Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Mi również o tej samej godzinie zrealizowali. No to teraz się tylko modlić żeby doszły na konto :)
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Puścili mi 11.33 i już mam na koncie, miłego weekendu laski :D
ING
Digi


modlicha pisze:Zlecili o 11:31 ;) nic im nie nawala. Na pewno nie jest to akcja sprzed kilku miesięcy. Ja robię same grupowe od kilku miesięcy i mam przelew w każdy poniedziałek środę i piątek. Nigdy się nie spóźnili od tego czasu. Trzy razy w tygodniu wypłacam i trzy razy w tygodniu otrzymuje normalnie pieniążki na konto. Tego samego dnia w którym realizują. Jak zrealizują przykładowo o 11:30 to o 14-15 mam już na koncie. Ostatnio zlecili koło 10 i po 20 minutach miałam.. :unsure: Alior bank.


U mnie też już na koncie ;) PKO BP
kamchm9578


ok... cos ciekawego sie dzieje z tymi przelewami. przychodza natychmiastowo z dotpay. przypuszczam, ze kazda z Was powinna miec juz na koncie (o ile Wasz bank przyjmuje natychmiastowe przelewy)
Awatar użytkownika
Stormy
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:35
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: <3
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja zawsze mam a dziś nie mam w zrealizowanych ktoś tak ma
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja też już miałam do południa przelew :D
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kasia85 pisze:Mi również o tej samej godzinie zrealizowali. No to teraz się tylko modlić żeby doszły na konto :)

Masz kochana ? Bo ja nie !!!!
Awatar użytkownika
ingunia
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 23 maja 2016, 15:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie mam. Zrealizowali o 11:31 natomiast pieniędzy do teraz nie mam na koncie. Ostatnio była taka sama sytuacja. O ile mi odpisali i poprosili abym podał dane i kwotę do zwrotu - a potem zwrócili mi te żetony na konto SU, to po drugim zleceniu ta sama sytuacja i przelew wisi w powietrzu, natomiast oni mnie od dwóch dni olewają i nie odpisują na moje maile.

Dziewczyny, która z Was ma jeszcze taką samą sytuację, że przelew wisi w zrealizowanych a pieniędzy na koncie nie macie??? Piszcie tutaj wszystkie
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kasia85, najlepiej skontaktuj się z bankiem, czy były jakieś odrzucone przelewy, zwłaszcza jeśli podałaś nieprawdziwe dane.

Pytanie do dziewczyn, czy Wasze banki prosiły Was o oświadczenie o statusie CRS/o rezydencji podatkowej?
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Nie podawałam nieprawdziwych danych! Podaję zawsze te same dane. W tym wypadku również podałam prawidłowe dane jednak SU mi napisał, że moje dane były pewnie nieprawidłowe. Jakim cudem, skoro sprawdzam wszystko zawsze 500 razy i w tym wypadku też podałam dobre dane?

To pewnie u nich leży problem. Znowu mają coś z panelem wypłat i teraz będą kręcić. Mi od dwóch dni nie odpisują bo pewnie nie wiedzą co odpisać, bo sami nie wiedzą co robić.

Ja nie mam Dotpay w moim banku (Bank Spółdzielczy) dlatego przelewy po realizacji nie przychodzą mi jak innym laskom do 10 min od zlecenia, tylko muszę zazwyczaj poczekać góra kilka godzin. Jeśli przelew zlecają powiedzmy przed południem to zazwyczaj po 14 mam na koncie. Czasami później ale zawsze jest. A dziś zlecili, a pieniędzy nie mam.

Jeśli w poniedziałek te pieniądze nie dojdą na konto to znaczy, że to u nich leży problem, a nie u mnie.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kasia85 pisze:Ja nie mam Dotpay w moim banku (Bank Spółdzielczy) dlatego przelewy po realizacji nie przychodzą mi jak innym laskom do 10 min


Załóż sobie dodatkowe konto w innym banku, można to zrobić w kilka minut przez internet.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


A w jakim banku na przykład można takie konto założyć? Rozumiem, że trzeba się zgłosić potem do banku z dowodem?
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kasia85 pisze:A w jakim banku na przykład można takie konto założyć? Rozumiem, że trzeba się zgłosić potem do banku z dowodem?


na pewno alior, ing oraz mbank. konta indywidualne tylko z dowodem. firmowe dodatkowo musisz pokazac papierek z ceidg. polecam alior firmowy, z takiego korzystam i te dotpayowe przelewy ksieguja sie natychmiast od ich zlecenia. zalozenie konta trwalo 10 minut w banku.

---pisze odnosnie tego w jakich bankach na pewno realizowane beda przelewy takie jak dotpay. zakladalam konto tylko podczas wizyty w banku, takze co do zgloszen przez net to sie nie orientuje.
Awatar użytkownika
Stormy
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:35
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: <3
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie trzeba chodzić do banku, wystarczy przesłać skan dowodu i/lub zrobić przelew z innego swojego konta.

Wybierz coś sobie:
https://rekinfinansow.pl/konta-bankowe-bez-oplat/
https://www.ideabank.pl/konto-idealne
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Mam identyczna sytuacje co kasia85. Żety z poprzedniego tygodnia zwrócili (pod pretekstem, ze złe dane podane), zrealizowali ponownie w pt po 11, pieniądze znów nie dotarły. Myśle, ze w pon tez ich nie będzie na pewno :?
Awatar użytkownika
gee
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 sty 2020, 08:14
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Witam...
Mam dokładnie to samo wypłata zrealizowana 20. 01 0 11:54 do tej pory ani przelewu na koncie ani zwrotu żetonów...

Po zapytaniu wysłanym na "kontakt" (w mailu podałam wszystkie dane jakie podałam przy zleceniu wypłaty) w odpowiedzi "proszę podać dane jakie podała Pani do zlecenia wypłaty" - odpisałam w ciągu 2 minut to było 23. 01 i od tej pory CISZA !!!
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 613
Rejestracja: 25 sty 2020, 08:17
Podziękował: 308 razy
Podziękowano mu: 197 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gee pisze:Mam identyczna sytuacje co kasia85. Żety z poprzedniego tygodnia zwrócili (pod pretekstem, ze złe dane podane), zrealizowali ponownie w pt po 11, pieniądze znów nie dotarły. Myśle, ze w pon tez ich nie będzie na pewno :?

Hej hej ja tez taka sama sytuacja drugi raz pieniądze nie wpłynęły na konto ,zawsze było wszystko ok a teraz ...pisałam do nich ale cisza
Awatar użytkownika
ingunia
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 23 maja 2016, 15:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W weekend wam nie odpiszą
Digi


mam to samo...przelew ze zwróconymi żetonami nie dotarł, ale już inny tak...
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


I tutaj widać jak oni nas traktują. Zero profesjonalazimu. Każdej dziewczynie bezczelnie napisali, że podała błędne dane przy zleceniu wypłat... Już nie wspomnę, że na wiadomości w ogóle nie odpisują. A przynajmniej na dwa pytanie, które im wysłałam w czwartek i w piątek.

Wydaje mi się, że znów się przenoszą i pieniędzy nie zobaczymy dłuższy czas. Mam nadzieję, że w poniedziałek przelew dojdzie. Jeśli nie dojdzie to na 100% nie dostaniemy w tym miesiącu kasy.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości