wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

wrednaPaula pisze:Nie trzeba być jakoś specjalnie inteligentnym żeby się domyśleć kto i dlaczego to zrobił...
Nie zrobiłam nikomu żadnej krzywdy bym zasłużyła na wyciąganie mojego życia prywatnego i mieszanie w to mojej rodziny...
Najwyraźniej są ludzie, którzy nie mają hamulców w swoim szale zemsty...
To tylko przestroga dla innych dziewczyn tutaj by kłamać, oszukiwać i nie zwierzać się z niczego...

Proszę Admina o przeniesienie tego wątku do nieobecnych, a najlepiej całkowite zablokowanie go (chodź pewnie na to nie mam co liczyć, bo nie mam takich 'chodów' jak co niektórzy).
Proszę również o usunięcie mojego konta.
Z góry dziękuje.

Tu pełna zgoda, podawanie takich danych to skurwysyństwo,
NIe oceniam, ale jeśli dawałaś komuś przez miesiące czy dłużej nadzieję na związek w realu po to żeby wyciągnąć z tego korzyści materialne, to pomijając aspekty moralne, w pewnym momencie musiałaś wiedzieć że na dłuższą metę to się musi skończyć źle (tym bardziej jak zwierzyłaś czy podałaś mu dane wcześniej)

co do wątku to jak dla mnie może być nawet całkiem usunięty, czy tam gdzieś ukryty, bo jak wrócisz na SU to wtedy będzie można go odkopać a nie zakładać drugiego.

I jakby tam Ci się dalej nie układało to powodzenia, tak jak wcześniej pisałem, decyzja o odejściu z SU w moim odczuciu to zawsze dobra decyzja.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Nie znam całej sytuacji ale gdybym miał obstawiać to raczej postawiłbym że to zrobiła kobieta, koleżanka, zazdrośnica. Moze nie sama, moze z meska pomocą ale jednak kobieta. Faceci nawet po najwiekszym pijaku i rozdartym sercem to idą się co najwyżej topić w rzece albo polatać z wiezowca.
Awatar użytkownika
sthoss
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Koleżanka o jakże kobiecym imieniu Spikel :) Przykład "koleżanek" Mano i Humba pokazuje, że nieszczęśliwie zakochany stalkiero może sobie pozwolić na wiele, BARDZO WIELE skurwysyństwa i nie ma tu zbytniej granicy "bo to zbyt ostre".
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 412 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Nic kurwa nie wysłałem i nic nie napisałem żadnych danych nikogo nikomu nie podałem nigdy wiec prosze kurwa mi tu nie wmawiać zeczy których nie ma . Admin chyba wystarczająca napisał wszystko została usunięte i usuwane z nasza pomoc wiec wypad wkręcanie mnie w chore akcje kurwa
Spikel20

To kto niby to zrobił, jacy niby inni jej wrogowie się wykreowali w ostatnich dniach którzy by mogli jej to zrobić? Przecież ona była lubiana, miała fanów, koleżanki i tylko jednego, jedynego osobnika który obarczał ją swoimi niepowodzeniami życiowymi, zarzucał jakieś nieistniejące długi, zapowiadał wbicie się do domu razem z drzwiami i odebranie kota siła a banowany wracał jak bumerang na siłę. I do tego był to jeden jedyny osobnik w tym roku ( i poprzednim) który non-stop jej groził zrobieniem czegoś takiego jak własnie się stało i to wielokrotnie i publicznie (także w tym wątku) - nie trzeba być szczegónie bystrym detektywem żeby wskazać winnego na podstawie tych poszlak
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 412 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Spikel20 pisze:Nic kurwa nie wysłałem i nic nie napisałem żadnych danych nikogo nikomu nie podałem nigdy wiec prosze kurwa mi tu nie wmawiać zeczy których nie ma . Admin chyba wystarczająca napisał wszystko została usunięte i usuwane z nasza pomoc wiec wypad wkręcanie mnie w chore akcje kurwa

A co może teraz zaprzeczysz, że Jej nie groziłeś? Że Ty nic nie robiłeś,
że w ogóle to byłeś ideałem rycerzem i obrońcą. Że to co wypisywałeś tu i na SU logując się
z kilkudziesięciu różnych loginów to nie jest prawda i my sobie to zmyśliliśmy?

Daruj sobie Spikel swoje teksty. Jesteś zwykłą zakłamaną kanalią!

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

wrednaPaula pisze:Nie trzeba być jakoś specjalnie inteligentnym żeby się domyśleć kto i dlaczego to zrobił...
Nie zrobiłam nikomu żadnej krzywdy bym zasłużyła na wyciąganie mojego życia prywatnego i mieszanie w to mojej rodziny...
Najwyraźniej są ludzie, którzy nie mają hamulców w swoim szale zemsty...
To tylko przestroga dla innych dziewczyn tutaj by kłamać, oszukiwać i nie zwierzać się z niczego...

widzisz Paulinko, tylko że za nic, nikt sie raczej nie msci, ryzyko zawodowe...
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: NELUSZKA
Nick na ShowUp.tv: Made

Mógłbym tutaj wkleić jeszcze kilkadziesiąt screenów na których to jak na dłoni widać że jesteś psycholem.
Twoje groźby pod jej adresem, szybkiego no i ostatnio też i mnie.
Te twoje chore pomysły i to że chciałeś i mnie w sprytny sposób w nie wmanipulować
Co ty byś jej nie zrobił jak byś z chęcią zlał ją po pysku podał do sądu, szybkiemu spalił auto, przebił wszystkie opony
Ale co mnie cieszy że tym razem powrotu już nie masz i najlepiej będzie jak już ci pisałem na skypie ... zapomnij o niej :!: :!:
Miarka się przebrała panie spajki !!!
PS chyba najgłupszy z twoich pomysłów to ten w którym proponowałeś mi co bym założył fikcyjne konto i zbliżył się do szybkiego co by tak poznać jego plany..
jakie to chore.
No i za to też chciałeś mnie wynagrodzić jak.. zetkami.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 61 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Kurwa hard a Ty znowu swoje że masz screeny i inne pierdoły. Jak masz to wklej a jak nie masz to przestań pieprzyć bez sensu.
A Ty Paula sama jesteś sobie winna, ktoś robił Ci chore akcje, banowałaś go ale jak zaczął sypać kasą to już był fajny i tak w kółko... Więc sama się zdecyduj czego Ty chcesz
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

@wrednaPaula - czekam na powrót, jesteś najlepsza na SU!!!
Awatar użytkownika
MarcoPolo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: NajbrzydszaWeWsi
Nick na ShowUp.tv:

https://imgur.com/a/xlzNY8U Widze hard ze trochę nie pamietasz faktów wiec tobie cos przypomnę fałszywy gnoju
Najleoszy tekst wyjebala sibie lusha w cipke i czeka na żetony dwulicowy chuju

Spikel20

Spikel20 pisze:Widze hard ze trochę nie pamietasz faktów wiec tobie cos przypomnę fałszywy gnoju
[ Obrazek ]

Wsadź sobie w dupsko te swoje rewelacje.
Z tobą już skończyłem.
No chyba że dalej będziesz mnie tutaj atakował to mogę jeszcze dodatkowo ciebie ośmieszyć .. ty wiesz dobrze w jaki sposób .. wiec uważaj :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 61 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Spikel20 pisze:Widze hard ze trochę nie pamietasz faktów wiec tobie cos przypomnę fałszywy gnoju
[ Obrazek ]

Wjebała sobie lusha w cipe i czeka na żetony... Jebłem, dobre Hardziu :D Nie ma się co oburzać, sama prawda, ładnie to podsumowałes :)
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo

Ja kurwa ciebie atakuje cały zaś ty kurwa piszesz jakies brednie zaś jestes pokrzywdzony stary ubku
Spikel20

Dawać więcej czekalem na to :laughingnew:
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Nick na ShowUp.tv:

Generalnie to mam do powiedzenia tak... Paula wez juz nie p*** tylko wracaj na SU bo nie mam gdzie radia sluchac a tam u Ciebie zawsze jednak jakies audycje byly ;)
Hard! qrwa serio?? Abdul Hakim?? :lol: :facepalm:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

wcale bym sie nie zdziwil, ze zdrajca jest Hard, gdyby nie fakt, ze dziadzisko nie ma i nigdy nie bedzie mial jej danych...
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik

Nie peniaj, Hard wie wszystko,
ma kwity, teczki i haki...

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

...tylko w swoim chorym mozgu
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik

Spikel,nawet jeśli to nie Ty zrobiłeś,to oskarżenie Ciebie o to,jest najlepszą rzeczą jaka mogła Cię spotkać.Tyle razy się kłóciliście,a Ty zawsze wracałeś,jak Paula pluła Ci w twarz,to mówiłeś,że deszcz pada...Sam byś się z tego układu nie uwolnił,a tak,masz przymusowy odwyk,jak dobrze pójdzie to Zezi już nigdy się do Ciebie nie odezwie.Poza tym,pomyśl Spikel...te usta,te piękne czerwone usta Pauli,które tyle razy szeptały Tobie czułe słówka,które zapewniały,że wszystko będzie dobrze,że jesteś jedyny,te właśnie usta zaciskają się teraz na penisie gościa o ksywce szybki...Pomyśl o tym panie Spikle...

Obrazek
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna