Straszenie prawem :)

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Straszenie prawem :)
17 gru 2018, 17:29

Ostatnio coraz więcej dziewczyn ma ten śmieszny wpis o prawach autorskich, karze więzienia i tych magicznych 10000 złotych za każdy dzień filmu w sieci.

Pomijam już jak durne są te zapisy, i nawet nie trzeba się znać na prawie żeby wiedzieć że mają taką samą wartość jak pieniądze z monopoly kiedy chcesz nimi zapłacić w sklepie.

Wiadomo że trzeba by twardych dowodów i dużego zaangażowania żeby ugrać cokolwiek w takiej sprawie (mając na myśli cokolwiek chodzi mi choćby o uznanie winy i jakieś zaiwasy albo prace społeczne)
Nie wiem czy którakolwiek dziewczyna poszła by do sądu (wyciekną jej dane, bo żaden adwokat nie utajni procesu jak oskarżony będzie tego chciał, w myśl zasady że nie ma podstaw utajnić czegoś czym się jawnie oskarżająca trudni)
Inna sprawa SU jest zarejestrowany w USA, i tam można dochodzić swoich praw na początku, a ten haker co wykradł zdjęcia celebrytek , za taką aferę dostał kilkanaście miesięcy więzienia. Kolejna sprawa że wszystkie strony z tego typu filmami są w takich miejscach że uzyskanie jakiś informacji na temat wrzucającego jest praktycznie niemożliwe.

Od jakiegoś czasu mnie to zastanawia, czy dziewczyny które to wstawiają liczą że ich widzowie są tak upośledzeni że w to uwierzą , czy same są tak głupie i myślą że ten zapis w jakikolwiek sposób je zabezpiecza i chroni.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Re: Straszenie prawem :)
17 gru 2018, 17:36

Z modelkami i aktorkami których zdjęcia upubliczniono była trochę inna sprawa, one w większości nie pokazują się nago na ekranie i uchodzą za porządne i cnotliwe, "prywatne" zdjęcia wykradzione z serwisów pokazały ich w negatywnym świetle, wiele z nich straciło lukratywne role (min. Jennifer Lawrence całkowicie straciła walutę przetargową do negocjacji z reżyserami "nigdy nie pokażę się nago - ZA ŻADNE PIENIĄDZE!" i od czasu wycieku fotek z jej wypiętym anusem już raczej nie może liczyć na specjalne traktowanie w filmach gdzie przewidziana jest nagość :) więc wysoka kara dla pana hakiera była jak najbardziej adekwatna do strat moralnych jakie zadał. A panie z Szołapa trudnią się zawodowo pokazywaniem nagości więc nie udowodnią "strat moralnych" związanych z pokazywania gołych narządów intymnych lub czynności seksualnych. Panie doskonale zdają sobie z tego sprawę i nawet nie próbują iść do sądu a wpis na profilu jest tylko idiotycznym kopiuj-wklej które ma odstraszyć tych najmniej bystrych i najbardziej bojaźliwych fanów nagrywania (czyli mniej niż 0,1% populacji).
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 410 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

17 gru 2018, 19:42

Większość pań na SU mądrością nie grzeszy i wkleja ten cytat na tej samej zasadzie, co voodoo łańcuszki na fejsie (bo przecież jak nie wyśle do 100 znajomych, to spotka ją nieszczęście). Serio wierzycie, że są świadome konsekwencji wykonywanej przez nas pracy? Czy mówimy o tych samych dziewczynach, które uważają, że jak założą ażurową maseczkę, to są anonimowe? Czy może o tych, które płaczą w wątku o przelewach?

Obawiam się, że niestety, wiele z tych lasek głęboko wierzy w to, że dostaną odszkodowanie i ustawią się do końca życia.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 135 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

17 gru 2018, 20:10

I macie trochę racji,i trochę się mylicie.Fakt,że jakaś dziewczyna występuje nago,nie znaczy,że jej nagimi filmikami,nie można wyrządzić jej "szkód moralnych".To jak słynne"he he jak można zgwałcić prostytutkę" Leppera.Problemem dziewczyn z SU jest to,że boją się prawników.Owszem,uzyskanie mitycznych 10koła za każdy dzień :D ,jest niemożliwe,bo nasz system działa inaczej,ale już danie po łapach stalkerowi/zjebowi jak najbardziej.W 2015 za stalking skazano 1018 osób, w 2016 1168 osób a w 2017 w całej Polsce zgłoszono 21 tyś spraw.Po zmianie przepisów ,stalkingiem jest już nie tylko uporczywe nękanie,ale też poniżanie czy udręczenie.Przekładając to na warunki SU,wystarczy,że jakiś typek przez kilka tygodni będzie rozpieprzał dziewczynie trans,obrażał ją,albo będzie na tyle głupi,że użyje słów-kluczy,które mogą wywołać w ofierze poczucie zagrożenia("nawet jak mnie nie ma to jestem...należysz do mnie....mogę zrobić z tobą wszystko") aby podpadać pod paragraf.Dlatego dziewczyny chcące "dojebać"prześladowcy nie powinny iść w stronę odszkodowań finansowych,tylko w poczucie "zagrożenia"Pozostaje kwestia pozyskania danych prześladowcy i namierzenia go.Nie chce mi się już rozpisywać na temat interpretacji przepisów względem zamieszkania ofiary a prześladowcy i udostępniania danych przez SU,ale bawią mnie "geniusze zbrodni",którzy z jednej strony siedzą na vpn,mają dziesiątki nicków,a od 2 lat kupują żetony ze swojego prawdziwego konta bankowego....
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Nick na ShowUp.tv:

17 gru 2018, 22:55

Szczerze, jakby na mnie trafilo, ze ktoś wywalilby moj filmik gdzie do neta z gęba, to może sie bać. Bo nie odpuścilabym, dopoki taki fagas go nie usunie. I moglabym zaplacic 1000,2000 itd. za prawnikow i 10kola, ale po to, żeby takiego gnoja uwalić. Są pewne zasady pokaz jest live, nie podoba mi się nagrywanie i nie wyrażam na to zgody. Nie mam w profilu tych pseudo straszaków ustawionych,ale owszem one takiemu Januszowi bez szkoły dadzą do myślenia, trochę sie wystraszy, i to jest taki troche na nich bat, że oni nie wiedza do czego dana dziewczyna jest w stanie się posunąć.

Zastanówcie się 2 razy zanim nagracie i umieścicie to w sieci, bo taki człek jak ja poszedłby po trupach żeby to wywalić. Znam ryzyko branży i luz,ale nie dziwcie się , że jedna z drugą nie chce pokazywać gębe jak mania nagrywania jest wszechobecna.Jak już musisz nagrywać to rób to tak żeby tej buzi nie było widać, bo wtedy chociaż kryty jesteś.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 99 razy
Podziękowano mu: 176 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

17 gru 2018, 23:31

beznadzieja pisze: Nie mam w profilu tych pseudo straszaków ustawionych,ale owszem one takiemu Januszowi bez szkoły dadzą do myślenia

Janusze ze szkołą czy bez, z obserwacji twierdze ze dobre 90% userów nie czyta profili nawet jeśli modelka napisze tam coś o sobie, to ciągle powtarzają się jakieś pytanie mimo właśnie info w profilu.
A ilu z tych czytających tak na prawdę się "przestraszy" tej notki prawnej ? Jakiś znikomy procent. Także o czym w ogóle my rozmawiamy :D
Awatar użytkownika
PedroPedritos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: D.
Nick na ShowUp.tv:

18 gru 2018, 07:27

beznadzieja pisze:Szczerze, jakby na mnie trafilo, ze ktoś wywalilby moj filmik gdzie do neta z gęba, to może sie bać. Bo nie odpuścilabym, dopoki taki fagas go nie usunie. I moglabym zaplacic 1000,2000 itd. za prawnikow i 10kola, ale po to, żeby takiego gnoja uwalić.

kwestia tego że nawet za 10 czy 100 koła możesz do niego nie dotrzeć, bo taki admin z camhores np nie odpisze na żadnego maila,
generalnie nagrywanie samo w sobie jest głupie (bo po co) nagrywają albo zakochance albo gimbaza lub życiowe przegrywy którzy dla chyba ich znanej tylko satysfakcji wrzucają to potem w net.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

18 gru 2018, 08:08

Nie no, samo nagrywanie jeszcze jestem w stanie zrozumieć, kiedy ktoś trafi np. na jakiś epicki pokaz i chce go sobie zachować na później. Ale dla siebie, za wrzucanie do neta, sprzedawanie, wymianę to bym jaja ucinał.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 47 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

18 gru 2018, 08:30

no właśnie jak ktoś chce i musi to nagrywać to już niech zachowa to na własny użytek, co komu daje to wrzucanie tego w sieć. Chęć podniesienia ego czy jak ? Zdaje sobie sprawę, że mogłabym zostać bankrutem hehe :D Jedyną opcją pozostaje wykupić full pakiet dmca i niech oni się z tym bawią.:P

Tak całkiem poważnie, to serio chamskie po prostu jest jak ktoś bezczelnie nagrywa taki pokaz,a później do neta wrzuca. Tak jak powiedziałam jeśli już musisz z jakichś bliżej nieokreślonych przyczyn to wrzucać w sieć to chociaż tą gębę zamaż, wtedy chociaż będzie domniemanie, że to jest ktoś.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 99 razy
Podziękowano mu: 176 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

18 gru 2018, 09:10

Często bywa tak, że to ludzie prowadzący jakąś krucjatę przeciwko zepsuciu. Wrzucają do neta żeby dać nauczkę, żeby rodzina i znajomi się dowiedzieli, bo wg tej osoby należy to piętnować. Coś na zasadzie tylko ja mam rację, bo moja racja jest mojsza niż twojsza, nie popieram pokazów więc będę dopierdalał tym, które to robią. Skurwielstwo najczystszej formy, ot co.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

17 sty 2019, 11:55

zwykli psychopaci ;-) na camwhores wiekszosc materiałow zahasłowanych wiec niby luz ,stulejki chca filmiki za haslo ,tylko sęk w tym że obecnie została sama grupa zawodowców których kazdy widział 200 razy na golasa , zaden rarytas jak 3-4 lata temu gdzie pojawiały sie ekskluzywy lat 18 (realne 18 nie jak obecne kurwy odmłodzone)
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Nick na ShowUp.tv:

18 sty 2019, 14:22

beznadzieja pisze:Szczerze, jakby na mnie trafilo, ze ktoś wywalilby moj filmik gdzie do neta z gęba, to może sie bać.

Nic byś nie zrobiła, nawet jak byś miała milion dolarów przygotowane, to ani ruskiego serwera byś za taką kwotę nie kupiła ani admina, co najwyżej mogła byś walczyć, i na tej walce bez odzewu by się skończyło, do twojego znudzenia.

Nie wiem pod jakim nickiem "występujesz" ale jeśli jesteś znana na SU to Twoje nagrania są bankowo w sieci, bo w sumie każda dziewczyna która regularnie odpala cam na SU, jest nagrywana.
Awatar użytkownika
Iwishyouu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Aschanteeee
Nick na ShowUp.tv:

22 sty 2019, 10:57

beznadzieja pisze:Szczerze, jakby na mnie trafilo, ze ktoś wywalilby moj filmik gdzie do neta z gęba, to może sie bać. Bo nie odpuścilabym, dopoki taki fagas go nie usunie. I moglabym zaplacic 1000,2000 itd. za prawnikow i 10kola, ale po to, żeby takiego gnoja uwalić.

"Widzę że znasz bardzo wpływowych ludzi" :P
Awatar użytkownika
chomel
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Nick na ShowUp.tv:

05 mar 2019, 13:08

beznadzieja pisze:Są pewne zasady pokaz jest live, nie podoba mi się nagrywanie i nie wyrażam na to zgody.

Ty naprawdę jesteś, aż taka naiwna? W obecnych czasach wszystko się nagrywa, czyli wszelkie transmisje live również.
Nikt się nie będzie pytał nikogo o zgodę.
Jeśli pokazujesz siebie publicznie, to licz się z tym że twoje zdjęcia lub filmy mogą krążyć gdziekolwiek w sieci (zresztą nawet prywatne nagrania przenikają często do sieci).
Poza tym nagrywanie transmisji na żywo ma również plusy dla występujących.
Mogą to zobaczyć osoby, które nigdy nie były zainteresowane seks kamerkami, a dzięki takim nagranym transmisjom mogą zmienić zdanie.
Popularność seks kamerek nie wzięła się znikąd. Wiele osób zapewne wpierw widziało nagrania takich transmisji.
Sam bym zapłacił dziewczynie w moim guście jakby zrobiła to co bym chciał. Mimo że preferuję nagrania, a nie transmisje na żywo.
Awatar użytkownika
cutss323
SU-holik
SU-holik
Twoja ulubienica z SU: cutebejbe
Nick na ShowUp.tv: cuts333

05 mar 2019, 17:40

cutss323 pisze:W obecnych czasach wszystko się nagrywa, czyli wszelkie transmisje live również.
Nikt się nie będzie pytał nikogo o zgodę.
Jeśli pokazujesz siebie publicznie, to licz się z tym że twoje zdjęcia lub filmy mogą krążyć gdziekolwiek w sieci (zresztą nawet prywatne nagrania przenikają często do sieci)

Ukazuje to tylko w jakich porąbanych czasach żyjemy.
To, że coś jest powszechne nie zawsze znaczy, że jest normalne.

cutss323 pisze:Poza tym nagrywanie transmisji na żywo ma również plusy dla występujących.

Ale nie każdy takiej reklamy sobie życzy.
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 58 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA272
Nick na ShowUp.tv: ragazzo_fresco

05 mar 2019, 22:23

cutss323 pisze:W obecnych czasach wszystko się nagrywa, czyli wszelkie transmisje live również.

W obecnych czasach rośnie procent antyszczepionkowców, czy wobec tego zasilisz grono rodziców, którzy świadomie nie będą szczepić swoich dzieci? ;)
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

06 mar 2019, 00:29

Świerk Engelmanna pisze:

W obecnych czasach rośnie procent antyszczepionkowców, czy wobec tego zasilisz grono rodziców, którzy świadomie nie będą szczepić swoich dzieci? ;)

No właśnie z tym co do tego czy świadomie to mam ogromne wątpliwości, skłaniałbym się raczej ku tezie, że 99% tzw. antyszczepionkowców
nie ma nawet ogólnego pojęcia jak funkcjonuje układ immunologiczny i na czym polega działanie szczepionek.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 379 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

06 mar 2019, 02:43

od_taaki pisze:skłaniałbym się raczej ku tezie, że 99% tzw. antyszczepionkowców
nie ma nawet ogólnego pojęcia jak funkcjonuje układ immunologiczny i na czym polega działanie szczepionek.

Jestem pewien, że 99 procent zwolenników szczepionek nie ma pojęcia jak one działają, ani jakie składniki dokładnie zawierają. A mimo to bezmyślnie szczepią swoje dzieci nie mając pojęcia o możliwych powikłaniach, czy skutkach długofalowych.
Awatar użytkownika
cutss323
SU-holik
SU-holik
Twoja ulubienica z SU: cutebejbe
Nick na ShowUp.tv: cuts333

06 mar 2019, 04:49

cutss323 pisze:
od_taaki pisze:skłaniałbym się raczej ku tezie, że 99% tzw. antyszczepionkowców

Jestem pewien, że 99 procent zwolenników szczepionek nie ma pojęcia jak one działają, ani jakie składniki dokładnie zawierają. A mimo to bezmyślnie szczepią swoje dzieci nie mając pojęcia o możliwych powikłaniach, czy skutkach długofalowych.

Panie mądry to może wyjaśnisz mi panie jak to się dzieje, że w krajach trzeciego świata gdzie brak jest powszechnego darmowego systemu szczepień ludzie umierają na choroby
o których cywilizowana część świata dawno zapomniała?
Pewnie to nie ma nic wspólnego ze szczepieniami ochronnymi?

]Ps.: Przebiłeś swoją głupotą głupotę Harda, który uchodzi za największego przygłupa tego forum.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 379 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

06 mar 2019, 05:33

Może trochę nie na temat ale trochę i w temacie - na ludzką głupotę szczepionki nie wymyślono jeszcze niestety.

https://blogsu.org
Awatar użytkownika
Gord
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 33 razy
Twoja ulubienica z SU: ­­272   
Nick na ShowUp.tv:

Następna

Wróć do ShowUp od zaplecza

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości