skorpionki/_skorpionka_/Sunny_girl/mow-mi-Myszko

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Kdmdkbnn987 pisze: i martwi sie o druga osobe i ze ktos mógł umrzeć przez niego i bardzoooooooo sie tym obwinia

Z całym szacunkiem, brzmisz tak jakbyś jej pieniądze na leki zabrał i powiedział idź do szamana, albo na wojnę wysłał z pistoletem na wodę.

Wyluzuj młody (stary? nie wiem ale po postach wnioskuje że to jakaś szczenięca miłość) za 2-3 lata zapomnisz, kogoś poznasz, za 5 nie będziesz jej nawet wspominać. (i nie pisz że 'nie, że zawsze będzie dla mnie ważna" bo nie będzie)

Mam nadzieje że się wyprostujesz szybko poleciałeś w turbo po rapersku :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

spikel 2.0 uruchomiony ale ja tego wszystkiego czytał nie będę :D
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 74 razy
Nick na ShowUp.tv:

Ja tam źle o Skorpionce nie myślę. Pamiętam ją z bardzo miłego głosu.
Zastanawiałem się czy pracuje z dziećmi, bo zawsze tak spokojnie mówiła. Nawet się jej o to pytałem.
Chętnie bym ją znowu zobaczył, zwłaszcza po tej akcji z Pieknisiem123.
Lubię jak historia idzie do przodu.
Awatar użytkownika
Adamant
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 132 razy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Nick na ShowUp.tv: to tajemnica mundial

Ja kojarzę tę panią z charakterystycznego głosu.. a bardziej seksownego wzdychania - nie powiem, całkiem miłe odgłosy to były dla ucha ;)
Dawniej, sporadycznie zaglądałem na jej transmisje... i ogólnie całkiem pozytywne wrażenie na mnie wywarła jako osoba.
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Nick na ShowUp.tv: ragazzo_fresco

Piękniś a co z Twoją dziewczyną, tą mniej ważną bo rzeczywistą i realną, sie aktualnie dzieje?
Bo przewineła się bidulka niczy postać trzeciplanowa, a to jednak bardzo ważna osoba w tym dramacie?
Wiedziala coś o Twoim platonicznym ogromnym uczuciu?
Opowiadaj o niej Piękniś..
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

HenryChinaski1 pisze:Piękniś a co z Twoją dziewczyną, tą mniej ważną bo rzeczywistą i realną, sie aktualnie dzieje?
Bo przewineła się bidulka niczy postać trzeciplanowa, a to jednak bardzo ważna osoba w tym dramacie?
Wiedziala coś o Twoim platonicznym ogromnym uczuciu?
Opowiadaj o niej Piękniś..

Gdybym był pięknisiem Henry to bym Ci odpowiedział: Z moją dziewczyną tą mniej ważną dzieje się to samo, co z Twoją byłą żoną, poszła bokiem, odeszła, bo wiecznie miałem nos w mące i traciłem kontakt z rzeczywistością.
Rozumiesz ? ? ? :) Jesteś kumaty, to rozumiesz. Stoje murem za pięknisiem XD

A czepiam się Ciebie heniu dlatego, bo znam Twoje akcje nie od dziś, to że się zarejestrowałem tutaj dziś, nie znaczy że jestem świeżakiem:) pamiętam jeszcze Śp.Wilka z tego forum,i chyba byłem jednym z pierwszych którzy na stare forum wchodzili i wymieniali opinie, osobiście nic do Ciebie nie mam, ale jesteś trollem tylko nieco bardziej inteligentnym od innych, tych mniej inteligentnych.

Niektóre rzeczy są nie na miejscu heniek, Ciebie też można pociskać, anonimowo, prowizorycznie, i przystojnie, nie wierzysz? :)
Awatar użytkownika
Iwishyouu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Aschanteeee
Nick na ShowUp.tv:

ruger44 pisze:Szukanie przyjaciół na portalu na którym kobiety szukają jeleni do wydymania na hajs poprzez zaprzyjaźnianie się z nimi i udawanie, że zależy im na czymś innym niż wydymanie ich na hajs to ogólnie słaby pomysł...

Niestety ale taka jest prawda na temat zdecydowanej większości dziewczyn na showupie.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 8 razy
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Szukanie - zaznaczam - na siłę przyjaźni czy też miłości na ShowUp`ie nie jest za dobrym pomysłem... zresztą w realnym życiu też nie jest.
Aczkolwiek - co chcę podkreślić - nie przekreśla to szansy, że nawet i w takim miejscu można "spotkać" kogoś z kim będziemy nadawać na tych samych.. podobnych falach, co po pewnym czasie może (choć nie musi) zaowocować tym, że "znajomość" ta może przerodzić się w coś więcej.
Osoby transmitujące na ShowUp to nie roboty - posiadają ludzkie cechy ;)
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Nick na ShowUp.tv: ragazzo_fresco

Iwishyoooo
ale która żona?
bo miałem prawie 3
pewnie, ze mozna cisnąć mnie
tylko, ze ja wiem, ze jestem alkonem, narkusem, aspołecznym trollem, emerytowanym kurwiarzem, degeneratem, cynikiem o wątpliwym kregosłupie moralnym zaprzańcem, utracjuszem, outsajderem w dodatku jeszcze kurwa mówiąc eufemistycznie w dojrzałym wieku ponadto biedakiem z komornikami chuj wie iloma na dupie :-) itp, itp...heh
i sie tego nie wypieram jakos specjalnie....

a czy ja jestem przeciw Pięknisiowi... nie... podsycam go na wynurzenia, które zaczynają się fajnie rozwijać
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

kto ma wiedzieć jak było to wie.. a najbardziej tak naprawdę to zainteresowani czyli Skorpionka i ja... i to wystarczy.. reszcie chuj do tego !! i wyjebane mam na to co myślicie i piszecie !! mam nadzieje ze Ona tez.. przepraszam Ja bardzo za to wszystko naprawdę :( to bylo niepotrzebne i głupie.. echhh ale powiem juz tylko tyle, ze tak sie tez nie robi !!!!! ze znika nagle bez słowa po 2 latach bardzoooo intensywnej znajomości nie w kłótni ani nerwach ale w okolicznościach wskazujących na swoja śmierć, zaraz po wyjściu ze szpitala i normalnej rozmowie sugerującej ze sie odezwie !!! bez pożegnania i zostawiając druga osobę w poczuciu winy !! ze to przez nia sie mogło stać i nie żyje :((( na 8 miesięcy bez znaku życia !! wiedząc ze ta osoba na pewno bardzoooooooo sie martwi i zadręcza !!! zostawiona sama w chorobie z problemami i poczuciem winy.. co moze miec duze konsekwencje w jego życiu... do tego wiedząc ze ta osoba oddala by wszystko dla Niej i skoczyła za Nia w ogien jesli by tylko mogla w ten sposób jakoś pomoc !!! zwłaszcza jak jest to niby "przyjaciel, powiernik, człowiek na którego zawsze mogła liczyć" !!! niektórym warto mówić prawdę po prostu i wtedy nie ma nieporozumień!!! echhhh... a nie ściemniać wiedząc ze jest to najgorsze co może byc dla kogoś i to w kwestii swojego zyciaaaa !!! o szczerość tyle razy prosilemmmmmm...........
nie wiem ale ja bym wrogowi tak nie zrobił !!! jak kogoś nie lubie i chce sie go pozbyć to mu mowie spier..... po prostu !!! i po temacie.. jak kogoś lubie i sie chce go pozbyć to mowie "przepraszam.. wybacz ale muszę zacząć nowe życie" a nie udaje nieboszczyka :( bo takim zachowaniem można nieźle namieszać !!! nie wiem kurwa ale ludzie...!! wystarczy trochę szczerości której tu zdecydowanie zabrakło :( i pokazało ile tak naprawdę bylem wart dla tej dziewczyny... po prostu !! zero !!!! a mówiąc o karmie, miałem na myśli ze jak się rani z premedytacja jedna osobę to ona tez może zranić !!! nic kurwa więcej!!! wiec nie szukajcie podtekstów !!! i to sie stało właśnie... ona tu na tym forum nieszczęsnym wróciła !! za 8 miesięcy cierpień.. okazuje sie niepotrzebnych co najlepsze !!! jak wystarczyło jedno zdanie napisać.. ze sie żyje tylko żeby sie człowiek nie martwił i nie zadręczał chociaż jak juz nie chciała rozmowy.. pomocy ani nic innego... Ona wie jak było zresztą.. nigdy nie miałem pretensji bez powodu.. nigdy!!! zawsze była przyczyna.. ale nieważne... nie mam juz żadnych pretensji.. no może troszkę :) bo grubooooooooooooooooooooo mnie w chuja zrobiła !!!! heeee i dużoooooooooo sie wydarzyło niepotrzebnie przez to a nie musiało !!!!! ale nie będę juz miał żadnych bo znikam....... co sie stało to sie nie odstanie.. mega mi przykro i tyle.... :(((

PRZEPRASZAM za wszystkie wcześniejsze emocjonalne wpisy!! były spowodowane moimi naprawdę przykrymi przeżyciami i doświadczeniami jakie mnie spotkały przez ostatnie 8 miesięcy !!! kasuje je wszystkie !!! PRZEPRASZAM Skorpionke z calego serca !!! i wszystkich których moglem zranić lub poczuli sie urażeni !!! nie liczę na wybaczenie ale na zrozumienie... bardzoooooo zle zrobiłem wiem !!! ale 8 miesięcy udręki eksplodowalo niestety... :( kumulowało sie to we mnie bo myślałem ze nie żyje i sie o to obwiniałem cały czas a później blednie myślałem ze udaje także swoja chorobę :((( skoro takie grube kłamstwo to inne rzeczy pewnie tez ściema człowiek myśli... echhhh mam nadzieje ze Ona mnie zrozumie bo duzoooo przeżyła tez tak jak i ja.. :( przepraszam Olu naprawde z calego serca !!!!!!!! :heart:
na tym definitywnie zamykam ten temat i znikam !!! życzę Skorpionce naprawdę wszystkiego co najlepsze.. żeby była zdrowa i szczęśliwa !!! żeby sie jej układało jak najlepiej !!! odetchnąłem z ulga ze zyje i jest bezpieczna tak naprawdę :) i bardzo mnie to cieszy !!! ja jej juz głowy nie bede zawracał na pewno... chociaż chętnie bym jej to wytłumaczył ale coz.. nie chciała.. może kiedyś Ona mi to wytłumaczy wszystko bo ja dalej nie rozumiem jak można tak zrobić....... ale dziękuje za wszystko i przykro mi ze tak wyszło echhh ale to nie ja udawałem swoja śmierć !! tak sie kurwa nie robi niezależnie co by sie nie dzialo !!!!!!! bo słowa słowami.. ale to jest przesada po prostu... ja sie chociaż pożegnam... "paaaaaaaa :)" Ona wie o co chodzi...

Prosze o usuniecie wszystkich moich poprzednich postów i zostawienie juz tylko tego jednego naprawde ostatniego !!! dziekuje i pozdrawiam...
Kdmdkbnn987

NIE TAK SZYBKO PIĘKNIŚ!!!!!

O kurwa .. mam dejavu... a może nie

HenryChinaski1 pisze:
Kdmdkbnn987 pisze:...

NIE TAK SZYBKO PIĘKNIŚ!!!!

co z tą realną dziewczyną!!!????
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

Armin nic nie usuwaj, niech te wpisy pozostaną świadectwem dla przyszłych pokoleń!
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 120 razy
Twoja ulubienica z SU: Twarz 10/10, do 65 kilo
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Osoby spod znaku Skorpiona bardzo ostrożnie wchodzą w głębokie relacje, a zbudowanie prawdziwego zaufania zajmuje im nieco dłużej niż innym. Gdy już nawiążą taką relację z drugim człowiekiem, są wspaniałymi przyjaciółmi. Zawsze można na nich liczyć, robią wszystko, co w swojej mocy, by pomóc drugiej osobie. W związkach są niezwykle zaangażowane, kochające i troskliwe.

Więcej: http://horoskopy.gazeta.pl/horoskop/znak/skorpion
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 48 razy
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

w tej sytuacji bardziej pasuje chyba ten horoskop :P

Pani Skorpion:
Sprytna do granic dobrego smaku, wszędobylska wpychalska, ma energii średniej wielkości oddziału tatarskiego. Jest tym, czym chce rozmówca. Nigdy nie mówi tego co myśli. Słucha i gromadzi materiały obciążające innych. Zdając się pogodna, pełna chęci życia i koleżeńska, jest podstępną, wredną erotomanką. Niewyżyta seksualnie, w środku zimna, wije się oblizując się lubieżnie, najchętniej wokół mężów i kochanków najbliższych przyjaciółek. Chora z ambicji zamiast się doskonalić, nienawidzi lepszych od siebie. O ile ktoś daje się wykorzystywać ma zapewniony pozorny spokój. Pani Skorpion wyciśnie każdą cytrynę, a potem w najlepszym wypadku wyrzuci, a nie rozdepcze. Jest mściwa i pamiętliwa - gotowa zrobić każde świństwo, ale cudzymi rękami. Napuszcza na siebie ludzi, zużywając na to całą swoją neurasteniczną energię. Sądzi innych według siebie, więc jest niezwykle nieufna. Noce spędza wyjąc z bezsilnej złości, że nie może wykorzystać wszystkich istniejących mężczyzn tylko z braku czasu.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Kdmdkbnn987 pisze:
Prosze o usuniecie wszystkich moich poprzednich postów i zostawienie juz tylko tego jednego naprawde ostatniego !!! dziekuje i pozdrawiam...

Admin nie kasuj niczego a najlepiej to nielegalnie przywróć te posty co już usunąłeś :D
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 74 razy
Nick na ShowUp.tv:

tomoxx pisze:w tej sytuacji bardziej pasuje chyba ten horoskop :P

Pani Skorpion:
Sprytna do granic dobrego smaku, wszędobylska wpychalska, ma energii średniej wielkości oddziału tatarskiego. Jest tym, czym chce rozmówca. Nigdy nie mówi tego co myśli. Słucha i gromadzi materiały obciążające innych. Zdając się pogodna, pełna chęci życia i koleżeńska, jest podstępną, wredną erotomanką. Niewyżyta seksualnie, w środku zimna, wije się oblizując się lubieżnie, najchętniej wokół mężów i kochanków najbliższych przyjaciółek. Chora z ambicji zamiast się doskonalić, nienawidzi lepszych od siebie. O ile ktoś daje się wykorzystywać ma zapewniony pozorny spokój. Pani Skorpion wyciśnie każdą cytrynę, a potem w najlepszym wypadku wyrzuci, a nie rozdepcze. Jest mściwa i pamiętliwa - gotowa zrobić każde świństwo, ale cudzymi rękami. Napuszcza na siebie ludzi, zużywając na to całą swoją neurasteniczną energię. Sądzi innych według siebie, więc jest niezwykle nieufna. Noce spędza wyjąc z bezsilnej złości, że nie może wykorzystać wszystkich istniejących mężczyzn tylko z braku czasu.

Jeju tomoxx ale poleciales, ja tez jestem skorpion;p
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj
Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
beznadzieja
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 80 razy
Podziękowano mu: 147 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

W takim razie możesz stać się kolejnym celem ataku Pięknisiowego Pogromcy Skorpionich Serc :)
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 120 razy
Twoja ulubienica z SU: Twarz 10/10, do 65 kilo
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

HenryChinaski1 pisze:Iwishyoooo
ale która żona?
bo miałem prawie 3
pewnie, ze mozna cisnąć mnie
tylko, ze ja wiem, ze jestem alkonem, narkusem, aspołecznym trollem, emerytowanym kurwiarzem, degeneratem, cynikiem o wątpliwym kregosłupie moralnym zaprzańcem, utracjuszem, outsajderem w dodatku jeszcze kurwa mówiąc eufemistycznie w dojrzałym wieku ponadto biedakiem z komornikami chuj wie iloma na dupie :-) itp, itp...heh
i sie tego nie wypieram jakos specjalnie....

a czy ja jestem przeciw Pięknisiowi... nie... podsycam go na wynurzenia, które zaczynają się fajnie rozwijać

I to Cie Henry wyróżna z tego grona, że sam potrafisz się przyznać do klopsa.
Gdybym chciał się podlizać Tobie to bym napisał że jesteś jednym z mądrzejszych tutaj, a raczej napewno, ale nie chce się podlizywać nikomu, bo mam to w dupie, fora, czaty, i inne relacje wirtualno-prześmiewcze.
Co nie znaczy, że na tego typu forach+/- portalach siedzą ludzie których życie nie oszczędziło, a takie miejsca jak np. To daje możliwość odskoczni, laski tak samo tutaj się udzielają, nawet pod męskimi nickami, byle zakłamać własne JA.
Bo tak jest łatwo, przynosi ulgę, daje możliwość odskoczni.
Awatar użytkownika
Iwishyouu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Aschanteeee
Nick na ShowUp.tv:

Poprzednia