Jak usunąć nagrania z wyszukiwarki Google?

Tutaj możesz zgłosić skargę oraz wyrazić zgodę lub sprzeciw na publikacje
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Medroxyprogesterone pisze:Dlaczego rozdajemy gumki, parasolki i chusteczki nawilżające?
Rozdajemy te rzeczy, ponieważ nie każda osoba pracująca seksualnie śpi na pieniądzach. To, że ktoś pracuje seksualnie nie oznacza, że jest bogaczem. Każda osoba zarabia inaczej, niekoniecznie muszą to być duże pieniądze. Rozdajemy prezerwatywy, aby osoby mogły uprawiać bezpieczny seks, parasolki, ponieważ osoby pracujące na trasach skarżą się na deszcz i prosiły nas o parasole, chusteczki nawilżające, żeby osoby mogły zachować higienę pracując na ulicy. Dajemy również gąbeczki, które pozwalają pracować w trakcie okresu. Nie ma oceniania czy nakłaniania do zmiany pracy, jesteśmy ok z wyborem danej osoby i staramy się zapewnić jej bezpieczeństwo


To bardzo szlachetne, że jesteście "ok z wyborem danej osoby", ale skoro wykonywana praca nie pozwala na zakup tak tanich, podstawowych produktów higienicznych, które są jakby nie patrzeć niezbędne do pracy, to trochę tak jakby fundacje pomagające bezdomnym, szanowały ich decyzję o spaniu na mrozie i rozdawały im chusteczki do nosa bo od zimna mają katar. Nie każdy musi zarabiać kokosy, ale jeśli jakaś prostytutka zarabia tak mało, że nie stać ją na mokre ściereczki, które można kupić za grosze w biedronce... to może warto jednak przekonać ją do zmiany pracy i pomóc jej podnieść standard życia (tak jak bezdomnych namawiać do noclegu w noclegowni, gdzie dostaną jeść i nie zamarzną).

Medroxyprogesterone pisze:Legalizacja prowadzi do dużej ingerencji ze strony państwa, prowadzi do wykluczenia pewnych osób z pracy seksualnej.


Takie teksty nie sprawią, że wasza inicjatywa zyska poparcie. Bo chcecie, żeby osoby pracujące seksualnie miały takie same prawa i przywileje jak osoby wykonujące inną prace, ale jednocześnie nie chcecie żeby miały takie same obowiązki i kontrolę ze strony państwa, jak inne zawody. Dla mnie to trochę jak akcje feministek, które dużo krzyczą o równouprawnieniu dla kobiet, kiedy chodzi o równe zarobki i prawa, ale do kopalni żadna nie pójdzie tyrać, ani remontu w domu nie zrobi. Trochę to słabe.
Biustwo




Przperaszam bardzo, nie mam za bardzo czasu sie rozpisywac, ale jak prostytutka niema gumek czy chusteczek czy innych przyborów do pracy to tak jakby camgirl nie miala dilda oliwki czy kamery do pracy. Rozdawanie takich gadżetów to nie jest żadna pomoc, to jest utwierdzanie tej osoby, ze nic sama nie musi, takie czyste dziadowanie. Przepraszam ale w glowie mi się to nie mieści, chociaż sama inicjatywa takiej organizacji jest słuszna.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




jemzozole pisze:Tak samo z plikami na hostingowniach czy legendarnych stronach z Rosji. (Próbowałem, testowałem, działa). Swoją drogą dziwię się, że nie robi tego na waszą prośbę Showup.


Szybkie pytanie: skoro niby to działa to czemu po wpisaniu magicznej frazy "Bunny_marthy" na najpopularniejszym chyba CW wciąż pojawiają się filmiki, zarówno stare sprzed roku (oraz jeszcze z SU) jak i najnowsze z ostatnich sesji na CB?

A SU nie kasuje na "naszą prośbę" tych filmików z rosyjskich stron bo oni nie ogarniają nawet moderowania własnej strony i podległego im gówno-forum a co dopiero wymagać od nich walki z wiatrakami (aka filmikami z nagrań).
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Dalej nie wiem o co chodzi z tą dekryminalizacją... Proszę o jasną odpowiedź. Chodzi o alfonsów i osoby, które taką pracę ułatwiają? Czyli ta organizacja to nie do końca przedstawiciel kobiet(głównie) pracujących, ale ludzi, którym się marzy zarabianie legalne na takowych. Do czego to doprowadziło w krajach, gdzie jest liberalne podejście do burdeli nie muszę chyba mówić(dzielnice opanowane przez zorganizowane grupy przestępcze, Panie ściągane ze wschodu, Panie zmuszane do prostytucji, handel żywym towarem). Wystarczy sobie poczytać, jak to wygląda np. w Holandii i nie mówię tutaj o polskich pisemkach prawicowych(bo takowych nie czytam). Rozliczanie się(ale to tylko kwestia podatkowa) jako prostytutka, jak najbardziej tak, burdele zdecydowanie nie. Czasy niewolnictwa się skończyły i w cywilizowanym państwie ktoś nie może zarabiać na pracy seksualnej drugiej osoby. Są jednostki, które się na to zgadzają, co nie znaczy że państwo już musi i że jest to dobre rozwiązanie. Wiele dziwactw na świecie, włącznie z tym, że ktoś komuś pozwala się zabić/zjeść za pieniądze, co nie znaczy że ma to być legalne ;).

A co do tych finansów i rozliczeń.. ponad 50% na wynagrodzenia trzech osób :D?? Czyli wiadomo o co tam chodzi. Matko, niektórzy to wstydu nie mają. Duże słowa na sztandarach, a chodzi tak naprawdę o własną kieszeń. Takie funkcje to pełni się społecznie, a nie żeby zarobić 300 tys. zł.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Hej,
mam pytanie czy może orientuje się ktoś jak powinna brzmieć poprawna forma takiego zgłoszenia tych nagrań z WCR, w sensie jakie dane tam trzeba zawrzeć?
Może ma ktoś jakiegoś przykładowego maila który został wysłany i filmy zostały skutecznie usunięte z WCR?
Pytam ponieważ spotkałem się z sytuacją gdzie zupełnie przypadkowa osoba odpaliła kilka lat temu tego showupa ( wiem - głupota ;p) a jej podobizna (w postaci jakiś 15 nagrań z dosłownie kilku dni) do dziś dzień widnieje na WCR pomimo wielu wysłanych zgłoszeń i próśb o usunięcie ;D
Awatar użytkownika
nieznajomy1234
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 12 sty 2020, 19:56
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Soruwa, że odpisuję tylko na jeden fragment, może potem napiszę więcej
Chciałam zwrócić uwagę na to:
[...] to Państwo zezwala prostytutkom na niepłacenie podatków by nie zostać jednocześnie tak zwanym "Alfonsem" (sutenerstwo w Polsce jest nielegalne).

Kiedyś tak myślałam, ale koleżanka wyprowadziła mnie z błędu. Prostytucja jest nieopodatkowana z powodu: Art. 58. § 2. Nieważna jest czynność prawna sprzeczna z zasadami współżycia społecznego.

W sumie i tak gratulacje ze "cos" wam placa za wyjscie w teren... mogliby nie dac nic bo takie organizacje czesto żerują na idealistach.

Ale że kto na nam płaci? Pieniądze mamy z grantów, same dysponujemy kasą. Nie ma nikogo "na górze".
Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 29 paź 2017, 09:09
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Medroxyprogesterone
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Medroxyprogesterone




Medroxyprogesterone pisze:Ale że kto na nam płaci? Pieniądze mamy z grantów, same dysponujemy kasą. Nie ma nikogo "na górze".

Oj... nie badz naiwna... Fajnie ze same dysponujecie kasa. Nie znam struktury organizacyjnej SWP, choc z zasady stowarzyszenia maja jakis zarzad... ale nie wnikajac, z grantow trzeba sie rozliczyc z grantodawca i to on jest Wasza "gora". Jesli cos mu sie nie spodoba to kolejnego granta po prostu nie bedzie.
Generalnie to juz zbyt daleko odchodzimy od tematu wchodzac w jakies nieistotne detale uciekajac od sensu dzialania SWP. Jak dotychczas, to dla mnie osobiscie to cale SWP mogloby wydac caly swoj fundusz na jakas mocno zakrapiana impreze w klubie i tez byloby ok.
Skupiasz sie na pobocznych tematach. Nie przeszkadza Ci to ze koniec koncow dostajecie ochlapy? Ze jeden z waszych grantodawcow sporo ponad 50% (jesli nie 80%) "przejada" na wynagrodzenie dla 3 ososbowego zarzadu? Zeby bylo smieszniej, ten Wasz grantodawca tez jest elementem lancucha pokarmowego przeroznych fundacji tyle ze wiekszych od siebie i tez dostaje ochlapy odpowiednie swojemu miejscu w tym systemie. Generalnie chodzi o kase, czasem interesy polityczne a nie o Wasze idealy...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Nie znam struktury organizacyjnej SWP, choc z zasady stowarzyszenia maja jakis zarzad...

No to byku, jak nie wiesz to czemu się wypowiadasz?
Dosłownie jest jakieś 5 osób zajmujące się outreachem. Do koalicji należy troszkę więcej osób i to my jesteśmy osobami, które zarządzają pieniędzmi, które dostajemy. Spotkania odbywają się regularnie i omawiamy tematy, które są na daną chwilę ważne oraz decydujemy na co wydamy otrzymane pieniądze. Nie ma zarządu. Jesteśmy tylko my.
Ja nie interesuję się tym jak ta machina działa, cieszę się, że nasza koalicja dostaje jakiekolwiek pieniądze, które możemy wykorzystać kupując materiał dla osób pracujących seksualnie.

Miałam swego czasu przekonanie, że wszystkim firmom, organizacjom czy cokolwiek, chodzi tylko o kasę , ale poznałam miejsca, gdzie nie chodzi tylko o to, chodzi o pomoc innym. Ludzie z dobrymi zamiarami istnieją.
Myślałam kiedyś, że jestem zbyt optymistyczna, ale TAK, SĄ LUDZIE, KTÓRZY CHCĄ POMAGAĆ.
Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 29 paź 2017, 09:09
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Medroxyprogesterone
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Medroxyprogesterone




:facepalm:
Medroxyprogesterone pisze:i to my jesteśmy osobami, które zarządzają pieniędzmi

Medroxyprogesterone pisze:decydujemy na co wydamy otrzymane pieniądze

Medroxyprogesterone pisze:Nie ma zarządu. Jesteśmy tylko my.

Inaczej Ci nie wytlumacze, a jesli nie rozumiesz to ja juz nic nie poradze...


Medroxyprogesterone pisze:Ja nie interesuję się tym jak ta machina działa

To smutne. Bardzo. Bardzo bardzo.


Medroxyprogesterone pisze:Ludzie z dobrymi zamiarami istnieją.
Myślałam kiedyś, że jestem zbyt optymistyczna, ale TAK, SĄ LUDZIE, KTÓRZY CHCĄ POMAGAĆ

Oczywiscie ze są, nigdy nie twierdzilem inaczej. Dobrze by jeszcze bylo gdyby mieli swiadomosc w czym biora udzial i czy rzeczywiscie pomagaja tym ktorym chca pomagac.

Z mojej strony raczej koniec dyskusji w tym temacie, przynajmniej z Toba Medroxyprogesterone. Ciagle trzymasz sie jakichs pobocznych watkow, ewentualnie przepisujesz lekko przeredagowane teksty ze strony SWP. Ok, miej sobie dobre serduszko i pomagaj ile wlezie, byc moze komus pomozesz. Jako przedstawicielka SWP wypadasz wyjatkowo slabo i z tego co widze to tlumow nie porwalas.
Pozdrowka
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




nieznajomy1234 pisze:Hej,
mam pytanie czy może orientuje się ktoś jak powinna brzmieć poprawna forma takiego zgłoszenia tych nagrań z WCR, w sensie jakie dane tam trzeba zawrzeć?
Może ma ktoś jakiegoś przykładowego maila który został wysłany i filmy zostały skutecznie usunięte z WCR?
Pytam ponieważ spotkałem się z sytuacją gdzie zupełnie przypadkowa osoba odpaliła kilka lat temu tego showupa ( wiem - głupota ;p) a jej podobizna (w postaci jakiś 15 nagrań z dosłownie kilku dni) do dziś dzień widnieje na WCR pomimo wielu wysłanych zgłoszeń i próśb o usunięcie ;D


Masz na myśli camwhores?
Niestety to trochę walka z wiatrakami, po usunięciu nagrań będą one wrzucane ponownie.
Pracuję nad takim wzorem, jak to ogarnę to wrzucę na forum i na swojego bloga.

Polecam zgłoszenie linków, zostanę usunięte z wyszukiwarki Google jak wspominałam w poście oraz jak podkreślił Jemzozole.
Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 29 paź 2017, 09:09
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Medroxyprogesterone
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Medroxyprogesterone




Medroxyprogesterone pisze:
nieznajomy1234 pisze:Hej,
mam pytanie czy może orientuje się ktoś jak powinna brzmieć poprawna forma takiego zgłoszenia tych nagrań z WCR, w sensie jakie dane tam trzeba zawrzeć?
Może ma ktoś jakiegoś przykładowego maila który został wysłany i filmy zostały skutecznie usunięte z WCR?
Pytam ponieważ spotkałem się z sytuacją gdzie zupełnie przypadkowa osoba odpaliła kilka lat temu tego showupa ( wiem - głupota ;p) a jej podobizna (w postaci jakiś 15 nagrań z dosłownie kilku dni) do dziś dzień widnieje na WCR pomimo wielu wysłanych zgłoszeń i próśb o usunięcie ;D


Masz na myśli camwhores?
Niestety to trochę walka z wiatrakami, po usunięciu nagrań będą one wrzucane ponownie.
Pracuję nad takim wzorem, jak to ogarnę to wrzucę na forum i na swojego bloga.

Polecam zgłoszenie linków, zostanę usunięte z wyszukiwarki Google jak wspominałam w poście oraz jak podkreślił Jemzozole.



Nie, mam na myśli tylko tą stronę webcamrecording.com która sama z siebie zarejestrowała te filmy z ogólnej transmisji SU jednej z byłych użytkowniczek showupa (miało to miejsce jakieś 4 lata temu i dotyczy tzw przypadkowej osoby która była na SU dosłownie kilka razy, oczywiście kompletnie nieświadoma, że cokolwiek może ją nagrywać, umożliwiać pozycjonowanie w przeglądarkach za pomocą jej nicka itd.).

Te transmisje jej były czymś w rodzaju "erotycznych pogaduszek :D" także obraz ucinał się w połowie twarzy i przedstawiał tylko jej nieroznegliżowaną sylwetkę. Także problemem są tylko te nagrania zarejestrowane przez webcamrecording.com i screeny które pojawiają się w wyszukiwarce google - dodam ze nie widać na nich całej jej twarzy tylko jakąś tam część.

Z tego co wiem, to próbowała usunąć te nagrania ze strony webcamrecording.com zamieszczone na tych obcych serwerach według instrukcji które tu się już pojawiały na forum np. https://showsu.pl/viewtopic.php?f=5&t=2 ... =20#p47894 ale nic to nie dało i one dalej są możliwe do ściągnięcia. Pewnie będzie próbował z tą wyszukiwarką google i zawsze to coś, ale priorytetem są oczywiście te nagrania z webcamrecording.com z którymi nie umie się uporać, także jakby ktoś dysponować jakimiś informacjami jak można próbować sobie z tym poradzić to zapłacę złotem (wszelkie szczegóły na priv oczywiście ) :D

Jemzozole może ty jesteś w stanie jakoś pomóc?
Medroxyprogesterone dziękować za tą instrukcję <3
Awatar użytkownika
nieznajomy1234
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 12 sty 2020, 19:56
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




jemzozole pisze:1. Topic
Ad. 1. Fajnie, że wstawiłaś "Jak usunąć nagrania z wyszukiwarki Google?", bardzo przydane i przede wszystkim działa. Pewnie jakieś dziewczyny skorzystają z Twojego poradnika i będą zadowolone z wyników. Minusem jest to, że usunięcie tych wyników z Google nie jest jednoznaczne z usunięciem ich w ogóle, bo na tych stronach dalej się znajdują, a każdy facet który takich nagrań szuka zna od tego strony.

2. Usuwanie nagrań z poszczególnych stron
Ad. 2. Też możliwe, szczególnie gdy legalnie prowadzi się firmę. Tak samo z plikami na hostingowniach czy legendarnych stronach z Rosji. (Próbowałem, testowałem, działa). Swoją drogą dziwię się, że nie robi tego na waszą prośbę Showup.

3. Wątek z legalizacją i dekryminalizacją - odniesienie do grafiki (tylko i wyłącznie)
Ad. 3. Pozwolę sobie cytować i wyjaśniać dlaczego poszczególne elementy tej grafiki nie mają sensu - i dziwię się, że dałaś akurat ją za przykład bo jest trochę jak postulaty PiS'u, daje 500 plus, ale nie mówi, że zabrał 700.

a) Pominę fakt, że grafika nie propaguje wolnego wyboru potencjalnego odbiorcy i samodzielnej decyzji, już w tytule stawia stronniczą tezę, promując potencjalnie według jej autora/ki (ah, ta poprawność) jakoby dekryminalizacja była lepsza. Nie jako konkluzję i typowe wyrażenie opinii, a jako postulat, jeszcze przed rozpoczęciem dialogu.

b) Zacznijmy jednak od podstawowych definicji by uniknąć potencjalnych nieporozumień ze względu na niezrozumienie danych pojęć. Pierwszym bardzo ważnym pojęciem które nie każdemu musi być znane (bo zazwyczaj znają je osoby ze świata sex-workingu lub te które interesują się tematami marihuany) jest owiana już tutaj z tego co widzę jakimiś legendami "dekryminalizacja". Jak mówi słownik PWN dekryminalizacja polega na "ograniczeniu zakresu i złagodzeniu wymiaru kar ustawowych za pewne przestępstwa". Inaczej mówiąc jeżeli coś ma być zdekryminalizowane to przede wszystkim wcześniej powinno być czynem za który możemy zostać ukarani w kategoriach przestępstwa. (nie widzę tutaj mowy o wykroczeniach). Jakie pytanie w takim razie - moim zdaniem - powinniśmy zadać sobie po poznaniu definicji dekryminalizacji? Właśnie tak! Czy praca sex-workera jest legalna? Inaczej - czy łamie przepisy i za wykonywanie jej możemy zostać ukarani z ręki sprawiedliwości? Jak wiemy praca sex-workera aktualnie jest dość złożoną dziedziną, wyróżniamy w niej różne "zawody"? (nie wiem czy to dobre określenie, ale nic innego nie przyszło mi do głowy). Cam-girl, dominy, prostytutki, striptizerki i pewnie wiele innych o których zarówno ja, jak i nawet osoby pracujące w branży nie mają pojęcia. Czy wymienione przeze mnie czynności są nielegalne? Odpowiedź jest prosta - nie są. Pewnym wyjątkiem jest tutaj prostytutka - o ile oczywiście nadal prostytucja jest u nas legalna, bo za uprawianie jej nie pójdziemy do więzienia to Państwo zezwala prostytutkom na niepłacenie podatków by nie zostać jednocześnie tak zwanym "Alfonsem" (sutenerstwo w Polsce jest nielegalne). Państwo stawia ten zawód również jako jedyny ponad "równością" w tej dziedzinie, dając mu takie przywileje. Czy więc znając powyższe fakty jesteśmy już w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie "Czy sex-work może być zdekryminalizowany?". Możemy i wydaje mi się, że każdy po przeczytaniu mojej wiadomości ze zrozumieniem będzie w stanie zrobić to sam, bez mojej pomocy. :winkextra:

c) Przejdźmy teraz do pierwszej części manipulacji w/w grafiki lub może pseudo-infografiki (bo z rzetelną informacją nie ma wiele wspólnego). "Legalizacja". W pierwszym punkcie możemy czytać, że legalizacja wiąże się z "regulacją pracy seksualnej prawem definiującym gdzie, kiedy i jak praca seksualna może się odbywać". I szczerze zastanawiam się - czy inne zawody takie jak programista, grafik, ksiądz, robotnik, prawnik - są uregulowane w następujące sposób? Czy prawo wprost definiuje i nakazuje danym (a również innym) zawodom pracę w biurze? Pracę o określonych godzinach? Pracę w taki, a nie inny sposób? Znów, pozowole sobie pozostawić te pytania jako retoryczne (czyli takie na które nie oczekuje się odpowiedzi z ust osób do których są kierowane). Jedynym podmiotem jaki powyższe rzeczy może definiować jest nasz zleceniodawca/pracodawca, jeżeli podpisalibyśmy z nim taką, a nie inną umowę.

Punkt drugi prawi o tym, że pracownicy seksualni otrzymaliby "registration fees" (koszty rejestracji), "costs" (tu niezdefiniowane o jakie dokładnie chodzi) i licencje, które mogą być trudne dla ludzi z małym zasobami pieniężnymi. Moja pierwsza reakcja na ten punkt?
Super, w końcu równouprawnienie wszystkich zawodów :papa: !
Jednak bądźmy poważni, rozwinę. Sytuację odniosę jednak do Polski, gdyż tutaj żyjemy i do prawa karnego jak i podatkowego właśnie w tym kraju mi najbliżej.

Czy Asia (tak ją nazwijmy by lepiej obrazować sytuację) która chciałaby zostać prostytutką w rzeczywistości w której państwo polskie "zlegalizowało" prostytucję poniosła by w/w "registration fees"? Nie. Jednoosobową działalność jaką Asia mogłaby potrzebować (o ile chciałaby wykonywać swój nowy zawód w sposób ciągły i go reklamować) założona zostałaby w 1 (słownie: jeden) dzień w całości przez internet i kosztowałaby równe 0zł (słownie: zero złotych). Bo takie są realia "registration fees".

Nie zatrzymujmy się, rozwińmy wszystkie wątpliwości. Czy i jakie prostytutka musiałaby mieć licencje? Jedyne co przychodzi mi do głowy to bycie zdrową, czyli nie narażanie swoich klientów na jakiekolwiek choroby.
Jednak takie sytuacje rozwiązuje już nasze aktualne Polskie prawo które dba o dobro "konsumenta". (Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że prostytutki mogą się badać i używają pewnie zawsze prezerwatyw).

Punkt trzeci mocno połączony z pierwszym, więc pozwolę sobie wyjaśnić tylko ostatnie zdanie "criminalization is not removed" (kryminalizacja nie zostaje usunięta), zacznijmy jednak od jednego prostego faktu - w polsce sex-work nie jest kryminalizowany. (Rówież prostytucja - "zachowanie związane z prostytucją objęte kryminalizacją to nakłanianie innej osoby do uprawiania nierządu, które było zagrożone karą pozbawiania wolności od roku do 10 lat. Sama prostytucja, zarówno homoseksualna, jak i heteroseksualna, nie była kryminalizowana. Kodeks karny z 1997 r.")

Ostatniego punktu nie za bardzo rozumiem, więc żeby się do niego odnieść ktoś musiałby być tak miły by po Polsku wytłumaczyć mi o co w nim chodzi. (A myślałem, że mam dobry angielski, w końcu na co dzień z współpracownikami rozmawiam tylko po angielsku, lol :lol: )

Pomimo różnic w poglądach bardzo Cię lubię autorko tematu, mam nadzieję, że mnie znienawidzisz po tym poście.



Cześć, czy mógłbyś jakoś bardziej rozwinąć ten temat tutaj albo czy można się jakoś prywatnie/odpłatnie do ciebie zgłosić żeby dowiedzieć się jak można próbować to zrobić? Chodzi mi głównie o te zarejestrowane transmisje ogólne SU danego użytkownika które pojawiały się automatycznie na stronie webcamrecording.com


Z góry dziękuję za odp :)
Awatar użytkownika
nieznajomy1234
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 12 sty 2020, 19:56
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ah, webcamrecordings.
Z tego, co widzę to stronę nie działa, w tej chwili. Mógłbyś podać link?
Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 29 paź 2017, 09:09
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Medroxyprogesterone
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Medroxyprogesterone




nieznajomy1234, napisz do mnie na PW to Ci pomogę.
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto




jemzozole pisze:Pomagamy zdejmować filmy tylko w sytuacji gdy współpracujemy z daną osobą.


to trochę słabe imo, rozumiem projek web cam itp, ale szukanie kasy od ludzi którzy pewnie są w kropce, i lekko zaniepokojeni tym że ich nagrania są do wyszukania (pomijam fakt że powinni to przewidzieć) jest trochę takim żerowaniem, tym bardziej na foro w temacie pomocy w usuwaniu filmów.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze:
jemzozole pisze:Pomagamy zdejmować filmy tylko w sytuacji gdy współpracujemy z daną osobą.


to trochę słabe imo, rozumiem projek web cam itp, ale szukanie kasy od ludzi którzy pewnie są w kropce, i lekko zaniepokojeni tym że ich nagrania są do wyszukania (pomijam fakt że powinni to przewidzieć) jest trochę takim żerowaniem, tym bardziej na foro w temacie pomocy w usuwaniu filmów.


Wiesz co, jeżeli chodzi o to przewidywanie to rozgraniczyłbym dwie sytuacje. Mianowicie:
a.) dziewczynę, która trafiła na showupa jakieś kilka lat temu tzw. przypadkiem w celach bardziej rozrywkowych i spędziła tu tylko kilkanaście/kilkadziesiąt dni czy godzin (gdzie świadomość procederu nagrywania wszystkiego jak leci - co przyczynia się do późniejszego rozpoznawania takiej delikwentki przez znajomych, rodzine i całe miasto oraz dalej idące tego konsekwencje w postaci ostracyzmu społecznego w szkole, pracy czy nawet ich utrata nie była jeszcze tak duża)
b.) dziewczyny, które miały z góry określony cel w postaci zarabiania hajsów na SU i pojawiały się tu lub pojawiają nadal mniej lub bardziej regularnie.

Jestem pewny, że dziewczyn z podpunktu a ( czy też zbliżonych okolicznościami np. jakaś laska po pijaku/prochach weszła na SU jednorazowo czy coś) jest dużo więcej niż tylko ta moja koleżanka i tak na prawdę dla nich może być ten proceder dużo bardziej dotkliwszy niż właśnie dla osób "pracujących" na SU. Dokładając do tego TO, że bardzo często ich "brak przewidywania tego, że cokolwiek by tu nie zrobiły COŚ czyli bot będzie je nagrywał" spowodowany jest ich niepełnoletnością czy ogólnie wiekiem nastoletnim/dość młodym i ogromną łatwowiernością. Dla facetów czy osób starszych może się to w głowie nie mieścić jak można być tak nieodpowiedzialnym/głupim ale tak jest. Dla mnie osobiście to strasznym skurwysy*stwem jest wykorzystywać właśnie tą ich nieświadomość bo takie niby niewinne coś w postaci zrzutu ekranu czy nagrania może naprawdę komuś zniszczyć życie bo ludzie potrafią sobie dorobić niewiadomo jaką ideologie do kilku screenów z tego portalu i rozmaitym plotkom potem nie ma końca. Także w tej sytuacji nie ma już za bardzo zwalania odpowiedzialności na to, że JEST RYZYKO (nagrania,rozpoznania itd) SĄ PIENIĄDZE tylko pozostaje jedynie zwykłe skurwysy*stwo i naruszenie jakichkolwiek praw do prywatności, dóbr osobistych, wizerunku itd. Jak dla mnie zwykła ludzka przyzwoitość nakazywałaby piętnowanie takich zachowań i zrobienie czegokolwiek, aby je jakoś minimalizować.
Awatar użytkownika
nieznajomy1234
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 12 sty 2020, 19:56
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Czy to że ktoś coś ukradł tylko raz czyni go złodziejem mniej?
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 20:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Edmund, W jakiejś tam skali zdecydowanie tak. Podobnie jak np. seryjny morderca a osoba która kogoś zabiła tylko raz. Różnica jest? - jest.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Nie. Zabójca jest zabójcą i za odebranie życia z premedytacją jest JEDNA sprawiedliwa kara i jest to kara śmierci. Żeby było sprawiedliwie taki samobójca musi oddać to co sam zabrał. Jak zapewne wiesz, zabić kogoś kilka razy nie można. To, że dzisiaj ktoś kto kogoś zabił dostanie niesprawiedliwą karę np. 25 lat pozbawienia wolności zamiast kary śmierci, a wielokrotny morderca dostanie dożywocie pokazuje tylko jakie mamy pojebane prawo.

Nasz język jest dość prosty. Kradniesz, jesteś złodziejem. Zabijasz, jesteś mordercą. Dajesz dupy za siano jesteś kurwą. Pewnie, że można kraść batony ze spożywczaka i grube miliony z banku jednak złodziej jest złodziejem.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 20:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Edmund pisze:Nasz język jest dość prosty. Kradniesz, jesteś złodziejem. Zabijasz, jesteś mordercą. Dajesz dupy za siano jesteś kurwą. Pewnie, że można kraść batony ze spożywczaka i grube miliony z banku jednak złodziej jest złodziejem.


Zgadzam się jak najbardziej, jednak bardziej mi chodziło o pewną skalę porównawczą, którą sam trochę przytoczyłeś, bo zapytałeś, czy można być "złodziejem mniej lub bardziej" więc odpowiedziałem, że można.
I dobijając do meritum, to przecież można być skromną "kurwą" i można też być "kurwą" na szeroką skalę.
Ja np. widzę tam różnicę w skali postępowania i dla mnie nie jest to bez znaczenia.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zażalenia i Zgody na publikacje (REKLAMA)



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości