skorpionki/_skorpionka_/Sunny_girl/mow-mi-Myszko

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Kdmdkbnn987,zobacz,temat @skorpionki istnieje od 2016 i wcześniej NIKT dziewczyny nie hejtował,wyzywał czy obrażał...Aż pojawiłeś się Ty,groziłeś jej karmą,nazywałeś istotą bez serca,i to my jesteśmy ci niedobrzy?To jest forum,obelgi możesz pisać na kogo chcesz(oczywiście poza Badam i Kinusie :D)ale my mamy prawo mieć z Ciebie bekę...Zresztą zastanawia mnie podobieństwo działania ludzi takich jak Ty czy Spikel-najpierw inwestujecie swój czas i pieniądze w dziewczynę,jesteście ich fanami/wielbicielami/"przyjaciółmi",potem wyzywacie,grozicie,zarzucacie zniszczenie życia,potem przepraszacie i chcecie żeby było jak dawniej.Może byście się w końcu zdecydowali...
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Przeciez on jest zdecydowany: nie chciał jej miłości, chciał być tylko przyjacielem ale jednak kochał
Nie wymagał od niej miłości ale jednak jak go odtrąciła to był zły
Wyzywał od najgorszych i twierdził, że go oszukała ale jednak nie
Chce żeby te złe chwile odeszły w niepamięć ale też przypomina je co chwile i cały czas robi wszystko żeby było jak dawniej
Nienawidzi jej a jednocześnie kocha
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 346 razy
Podziękowano mu: 120 razy
Twoja ulubienica z SU: Twarz 10/10, do 65 kilo
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Już zdecydowałem jakbyś nie zauważył :) masz rację i o to chodzi... :) nic nie będzie jak dawniej.. dawać dalej... biorę to na siebie.......... A Ciebie Skorpionko przepraszam po prostu z całego serca :(
Kdmdkbnn987

Kdmdkbnn987 pisze:Już zdecydowałem jakbyś nie zauważył :) masz rację i o to chodzi... :) nic nie będzie jak dawniej.. dawać dalej... biorę to na siebie.......... A Ciebie Skorpionko przepraszam po prostu z całego serca :(

Nie chcę Cię dobijać,ale nie pomyślałeś,że kiedy leżała w szpitalu i się nie odzywał,to dlatego,że nie chciała obarczać Cię swoimi problemami?Może naprawdę bardzo Cię lubiła,ceniła wasze rozmowy i wspólnie spędzony czas i nie chciała zawracać Twojej głowy swoimi problemami.Ludzie różnie przeżywają swoją chorobę...
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

predzej mysle ze nie chciala zebym ja Ja obarczal moimi zapewne dodatkowo jak miala tyle swoich.. biedna ;((( ale doskonale to rozumiem !!! i w koncu madre slowa napisal ktos, dziekuje... tyle ze wystarczy napisac zdanie jedno ze sie zyje.. zeby nie obarczac w zamian problemow swoich.. swoja smiercia.. a tak finalnie wyszlo niestety.. :( ja sie jej problemow nie balem!! zrobilbym wszystko zeby jej wtedy jakos pomoc!!!!! niestety tez nie dala mi szansy :( i tylko o to chodzi a nie o wielka milosc!! bo duzo krzywd sie stalo a nie musialo z tego powodu niestety :( moj pierwszy wpis ktory byl absolutnym bledem ktorego sobie nigdy nie wybacze !!!!!! napisany w afekcie zaraz po dowiedzeniu sie ze transmituje sobie w najlepsze a ja 8 miesiecy sie katuje :( sugerowalem sie zdjeciami z profilu gdzie nie wygladala na chora zupelnie!! pomyslalem wtedy ze choroba byla wymyslonym pretekstem zeby sie mnie pozbyc tylko i stad moja pochopna, nieprzemyslana, glupia i pisana w naprawde duzych emocjach pierwsza wiadomosc.. okazalo sie ze to nie jej zdjecia :( dlatego.. natychmiast zareagowalem i usunalem nie do konca prawdziwy post!!!!! przepraszajac z calego serca i proszac o wybaczenie!!! to nie chodzi o powrot do tej dziewczyny tylko o to ze jest mi bardzo przykrooooooo ze zaczalem ten temat tutaj!!!!! i ze tak ja skrzywdzilem dodatkowo.. a dobrze wiem ze nie zasluzyla na to!!! bo jest wspaniala, dobra i czula kobieta !!! Ona juz przezyla swoje przezemnie wystarczajaco.. ;((( przez jej milczenie ja tez swoje.. bo okolicznosci znikniecia byly bardzo kiepskie :( nie bede opisywal!! juz nie chodzi co bylo miedzy nami wczesniej nawet.. ale nie mam zalu do niej o to napisalem juz !!!!! chcialem tylko zeby wiedziala ze tak sie nie robi nic wiecej.. ale wole z siebie zrobic skonczonego idiote niz zeby ktos sobie mogl o niej zle pomyslec!!!!!! dlatego przepraszam jeszcze raz z calego sercaaaaaaa Skorpionke.. wszystkich innych ktorych urazilem swoja bezmyslna wypowiedzia !!! i znikam z jej zycia tak ze mnie wiecej nie zobaczy i o mnie nie uslyszy... jest mi zle i wstyd ze tak o niej pomyslalem przez sekunde.. :( ale chce zeby wiedziala ze wczesniej te 8 miesiecy jak myslalem ze nie zyje to modlilem sie za nia z calych sil zeby byla tylko zdrowa i szczesliwa!!!! nic wiecej mnie nie interesowalo mimo wydarzen ktore mnie wtedy dotknely!! wierzcie mi na slowo ze przezylem tez swoje... ale tez nie bede opisywal bo nie o mnie tu chodzi!!! ale okolicznosci znikniecia.. nastepujace po nich wydarzenia.. i dowiedzenie sie od osob 3cich o prowadzonych transmisjach i brak odpowiedzi na wiadomosc z zyczeniami na nowy rok chociaz.. one tez by zalatwily sprawe tak naprawde.. nie gniewalbym sie.. ale dodatkowo skasowanie tego konta ktore przeciez miala od kwietnia czyli od kiedy zniknela nagle bez slowa pozegnania :( a tyle by wystarczylo chociaz... pozegnac sie tylko... naprawde!!!!! wywolaly u mnie ten niesamowity blad !!!!!!!!!! nie musi sie mnie obawiac w zaden sposob napewno!!!!! i mam nadzieje ze w glebi serca mi odpusci moje winy kiedys i przebaczy ;( nie musi sie nawet slowem do mnie odzywac tylko w sercu zeby mi przebaczyla kiedys i zrozumiala w jakiej sytuacji tez sie znalazlem zupelnie niepotrzebnie...!! temat skonczony jak juz mowilem... wiecej przykrosci juz jej nie sprawie napewno!! bez obaw!!! i jeszcze raz przepraszammmmmmmmmm Olu.. :( nie chcialem zeby tak wyszlo... :( wiesz dobrze ze tak naprawde zawsze bylas jestes i bedziesz cieplo przezemnie wspominana!!! i nie przejmuj sie mna przypadkiem.. masz zyc i byc szczesliwa Aniolku :******* naprawde zycze Ci jak najlepiej z calego serca wiesz o tym dobrze!!!! :heart:
takze macie racje i dawac Panie i Panowie nalezy mi sie fala hejtu w zupelnosci... naprawde mi niesamowicie przykro i przepraszam :(((
Kdmdkbnn987

i to prawda to we mnie jest problem a nie w tej dziewczynie !!! to co mi sie przytrafilo to prawda ale to co o niej pisalem to juz napewno nie !!! jedynie ze mogla napisac naprawde jedno zdanie ze zyje i nic jej nie jest.. wystarczyloby naprawde echhhh !!! ale cala reszta to moja wina !!! zaluje i nigdy sobie nie wybacze ze upublicznilem wogole ta sprawe.. :( czasu nie cofne.. ale jak juz zaczalem to chce zeby wszyscy wiedzieli ze to moja glupota :( i jest mi naprawde megaaaaaaa przykro i przepraszam... pisze tu bo nie mam z nia kontaktu i moze kiedys to przeczyta... na SU juz nie wchodze i nie zagladam nawet!!! nie robie zadnych problemow nikomu... naprawde chce tylko zebys byla zdrowa i szczesliwa nic wiecej !!! z kim chcesz i jak chcesz... nie jestem zazdrosny od dawna !!! od kiedy zachorowalas :( przepraszam ze moglem pomyslec ze to sciema echhhh ale postaw sie na moim miejscu... co bys sobie sama pomyslala po 8 miesiacach hmmm.. ? a napewno wiedzialas jak sie martwilem... :((( wystarczylo porozmawiac normalnie... lub naprawde napisac cokolwiek.. slowo jedno... zrozumialbym wtedy bo umieralem z zamartwiania sie ze nie zyjesz przezemnie!! myslisz ze robilbym Ci wtedy problemy jakies? zwariowalas? za kogo mnie masz echhh pewnie za takiego jak czytajacy te posty :) i tak niech zostanie.. nic niewazne... jak mowie ja znikam... tak bedzie zdecydowanie lepiej i chlopaki to potwierdza za chwile ochoczo ;) mam nadzieje ze wybaczysz mi to wszystko kiedys i zrozumiesz mnie tez :( ja moze kiedys tez zrozumiem dlaczego nawet jednego slowa mi nie napisalas ze zyjesz... najwazniejsze ze zyjesz i jestes cala jak mowilem... ciesze sie i moge wrocic do zycia normalnego !!! sprobuje ponaprawiac co zepsulem tez w realu.. bo nabroilem tez przez to troszke heeee nie przejmuj sie prosze !!! wszystko bedzie dobrze... i u mnie i u Ciebie !!! nie musisz sie mnie obawiac !!! nigdy nie musialas tak naprawde :( ale 8 miesiecy dalo mi popalic.. Tobie tez napewno wiemmmmmmm :((( wpadne jak tylko Bog da gdzies za pol roku.. zobaczyc co u Ciebie czy wszystko ok i powiedziec co u mnie.. jesli bedziesz i bedziesz chciala tak na chwilke tylko porozmawiac.. nie licze na to ale tak mowie zebys sie o mnie nie martwila przypadkiem.. i nie obwiniala bo to moja wina !!! ciesze sie ze jestes bezpieczna :)))))) tyle czasu tylko o to mi chodzilo !!! naprawde sie martwilem !!! juz jest git rob co chcesz bez zalu i ja tez... odezwe sie kiedysssss za pol roku najwczesniej.. tak tylko ze zyje jak sie uda zebys wiedziala ze nie chowam urazy i mam nadzieje ze Ty tez mi to wybaczysz po prosto w swoim serduszku :heart: nic wiecej.. nie bedziesz chciala nie odezwiesz sie slowem... nie dziwie sie teraz juz !!!! naprawde przepraszam jeszcze raz za to wszystkooooooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie myslcie zle o tej dziewczynie tylko o mnie i komentarze wcale niech nie beda pochlebne... i dobrze tak bedzie latwiej... nigdy mnie nie potrzebowalas i nie potrzebujesz... szkoda ze pogadac nie chcialas normalnie obylo by sie bez tego wszystkiego... przepraszammmmmmmmmmmmm!!!!!! masz byc szczesliwa i leciec na ta wycieczke aniolku :) opowiesz mi kiedys moze jak dozyjemy i zechcesz zamienic kilka slow ze mna oczywiscie........ chociaz nie licze na to.. wiem jak jest... trzymaj sie tam cieplutko i naprawde przepraszam wszystkich po raz kolejny na koniec za te moje historie... a przede wszystkim Ciebie Olu !!!!!!!! moze kiedys mnie zrozumiesz... ja Ciebie tez bym chcial :) wybacz aniolku naprawde wszystkiego najlepszego.. niech wam sie wiedze jak najlepiej !!! w szczesciu i milosci achhhhh :) buziaki gorace aniolku :****** przepraszammmmmmmmmmmmmmmm Cie za wszystko !!!
a teraz pora na zasłużony hejcik... mysle ze dacie rade :D dziekuje wszystkim paaaaaaaaaa :)
Kdmdkbnn987

Typ kolesia, że plujesz mu w twarz a on mówi, że to deszcz... Laska nie odpisze na życzenia na nowy rok = normalny facet widzi, że go olewa więc skresla i zapomina ale nie Piękniś! Piękniś to sobie tłumaczy "pewnie miała coś ważnego do zrobienia i zapomniała, może jej się komputer zepsuł albo była w szpitalu...". Albo jak Vanna Luv leciała samolotem do NY i nie miała internetu a potem jeździła Mustangiem po Kanadzie więc też nie miała zasięgu :)
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Piekniś
Weż no napisz co tam naodpierdalałeś w realu....
Bo jak czytam, ze przysporzyłes jej wielu zgryzot nieprzemyślanymi wpisami na foro, którego ona zapewne nie czyta,
to coś czuje, ze naodpierdalanie w realnym życiu polegało na tym, ze zawładnięty myślami o Skorpionce, zapomniałes skasowac biletu w autobusie i dostałeś mandat.
albo
coś
w
tym
stylu
Jak coś grubszego to napisz. My tu lubimy takie historie.
A jak mandat to też napisz. Takie opowiesci też są tu znakomicie odbierane.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Niech będzie że bilet :) kto ma wiedzieć to wie.. ale to ja odpowiadam za swoje czyny nie Ona !!! Ona jest cudowna kobieta tak naprawdę i potwierdzi to każdy kto poznał ja bardziej... bardzo źle że zacząłem temat tutaj :( nerwy to zly doradca :( i dlatego muszę zniknąć.. dla dobra wszystkich.. smialo możecie pluc.. zaslozylem sobie!! Przepraszam jeszcze raz Olu!!! Mam nadzieję że w sercu mi przebaczysz tak jak ja już nie mam żalu... :( niepotrzebne to było echhh przykro mi.... i przepraszam Cie...
Kdmdkbnn987

Luz Kdmdkbnn987,nie odchodz,gdzie indziej będziesz mógł wyrzucić swoje emocje?Tu przynajmniej Cię wysłuchają i za darmo doradzą(poza Rugerem,jemu po 6 postach trzeba wysłać chociaż symboliczne 1000żet :D)Chyba wejdę pogadać na jakiś priv do tej skorpionki,bo boję się o jej stan psychiczny.Najpierw długa choroba i pobyt w szpitalu,a pózniej przyjaciel,powiernik,człowiek na którego zawsze mogła liczyć(Kdmdkbnn987) wbija jej nóż w plecy...Ty jej groziłeś karmą...KARMĄ kurwa,tak się nie godzi...
Awatar użytkownika
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

:( ten post o którym mówisz byl pisany naprawdę pod wpływem skrajnych emocji... :(( gdy myślałem ze ona udawała chorobę i śmierć żeby sie mnie pozbyć.. :((((( wiesz tak to wyglądało troche.. :(( przez 8 miesięcy słowem sie nie odezwała ze zyje.. :( nie rozstaliśmy sie w kłótni ani nie mówiła ze nie będzie sie logowac nigdzie.. ja tez zachorowałem pol roku wcześniej.. wiedziała o tym.. i nagle z dnia na dzień!! 2 dni po wyjściu ze szpitala nagle cisza.. mijały tygodnie.. pisałem.. szukałem gdzie wiedziałem.. tez nie chciałem wszystkich wypytywać naokoło żeby nie była zla później na mnie jak cos.. echhh.. mówiła ze zawsze sie odezwie chyba ze stanie sie cos najgorszego!! myślę nie żyję!!!! i to przezemnie ;((( załamałem sie!! nagle sam w biedzie chorobie i smutku zostalem... nie życzę nikomu żeby sie tak czul!!! szkoda ze wtedy nikt sie nie bal o moj stan psychiczny.... ja tez bylem w chorobie.. i z problemami ale CHCIAŁEM JEJ POMÓC mimo wszystko!!!!!!!!!! nie dala mi szansy nawet bo znikła nagle bez słowa ;(( tak robią przyjaciele według Ciebie? ja tez jej potrzebowałem w chorobie.. :( myślisz ze ja nie mam uczuc ???? Ona byla dla mnie naprawdę tak bliska sercu jak nikt inny na świecie!!! naprawdę.. wie o tym dobrze!! mijały tygodnie a ja z rozpaczy i bezradności robiłem sobie problemy na każdej lini... za niektóre bede ponosił bardzo długo konsekwencje !!!! a o moje zdrowie nikt sie nawet nie spytał przez ten czas a tez bylem w szpitalu!! kilka razy.. i zanim zniknęła i później długo... i jeszcze bede i to niebawem!! bo tez jestem chory :( nerwy związane z obwinianiem sie o śmierć najbliższej osoby mego serca tez nie pomagały w moim przypadku ani trochę...... nieważne.. powiem tylko tyle ze to bylo najgorszych 8 miesięcy w moim życiu kiedy sie obwiniałem o jej śmierć.. narozrabiałem tez.. :( 3 miesiące w kryminale a ja płakałem za nia bo myślałem ze nie żyje zamiast za swoja dziewczyna ze tęskni !!! po 8 miesiącach dowiaduje sie ze nadaje na SU od obcych osób!! mi nawet znaku życia echhh napisałem życzenia na sylwestra.. na nowy rok.. otrzymałem skasowane konto.. :( tak sie nie robi... takim bylem jej przyjacielem drogi kolego sie okazalo :((( to byl noz w serce!! i tak masz racje zawsze mogla na mnie liczyc!!!! zawsze!!!! ja niestety niekoniecznie moglem liczyć na nia jak potrzebowałem i prosiłem nieraz :( przyjaźń tez działa w dwie strony nie tylko w jedna :( i tak samo jest z uczuciami.. tyle za Ona do mnie nic nie czuła ale to wiedziałem i akceptowałem byleby szczera byla tylko ze mna!! prosilem!!! nic wiecej!!! szczerość!! zobaczyłem zdjęcia na profilu... :( nie wyglądała na chora !!!! wręcz przeciwnie... to mnie zgubiło!!!!!!!!!!!!! a 8 miesiecy cierpien eksplodowalo ;(((( myślę ja sobie marnuje życie z żalu ze to moja wina ze nie żyje a ona bawi sie na SU w najlepsze i nawet nie da znac slowem ze zyje zebym sie nie martwil... przepraszam ze tak pomyślałem ;(((((((((( ale po 8 miesiącach udręki człowiek ma rożne myśli i nie wie sam w co wierzyć!!!!!!!! wiesz jakby napisała cokolwiek po ludzku ze żyje.. żeby sie nie martwic po prostu!!!!!!!! odpisała cokolwiek... chociaż nawet po tych 8 miesiącach życzenia na nowy rok glupie... milo by mi bylo i nawet nie gniewałbym sie pewnie ale to nie chodzi ze ja chciałem z nia byc czy cos tylko ze zamartwiałem sie na śmierć!!! pękło cos we mnie :((((( myślę.... tyle czasu.. zdrowia.. problemów.. lez wylanych.. a ona zyje i nawet nie da znać zeby ulżyć człowiekowi.. napisalem ta glupote w skrajnych emocjach :(((( nawet opisać sie nie da jak żałuje ze to zrobiłem!!! dopiero jak zobaczyłem na własne oczy okazało sie ze zdjęcia nie sa prawdziwe!!!!! natychmiast !!!!! skasowałem podkoloryzowanego posta!!!!! i zrozumiałem jaki glupi jestem :((( myslisz ze nie jest mi przykro ?! chciałbym cofnąć czas i to naprawić jakos ale sie nie da niestety :( Skorpionko PRZEPRASZAM CIE !!! naprawdę z calego serca!!! ;((( nie wybacze sobie tego do końca życia ale to i tak juz u mnie niedługo ze wzgledu na chorobe wiec luz... :) na to ze Skorpionka mi wybaczy to nawet nie licze juz :((((( tez bardzo mi zle z tym wszystkim.. naprawdę nie wiem co mnie napadło echhhh i dlatego znikne calkiem !!! i nie będzie juz miała żadnych przykrości więcej z mojej strony przyrzekam !!! jest mi niesamowicie smutno ze tak sie stało... :((( ale gdyby tez napisała słowo chociaż!!!! ze żyje!!!! przez te 8 miesięcy to nie bylo by wogole tematu żadnego!! ani nie wypisywałbym glupot echhhh ani nie marnował sobie przez te 8 miesiecy zycia az tak...wiem ze to marne tłumaczenie ale prawdziwe.. bardzo Cie przepraszam Skorpionko !!!!!!!!!!!!!!!! ;((( juz nie będzie miała ze mna przykrości przyrzekam!!!!!! naprawdę brak mi slow jak mi przykro ze tak sie stalo :((( jedyne co moge zrobic to jeszcze raz przeprosić naprawdę z całego serca !!!!!! zawsze życzyłem i bede życzył jak najlepiej Skorpionce i ona o tym wie!! zawsze bylem za Nia!! zawsze bylem z Nia mega szczery!! zawsze bronilem..!! echhh dalej daze ja ogromnym uczuciem i wie dobrze ze nie mysle o nij zle!!!!!!!!!! ani zle nie zycze!!!!!!!!!!!!! wręcz przeciwnie !!!! życzę jej zeby byla zdrowa i szczesliwa!!!!!!!!! zeby jej sie układało jak najlepiej !!!!!!!!!!! ale ja znikneeeee całkiem i juz nie będziemy sie krzywdzić nawzajem ;(( myślałem ze to ściema po prostu byla zwykła !! a ja zycie trace niepotrzebnie.. i dlatego tak zrobilem echhh ;( pomylilem sie najzwyczajniej i tylko jak sie dowiedziałem ze jest inaczej skasowałem posta!!!!!! i przepraszam juz od tygodnia!!! nacierpialem sie juz tez dosc przez te 8 miesiecy uwierz mi!! ale nie chowam urazy i nie mam zalu o nic do Niej bo wiem ze Ona tez przeżyła swoje napewno :(((((((((((((((((((( mam nadzieje ze tez mnie zrozumie ;(( naprawdę mega mi przykroooooooooooo ze Ją skrzywdzilem!!! ;((( wiem ze nie zasluzyla!!!! jest naprawde dobra i zajebista kobieta !!! ale ja na swoje cierpienia przez 8 miesiecy tez nie zasluzylem... bo ciezko bylo napisac cokolwiek do mnie zebym sie nie martwil chociaz skoro takim przyjacielem bylem.. chyba tylko w jedna strone.. dlatego usuwam sie w cien a niedlugo odejde calkiem i naprawde nie ma co rozgrzebywac tematu bo nikomu to nie pomaga uwazam... :( po prostu po ludzku PRZEPRASZAM CIE BARDZOOOOOOOOOOOOOOO SKORPIONKO !!! przykro mi ze tak sie stalo naprawdeeeeeee ;((((( nie mysle tak jak wtedy napisalem o niej w mega nerwach i bezmyslnosci... i nie jest to wszystko prawda!! i dlugo tez bede cierpial z tego powodu !!! mam nadzieje ze Ona sie mna nie przejmuje i ma mnie i to co napisalem gdzies.. tak jak bylo przez 8 miesiecy... naprawdę przepraszam aniolku... i znikammmmmmmmmm juz !!! dla mnie temat zamknięty.. mam nadzieje ze jak nie wybaczy to chociaz mnie zrozumie... :( a wy piszcie i myslcie co chcecie... wyjebane mam.. najwazniejsze dla mnie jest to ze zyje!!! i jestem mega szczesliwy ze jest bezpieczna!!! odetchnąłem bo naprawde martwilem sie strasznie o Nia echhhh... pojecia nie macie.. po prostu przepraszammmmmmmmmmmm.........
Kdmdkbnn987

Nie chce mi się czytać, ale daję 12/10 temu postowi xd
ShowUp.tv

"Mówią o nim na mieście, że ponoć to spoko typ, dużo pije, ale spoko typ."

#jebaćHarda #jebaćMano #jebaćRonina
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 142 razy
Twoja ulubienica z SU: .
Nick na ShowUp.tv: NBMTM

Ciekawi mnie odpowiedź na pytanie, które zadał HenryChinaski1, i zadam jeszcze swoje.
Co Ty jej kazałeś robić czy zrobiłeś na tych privach, że pomyślałeś że umarła przez Ciebie?

Tylko napisz zwię,źle a nie wypracowanie na 4 strony A4.
Awatar użytkownika
romario33
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv:

po prostu jak ktos przez 8 miesiecy udaje ze nie zyje, nie odpisuje, nie loguje sie zero znaku zycia i zostawia w biedzie i chorobie 2ga osobe która z żalu i obwiniania sie o śmierć kogos kto jest dla niego bardzo wazny niszczy sobie zycie to chyba slaby z niego przyjaciel niestety :( i nie ma sie co dziwic ze moglem pomyslec ze jej choroba tez byla wymyslona skoro udawala ze nie zyje.. :(( ja tez wrozka nie jestem niestety echhhh !!! napisalem tamten post zanim ja zobaczylem na wlasne oczy !! tylko na podstawie zdjecia profilowego gdzie wygladala na mega zdrowa !!!! a profil założony byl w terminie jak akurat znikała bo tak miala komentarze na nim echhhh i jak ja mam wierzyc pozniej w cokolwiek??? ten nieszczęsny pierwszy kłamliwy post na jej temat byl napisany w mega rozgoryczeniu opisanym w wypracowaniu powyzej dla faktycznie zainteresowanych i nie przedstawial prawdziwego opisu Skorpionki !! nie ma obaw juz nie bede uprzykrzal jej zycia !!! przepraszam Ja po prostu naprawdę z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!! :heart: bo niepowinienem byl wiem dobrze i zaluje bardzooooooooooooooooooo ;((( ale to wszystko wyniklo ze zwyklej niewiedzy i rozgoryczenia... ale tak jest jak sie przecież swojemu przyjacielowi, powiernikowi, człowiekowi na którego zawsze mogła liczyć kłamie i udaje ze sie nie żyje i wbija noz w serce :(((((((((( wtedy jest wszystko w porzadku jak przez 8 miesiecy umiera i sie obwinia tez w chorobie :( a pol SU wie ze transmituje za wyjatkiem mnie sie okazuje.. w pyte.... tak sie nie robi i tyle w temacie... przykro mi i tyleeeeeeee ;( i naprawde przepraszam za to!!!! wystarczyło powiedzieć normalnie ze zyjesz i o co chodzi a nie sciemniac echhhh i niebylo by tego wszystkiego ;( naprawde ja znikam i nie zawracam glowy nikomu.. na SU mam wyjebane a Oli zycze z calego serca jak najlepiej i Ona bardzoooo dobrzeeeeeeee o tym wie !!!!!!!!!!!!!!!!! :heart: i wie dobrzeeeeeeeeeeeee jak wiele dla mnie znaczyla... :(( dziekujeeeeeeee i jeszcze raz przepraszam bardzooooooooooo aniolku za wszystko... ;( i znikammmmmmmmmm czas na mnie bo szkoda slow nawet... tak mi przykro.... ;( wszystkiego co najlepsze naprawde Aniolku cudowny zebys byla zdrowa i szczesliwa!!!!!!! wez sie nie przejmuj tym prosze :*****
Kdmdkbnn987

Szukanie przyjaciół na portalu na którym kobiety szukają jeleni do wydymania na hajs poprzez zaprzyjaźnianie się z nimi i udawanie, że zależy im na czymś innym niż wydymanie ich na hajs to ogólnie słaby pomysł... Aczkolwiek znałem jednego usera, miał nick "MSM" któremu udało się odnaleźć prawdziwych przyjaciół tutaj, może napisz do niego to da Ci kilka porad na przyszłość żebyś znowu nie tracił 8 miesięcy w biedzie i chorobie
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

3 miesiące w kryminale a ja płakałem za nia bo myślałem ze nie żyje zamiast za swoja dziewczyna ze tęskni !

Jak mogłeś to zrobić własnej dziewczynie?????! Ona tak bardzo za Tobą tęskniła, a Ty w tym czasie, zamiast płakać za Nią, bo tęskni za Tobą, to płakałeś za jakąś Skorpionką z internetu. :(((((((((((( Tak się nie robi własnej dziewczynie!!!!!!!!!!!!! Bardzo nieładnie postąpiłeś, bo Twoja dziewczyna powinna być dla Ciebie najważniejsza pod Słońcem i na całym świecie, że o wszechświecie nie wspomnę. Bardzo ją musiałeś zranić, że zamiast za Nią, bo ona tęskni, to płakałeś za inną kobietą!!!!! Tak się po prostu nie godzi! :(((((((((( Skorpionka na pewno tak nie tęskniła, bo nie udawałaby martej, a Twoja dziewczyna w tym czasie była jak najbardziej żywa i tylko tęskniła, tęskniła i tęskniła... Tak bardzo za Tobą tęskniła, a Ty cooooooooooo????!!! Nawet za nią nie zapłakałeś, tylko o innej myślałeś!!!!!!!!!! :((((((((( Jestem bardzo smutny i rozczarowany. :((((((( To jest nieludzkie!!!!!!!! Jak facet może nie płakać za swoją dziewczyną, bo ona tęskni, a płacze za internetową ułudą, która na dodatek przez 8 miesięcy nie daje znaku życia...... Myślałem, że jesteś inny!!!!!! :((((( A tu okazuje się, że jesteś baaaaaaardzoooooo niedobry!!!!!!! :(((( No jak mogłeś to zrobić swojej dziewczynie..... jak mogłeś płakać za inną, kiedy to właśnie Twoja dziewczyna za Tobą tęskniła..... Na pewno od zmysłów odchodziła, a Ty w tym czasie płakałeś za inną! :((((( Nie potrafię tego zrozumieć! Tak robi tylko potwór! :(((( Powinieneś przeprosić własną dziewczynę, że za Nią nie płakałeś, kiedy Ona za Tobą tęskniła, bo wolałeś płakać za inną, która Ci nawet życzeń na Nowy Rok nie złożyła. Powinieneś błagać na kolanach swoją dziewczynę, żeby Ci wybaczyła te miesiące tęsknoty, podczas których Ty w ogóle za nią nie płakałeś, bo zajęty byłeś płaczem za inną. :((((((((( Tą, która nawet nie zdała egzaminu na przyjaciółkę! Jak mogłeś tak nikczemnie postąpić??! Nie płacze się za inną, podczas, gdy Twoja dziewczyna tęskni za Tobą!!!!! :((((((((( Płacze się za swoja dziewczyną, bo to przecież Ona tęskni, a nie ta, która nie tęskni, bo udaje martwą i nie składa nawet życzeń na Nowy Rok. :((((( Musisz sobie uświadomić, kto jest dla Ciebie ważniejszy........ Czy ta, która tęskni, a Ty za Nią nie płaczesz, bo płaczesz za inną........ Czy ta, która nie tęskni, bo udaje, że Jej nie ma i nie składa życzeń, nie wygląda na chorą i martwą, a kasuje konto, a Ty za nią płaczesz, bo nie płaczesz za Swoją dziewczyną, za którą powinieneś płakać, bo Ona przecież tęskni! :((((((( Im dłużej się nad tym wszystkim zastanawiam, to dochodzę do wniosku, że Twoje postępowanie wobec własnej dziewczyny jest nikczemne i woła o pomstę do nieba! No jak można, no jak można....... nie płakać za swoją tęskniącą dziewczyną, kiedy ona cała jest tęsknotą, a płakać za jakąś internetową Skorpionką, która wyraźnie ma Cię tam, gdzie Słońce nie dochodzi i nawet nie pomyśli o tęsknocie za Tobą, a Ty właśnie za nią płaczesz, zamiast za swoją dziewczyną, która to, jak była już wyżej mowa - tęęęęskniiiiii, tęęęęęęęęęęskniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i tęęęęęęęskniiiiiiiiiiiiiiiiiiii. :((((((((((((((((((((((((((( Nie wyobrażam sobie sytuacji, kiedy to ja bym wolał płakać za inną, która nie tęskni, niż za tą, która by tęskniła! To jest jakieś, chore, wynaturzone i nielogiczne!!!!! Płacze się za swoim i tęskniącym, a nie za obcym, nieosiągalnym i nietęskniącym! KONIEC, KROPKA, TAK MUSI BYĆ! I NIE CHCĘ SŁYSZEĆ, ŻE JEST INACZEJ!
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

Świerk chyba popłynąłeś z emocjami lepiej niż Piękniś :)
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

A tak mnie jakoś poniosło, wprawiam się już przed Walentynkami. ;) :mocking:
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

O esu co tu się odstawia. Kolego Piękniś, szczerze, brutalnie Ci powiem, że też bym przed Tobą spieprzała gdzie pieprz rośnie. To taki lekki emocjonalny stalk co ty wyprawiasz. Dziewczyna najwidoczniej chciała sie od Ciebie/innych odciąć i tyle, co to są za pierdoły, że ona Cię oszukala? No bez jaj, to portal z kamerkami a nie jakies lovestoryy show. Co to sa za durne gadki że zostawiła Cię w biedzie i chorobie? Co wyście ludzie powariowali już całkiem? Ja rozumiem, można mieć znajomych na portalu na forum, baa można mieć nawet przyjaciół, ale takie akcje mi się w głowie nie mieszczą. Publikowanie takich skrajnym postów przez Ciebie pokazuje jedynie, że jestes niestabilny emocjonalnie, nachalny z tymi przeprosinami a nawet powiedziałabym wkurwiający.

Zawsze powtarzam, że wdawanie się z modelką w zbyt bliskie relacje nie skutkuje niczym dobrym. Im dziewczyna zachowuje sie bardziej profesjonalnie, tym szybciej będzie sie pozbywac takich popieprzonych zakochańców. Mniej problemów, mniej potencjalnych stalkerów więcej swobody.

Checie miłosci to idzcie sobie szukać jej na jakies randeczkowe portale, jest tego od groma. Na showupie się trzepie hajs, robi pokazy, pokazuje show ,zabawe a nie jakieś pierdolety o miłostkach.
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj
Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
beznadzieja
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 80 razy
Podziękowano mu: 147 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

dokladnie sie z Toba zgadzam Świerk!! ale tak jest jak człowiek nic nie wie.. :( i martwi sie o druga osobe i ze ktos mógł umrzeć przez niego i bardzoooooooo sie tym obwinia !!! bo ciężko napisać przez tyle czasu ze sie zyje tylko nic wiecej !!!! .. to przez 8 miesiecy rosnie w czlowieku taka flustracja ze pozniej jest taki efekt jak ten nieszczęsny, bezpodstawny i nieprawdziwy pierwszy post napisany właśnie pod presja tych emocji :(( !!! za który przepraszam z calego sercaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! :heart: bo gdy go pisalem bylem przekonany ze nie mowi prawdy o swojej chorobie ;((( jest mi przykro ze tak zrobiłem naprawdę !!! i kolejny raz PRZEPRASZAM SKORPIONKE z calegoooooooo sercaaaaaaaa za bezpodstawne oskarżenia !!! 8 miesiecy nie znania prawdy tylko wyobrażania sobie w glowie co sie moglo stac tez zadzialalo niestety :( człowiek naprawdę nie wie w co ma wierzyć po takim czasie i w takich okolicznościach.. :( dlatego z glupoty napisałem tego niemiłego nieprawdziwego !!! i nieszczęsnego posta od którego sie zaczęła ta cala dyskusja !! echhhh żałuje bardzooooooo ze moglem jej nie wierzyć w to ale jak usłyszałem po takim czasie ze na SU transmisje robi i zobaczyłem konto ktore ma od kwietnia gdzieś.. od kiedy dla mnie zniknęła prawie :( i zobaczyłem zdjęcia jak sie fajnie bawi to przestałem wierzyć jej w cokolwiek po prostu ;( przepraszammmmmmm Cie Skorpionko ze zwątpiłem... echhh ;(((( wystarczyło jedno zdanie od niej ze zyje i i jest bezpieczna !!! i nie miałbym żadnych wątpliwości wtedy i nie obwiniałbym sie tyle czasu i nie robiłbym ani nie wypisywałbym później żadnych głupot za które mi wstyd po prostu i jeszcze raz ostatni przepraszammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Skorpionke !!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo poprostu nie znalem prawdy wtedy a w zasadzie w nia zwątpiłem !!! ;(( i dlatego tak nieprawdziwie o niej napisałem w pierwszym poście ;((( i dlatego tak przepraszam i proszę caly czas ja o zrozumienie i wybaczenie !!!!! mam nadzieje ze kiedyś mi przebaczy a ja musze zniknąć po prostu !!! i teraz spróbować naprawić to co zepsułem przez swoja glupote w realu :(( jest mi przykro po prostu z tego wszystkiego ze tak sie stalo :((
nie bylo by tego całego nieporozumienia gdyby bylo odrobinę szczerości !!! i gdybym wiedział ze Skorpionka żyje i nic jej nie jest !!! bo naprawdę sie o nia zamartwiałem na śmierć !!! przepraszam ze byla az tak ważna osoba dla mnie przykro mi... zawsze prosiłem przede wszystkim o o szczerość i mówienie mi po prostu jak jest !!!!!! ale coz...
takze mam nadzieje ze teraz latwiej ludzia bedzie zrozumieć moje niepotrzebne emocje...

na tym koncze juz naprawdeeeeeeeeeeeeeeee!!! PRZEPRASZAM za moja pomylke i nieprawdziwego posta pisanego pod wpływem mega emocji spowodowanych moimi przeżyciami :( i proszę tylko o zrozumienie.. nic wiecej... dziekuje wszystkim i naprawdę ja juz nie mam zalu do Skorpionki!!!!!!!!!!!!!! miala pewnie swoje powody zeby tak zrobic.. ale wystarczylo zwyczajnie napisac !!! i tak naprawdę jestem megaaaaa szczesliwy ze Skorpionka zyje i moge w koncu odetchnac i zając sie swoim zyciem!! życzę jej z całego serca jak najlepiej!!!!!!!!!! zeby byla zdrowa i szczesliwa i wszystko zawsze układało sie po jej myśli tak jak chce i żeby nic złego sie juz jej nie przytrafilo !!!!!!!! i Ona bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawe bo wie jak bardzo jestem za nia sercem i zawsze bylem i mimo wszystko bede zawsze!!!

dla mnie temat zamkniety!! dziekuje i zegnam...............

swierk dzieki za pokazanie skad wzięły sie te moje chore emocje i niepotrzebny zal !!! bo gdybym wtedy znal prawdę napewno bym płakał za Osoba dla której faktycznie cos znaczę zamiast niepotrzebnie sie obwiniać i martwic tyle czasu i o to tylko chodzi !!... a wystarczyło napisać jedno zdanie dosłownie po prostu przez 8 miesiecy ze zyje ale "przyjaciele" na tyle nawet nie zasłużyli niestety.... :(( tyle!!!
Kdmdkbnn987

PoprzedniaNastępna