PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
BMW to chyba najbardziej znienawidzona marka na polskich drogach gdyż kojarzy się z dwiema najbardziej odrażającymi przywarami - bogactwem pochodzącym z kombinowania i złodziejstwa (gdyż w powszechnym mniemaniu tylko ktoś, kto dużo kradnie może mieć kaski na auto na poziomie 150k+) oraz chęci przyszpanowania. Z tych dwóch przywar bierze się trzecia - chęć przyszpanowania tanim kosztem, gdy ktoś jest zbyt mało obrotny żeby się nakraść i nie stać go na nówkę z salonu, stąd bierze się wysyp ludzi w swoich burczących E36 i E46 na gazie i po wiejskim tuningu i to te osoby są odpowiedzialne za upadek marki jako auta dla osób które cenią komfort jazdy, sportowe osiągi i właściwości trakcyjne. Paris nie jest osobą którą podejrzewałbym o to, że kupuje auto ze względu na właściwości trakcyjne więc pewnie zagrał u niej ten sam element mentalności co przy zakupie pieska za kilkanaście tysięcy zł "dorobiłam się, stać mnie i pokażę to wszystkim naokoło!" aczkolwiek czy należy ją za to nienawidzić? Chyba nie, pewnie każdy z nas gdyby miał dostęp do łatwej kasy w ilościach takich jak ona ma też by w mniejszym lub większym stopniu obnosił się z bogactwem i chciał pokazać wszem i wobec, że wyróżnia się spośród plebsu :sarcastic_blum:
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Najbardziej frustrujące w życiu stulejarza jest to, że ktoś uprawia seks a on nie :fap: :nono: . Jedyną rzeczą bardziej frustrującą od tego, że ktoś uprawia seks a on nie jest to, że ktoś zarabia więcej od niego :dance3: Modelka która uprawia seks, duuużo seksu i do tego zarabia, duuużo zarabia siłą rzeczy musi stać się obiektem #1 hejtu i znienawidzenia

Co prawda to prawda.
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Dokładnie, nikt tu nikogo nie hejtował z powodu jednorazowej wyprawy autem bmw z wypożyczalni czy skąd ono tam się wzięło. Jedynie śmieszny jest fakt, robienia nie wiadomo kogo z osoby która jezdzi autem za 150 tysięcy, ponieważ nie jest to nic szczególnego. Tak samo Ruger nie masz pojęcia kogo na co stać, ani czym jezdzi. Robienie wielkiej bizneswoman z Kicii bo jechała autem za 150 tysięcy jak wiele osób z klasy średniej, jest po prostu śmieszne. Ruger nazywa obnoszenie się bogactwem przejechanie się jednorazowo bmw. Niedługo ogłosicie luksusem posiadanie mieszkania na własność w starej plycie ,,bo kupiła je po dwóch latach pracy na SU''
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


znowu zaczyna się sezon na "jeździ drogim autem", "za dużo zarabia" itp ? . Auto za 150k, to można w leasing wziąc za 2k miesięcznie, więc to żadna wielka nobilitacja, jakby jeździła takim za 1000k to by było coś wartego uwagi :),

Ładna jest więc spokojnie może na takie auto zarobić na kamerkach. Tu są w puli duże pieniądze, i tylko od inwencji nadających zależy jak dużo z tego tortu zabierze dla siebie :)

Dla mnie może jeździć w BMW :) co by nie mówić ładne auta :)

https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


ruger44 pisze:BMW to chyba najbardziej znienawidzona marka na polskich drogach gdyż kojarzy się z dwiema najbardziej odrażającymi przywarami - bogactwem pochodzącym z kombinowania i złodziejstwa (gdyż w powszechnym mniemaniu tylko ktoś, kto dużo kradnie może mieć kaski na auto na poziomie 150k+) oraz chęci przyszpanowania. Z tych dwóch przywar bierze się trzecia - chęć przyszpanowania tanim kosztem, gdy ktoś jest zbyt mało obrotny żeby się nakraść i nie stać go na nówkę z salonu, stąd bierze się wysyp ludzi w swoich burczących E36 i E46 na gazie i po wiejskim tuningu i to te osoby są odpowiedzialne za upadek marki jako auta dla osób które cenią komfort jazdy, sportowe osiągi i właściwości trakcyjne. Paris nie jest osobą którą podejrzewałbym o to, że kupuje auto ze względu na właściwości trakcyjne więc pewnie zagrał u niej ten sam element mentalności co przy zakupie pieska za kilkanaście tysięcy zł "dorobiłam się, stać mnie i pokażę to wszystkim naokoło!" aczkolwiek czy należy ją za to nienawidzić? Chyba nie, pewnie każdy z nas gdyby miał dostęp do łatwej kasy w ilościach takich jak ona ma też by w mniejszym lub większym stopniu obnosił się z bogactwem i chciał pokazać wszem i wobec, że wyróżnia się spośród plebsu :sarcastic_blum:



To może wyprowadzę Cię z błędu. Tak, lubię BMW, ponieważ lubię szybka jazdę i jak mnie wbija w fotel.;) Na tego pieska się czaje od bardzo dawna, jeszcze zanim zaczęłam na SU. Nie znasz mnie, nie spędziliśmy ze sobą czasu po za kamerkami, a mówisz jakbyś wiedział o mnie wszystko... śmieszne to i żałosne.
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ccata pisze:Ale macie problemy.
Pewnie glupio wam,ze laski z SU dorabiaja sie wiecej niz polowa z was - spermy na brudnych gaciach.
I wydaje mi sie,ze chuj was to na co leci banknot :)

Wyjaśnione.
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Paris pisze:Tak, lubię BMW, ponieważ lubię szybka jazdę i jak mnie wbija w fotel.

w Audi lepiej wbija w fotel ;)

btw co to za pies co tyle kosztuje ? (pytam serio bez szyderstwa z ciekawości)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Paris pisze:
ruger44 pisze:BMW to chyba najbardziej znienawidzona marka na polskich drogach gdyż kojarzy się z dwiema najbardziej odrażającymi przywarami - bogactwem pochodzącym z kombinowania i złodziejstwa (gdyż w powszechnym mniemaniu tylko ktoś, kto dużo kradnie może mieć kaski na auto na poziomie 150k+) oraz chęci przyszpanowania. Z tych dwóch przywar bierze się trzecia - chęć przyszpanowania tanim kosztem, gdy ktoś jest zbyt mało obrotny żeby się nakraść i nie stać go na nówkę z salonu, stąd bierze się wysyp ludzi w swoich burczących E36 i E46 na gazie i po wiejskim tuningu i to te osoby są odpowiedzialne za upadek marki jako auta dla osób które cenią komfort jazdy, sportowe osiągi i właściwości trakcyjne. Paris nie jest osobą którą podejrzewałbym o to, że kupuje auto ze względu na właściwości trakcyjne więc pewnie zagrał u niej ten sam element mentalności co przy zakupie pieska za kilkanaście tysięcy zł "dorobiłam się, stać mnie i pokażę to wszystkim naokoło!" aczkolwiek czy należy ją za to nienawidzić? Chyba nie, pewnie każdy z nas gdyby miał dostęp do łatwej kasy w ilościach takich jak ona ma też by w mniejszym lub większym stopniu obnosił się z bogactwem i chciał pokazać wszem i wobec, że wyróżnia się spośród plebsu :sarcastic_blum:


Nie znasz mnie, nie spędziliśmy ze sobą czasu poza kamerkami, a mówisz jakbyś wiedział o mnie wszystko...


Potraktuje to jako zaproszenie :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Potraktuje to jako zaproszenie

Lepiej tego tak nie traktuj bo się tylko niepotrzebnie rozczarujesz ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Lepiej tego tak nie traktuj bo się tylko niepotrzebnie rozczarujesz


kogo masz na myśli ? zgodnie z logiką wypowiedzi, z konwersacji wygląda to tak, jakbyś ostrzegał ruger44, przed Paris, co wydaje się conajmniej dziwnie,
:shock2: :blink:
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx,
Już Ci to wytłumaczę.
P-Nie znasz mnie, nie spędziliśmy ze sobą czasu poza kamerkami.
R-Potraktuje to jako zaproszenie
H-Lepiej tego tak nie traktuj bo się tylko niepotrzebnie rozczarujesz
Kapujesz czy jeszce nie bardzo.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Czyli dalej ostrzegasz rugera przed Paris. No sorry tak to wygląda, że ruger traktuje wypowiedź Paris jako zaproszenie a Ty ostrzegasz Rugera przed spotkaniem, które może go rozczarować. Wygląda na to, że Hard spotkał się z Paris i się rozczarował. :sarcastic:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard Ty się nie wpierdalaj między wódkę a zakąskę, pilnuj lepiej swojej Pańci :-P


A co do psa - tak jak mówiłem wcześniej, nie widzę logicznego uzasadnienia dla kupowania rasowego psa za tysiąc czy dwa tysiące złotych (gdy setki psiaków marnuje się po schroniskach) więc tym bardziej nie widzę sensu kupowania takiego za złotych tysięcy kilkadziesiąt poza oczywiście chęcią przyszpanowania aczkolwiek chętnie posłucham jakiejś argumentacji
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


gracjano pisze: Wygląda na to, że Hard spotkał się z Paris i się rozczarował. :sarcastic:


Hard jest ekscentrycznym milionerem, ktory spotkal sie z kazda laska na SU, jego alter-ego to Piwoo:p
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BMW najlepsze auto ja od 10 lat kupuje tylko Bmw i jesli marzy ci sie takie auto to nie słuchaj hołoty tylko zaczni się wozić :)

https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wybacz Paris , że zapytam ale jaki jest sens robić co jakiś czas nowy nick ? nie chodzi mi tu o Ciebie tylko o wiele dziewczyn , czyżby na poprzedni blokada na wiadomości przez ujawnienie danych albo coś podobnego ? ;>
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Na Paris___ już dość długi jedzie :-)
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:Hard Ty się nie wpierdalaj między wódkę a zakąskę, pilnuj lepiej swojej Pańci :-P


A co do psa - tak jak mówiłem wcześniej, nie widzę logicznego uzasadnienia dla kupowania rasowego psa za tysiąc czy dwa tysiące złotych (gdy setki psiaków marnuje się po schroniskach) więc tym bardziej nie widzę sensu kupowania takiego za złotych tysięcy kilkadziesiąt poza oczywiście chęcią przyszpanowania aczkolwiek chętnie posłucham jakiejś argumentacji


Idąc tym tropem rozumowania, to po co w ogóle kobiecie pies? Jak może adoptować innego "zwierzaka" - chłopa na ten przykład. Też żre, sra, pierdzi, śmierdzi, uśmiecha się jak głupi i nic, a by tylko za suczkami ganiał. A jak już dogoni, jest najszczęśliwszym z żywych! Tak samo jak pies! A pies nie umie wielu sztuczek, których da się nauczyć mężczyznę: opuszczania deski, wynoszenia śmieci, taszczenia zakupów... W sumie, to po co adoptować psa! Nie lepiej człowieka?! A że ruger Ty masz tam jakieś te odzwierzęce pragnienia, do bycia "pieskiem Pańci" - to prawie jak znalazł! ;)

@Paris, mam pomysła! Adoptujesz rugera i będzie jak znalazł! ;)
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:tomoxx,
Już Ci to wytłumaczę.
P-Nie znasz mnie, nie spędziliśmy ze sobą czasu poza kamerkami.
R-Potraktuje to jako zaproszenie
H-Lepiej tego tak nie traktuj bo się tylko niepotrzebnie rozczarujesz
Kapujesz czy jeszce nie bardzo.


dalej ostrzegasz Rugera przed Paris, odnosisz się do wypowiedzi Rugera który czuje się zaproszony, i sugerujesz mu żeby tak tego co napisała Paris nie traktował bo się rozczaruje.

Jak chciałeś ostrzec Paris to powinno być to coś w ten deseń.

P-Nie znasz mnie, nie spędziliśmy ze sobą czasu poza kamerkami.
R-Potraktuje to jako zaproszenie
H-Lepiej tego tak nie traktuj szybko go wyprowadź z błędu że to zaproszenie, bo jeśli jakimś cudem uda się mu zaprosić Ciebie na spotkanie, to bo się tylko niepotrzebnie rozczarujesz
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gratulacje, Hetrique i 54 gości