PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


BATMANmkr90, w dużej mierze omijam Twoje posty. Sa za dlugie i przewidywalne. Dzis jako, ze wyszło Ci względnie krótko, przeczytalam i tradycyjnie sie zawiodlam. :( Dzis u mnie bedzie długo...
Ile Ty masz lat, ze jedynym Twoimi argumentami jest to, ze Hard jest stary i nie pasuje Ci jego wyglad?
Co to znaczy, ze ktos jest stary? Do grobu juz ma sie szykowac, bo Tobie sie nie podoba jego wygląd ? Ty rodziny nie masz? Nikt Ci sie nie starzeje wsrod bliskich? PKurwa jakim trzeba byc niedojrzalym dzieciakiem, aby jedyna rzeczą o jakiej sie pierdoli, to wiek, wyglad i komentowanie ubioru...
Wszyscy bedzieny kiedys starzy- oby! Tobie tez tego zycze i zycze Ci aby ludzie widzieli w Tobie cos więcej niz tylko pomarszczoną buzie.
Komentowanie ubioru... Serio? Ludzie maja różne zycie, rozne sytuacje ich kształtują i akurat dopierdalanie sie do tego jaki maja gust i co zakladaja na dupe jest dziecinne. Ma dla Ciebie takie znaczenie co Hard na siebie wklada? Chce nosic to co nosi, ok. Moze Ci sie to nie podobac czy komukolwiek innemu... Ale wytykanie mu za kazdym razem, ze chujowo, to trochę bez sensu. Tez czasen cos mi sie u kogos nie podoba-to normalne. Ja wtedy po cichu w duchu sobie myślę 'no nieładna ta koszula, nieladna', ale kim ja jestem zeby temu komus powiedzieć "ej, idz sie przebierz, bo chujowo wygladasz"...
Chcesz sie czepiac-ok. Niech to będzie konstruktywne a nie tylko pociski po tym jak on wyglada i jaki nie jest stary. Kurwa tak to dziala, wszyscy sie starzejemy. Nie wiem jak bede wyglada za 30 lat... Nie wiem czy bede miala pomarszczona buzie, czy nie bede chorowala i to zniszczy moje ciało, czy posiwieje wczesniej czy pozniej...
Hard czasem jak cos palnie glupiego i ktos zwroci uwage na to, to nie walczy jak lew, ze wcale tak nie było. Ale badzmy konstruktywni a nie tylko skupiajmy sie jakie Hard kupuje buty...Sama nie raz pisalam mu, ze cos glupiego powiedzial czy zrobil, i ja bym tak nie zrobila. Nie uwierzysz, nigdy na mnie nie naskoczyl i nie zmieszal mnie z blotem z tego powodu...
Oby Twoje podejscie bylo stworzone na potrzeby forum. Jesli jestes taki realnie i tak oceniasz ludzi, to niefajnie. W chuj niefajnie!
Obys na stare lata wygladal jak mlody bóg, bo nie wiem czy sam bedziesz potrafił zniesc swoje starzejące sie ciało.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna pisze:BATMANmkr90, w dużej mierze omijam Twoje posty. Sa za dlugie i przewidywalne. Dzis jako, ze wyszło Ci względnie krótko, przeczytalam i tradycyjnie sie zawiodlam. :( Dzis u mnie bedzie długo...
Ile Ty masz lat, ze jedynym Twoimi argumentami jest to, ze Hard jest stary i nie pasuje Ci jego wyglad?
Co to znaczy, ze ktos jest stary? Do grobu juz ma sie szykowac, bo Tobie sie nie podoba jego wygląd ? Ty rodziny nie masz? Nikt Ci sie nie starzeje wsrod bliskich? PKurwa jakim trzeba byc niedojrzalym dzieciakiem, aby jedyna rzeczą o jakiej sie pierdoli, to wiek, wyglad i komentowanie ubioru...
Wszyscy bedzieny kiedys starzy- oby! Tobie tez tego zycze i zycze Ci aby ludzie widzieli w Tobie cos więcej niz tylko pomarszczoną buzie.
Komentowanie ubioru... Serio? Ludzie maja różne zycie, rozne sytuacje ich kształtują i akurat dopierdalanie sie do tego jaki maja gust i co zakladaja na dupe jest dziecinne. Ma dla Ciebie takie znaczenie co Hard na siebie wklada? Chce nosic to co nosi, ok. Moze Ci sie to nie podobac czy komukolwiek innemu... Ale wytykanie mu za kazdym razem, ze chujowo, to trochę bez sensu. Tez czasen cos mi sie u kogos nie podoba-to normalne. Ja wtedy po cichu w duchu sobie myślę 'no nieładna ta koszula, nieladna', ale kim ja jestem zeby temu komus powiedzieć "ej, idz sie przebierz, bo chujowo wygladasz"...
Chcesz sie czepiac-ok. Niech to będzie konstruktywne a nie tylko pociski po tym jak on wyglada i jaki nie jest stary. Kurwa tak to dziala, wszyscy sie starzejemy. Nie wiem jak bede wyglada za 30 lat... Nie wiem czy bede miala pomarszczona buzie, czy nie bede chorowala i to zniszczy moje ciało, czy posiwieje wczesniej czy pozniej...
Hard czasem jak cos palnie glupiego i ktos zwroci uwage na to, to nie walczy jak lew, ze wcale tak nie było. Ale badzmy konstruktywni a nie tylko skupiajmy sie jakie Hard kupuje buty...Sama nie raz pisalam mu, ze cos glupiego powiedzial czy zrobil, i ja bym tak nie zrobila. Nie uwierzysz, nigdy na mnie nie naskoczyl i nie zmieszal mnie z blotem z tego powodu...
Oby Twoje podejscie bylo stworzone na potrzeby forum. Jesli jestes taki realnie i tak oceniasz ludzi, to niefajnie. W chuj niefajnie!
Obys na stare lata wygladal jak mlody bóg, bo nie wiem czy sam bedziesz potrafił zniesc swoje starzejące sie ciało.


Powiem tylko WOW :good:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666 pisze:Np to robienie ze srogiego bożyszcza całego forumka tylko dla tego że jest bardziej NORMALNY od spajka.


Bez spiny Hard, ale zabrzmiało to jakbyś miał żal o to że kolo był u Pauli, tak samo miałeś za złe że nagle wszystkie laski gloryfikują Piwo jak rzucił na stół 100 koła. Zdaję sobie sprawę że dla Ciebie z Twoim paradoksalnie zdrowym (co akurat na SU się nie sprawdzi) podeściem do życia, facet powinien być szanowany przez kobietę, jeśli mają jakiś kontakt nawet wirtualny, rozmawiają, znają się dłuższy czas itp, w takim świecie taki uprzejmy i miły facet by był przez kobiety postrzegany lepiej, ale to jest SU, tu sypniesz kasą i panny Twoje, jestem się w stanie założyć że rzucając (przyjmijmy już te legendarne) 10k umówisz się na spotkanie z paroma nadającymi z SU, żeby spotkać się z niektórymi wystarczy nawet dłuższy czas pogadać, ale jak gadasz z dziewczyną to nie najeżdżaj na innych jej widzów bo wtedy brzmisz jak stalker. Nie bierz tego co napisałem do siebie, przytoczyłem Twój cytat, miałem na myśli jednak szerszy kontekst ale ładnie mi się to spinało.

Więc proszę nie pisz że wyjechałem z psychoanalizą (bo to chuj nie psychoanaliza), zaczynając co drugie zdanie od "ale" i pisząc na końcu że to pewnie dlatego że nie rucham czy coś w ten deseń :)

Sasiedzi pisze: knur

Sasiedzi pisze: knur podobny do lex

Sasiedzi pisze:cały knur razem

Sasiedzi pisze:knurem jebanym

Sasiedzi pisze: Po knurach to już nie rucham


Spajki starzczy, wszyscy zrozumieliśmy że klasyfikację wieprzowiny masz opanowaną :)

Sasiedzi pisze:
Tak od knura dla jasności to jestem sto razy przystojniejszy. Nawet knur sie ubrac nie potrafi żenada pl


myślisz że na heteroksualnym forum gdzie jest 90% mężczyzn kogoś obchodzi jaki jesteś przystojny ? i oczywiście musiałeś znowu się pochwalić znajomością wieprzowiny

BlackMidnightAngel_ pisze:Buahahaha o wiele przystojniejszy?
No żart tego roku w Twoim wykonaniu!

początek roku, ma szansę to jeszcze przebić ;)

BlackMidnightAngel_ pisze:Nie da się go nie polubić

Hard go chyba nie polubił :laugh3:

Sasiedzi pisze:ty kurwa jestes w skali 6 do 10 więcej botoxu sobie wszykuj, Teraz to sie obracam 100 razy ładniejszymi

rozpisze mi ktoś na to wzór skróconego mnożenia, bo co bym 100 razy ładniejszymi nie mnożył to mi po za skalę do 10 wychodzi :)

Sasiedzi pisze:Zal mi sie zrobiło jej w hotelu i to był moj blad wyłącznie. ...... Wypierdalaj z mojego zycia tępa kurwo razem z tym knurem jebanym za dwa grosze zygam na was

przerabiamy to już po raz n-ty, kolejny sezon "miłości bez przyszłości" można uznać za rozpoczęty,
Spajki, przecież to Ty do niej na SU przychodzisz, to Ty do niej piszesz, po prostu przestań i nie będzie jej w Twoim życiu, to kurwa nie jest fizyka kwantowa żeby się nad tym spuszczać tyle czasu.

Sasiedzi pisze:Tez w grudniu ta kurwe przeruchalem
BlackMidnightAngel_ pisze:Że co Ty kurwa zrobiłeś?

nie wiem jaka jest prawda i mnie to nie obchodzi, ale po tym ile razy nie wykorzystałeś szansy, to nawet jak teraz to zrobiłeś to Pauli "nie" jest tu bardziej wiarygodne, sorry.

ps, za miesiac walentynki więc wtedy wróci miłość u Spajka i będziemy mieli kolejny zwrot akcji, po którym może poznamy inne bardziej wymyślne nazewnictwo trzody domowej rodzaju męskiego.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Sasiedzi pisze:Klamac to ty potrafisz zjebana kurwo



Spajki weź już skończ w kółko to samo cięgle tylko kurwo i kurwo, zmień słownik w telefonie idź na "modelki" i w końcu poruchaj. Nadmiar spermy szkodzi Ci na mózg jeśli go masz.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nazywam zeczy po imieniu kim jest ten szlauf wobec ciebie. Kurwi sie z kazdym Kto zapłaci. Walentynki dla kurwe nie obowiązują jak by co płacisz i ruchasz tana zezowata kurwa z pgru
Sasiedzi




Sasiedzi,
Jpdl spajki tego nie da się czytać.
Ileż razy już tutaj to przerabialiśmy a ty ciągle byłeś, jesteś i pewno jeszcze długo będziesz w czarnej dupie.
Jak masz jaja to skończ już ten żałosny cyrk bo wszyscy to przedstawienie już kilka razy widzieli i czytali.
A ty ciągle to samo jak ci tak ona nie pasuje to po chuja o tym ciągle piszesz,żalisz się, szukasz pocieszenia,atencji czy może tak robisz jej FEJM.
No chyba że faktycznie coś tam w twojej główce nie styka i to jest silniejsze od ciebie :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Żeby kurwa tobie cos nie stykało. Jak ciebie potraktowała wypierdolila ciebie już a ty będziesz dalej ja przeraszal kurwa
Sasiedzi




Sasiedzi pisze:Żeby kurwa tobie cos nie stykało. Jak ciebie potraktowała wypierdolila ciebie już a ty będziesz dalej ja przeraszal kurwa


Ty byłeś wypierdalany 1536 razy i KURWA ciągle wracasz jak bumerang :lol2:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:






Na palcach jednej ręki można by policzyć...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Taaa widzę kolejna para kogucików :laugh3:
Wcześniej były spory o koszule teraz czas przeszedł na liczbę banów.
Aż strach pomyśleć co będzie dalej.
Ten temat staje się coraz to bardziej żałosny. :shock2:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Żałosny on był od samego początku. Temat jest pokazem tego o przedstawia ten szlauf
Sasiedzi




Spokojna
Widzisz, gdybyś nie była przyzwyczajona do czytania wyłącznie sms-ów i reklam na bilbordach, to być może w moich poprzednich postach zauważyłabyś przyczynę takiego pisania.
I wypraszam sobie!!! Nie przypierdoliłem się tylko to wyglądu! :nono:
Przede wszystkim, muszę cię uprzedzić, że możesz nie doczytać do końca, skoro masz takie problemy z czytaniem.
Jestem zszokowany twoim poziomem inteligencji „wszyscy się starzejemy”. Odkrywcze, pewnie dzieci w klasie wyzywają cię od kujonek?
Próbowałem z nim kiedyś wymienić parę zdań(tu na forum), posługiwałem się przy tym cytatami, dociekałem jego toku rozumowania, dlaczego napisał w ten sposób a nie inny i czy ma cokolwiek na poparcie swoich słów. Na spokojnie, pełna kultura… no zdziwiłabyś się! :yes4:
Jednak efekt zawsze był ten sam- zmiana tematu, miliony emot, drwienie itp.
Bał się moich pytań, nie chciał tego załatwić cywilizowaną rozmową. Nie zmuszę go do myślenia, ale szczycę się tym, że zaczął dzięki mnie zwracać większą uwagą na pisownie :thank_you2: ! Żebyś widziała jakie byki walił…
Abstrahując.
Czy mi go żal?
Ze wszech miar nie! Otwarcie nie lubię, nie akceptuję i nie szanuję osób dwulicowych i tępych jak but.
Dlaczego napieprzam na jego wygląd?
hardziu rozumie tylko „pięść i krzyk”
Kompletnie mnie nie obchodzi jak on wygląda, ty czy inna obca mi osoba też. Nie jestem powierzchowny. Jak pisałem wyżej- konstruktywna wymiana zdań z nim nie istnieje, nie pytam „a dlaczego tak sądzisz piękny hardziu?”. Celuje w coś, co go zwyczajnie zaboli: w niespełnioną miłość z Paulą, wygląd i jego głupotę. To 3 główne filary mojego komentarza, na jego jakiś komentarz(jeżeli mi się szczególnie nie spodoba). Z tym ostatnim się niestety pogodził, ale dla zasady zawsze warto przypomnieć mu, jego debilizm.
Wyszło więcej niż 160znaków w smsie, ale uprzedzałem. Poradziłaś sobie z tym wyzwaniem, czy nie- to już twój problem. Myślę, że napisałem możliwie zrozumiale i mam nadzieję, że zaspokoiłem twoją niewiedzę na ten temat. W razie niejasności, śmiało- Batman z chęcią odpowie :yes4:
Pozdrawiam :hi:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




Sasiedzi, przyjmijmy na potrzeby chwili ze Paula to taka "straszna kurwa z PGR" jak to tutaj wypisujesz... załóżmy ze tak jest. W tej sytuacji kazdy rozsadnie myslacy czlowiek nie bedzie mial wobec takiej laski zbyt wygórowanych wymagan. ALE skoro Ty probujesz caly czas nam sie sprzedac jako zajebisty mezczyzna z klasa, szykiem, pochodzeniem... homary krewetki, kawior i chuj wie co jeszcze to DLACZEGO do kurwy nedzy wszystko co piszesz na forum przypomina najgorszy rynsztok jaki mozna sobie wyobrazic? To ta "wiesniara" Paula trzyma sto razy lepszy poziom od Ciebie... Jezyk ktorym sie poslugujesz, wyzwiska itp. sa godne co najzwyzej jakiegos zapitego ulunga spod Biedronki a nie czlowieka z klasa... Juz pomijam ze tzw "czlowiek z klasa" jak juz sie zadaje z kurwami to tez raczej nie z takimi z PGRu... a Ty sie nie mogles od tego "PGRowego szlaufa" oderwac przez ostatnie kilka lat.
Cos tu bardzo nie pyka...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Ale co tu się dziwić, koleś ma dwie szare komórki z czego jedna na wykończeniu, to jak ma się zachowywać?
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Widzę, że teraz będę wrogiem numer 2 :) Pierwsze miejsce chyba nadal zostaje dla Ciebie Hard.

BATMANmkr90,
BATMANmkr90 pisze:Widzisz, gdybyś nie była przyzwyczajona do czytania wyłącznie sms-ów i reklam na bilbordach, to być może w moich poprzednich postach zauważyłabyś przyczynę takiego pisania.

Zaczynasz swoją dyskusję od ataku na mnie. Argumentum ad personam. Nie ma sensu komentować, nie będę Cię przecież zapewniała, że jest inaczej.
BATMANmkr90 pisze: wypraszam sobie!!! Nie przypierdoliłem się tylko to wyglądu! :nono:

Masz rację, ale ja w moim poście napisałam, że przypierdzielasz się do jego wyglądu, wieku i ubioru. To jest dojrzałe? Tak traktujesz wszystkich? Większośc Twoich postów, to pierdzielenie o jednym. Ja serio mam w dupie jaką Hard nosi koszulę i czy coś na nim wisi. Czemu Ciebie to tak interesuje? Dlaczego akurat to jest takie istotne, że używasz tego "argumentu" w większości postów.
BATMANmkr90 pisze:Przede wszystkim, muszę cię uprzedzić, że możesz nie doczytać do końca, skoro masz takie problemy z czytaniem.
Jestem zszokowany twoim poziomem inteligencji „wszyscy się starzejemy”. Odkrywcze, pewnie dzieci w klasie wyzywają cię od kujonek?

Jak wyżej - Argumentum ad personam, nie ma sensu komentować. :)
BATMANmkr90 pisze:Próbowałem z nim kiedyś wymienić parę zdań(tu na forum), posługiwałem się przy tym cytatami, dociekałem jego toku rozumowania, dlaczego napisał w ten sposób a nie inny i czy ma cokolwiek na poparcie swoich słów. Na spokojnie, pełna kultura… no zdziwiłabyś się! :yes4:
Jednak efekt zawsze był ten sam- zmiana tematu, miliony emot, drwienie itp.
Bał się moich pytań, nie chciał tego załatwić cywilizowaną rozmową. Nie zmuszę go do myślenia, ale szczycę się tym, że zaczął dzięki mnie zwracać większą uwagą na pisownie :thank_you2: ! Żebyś widziała jakie byki walił…

No i ok, nie lubisz Harda - rozumiem. Ale po co w tych postach na każdym kroku wspominka o wieku, wyglądzie czy tym co na siebie wkłada. Nie rozumiem. Rozumiem za to Twój przekaz tak, że Hard nie używa argumentów i nie ma sensu z nim dyskutować. Ale co ambitnego jest w Twoim pierdoleniu " hur dur... stary dziad... źle się ubiera, itp"? Ty jesteś niby inteligentny i możesz,a Hard już nie, tak? Ty nie piszesz nic o inteligencji, o ambicjach czy charakterze... Wysmiewasz jego wygląd i całą resztę otoczki... Co więcej robisz to notorycznie, jak taka zacięta płyta.
Co do ortografii... Uwierz, że nie masz żadnego wpływu na innych użytkowników, jak i każdy z nas :P Hard jak robił błędy, tak nadal je robi... To że nie kojarzysz mojego nicku, nie znaczy, że jestem tutaj od wczoraj i nie wiem co działo się rok czy dwa lata temu. :)
BATMANmkr90 pisze:Otwarcie nie lubię, nie akceptuję i nie szanuję osób dwulicowych i tępych jak but.

No i masz prawo, nie wszystkich możemy lubić, ale ponownie pytam, co to do jasnej cholery ma do jego wyglądu,wieku czy gustu. To po prostu słabe, że używasz takich argumentów a nie innych.
BATMANmkr90 pisze:hardziu rozumie tylko „pięść i krzyk”
Kompletnie mnie nie obchodzi jak on wygląda, ty czy inna obca mi osoba też. Nie jestem powierzchowny. Jak pisałem wyżej- konstruktywna wymiana zdań z nim nie istnieje, nie pytam „a dlaczego tak sądzisz piękny hardziu?”. Celuje w coś, co go zwyczajnie zaboli: w niespełnioną miłość z Paulą, wygląd i jego głupotę. To 3 główne filary mojego komentarza, na jego jakiś komentarz(jeżeli mi się szczególnie nie spodoba). Z tym ostatnim się niestety pogodził, ale dla zasady zawsze warto przypomnieć mu, jego debilizm.

Jak pisałam w poprzednim poście, ja potrafię z Hardem się dogadać, nawet wytykając mu błedy i raczej rozumie. Nie trzeba być bucem żeby zrozumiał. Nie jesteś powierzchowny, mówisz? No proszę, nie pomyślałabym. Nie obchodzi Cię jak wygląda, ale w większości swoich postów poruszasz ten temat i wytykasz co Ci nie pasuje. Po co to robisz, skoro Cię to nie intresuje?
Zgrywasz tutaj jakiegoś "ynteligenta", ale jedyne argumenty jakich używasz, to takie, że ktoś źle wygląda. W dodatku tłumaczysz się tak, że Hard pisze głupoty, to TY możesz. Czy przypadkiem parę osób nie wytykało tego ostatnio Hardowi?
BATMANmkr90 pisze:Wyszło więcej niż 160znaków w smsie, ale uprzedzałem. Poradziłaś sobie z tym wyzwaniem, czy nie- to już twój problem. Myślę, że napisałem możliwie zrozumiale i mam nadzieję, że zaspokoiłem twoją niewiedzę na ten temat. W razie niejasności, śmiało- Batman z chęcią odpowie :yes4:

No i znów jak wyżej, atak na mnie. A nóż, widelec taktyka się sprawdzi?! No niekoniecznie...

Tym miłym akcentem kończymy na dziś :)
Polecam Ci jedynie więcej pokory.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna pisze:Wysmiewasz jego wygląd i całą resztę otoczki... Co więcej robisz to notorycznie, jak taka zacięta płyta.

i to jest chyba kluczowe... bo kto z Harda beki kiedys nie pociagnal niech pierwszy rzuci kamieniem(sam sie czesto prosi)... tylko Ty Batman robisz to strasznie monotematycznie IMO
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Spokojna

Moim wrogiem? Nie za bardzo sobie pochlebiasz? :mrgreen:
Taktyka ataku…?
Widzisz kwiatuszku...
Ciśniesz mi ku.wa w pierwszym poście i liczysz, że będę dla ciebie całkowicie milutki? Serio? -Tak, też potrafię być protekcjonalny.
Odpowiadam ci tym, czym sama zaczęłaś. Mogłaś napisać w inny sposób, zapytać normalnie o co mi chodzi z tym wszystkim, ale wybrałaś oskarżenia i atak na dzień dobry i teraz się dziwisz, że na atak odpowiadam atakiem?
Jesteś słoneczko hipokrytką. :acute:

”ja potrafię z Hardem się dogadać, nawet wytykając mu błedy i raczej rozumie.”
Liczy, że zarucha, więc nie chce ci podpaść. Nie pomyślałaś o tym? :cool3:

”Co do ortografii... Uwierz, że nie masz żadnego wpływu na innych użytkowników, jak i każdy z nas Hard jak robił błędy, tak nadal je robi...”
Daj spokój :mrgreen: . To, że twoim zdaniem jest coś niemożliwe, absolutnie nie oznacza, że tak faktycznie jest. Ogarnij się troszkę ;) . Poza tym, obraziłaś właśnie hardzia! Zrobił mega wielkie postępy od czasu gdy zobaczyłem jego pierwsze posty. Prawdopodobnie pisze ze słownikiem, bo na czacie błędy wracają do normy, ale nie wymagajmy od niego nie wiadomo czego. Trzeba się cieszyć z tego co jest i że się stara przynajmniej tutaj!

Powtarzasz ciągle to samo pytanie, na które już ci przecież odpowiedziałem. Masz racje, pisałem też, że jeżeli jeszcze będziesz miała problem ze zrozumieniem czegoś, to byś pisała.
Czułem, że wyzwanie może cię przerosnąć, ale to nic! Nie przejmuj się, napiszę jeszcze raz. :ok:

Skup się, proszę. Będzie w skrócie:
”Nie obchodzi Cię jak wygląda, ale w większości swoich postów poruszasz ten temat i wytykasz co Ci nie pasuje. Po co to robisz, skoro Cię to nie intresuje?”

„konstruktywna wymiana zdań z nim nie istnieje”- czytaj- nie zamierzam wchodzić z nim w dyskusje, bo to nie ma sensu.
Dlaczego cisnę po jego MIĘDZY INNYMI wyglądzie? A no dlatego skarbie, że to rozumie. Czasem się za bardzo rozpędza ze swoimi dyrdymałami z koskosu, albo coś sobie ściemni co mi się nie podoba jak pisałem wcześniej „nie lubię, nie akceptuję i nie szanuję osób dwulicowych i tępych jak but”
Moje posty skierowane „tak jakby” w jego stronę nie mają być czymś więcej, jak po prostu zwykłym przypomnieniem, żeby się ogarnął.

Zrozumiałe? :unsure:

Czytajmy ze zrozumieniem, to nie boli, a pozwoli szybciej rozwiać twoje bolączki. Serio, nie odpowiadaj po pierwszym przeczytaniu. Wszystko zostało napisane w pierwszym poście. Cały ten się powtarzałem… także powoli, na spokojnie, swoim tempem. Luz :ok:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




Sasiedzi pisze:
sirpsychosexy pisze:Każdy kto posłucha tej panci na transmisji wie że ją granatem odrywali od pługa ale skoro ty zawsze to wiedziałeś Spajji to po co do nie startowałeś?

Po za tym już po tym jak napisała co myśli o koszuli i eleganckim ubiorze widać że to mentalna Karyna która woli takich sebixów jak Srogi którzy pasują do niej mentalnie. Nie żebym bronił Spajkela ale to jest wieśniara która myśli że jest już nie wiadomo czym bo sobie kupiła afliczke, strzeliła botoksik i kupiła kilka lepszych szmatek. Jak to mówią człowiek ze wsi wyjdzie , wieś z człowieka nigdy.


Zal mi sie zrobiło jej w hotelu i to był moj blad wyłącznie. Ja mam droszy zegarek niż ten cały knur razem z nią jest wart. Ale co sie dziwić jak robi zakupy na tagu. Szmata dzięki mnie zobaczyła jak wyglądają hotele 5 gwiazdkowe. Nawet w restauracj zachować sie nie potrafi tylko wiocha z ni była tyle razy sie napierdolila. Krabów krewetek homarów jesc nie potrafi tępa wiesniara co poznała dzięki mnie swiat. Już nigdy w życiu nie sproboje. Wypierdalaj z mojego zycia tępa kurwo razem z tym knurem jebanym za dwa grosze zygam na was


Spikel po prostu gówna się nie rusza. Wiedziałeś na jakim ona jest poziomie a mimo to uznałeś że będzie z niej człowiek szkoda tylko ze przez to przejebałeś tyle kasy no ale człowiek uczy się na błędach.

komin pisze:heh :D nie spodziewałem się ze to pójdzie w kierunku wyborów kto jest najprzystojniejszy i kto ma lepsza koszule :lol:
Skądinąd wiadomo przecież, ze najprzystojniejszy i tak jest Hard i oczywiście on tez jest szolapową ikoną mody ;)


Komin no ja Cie prosze Hardzik kmiotek ikoną mody ? :rofl:

Sasiedzi pisze:Żałosny on był od samego początku. Temat jest pokazem tego o przedstawia ten szlauf


A to akurat prawda :lol2:
komin pisze:
Spokojna pisze:Wysmiewasz jego wygląd i całą resztę otoczki... Co więcej robisz to notorycznie, jak taka zacięta płyta.

i to jest chyba kluczowe... bo kto z Harda beki kiedys nie pociagnal niech pierwszy rzuci kamieniem(sam sie czesto prosi)... tylko Ty Batman robisz to strasznie monotematycznie IMO


Ej kto mi zajebał kamienie ? :lol2: :lol2: :lol2:
A tak poważnie to fakt sam się prosi.
Jak świnia :laughingnew:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna, BATMANmkr90, pomijając Waszą (pewnie chwilową) potyczkę, to abstrahując od treści, oboje piszecie językiem który fajnie się czyta. Argumenty i styl pisania taki że polskiego moglibyście w liceum uczyć. Batman ma swoją krucjatę Hardową i chyba trzeba to zaakceptować, używa najprostszych argumentów które wg niego najbardziej go zabolą. Jak pisał Komin każdy kiedyś miał z Hardem mniejszą czy większa wojnę, tylko po kolejnej nieudanej rozmowie na argumenty ( zakończonej sławnym „ inni piszą głupoty to ja tez mogę”) gdzie Hard nie wykazuje się nawet minimalną autorefleksją, się odpuszcza i dyskutuje z nim w tematach które nie wkurzą Cię na tyle żeby się z nim kłócić, bo wiesz że to nie ma sensu, a rzucanie obelg się znudziło. Widocznie barman jeszcze do tego etapu nie doszedł. Hard wyznaje zasadę gdzie są dwie prawdy , gówno prawda i Harda prawda. Im szybciej człowiek do tego przywyknie tym szybciej odchodzi chęć na kłótnie z nim. Czasem mu się coś odpisze żeby pokazać że jest inaczej ale po jego zaprzeczeniu nie wchodzi się w dyskusje bo po co, Hard może omnibusem nie jest, ale też ma swoje (często podszyte głupimi fundamentami i iluzorycznym wyobrażeniem o świecie zdanie) a nie stoi jak widły w gnoju, że jak się je wbije na tą stronę będą się przechylać .
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości