Wyznania anonimowych camgirls - grupa wsparcia modelek

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

hardrockcaffe696 pisze:
Biustwo pisze:Ja nawet lubię moich sępów. Jak nie potrafią się zachować wyłączam im perfidnie czat. Zanim się zorientują nabijają mi oglądalność.

Na teksty pokaż cycki itp. Czasem odowiadam tylko "pokaż żeton " (choć podchodzi to pod żebranie, a tego nie lubię). Najczęściej po prostu nie reaguję.

A pro po żebractwa to w naszym kraju jest ona zakazane ;)
[ Obrazek ]
Czy SU to miejsce publiczne.. poniekąd tak ;)

Problem w tym, że prawo nie nadąża za rozwojem techniki i nie ma w przepisach jednoznacznej definicji, która pozwalałaby traktować internet jako miejsce publiczne.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 247 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696, serio nie zrozumiałeś metafory? Czy teraz Ty będziesz mnie łapał za słówka? Kominowi się to już chyba znudziło.

Chodziło mi tylko o to, że nie lubię się o żeton prosić i jak nie które na każde "cześć" odpowiadać "dawaj żeton" :P
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 113 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Biustwo pisze:hardrockcaffe696, serio nie zrozumiałeś metafory? Czy teraz Ty będziesz mnie łapał za słówka? Kominowi się to już chyba znudziło.

Chodziło mi tylko o to, że nie lubię się o żeton prosić i jak nie które na każde "cześć" odpowiadać "dawaj żeton" :P

Po prostu musi się raz na jakiś czas przypomnieć że jest, bo jak nie będzie pisał to wszyscy o nim zapomną, tak to był u Pauli na topie, a że temat tam umiera to gdzieś się musi przenieść.

Zmieniając temat, czy Wasi znajomi (szkoła, osiedle, miasto itp, wiedzą że nadajecie na SU , albo może czy podejrzewacie że wiedzą że nadajecie? zastanawia mnie jak to wygląda od Waszej strony. No ja jestem pewny na 100% że jedna moja znajoma tu nadaje, ale nie mam zamiaru jej o tym mówić po co sobie budować dziwne relacje. Choć z drugiej strony wydaje się na tyle ogarnięta że bierze pod uwagę że ktoś z jej znajomych tu wchodzi, choć w sumie może uważa swoich za takich co tu by nigdy nie weszli ? :D
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

tomoxx, nie będę się rozpisywać. Powiem krótko - niech się wstydzi ten kto widzi :)
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

tomoxx pisze:Po prostu musi się raz na jakiś czas przypomnieć że jest, bo jak nie będzie pisał to wszyscy o nim zapomną, tak to był u Pauli na topie, a że temat tam umiera to gdzieś się musi przenieść.

Oj chłopie widzę że tobie strasznie nie pasuje moja tutaj obecność :shock2:
Zachowujesz się jak byś sobie tylko ty rościł jakieś prawa do umieszczania postów w tym temacie.
I zachowujesz się jak byś pojadł sam wszystkie rozumy.
Weź wyluzuj sam tu nie jesteś i daj też innym coś pisać skoro piszą w temacie i nie spamują :!:
Biustwo,
Ależ oczywiście że zrozumiałem Twoja metaforę wiec luzik.........
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

tomoxx pisze:
Biustwo pisze:hardrockcaffe696, serio nie zrozumiałeś metafory? Czy teraz Ty będziesz mnie łapał za słówka? Kominowi się to już chyba znudziło.

Po prostu musi się raz na jakiś czas przypomnieć że jest, bo jak nie będzie pisał to wszyscy o nim zapomną, tak to był u Pauli na topie, a że temat tam umiera to gdzieś się musi przenieść.

Zmieniając temat, czy Wasi znajomi (szkoła, osiedle, miasto itp, wiedzą że nadajecie na SU , albo może czy podejrzewacie że wiedzą że nadajecie? zastanawia mnie jak to wygląda od Waszej strony. No ja jestem pewny na 100% że jedna moja znajoma tu nadaje, ale nie mam zamiaru jej o tym mówić po co sobie budować dziwne relacje. Choć z drugiej strony wydaje się na tyle ogarnięta że bierze pod uwagę że ktoś z jej znajomych tu wchodzi, choć w sumie może uważa swoich za takich co tu by nigdy nie weszli ? :D

Ja byłem przekonany, że znam jedną nadającą, a się okazało, że to nie ona. Nadająca pokazuje twarz, wygląda mega podobnie, takie same włosy, długość i kolor, buzia, ma dzieci, karmiła piersią i jakoś w tym czasie znajoma też miała małe dziecko. Ale jednak nie, znajoma teraz dużo schudła, a nadająca może nie jest grubsza, ale kości jej aż tak nie wystają. Showup pasował też do stylu życia owej znajomej, bo lubiła zaszaleć.

Mnie zawsze jednak zastanawia, dlaczego dziewczyna, której widać tatuaże nie pokazuje twarzy. Jak tatuaż jest duży i w widocznym miejscu, to i tak wszyscy wiedzą.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Nick na ShowUp.tv: mmm

kornel85 pisze:Mnie zawsze jednak zastanawia, dlaczego dziewczyna, której widać tatuaże nie pokazuje twarzy. Jak tatuaż jest duży i w widocznym miejscu, to i tak wszyscy wiedzą.

Po pierwsze - bo na pokazywaniu buzi tylko od xxx żetonów też można zarobić. I druga kwestia - wiele z nich po prostu odstraszyłoby tą buzią widzów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Jak nie widać twarzy to może zawsze powiedzieć że to nie ona i się tego wypierać. Mniejsze ryzyko że ktoś się o niej dowie wpadając na jej jakiś film w sieci, raczej osobom które nie obracają się w środowisku SU ciężko będzie trafić na film koleżanki która nie pokazuje twarzy.

Tatuaże to jedno mnie zastanawiają te dziewczyny które nie pokazują twarzy ale tak nie ogarniają odległości i perspektywy że ta co chwila się pojawia w kadrze. Może niektóre robą to celowo, ale bywały też takie które tego zwyczajnie nie ogarniały. I jak im ktoś napisał że ładne oczy, buzia itp, to wtedy uważały bardziej ale i tak co jakiś czas wpadały w kadr.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

tomoxx pisze:Jak nie widać twarzy to może zawsze powiedzieć że to nie ona i się tego wypierać. Mniejsze ryzyko że ktoś się o niej dowie wpadając na jej jakiś film w sieci, raczej osobom które nie obracają się w środowisku SU ciężko będzie trafić na film koleżanki która nie pokazuje twarzy.

Tatuaże to jedno mnie zastanawiają te dziewczyny które nie pokazują twarzy ale tak nie ogarniają odległości i perspektywy że ta co chwila się pojawia w kadrze. Może niektóre robą to celowo, ale bywały też takie które tego zwyczajnie nie ogarniały. I jak im ktoś napisał że ładne oczy, buzia itp, to wtedy uważały bardziej ale i tak co jakiś czas wpadały w kadr.

Dopóki nie pokazujesz twarzy zawsze jest jakiś domniemanie, że to jesteś ty. Jak masz twarz tylko na priv ,to znaczy, że ktoś musi kupić żetony a to juz wymaga nieco zachodu, ponadto szlaja sie po portalach z kamerkami a o tym nie latwo już powiedzieć znajomym- nawet facetowi, że wydaje hajsy w internetach.To jest troche na zasadzie wzajemnego krycia no chyba, że jest jakaś "obława" i ktoś kogoś celowo będzie chciał zdemaskować. Mam nadzieję, że mi to nie grozi, bo jestem takim zwykłym szarym człowieczkiem :D

Przede wszystkim jakaś zmiana wizerunkowa jest podstawą, jesli nosisz okulary to na showup ich nie zakladaj, i odwrotnie ;) jeśli masz krótkie włosy -to zakładasz długie włosy, tatuaże jakieś rozpoznawcze zapudrować albo schować pod ubranie. Ja mam takie zasady i to mi daje lekkie poczucie komfortu, że wyglądam inaczej niz w realu. Na showup "ubieram" jakąs tam postać i to mi daje jako takie poczucie bezpieczeństwa.

Dalej , jeżeli chodzi o znajomych, nie nikt mnie nie rozpoznał.Jest bardzo, ale to bardzo wąskie grono dziewczyn ,które znam z reala,a też miały fazę na "showup". Raz jeden w życiu , ktoś napisał mi wiadomośc, że mnie spotkał przypadkiem na koncercie( zmieniłam miejsce, żeby dana osoba nie skojarzyła). Nie podszedł do mnie, nie zagadał, tylko napisał następnego dnia wiadomośc, że widział "chyba" mnie na tym koncercie. Więc wracając do poprzedniego wątku, ta anonimowośc w sieci to i tak iluzja, a nawet zmiany wizerunkowe, które dają mi poczucie komfortu nie pomogły. W każdym razie, nic mi nie wiadomo, żeby moi znajomi lub rodzina w jakiś sposób mnie zdemaskowali. Nie da się jednak ukryć, że częśc tych osób może nawet wie, ale nie chcą mnie zdemaskować? No ciężko stwierdzić. Dopóki ktoś mi screena z gębą nie przedstawi to wyparłabym się :D ale to jest ryzyko tej branży.

Po jakimś tam czasie pracy przed kamerą można sie nauczyć jak ustawiać kamerę , żeby gęba nigdy nie była w kadrze, ale wpadki zdarzają się każdemu. Raz kopnelam sobie do kompa i bęc, cała buźka na piedestale:D takich wpadek było pewnie więcej, no cóż wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 62 razy
Podziękowano mu: 126 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Jak jakaś siedzi na 2 lub 3 portale jednocześnie, łatwo o wpadkę. Na SU kadr szeroki, na ZB już kwadratowy... chwila nieuwagi w "kwadratowym kadrze", jakaś akrobacja na podłodze i już na SU ten ryj mogą widzieć. Druga sprawa - alkohol na transmisji. Niestety wiele dziewczyn dodaje sobie odwagi sącząc coś mocniejszego i po pewnym czasie nie ogarniają już co pokazują.

Wracając do tego nieszczęsnego rozpoznawania... Często dostaję na czacie wiadomości typu "Cześć sąsiadko, nie wiedziałem, że tu nadajesz". Obracam jej zazwyczaj w żart, pytam czy się sąsiadowi cukier skończył albo zapraszam na kawę. Znikają wtedy bez słowa, więc zakładam, że to tylko głupie żarty. Jajkami w okna nikt mi jeszcze nie rzucał. Karteczek z groźbami też jeszcze nie dostaję. Co prawda sąsiadki ostatnio obgadywały mi dupę pod oknami "Ta nasza sąsiadka to strasznie głośno jęczy", ale na tym się skończyło. Czasem tylko z podziwem wodzą wzrokiem za moim facetem (pewnie myślą, że z niego taki super jebaka).
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Mam takie pytanko do wszystkich uroczych laseczek które to udzielają się w tym temacie.
Czy macie może tak swoich ''psycho-fanów'' :?:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Na szczęście skończyło się na kilku nieszczęśliwie zakochanych. Zupełnie nieszkodliwych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Raczej nie mam psycho-fanow ,bo staram sie nie wchodzic w bliższe relacje z oglądającymi. Mam takich pojebów za to, że potrafią mi siedzieć całymi godzinami i się gapić, codziennie, za każdym razem, niezależnie o której godzinie. Na cale szczęście są nieszkodliwi.Ktoś kiedyś dając mi większy napiwek albo to byl privek, w sumie to nie pamiętam, uzurpował sobie jakieś prawo do mówienia mi co mam robić i co za ile ustawic, no niestety musiałam szanownemu koledze wytłumaczyć, że wszystko za co "zapłacił" już otrzymał i niech spieprza banany prostować.

A teksty w stylu siema sąsiadeczko, kuzyneczko, ciotko to normalka ;) najczęściej wtedy odpowiadam im tym samym, nie reaguje na to emocjonalne :P

Jak masz miękkie serce, to obyś dupy nie miał szklanej.
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 62 razy
Podziękowano mu: 126 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Mam takich pojebów za to, że potrafią mi siedzieć całymi godzinami i się gapić, codziennie, za każdym razem, niezależnie o której godzinie.

Ej, to chyba dobrze. Niech siedzi. Widz to zawsze widz - podnosi oglądalność ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Biustwo pisze:
beznadzieja pisze:Mam takich pojebów za to, że potrafią mi siedzieć całymi godzinami i się gapić, codziennie, za każdym razem, niezależnie o której godzinie.

Ej, to chyba dobrze. Niech siedzi. Widz to zawsze widz - podnosi oglądalność ;)

ale coś rzucają czy tak tylko na sępa? może to jakieś boty ? albo sam nie wiem co ? no chyba że bezrobotni, bez szkoły i ich całe życie to SU , to wtedy to jeszcze by się zgadzało
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

Psychofani :D mam i miewałam, niby niegroźni ale jednak na dłuższą metę potrafią zajść za skórę. I raczej tak jak beznadzieja, pisała pojawiają się momentach pozornej bliższej relacji.
Co do tego czy się obawiam czy mnie ktoś rozpozna, raczej tak ale to nic w moim życiu nie zmieni, nie wpadnę przez to w depresję, nie pójdę do zakonu ;) więc jeśli już ktoś mnie rozpozna to trudno, ja się tłumaczyć nie lubię.
I też takie teksty miewam że niby jestem Kasią, Basią, Panią z mięsnego czy też koleżanką ze szkoły, za każdym razem to było pudło, więc jednak coś w tym jest że masturbacja powoduje kłopoty ze wzrokiem.
A co do ników co są prawie za każdym razem te same, jeszcze przed zrobieniem zdjęcia to raczej tylko taka początkująca szkółka stalkerska :P

I teraz ja mam pytanie drogie dziołszki, akceptujecie u siebie koleżanki na transmisji ? ;)
Awatar użytkownika
cipkozaurka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 10 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie:D
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem

Jeśli się nie odzywają, to ok-może się jeszcze "uczą", podziwiają, szukają pomysłów albo obsmarowują mnie sobie w myślach-mi to tam rybka.
Każda z nas to robi/robiła. Trochę zrozumienia!
Fajniej jednak jak inne transmitujące zagadają, pośmieją się, rzucą dychą :> powinnyśmy się wspierać. Lepsza atmosfera, lepszy szołap, lepszy hajs :D
Dopóki nie zaczną gadać do widzów "chodźcie do mnie, bo u mnie tak smutno, a ja taka napalona sama siedzę" to nie wyganiam.
Awatar użytkownika
Mannerly_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv: lubię w dupsko!

Siedzenie "na śmieszki i pogaduchy" też jest traktowane przez większość pań jako objaw konkurencji, reklamowania się i zamanifestowania swojej obecności choćby przez to "danie dychy" co powoduje, że przez dłuższy czas jesteśmy na liście darczyńców = X ludzi wejdzie z ciekawości na profil a jak już wejdzie to być może wpadną na dłużej i zostawią żetony u "Pani Dychy" zamiast u głównej transmitującej. Można łatwo zauważyć, że u pewnych transmitujących chęć pogaduszek i śmieszkowania rośnie wprost proporcjonalnie do pozycji w rankingu pani gospodarz, jakoś u tych miernotek z dołu nie piszą, zawsze u którejś z Top5 :)
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 324 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

cipkozaurka pisze:I teraz ja mam pytanie drogie dziołszki, akceptujecie u siebie koleżanki na transmisji ?

Obecnie koleguję się z trzema nadającymi. Jedna to psiapsióła z reala, dwie pozostałe internetowe koleżanki z perspektywami na przyszłość (niestety z obiema dzielą mnie duże odległości - jedna na drugim końcu kraju, druga na drugim końcu Europy), ale kto wie,świat jest mały. Wcześniej było więcej takich "koleżanek" (ba, nawet wspólne pokazy), niestety żeton stanął między nami. Niektóre laski wolą kasę niż przyjaciół. Ich wybór.

Jak mnie podgląda jakaś nieznajoma i się nie odzywa to niestety najczęściej zostaje wyproszona. Jak grzeczna prośba o opuszczenie transmisji nie działa, dostaje bana. Miałam epizody z drugą kobietą, ale generalnie jestem hetero i dziwnie się czuję obserwowana przez laski (chociaż zdaję sobie sprawę, że w większości pewnie nie wchodzą po to, by gapić się na moje cycki).

ruger44 pisze:Siedzenie "na śmieszki i pogaduchy" też jest traktowane przez większość pań jako objaw konkurencji, reklamowania się i zamanifestowania swojej obecności

Mam i takie przypadki, ale póki za reklamę płaca mi trzycyfrowymi napiwkami mam to w dupie. Niech się reklamują :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Ja jak sprawdzam listę widzów to jedynie po to by zablokować nowe konto stalkera, i wtedy zazwyczaj przez przypadek zobaczę jakis znajomy nick damski ;) nic z tym nie robię, niech sobie siedzi :P ale jak ja weszłam to od razu bana dostałam, podziwiam szybkość dawania banów, ja może dałam parę razy a tych razach były też pomyłki :D (tutaj przepraszam poszkodowanych SORRY :sorry: )
Co do reklam to też się spotkałam z czymś takim u siebie ale miałam to szczęście że stałe grono bywalców zareagowało za mnie.
I na koniec uważam że takie "śmieszki i pogaduchy" potrafią nakręcić panów, wystarczy im że dwie dziewczyny nadające się dogadują a już mają wizję nożyc :D

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
cipkozaurka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 10 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie:D
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem

PoprzedniaNastępna