Wyznania anonimowych camgirls - grupa wsparcia modelek

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Tak czy owak, jak dla mnie, do dupy taki "dodatek".

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 58 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ragazzo_fresco

Mannerly_ pisze:
ragazzo_fresco pisze:[ Obrazek ]

Transmitujący na takiej grupowej posiada więc możliwość włączenia kamery dowolnej osobie - zarówno jednej, jak i wielu.
Opcja fajna, z małym ale - nie każdy lubi być podglądany przez innych uczestników (w tym facetów).. a z tego co mi wiadomo z tym wiąże się włączenie podglądu przez transmitującą osobę (obraz każdej z kamer staje się dostępny dla każdego uczestnika grupowej).

Tak więc IMHO zdecydowanie lepszą opcją "face to face" jest priv.

Na grupowej, transmitująca może włączyć tylko jedną kamerkę-paru osób po kolei, ale za każdym razem widać tylko jedno dodatkowe pole z obrazem.
Swoją drogą, strona wtedy bardziej się muli.
No i zazwyczaj panowie wchodzą, żeby oglądać np cycki, a nie inne kutasy i protestują przeciw takiemu "dodatkowi".

Jak się ostatnio dowiedzieliśmy wiele ogarnięty dziewczyn może włączyć kamerkę nieświadomemu widzowi...Jak się ostatnio dowiedzieliśmy wiele naprawdę ogarniętych dziewczyn może na tym zarobić nawet kilka tygodni po wyłączeni tejże kamerki(if you know what i mean...)
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

Już to widzę jak Panna odpala 156 kamerek i obserwuje te wszystkie kutasy :D Swoją droga rozlokowanie tego na jednej stronie byłoby cudem,ale jeszcze większym cudem byłoby jakby to wszystko działało płynnie hehe

Tak szczerze mówiąc, strona ma problem z płynnością przy privie na 2 kam, więc jakby to dopracowali w końcu żeby śmigało dobrze to już byłby sztos.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 99 razy
Podziękowano mu: 176 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

SokratesNauczycielPlatona pisze:
Mannerly_ pisze:
ragazzo_fresco pisze:[ Obrazek ]

Transmitujący na takiej grupowej posiada więc możliwość włączenia kamery dowolnej osobie - zarówno jednej, jak i wielu.
Opcja fajna, z małym ale - nie każdy lubi być podglądany przez innych uczestników (w tym facetów).. a z tego co mi wiadomo z tym wiąże się włączenie podglądu przez transmitującą osobę (obraz każdej z kamer staje się dostępny dla każdego uczestnika grupowej).

Tak więc IMHO zdecydowanie lepszą opcją "face to face" jest priv.

Na grupowej, transmitująca może włączyć tylko jedną kamerkę-paru osób po kolei, ale za każdym razem widać tylko jedno dodatkowe pole z obrazem.
Swoją drogą, strona wtedy bardziej się muli.
No i zazwyczaj panowie wchodzą, żeby oglądać np cycki, a nie inne kutasy i protestują przeciw takiemu "dodatkowi".

Jak się ostatnio dowiedzieliśmy wiele ogarnięty dziewczyn może włączyć kamerkę nieświadomemu widzowi...Jak się ostatnio dowiedzieliśmy wiele naprawdę ogarniętych dziewczyn może na tym zarobić nawet kilka tygodni po wyłączeni tejże kamerki(if you know what i mean...)

To, że oglądanie cudzych penisów dla większości osób wchodzących na transmisję grupową stanowi raczej wątpliwą atrakcję nie podlega dyskusji.
Jeśli już bardziej przydatna byłaby opcja włączenia przez transmitującą jedynie dla siebie podglądu z kamerki wybranego uczestnika.
Oddanie opcji włączania podglądu z kamerki uczestnika grupówki w ręce transmitującej w sumie wydaje się logicznym od strony technicznej rozwiązaniem,
bo gdyby każdy z uczestników transmisji postanowił włączyć swoją kamerkę to najpewniej transmisja od razu by padła.
Oczywiście aby uniknąć nadużyć włączenie przez transmitującą podglądu z kamerki uczestnika grupówki czy to dla niej czy to dla wszystkich powinno być poprzedzone akceptacją przez osobę której
podgląd ma być włączony.
Co do samej opcji podglądu z kamerki uczestnika transmisji grupowej moim zdaniem jest to wątpliwy pomysł, bo transmitującej raczej ciężko będzie jednocześnie skupić się
na podglądzie z kamerki widza i tym co się dzieje na czacie transmisji a po drugie jak ktoś chce transmisji face to face to raczej wybierze zwykły priw.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 379 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

od_taaki pisze:bardziej przydatna byłaby opcja włączenia przez transmitującą jedynie dla siebie podglądu z kamerki wybranego uczestnika.

Takie rozwiązanie byłoby uważam najkorzystniejsze.

od_taaki pisze:aby uniknąć nadużyć włączenie przez transmitującą podglądu z kamerki uczestnika grupówki czy to dla niej czy to dla wszystkich powinno być poprzedzone akceptacją przez osobę której
podgląd ma być włączony.

Nie wiem... może się mylę, ale wydaje mi się, że włączenie podglądu z kamery uczestnika grupowej transmisji jest poprzedzane taką właśnie akceptacją.
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 58 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA272
Nick na ShowUp.tv: ragazzo_fresco

Przepraszam, że powrócę do zakończonego wątku, ale... nie mogłam się powstrzymać.

http://viva.pl/ludzie/newsy/miss-univer ... -32066-r3/

komin, co powiesz na to?
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 135 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Biustwo, ale o czym? ;) ze rzadko mozna spotkac Filipinke o wzroscie powyzej 150cm? ;) czy ze jakis trans z Hiszpanii dotarl do finalu wyborow Miss? bo jesli o to chodzi no to coz... swiat jest coraz bardziej spierdolony przez rozne dziwne srodowiska i poprawnosc polityczna jakiejs grupy idiotow ktorzy stwierdzili ze zaszokuja czyms publike i z niemal 50 milionowego narodu na wybory Miss wyslali transa i dopisali do tego jakas poyebana ideologie... nie wiem co mam powiedziec... ze zal mi kolejnych pokolen? ze wolalem czasy gdy freaki siedzialy cichutko i sie nie wychylaly?
No chyba ze ten wykon potraktowac jako pokaz mozliwosci wspolczesnej medycyny, ale patrzac w tych kategoriach to w zasadzie nic odkrywczego... odrobina chęci plus duzo piniondzow i nawet ze starego komina mozna zrobic zajebista laske do ktorej polowa SU by konia walila ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

to że się przerobił to jego sprawa jego kasa, kto tam sobie czego operację robi nie będę wnikać. Niesmaczne jest robienie z tego show, trans w wyborach miss (w miss word to by chyba nie przeszło bo tam nie można być poprawionym) , wcześniej laska z brodą w Eurovision. Moim zdaniem to że oni się pojawiają nie jest wynikiem tego że aktywne są różne środowiska LGBT Trans czy inne, a po prostu jest to obliczony na zysk produkt. Będzie głośno , będzie zainteresowanie i jakiś manager czy inna firma odpowiedzialna za promowanie gwiazd swoje zarobi. Kiedyś Justin Timberlake odsłaniał pierś Janet Jackson na superbowl, teraz przy bijących zewsząd piersiach gwiazd aby zarobić trzeba wysłać babę z brodą. Faceta pizdy nie wyślą bo to powszechny gatunek.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Wynika z tego tyle, że skoro trans może brac udział to ja też :D I juz nikt mi nie wmówi, że ideał piękna to jeden wzorzec :D
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

To smutne że w takim wielkim kraju jakim jest Hiszpania trudno jest znaleźć 100 % kobietę :shock2:
A po co ona właśnie została wystawiona do konkursu to nie trudno się domyślić.
Jedynym pocieszającym mnie faktem to jest to że ona nie zdobyła korony :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

beznadzieja pisze:Wynika z tego tyle, że skoro trans może brac udział to ja też :D I juz nikt mi nie wmówi, że ideał piękna to jeden wzorzec :D

Miło, że chociaż Ty zrozumiałaś o co mi chodziło. Zresztą... nie pierwszy raz :)
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

Biustwo pisze:
beznadzieja pisze:Wynika z tego tyle, że skoro trans może brac udział to ja też :D I juz nikt mi nie wmówi, że ideał piękna to jeden wzorzec :D

Miło, że chociaż Ty zrozumiałaś o co mi chodziło. Zresztą... nie pierwszy raz :)

Wy to się poza tekstem pisanym, podświadomie dogadujecie po jajnikowemu ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.

Nuda na transmisji? Radzicie sobie z nią jakoś, czy może macie to w d... ;) Ciekawa jestem opinii .
Drugie pytanko, jak wyceniacie siebie/swoją pracę na priv? Sugerujecie się innymi dziewczynami czy ustawiacie $ całkiem indywidualnie i z czego wynika, że coś ustawiacie drożej a coś taniej.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Koleżanka reanimuje nasz temacik, pomogę :D

beznadzieja pisze:Nuda na transmisji? Radzicie sobie z nią jakoś, czy może macie to w d...

W jakim sensie? Pytasz o znudzenie własne czy widzów? Jeśli chodzi o znudzenie własne - wychodzę. Skoro się nudzę i nie mam weny, to nie będę zarażać tą nudą widzów i psuć ludziom dnia. W końcu przychodzą do mnie m.in. po rozrywkę. To pomaga zapobiegać "wypaleniu zawodowemu" i warczeniu na widzów.

Jeśli pytasz o znudzonych widzów, to niestety - jestem złą kobietą i mam to w dupie. Jak komuś nie pasuje klimat na mojej transmisji, ma kilkadziesiąt innych okienek do wyboru. I nie chodzi mi o to, że siedzę i czekam na żeton z nastawieniem "należy mi się jak psu buda". Po prostu za darmo u mnie umarło - chcesz rozrywek, których w danej chwili nie serwuję, to rzuć napiwek i coś zaproponuj (drugi, większy napiwek zwiększa szansę na spełnienie życzenia).

beznadzieja pisze:jak wyceniacie siebie/swoją pracę na priv? Sugerujecie się innymi dziewczynami czy ustawiacie $ całkiem indywidualnie.

Zaczynając przygodę z kamerkami (to było mniej więcej w tym czasie, kiedy wybijano ostatnie dinozaury) podglądałam te koleżanki po fachu, które uznawałam za ciekawe i sprawdzałam co oferują i za ile. Po pewnym czasie bardziej kierowałam się tym czy dziewczyna jest "z mojej półki" niż tym ile ma widzów i napiwków. I to był chyba błąd. Niestety, niszowe panie bardzo często cierpią na kompleksy i są mocno niedowartościowane.

beznadzieja pisze: z czego wynika, że coś ustawiacie drożej a coś taniej.

Tu też trudno dać jedną odpowiedź. Mam koleżankę, która za pokazanie cycków chce dwa razy więcej niż za cipkę. Powód? Siedzi bez majtek, a stanik trzeba rozpiąć :laugh3:
Jeśli chodzi o mnie, to czasem coś ustawiam drożej bo:
a) mam głupawkę i ustawiam priv od czapy (np. priv "na waciki" 1 min za 1000 żet). TAK - są świry, które biorą taki priv. Czasem nawet kilka razy z rzędu.
b) wykonanie takiego priva wymaga więcej finezji/ więcej machania ręką / specjalnego stroju itp.
c) ktoś płaci za coś 5 razy tyle, co normalnie, bo po prostu widzę, że to jeden z "tych których można bezkarnie doić"...
d) po prostu nie mam na coś ochoty i np. wszystkie privy z analem są dziś w ciul drogie, żeby zniechęcić potencjalnych zainteresowanych, a gdyby się znalazł na tyle szalony, że zapłaci, to lepszy hajs jest jakimś jednak czynnikiem motywującym :)
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

Z tą nudą to w każdym sensie, znudzenie Panów znudzenie własne. Raczej, generalnie mam podobnie jak już się czuję znudzona, zmęczona i brak weny to wychodze, bo specjalnie w tym stanie nie zarobisz a jedynie wkurwisz potencjalnego "dawce". Niekiedy jednak zalezy mi na wyrobieniu "normy" i wtedy mimo tego, że mi się niechce albo/i nie mam weny i czuje znudzenie ciągnę ten pociąg. Jedynym słusznym patentem jaki odkryłam na znudzenie-znużenie jest nadawanie po 3-4 godzinki max wtedy i jakis tam power jest i chce mi się jeszcze "powalczyć".

Jeśli chodzi o ceny privkow to sukcesywnie od lat powoli podnoszę.Trochę jakbyś chciała podnieśc własne ego :D ale daje to rezultat. Mam privki, które z dnia na dzień podniosłam o 50 % od tak sobie, żeby sprwdzić co się będzie działo. No i jest ich taka sama mniej więcej ilośc jak wcześniej, ale zarobek o 50 % wyższy.
Mam też coś podobnego jak ty, jak nie mam zdecydowanie ochoty na jakiś priv o ustawiam astronomiczną cene, żeby mi nie włazili- a czasami znajdzie sie jakiś szogun, który zapłaci.

Nie mam też większych problemów z negocjowaniem cen, ten szablon nie jest sztywny, ale negocjacje u mnie przechodzą gdzieś od 200+/300+ i z reguły jak ktoś chce coś taniej, to mówię, że do ceny wyjściowej po prostu dołożymy coś ekstra. Trochę na zasdzie i wilk syty i owca cała. Zresztą niekiedy jak mam wenę, to w ogole nie trzymam się sztywno tych ram, tylko robie tak jak mi pasuje dokładam co chce i jak chce, tylko żeby format się zgadzal. To daje widzom poczucie, że jeszcze mam fun z tego całego kurwidołka.

Kiedyś byłam świadkiem jak jedna z dosyc popularnych transmitujących (nie chcę podawać nicka) na pytanie, co będzie w tym priv odpowiedziala " To co w opisie nic mniej, nic więcej" takie to było kuwa mechaniczne, jakby siedziała za karę. Taki totalny wyjebaizm, ale to moze było tylko moje odczucie.

Ja raczej privkow typu "daj mi na waciki" nie ustawiam, z prostego względu, nie chcę czuć, że ktoś daje mi coś za darmo- to buduje pewną relację typu "ja jestem twoim sponsorem", mi to nie odpowiada. Nie chcę być nikomu czegoś winna, tylko dlatego, że dal mi na waciki.Wolę ustawić priv za bandycką cenę, ale z jakąś zabawą albo z czymś tam w stylu "ruchamy sie jak wariaty".
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Niekiedy jednak zalezy mi na wyrobieniu "normy"

To nie jest zdrowe podejście. I dlatego właśnie czasem cierpisz z powodu zmęczenia materiału. Raz wpadnie tysiąc, raz dziesięć złotych. Normowanie sobie dnia godzinami też ma wady - bo czasem np. nie masz weny, zamulasz, nudzisz się. Po co wtedy na siłę siedzieć?

beznadzieja pisze:Nie mam też większych problemów z negocjowaniem cen, ten szablon nie jest sztywny,

Nie lubię negocjowania. Negocjować to można podczas rozwodu albo wojny... W każdym razie nie jest to dobry wstęp do erotycznych zabaw. Jak kogoś nie stać na takie przyjemności to niech szuka szczęścia na portalach typu sympatia czy fotka. Miałam przez jakiś czas priva za symboliczne 10żet "negocjacje ceny / propozycja priv". Był skierowany do tych wszystkich niezdecydowanych, albo bardziej wymagających / pomysłowych. Tylko co robili panowie? Wchodzili na ten priv i pisali "pokaż cycki albo wychodzę". Byli też sprytniejsi. Jeden raz wszedł na taki priv i pisze "proponuję 15 minut zabawy". Nawet nie zdążyłam mu odpisać ile taka przyjemność może go kosztować, a pan do mnie "no zaczynaj". Był wielce zdziwiony, że priv "negocjacje i propozycje" nie polega na tym, że on mówi co chce, a ja muszę to zrobić za te 10 żet.

beznadzieja pisze:Kiedyś byłam świadkiem jak jedna z dosyc popularnych transmitujących (nie chcę podawać nicka) na pytanie, co będzie w tym priv odpowiedziala " To co w opisie nic mniej, nic więcej" takie to było kuwa mechaniczne, jakby siedziała za karę. Taki totalny wyjebaizm, ale to moze było tylko moje odczucie.

Z jednej strony masz racje... ALE trochę ją jednak rozumiem. Kiedy jeszcze miałam privy opisane jako "tylko pogaduszki", przynajmniej raz dziennie ktoś wybierał taki priv i szantażował mnie, że jak się nie rozbiorę i nie zacznę masturbować to mnie zgłosi, przez co stracę kasę albo dostanę bana. Nie żebym się przestraszyła, ale... to już wynika z poprzedniego pytania. Pewne privy nie bez powodu są dużo tańsze od innych. Co innego pokazać komuś gołą pupę, co innego wsadzać w tę pupę 20cm zabawkę.

Druga sprawa - ja może mam za dużo złych wspomnień, ale panowie, którzy zadają pytania typu "a co zrobisz za 300 żet?" albo "a co na tym privie będzie?" to najgorszy sort klienta. Marudzą, chcą jak najwięcej zaoszczędzić, kombinują i ostatecznie wychodzą niezadowoleni, nawet jak zrobisz wszystko co chcieli i staniesz na głowie. Zresztą nie wiem, czy opis "Zabaweczki w cipce, w dupce, w buzi, między cyckami" nie jest wystarczająco obrazowy, by pan zrozumiał, że spodziewać się ma: francuza, hiszpana, analu i dildowania cipki??

beznadzieja pisze:Ja raczej privkow typu "daj mi na waciki" nie ustawiam, z prostego względu, nie chcę czuć, że ktoś daje mi coś za darmo- to buduje pewną relację typu "ja jestem twoim sponsorem", mi to nie odpowiada. Nie chcę być nikomu czegoś winna, tylko dlatego, że dal mi na waciki.Wolę ustawić priv za bandycką cenę, ale z jakąś zabawą albo z czymś tam w stylu "ruchamy sie jak wariaty".

To jak dostaniesz napiwek 1000 żet od hojnego Mikołaja to będziesz się czuła z tym źle? Nie pozwoli Ci to spać? Coś winna? Bez przesady - jak by nie mieli, to by tego ekstra napiwku nie dali. Jak jakiś miły Pan ma radość z tego, że mi zasponsorował nowe zabawki (którymi potem się będzie ze mną bawił, a sama bym nie kupiła) to ja mu dam to szczęście.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

beznadzieja pisze:Nuda na transmisji? Radzicie sobie z nią jakoś, czy może macie to w d... ;) Ciekawa jestem opinii .
Drugie pytanko, jak wyceniacie siebie/swoją pracę na priv? Sugerujecie się innymi dziewczynami czy ustawiacie $ całkiem indywidualnie i z czego wynika, że coś ustawiacie drożej a coś taniej.

Na ogólnym raczej się nie nudzę, gorzej jak jest pan"a pokaż " na priv, znudzenia nie można pokazać dlatego poker face jest wytrenowana. Ja w większości mam osoby które już były u mnie i to nieraz i jeśli tylko z jakiegoś powodu nie chce się pojawiać jako ogólnie dostępna ;) to umawiam się z nimi na privy przez wiadomości. To chyba mi pomaga w tym że "wypalenie zawodowe" mnie jeszcze nie dopadło.
Co do cen to ustalając je nie patrzyłam na inne dziewczyny, ale pamiętam złote rady użytkowników :D trochę się na nich przejechałam a może i wyszły mi na dobre sama nie wiem... bo nie mam porównania. Logując się jestem w stanie zawsze tą samą kwotę uzyskać, więc raczej marnie to u mnie idzie :lol:
Awatar użytkownika
cipkozaurka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie:D
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem

cipkozaurka pisze:Co do cen to ustalając je nie patrzyłam na inne dziewczyny, ale pamiętam złote rady użytkowników :D trochę się na nich przejechałam a może i wyszły mi na dobre sama nie wiem... bo nie mam porównania.

złote rady użytkowników, są złote ale dla samych użytkowników :)
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.

Wizja wyrobienia normy, to jedyny motywator napędzający całą maszynę. Nie lubię robić pustych przebiegów, więc jak już tam siedze to staram się dać z siebie wszystko, żeby tą normę wyrobić im więcej w krótszym czasie tym lepiej. Szanuje swój czas, dlatego mam takie podejście.Mam co robić poza tyczeniem na showupie. Owszem częściej i szybciej się wypalam, ale i tak wolę to uczucie wypalenia niż tyczenie godzinami i nicość. Wypalenie po kilku dniach przerwy się regeneruje i wracam napompowana :D

Poza tym wyrobienie normy, to motywator jakiejś części dziewczyn wyrobic 1000 zet, żeby mieć na wypłatę. Tak to się troche samo nakręca.

Pirvki rozmówkowe wywaliłam z podobnych względów co napisała Biustwo, bo priv opisany rozmowa nadal nie był logiczny dla odbiorców.
Jak ktoś daje mi hojne napiwki, to zawsze pytam czy ma jakieś życzenia/ życzenie jeśli mówi, że nie uznaję, że jesteśmy kwita. To niezależnie czy sytuacja napiwkowania ma miejsce na ogólnym czy na priv.

cipkozaurka, ja na początku też sluchalam widzów i ich teorii :D później jakoś zaczęłam się usamodzielniac:P
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

cipkozaurka pisze:jeśli tylko z jakiegoś powodu nie chce się pojawiać jako ogólnie dostępna to umawiam się z nimi na privy przez wiadomości. To chyba mi pomaga w tym że "wypalenie zawodowe" mnie jeszcze nie dopadło.

Potwierdzam. Ja tak jadę od kilku tygodni i nie narzekam. Pozwala to też uniknąć tych wszystkich nieprzyjemnych elementów transmisji - hejtery, sępy. Jedyny minus - brak nowych fanów.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

PoprzedniaNastępna