ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
24 sty 2019, 08:02

Biustwo pisze:Dobra, żyjcie sobie w przekonaniu, że my żyjemy w ciągłym strachu przed zdemaskowaniem, zawstydzone i z poczuciem winy czekamy na piekło, które nas pochłonie. Jak myślisz że lęk przed rozpoznaniem to jedyny powód ukrywania twarzy... nie będę wyprowadzała z błędu.

To nie jest tak że żyjemy w takim czy innym przekonaniu. I nikt tu Was nie kategoryzuje że żyjecie w strachu czy tam czekacie na piekło :). Ale też odnosimy się do ogółu na SU a nie oceniamy tylko Was, jak chcę coś napisać personalinie to staram się to zaznaczyć. W bardziej ambitnych kwestiach niż ilość orgazmów to w zdecydowanej większości piszesz Ty i Beznadzieja.

Odnoszę takie wrażenie że w tym przypadku większość nadających uważasz za takie jak Ty, czyli takie które dzielą się ze światem tym co robią , tak samo jak z rodziną. Z drugiej strony Biustwo pisze coś zupełnie innego.
beznadzieja pisze:Ja bym się wypierała do samego końca gdyby ktoś mnie rozpoznał z rodziny :D jest kilka osób wtajemniczonych że tak powiem, ale to troche na zasadzie, że ktoś kiedyś robił to samo, ale z różnych przyczyn juz przestał. Jednak mieszkając z kimś w jednym domu niema bata, żeby transmitować i żeby ten ktoś się nie pokapował.

beznadzieja pisze:
Biustwo pisze:Czyli wstydzisz się tego co robisz? Ze swoich słabości najlepiej uczynić tarczę (tak mówił mój idol, karzeł z gry o tron). Jak istnieje coś, czym inni mogą Ci dopierdolić przekuj to na atut albo śmiej się z tego.

Nie tyle, że się wstydzę, ale moi bliscy raczej uważają mnie za osobę stworzoną do innych rzeczy. Tak informacja to byłby szok, to jakby po pysku na spaniu dostali :D

Tak poważnie już całkiem, nie wiąże z tym przyszłości więc nie czuję potrzeby informowania o tym świata.

I to mam cały czas na myśli pisząc o tym że dziewczyny się w większości ukrywają, Ty pisałaś żę to Cię nie przeraża, itp. Zakrywanie Twarzy jest po to żeby móc zniknąć z SU któregoś dnia i móc się wypierać że się tego nie robiło. Bo w tedy zawsze jak ktoś Cię pozna to możesz ściemniać a dwa nie będzie nagrań.

Biustwo pisze:
W mojej rodzinie ceni się szczerość. Może jest mi łatwiej niż innym dziewczynom bo nie mam i nigdy nie będę miała dzieci. Nie muszę się martwić tym czy mój potomek znajdzie w sieci filmiki z nagą mamą... albo czy go wyśmieją i zaszczują w szkole bo mama jest dziwką.

Nie każda z nadających ma tak wyrozumiałą rodzinę jak Ty albo postanowione już kwestie potomstwa. Nadal uważam że większość na SU to osoby którym bliżej do Beznadziei , czyli takie które tu pobędą jakiś czas, a jak trafi się im ta umowna "praca za 5000 netto na etacie plus bonusy" to rzucą SU żeby nie ryzykować rozpoznania.
Te które pokazują twarz a nie myślą o tym że może to się znaleźć w sieci to już inna grupa i szkoda o nich mówić.

Nie twierdzę też że Twoja postawa i to co związane z Twoją obecnością na SU jest złe, co więcej za duży plus uważam tak otwartą i wyrozumiałą rodzinę, bo to pomaga w wielu kwestiach życiowych, ale mimo wszystko sądzę że takie podejście jakie reprezentujesz jest w SU w mniejszości. I większość nie mówi swoim rodzicom co tu robi, rodzeństwu pewnie też nie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

24 sty 2019, 09:24

Kurde z tematu o zarobkach zrobiliście temat o dylematach moralnych, relacjach rodzinnych i o szeroko pojętej prostytucji.
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

24 sty 2019, 12:35

komin pisze:Krążysz beza, krążysz ;) ale spoko bo w przeciwienstwie do Biustwa przynajmniej o czyms napisalas.
Do tego ze w jakims temacie jest niekoniecznie na temat to juz chyba wszyscy na tym forum przywyklismy...
W cala reszte nie wnikam bo to jakies Twoje przemyslenia i fajnie.

w czym krążę? wszystkie pierdolety, które tu piszecie już były, jedno i to samo na siłe wciskane, nudne to jest fchuj, przecież wiemy doskonalne jakie wy macie zdanie, pytanie czy wy chcecie uslyszec nasze?

Jeeli ja czegoś nie rozumiem, a wydaje mi się że nie.... w czym Wam przeszkodzil moj post podsumowujący zarobki na kamerkach ( swoją droga zgodnie z tematem), nikt z Was nie odnoszi sie bezposrednio do posta, tylko robicie jakies pranie mozgu jak to dobrze podsumowal Gracjano. Czy na prawde w kazdym jednym temacie musi byc rozkmina na temat moralnosci, rodziny, kurestwa, stabilnosci psychicznej? Bardzo żaluję że tak malo kobiet udziela sie na forum, ale z drugiej strony chyba znam odpowiedz dlaczego wolą nie wchodzić w dyskusję z "dżentelmenami"z forum.

Temat dotyczyl zarobkow, a zrobilo sie z tego jedno wielkie duże G... nie wiem to moze nie powinnismy rozmawiac o zarobkach bo to zbyt konrowersyjne. Serio nie wiem, ale te wypociny moralne już tak przelece wzrokiem nawet nie skupiam się co tam wypisujecie, bo ile razy mozna czytac jedno i to samo.

Ja Wam mojego zdania nie wciskam na sile... nie to nie
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 93 razy
Podziękowano mu: 160 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

24 sty 2019, 13:26

osobiście bardzo chętnie usłyszę i poznam Twoje zdanie, co do zarobków to fakt temat trochę zboczył, ale to zauważyłem wcześniej że przeważnie każdy wątek potem wchodzi w szerszy zakres, bo ktoś skomentuje coś nie odnosząc się do tematu w 100% a wyrażając na jego temat swoja opinię i się dyskusja rozlewa na inne aspekty około tematowe.
A co do zarobków, to ja Ci osobiście życzę 4 zer i co tam sobie chcesz z przodu co miesiąc, w portfel nikomu nie zaglądam, od tego ile będziesz miała ani się nie wzbogacę ani nie zbiednieje, więc miejcie sobie jak najwięcej. Bo jeśli chodzi o pracę (każdą jaką się wykonuje) to jestem zdania że trzeba robić tak żeby wycisnąć z niej max i mieć coraz więcej.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

24 sty 2019, 13:43

Biustwo pisze:Dobra, żyjcie sobie w przekonaniu, że my żyjemy w ciągłym strachu przed zdemaskowaniem, zawstydzone i z poczuciem winy czekamy na piekło, które nas pochłonie. Jak myślisz że lęk przed rozpoznaniem to jedyny powód ukrywania twarzy... nie będę wyprowadzała z błędu.

Niejedyny.
Jeszcze Alf ( mąż, kochanek, partner, wspolnik)

Freelancerki. Robię kiedy chce i co chce.
.: nigdy nie gadam z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: Tylko Uczciwe
Nick na ShowUp.tv: Jestkilka

24 sty 2019, 14:32

sexdedektyw
Uprasza się sexdedektywa do trzymania się wątku Brigitte/Virga.... wiemy, ze Sexdedektyw to umysł wielki o szerokich horyzontach, ale istnieje uzasadniona obawa, ze rozbijanie uwagi na kilka wątków, odbierze sexdedyktowi zdolność tej niespotykanej kreacji jaką pokazuje w wątku Brigitte, gdzie dzieli i rządzi niczym słynny Reksio z Pacanowa.
Do widzenia.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 185 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

24 sty 2019, 15:56

beznadzieja, jestes pewna ze Twoj post (jesli myslimy o tym samym) faktycznie mozna nazwac "podsumowujacym prace na kamerkach" ?? Przypomnijmy zatem
beznadzieja pisze:taa jasne manna z nieba nic robić nie trzeba.
Przysiedz 10 h, zrob 3 privy na godzine czyli 30 privow na dniowke, zarobisz z pińcet złotych moze mniej moze więcej. Poziom przeorania mózgu na level hard, nie wspomne o innych częsciach ciała i będziesz mistrzem gry, jak powiesz nick osobnika z pierwszego priva

i znowu i znowu i znowu.... może Wam sie wydawać, że to latwa kasa, jak jednorazowo na coś zbierasz, ale traktowanie tego jak pracę (tudzież pracowanie w ten sposób) i siedzisz często i dosyć dlugo , to już nie jest tak kolorowo

Każdemu komu sie wydaje, że to taka łatwa kasa polecam sprobować ( p.s. faceci na zagranicznych też maja branie także niema się co zrażać )

Jak dla mnie to nie jest podsumowanie tylko narzekanie na ciezki los i trud modelki. Narzekanie na sprany mozg i bolaca cipke... Dlatego mnie to rozbawilo, dlatego zrobilem porownanie z innymi zawodami.
Wyprostowalas sie troche dopiero w kolejnym poscie:
beznadzieja pisze:Camgirl zarabiają za duże pieniądze w stosunku do trudu pracy- to tez rozumiem. Nie kwestionuję. Ja nie narzekam, ja Wam tylko mówie jak jest.

Zarzucasz ze nie odnosimy sie wprost do posta? Mnie sie wydaje ze jak najbardziej odnioslem sie wprost. Ok zgoda, Ty widzisz to ze swojej strony, ja ze swojej. Nie wiem gdzie to pranie mozgu, gdzie ta wyolbrzymiona dyskusja o moralnosci? Owszem, tomoxx zaczal rozkminiac juz troche wiecej ale tez juz bardziej teoretyzowal, zakladal jakies wersje faktycznie mocno poza tematem. Jedyne z czym sie zgodze to ze kompletnie niepotrzebnie jest tu dyskusja "czy rodzina wie czy nie"
Zreszta, jak juz pisalem, taka specyfika tego forum ze czesto jakis post wywola dyskusje daleko odbiegajaca od tytulu watku... nie widze w tym nic zlego.
Szczerze... gdy w jakims watku trwa dyskusja, nawet nie na temat, to zastanawiam sie co wnosi taki komentarz:
gracjano pisze:Kurde z tematu o zarobkach zrobiliście temat o dylematach moralnych, relacjach rodzinnych i o szeroko pojętej prostytucji.

Niby zgoda, ale co z tego? Stwierdzasz fakt? czy informujesz bo Ci to przeszkadza? Btw. luz Gracjano ;) akurat Ty sie nawinales, nic personalnego :ok:

beznadziejo, nie masz sie co spinac, przeciez wcale nie o to chodzi zebysmy sie zgadzali, wymieniamy poglady, nikt nie mowi ze musimy tu ustalic jakies wspolne stanowisko.

PS. Do pewnej pani... kompletnie nie widze potrzeby uzywania PW w dyskusjii ktora rozpoczela sie publicznie. Jesli ja kiedys napierdole glupot publicznie to obiecuje ze bede sie publicznie tlumaczyl.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 244 razy
Podziękowano mu: 355 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

24 sty 2019, 16:28

HenryChinaski1 pisze:
Do widzenia.

Do widzenia
.: nigdy nie gadam z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: Tylko Uczciwe
Nick na ShowUp.tv: Jestkilka

24 sty 2019, 19:51

komin pisze:Niby zgoda, ale co z tego? Stwierdzasz fakt? czy informujesz bo Ci to przeszkadza? Btw. luz Gracjano akurat Ty sie nawinales, nic personalnego

Kominie ja się nie gniewam, nie chowam urazy tylko z tematu chciałem się dokładnie dowiedzieć, która z naszych szanownych Pań przytuliła wystarczającą ilość gotóweczki aby smalić cholewki i później wieść życie leniwe i spokojne jako tzw. utrzymanek :P :)
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

24 sty 2019, 21:18

gracjano, @Admin jak będzie miał nastrój, to ew. scali wątki i przeniesie te posty do tematu np. "anonimowe wyznania modelek".

a ten mój post potem usunąć, żeby nie było bałąganu.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 108 razy
Podziękowano mu: 132 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

25 sty 2019, 11:47

komin jeśli tym psem do mnie pijesz to:

a) zadałam Ci pytanie, nie miałam zamiaru się tłumaczyć
b) nadal nie mam zamiaru i nie będę się tłumaczyć
c) nadal nie uważam, że "napierdoliłam głupot" i...
d) sam napisałeś publicznie, że wolisz dyskutować z hardem więc uznałam, że zakończyliśmy rozmowę na ten temat

tomoxxx wiem, że takiej rodziny jak ja, raczej nikt nie ma. Znam też osobiście kilka pań z branży i żadna się nie ukrywa. Nie twierdzę, że wszyatkie, ale takich jak ja znam sporo.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 129 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

25 sty 2019, 12:51

Gwoli scislosci, zadalas mi jedno pytanie na pw, malo istotne, zreszta odpowiedz na nie nasuwala sie sama, wynikala z tekstu. Przy okazji, w tym samym pw juz rozpoczelas wycofywnie sie rakiem, "ze do reszty sie nie odniesiesz bo niby zrozumialem i pale glupa". Odpowiedzialem ze szkoda... bo jednak cala rozmowa byla publiczna i jesli publika(byc moze tylko ja) czegos nie zrozumiala to warto bys doprecyzowala.
Po czym mam kolejne Twoje pw, Twoje slowa?
kominku jutro napisze odpowiedz dla wszystkich na forum
... i tak myslalas i myslalas i myslalas... moze w koncu nawet przeczytalas tego swojego posta i moje pytania po nim... po czym byc moze nawet stwierdzilas ze piszesz pierdolety wiec wspaniałomyślnie udzielilas standardowej odpowiedzi publicznej:
Biustwo pisze:Komin, nie odpiszę Ci bo albo specjalnie wyrywasz coś z kontekstu i udajesz, że czegoś nie zrozumiałeś, albo nie czytasz ze zrozumieniem tego co ja piszę, albo najzwyczajniej w świecie nie rozumiesz o czym mówię.
po raz kolejny sugerując ze jestem niepoczytalny i... wlasciwie w tym trybie kontynuujesz do teraz.
Dla mnie spoko, nie musisz nic wyjasniac bo faktycznie nastukalas takie bzdury ze jakiekolwiek ich wyjasnienie bedzie kolejną bzdurą znów mocno oderwaną od konkretu.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

25 sty 2019, 12:53

gracjano pisze:
komin pisze:Niby zgoda, ale co z tego? Stwierdzasz fakt? czy informujesz bo Ci to przeszkadza? Btw. luz Gracjano akurat Ty sie nawinales, nic personalnego

Kominie ja się nie gniewam, nie chowam urazy tylko z tematu chciałem się dokładnie dowiedzieć, która z naszych szanownych Pań przytuliła wystarczającą ilość gotóweczki aby smalić cholewki i później wieść życie leniwe i spokojne jako tzw. utrzymanek :P :)

hehe tutaj nikt otwarcie nie powie ile czego ma ;p bo albo, ze sie chwalisz albo żalisz :D

a jak jeszcze napiszesz, ze czasem cię dupsko boli od brandzlowania, to ci wytyczne zrobią kto ile zarabia i jakie są trudy inny zawodów. Nic tylko trzymac pysk i zostawić tą mdłą gadkę ;)

P.S. Komin wydaje mi sie, że na PW jakas tajemnica korespondencji obowiązuje....przynajmniej ja sie tego trzymam
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

25 sty 2019, 12:54

Biustwo pisze:
tomoxxx wiem, że takiej rodziny jak ja, raczej nikt nie ma. Znam też osobiście kilka pań z branży i żadna się nie ukrywa. Nie twierdzę, że wszyatkie, ale takich jak ja znam sporo.

W sumie jesteś bardziej w środku niż ja, jeśli tak piszesz to i być może tak jest, ja te osoby co poznałem na żywo z SU to wiem że przed rodziną się kryją (kryły). Trafiałem widocznie tylko na takie :), myślę że wątek familijny możemy uznać za zakończony :bye: :yes4:
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

25 sty 2019, 12:59

mam nadzieję, że wątek wychowania ( kto w jakiej rodzinie i jakich zasadach i jakie w domu rodzinnym panowały wartości) będzie niebawem można uznać za zakończony, bo co jak co ale ja się nikomu nie wpierdalam z moralniakiem po co ogląda seks kamerki i co go do tego skłoniło.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

25 sty 2019, 13:04

nie ogarnąłem tego że tu ktoś kogo umoralnia :)

beznadzieja pisze: po co ogląda seks kamerki i co go do tego skłoniło.

chyba z przyzwyczajenia :), jeszcze z tego białego SU gdzie było bardziej swojsko niż obecnie :), teraz to w sumie do 1-2 osób, bo reszta już poza SU i kontakt innymi kanałami został

ps. tak na przyszłość odpowiedziałem jakby kiedyś ktoś wpadł na pomysł aby jednak umoralniać :)
ps2. z SU pewnie się niedługo pożegnam, i tak bywam tam już mniej niż bardziej, na forum pewnie zostanę, ale raczej w wątkach innych niż okołopokazowe :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

25 sty 2019, 13:27

beznadzieja pisze:P.S. Komin wydaje mi sie, że na PW jakas tajemnica korespondencji obowiązuje....przynajmniej ja sie tego trzymam

Ja generalnie tez... zacytowalem raptem 5 slow, ale oczywiscie moglem napisac swoimi slowami ze Biustwo deklarowala odpowiedz publiczna. Poza tym, nie zdradzam zadnych sekretow... generalnie cala moja prywatna korespondencja z Biustwem w tym temacie mogla spokojnie odbyc sie publicznie co zreszta napisalem.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

25 sty 2019, 13:45

Nie wiem dokladnie o co wy się tam chajujecie, zreszta co za rożnica. Zostawcie sobie pw na pw i tyle, wolalabym miec pewnosc, ze to co piszę prywatnie zostaje prywatnie niezależnie od treści;p
Poza tym wydaje mi sie, że Biustwo odpowiedziala( powiedziala ) publicznie swoje zdanie, na kwestie ktore niechce nie odpowiada, zresztą dokladnie to samo wy robicie. Cytujecie nasze wypowiedzi wybiórczo skupiając się na tym co Was interesuje, ja tez tak robię. Nie interesują mnie wszystkie tu omawiane kwestie więc na poszczególne nie odpowiadam, nie róbcie dramy, bo z fajnych rozmów zostają same gównoburze, nudne i monotematyczne :P
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

25 sty 2019, 13:51

komin, ja widzę, że bardzo lubisz się droczyć i tęsknisz do czasów kiedy dawałam się prowokować. Nie tym razem.

Tak - miałam wtedy ochotę się odszczekać, ale wstałam rano, przeczytałam jeszcze raz cała dyskusję i po prostu stwierdziłam, że mi się nie chce.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 129 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

25 sty 2019, 14:01

beznadzieja pisze: nie róbcie dramy, bo z fajnych rozmów zostają same gównoburze, nudne i monotematyczne :P

po przeanalizowaniu 3 stron wstecz muszę przyznać Ci rację, na szczęście ponoć bo burzy wychodzi słońce :)

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości