Malaczarnaa95/_Cristal_96/Cristal_/_audigirl__/Malwina96

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
I jelonek się chyba pojawił na nodze i tyle z nowych tatsów

https://showup24.tv/_Cristal_
https://showup24.tv/profile/_Cristal_
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Transmisja z grubym facetem, z oklapłym kutasem, ,,kolega w hotelu” śmieszne.

https://showup24.tv/_Cristal_
https://showup24.tv/profile/_Cristal_
Awatar użytkownika
Norweg18
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 24 lis 2015, 11:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Szerlok Holms
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms


Szerlok Holms pisze:Na moje to nie był kolega, a klient.


Hahhahah no Ameryki nie odkryłeś, :mocking: każdy z IQ większym niż IQ orzeszka widział, że to klient naszej ulubionej rynsztokowej, o przepraszam "ekskluzywnej, jakże dostojnej i na poziomie" prostytutki. Dodajmy, że obleeeśny z ryja, spasiony i odrażający, w dodatku usilnie próbujący nie pokazać twarzy co zrobił i tak kilkukrotnie ten pan "poseł" :lol2: a co do głównej "gwiazdy" to za te 500 PLN nawet ciągnąć druta dobrze nie umie i żeby się zabrać do dzieła musi się upić prawie do nieprzytomności, trochę polewka, że dziewczyna tak głupia i nienadająca się do niczego innego w życiu niż bycie dupodajką, nawet tak prostej rzeczy nie umie zrobić porządnie :laugh3: kompletny przegryw życiowy i nieudacznik w wersji damskiej, kto płaci tyle hajsu za tak marną divę? :blink: nie dziwię się już, skąd w tej "dziewczynie" tyle kompleksów :lol2:
Awatar użytkownika
Obserwator
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2020, 16:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:
kotquee pisze:Kiedyś Malwina mi się podobała jak nie miała tylu modyfikacji co teraz

Hehe to "kiedys" to bylo jakies 3 miesiace temu, kiedy to napisales swoje dzielo wychwalajace Malvine pod niebiosa :biggrin: Chyba najwieksza "modyfikacja" od tego czasu to to ze dala Ci bana :lol:


Dobrze napisałem to ch* ci chodzi.
Ten post co pisałem, nie był z tym powiązany czy ona mi się podobała czy nie.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


komin pisze:
kotquee pisze:Kiedyś Malwina mi się podobała jak nie miała tylu modyfikacji co teraz

Hehe to "kiedys" to bylo jakies 3 miesiace temu, kiedy to napisales swoje dzielo wychwalajace Malvine pod niebiosa :biggrin: Chyba najwieksza "modyfikacja" od tego czasu to to ze dala Ci bana :lol:


No jak dla ciebie lata to są miesiące to spoko.
Mogłeś sobie darować ten post i sprawdzić chociaż datę napisania mojego postu o Malwinie czyli (21 wrz 2019, 17:39) ehh :roll:
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Szerlok Holms, z tego co widziałem na głównej, to typ trochę podobny do josego XD
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Obserwator pisze:
Szerlok Holms pisze:Na moje to nie był kolega, a klient.


Hahhahah no Ameryki nie odkryłeś, :mocking: każdy z IQ większym niż IQ orzeszka widział, że to klient naszej ulubionej rynsztokowej, o przepraszam "ekskluzywnej, jakże dostojnej i na poziomie" prostytutki. Dodajmy, że obleeeśny z ryja, spasiony i odrażający, w dodatku usilnie próbujący nie pokazać twarzy co zrobił i tak kilkukrotnie ten pan "poseł" :lol2: a co do głównej "gwiazdy" to za te 500 PLN nawet ciągnąć druta dobrze nie umie i żeby się zabrać do dzieła musi się upić prawie do nieprzytomności, trochę polewka, że dziewczyna tak głupia i nienadająca się do niczego innego w życiu niż bycie dupodajką, nawet tak prostej rzeczy nie umie zrobić porządnie :laugh3: kompletny przegryw życiowy i nieudacznik w wersji damskiej, kto płaci tyle hajsu za tak marną divę? :blink: nie dziwię się już, skąd w tej "dziewczynie" tyle kompleksów :lol2:



Nie ma to jak założyć specjalnie konto aby dodać post ważne,że Ty jesteś przystojny, i kurwa wgl ,,najlepszy'' w chuj;D. Chodzący ideał;D a Co do tego czy sie nadaje czy tez nie kto kurwa nie Ci to oceniać;D. Bo tobie żadna by nie obciągneła nawet za majątek... Jesteś trolem siedzącym za monitorem, któremu zostaje tylko walenie i nic więcej;D. Taki z Ciebie kozak;D
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 13:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kotquee pisze:
komin pisze:
kotquee pisze:Kiedyś Malwina mi się podobała jak nie miała tylu modyfikacji co teraz

Hehe to "kiedys" to bylo jakies 3 miesiace temu, kiedy to napisales swoje dzielo wychwalajace Malvine pod niebiosa :biggrin: Chyba najwieksza "modyfikacja" od tego czasu to to ze dala Ci bana :lol:


No jak dla ciebie lata to są miesiące to spoko.
Mogłeś sobie darować ten post i sprawdzić chociaż datę napisania mojego postu o Malwinie czyli (21 wrz 2019, 17:39) ehh :roll:

Ojej... faktycznie sie pomylilem AZ o miesiac :P czyli napisales posta rowniutkie 4 miesiace temu... no to faktycznie sa juz LATA TEMU :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
kotquee pisze:
komin pisze:
kotquee pisze:Kiedyś Malwina mi się podobała jak nie miała tylu modyfikacji co teraz

Hehe to "kiedys" to bylo jakies 3 miesiace temu, kiedy to napisales swoje dzielo wychwalajace Malvine pod niebiosa :biggrin: Chyba najwieksza "modyfikacja" od tego czasu to to ze dala Ci bana :lol:


No jak dla ciebie lata to są miesiące to spoko.
Mogłeś sobie darować ten post i sprawdzić chociaż datę napisania mojego postu o Malwinie czyli (21 wrz 2019, 17:39) ehh :roll:

Ojej... faktycznie sie pomylilem AZ o miesiac :P czyli napisales posta rowniutkie 4 miesiace temu... no to faktycznie sa juz LATA TEMU :biggrin:


Dobra, brawo ty :good3: zmęczenie daje się we znaki :shock2: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Chcemy tylko wiedzieć ile zapłacił ten pasztet któremu ssalas ?
Awatar użytkownika
Norweg18
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 24 lis 2015, 11:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kolegę widzę bardzo to interesuje bo nie dość,że na priv pytałeś to i tutaj xD beka :laughingnew:
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 13:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kolega chyba też by chciał odwiedzić i nie wie, czy może poczynić to ze środków własnych czy musi dzwonić do Bociana po kredyt :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


jprdl, czy taka informacja ile jest potrzeba do analizy, czy mnie stać ? czy do przemyśleń typu, mogłem zagadać na czacie i też bym za X poruchał :) to trzeba mieć życie erotyczne o częstotliwości odstępów liczonej w latach żeby się takimi rzeczami interesować.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Do Magnetycznej ostatnio koleś napisał, że niedługo ma urodziny i zażyczył sobie, żeby ONA przyjechała DO NIEGO (NA JEJ KOSZT) i zatańczyła dla niego stripa ZA DARMO więc w kwestii życia seksualnego Januszy chyba nic mnie już nie zdziwi :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Wydziarana96 pisze:Nie ma to jak założyć specjalnie konto aby dodać post ważne,że Ty jesteś przystojny, i kurwa wgl ,,najlepszy'' w chuj;D. Chodzący ideał;D a Co do tego czy sie nadaje czy tez nie kto kurwa nie Ci to oceniać;D. Bo tobie żadna by nie obciągneła nawet za majątek... Jesteś trolem siedzącym za monitorem, któremu zostaje tylko walenie i nic więcej;D. Taki z Ciebie kozak;D


Hhahahah nie dość, że wygląd plastikowego worka na spermę to jeszcze móżdzek i kontrargumenty jak u 13latki, zestaw full wypas, no ale w sumie czego się spodziewać po kimś takim :laugh3: dokładnie, taka wielka beka jest z Ciebie, że aż poświęciłem te 2 minuty, żeby założyć konto, czuj się wyróżniona :heart: Na swój wygląd nie narzekam, ważne, że mojej kobicie pasuje, Twój ostatni ogier "poseł" za to przystojniak że hej, a to pewnie i tak jeden z atrakcyjniejszych klientów ;) przynajmniej nie muszę robić 50 tatuaży bez ładu i składu, żeby ktokolwiek zwrócił na mnie uwagę :lol2: swoją drogą oglądamy Cię razem z dupą, jak takie zwierzątko, małpkę w ZOO, ot taki Big Brother z życia pani lekkich obyczajów dla pośmiania się po pracy i docenienia swojego normalnego życia :laugh3: fajnie czasem popatrzeć na pijaczkę z rynsztoka z kompleksami wielkości swoich dziar, która uparcie tworzy obraz pewnej siebie królowej życia :lol2: a poza kamerą pewnie ciągła zmiana adresu, ostra depresja, na mieście spojrzenia ludzi "o, to ta k**** z showupa", samotność w chuj i kolejne litry % żeby zapomnieć o rzeczywistości :laughingnew: baw się dalej i udawaj twardą, założę się, że za parę lat będzie Magik albo sznur jak psychika siądzie :cray: PS jakbym juz musiał iść na divy, to chociaż wziąłbym taką, co zna się na fachu a nie zachlanego brudnopisa co nawet dobrze gały nie umie opierdolić, mimo że to jedyne zajęcie jakie ma w życiu :laugh3: pozdro Malwinko :air_kiss:
Awatar użytkownika
Obserwator
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2020, 16:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ech...
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Obserwator pisze:wygląd plastikowego worka na spermę

Mówienie o kobiecie w ten obraźliwy sposób uważam za wysoce niestosowne.
No ale z tego wynika dobitnie że niestety nie wszyscy z nas wiedzą jak trzeba się zachowywać.
To smutne :!: :!:
Bo każdej kobiecie należy się choćby odrobina szacunku nie mówiąc tak już o ludzkiej przyzwoitości.
Ale widać gołym okiem że są wśród nas ludzie którym to obrażanie innych sprawia jakąś tam chorą satysfakcję.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


trochę niektórych ponosi z tymi mieszaniem z błotem, umoralnianiem itp. Lekkie przegięcie nawet jak na foro.

Agrax, wcześniej nie zauważyłem, ale ostatnio mocno Cię kręci poniżanie nadających tu, lub to jak ktoś inny to robi, w tym poście poza stertą obelg nie było nic merytorycznego. Więc chyba tylko spowodowało że go polubiłeś.

Na foro każdy ma prawo do każdej opinii, ale taki gówniarski hejt to nawet na tak tematyczne foro jak to nie pasuje.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Wydziarana96 pisze:Kolegę widzę bardzo to interesuje bo nie dość,że na priv pytałeś to i tutaj xD beka :laughingnew:

Jesteśmy kolegami? Fajnie ;) nie jestem twoim wrogiem, nic do ciebie nie mam. Nie jestem księdzem i wszystko w życiu wolno robić to tylko przecież seks. Po prostu nie jesteś brzydka, pamietam cię z początków, wtedy byłem bardzo aktywny, proste że to nie był twój kolega, i pytałem tylko z ciekawości ile zapłacił, jeżeli cię to obraziło to sorry. Pozdro.

https://showup24.tv/_Cristal_
https://showup24.tv/profile/_Cristal_
Awatar użytkownika
Norweg18
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 24 lis 2015, 11:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości