wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

hardrockcaffe696 pisze:Nie no mogłem tutaj umieścić masę różnego rodzaju screenow z tymi ohydnymi słowami którymi to tak chętnie i tak często uraczełeś mnie na skypie.
Dotyczą one nie tylko jej ale też i szybkigo.
To co ty o niej tam mi pisałeś i co jemu życzyłeś wzywa o pomstę do nieba.
I jak to próbowałeś mnie szantażowac i mną manipulować.
Ale stwierdziłem że nie warto w tym miejscu komuś takiemu jak ty poświecic ani chwili czasu.
I może tak nasza znajomość zakończę chyba jednym z moich ostatnich wpisów do ciebie na skypie
[ Obrazek ]

Hard podobno masz zdjęcia, "kwity", "teczki" na innych i grozisz że mogę albo mógłbym wstawić ale tego nie zrobisz bo coś tam.... Nie wstawiasz tutaj nic bo tak naprawdę gówno masz :laugh3: :sarcastic:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........

Poświęcać czas dobre sobie tak napierdalales ze mną i montim od kilku miesięcy a teraz będziesz udawał pokrzywdzonego bo dostales numer wczoraj i teraz zmieniłeś światopogląd . Tak samo jak ty nadawałeś jak bys był uczciwy to bys dawno zakończył nasza znajomosc . Zajmij sie lepiej Ewa hard
Spikel20

ABDUL HAKIM bengalski poeta :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Twoja ulubienica z SU: szczupła z ładnym tyłkiem
Nick na ShowUp.tv:

Pany macie linka do jej teczki na garso ? :D
Awatar użytkownika
matekduzy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: ashantee
Nick na ShowUp.tv: M

Temat znowu przyspieszył, 400 do jutra będzie złamane co nie? :D
Awatar użytkownika
romario33
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 4 razy
Nick na ShowUp.tv:

Hard teraz to dostaniesz bana na forever :laughingnew: co jak co ale to ty jesteś najgorszym padalcem ze wszystkich. Niby tak wielbisz koliberka ale z jej największym wrogiem za jej plecami nadajesz.
Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Nick na ShowUp.tv:

Ojojoj, gdzie jest księżniczka???????
Awatar użytkownika
MarcoPolo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: NajbrzydszaWeWsi
Nick na ShowUp.tv:

harda numer już pewnie zablokowała, dziadek nie nadążny z kupowaniem prepaidów żeby ją skutecznie przeprosić :laugh3:
Awatar użytkownika
( - )( - )
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 81 razy
Nick na ShowUp.tv:

Pogubiłem się, ktoś to streści w bardziej jasny sposób ? Między kim te screeny są, i kto dostał numer i do kogo ? Nie ogarniam wątków i bohaterów ostatnich dwóch stron tematu. Konta Pauli nie ma, ale skoro tak nagle zamknęła, to chyba wróci pod nowym nickiem, bo w to że odejdzie na zawsze to jakoś nie wierzę, (już bardziej inny portal).
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Spikel.. serio szkoda mi Ciebie
Wjebałes się w układ, który Cie przerósł.
Niesiesz ten krzyż Spikel i będziesz go dalej niósł.. nikt Ci nie jest w stanie pomóc
Jezu Chryste, Królu Polsku, ulżyj Spikelowi w tym brzemieniu :(
Tylko Ty jesteś w stanie go wyrwyać z okowów Paulowej miłości :(
Amen
Do widzenia
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 28 razy
Podziękowano mu: 187 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

tomoxx pisze:Pogubiłem się, ktoś to streści w bardziej jasny sposób ? Między kim te screeny są, i kto dostał numer i do kogo ? Nie ogarniam wątków i bohaterów ostatnich dwóch stron tematu. Konta Pauli nie ma, ale skoro tak nagle zamknęła, to chyba wróci pod nowym nickiem, bo w to że odejdzie na zawsze to jakoś nie wierzę, (już bardziej inny portal).

Byśmy Ci z chęcią opowiedzieli ale sami nie wiemy... Chodzi chyba o to, że "ktoś" założył Pauli konto na portalu dla roksiar z jej danymi aktualnymi, numerem telefonu w województwie z którego pochodzą jej rodzice i Spajkelowi trochę wstyd, że "ktoś" założył to konto i boi się odpowiedzialności karnej, więc pogadał z Hardem o tym incydencie i próbuje stworzyć wrażenie, że to Hard wrzucał bo jest dwulicową mendą. Aczkolwiek mogę się mylić bo sam już nie rozumiem co i jak.
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 412 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Ja to nie wiem nawet po co Spikel jeszcze się w to bawi... przecież bo takich dramach i wzajemnej nienawiści to już żadnej miłości z tego nie będzie. Sam tylko robi z siebie pośmiewisko że się dał wkręcać lasce z kamerek. Tak btw to Patryk Vega mógłby przeczytać ten temat. To jest idealny scenariusz na jego kolejny debilny film
Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

To wciąż jest do ugrania, to jeszcze może być miłość do grobowej deski :)
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Bierze ją na przeczekanie. Laska juz prawie 30 letnia. Za pare lat będzie już za stara na żonę czy dzieci dla większości facetów. Zostanie jej już tylko szrot do wyboru i wtedy księżniczka sama przyjdzie na kolanach do rybiarza haha.
Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Wyobraź sobie taką scenę, para staruszków siedzi przy kominku popijając winko, przytulają się pod kocykiem i on mówi
"Pamiętasz kochanie 30 lat temu, jak Cię jebałem od starych zezowatych kurw i groziłem wjazdem na chatę i wpierdolem"?
"Tak kochanie, to było takie romantyczne, wtedy chyba Cię pokochałam!"
"A pamiętasz jak wysyłałem Twoim rodzicom anonimy o tym co robiłaś w młodości, Boże jaki ja wtedy byłem zakochany"
"Tak kochanie, to było najpiękniejsze wyznanie miłości jakie mogłam dostać"
"A pamiętasz tego kolesia, co mu robiłaś loda za drinka? To było takie romantyczne!"
"Którego?" :)

Nie wiem w jakim chorym łbie po takich akcjach może się jeszcze rodzić scenariusz wielkiej miłości aż po grób, z taką "żoną" z taką przeszłością, z takim układem z teściami, po takich słowach jakie milion razy padały... Naprawdę nie wiem
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

sirpsychosexy pisze:Ja to nie wiem nawet po co Spikel jeszcze się w to bawi... przecież bo takich dramach i wzajemnej nienawiści to już żadnej miłości z tego nie będzie. Sam tylko robi z siebie pośmiewisko że się dał wkręcać lasce z kamerek. Tak btw to Patryk Vega mógłby przeczytać ten temat. To jest idealny scenariusz na jego kolejny debilny film

Hmm ciekawe jaki aktor nadawałby się do odegrania harda i spikela? No i oczywiście która aktorka byłaby odpowiednia do odegrania roli Pauli :?:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

radosny26 pisze:
sirpsychosexy pisze:Ja to nie wiem nawet po co Spikel jeszcze się w to bawi... przecież bo takich dramach i wzajemnej nienawiści to już żadnej miłości z tego nie będzie. Sam tylko robi z siebie pośmiewisko że się dał wkręcać lasce z kamerek. Tak btw to Patryk Vega mógłby przeczytać ten temat. To jest idealny scenariusz na jego kolejny debilny film

Hmm ciekawe jaki aktor nadawałby się do odegrania harda i spikela? No i oczywiście która aktorka byłaby odpowiednia do odegrania roli Pauli :?:

kasia warnke i satrmowski idealnie by sie nadali haha ale mam problem z hardem może grabowski? grał ferdka to prawie to samo jak hard.
Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

sirpsychosexy, Hahahaha tos mu teraz dojebal
Awatar użytkownika
krzycho800
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Nick na ShowUp.tv: Made

Konto usunięte, Szybki kupiłeś ją, czego wielu się nie udało - gratulacje :D
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Nick na ShowUp.tv:

ruger44 pisze:
tomoxx pisze:Pogubiłem się, ktoś to streści w bardziej jasny sposób ? Między kim te screeny są, i kto dostał numer i do kogo ? Nie ogarniam wątków i bohaterów ostatnich dwóch stron tematu. Konta Pauli nie ma, ale skoro tak nagle zamknęła, to chyba wróci pod nowym nickiem, bo w to że odejdzie na zawsze to jakoś nie wierzę, (już bardziej inny portal).

Byśmy Ci z chęcią opowiedzieli ale sami nie wiemy... Chodzi chyba o to, że "ktoś" założył Pauli konto na portalu dla roksiar z jej danymi aktualnymi, numerem telefonu w województwie z którego pochodzą jej rodzice i Spajkelowi trochę wstyd, że "ktoś" założył to konto i boi się odpowiedzialności karnej, więc pogadał z Hardem o tym incydencie i próbuje stworzyć wrażenie, że to Hard wrzucał bo jest dwulicową mendą. Aczkolwiek mogę się mylić bo sam już nie rozumiem co i jak.

No to ktoś już tu popłynął po całości, jak trzeba być odklejonym od rzeczywistości żeby takie numery robić. Przez te dane o których wspomniałeś, to bardzo zawęża krąg podejrzanych, w sumie tylko do jej zaufanych (zakochanych z SU) albo kogoś z jej stron kto ją nagle rozpoznał i z jakiegoś powodu odwalił taki numer, ale bardziej w tą pierwszą wersję wierzę. Inna sprawa że jeśli Paula nie brała pod uwagę takiego ryzyka sprzedając za żetony swoje prywatne dane to chyba naprawdę jej one przesłoniły to co robi. Inna sprawa że i tak chyba przy tych jej wszystkich przygodach i miłościach długo udało się jej to utrzymać w tajemnicy.

Nie wiem kto to zrobił, wiadomo że typy nasuwają się same, ale mam wrażenie że nawet Spajki by takiego kurestwa nie zrobił, już prędzej bym go o jakieś wysłanie anonima za zdjęciami, sreenami itp podejrzewał.
Co do odpowiedzialności karnej, to kara jak już to znikoma, max 6 mcy. w zawiasach. Może jakieś 2000 kary za koszty sprawy. Na jej nieszczęście nie napisał nic nieprawdziwego, i jakoś specjalnie jej wizerunkiem nie zachwiał, a za oburzenie rodziców nikt grzywn nie daje.

ps. Jak to jest, że tu się chłopaki napierdalają jak na MMA a poza SU mają do siebie namiary i "wesoło" skejpajują :) jak w polityce prawie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

PoprzedniaNastępna