Myszka_20/Lusesita19/Calineczka_18/ZbuntowanyAniol18

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Taki jeden 75
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 04 lis 2016, 13:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dalej januszy nie brakuje na zbiorniku i jej dają żetony i na privki chodzą mimo , że od 1,5h jakoś pierdzieli , że ostatni priv i " uhh kociak trysnął "
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Szczery wywiad.... Niestety kłamstwo goniło kłamstwo i miała typowo polskie podejście, czyli jak sama powiedziała nachapać się od razu a nie po trochu małymi krokami. Czy mi jej szkoda ? NIE. Wiedziała jak to może się skończyć. Nawet jak SU ją odblokuje to trudno będzie jej przekonać widzów z powrotem do siebie.
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Wywiad umilił mi wieczór :laughingnew: 24 lutego zaczęły się problem z transmisjami także wtedy pewnie ban wleciał. Niestety nie urzekła mnie ta historia :lol:

PS. Dzisiaj na grupowej z problemami technicznymi, SU oddało nawet napiwki rzucone na ogóle za bilet. Może dzięki niej zmieniło się podejście SU do żet-ów rzuconych na bilet.
Awatar użytkownika
tristandiablo
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 23 lis 2015, 20:14
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Black
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To ona jeszcze nadaje kto ma jej niki :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Taki jeden 75
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 04 lis 2016, 13:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A mnie urzekła...hehe
a czemu?
najbardziej podobały mi się głosy wkurwionych Januszy, ze za 10 żet Lusesita nie jeżdziła na rowerze na linie bez zabezpieczenia nad kanionem Colca
ALE wkurwiony janusz za 10 wydanych żetonów nie odpuszcza, bo dziewczyna nie waliła się analnie z randomem z gazowni - choć wcale tego nie obiecywała - i zalewa BOK żalami
Aurelke też ceniłem za to jej podejście do tych chytrusów
Ja zycze jej, aby showup.tv dał jej szanse.. tak jak napisałem na blogu ... jako były wikary bez święceń, widziałem wyznanie wszystkich grzechów, szczery żal i żarliwe postanowienie poprawy
.. dziewczynie zalezy, w chuj.... a rozmawiałem z nią długo więc raczej wiem, ze tak jest.. bo była weryfikowalna
a nawet jak mnie zbajerzyła i zrobiła w ciula, to tym bardziej jestem za jej powrotem - bo to znaczy, ze jest dobra..hehe
showupie.... #przywrócićLusesite
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jest spokój bez niej :yahoo:
Awatar użytkownika
Góralczyka
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dlatego ma wrócić.. heh
zwłaszcza w czasach zarazy i kwarantann
#calymsercemzaLusesita
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Szkoda wypowiadać się na ten temat ... Współczuję z całego serca Henry naiwności . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Góralczyka
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niezbyt widze co mialoby mnie urzec. Fakt, troche beka z Januszy co liczyli na cuda za zlotowke, ale to nie trzeba Lusesity zeby z takich miec polewke.
Laska liczyla ze ta jej chamówa bedzie trwac w nieskonczonosc, miala PELNA SWIADOMOSC co robi, wyzywala i banowala wszystkich ktorzy smieli jej powiedziec ze jest oszustka. Upierdolilo sie niestety i jakos wcale mi jej nie zal.
Porownania z Aurelka tez nie wytrzymuje... Aurelka w calej swojej beczelnosci miala jednak troche fantazji, zabawnego powiedzialbym polotu. No i jednak zdarzalo jej sie od czasu do czasu zrobic calkiem przyzwoite grupowe czy privy... potrafila "ciezko" pracowac. Cala kariera Lusesity to kalkowanie tej samej chujowej postawy pod tytulem "jak wyjebac Januszy z drobnych". Ostrzezen juz miala wyjatkowo duzo, miala sporo okazji zeby przemyslec... teraz wypad... za pozno...sponsora niech sobie znajdzie albo normalna robote.
Jak juz maja kogos na SU przywracac to wolalbym Anke zebranke... miala wiecej fantazji w wymyslaniu roznych tragicznych zdarzen losowych ktore ja dotknely... czego potrzebuje aktualnie syn - zetonek... No i moze zobaczylbym znow jak to sie mozna przeprowadzic do nowego mieszkania w 24 godziny zabierajac ze starego domu nawet boazerie :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Szczerze to nawet Anka-żebraczka nie była tak irytująca jak ona:) Nie rozumiem jak można tak "nie szanować widzów" od których zależy "istnienie" na showupie ;)szkoda że zmarnowała nie jedną szansę na poprawę swojego zachowania...
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Henry, troszke sie pospieszyles z publikacja tego wywiadu ;)
Awatar użytkownika
shoryuken
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 28 mar 2020, 12:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nacodybiewwielorybie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A jeszcze gadanie , że ona to nie ona to już w ogóle szczyt głupoty i próbowanie naiwnego wkręcania widzów.
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


ależ lusesita pracowała jak dla mnie
tworzyła rolę, napięcie, cała historię
zajebiste to było
przecież siedziała na tym showup po 8h na dobe
Anka Zebranka z kolei dla mnie jest nie do przejścia
story o dziecku, chorobie i biedzie..w kontrascie do klubów, nowych tattoo i tych akcji co ja ponakrywali..
to ja zdecydowanie wolę Lusesite
sam bym wlazł na jej grupę, jakby przywrócili
będę pisał w jej sprawie do BOK-ów i do samego Jezusa Króla Polski
mnie ta story sie po prostu podoba
zrobiła mi wczoraj dzień

ale mnie prosze nawet nie starać rozumieć, dlaczego tak mi się to podoba
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1, oby to nie byla tzw. "miętoza" :biggrin: ...pogadales z dupa przez telefon i Cie zawirusowalo troche? Ale no stress, z reguly to jest uleczalne. Szkoda ze liczne procesy sądowe nie sa na razie na tapecie.... wtedy byloby ciekawiej :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


przysięgam na Jezusa, Króla polski , że to nie to.. ani to nie "miętoza" ani jak chcą nietórzy "naiwnoiza" ani nie "bajeoroza" ani nie "kutasoza"
kiedyś może wyjawię co....hehe
Miętozę mam do kogo innego....
i teraz na modłę popularnej piosenki Seweryna Krajewskiego, albo wszystkich na raz i Tercetu Egzotycznego też
"czekaj na mnie.. żaden jebany wirus mnie nie zatrzyma.. trza będzie to Wigry3 przypedałuje
lalala"
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin, takie też było moje pierwsze skojarzenie po przeczytaniu tego wywiadu, a właściwie przekazu, który sprytna Malolatka18 chciała przesłać światu. Henry, nie obraź się, ale Twoje zamiłowanie do młodych dam jest aż nadto widoczne i mogło wpłynąć na "trzeźwość" odbioru złotych, telefonicznych myśli.

Urzekła mnie ta historia, bo pamiętam, gdy Myszka wołała tirowca, ale tylko do 15:15, bo potem musiała lecieć na laboratoria ze stomatologii (tłumaczyła, że na wykłady nie chodzi, no bo mając taki "łeb" nie musi). Po czym o 15:45 wracała, a tir ciągle stał...
kill_me_now


Hej;) To może i ja sie wypowiem Tutaj Malooolatka18 żeby nie było;) To ja i nikt się pode mnie nie podszywa;D
Komin o 10 zet na batalie sadowa... nie chce Cię obrazać, ale przemysl jeszcze raz ta wypowiedz;) Bardzo podoba mi ise Twoj avat
Na studia faktycznie chodze popoludniami, moze jak bylo widac zawsze bylam z rana na SU do 16stej max 16.30 , potem mnie nie bylo, chociaz wekszy ruch popludniami jest jak uzytwkoncy wroca z pracy, z zajec roznych... popouldniami wiecje ossob siedzi w domui buszuje na necie;)
Przyzaje ze bylo to glupie wolnie tirowcow i wogole, za bardzo mnie kreatywnosc poniosla, nie chcalo mi sie siedziec w mieszkaniu i ruszylam w nieszczesny plener.
Co do dziewczyn to ja sie nie porownuje z nikim, wiem, ze sa rozne gusta, gusciki, tutaj na tym portalu nie szuka sie przyjazni, przyjaciolki, chociz pewnie mozna sie zdziwic, nikogo nie oceniam, bo pwnie kazda z nas zycia uslanego rozami nie miala skoro znalazla sie na tym portalu i w jakis sposob musiala przelamac swoj wstyd, szczegolnie dla mine to bylo dosc ciezkie, pochodzilam z katolickiej bardzo restrykcyjnej rodziny. Ktos mi pewnie napsize ze matka z ojcem w grobie przerwcaja sie, niewiem, moze i tak byc. Dla mnie teraz celem jest skonczenie tych studiow, co mi SU dalo wogoel mozliwosc zaczac i niewiem jak bedzie ze skonczeniem. Mysle ze kazdy tutaj co nadaje ma swoje jakies cele mniejsze czy wieksze zrealizowac, marzenia. Pewnie ze do normalnje pracy mozna isc, ale wiadomo ze ciezko, nie trzeba nikomu tlumaczyc.


Porówniania do Ani Zebraczki no niewiem, moze faktycznie mam cos z nia wspolnego... ale jednak to portal erotyczny, nie chce nikogo hejtowac, ale ona tez nie miala 50-60 lat i mogla robic grupy i wykonywac prv normalne. Pewnie jej jest jeszcze bardziej ciezej ode mnie, bo ma malego synka, ale wydaje mi sie, ze jakby zaczela robic ,, normalne" pokazy jak przystalo na tne portal to moderotrzy rowniez powinni dac jej szanse.
Awatar użytkownika
STOKROTKA20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak się już wypowiadasz to może opowiedz nam co się dzieje na zbiorniku? Co druga twoja transmisja to kłótnie o niewykonane priv .



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Góralczyka
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości