ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
22 sty 2019, 19:42

Biustwo pisze:
Nie zamieniłabym. ZUS sama sobie opłacam.

Miałem na myśli te które robią to na "czarno", jeśli masz pod SU zorganizowany biznes, zus, podatki itp, to nie łapiesz się do mojej wspomnianej średniej, być może powinienem to bardziej doprecyzować, chodziło mi o takie osoby które SU traktują jako 2 max 3 letnie dorabianie do życia, albo zarabianie na start w życiu. Temat rzeka nie ma co się zagłębiać w szczegóły, pisałeś jakiś czas temu że na SU jesteś bardzo oficjalnie (wie chłopak, rodzina itp) należysz jak zakładam do mniejszości więc trudno brać Ciebie do średniej (jakkolwiek korporacyjnie by to nie zabrzmiało, to nie chciałem Ciebie absolutnie uprzedmiotawiać), należysz do tego promilu nadających na SU których nie można przykładać to jakichkolwiek wątków o nadających, za wyjątkiem tego o tym promilu który nadaje inaczej niż reszta :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

22 sty 2019, 20:17

tomoxx, nie chcę rujnować Twojego świata, ale wcale nie jestem w mniejszości. Większość dziewczyn z SU ma firmę i rodzinę, która wie jak zarabia. Różnica polega na tym, że przed kamerką udają singielki (żeby więcej od "januszy" wydoić - tych którzy liczą na romans). Możesz mi nie wierzyć, ale tak jest :) To taka sama ściema jak wiek (często o kilkanaście lat zaniżony) tych pań.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 129 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

22 sty 2019, 20:27

Niema sensu. Gadajcie sobie dalej o dupie marynie. Ja sie wylaczam .
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 93 razy
Podziękowano mu: 160 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

22 sty 2019, 20:28

Tak. Panowie więcej wiedzą o nas niż my. Nie ma sensu. Żegnam się ;)
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

22 sty 2019, 20:32

Nom... czasem troluje i prowokuje ale akurat ten ostatni wpis byl calkiem serio. To jakie sa te moje "straszne poglądy"? Ocb? Bo tak szczerze to czytam i czytam ten Twoj post Biustwo i kompletnie nie wiem co chcesz powiedziec.... Moze to jeszcze porozkminiam.. ale na razie widze same bzdury...
Btw. niepotrzebnie kasowalas, malo grzeczne wpisy mnie osobiscie malo wzruszaja.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 242 razy
Podziękowano mu: 353 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

22 sty 2019, 20:46

Biustwo pisze:tomoxx, nie chcę rujnować Twojego świata, ale wcale nie jestem w mniejszości. Większość dziewczyn z SU ma firmę i rodzinę, która wie jak zarabia. Różnica polega na tym, że przed kamerką udają singielki (żeby więcej od "januszy" wydoić - tych którzy liczą na romans). Możesz mi nie wierzyć, ale tak jest :) To taka sama ściema jak wiek (często o kilkanaście lat zaniżony) tych pań.

Absolutnie nie rujnujesz mi świata , doskonale sobie zdaję sprawę o tym że większość nadających jest w związku tak samo jak to że zaniżają wiek. Trochę spłyciłaś moją wypowiedź, chodzi mi o to że nie każda z nadających ma taki komfort jak Ty że wie o tym co robi jej rodzina (pisałaś kiedyś o tym w kontekście bliskich, może źle założyłem ale wywnioskowałem że masz na myśli np rodziców itp., zresztą Beznadzieja Ci odpisała że ona sobie nie wyobraża tego żeby jej bliscy (rodzina ) wiedziała co robi na SU i żeby się tego wypierała.

Uważam że jesteś jedną z niewielu nadających która otwarcie nadaje na SU wiedzą o tym rodzice (jeśli nie wiedzą a ja to źle założyłem to mnie sprostuj, i od razu za taką pomyłkę przepraszam )

Posty typu "żegnam" i "ja się wyłączam" z całym szacunkiem do Was, ale są dziecinne, chyba po to jest to forum żeby podyskutować, tym bardziej że nikt tu nikogo nie obraża, wiadomo że mamy inne poglądy na pewnie sprawy i pewnie tego żadna ze stron nie zmieni, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby sobie swoje poglądy przedstawić w sposób który nie będzie urażał drugiej strony, i jeśli którymś z moich postów poczułyście się urażone, to nie taki był ich zamysł.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

22 sty 2019, 21:37

Dam się sprowokowac, bo nudno tu bez tego...

komin pisze:Teraz przyklad ode mnie z rodzinki w Pl... lekarz, po specjalizacji, duze miasto wojewodzkie... za 160 godzin etatu 4300 brutto + 3600 brutto za 3 dni dyzurow po 24h. Tez na bank nie pamieta imienia swojego pacjenta z "dzis rano". Owszem... de facto zarabia miesiecznie fchuj wiecej, ale to kosztem latania po prywatnych klinikach w kazdej wolnej chwili...

Tak mało zarabia? Albo mało się uczył na studiach i nie może dostać dobrej pracy, albo jest ciamajdą i nie potrafi na swojej wiedzy zarobić. Mam w rodzinie lekarzy. Wiem ile zarabiają.

komin pisze:Idzmy dalej...juz tak z mniej znanego mi swiata... nauczyciel? ile? 3-4000/mies?

Nie wiem jak w szkole. Miałam epizod pracy w przedszkolu. Trochę mniej, ale... praca polega na przeglądaniu czasopism i piciu herbatki. Mam kilka koleżanek pedagożek, nie chcę o nich pisać źle.

komin pisze:Przecietna korposuczita? moze wykresi ponad 5-6000?

A w czym taka korposuczita lepsza od cyberkuryw? Bo oprócz loda i ksero zrobi? Ja też potrafię. Tak. Korposuczą vel. sekretarką szparką też byłam.

tomoxx, tak, moi rodzice, mój partner, bliscy znajomi - wiedzą co robię. I jak mówiłam - nie jestem wyjątkiem. Większość dziewczyn tego nie ukrywa przed rodzinami i światem.

Żeby nie było - na zarobki i warunki pracy nie narzekam. Sama je sobie steruję i są zajebiste. Pozdro, hej.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

22 sty 2019, 23:13

Biustwo, Nadal nie wiem o czym byl ten Twoj poprzedni post i nadal nic nie wiem o moich strasznych pogladach ale poodpowiadam Ci...
Biustwo pisze:Tak mało zarabia? Albo mało się uczył na studiach i nie może dostać dobrej pracy, albo jest ciamajdą i nie potrafi na swojej wiedzy zarobić. Mam w rodzinie lekarzy. Wiem ile zarabiają.

Toc napisalem ze zarabia fchuj wiecej i dzieki czemu... Tutaj natomiast podalem jaki stawki obowiazuja w panstwowych szpitalach, i to nie sa jakies ewenementy... Nie bez powodu lekarze nadal spierdlaja za granice. O uczeniu sie na studiach to sobie daruj, bo ja wiem jaki poziom obowiazuje obecnie w dupiatych polskich uczelniach...natomiast na medycynie jest troszke inna bajka...tam skonczyc to juz jest jakis sukces...juz mniej wazne z jakim wynikiem. Zreszta to nieistotny offtop... chodzilo mi o cos innego. O wklad pracy, wiedze, odpowiedzialnosc w kontrascie do panny wkladajacej sobie palec w cipke na kam.

Biustwo pisze:Miałam epizod pracy w przedszkolu. Trochę mniej, ale... praca polega na przeglądaniu czasopism i piciu herbatki.

No to pogratulowac...dobrze ze sie zwolnilas bo nie chcialbym zeby ludzie oddawali dzieci pod Twoja opieke...

Biustwo pisze:A w czym taka korposuczita lepsza od cyberkuryw? Bo oprócz loda i ksero zrobi? Ja też potrafię. Tak. Korposuczą vel. sekretarką szparką też byłam.

To Ty nie bylas korposucza tylko "prawa reka - lewa dupa" Mylisz zawody... korposuczita to z reguly wyksztalcona laska, facet zreszta tez... ktorzy zeby dostac taka prace musza miec jakies wyksztalcenie, jakies umiejetnosci, znac jakies jezyki, do tego czesto dosc mocna psychike jesli sa zainteresowani wyscigiem szczurow. Wbrew pozorom praca w korpo to nie jest bajka znana z landrynkowych komedii.
Zreszta... Biustwo, po cosie tu scigac w jakies ambitniejsze zawody i je porownywac do wymagan stawianych cyberkurwie? Bo co trzeba zeby zostac cyberkurwa? Minimum urody, umiejetnosc czytania i pisania i matematyla na poziomie wczesnoszkolnym..do tego w miare miekki kregoslup moralny... O czyms zapomnialem?

To teraaz jedzmy dalej... skoro ma byc kontrowersyjnie...
Biustwo pisze:na ilu dobrych lekarzy czy nauczycieli trafiłeś w swoim życiu? Dobrych dziwek jest znacznie więcej

Ja sie pytam... juz pomijajac trafnosc tej teorii... nawet jesli to co qrwa z tego?? Naprawde nie czaje po co cos takiego piszesz?

Biustwo pisze: są tacy, którzy już od lat wysyłają mi życzenia na święta i twierdzą, że uratowałam ich życie / związek / przyszłość. Praca na kamerce to nie tylko nadziewanie się na dildosy... Każdy znajduje tam to, czego szuka.

:lol: Ty tak serio?? terapie rodzinna robisz na kam? Mowisz Twojemu "partnerowi zabaw" zaraz po tym jak sobie zwalil konia u Ciebie "teraz idz do zony i dbaj o nia bo na pewno Cie kocha"..potem dodajesz "widzimy sie jutro o 20". No sorrka Biustwo, ja nie twierdze ze na kam siedza same tepe dzidy, jest serio wiele lasek z ktorymi mozna pogadac, ale nie pisz mi ze cos tam komu ratujesz...ze taka masz misje na SU.

Biustwo pisze:Mój teść jest strażakiem, ochotnikiem. Nie wszystko w życiu się robi dla kasy.

I co w zwiazku z tym? W jakim celu to napisalas? Co to ma wspolnego z Twoja robota na SU?

Biustwo pisze:To żaden heroizm, to zajęcie, które wybrałyśmy.

I to jest jedyne zdanie ktore ma sens. Wybralyscie, same, bez przymusu, szybki, latwy pieniadz...koniec tematu bez zbednej filozofii.

Biustwo pisze:Za to gdybyście chociaż przez miesiąc traktowali nas jak ludzi... byłoby miło.

Tutaj widzisz Biustwo jest problem....nie nasz ale Wasz. Wybralas zawod taki a nie inny... nikt tego zawodu nie szanuje bo kazdy wie jakie w wieszosci przypadkow byly motywy stojace za tym wyborem. Dobra kasa za sprzedanie swojej intymnosci. Caly swiat wie ze to niewymagajaca droga do wiekszych pieniedzy. Caly swiat wie ze ten zawod nie cieszy sie szacunkiem a czesto wrecz przeciwnie...dlatego niewiele osob go wybiera. Wiesz.. ten zawod jest potrzebny, doceniam, korzystam... nie szanuje. Traktuje cie jak kazdego czlowieka, nie szanuje Twojego zawodu bo uwazam ze Twoj wybor to pojscie na latwizne. Proste Biustwo.... kazda laska wybierajac zawod dziwki niejako daje sygnal swiatu ze nie do konca szanuje siebie... reszte sobie dopowiedz. Wymagasz od nas a nie wymagasz od siebie?
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

23 sty 2019, 10:46

Biustwo pisze:Za to gdybyście chociaż przez miesiąc traktowali nas jak ludzi... byłoby miło.

Cały czas traktuję Was jak ludzi, nie pisałem nigdzie że to co robicie to coś złego albo uwłaczającego, nie uogólniaj tak bardzo, myślę że większość tu piszących traktuje Was z szacunkiem, na pewno jest też grupa ktora tego nie robi, ale nie zakładaj i nie wmawiaj sobie że tak jest ze wszystkimi.

Co do wpisu o rodzinie, to uważam że większość ukrywa przed rodzicami to co robi tu na SU. Pierwszy z brzegu przykład masz u Beznadziei, może 10% mówi rodzicom jak zarabia, reszta przynajmniej tych 18-25 latek w dużej większości to ukrywa. I tak jak pisałem wcześniej i to co napisała beznadzieje, uważam że większość dziewczyn które nie wiążą z SU przyszłości, a do tego są na tyle ogarnięte że wiedzą że kiedyś będą to chciały rzucić i traktują to jako hobby i zabawę, a nie tylko liczą ile dziennie zarobiły i jakie torebki sobie za to kupią (tu bardzo upraszczam, mam na myśli ogólnie pierdoły) to jeśli dasz im pracę za te 5000 netto to się zgodzą. Po raz kolejny przytoczę beznadzieję, sama pisała że by na stabilną pracę zamieniła to że tu jest.
I jeszcze na koniec podsumowując, bo trochę się rozminęliśmy w ogólnym zrozumieniu tego co chciałem przekazać.

Tak, szanuję Was i traktuję jak ludzi. Uważam że jesteście bardzo rozsądne mimo iż macie zupełnie inne podejście do bycia na SU (tu mam na myśli Was dwie)
Tak uważam że praca tu może być ciężka psychicznie, i żeby tu być , tym bardziej pokazując buzię, trzeba dużo odwagi.
Nie, nie zrozumiem narzekania na to że "pracuję na SU" ponieważ to jest forma samozatrudnienia do którego nikt nikogo nie zmusza.
Nie, nie oceniam moralnie osób tu nadających, i nie uważam że takie osoby są gorsze od innych, sam poznałem 3 nadające które są wg mnie bardzo ok i to że tu nadają(nadawały) nie ma wpływu na nasze relację.
W żadnym z postów nie chciałem nikogo z będących na forum urazić ani zaszufladkować. Jeśli ktoś to tak odebrał to może teraz zmieni swoje poglądy na temat tego co pisałem.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

23 sty 2019, 15:41

Komin, nie odpiszę Ci bo albo specjalnie wyrywasz coś z kontekstu i udajesz, że czegoś nie zrozumiałeś, albo nie czytasz ze zrozumieniem tego co ja piszę, albo najzwyczajniej w świecie nie rozumiesz o czym mówię.

tomoxx pisze:Nie, nie zrozumiem narzekania na to że "pracuję na SU" ponieważ to jest forma samozatrudnienia do którego nikt nikogo nie zmusza.

Odniosę się tylko do tego fragmentu, bo chyba od tego się zaczęła aferka. Każdy sam sobie wybrał pracę. I taka nasza polska mentalność, że lubimy pomarudzić czasem, ponarzekać, powylewać żale. To, że zarabiamy dobrze, robiąc coś, co wg Was jest takie lekkie i przyjemne, nie znaczy, że czasem nie możemy powiedzieć, że jest nam ciężko.

Co do "dziecinnego" znikania z forum. Może jestem dziecinna, ale doszłam do wniosku, że babskie sprawy mogę omawiać z koleżanką beznadzieją poza forum i mieć ten komfort, że rozumie moje zdanie i ma podobne odczucia. Poruszanie pewnych tematów z Wami "klientami" jest bez sensu.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

23 sty 2019, 15:49

A ja nadal uważam, że zarabianie na seks-kamerkach to stosunkowo łatwy pieniądz :D
i wcale nie jest koniecznością, że trzeba się penetrować przez 12h - 7dni w tygodniu... bo wystarczy być kreatywnym i dobrze wyczuć teren, co kto lubi.
A fetyszystów, "biznesmenów" i innych frajerów na takich portalach nie brakuje.
dziewczyny mogą dobrze sobie dorabiać/zarabiać nawet przy znikomej "eksploatacji swojego ciała".
Mogą chociażby sprzedawać jakieś majtki, pończochy czy inne tego typu bajery.
mogą nawet puszczać muzykę jak słynna Dj-ejka Jessi87 czy jak Vertex
albo mogą po prostu być jak Kocurek.
sposobów jest od zajebania, i najlepsze jest to, że każdy może sobie dopasować "show" do swoich preferenjcji.
no a jak ktoś się męczy na kamerkach, nie daje rady psychicznie, to odpowiedź jest prosta - nie jest to strona dla niego. Wtedy można np. założyć bloga z niszową treścią albo z taką oklepaną tematyką jak kulinaria, i zarabiać na reklamach itd...
i jeszcze raz napisze - możliwości dzisiaj jest fchuj.

Biustwo pisze:To, że zarabiamy dobrze, robiąc coś, co wg Was jest takie lekkie i przyjemne, nie znaczy, że czasem nie możemy powiedzieć, że jest nam ciężko.

naturalnie, że możecie.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 108 razy
Podziękowano mu: 130 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

23 sty 2019, 15:57

Biustwo pisze: I taka nasza polska mentalność, że lubimy pomarudzić czasem, ponarzekać, powylewać żale. To, że zarabiamy dobrze, robiąc coś, co wg Was jest takie lekkie i przyjemne, nie znaczy, że czasem nie możemy powiedzieć, że jest nam ciężko.

Co do "dziecinnego" znikania z forum. Może jestem dziecinna, ale doszłam do wniosku, że babskie sprawy mogę omawiać z koleżanką beznadzieją poza forum i mieć ten komfort, że rozumie moje zdanie i ma podobne odczucia. Poruszanie pewnych tematów z Wami "klientami" jest bez sensu.

A kto powiedział że nie możecie powiedzieć że jest Wam ciężko, tego przecież chyba nikt nie neguje.

Idąc tropem ostatniego akapitu, to po co w ogóle rozmawiać. Może dziecinne to złe słowo, ale rozmawianie o "babskich sprawach" czy na każdy inny temat tylko z osobą która ma takie same zdanie jest takim zaklinaniem rzeczywistości. Nawet zakładając że w tym przypadku macie absolutną rację, to już przy innym temacie gdzie np racji nie masz, jak stwierdzisz że pogadasz tylko z tym kto ma takie samo zdanie jak Ty, to takie oszukiwanie samej siebie i niedopuszczanie do siebie możliwości zrozumienia że jest się w błędzie i co gorsza utwierdzanie się w nim.

Wydawało mi się że w pewnych tematach wychodzi się z postrzegania męskiej części jako klientów, ale widocznie jestem w błędzie. Choć też znowu strasznie to upraszczasz i wrzucasz wszystkich do jednego worka.
Nie wiem jak reszta ale Twoim "klientem" nie byłem i pewnie nie będę, i rozmawiam tu z Wami jako z dziewczynami w sposób jak mi się wydaje dojrzały, a nie na zasadzie "ile sobie włożysz" itp, i nie wiem czemu ciągle podajesz przykłady które można odczytać jako szufladkowanie nas i wygląda to tak jakby nie zważając na to co piszemy postrzegała nas jako nic więcej jak klientów i to jeszcze w negatywny sposób.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

23 sty 2019, 16:32

Biustwo pisze:Komin, nie odpiszę Ci bo albo specjalnie wyrywasz coś z kontekstu i udajesz, że czegoś nie zrozumiałeś, albo nie czytasz ze zrozumieniem tego co ja piszę, albo najzwyczajniej w świecie nie rozumiesz o czym mówię.

Wybacz Biustwo ale pierdolisz od rzeczy... Nie pierwszy raz zreszta, kiedy zaczyna robic sie niewygodnie probujesz wywrocic kota ogonem, zmienic temat, pobredzic o czyms innym. Dwa razy pisalem odnoszac sie do twojego posta ze jest o niczym i chu wie co nim chcialas powiedziec... nawet rozlozylem Ci go na czynniki i zadalem bardzo konkretne pytania... a Ty znow robisz unik pierdolac ze cos wyrywam z kontekstu albo udaje ze nie rozumiem albo ze nie potrafie czytac ze zrozumieniem... Spychologia stosowana...
I Tutaj mamy ciag dalszy wycofki:
Biustwo pisze:ale doszłam do wniosku, że babskie sprawy mogę omawiać z koleżanką beznadzieją poza forum i mieć ten komfort, że rozumie moje zdanie i ma podobne odczucia. Poruszanie pewnych tematów z Wami "klientami" jest bez sensu.

Czyli krotko mowiac.. napierdolilam jakichs glupot bez zadnych argumentow a teraz ide wpizdu schowac sie za sukienke wyrozumialej kolezanki... Slabe to fchuj...

msn pisze:jak ktoś się męczy na kamerkach, nie daje rady psychicznie, to odpowiedź jest prosta - nie jest to strona dla niego. Wtedy można np. założyć bloga z niszową treścią albo z taką oklepaną tematyką jak kulinaria, i zarabiać na reklamach itd...
i jeszcze raz napisze - możliwośći dzisiaj jest fchuj.

Oczywiscie ze tak. Tylko roznica jest taka ze to sie trzeba napracowac, stworzyc kontent, marke i miec duuuuzo ciepliwosci w oczekiwaniu na sukces ktory niekoniecznie przyjdzie. Na SU panny maja efekty natychmiastowe niemal... odpala kam sciaga majtki, troszke sie pobrendzluje i po dwoch dniach widzisz ja zniecierpliwiona na forum w watku "czy poszly dzis przelewy" :lol:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

23 sty 2019, 20:37

Wiecej zrozumienia ludzie, jestesmy na forum jako modelki i modelarze. Rozjebaliście temat na 50 parceli, byleby mi znowu udowodnic, ze mam zakladac maske smiać pysk i nie narzekac i okej.

Jeden porównuje moja prace z pracą i trudem zawodu lekarza, nauczyciela tak jakbym ja żyla w matrixie
, i nie miala pojęcia kto ile zarabia i jakie zawody mają jaki trud....
Drugi wyjeżdża mi tu z górnikami,myśląc że Panny z kamerek nie wiedzą co to ciężka praca...
Trzeci mówi, że może nie nadaję się na kamerki, bo sobie troche ponarzekałam.... może psychiczna jestem albo coś...
Czwarty już nawet nie pamiętam co gada, bo stara mi sie uświadomić, że wiem na co sie piszę....

Tak się zastanawiam, może ze mną coś jest nie tak, albo nie jasno się wyrażam na forum, albo nie wiem. W temacie pt. Ile zarobilam na showup wywlekcie aspekty moralne, kolejny raz nam tlumaczac ( chuj wie po co ) ze powinnysmy robic tak, albo tak ,albo jeszcze inaczej. Czy ja Was pouczam co wy powinniscie robic? gdzie pracowac? ile zarabiac? Czy to wszystko jest moralne? Myslalam, ze na samym forum a nie znamy się od dziś panuje więcej zrozumienia i porozumienia.

Tutaj też nie chodzi o to, żeby we wszystkim sie zgadząc, ale zrobiliście z igły widły, jak napisalam temat na 50 parceli rozwalony, tlumaczac mi cos co ja wiem i ty wiesz i wszyscy w kolo. Na forum raczej nie przyszłam po to, żeby ktoś mi tłumaczył, że kurwienie się na kamerkach to zlo piekielne, ani po to żeby ktoś mi tlumaczyl, ze powinnam odkladac pieniadze, a najlepiej rzucic tą pracę i zacząc normalnie pracować. Dochodze do wniosku, że obecnośc kobiet na forum wywoluje frustracje, bo jedna czy druga Panna miala czelnośc powiedzieć, że czasem czuje się zle, gorzej, jest wkurwiona albo po ludzku zmeczona.

Nauczyliście mnie jednego na pewno, że siedząc i oglądając showup ma się rozrywkę i show, będąc po drugiej stronie to "zależy jak leży".

Jak mantrę będę powtarzala, ze w pewnych kwestiach Panowie lepiej się nie wypowiadać zanim nie odpalicie kamerki.

Forum ma tez to do siebie, że jak temat mi nie pasuje to w nim nie rozmawiam, a nie że jest to dziecinne, ze się ktoś wylącza i niechce podejmować dalej dyskusji no to sorki.

Znudziło mi się już walczenie tutaj a jakiekolwiek porozumienie i chęć przedstawiania świata z drugiej strony szyby. Jak czytam te Wasze teorie... to zastanawiam się o co wy tak naprawdę z nami walczycie, przeciez my to wszystko już wiemy....
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 93 razy
Podziękowano mu: 160 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

23 sty 2019, 23:07

Krążysz beza, krążysz ;) ale spoko bo w przeciwienstwie do Biustwa przynajmniej o czyms napisalas.
Do tego ze w jakims temacie jest niekoniecznie na temat to juz chyba wszyscy na tym forum przywyklismy...
W cala reszte nie wnikam bo to jakies Twoje przemyslenia i fajnie.
Pochwale jeszcze tomoxxa za ten, bardzo trafny tekst:
tomoxx pisze:po co w ogóle rozmawiać. Może dziecinne to złe słowo, ale rozmawianie o "babskich sprawach" czy na każdy inny temat tylko z osobą która ma takie same zdanie jest takim zaklinaniem rzeczywistości. Nawet zakładając że w tym przypadku macie absolutną rację, to już przy innym temacie gdzie np racji nie masz, jak stwierdzisz że pogadasz tylko z tym kto ma takie samo zdanie jak Ty, to takie oszukiwanie samej siebie i niedopuszczanie do siebie możliwości zrozumienia że jest się w błędzie i co gorsza utwierdzanie się w nim.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

24 sty 2019, 00:48

komin pisze:Wybacz Biustwo ale pierdolisz od rzeczy...

To, że nie rozumiesz o czym mówię, nie znaczy, że pierdole od rzeczy :)

komin pisze:a Ty znow robisz unik pierdolac ze cos wyrywam z kontekstu albo udaje ze nie rozumiem albo ze nie potrafie czytac ze zrozumieniem...

Vice versa.

komin pisze: w przeciwienstwie do Biustwa przynajmniej o czyms napisalas

Sorki, nie chce mi się trzydzieści minut skrobać posta, którego i tak nikt nie zrozumie.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

24 sty 2019, 01:40

Sorka Biustwo, nie chce mi sie juz z Toba gadac. Weszlas na taki poziom ze z dwojga złego to juz dyskusja z Hardem o polityce jest o niebo ciekawsza.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

24 sty 2019, 04:10

Wróćmy do poziomu sprzed kilku miesięcy, kiedy to było zabawne droczenie. Zanim sięgnie to poziomu płyt tektonicznych.

Zarzucasz mi zaniżanie poziomu, ja tylko chciałam się dostosować.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

24 sty 2019, 07:04

Biustwo pisze:Wiekszosc ......... i rodzinę, która wie jak zarabia.

.... rano przy śniadaniu opowiadam dzieciom co działo sie na trans. Wszyscy się śmiejemy hihihi ...

Większość????
Chyba tylko te co pokazują facjatę.
.: nigdy nie gadam z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: Tylko Uczciwe
Nick na ShowUp.tv: Jestkilka

24 sty 2019, 07:28

Dobra, żyjcie sobie w przekonaniu, że my żyjemy w ciągłym strachu przed zdemaskowaniem, zawstydzone i z poczuciem winy czekamy na piekło, które nas pochłonie. Jak myślisz że lęk przed rozpoznaniem to jedyny powód ukrywania twarzy... nie będę wyprowadzała z błędu.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości