraz wywołała żeby mieć przerwę i żeby pójść na operacje, mieć z tydzien-dwa wolnego i wróci patrząc na nas wzrokiem prostym jak u snajpera :)
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 410 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

SokratesNauczycielPlatona pisze:Odeszły badam,kocurek,zezi,aż strach pomyśleć kto następny...slodka? :D

Wszystko się kiedyś kończy, koniec SU będzie przerażający, pozostaną jedynie cztery transmisje,
dwie kobiece: Toxic wyzywająca cały świat od ulungów i biedaków i Słodka triumfująca w psychotycznej ekstazie święcie przekonana,
że już aresztowano wszystkich na SU i dwie męskie transmisje, Vertex zamęczający naród puszczaną w koło Laleczką z saskiej porcelany,
oraz Ruger44 walczący, niczym Syzyf z głazem, o erekcję z wiecznie miękkim flakiem.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 379 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Ale nie martwcie się, gdzieś tam w oddali widać światło w tunelu! A nie - to tylko Mano, żałosny skarlały kanałowy szczur pali świeczki żeby przyciągnąć kolejną ofiarę do stalczenia!
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 410 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

ruger44 pisze:Ale nie martwcie się, gdzieś tam w oddali widać światło w tunelu! A nie - to tylko Mano, żałosny skarlały kanałowy szczur pali świeczki żeby przyciągnąć kolejną ofiarę do stalczenia!

Żałosny to ty jesteś dyżurny pajacu i błaźnie forumowy, a co do tematu świeczek jeśli tak bardzo one ciebie kręcą mogę ci zupełnie za free wysłać
paczkę świec razem z tubką wazeliny. :mocking:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 379 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

:D

Obrazek
Awatar użytkownika
fagas45
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

a ja chyba wiem gdzie wasza paulinka zniknęła :D https://www.youtube.com/watch?v=I6OYEYRjUAI
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Nick na ShowUp.tv:

Heja tutaj zapanowały duże nieprawidłowości wiec spróbujmy opisać następstwo zdarzeń i prawdopodobieństwo zdarzeń.
7 luty 19:30 Pojawienie się ogłoszenia
15 luty wyjazd Pauli do różnych hoteli
15 przyjazd spikla do polski teoretyczny na spotkanie
22 luty usunięcie konta przez spikla stalkera
23 luty dowiedzenie się o ogłoszeniu, teoretycznie

Więc spójrzmy na harmonogram zdarzeń które poprzedzały okoliczność.
Nazywanie mnie stalkerem i prześladowcą jest nie na miejscu, ponieważ kilka dni przed 15 nie widziała problemu żeby się spotkać, koszty biletów za które musiałem zapłacić to ponad 1800 zł.
Faktycznie wykonałem kilkanaście połączeń do niej ale bez odzewu oczywiście, każdy by się chyba wkurwił na moim miejscu. I mówienie ze ucieka przede mną było po prostu kolejny zagraniem z jej strony, że jest prześladowana, znając życie żeby wpłynąć na szybkiego.
Sytuacja podobna z 2014 jak ją poznałem, jak do mnie Robinek pisał - to samo mówiła, że prześladowana i gnębiona przez Robinka, ale oczywiście my Ulungi jesteśmy wszystkiemu winni.
Ale wracając do meritum sprawy i wniosków:
Czy nie jest podejrzane, że przez ten cały czas co ogłoszenie było na stronie czyli od 7 lutego, nikt do niej nie zadzwonił z propozycją i ona o niczym nie wiedziała?
Doskonale wiedziała ponieważ wyjazdy do tych różnych hoteli co były i zamiana ich codziennie były ustawki z klientami w międzyczasie, bo jak można się pokazywać w innym hotelu z kilkoma gościami na raz. Ale oczywiście w między czasie na spikla stalkera winę zwalać, żeby więcej sypał i przepraszał. I w oczach szybkiego zyskiwać jaka ona biedna. Widzimy aż do momentu jak ogłoszenie ujrzało światło dzienne, to zrobiła raban jaka ona jest pokrzywdzona biedna, bo jak by wyszła w oczach, że takie ogłoszenie jest - Ulungi by się odwróciły. Może jej się spodobał powrót do branży i dlatego odeszła jako biedna niewinna księżniczka.

Nie tym razem księżniczko, nie tym razem cały czas obwiniać nas.
Spikel20

tajemniczysu pisze:a ja chyba wiem gdzie wasza paulinka zniknęła https://www.youtube.com/watch?v=I6OYEYRjUAI

Hah :D nom, ogladam ta babeczke juz od dosc dawna i wlasnie zawsze mi na lekkiego sobowtora Pauli wygladala, w niektorych filmikach na koncu sa takie shoty z wpadkami podczas krecenia, wtedy to juz 99% Pauli ;) (btw. mezatka jakby ktos pytal ;) )

Spikel... ja tam nie wiem czy stalczyles czy nie, czy Ty odwalales ta akcje czy nie... Zastanawia mnie jedno... JESLI Paula wrocila do zawodu to nie wiem co Ty musiales nawywijac ze odrzucila Ciebie jako klienta? jestes dosc znany z tego ze placisz chore stawki, stawiasz drogie hotele, kupujesz prezenty a na koniec nawet zaruchac nie chcesz... jestes chlopie marzeniem niemal kazdej kurwy z Roksy... a tutaj kosza dostajesz... dziwne...

Poza tym...
Spikel20 pisze:Sytuacja podobna z 2014 jak ja poznałem jak do mnie robinek pisał to samo mowila ze prześladowana i gnębiona

Nom... i pewnie podobna jak w 2015, 2016, 17, 18... i nic sie qrwa nie nauczyles...

Spikel20 pisze:...bo jak można sie pokazywać w innym hotelu z kilkoma gościami na raz...

nie twierdze ze Paula takie numery kreci, ale mozna, mozna nawet co godzine nowego przyjmowac :yes4: :D nie takie rzeczy by Ci recepcjonisci w niektorych hotelach opowiedzieli :D

Spikel20 pisze:Nie tym razem ksiezniczko nie tym razem

Tjaaa... a kiwnela by palcem i jestem pewien ze znow bys pokochal do grobowej deski ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

kurwa to ten burdel od 2014 trwa? :laughingnew: huj jebłem hahahahahahahahahahah

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna