Brigitte/Virga

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Brigitte/Virga
10 sty 2019, 05:14

Książe_showupa pisze:
nobody69 pisze:Z tym nadawaniem z pracy to jak dla mnie nie tyle kłamstwo, co po prostu odgrywanie roli. Dla koneserów takiej zabawy to dodatkowy dreszczyk.

Dla mnie to jest takie same oszustwo jak obieranie pizzy nago a dostawcą pizzy jest chłopak albo kolega dziewczyny. Też można powiedzieć, że to tylko takie odgrywanie roli.

No bo tak właśnie jest!! Odgrywanie roli. Teatrzyk dla ludzi, którzy takie scenki lubią i dla których to nie jest nic złego. Show. Tak jak w nazwie strony, SHOWup. Jak twoja dziewczyna wyskoczy ci w stroju seksi pielęgniarki to też ją zjebiesz za to, że oszukuje?

https://showup24.tv/Brigitte
https://showup24.tv/profile/Brigitte
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 47 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

10 sty 2019, 09:44

Dla Was to wszystko jest oszustwo. Babka w pracy nie jest w pracy, taksówkarz to nie taksówkarz, samotne babeczki nie są samotne i takie tam pierdoły;p że Wam sie tez chce tak roztrząsać te wszystkie zagwozdki, czy to co widzicie jest 100% prawdą :D

To jest show, wszyscy przybieramy maskę, wszyscy przybieramy jakąs postać na potrzeby show. Tak samo dziewczyny nadające jak i oglądający, kreujemy swoje postacie tak jak na pasuje.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 99 razy
Podziękowano mu: 176 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

10 sty 2019, 10:32

Beznadzieja i nołbady.. dobra to jest show.. ale nie do konca. za dużo a wręcz nagminie zdarzają się "akcje" kiedy jest przenikanie do realnego życia.. pań do życia widzów oraz ogladaczy do pań
za często się zdarza, że panie w celu optymalizacji zarobkowej bardzo mącą w zyciach prywatnych panów, a panowie w celu optymalizacji zycia uczuciowego i ruchaniowego mącą w życiach pan transmistujacych.
Zbaczam tu celowo od tematu briggite/virgi i troche mokrej misi, ale ta sama dyskusja po prostu bładzi po wątkach
więc odowływanie sie do tego, że to "showu i teatr" to jest tzw wishful thinking - to pobożne życzenia o tzw 'Swiat idelany"
Showup.tv nigdy nie był i nie będzie teatrzykiem. W teatrze masz zywych ludzi i prosty układ.. bilet, kasa - emocje - kurtyna.. wychodzisz. na showup.tv nie. interakcja w niektorych przypadakc trwa, jest podsycana i przeradza się w cos wiecej niz klasyczny układ aktor/widz. zwłaszcza, ze wszystko oparte o piniondz.
Showup.tv nigdy do konca nie będzie virtualem, za duzo tu emocji, uczuć i pieniedzy się przewala.
Zbyt umowna jest ta cienka granica transakcji że "sprzedaję za cash pokaz - ciało, emocje w celu zaspokojenia widza"
za duzo tez dziewczyn uznaje, ze jest w stanie sprzedać wiećej za odpowiednia gratyfikacją... zresztą czasem nie chodzi też o pieniądz... modelka to tez człowiek, czasem nawet samotny i zagubiony.
No a baby to juz w genach mają jak przymotać facetów...hehehehehhe
ta wypowiedz pewnie nadaja sie do jakiegos innego watku, ale ja muszę szybko pisac i wklejac, bo mam 100 mysli na minute a pozniej zajmuje sie juz czymś innym..heh i kurwa pozniej wiekszosc i tak ginie bezpowrotnie :-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 28 razy
Podziękowano mu: 187 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

10 sty 2019, 13:05

beznadzieja pisze:Dla Was to wszystko jest oszustwo. Babka w pracy nie jest w pracy, taksówkarz to nie taksówkarz, samotne babeczki nie są samotne i takie tam pierdoły;p że Wam sie tez chce tak roztrząsać te wszystkie zagwozdki, czy to co widzicie jest 100% prawdą To jest show, wszyscy przybieramy maskę, wszyscy przybieramy jakąs postać na potrzeby show. Tak samo dziewczyny nadające jak i oglądający, kreujemy swoje postacie tak jak na pasuje.

Chyba po raz pierwszy się z Tobą nie zgodzę. O ile mogę zrozumieć udawanie singielki, żeby chronić prywatność swojej rodziny i oszczędzić sobie ciągłego tłumaczenia "dlaczego to robisz mając męża i dzieci?", o tyle wmawianie ludziom, że odbędziesz seks z nieznajomym taksówkarzem, kiedy to prywatnie Twój mąż to już oszustwo. Nie zabawa, nie show, tylko naciąganie. Takie samo jak zbieranie Anki na leki i zabawki dla syna.

Ludzie nie rzucają napiwków bo bawi ich show z przebranym mężem, tylko dlatego, że chcą zmotywować dziewuchę do zrobienia czegoś głupiego, ale autentycznego. Dlatego tak i ch jarał Rafatus, póki się nie przyznał, że większość hardcorowych akcji była wyreżyserowana.

I co? Niedługo zamiast antenek w dupie, w każdej miniaturce zobaczymy fałszywego hydraulika / dostawcę pizzy / kuriera/ montera telewizji kablowej? Albo laski zaczną przerabiać pokoje z wypasionych, burdelowych sypialni na biura i biblioteki i udawać, że są takie szalone i wyzwolone i superpomysłowe, że transmitują seks z szefem w pracy, albo z nauczycielem w szkole. A może masowo będą traciły cnotę i przelewały sztuczną krew z syropu malinowego? To dopiero będzie show...
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 135 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

10 sty 2019, 13:29

jak ja juz widze opis seks z sąsiadem, lodzik sąsiadowi itp. itd. to prosze nie bądzcie hipokrytami, że w to wierzycie. W sumie to mnie nawet nie interesuje czy to sąsiad, brat, kolega czy szwagier. Jak by mi przeszkadzalo, ze dana laska ściemnia -przerysowuje pewne rzeczy, wymysla to do niej nie wchodze , nie sypie zetonem, nie ogladam, a już na pewno nie marudze na forum, ze laska zrobila mnie w uja, bo mial byc sasiad a wyszedl mąz. Takie moje zdanie.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

10 sty 2019, 14:05

beznadzieja pisze:jak ja juz widze opis seks z sąsiadem, lodzik sąsiadowi itp. itd. to prosze nie bądzcie hipokrytami, że w to wierzycie. W sumie to mnie nawet nie interesuje czy to sąsiad, brat, kolega czy szwagier. Jak by mi przeszkadzalo, ze dana laska ściemnia -przerysowuje pewne rzeczy, wymysla to do niej nie wchodze , nie sypie zetonem, nie ogladam, a już na pewno nie marudze na forum, ze laska zrobila mnie w uja, bo mial byc sasiad a wyszedl mąz. Takie moje zdanie.

Ja nie wierzę. Pracuje w tym biznesie kilka lat i potrafię wyczuć ściemę po avatarze, ale... Koleżanko droga, zapominasz o jednej dość ważnej kwestii. Nie każdy na tej planecie myśli. Większość nie myśli. Natomiast facet ma podwójnie przesrane, bo może myśleć jednocześnie tylko jedną główką. Żerowanie na ludzkiej głupocie jest dla mnie nieetyczne.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

10 sty 2019, 14:08

Biustwo pisze:
Ja nie wierzę. Pracuje w tym biznesie kilka lat i potrafię wyczuć ściemę po avatarze, ale... Koleżanko droga, zapominasz o jednej dość ważnej kwestii. Nie każdy na tej planecie myśli. Większość nie myśli. Natomiast facet ma podwójnie przesrane, bo może myśleć jednocześnie tylko jedną główką. Żerowanie na ludzkiej głupocie jest dla mnie nieetyczne.

hyhyhy to akurat prawda :D

Jedyną nieetyczną osoba,ktora mi przychodzi na mysl to anka żebranka.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

10 sty 2019, 15:32

A dla mnie taka anka żebranka to w sumie mały miki
Za nieetyczne uważam natomiast wyciskanie piniendzy z zakochanców, zwłaszcza tych uboższych
te wszystkie przelewy poza SU, naciagania na kase
a dziewczyna z góry zakłada, ze absolutnie z tego nic nie bedzie
ale daje nadzieje, obiecuje, przeklada, odowluje - te potencjalne spotkania
nawiazuje więzi, bliskości, zwierza się, żali
i wykurwia bana itp - jak typ się spłucze
UWAGA WYŁĄCZAM PAULĘ I SPIKELA Z TEGO GRONA - to inny przypadek :-) a jaki? Nie wiem...hehe...
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 28 razy
Podziękowano mu: 187 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

10 sty 2019, 16:52

Biustwo pisze:wmawianie ludziom, że odbędziesz seks z nieznajomym taksówkarzem, kiedy to prywatnie Twój mąż to już oszustwo. Nie zabawa, nie show, tylko naciąganie.

Czy ja wiem... dla mnie to mniej więcej ten sam rodzaj gry, jak ma to czasem miejsce na czaturbejcie. Tam też widziałem nie raz podrywanie sąsiada/szefa/chłopaka siostry itp. Jakoś szczególnie zapadła mi w pamięć parka (chyba z Hiszpanii), która odgrywała role pracownicy w biurze i jej szefa - ta się bawiła na kam za jego plecami, starała się nie zostać przyłapaną, ten się w końcu orientował, opierdalał ją, a potem już wiadomo :D I widziałem ich nie raz z właściwie identycznym "scenariuszem". A jednak ludzie rzucali i najwidoczniej dobrze się bawili. Choć rozumiem też, że akurat na czaturbejcie fakt odgrywania scenek jest znacznie bardziej oczywisty niż na szołapie, ale jednak dla mnie to wciąż ten sam rodzaj zabawy.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

10 sty 2019, 16:59

Zabawa to jest wtedy, kiedy wszyscy wiedzą, że to zabawa.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

11 sty 2019, 16:48

W drugiej pięciodniówce stycznia, Brigitte miała 3 dni robocze na SU i dorobiła sobie:

co najmniej 732 zł w 22,5 godz. = 32 zł/godz.

w styczniu: co najmniej 2.101 zł w 7 dni = 52 godz. = 40 zł/godz.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Nick na ShowUp.tv:

11 sty 2019, 19:24

Teraz nadaje na Zbiorniku, jako Lauraxx
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

11 sty 2019, 19:57

rachmistrz pisze:Teraz nadaje na Zbiorniku, jako Lauraxx

Ale kto nadaje ???
Rachmistrz pełnym zdaniem . Nie wszyscy żyją tym czym ty.

Kogo tam stalkujesz?
.: nigdy nie gadam z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: Tylko Uczciwe
Nick na ShowUp.tv: Jestkilka

11 sty 2019, 19:59

rachmistrz pisze:W drugiej pięciodniówce stycznia, Brigitte miała 3 dni robocze na SU i dorobiła sobie:

co najmniej 732 zł w 22,5 godz. = 32 zł/godz.

w styczniu: co najmniej 2.101 zł w 7 dni = 52 godz. = 40 zł/godz.

Buhahaahann aleś dojebal !
.: nigdy nie gadam z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

11 sty 2019, 20:02

sexdedektyw pisze:
rachmistrz pisze:Teraz nadaje na Zbiorniku, jako Lauraxx

Ale kto nadaje ???
Rachmistrz pełnym zdaniem . Nie wszyscy żyją tym czym ty.

Kogo tam stalkujesz?

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

16 sty 2019, 12:28

W trzeciej pięciodniówce stycznia, Brigitte, na SU i Zbiorniku (jako Lauraxx) dorobiła sobie:

co najmniej 1.209 zł w 4 dni = 31 godz. = 39 zł/godz.

w styczniu: co najmniej 3.310 zł w 11 dni = 83 godz. = 40 zł/godz.

A tak "sprzedawała" się Lauraxx na Zbiorniku:

- dziś wieczorem idę do puba
- żeby mnie ktoś wypieprzył
- ten, który mi się spodoba
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

16 sty 2019, 13:16

Od pewnego czasu mnie nurtuje że ktoś tak to skrupulatnie liczy, i jedno pytanie mi przychodzi do głowy.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

16 sty 2019, 16:27

tomoxx, PO CO Cię to tak nurtuje? Jeszcze to nurtowanie odbije się na Twoim zdrowiu i PO CO Ci to?
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

16 sty 2019, 19:28

rachmistrz pisze:W trzeciej pięciodniówce stycznia, Brigitte, na SU i Zbiorniku (jako Lauraxx) dorobiła sobie:

co najmniej 1.209 zł w 4 dni = 31 godz. = 39 zł/godz.

w styczniu: co najmniej 3.310 zł w 11 dni = 83 godz. = 40 zł/godz.

A tak "sprzedawała" się Lauraxx na Zbiorniku:

- dziś wieczorem idę do puba
- żeby mnie ktoś wypieprzył
- ten, który mi się spodoba

Hahaha te liczby znowu z dupy wzięte no ale robisz to regularnie to każdy stara się wierzyć.

1.Podaj nam liczbę privow 12 stycznia oraz liczbę żetonów wrzucona na ogólnym.
2.Podaj datę kiedy była na zbiorniku.

Z tym tekstem rozbawiles mnie do łez.

Rachmistrz jak chcesz zarwać dupę to napisz do niej albo weź priva i zagadaj.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

16 sty 2019, 19:42

tomoxx pisze:Od pewnego czasu mnie nurtuje że ktoś tak to skrupulatnie liczy, i jedno pytanie mi przychodzi do głowy.
[ Obrazek ]

Zdecydowanie wyrzuciłbym słowo "skrupulatnie" a zastąpił "regularnie".

Nie podaje dat, liczb, ilości privow i godzin.
Brak weryfikacji osób trzecich.

Zastanówmy się .

Zakochaniec:
Fascynacja, pragnienie, bezgranicznie zakochany, uwielbiający, irracjonalny, rozkojarzony

Stalker:
Prześladuje, monitoruje , obserwuje,
Obsesyjny, narusza prywatność ,dręczyciel.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+

Użytkownicy przeglądający to forum: blebluch123, l0l, Mannerly_, obserwator, SokratesNauczycielPlatona, sthoss, toniq13 i 58 gości