Malaczarnaa95/_Cristal_96/Cristal_/_audigirl__/Malwina96

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Straciłem wuntek, o co chodzi w tym wuntku, ale wiem jedno

CZARNY JEZUS WYDOBĘDZIE DLA MNIE PRAWDĘ I POWIE MI JAK JEST NAPRAWDĘ,,,PRAWDA ZOSTANIE WYTRZĄSNIĘTA!!!!! CZARNY JEZUS..UUU...uuu.. pozna dla mnie prawdę.. eee...jeee...uuuu
Obrazek

p.s chciałem stanowczo zdementowac, ze jestem Nocne Kino.. ostatnio gdzie nie wejdę, to jest .. o przyszedł Henry-Nocne Kino.. veto i protstuje

p.s2 - ostatnio mi jebie na beret
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




SokratesNauczycielPlatona pisze:Nie rozumiem Cię Robinek29, najpierw podgryzasz @Tomoxxa, teraz @Komina, czyli ludzi o których śmiało można powiedziec, że nigdy nie bawili się w jakiś gówniarski hejt czy inne krzywe akcje.Zresztą będąc na SU nauczyłem się, że tutejsze panie dzielą się na dwie kategorie.
Na te które lubią @Komina i te które bardzo lubię @Komina ;) Ile ja zniżek na privy dostałem mówiąc, że @komin to mój kolega i że razem służyliśmy w Wietnamie.
Poważnie Robinek29, chcesz umierać za sprawę, która w sumie Cię nie dotyczy?


Hejka,
ja za nikogo umierać nie mam zamiaru, tylko nie pozwolę sobie by jakiś tam random z netu (tomoxx) groził mi palcem,
dokładnie to zacytowałem, wystarczy czytać ze zrozumieniem, a nie jechać po kimś bez czytania.
Takie gesty niech zachowa dla swoich kolegów z pod monopolowego lub swojego psa o ile go ma, bo myślę
że nawet pasa nie ma i dla tego kolegów szuka na portalu dla przegrywów.

Odnośnie uczciwości i obiektywności wielce wygadanego i otrzaskanego Pana Komina, co to niby w łososiu robi, a tak naprawdę okazuje się zwykłym leszczem.
Przypominam ostatnią akcję tegoż to obiektywnego osobnika. Nie dalej jak kilkanaście dni temu,
w trakcie trwania transmisji Pauli ze Srogim wyprosił mnie bym mu załatwił odbanowanie gdyż posiadał bana za obraźliwe teksty na temat Pauli.
Bardzo chciał zobaczyć pierwszego lodzika w jej wykonaniu, ok załatwiłem mu tą przysługę.
I co dalej... a no to nasz obiektywny Pan Komin wykupił grupową za całe aż 300 żet. tylko po to by publicznie wyśmiewać i Paulę i Srogiego
podczas trwania pokazu jak i na czacie forum. Do sprawdzenia w archiwum, o ile któryś z zaprzyjaźnionych modów już nie pokasował.

Zdesperowany do takiego stopnia, że został po godzinach w robocie by tego nie przegapić bo akurat transmisja wypadała w czasie kiedy
miał być w drodze z roboty do domu. I taki leszcze będzie mnie pouczał jaki to On jest obiektywny i ile warte jest Jego słowo.
Że ja to jestem ten zły a On jest ten dobry. Że jego racja się liczy a inni to chuj.
Jeszcze raz Ci powtórzę, jesteś w samej topce prowodyrów wszelkich akcji, dram i spin, a forum dla przegrywów to całe twoje smutne życie.

Uprzedzę dalsze pytania:
U Malwiny dostałem bana za to, że napisałem na czacie, że zgapiła trans od Pauli z lodzikiem, kolegą z opisem, ceną w każdym szczególe,
na grupowej też była, by sprawdzić co by tam odgapić. Nie bywałem u Niej na trans od czasu gdy zaczęła się dziarać.

Tak prędzej uwierzę Kaczce niż Kominowi, gdyż zdanie leszcza jest dla mnie warte tyle co zdanie Malwiny czyli NIC.

Numer telefonu który został umieszczony w ogłoszeniu znała TYLKO Malwina.

Tyle miałem do powiedzenia Panie obiektywny i sprawiedliwy tfu kurwa mać Komin, a teraz przyjmij do wiadomości,
że jak nie masz wiedzy w danym temacie to lepiej przemilcz bo się ośmieszasz.
Ja wiem, że masz większą wprawę w trollowaniu i zapewne zaraz wymyślisz jakąś ripostę,
ale wiedz, że mam na to wyjebane. To wszystko co miałem do powiedzenia.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Idź dalej jej dupe Liż ona też mój miała. I też mogę sobie Taki w rzeczy zmyśleć. Ja mam na to co piszesz wyjebane już wczoraj po Tobie jeździli i mieli rację. Co Pani powie to piesek zrobi xD. Haha Od kiedy zaczęłam się dziarać to dobre bo kurwa nieraz mnie oglądałeś. I dlatego bana wyłapałeś jeszcze prosiłeś mnie o odbanowanie xD żałosny typ! :lol2:

Skoro to wszystko co miałeś do powiedzenia to po chuj dalej się powtarzasz bo wczoraj już pisałeś,, bez odbioru " XD
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 13:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




To całe towarzystwo od Pauli, to jakoś wyjątkowo podejrzanie nadpobudliwe. :?
Nie wiem jakie czary Paula tam rozpyla, ale jak widać działają...
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Czy na forum panuje jakieś przesilenie wiosenne? Wkurw za wkurwem leci, normalnie homo homini lupus est.

Zupełnie nie znam sytuacji, ale podawanie jakichkolwiek prawdziwych danych na różnych forach jest najgorszym stadium upadku człowieka (nie piję tu do nikogo, tak po prostu uważam). PW to świętość, rozmowa to świętość. I świętość to świętość. :|
kill_me_now




Robinek29 pisze: Numer telefonu który został umieszczony w ogłoszeniu znała TYLKO Malwina.

Miała numer który podała tylko jednej osobie, skąd pewność że nie miał go nikt inny?
Bo tak mówi?



Robinek29 pisze:nie pozwolę sobie by jakiś tam random z netu (tomoxx) groził mi palcem,
.......
Takie gesty niech zachowa dla swoich kolegów z pod monopolowego lub swojego psa o ile go ma, bo myślę że nawet pasa nie ma i dla tego kolegów szuka na portalu dla przegrywów.


Ależ Cię to zabolało, skoro po raz kolejny organizujesz wycieczkę personalną pod moim adresem. Nie wiem tylko czy zabolała Cię ta ikonka :nono: czy to dalej uraz po Kaczkowym koszu? Piszesz niby, że ikonka, ale jaki facet z jajami by się o pół centymetrową animacje wkurzał. Tym bardziej na forum dla przegrywów. Twoich personalnych podchodów nie będę komentował bo nie zwyklem trafić czasu na idotyzmy, a ten Twój pocisk o monopolowym przebił szczyty głupoty, i taka bezradność się z niego wylewa (nie bardzo wiedziałeś jak mi dogryźć wiec wymyśliłeś na szybko monopolowy) , że nawet dupy mi się nie chce nim zawracać.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Ładnie dziś Malwina wygląda (ta pomarańczowa marynarka i takie fioletowe, przeplatane włosy - pewnie jakoś inaczej to się nazywa, ale trudno). Chciałem edytować swój post, żeby nie tworzyć spamu, ale nie mogłem tego zrobić po wysłaniu wiadomości - dziękuję za awatar, fajny jest. :)

https://showup24.tv/_Cristal_
https://showup24.tv/profile/_Cristal_
kill_me_now




Oj Robinku... Ty naprawde sie obesrales :lol: Kolejny post z cyklu: nie wiem co powiedziec to jeszcze troszke naklamcze i jakos to bedzie. Brawo Ty.
Wczoraj tak pieknie naklamczyles jaki to ja straszny dwulicowy, jak hejtuje laski... ale zadnego przykladu nie podales. Teraz sie lapiesz ostatniej deski ratunku...
Owszem, napisalem na czacie zeby mi ktos zalatwil unbana u Pauli bo nie mam zamiaru zakladac sobie nowego nicka na te transmisje. Owszem, zalatwiles go Ty... nie nazywalbym tego ze cie "wyprosilem"..
Jak dobrze wiesz, Paula raz bana da, raz zdejmie....zadne wielkie halo... O ile sie nie myle to ja tam sobie z Paula zyje calkiem okej... ona wie ze nie jestem jakims jej wielkim fanem, ale siary jej na transmisjach nigdy nie robilem. Miewalem nawet calkiem sympatyczne pogaduszki z nia. Tak ja to widze.
I Panie "dobrze poinformowany w temacie"... z tego co mi wiadomo to nie mialem bana za obrazanie Pauli tylko podobno za Kaczke.. w sumie dosc dziwna akcja bo nie przypominam sobie zebym wyzywal Kaczke. Nie wiem, nie pamietam...byc moze...czasem, bardzo rzadko zdarza mi sie pomrocznosc jasna, wiec niewykluczam. Jesli tak bylo to nie mam problemu przeprosic...
Nie wiem o chuj Ci chodzi ze wykupilem grupowa? Tak jakbym pierszy raz byl na grupowej u Pauli.... za "cale" 300 zet? czy Ty qrwa myslisz ze ja nie wydaje pieniedzy na SU?
Pokaz mi gdzie to publicznie wysmiewalem Paule podczas trwania pokazu i na czacie forum? i nie pierdol ze ktos cos pokasowal obesrancu. Klamiesz, po raz kolejny klamiesz i wymyslasz bo Cie prawda zabolala...
Setki ludzi bylo na tej transmisji... dziwne ze nikt mi nie zarzuca wyzywania Pauli podczas jej trwania.... Z tego co pamietam to nawet "wspieralem slowem" Srogiego na czacie forumowym pisalem ze transmisja mi sie podobala.... wiec nie pierdol.
I nie pierdol o desperacji... serio bedziesz przeżywał to ze zostalem pol godziny dluzej w robocie zeby zobaczyc jak by nie bylo spore "wydarzenie" na SU? Ty na tej transmisji byles oczywiscie "przypadkiem"?... tak ci sie akurat komputer wlaczyl...zbieg okolicznosci normalnie...

Dalej nie widze przykladow tylko pierdolenie od rzeczy.
Nigdy nie zaprzeczalem ze siedze sobie na forum "dla przegrywow"... czy to jest moje zycie to juz sprawa dyskusyjna...takie warunki...nie kazdy pracuje na budowie...powiedzialem ci ze na szczescie chuja o mnie wiesz. Tak tylko dla przypomnienia...jestes tutaj dluzej ode mnie :yes4: Ja nie wnikam co Ty tu robisz i dlaczego tu jestes i nie zamierzam Ci sie z tego tlumaczyc.
Jak na razie to Ty sie osmieszasz...od wczoraj myslales jak znalezc haka na Komina i nadal jestes w dupie. Chcesz to Ci podpowiem... musisz szukac daleko w czelusciach archiwum... przyznalem sie juz ze kiedys, daaaawno, bylem ciut bardziej radykalny i zdarzylo mi sie gdzies kogos przyhejcic troche ostrzej. Tak czy inaczej niewiele tego znajdziesz. Ciebie nigdy nie przebilem w tej kategorii. W knuciu to nawet do piet Ci nie siegam.

Co do Malwiny to chuj mnie obchodzi Twoja wiedza w temacie jak i wogole cala akcja. Nie wiem czy miala czy nie miala miejsca. Przyjebalem sie gdy probowales wcisnac ludziom ze Twoja "tajemna" wiedza uzyskana od Kaczki jest prawda objawiona. Tymczasem jest tylko slowo przeciw slowu, jedno i drugie warte tyle samo. NIGDY w przeciwienstwie do Ciebie nie powiedzialem ze prawda Malviny jest prawdziwsza od prawdy Kaczki. To sa ICH problemy nie nasze.
Dystansu Ci zycze. Nie bez powodu wsadzilem Cie pomiedzy Harda i Spajka. Robisz dokladnie to co oni, jestes albo chcesz byc zaslepiony. Masz faze na Kaczke to Kaczka jest ta zajebista, prawdomowna... Do czasu az Ci nie przejdzie... Przypomne Ci tylko ze w przeszlosci po Pauli tez jechales jak po burej suce... Niczym sie nie roznisz od jej standardowych ulungow.
Nie mam nic do Pauli, tak samo jak do Kaczki czy Malwiny... wszystkie je znam z SU, moge lubiec bardziej czy mniej, moga mi sie podobac badz nie podobac... ale nie odpierdalam takiej chamowy jak ty bo aktualnie z ktoras jest mi bardziej po drodze.
Twoim problemem Robinek jest to ze gdy zaczynasz liczyc na uchylenie szpary przez jakas dziewczyne to zaczynasz odpierdalac maniane. Teraz masz efekty.



Robinek29 pisze: tylko nie pozwolę sobie by jakiś tam random z netu (tomoxx) groził mi palcem,
dokładnie to zacytowałem, wystarczy czytać ze zrozumieniem, a nie jechać po kimś bez czytania.
Takie gesty niech zachowa dla swoich kolegów z pod monopolowego lub swojego psa o ile go ma, bo myślę
że nawet pasa nie ma i dla tego kolegów szuka na portalu dla przegrywów.

Co do tomoxa, to znow... wez nie pierdol i sie przeczytaj... sam go zaatakowales przy okazji jadac po Malwinie rykoszetem.... na ale przeciez czemu nie.. Robin ma faze na Kaczke to po trupach...

Na koniec znow pierdolisz o wprawie w trolowaniu. Ja w to bardzo cienki jestem, zostawiam te branze mistrzowi Rugerowi. Nie musze "wymyslac" riposty na stek bzdur ktore tu napierdoliles.
Tak wiem.... masz wyjebane. Przyznam Ci racje. Masz, bo musisz miec. Obesrales sie, to jest w zasadzie wszystko co chcialbys powiedziec tylko nie wiesz jak...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




msn, jak by co to srednio sie czuje "towarzystwem od Pauli" ;) ja tylko wyjasniam Robinka...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Oj Robinku... Ty naprawde sie obesrales...


I kto tu się zesrał Panie obiektywny?
Wyjebałeś posta 2 razy dłuższego niż ja w tempie karabinu maszynowego tylko dlatego, że twoje przerośnięte ego dostało po zaworach :laughingnew:
Nie robi to na mnie wrażenia, a smród leszcza rozniósł się po okolicy :rofl:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Aha, to teraz Komin jest be bo post za dlugi napisal? :lol: Argumentow brak Robinku i sie goraczkujesz?
I daj se na wstrzymanie z zakulisowym szukaniem moich danych... juz mi doniesli :P
W zasadzie moglbym Ci sie przedstawic z imienia nazwiska..adres ci podam... tylko sie pytam po co? Nie mam fejsow, instagramow... fotek w necie... nieposzalejesz :D
Ulatwie Ci zebys se siary nie robil po ludziach... NIKT z foro czy SU nie zna moich danych.
Ten smrod wyczuwasz ze zlego kierunku... to Twoj wlasny, stoisz po pachy w gnoju, dlatego smierdzi, nie szukaj gdzie indziej.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Aha, to teraz Komin jest be bo post za dlugi napisal? :lol: Argumentow brak Robinku i sie goraczkujesz?
I daj se na wstrzymanie z zakulisowym szukaniem moich danych... juz mi doniesli :P
W zasadzie moglbym Ci sie przedstawic z imienia nazwiska..adres ci podam... tylko sie pytam po co? Nie mam fejsow, instagramow... fotek w necie... nieposzalejesz :D
Ulatwie Ci zebys se siary nie robil po ludziach... NIKT z foro czy SU nie zna moich danych.
Ten smrod wyczuwasz ze zlego kierunku... to Twoj wlasny, stoisz po pachy w gnoju, dlatego smierdzi, nie szukaj gdzie indziej.


Zmień informatorów bo Cię kłamią albo przedstaw ich tu, że ja niby coś szukam.
Ty naprawdę jesteś chory... Twoje ego Cię przerasta.
Gównem rąk bym sobie nie brudził Panie Leszczu.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




:D, czyli nie tylko ja z nietoperzem tworzymy takie uczuciowe związki. :) Nie przeglądałem wszystkich tematów, ale przydałby się taki zatytułowany OFF-TOPIC.

"Cię kłamią" - to jakiś regionalizm? Znajoma mieszka w pod Kielcami i tak mówi.

I to miło, że obrzucacie siebie gównem, pisząc jednocześnie zaimki osobowe z dużej litery. Szacunek musi być, a co. :)
kill_me_now




Robinek29 pisze:Zmień informatorów bo Cię kłamią albo przedstaw ich tu, że ja niby coś szukam.

Jasne Robinku :D Wlasnie dlatego ich mam, bo wiedza ze nie wypierdole prywaty na ogol, nawet jak sie poklocimy.
Ja juz Panu podziekuje Mr Robinek. Z konkretem zadnym nie wyjechales, zostalo Ci jedynie obrzucanie mnie inwektywami. Nuda. Pobaw sie w to z Hardem.

kill_me_now, luzik ;) gównoburze mamy zazwyczaj w niedziele wieczorem, tym razem byl po prostu falstart. Do offtopu przywyknij... byles juz w watku Pauli i chyba zauwazyles ze niezbyt wiele tam o bohaterce tematu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:
Robinek29 pisze:Zmień informatorów bo Cię kłamią albo przedstaw ich tu, że ja niby coś szukam.

Jasne Robinku :D Wlasnie dlatego ich mam, bo wiedza ze nie wypierdole prywaty na ogol, nawet jak sie poklocimy.
Ja juz Panu podziekuje Mr Robinek. Z konkretem zadnym nie wyjechales, zostalo Ci jedynie obrzucanie mnie inwektywami. Nuda. Pobaw sie w to z Hardem.

kill_me_now, luzik ;) gównoburze mamy zazwyczaj w niedziele wieczorem, tym razem byl po prostu falstart. Do offtopu przywyknij... byles juz w watku Pauli i chyba zauwazyles ze niezbyt wiele tam o bohaterce tematu.


Ha, tak jak myślałem, jesteś bajkopisarzem, preparujesz fakty jak nie masz nic w temacie do powiedzenia.
A jak coś Ci nie wychodzi to srasz po gaciach.

Przyjmij do wiadomości Panie obiektywny, że na Twój temat z nikim nie rozmawiałem i to nigdy.
Więc nie mogłem i nie mam potrzeby szukać jakichkolwiek Twoich danych czy jak Ty to nazywasz "prywaty".

komin pisze:AI daj se na wstrzymanie z zakulisowym szukaniem moich danych... juz mi doniesli :P


A Ty publicznie pomawiasz mnie o coś czego nie zrobiłem!

Tak właśnie robi Leszcz.
Znane metody Pana Komina to: zgnoić, zastraszyć, obrobić dupę,a jak brak faktów to je spreparować.

W jednym się z Tobą zgadzam, nie ma sensu z Tobą polemizować, gdyż grasz nieczysto.

PS
Ja widziałem co tam pisałeś wczoraj na czacie, nie chce się już z Tobą gadać, gdyż do niczego dobrego to już nie prowadzi.
Cześć.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie powiem ten temat nabrał od pewnego czasu RUMIEŃCÓW :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3083
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Robinek29 pisze:jesteś bajkopisarzem, preparujesz fakty jak nie masz nic w temacie do powiedzenia.

Tak Robimku tak... gdybys od wczoraj w goraczce obesranca nie nawymyslal "faktow" na moj temat, nie popierajac ich zadnymi argumentami to moze ktos by Ci uwierzyl... :biggrin:
Pozdrowka
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Pozwolę sobie to wszystko skomentować panuje moda by temat dany nie był na temat i skoczył z kierunku ...
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits




Widzę że panowie ciągle nie odpuszczają.
Licytacja trwa w najlepsze.
Którego to prawda i które argumenty są prawdziejsze.
Może tak przynieść wam foremek to pobawicie się razem w piasku :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3083
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Jumpsuits, bo ja biore udzial w comiesiecznym konkursie na Krola Offtopu ;)
HardRockCaffe666, chwilowo przenieslismy piaskownice z watku Pauli... niech sobie dziewczyna tez odpocznie... powinienens mi podziekowac a nie marudzisz :P
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości