Polska i świat!!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Historia z HARDEM!!!
09 sty 2019, 23:01

Świerk Engelmanna pisze:Te setki milionów, o których piszesz, to tylko kwota wartości wydanych przez komisję decyzji, a w praktyce do tej pory wpłynęło na konto miasta niecałe 13 milionów złotych.

Masz racje ale czemu tak się dzieje bo mafia reprywatyzacyjna robi co tylko może żeby nie oddać miastu i jego obywatelom co nakradła.
Miasto będące pod rządami Walc też często stało niestety po niewłaściwej stronie.
No tak ale teraz przyszedł kolejny idiota z Po i pewno będzie już wszystko dobrze.
Już zdążył podjąć kilka idiotycznych decyzji ale pod naciskiem opinii publicznej i też swoich ziomków z partii wycofał się z nich.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 61 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

09 sty 2019, 23:29

Konfabulujesz, jedna decyzja, to nie kilka. Twój ukochany prezio też musiał wycofywać się z kilku nieprzemyślanych decyzji i idiotycznych ustaw. Lepiej odnieś się do moich punktów i cudownych decyzji PiS-owskiej władzy. Co sądzisz o wykopywaniu nieboszczyków z grobów, wbrew woli ich rodzin? Albo... jak można znakomicie prosperującą stadninę koni doprowadzić do jej zadłużenia i niewypłacalności? Lub... jak prezes prestiżowej firmy może otaczać się "asystentkami", które na pierwszy rzut oka nie różnią się niczym od panienek z portalu, który zamieszcza ogłoszenia erotyczne? Sorry, to było baaaaaaardzooo seksistowskie z mojej strony. :derisive:

Dobranoc!
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

10 sty 2019, 02:02

hardrockcaffe696 pisze:Robinek29,
Sorryy robinek29 ale nie skomentuje twojego postu bo szkoda mojego czasu.
Wracając do tematu.....a co powiecie o komisji reprywatyzacyjnej i jej niewątpliwych sukcesów.
Od ponad roku kiedy ona powstała to aż 200 postępowań i setki milionów złotych które to wróciły do budżetu miasta Warszawy.
I nie zapominajmy o ludzkiej godności która ona przywraca.
I miejscem dla nieuczciwych urzędników, radców prawnych, złodziejskich biznesmenów,czyścicieli kamienic jest więzienie a nie salony.
Jeszcze co chyba jak dla mnie najohydniejsze w całej tej sprawie to śmierć Joanny Brzeskiej która to widocznie była dla nich niewygodna i musiał to przypłacić swoim życiem :!: :!: :!: :!:
PS swoją drogą jak trzeba być nikczemnym i podłym człowiekiem aby tak dla chęci zysku mordować niewinną kobietę :shock2:

mniej więcej w 20150 w oceeanach zabraknie ryb, tak tych ryb które są w marketach, które mają kuszący szyld "PROMOCJA", co roku jest wycinane 13mln hektarów lasów, lodowiec topnieje, Amazonke wykupuje Nestle aby uprawiać Kakao i Kukurydze, Ropa też ma dni policzone i za kilkadziesiąt lat się zwyczajnie wyczerpie, konsjumpcjonizm sam zeżre człowieka i to na żywca, ten sam konsjumpcjonizm który człowiek tworzył i tworzy:)
Nie przeraża Cie to hard?
Awatar użytkownika
Iwishyouu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Aschanteeee
Nick na ShowUp.tv:

10 sty 2019, 05:21

hardrockcaffe696 pisze:[b]a co powiecie o komisji reprywatyzacyjnej i jej niewątpliwych sukcesów.
Od ponad roku kiedy ona powstała to aż 200 postępowań i setki milionów złotych które to wróciły do budżetu miasta Warszawy.
I nie zapominajmy o ludzkiej godności która ona przywraca.
I miejscem dla nieuczciwych urzędników, radców prawnych, złodziejskich biznesmenów,czyścicieli kamienic jest więzienie a nie salony.
Jeszcze co chyba jak dla mnie najohydniejsze w całej tej sprawie to śmierć Joanny Brzeskiej która to widocznie była dla nich niewygodna i musiał to przypłacić swoim życiem :!: :!: :!: :!:
PS swoją drogą jak trzeba być nikczemnym i podłym człowiekiem aby tak dla chęci zysku mordować niewinną kobietę :shock2:

Wszystko ok, tylko to się powinno odbywać w ciszy jak tysiące innych postępować, to się pięknie sprzedaje bo jest na to popyt, tak samo jak na dopalacze. Tym powinien się zając prokurator po cichu i tylko napisać wzmiankę że tyle odzyskali, tyle zarobili, tyle osób w więzieniu z takimi wyrokami. Z walki z mafią nie robili takiej szopki, a tam przekręty, pieniądze i ofiar było o wiele więcej. Komisji do powiązań mafii nigdy nie było, większość starych wychodzi z więzień albo już wyszli. O tym pisały gazety ale nie pokazywało tego państwo, bo dla ludzi to było tak abstrakcyjne że nie było zaintresowania, ale na kamienice już jest bo wchodzi czynnik moralny i łatwiej się identyfikować z tymi co im zaierają mieszkania niż tym co im niszczą firmy itp.

a tak jeszcze w kontrze, wygrali wybory dzięki 500+ na każde dziecko bez wyjątku, tylko potem zapomnieli żę pierwsze to też każde. Jedna partia chciała być uczciwa i właściwie dzięki tej uczciwości przestali prawie istnieć, SLD miało poparcie pod 50% jak wywałiło 2 mce przed wyborami żę będzie podatek od oszczędności, (Belki) ludzie nie zagłosowali, większości absolutnej nie zdobyli a mieli szanse i potem już się nie podnieśli. Cała opozycja grzmiała że to skandal i tak nie można, ale nikt tego nie zlikwidował potem, bo jeden z drugim co umie w ekonomię pokazali że jednak trzeba ludziom zabrać żeby można było innym dawać. Państwo powinno dawać wędkę nie rybę, i stwarzać możliwości do rozwoju i zarobku a nie wypłacać mieszkańcom kieszonkowe.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

10 sty 2019, 09:15

komin, idealnym przykładem są Węgry , gdzie również jest wprowadzony pakiet ze tak powiem pincet+, tyle ze wlasnie w ulepszonej wersji : tylko dla osob pracujących odprowadzających podatki i na zasadzie odliczen od przychodu, co z kolei zmniejsza koszty utrzymania programu ( utrzymanie urzędnikow ).Z tego co mi wiadomo Polska i Wegry sa na dosyc podobnym etapie rozwoju gospodarczego.

Ponadto tak prześledziłam na szybko kraje w których są "rozdawane" pieniążki na dzieci i owszem rozbieżności sa spore, ale na ten moment 90% krajów europejskich przyznaje świadczenia rodzinne.

Ja wiem, że to śmiesznie i banalnie zabrzmi, ale te Janusze i Grażynki to sa caly czas wyborcy. Podnosi sie od jakiegoś czasu świadomość obywateli odnośnie wyborów. Niech każdy glosuje na kogo chce i te Grazynki, Janusze i 18-letnie Brajanki mają prawo głosowac tak jak im wygodniej, to osoby przez nas wybrane powinny ( z dużym naciskiem na powinny) mądrze rządzić.

Jeżeli chodzi o reprywatyzację, to największy banan tej sprawy jest taki, że jakim cudem Hanka mimo, że już wszystko wypłynęło dalej siedziała na stołku Prezydenta :D no żal... tego Jakiego to ja w sumie lubie, i fajnie sie patrzy jak takich starych nienachapanych zgredów ustawia po kątach. Faktem jest, że ta warszawska wyprzedaż to nie jest wina samej platformy. Osobiście to ja bardziej lubie komisje amber gold z Pania Wassermann na czele, tam to sie dopiero akcje dzieją ;p Wszystko pięknie ładnie, że pisiorki robia komisje, podkomisje, nadkomisje ( swoją droga to też kosztuje podatnika kupe kasy ) ale osobiście nie wierzę, że tam ktokolwiek pojdzie siedzieć.

Zresztą jak upadnie GetBack to dopiero będzie afera Pisu, to wszystkie inne mają na noc. Pod okiem naszego Pana premiera- ekonomisty z dużym doświadczeniem, banki wcisnęły ludziom obligacje zadłużonego po uszy getbacku na 2 miliardy zlotych i to się będzie działo za rządów Pis, ciekawe czy do tego też zrobia komisję.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 99 razy
Podziękowano mu: 176 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

10 sty 2019, 09:30

kradli za każdego rządu i to jest niezależne
I będą krasć dalej
a co do rządzących..
chodzi jednak o pewną kulturę tego złodziejstwa i wkładania swoich na stołki
mi to rura w sumie
ja PiS-u nie lubie bo sie mi się ich mordy nie podobają
Takie kurwa kołtuńskie ryje :-)

Prawdę mówiąc sam bym jakoś starał się uszczknąc coś dla siebie jakbym był w sitwie.. tylko jakoś z głową
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 28 razy
Podziękowano mu: 187 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

10 sty 2019, 11:21

Świerk Engelmanna,
Nie znam się zbytnio na hodowli koni ale masz tutaj rację.
Ale z tego wynika jasno że nawet najlepiej prosperujące przedsiębiorstwo można w szybki sposób doprowadzić na skraj bankructwa.
Tak to się niestety dzieje że zamiast fachowców na stołki zarządu są umieszczani ludzie z partyjnego klucza.
To jest nie tylko tego rządu przypadłość.
Ale popatrzmy na taki LOT.
Firma z wieloletnia tradycja i co była też w finansowej zapaści i były nawet plany za rządów po-pls aby pozbyć się tego'' zgniłego jajka''
A co mamy teraz nowy zarząd.
I nagle okazało się że można ta firmę postawić jednak na nogi.Lot obecnie zwiększa liczbę przewożonych pasażerów,otwiera nowe połączenia, zarabia,kupuje nowe samoloty... można.. można.
No tak ale łatwiej przecież sprzedać banki i wyprzedawać czasami za bezcen polski majątek.
HenryChinaski1,
Heniu nie uważasz że mówienie ze kogoś się nie lubi tylko za to że ma niewyjściową twarz jest troszkę dziecinne.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

10 sty 2019, 11:25

beznadziejo, owszem, zgadzam sie ze 500+, wersja wegierska jest troche lepsza niz polska. Nie zmienia to faktu ze jestem przeciwnikiem tego typu zasilkow wogole. Generalnie uwazam ze panstwo powinno tworzyc warunki zeby kraj sie rozwijal i ludzie byli happy, natomiast panstwo nie powinno zajmowac sie redystrybucja srodkow, badz robic to w minimalnym stopniu.
Zdaje sobie sprawe ze zasilki "na dziecko" sa standardem w wiekszosci krajow europejskich. Poza Europa wyglada to juz inaczej... ale nie o tym. Bardziej chcialem zwocic uwage na wysokosc kwoty. 500 zl to naprawde ogromne pieniadze jak na Polske... 500 zlotych to duuuuuuzo wiecej niz kwota podatku odprowadzanego co miesiac przez wiekszosc Polakow... to ja sie pytam skad? Tym bardziej ze wydatki panstwa rosna caly czas.
Osobiscie wolalbym zeby zamiast tego typu rozdawnictwa zasilkow dla dzieci panstwo dawalo/inwestowalo w mozliwosci rozwoju tych dzieci, wyrownywalo szanse. Zakladajac ze panstwo na to stac, ze jest bogate to niech inwestuje w edukacje, w szkoly, w poziom nauczania. Niech panstwo wroci do rozwiazan z komuny, buduje i udostepnia darmowe baseny, kluby sportowe, domy kultury itd gdzie dzieci maja darmowy dostep. Rozdawanie zywej gotowki rodzicom to nie jest dobre rozwiazanie. Swoja droga ciekawe w jakim stopniu dzieci sa rzeczywistym beneficjentem programu 500+?

Teraz troche korwinizmow ;)
beznadzieja pisze:śmiesznie i banalnie zabrzmi, ale te Janusze i Grażynki to sa caly czas wyborcy

no niestety ;) i to jest i smieszne i straszne zarazem... te wady demokracji... jakie sa szanse ze glupi wybierze madrego? ;)
beznadzieja pisze:Podnosi sie od jakiegoś czasu świadomość obywateli odnośnie wyborów. Niech każdy glosuje na kogo chce i te Grazynki, Janusze i 18-letnie Brajanki mają prawo głosowac tak jak im wygodniej

Nom, w ostanich wyborach "swiadomos sie podniosla" :D Standardowy Janusz z Grazyna polecieli w koncu do urn po swoje 500 zl...i tylko to ich w calych wyborach interesowalo... taka prawda.

Na koniec zeby nie bylo ze jakos pogardzam Januszami i Grazynkami... Polska to zajebisty kraj, generalnie dobrzy ludzie. Tak naprawde to jest niesamowite ze ten kraj nadal trwa i jakos tam sie rozwija pomimo tego ze rzadzacy/panstwo/politycy robia wszystko zeby nam uprzykrzyć zycie. To chyba te nawyki jeszcze z komuny mamy w genach, ze wladza istnieje "gdzies tam" i robi "cos tam"... my ich mamy w dupie, oni nas. My "róbmy swoje" jak to śpiewał mistrz Młynarski. ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

10 sty 2019, 11:49

komin pisze: Rozdawanie zywej gotowki rodzicom to nie jest dobre rozwiazanie.

Komin weź pod uwagę że to właśnie nie kto inny ale rodzice wiedzą czego potrzeba swoim dzieciom akurat na daną chwile najbardziej.
I to na ich barkach spoczywa główny ciężar prawidłowego rozwoju dzieci.
A co państwo nie powinno przeszkadzać i jak tylko ma środki w budżecie to powinno pomagać jak to tylko jest możliwe.
Bo to kiedyś właśnie te dzieci będą dalej budować nasz piękny kraj.
A skąd kasa na to wszystko .... choćby z karuzeli vatowskiej.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

10 sty 2019, 12:13

Hard
Po wieloletniej analizie rządzących róznej masci, pod katem czynników politycznych, gospodarczych, społecznych, moralnych, stricte finansowych...
tak....
uważam, że analiza ryjowa jest najwłaściwsza
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

10 sty 2019, 12:51

hardrockcaffe696 pisze:Komin weź pod uwagę że to właśnie nie kto inny ale rodzice wiedzą czego potrzeba swoim dzieciom akurat na daną chwile najbardziej.
I to na ich barkach spoczywa główny ciężar prawidłowego rozwoju dzieci.

Nie, nie biore tego pod uwage. Taka teoria mialaby racje bytu gdybysmy byli pewni ze wszyscy rodzice sa madrymi rodzicami. Nawet zakladajacac ze przecietny rodzic chce dobrze dla swoich dzieci to nie znaczy ze dobrze=mądrze. To jest wogole temat na inna dyskusje... raczej nie tu.

hardrockcaffe696 pisze:A skąd kasa na to wszystko .... choćby z karuzeli vatowskiej.

To jest jedyna rzecz o ktorej napisalem juz na poczatku tego watku... ze jedyna zasluga PISu jest uszczelnienie vatu... I to nie jest tak ze poprzednie rzady tego nie widzialy a PIS nagle dokonal rewolucyjnego odkrycia... najwidoczniej z tego koryta nie korzystaja to zamkneli.
Niestety Hard to uszczelnienie nie sprawia ze nagle Polska staje sie Dubajem i moze szastac pieniedzmy na prawo i lewo.
Zreszta... ja nie bede sie teraz scigal na detale. Ocenimy ekonomiczne efekty tych rzadow dopiero za kilka lat.
Tak samo dam kilka lat LOTowi o ktorym pisales. Bo cos mi smierdzi w tych Lotowskich wynikach... Jest kilka lini o wiele lepiej zarzadzanych a nie moga sie pochwalic taimi zyskami z dzialalnosci operacyjnej w stosunku do wielkosci floty jak LOT. To akurat branza o ktorej co nieco wiem i pomimo generalnie dobrej koniunktury to LOT mnie mocno zaskakuje. Chociaz ciesze sie ze sie utrzymali i nie dali ujebac poprzednim rzadom to pamietam tez ze Lot dostal w gratisie z budzetu ponad 500 mln... nieoficjalnie mowi sie ze nawet 3 razy tyle. Ale whatever...sentymentalnie jestem za tym zeby Polska miala narodowego przewoznika. :good3:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

10 sty 2019, 13:58

Pieniadze z 500+ są przyznawane rodzicom, ze względu na posiadanie dziecka. Nigdzie nie jest napiane, ze masz rozporządzić tymi pieniędzmi na dziecko. Nie mowie teraz absolutnie, ze patola, ktora przepija kase jest w przadku, bo nie -nie jest. Natomiast równie dobrze ja mogę za te pieniądze kupić samochód, jechać na wakacje, czy zrobić remont. Niekoniecznie co miesiąc muszę nakupować za 5 stow ubranek i slodyczy. Normalnym rodzinom najzwyczajniej w swiecie, ta kasa pomaga, i spoko. Program moglby byc rozwiazany na milion innych sposobow, darmowe przedszkola (200zl) , darmowe zajęcie pozalekcyjne czy jakieś sportowe zajęcia typu pilka nozna , czy jakieś rozwijanie zainteresowań tyu pianino itd. (100zl ) darmowe obiady w szkołach (100zl) itd. Niekonieznie te pianiadze musza być dawane do łapy ;P
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 99 razy
Podziękowano mu: 176 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

10 sty 2019, 16:53

beznadzieja pisze:Nigdzie nie jest napiane, ze masz rozporządzić tymi pieniędzmi na dziecko.

Ze strony głównej programu "To długofalowy program, który pomoże ci pokryć wydatki związane z wychowywaniem dzieci". Nie twierdze, że ta kasa ma iść tylko na ciuchy i słodycze, Remont, wakacje - ok. Ale...

beznadzieja pisze:Natomiast równie dobrze ja mogę za te pieniądze kupić samochód,

Gdzieś ostatnio czytałam, że wzrosła sprzedaż samochodów (raty płacone z 500+). Nie zgadzam się, że jest to wydatek konieczny do wychowania dziecka. To jest luksus, bez którego można żyć. I nie powinny na to iść pieniądze z moich podatków.

beznadzieja pisze:Program moglby byc rozwiazany na milion innych sposobow, darmowe przedszkola (200zl) , darmowe zajęcie pozalekcyjne czy jakieś sportowe zajęcia typu pilka nozna , czy jakieś rozwijanie zainteresowań tyu pianino itd. (100zl ) darmowe obiady w szkołach (100zl) itd. Niekonieznie te pianiadze musza być dawane do łapy ;P

To chyba kwestia Twojego miejsca zamieszkania... W moim mieście przedszkole jest darmowe. Zajęcia pozalekcyjne też idzie ogarnąć za free (szkoła, osiedlowa biblioteka, różne fundacje). Z tego co wiem, dla biednych rodzin jest też darmowe dożywianie dzieci w szkołach.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 135 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

10 sty 2019, 18:09

Widzę że sprawa 500+ wywołuję większą dyskusję niż inne wcześniej wymieniane podpunkty, dlatego że każdemu najłatwiej się z nią utożsamić bo te 500 złotych najłatwiej sobie wyobrazić.

Na takiej samej medialnej krzywej działają komisję śledcze, raporty z tego ile się zrobiło dobrego itp ale mówi się o tym z czym człowiek się ławo identyfikuje, tak się kupuje wyborców i tak robiły wszystkie partie od AWS włącznie, wg niektórych Kwaśniewski i jego ekipa wygrali wybory bo na jednej pielgrzymce Papież zaprosił go do Papamobile, i w wyobraźni tych wyborców wiejskich jak Papież go zabiera ze sobą to musi być super, i wszyscy co byli niezdecydowani zagłosowali na niego

co do samego 500+
Komin już wspomniał że teoria o tym że rodzic wie czego potrzebuje jego dziecko jest ok ale w idealnym świecie gdzie każdy rodzic o to dziecko dba.
Co do drugiego argumentu:

hardrockcaffe696 pisze:A co państwo nie powinno przeszkadzać i jak tylko ma środki w budżecie to powinno pomagać jak to tylko jest możliwe.

To podstawowy problem jest taki że Państwo nie ma tych środków, i nawet uszczelnienie VATU tu nic nie da bo to kropla w morzu. Państwo od lat leci na stracie, co roku jest dziura budżetowa, żeby dać te 500 plus to musieli komuś zabrać, i gdzieś podnieść ceny.
Rosną akcyzy, paliwo, zaraz wzrośnie energia, przez rok nam za nią wyrównają ( w sensie dostawcom) ale po wyborach już tacy chętni nie będą, po drugie te pieniądze na wyrównanie też muszą skądś wziąć. Nie dodrukują przecież nowych. Nasi rządzący i to od lat zachowują się trochę jak taki stary ojciec co bierze kredyty daje dzieciom i ma nadzieję że jak umrze to one nagle znikną.
Ostatnimi partiami które robiły coś odważniej było AWS czy SLD, potrafili np zamknąć kopalnie i dać odprawy takie że Ci co chcieli to odeszli. Teraz większość kopalni to jest do zasypania czy zalania wodą, wydobycie jest nieopłacalne. Taniej można go sprowadzić albo korzystać z innych źródeł energii. Ale przy obecnym poziomie dostępu do informacji to jest medialny strzał w kolano i koniec partii. A posłowie zrobią wszystko żeby sejmu nie rozwiązać, bo jest szansa że większość już się nie dostanie. Ostatnio LPR głosował żeby nie rozwiązywać, bo Ci wszyscy młodzi co weszli do sejmu nabrali na diety wysokie kredyty i się bali że nie spłacą jak ich w sejmie zabraknie. Państwo dba ale o polityków.

Dla przykładu kwota wolna od podatku dla obywatela to teraz 8000 (i tak dużo bo ostatnio było chyba o połowę mniej) ale dla posła to juz jest 30tysięcy z małym groszem. No i z całym szacunkiem weź się utrzymaj za 8000 złotych rocznie !

Tak właśnie Państwo dba o obywateli. A głupim ludziom naobiecuje tylko żeby jednym dać to innym trzeba zabrać.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.

16 sty 2019, 20:19

Witajcie!!!
Mimo że stała siała się rzecze haniebna jaką było niewątpliwie zabójstwo prezydenta Gdańska to ja nie o tym.
Ale o tym co tutaj wam napiszę może tak nie wszyscy wiedzą ale jestem tym zbulwersowany jak tylko o tym usłyszałem.
Chodzi mi o fakt że w kolejny dzień po tym wydarzeniu prezydent Duda chciał zorganizować spontaniczny marsz w Gdańsku przeciwko przemocy.
W trybie pilnym zaprosił wszystkie partie do siebie co by tak omówić szczegóły tego moim zdaniem wspaniałego pomysłu
I co i na apel prezydenta odpowiedziały pozytywnie prawie wszystkie partie.Swojego uczestnictwa w tym wydarzeniu odmówiła miedzy innymi PO.
Noż kuswa czy ci idioci choć na chwilę w tych tragicznych momentach nie mogli na bok odłożyć swoich jebanych waśni i animozji.
No cóż takie smutne sytuacje powinny nas wszystkich Polaków łączyć a nie dzielić .... no cóż... ŻENADA :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

16 sty 2019, 21:18

Tak sie Hardziu sklada ze akurat bylem w Gdansku w tych dniach i naprawde "bezinteresowna inicjatywa" nie byla nikomu do niczego potrzebna, spontaniczny marsz zorganizowali sami Gdańszczanie, zaden polityk nie musial sie w to wpierdalac, choc kilku sie pojawilo.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

16 sty 2019, 22:14

komin,
To ze umieściłeś słowa bezinteresowna inicjatywa w '' ...'' chyba sugeruje że nie było to aż takie bezinteresowne.
No cóż to twoje zdanie i potrafię to uszanować.
Ale z tego co mi wiadomo pan Duda jest głęboko wierzącym człowiekiem i nie uwierzę że chciał na tej tragedii ubić jakiś polityczny kapitał.
Zachowała się w tej sytuacji jak prawdziwi katolik czyli był pogrążony w smutki i w zadumie.
I jego inicjatywa o przeprowadzaniu tego marszu nie miała żadnych cech politycznych :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

16 sty 2019, 22:48

hardrockcaffe696 pisze: Ale z tego co mi wiadomo pan Duda jest głęboko wierzącym człowiekiem i nie uwierzę że chciał na tej tragedii ubić jakiś polityczny kapitał.Zachowała się w tej sytuacji jak prawdziwi katolik

Hard nie myl katolika z Chrześcijaninem, których notabene juz nie ma..heh
Oczywiście, ze Duduś chciał jakis kapitał zbić, bo PiS nie moze sobie teraz pozwolić na pójście w konfrontacje z PO, i tak mają przejebane, więc chcą pokazac jacy to oni są dobrzy, nawołują do pojednania
a CHUJA!!!
bo PO i reszta juz kurwa nie potrzebuje z nimi pojednania :-)
będą teraz ich cisnąć jak starym łachem
bo PiS jeszcze sobie w kolano przyjebała w tych dniach kilka razy ... niech Kurskiemu i jego bandzie dziennikarzy od Rydzyka podziękują :-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

17 sty 2019, 08:45

hardrockcaffe696 pisze:Noż kuswa czy ci idioci choć na chwilę w tych tragicznych momentach nie mogli na bok odłożyć swoich jebanych waśni i animozji.

A prezes Kaczyński podczas minuty ciszy chowa się w sejmie w gabinecie i przychodzi minutę po jej zakończeniu, mimo iż od kilkunastu minut był już w sejmie, do tego durny komentarz rzecznik która mówi że nie było wiadomo kiedy jest minuta ciszy. Od zawsze minuta ciszy odbywa się na początku, czy to mecz, koncert, posiedzenie sejmu itp. Jak po Smoleńsku była minuta ciszy to jakoś nikt się nie zdziwił ze to jest na rozpoczęciu obrad, bo to jest wiadome, taki jest kanon.
A zwołanie partii było na polecenie Kaczyńskiego który od razu chciał zmazać wrażenie że to mord polityczny. Macierewicz pierdzieli że koleś ćwiczył uderzenia nożem itp. I że to nie mord polityczny bo koleś jest chory psychicznie. Tylko że on się do tego przygotował i to zaplanował, więc to mało pasuje do działania kogoś komu nagle odbija szajba.
Oczywiście jak kilkanaście lat tamu jakiś dziadek też ponoć psychiczny wpadł do biura pis, to wtedy to był wg PISu mord polityczny, a oba są podobne, ktoś niezadowolony z rządów partii atakuje ich przedstawicieli.

Więc nie pisz tu o waśniach itp, bo łykasz wszystko jak dziecko, a jesteś już na tyle stary że takie podstawy powinieneś ogarniać, pis ma ten atak w dupie tak samo jak tamten lat temu w dupie miało PO, a to co robią teraz to po to żeby ich nie kojarzyć z tym człowiekiem i żeby im poparcie nie spadło. A na 100% ten atak będzie w spotach wyborczych pokazywany żeby przypomnieć jacy ludzie są zwolennikami PISU i przeciwnikami PO.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.

17 sty 2019, 11:05

tomoxx,
Obrazek
Widzę tomoxx że śledztwo jeszcze się nie skończyło a tu już znasz wszystkie odpowiedzi.
Jasnowidzem jesteś czy piszesz tak bo ci to pasuje.
A co teraz będzie.
Po rezygnacji w tych wyborach kandydata z Pisu spore szanse na wygraną ma synalek Tw Bolka.
No cóż może tak totalna opozycja dostanie kolejny prezent na otarcie łez po przegranych wyborach samorządowych.

PS a swoją drogą jak ktoś kto jedną ręką podpisywał porozumienia sierpniowe a druga pisał donosy i pokwitowania odbioru za nie pieniędzy mógł zostać laureatem pokojowej nagrody nobla.
No i te jego idiotyczne wypowiedzi dla rosyjskich mediów które to udzielił ostatnio :shock2:
Panie Tw Bolek siedź pan lepiej cicho i wkręcaj żarówki :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

PoprzedniaNastępna