PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Botox też wpadł? Stawiałem na kwas.
Poliki powiększone i wygląda teraz jak księżyc :| . Nie wiem po ch.j te przeróbki na siłę. Większość dziewczyn nie potrzebuje takich "poprawek". Nigdy u żadnej dziewczyny mi się takie coś nie podobało. Rzęsy i pazury spoko, ale wstrzykiwania sobie tego gó.na :nono:

Podobał mi się komentarz hardzia na czacie: "zmiana na lepsze", "moje komplementy są zawsze szczere" :laughingnew: tutaj JEBŁEM :rofl:

Mając w pamięci pierwsze pompowanie ust i pierwszy komentarz w/w: "nie podoba mi się, było lepiej", po ok 15min. gdy zobaczył, że komentarz nie przyniósł radości na twarzy Pauli: "podoba mi się, pasuje ci[/b]" :mrgreen:
Tak wygląda szczerość według hardzia :mrgreen:

Co do aktualniej zmiany. Twarz okrągła. Oczka zrobiły się malutkie jak u grubaska, wygląda teraz jak pyza. Mam nadzieję, że gdy to zejdzie to już nie będzie tego zabiegu ponawiać, bo było dobrze!

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




BATMANmkr90 pisze:Botox też wpadł? Stawiałem na kwas.
Poliki powiększone i wygląda teraz jak księżyc :| . Nie wiem po ch.j te przeróbki na siłę. Większość dziewczyn nie potrzebuje takich "poprawek". Nigdy u żadnej dziewczyny mi się takie coś nie podobało. Rzęsy i pazury spoko, ale wstrzykiwania sobie tego gó.na :nono:

Podobał mi się komentarz hardzia na czacie: "zmiana na lepsze", "moje komplementy są zawsze szczere" :laughingnew: tutaj JEBŁEM :rofl:

Mając w pamięci pierwsze pompowanie ust i pierwszy komentarz w/w: "nie podoba mi się, było lepiej", po ok 15min. gdy zobaczył, że komentarz nie przyniósł radości na twarzy Pauli: "podoba mi się, pasuje ci[/b]" :mrgreen:
Tak wygląda szczerość według hardzia :mrgreen:

Co do aktualniej zmiany. Twarz okrągła. Oczka zrobiły się malutkie jak u grubaska, wygląda teraz jak pyza. Mam nadzieję, że gdy to zejdzie to już nie będzie tego zabiegu ponawiać, bo było dobrze!

:vampire:


Nie dość że jest spierdolona psychicznie to te zabiegi pokazują jakie ma kompleksy i teraz będzie sobie wmawiać że jest dobrze.
Jej ciało to niech sobie robi co chece w końcu to jej życie. Ale wielu tu uważa że wyglądała o wiele lepiej przed zabiegami. Nawet hardziowi się wymsknęło :lol2:

A hardziu ? Widać jaki jest dwulicowy byle się podlizać Paulince bo inaczej bana zarobi jakby tak tylko pisał co naprawdę myśli :lol2:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie widziałem jej ostatnio, z tego co piszecie poszła w turbo jeśli chodzi o zabiegi. Przecież ona nie jest stara, wystarczyły by dobre kremy, zabiegi nie kwasowe, mniej alko i by wyglądała ok. Jak ona się z tym czuje ok to jest jej sprawa, ale powinna uważać żeby nie przekroczyć tj granicy gdzie twarz robi się maską, i mimika zanika.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Już chyba za późno :) Patrząc na to jak wyglądała gdy zaczynała na SU i jak wygląda teraz to naprawdę, trudno jest zauważyć podobieństwo
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




jak to hialurony czy inne kwasy to się wchłoną, wyprowadzić się ją da jak nie ostrzykiwała się tak jakby świętowała Narodowy Dzień Botoxu. Sporo chyba też robią rzęsy, bo bardzo zmniejszają jej oczy optycznie, widać rzęsy a nie oczy.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Wczoraj ktoś u Ann chciał zeby zrobiła trans z Zezi... na to Ann ze z zezowatymi kurwami nie robi transmisji hahah

Potem jak Ann poszła spać zajrzałem na chwile dla śmiechu do Zezi. Wygląda teraz jak zbotoxowana gumowa lala. Najlepiej to było widać jak oba kurwiątka siedziały razem i coś mówiły. U kurwiątka normalnie widać jak mięśnie twarzy pracują podczas mowy a u Zezi nic jak jakiś kurwa cyborg haha. Upośledzone nerwy twarzy od nadmiaru kwasu. Ale małe oczka to chyba na plus teraz juz nie widać zeza haha. Moze to jakaś nowatorska metoda korekcji zeza, kwasem zamiast laserem :laughingnew:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Widzę panowie że nagle jak te grzyby po deszczu uruchomiło się wielu domorosłych i niezwykle spostrzegawczych specjallyystooowww w wszelkich dziedzinach.
Taaa LALUS to chyba już jest magistrem habilitowanym szczególnie pojebanym (ale rymy)
Panie, panowie na tyle ten zabieg jest jeszcze świeży że pewno wystąpiła drobna opuchlizna wiec po kiego chuja te złośliwe komentarze.
Ważne że jej się podoba Wam nie musi :!:
Odnośnie nocki.
Jak zawsze kiedy one zagoszczą na SU i tym razem była dobra zabawa.
Kilka orgazmów to jednej to drugiej umilały nam widoki :hypnotized:
Po pewnym czasie na moje pytanie ... to jak kolejny orgazm prawie jednocześnie stwierdziły Hard litości mamy dosyć.
Brakowało mi tylko jakiejś ostrej grupowej ale dzisiaj sobie to odbijemy :)
Specjalnie kupiły podobna bieliznę i udawały siostry bliźniaczki
Była też extra przebieranka w sexowną nowa bieliznę :good3:
Ogólnie było GOŁO I WESOŁO.
Paula& Kaczuszka :air_kiss:

https://showup24.tv/AnielskieKaczatka_
https://showup24.tv/profile/AnielskieKaczatka_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:Po pewnym czasie na moje pytanie ... to jak kolejny orgazm prawie jednocześnie stwierdziły Hard litości mamy dosyć.


W końcu dojrzewasz do foro :)

Muszę przyznać że całkiem dobrze wyszło Ci przemycenie informacji o tym że nawiązałeś interakcję, jeszcze kilka miesięcy temu byś to zdanie wyboldował.
zabrzmiało prawie jakbyś był ojcem tych orgazmów.

Abstrahując od Twojego wieku, powoli dorastasz do forum, coraz mniej agresji w postach, przy jednoczesnym budowania swojej pozycji i wizerunku przyjaciela i dobrego ziomka powyższego duetu
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze:zabrzmiało prawie jakbyś był ojcem tych orgazmów.

No kuswa w końcu też przyłożyłem do tego swoja rękę a dokładniej swój żeton ;)
tomoxx pisze:Abstrahując od Twojego wieku, powoli dorastasz do forum, coraz mniej agresji w postach, przy jednoczesnym budowania swojej pozycji i wizerunku przyjaciela i dobrego ziomka powyższego duetu

Nie powiem miło się czyta takie rzeczy.
Bywaj zdrów :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Mały dodatek.
Od tej pory postaram się nie tylko w tym temacie nie wdawać się w niepotrzebne kłótnie bądź spory które tak naprawdę do niczego dobrego nie prowadzą.
Już i tak złagodniałem.
Okres buntu i pyskowania ze wszystkimi już minął.
Trzeba się pogodzić z tym że moje zachowanie na czacie oraz to co tutaj pisze nie musi wszystkim się podobać.
Macie też prawo do mniej lub bardziej konstruktywnej krytyki.
Trzeba trzymać jakiś w miarę porządny poziom postów :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666, Czyli można Cię na próbę lekko powkurwiać i zobaczyć czy zaaragujesz normalnie czy tak jak zawsze ? :D
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




HardRockCaffe666 pisze:Ważne że jej się podoba Wam nie musi :!:


Masz rację Hard nam nie musi się podobać i nie musimy Jej odwiedzać.
Płacić też nie musimy.

Najważniejsze żeby się Tobie podobało i wszystko w temacie :lol2:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




hard gówna wart (ale mi się fajnie zrymowało :mrgreen: )
Już nie będziesz pisał głupkowatych postów? :o
Nie wierzę, ale popieram chęć twojej przemiany. Jeszcze tylko jakbyś tak myślał nim coś napiszesz, to już będzie naprawdę coś!

Najpierw zadajesz pytanie
HardRockCaffe666 pisze:po kiego chuja te złośliwe komentarze
Odnośnie nocki.
Jak zawsze kiedy one zagoszczą na SU i tym razem była dobra zabawa.
Kilka orgazmów to jednej to drugiej umilały nam widoki :hypnotized:
Po pewnym czasie na moje pytanie ... to jak kolejny orgazm prawie jednocześnie stwierdziły Hard litości mamy dosyć.
Brakowało mi tylko jakiejś ostrej grupowej ale dzisiaj sobie to odbijemy :)
Specjalnie kupiły podobna bieliznę i udawały siostry bliźniaczki
Była też extra przebieranka w sexowną nowa bieliznę :good3:
Ogólnie było GOŁO I WESOŁO.
Paula& Kaczuszka :air_kiss:


A później sobie sam na nie odpowiadasz
HardRockCaffe666 pisze:Macie też prawo do mniej lub bardziej konstruktywnej krytyki.

:laughingnew:
Można było tego uniknąć, gdybyś nie pisał zanim łepetyna zacznie przetwarzać informacje. Każdy ma swoje tępo i ja to rozumiem. Nie każdy musi być inteligentny, dlatego j/w- było by super jakbyś poczekał z dodawaniem kolejnych postów. Włączy myślenie ;) .

Nawiązując do tego co napisałeś wyżej- twoja krytyka/pochwały nie są konstruktywne(może sprawdź co to słowo znaczy, nim bezwiednie użyjesz, bo fajnie brzmi- jest to dla ciebie za trudne, używaj prostszych wyrazów). Wychodzisz na hipokrytę, bo każdy twój post jest pełny miłości do Pauli i nie potrafisz obiektywnie się wypowiedzieć. Dlatego twoje wszystkie posty od A do Z, są takie, jak to sam lubisz określać- głupkowate. Nigdy nie napisałeś nic mądrego. Wyjątkiem były momenty w których Paula (w twoim mniemaniu) cię zdradzała z innym i wtedy bez filtra pisałeś co myślisz. Nie twierdzę, że to było mądre, po prostu było naprawdę wyjątkowo szczere.
Zacznij myśleć, a będzie spoko :ok:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




BATMANmkr90 pisze:Nawiązując do tego co napisałeś wyżej- twoja krytyka/pochwały nie są konstruktywne(może sprawdź co to słowo znaczy, nim bezwiednie użyjesz, bo fajnie brzmi- jest to dla ciebie za trudne, używaj prostszych wyrazów). Wychodzisz na hipokrytę, bo każdy twój post jest pełny miłości do Pauli i nie potrafisz obiektywnie się wypowiedzieć. Dlatego twoje wszystkie posty od A do Z, są takie, jak to sam lubisz określać- głupkowate. Nigdy nie napisałeś nic mądrego. Wyjątkiem były momenty w których Paula (w twoim mniemaniu) cię zdradzała z innym i wtedy bez filtra pisałeś co myślisz. Nie twierdzę, że to było mądre, po prostu było naprawdę wyjątkowo szczere.
Zacznij myśleć, a będzie spoko :ok:

To dla hardzika to za trudne treści żeby zrozumiał sens :lol2:
BATMANmkr90 pisze:Nie twierdzę, że to było mądre, po prostu było naprawdę wyjątkowo szczere.

Ale jak hardziu wyraził chęć poprawy na forum to pomogę mu żeby znów nie przeoczył podkreślenia :lol2:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wykorzystam przerwę po grupowej aby podzielić się z niej swoimi wrażeniami.
Co na niej było....
Gorąca, zmysłowa & niegrzeczna zabawa Kaczątek - striptizzz & laser, bita śmietana, pocałunki, lizanie piersi i tyłeczków, minetki, 6/9, palcóweczki & gwiazda wieczoru (testujemy podwójne dildo w różnych pozycjach)! ORGAZMOWO!
I mimo że nie było laserów to tak na prawdę nikt na to nawet nie zwrócił uwagi.
Gołym okiem było widać miedzy nimi chemię która to niezbędna jest chyba w takich pokazach.
Nie było żadnej sztuczności oraz robienia czegoś na siłę.
Spontaniczność i naturalność w ich zachowaniu była aż zanadto widoczna.
Idealnie się do siebie dobrały i kapitalnie się uzupełniając przy okazji.
Raz jedna raz druga przejmowały kontrole dominując w erotycznych gierkach.
Jednym zdaniem....
Obrazek

Dziękuję za uwagę :!: :!:

https://showup24.tv/AnielskieKaczatka_
https://showup24.tv/profile/AnielskieKaczatka_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:Wykorzystam przerwę po grupowej aby podzielić się z niej swoimi wrażeniami.
Co na niej było....
Gorąca, zmysłowa & niegrzeczna zabawa Kaczątek - striptizzz & laser, bita śmietana, pocałunki, lizanie piersi i tyłeczków, minetki, 6/9, palcóweczki & gwiazda wieczoru (testujemy podwójne dildo w różnych pozycjach)! ORGAZMOWO!
I mimo że nie było laserów to tak na prawdę nikt na to nawet nie zwrócił uwagi.
Gołym okiem było widać miedzy nimi chemię która to niezbędna jest chyba w takich pokazach.
Nie było żadnej sztuczności oraz robienia czegoś na siłę.
Spontaniczność i naturalność w ich zachowaniu była aż zanadto widoczna.
Idealnie się do siebie dobrały i kapitalnie się uzupełniając przy okazji.
Raz jedna raz druga przejmowały kontrole dominując w erotycznych gierkach.



Po co wchodzić na te grupowe jak hardziu wszystko ze szczegółami opisze ?
Choć z drugiej strony to te opisy zawsze pochwalne są nigdy nic złego to może lepiej nie wchodzić ? :lol2:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Hard mniej lub bardziej świadomie ogania dziewczynom PR, przez swój odbiór Pauli i jego wcześniejsze wypowiedzi nie może do końca być traktowany serio, ale jakiś tam PR robi, swoją drogą jego Hype na kaczątko jest spowodowany tym że nadaje z Paulą. Kaczka leci na sławie Pauli, myślę że bez tego zasięgi by miała dużo mniejsze. Co by o Pauli nie mówić może być nadal dźwignią dla nowych. Swoją drogą pewnie większe zyski by im generowała przez kilka wspólnych transmisji niż przy użyciu średnio działających w naszym kraju firm dla camgirls ;).
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze:...Kaczka leci na sławie Pauli, myślę że bez tego zasięgi by miała dużo mniejsze...


Przecież Hard ma odmienne zdanie...
Że zacytuję mistrza "HardRockCaffe666 pisze: I to windowanie się na plecach bardziej znanej e-kureki to lipa i tyle."

Więc jak to jest?
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




tomoxx pisze: nie może do końca być traktowany serio

A niby to czemu bo je lubię i często oglądam to od razu muszę być inaczej traktowany.
Po prostu napisałem o swoich spostrzeżeniach i odczuciach tak jak je widzę i czuje i nic poza tym.
W tym wszystkim staram się być w obiektywnym i nie kierować się innymi pobudkami.
Jestem niczym pan Szpakowski który komentuje wydarzenia sportowe ;)
tomoxx pisze:Kaczka leci na sławie Pauli

Ja bym tak tego nie nazwał.
Po prostu laski się spiknęły, lepiej się poznały, jest między nimi chemia wiec czemu by nie zrobić tak wspólnych trans z korzyścią dla obu no i widzów.
Laski dobrze się ze sobą bawią i też nieźle zarabiają bo o to w tym wszystkim chodzi żeby te obie rzeczy ze sobą współgrały.
I nie sadze ze przez fakt ich wspólnych tu występów jakoś drastycznie wzrosła liczba widzów którzy odwiedzają Kaczuszkę.
Z tego co już tutaj zdarzyłem zauważyć ma swoich wiernych fanów i ciągle buduje swój wizerunek.
A że od czasu do czasu pojawi się jakiś ciekawski widz który to poznał ja na ich wspólnych transmisjach to tylko jest z korzyścią dla niej samej bo może w ten sposób zostanie tam na dłużej czego jej życzę :!:
tomoxx pisze:jakiś tam PR robi

No i zostałem okrzykniętym człowiekiem od PR.
Niech i tak będzie ;)
KUNIEC.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Hard chyba się tej nocy zlałeś w portki i wydałeś całą swoją rente bo nad ranem prawie miały 2000 żet od Ciebie :laughingnew:
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Itaknikttegonieczyta i 140 gości