ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
25 sty 2019, 16:46

Nigdzie nie twierdze ze to nie jest gownoburza, i ze mnie to nie bawi. Natomiast nadal twierdze ze Biustwo napisala pierdoleta zeby sie do gownoburzy wlaczyc. Tyle ze wyszedl ten pierdolet jakis taki nieposkladany i nie do obrony wiec zamiast odpowiedziec na konkretne pytania to jedzie mi z niepoczytalnoscia, prowokacjami itd. teraz juz twierdzi ze jej sie nie chce, a juz kilka postow napisala w miedzyczasie zamiast zwyczajnie dokonczyc co zaczela.
Jak mowie,spoczko, jasne Biustwo ze lubie sie droczyc, potrolowac... ale jak juz cos napisze, nawet jesli bedzie to glupota w ktora sam nie wierze, to zrobie to tak ze bede w stanie jej obronic. W innym wypadku jaki sens? Przeciez nie chodzi o zrobienie piaskownicy i dlatego na tym zakoncze bo piaskownica wlasnie sie zrobila.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 242 razy
Podziękowano mu: 353 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

25 sty 2019, 18:20

komin pisze:Nigdzie nie twierdze ze to nie jest gownoburza, i ze mnie to nie bawi.

komin pisze: ale jak juz cos napisze, nawet jesli bedzie to glupota w ktora sam nie wierze, to zrobie to tak ze bede w stanie jej obronic. W innym wypadku jaki sens?

I między innymi dlatego nie chce mi się z Tobą dalej dyskutować. Nie widzę sensu udowadniania tu czegokolwiek i komukolwiek. Szczególnie po takiej deklaracji.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 129 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

25 sty 2019, 19:59

No widzisz :D sama nie potrafilas to Ci pomoglem, troche sie podlozylem i mozesz odetchnac z ulga ;) :good3:
"szczegolnie po takiej deklaracji" :lol:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 242 razy
Podziękowano mu: 353 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

01 lut 2019, 18:20

Tak wygląda dorobek Brigitte na SU po 11 miesiącach:

Co najmniej 135.311 zł w 11 miesięcy = 12.301 zł/m-c
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

02 lut 2019, 08:51

Jak na siedzenie na krześle to dobry pieniądz, grozi jej ewentualnie dostanie hemoroidów. Choć te 12 tyś to trochę zawyżona stawka wg mnie, myślę że 5-6 tyś to bardziej realna kwota, nie jest to dziewczyna z topu, w jej przypadku to trudno mówić o osobie, bardziej o nogach :).

SU dla ogarniętych dziewczyn które umieją wykorzystać swoje 5 min to dobra poduszka finansowa może być, nawet licząc te 6 tyś rocznie, to zawsze lepiej dorobić te 70 tysięcy niż nie, nawet po dochodowym zostanie ok 50 tyś które można zamrozić w inwestycjach i za 5 lat wyjąć z tych rocznych składek ze 350. na dobre mieszkanie w mniejszym mieście starczy
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

02 lut 2019, 10:04

tomoxx pisze:SU dla ogarniętych dziewczyn które umieją wykorzystać swoje 5 min to dobra poduszka finansowa może być, nawet licząc te 6 tyś rocznie, to zawsze lepiej dorobić te 70 tysięcy niż nie, nawet po dochodowym zostanie ok 50 tyś które można zamrozić w inwestycjach i za 5 lat wyjąć z tych rocznych składek ze 350. na dobre mieszkanie w mniejszym mieście starczy

Z dziewczyn, które poznałam więcej jest tych ogarniętych niż nieogarniętych :D Nie mniej jednak odkładanie pieniędzy albo inwestowanie to nie jest taka łatwa sprawa. O ile częśc z odkładaniem niema większego problemu, to z inwestowaniem i pomnażaniem odłożonej kasy już tak. Nie chcę wchodzić za głęboko w ta analizę, ale inwestowanie w lokaty to slaby pomysl, bo wzrost inflacji rozkłada i tak małe zyski, to jest jedynie jak już powiedziales "poduszka finansowa" na później.Z 5-6 zarobionych k, odłożysz 1-2 tysiące max, więc żeby odłożyć na mieszkanie w małym miasteczku potrzebujesz 10 lat odkladania:D no troche to abstrakcyjne jak dla mnie. Lepszym sposobem właśnie jest inwestowanie i pomnażanie tych odłozonych kwot, tylko w co? Od jakiegoś czasu kminię i kombinuję, inwestuję z różnym skutkiem,a bardziej do tematu podchodzę na zasadzie sprobuję troszkę, jak sie uda to super, jak nie to sie wycofuję.

Jak dla mnie to lepszym rozwiązaniem niż odkładanie kasy na mieszkanie jest kupienie go w kredyt, a caly nadmiar kasy showupowej przelewac na konto tego kredytu, mowie oczywiscie o mieszkaniu rzedu 200k nie za milion w Wawie, bo jak kariera z SU się skonczy to z tej sredniej krajowej powiedzmy ten kredyt będziesz w stanie dalej spłacać, mieszkanie juz masz. Nie wiem czy dobrze mówię, ale takie mam przemyślenia od jakiegoś czasu.

Tak jeszcze odnośnie tych nieszczęsnych zarobków, to już kiedyś mówiliśmy że wiele dziewczyn żyje z dnia na dzień od przelewu do przelewu, albo po prostu dorabia sobie te pareset złotych do wypłaty.Nie mi jest kogoś oceniać co robi z kasą, ani wyliczać co powinien z nią robić. W ogole wydaje mi się,że troche nadużywamy sformułowania powinna/powinien jakbysmy chcieli wiecznie ludziom mówić co mają robić ;)

Podsumowując tak sobie myślę, że dla jednych osób SU to przygoda i możliwośc paru lat życia w luksusie, dla innych możliwość spłacenia długów, dla jeszcze innych możliwość związania końca z końcem jako tako, czy to źle że wydają tą kasę na bieżąco? nie wiem, każdy jest kowalem... Na pewno nie warto oceniać kogoś tylko przez pryzmat tego co widzi w okienku zwanym transmisją. :heart:
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 93 razy
Podziękowano mu: 160 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

03 lut 2019, 06:56

beznadzieja pisze:Jak dla mnie to lepszym rozwiązaniem niż odkładanie kasy na mieszkanie jest kupienie go w kredyt, a caly nadmiar kasy showupowej przelewac na konto tego kredytu, mowie oczywiscie o mieszkaniu rzedu 200k nie za milion w Wawie, bo jak kariera z SU się skonczy to z tej sredniej krajowej powiedzmy ten kredyt będziesz w stanie dalej spłacać, mieszkanie juz masz. Nie wiem czy dobrze mówię, ale takie mam przemyślenia od jakiegoś czasu.

Tylko, że aby dostać taki kredyt trzeba mieć sporą część wkładu własnego i stałe źródło dochodów. Tego większość z pań nie ma (bo firmy "nie opłaca się" rejestrować, a "normalna" praca nie jest im potrzebna, bo zarabiają po te 10 tysi miesięcznie).
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 129 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

03 lut 2019, 08:27

beznadzieja, tu pełna zgoda, z 1-2 k miesięcznie na mieszkanie nawet za 200000 odkładać trudno. Jak ktoś całość z SU jest w stanie odłożyć bo ma inne źródło, to ma dużo łatwiej.
Lokaty to słaby środek na pomnożenie zysków. Na życie z odsetek potrzeba ok 5 milionów a i to ryzykowne, bo jak inflacja bardziej skoczy to w końcu trzeba będzie i kapitał naruszać.

Co do inwestycji to zależy chyba jak dużo możesz zaryzykować bez ryzyka że ew strata może Ci wpłynąć na zdolność finansową w codziennym życiu. Jakiś czas temu fantastycznie się opłacało sprowadzanie pierdół z aliexpress i wystawianie na allegro. Teraz już większe ryzyko że nałożą cło.
Na pewno hitem były świeżaki, kupienie ich w Chinach i puszczenie na allegro po przy zakupie 3000 sztuk miałaś na jednym ok 8 złotych zarobku, dało się to pogonić ponoć w tydzień na bazarkach po wsiach i rynkach. Tylko że to jednorazowy strzał.
Wiadomo że zawsze super się wychodzi na swojej pracy, jak coś umiesz robić to przy niskich kosztach jest duży zysk.
Pisałaś coś kiedyś o pracy w kopalni (nie pamiętam czy dobrze kojarzę, kogoś z Twojej rodziny chyba), zakładam że możesz gdzieś w tych rejonach śląskich mieszkać. Tam chyba ciągle dobrym biznesem jest transport międzynarodowy, (nie mówię o TIR ach, ale busy itp też sobie dobrze radzą) macie dobrą komunikację z zachodem , ze wschodem też ale tam więcej papierologii. Próg wejścia niski, bo auto bierzesz w leasing. Tylko kierowcę zaufanego może być trudno ogarnąć. Ale ciężko tak coś podpowiadać bo nie mam pojęcia w którym chcesz iść (handel, usługi, produkcja? ) można też zobaczyć na co są u was na ten rok przewidziane dotacje w ramach rozwoju regionu, albo aktywizacji pracowników. Może tam poszukać szczęścia, podobno bardzo dochodowy sposób na życie (znam 2 osoby które świetnie sobie radzą bo mają pracowników prawie za darmo) ale mnie osobiście odrzuca ilość papierologii.
I niestety jak to się kolokwialnie mówi, pieniądz robi pieniądz, łatwiej pomnożyć 100000 niż 30000. Choć z drugiej strony grosz ojcem miliona :)
ps w co zainwestować doradzić trudno, ale jak masz możliwość to lepiej samemu niż ze wspólnikami, nikt Cię wtedy nie blokuje :) no i powodzenia :derisive: :yes4:
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

14 lut 2019, 12:17

rachmistrz pisze:Tak wygląda dorobek Brigitte na SU po 11 miesiącach:

A tak z ciekawości, jak Ty to liczysz? Śledzisz SU non stop, czy może masz wtyki w SU?
Awatar użytkownika
zet0
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: kilka
Nick na ShowUp.tv:

14 lut 2019, 17:15

zet0 pisze:
rachmistrz pisze:Tak wygląda dorobek Brigitte na SU po 11 miesiącach:

A tak z ciekawości, jak Ty to liczysz? Śledzisz SU non stop, czy może masz wtyki w SU?

Wciskasz "1" i potem 5 randomowych cyferek, dzielisz wszystko przez 12 i masz miesięczną kwotę :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

Poprzednia

Wróć do ShowUp od zaplecza

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości