Grupowe pokazy - dobra zmiana?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Nie wiem komin czy się wyrównuje. Co prawda, nadal są panowie chętni na drogi priv (podejrzewam, że tak jak mnie, grupowa zabawa ich po prostu nie jara), ale co z nowymi? Umówmy się, tacy uzależnieni panowie, z karta stałego klienta (jak tu zebrani) to jest tylko część klientów. Wiele osób wchodzi raz an jakiś czas, albo dopiero odkrywa świat kamerek. Co pomyśli (i co wybierze) ktoś, kto wchodzi po raz pierwszy i widzi, że jedna ma 10 minut za 20 żet (ze wszystkim), a druga 5 minut za 200 (bez buzi nawet)? Pomyśli pewnie, że Pani numer dwa to celebrytka z przerostem ego, a ceny pierwszej uzna za normę. Pół biedy, jak pani robiąca show za 2 zł, odwali w tej cenie kawał dobrej roboty i koleś wyjdzie zadowolony. Gorzej jak pomyśli "jaka płaca, taka praca" i odwali pokaz po najmniejszej linii oporu. Wtedy taki nowy może pomyśleć, że nie warto wcale wchodzić na tę stronę, bo dziewczyny z fotki czy innego randkowego serwisu, umawiają się na podobnej jakości "pokazy" na Skype za free.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 112 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Ja mowie Biustwo ze to sie SU wyrownuje, SU jako firmie a nie Wam - dziewczynom. Na kilku takich budzetowych grupowkach za 20-30 zet bylem i przyznaje ze z reguly slabe to jest... ale z drugiej strony bywalem na 5cio minutowych privach za te 100-200 ktore jakos specjalnie lepsze nie byly. Wyobrazam sobie wiec ze dla wielu laseczek jest obojetne czy zrobia priva za 100 czy grupowke po 20 dla 5 osob.
Fakt faktem ze na grupowych wygrywa topka bo mozna powiedziec ze SU dalo im grupowkami 3ci sposob zarabiania... bo ogranieta topka zarobi i na ogole i na grupowkach a do tego z privow tych najtanszych moze zrezygnowac wogole i robic je tylko za grubszy zeton.
Wydaje mi sie tez ze grupowki troche ratuja dupe tym najslabszym dziewczynom, tym bez specjalnego pomyslu na siebie, ktore do tej pory dluuugo czekaly na jakikolwiek priv... bo teraz ustawia za 20 i te kilka osob jakos sie zbierze, tak malymi kroczkami te 100 zlotych do wyplaty sie uzbiera, szalu niema zapewne ale zawsze cos...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

no chyba to jest jakis akt desperacji ;) bo serio można sie troche bardziej przyłożyć i nagonić na i tak niskobudżetowe privki za 100 , nawet coś tam dołożyć do podstawowej wersji niż ustawiac grupowe po 20 zeta, bo to ani nie motywuje do jakiegoś lepszego show ani statystyk zarobkowych nie poprawi.
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 126 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Bo to tak jakoś dziwnie jest... wiele lasek zamiast ruszyć dupę i użyć odrobinę mózgu najwyraźniej idzie po najniższej lini oporu po prostu dając dupy taniej. Tymczasem wystarczy się przyjrzeć i okazuje się ze dziewczyny które "pozycjonują się" na te drogie o wiele lepiej na tym wychodzą. Oczywiście nie wystarczy tylko upierdolić sobie w głowie "ja będę droga", trzeba jeszcze trochę się postarać. Nie twierdze ze każda ma ku temu warunki, ale spokojnie widzę kilka naprawdę ładnych dziewczyn, z ciałem równie dobrym a czasem nawet lepszym niż dzisiejsza topka które przy odrobinę większym zaangażowaniu mogłyby kroić dobre pieniądze. Czasem naprawdę niewiele potrzeba, zadbać/poprawić zaledwie kilka detali.
Rozumiem ze cześć z nich być może nie chce zbytniej popularności, ale wiele po prostu jest leniwych, bądź po prostu nie wie jak.

Jest tez szansa ze moje teorie są o dupę rozbić bo ostatnie dni wskazują ze do odniesienia "sukcesu" na SU wystarczy zapakować do dostawczaka ssaka leśnego sztuk jeden i obwozić go po kraju robiąc live'a na SU ;) Rafatus byl zbyt hardcorowy ale z takim półpato jak widać gawiedź integruje się całkiem dobrze.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:Bo to tak jakoś dziwnie jest... wiele lasek zamiast ruszyć dupę i użyć odrobinę mózgu najwyraźniej idzie po najniższej lini oporu po prostu dając dupy taniej. Tymczasem wystarczy się przyjrzeć i okazuje się ze dziewczyny które "pozycjonują się" na te drogie o wiele lepiej na tym wychodzą. Oczywiście nie wystarczy tylko upierdolić sobie w głowie "ja będę droga", trzeba jeszcze trochę się postarać. Nie twierdze ze każda ma ku temu warunki, ale spokojnie widzę kilka naprawdę ładnych dziewczyn, z ciałem równie dobrym a czasem nawet lepszym niż dzisiejsza topka które przy odrobinę większym zaangażowaniu mogłyby kroić dobre pieniądze. Czasem naprawdę niewiele potrzeba, zadbać/poprawić zaledwie kilka detali.
Rozumiem ze cześć z nich być może nie chce zbytniej popularności, ale wiele po prostu jest leniwych, bądź po prostu nie wie jak.

Jest tez szansa ze moje teorie są o dupę rozbić bo ostatnie dni wskazują ze do odniesienia "sukcesu" na SU wystarczy zapakować do dostawczaka ssaka leśnego sztuk jeden i obwozić go po kraju robiąc live'a na SU ;) Rafatus byl zbyt hardcorowy ale z takim półpato jak widać gawiedź integruje się całkiem dobrze.

To prawda, że wiele dziewczyn przy odrobinę większym zaangażowaniu śmiało mogłaby kosić ładną kasę
i przebić obecną topkę tyle, że nie każda dziewczyna chce tej popularności.
Za byciem top idzie większa kasa ale też większa widownia i większe prawdopodobieństwo rozpoznania.
Inna sprawa, że wiele lasek jest zwyczajnie leniwa i woli działać po najniższej linii oporu.
A co do popularności i wysokiej oglądalności leśnego ssaka z dostawczaka, gawiedź od zawsze lubiła oglądać
wszelkiej maści dziwaczne tudzież podpadające pod pato występy.
Nie wiem do końca z czego wynika ta popularność półpato- i patowystępów, być może z tego, że ludzie
uwielbiają patrzeć na głupszych; w swoim mniemaniu; od siebie.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 247 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

od_taaki pisze:
komin pisze:Bo to tak jakoś dziwnie jest... wiele lasek zamiast ruszyć dupę i użyć odrobinę mózgu najwyraźniej idzie po najniższej lini oporu po prostu dając dupy taniej. Tymczasem wystarczy się przyjrzeć i okazuje się ze dziewczyny które "pozycjonują się" na te drogie o wiele lepiej na tym wychodzą. Oczywiście nie wystarczy tylko upierdolić sobie w głowie "ja będę droga", trzeba jeszcze trochę się postarać. Nie twierdze ze każda ma ku temu warunki, ale spokojnie widzę kilka naprawdę ładnych dziewczyn, z ciałem równie dobrym a czasem nawet lepszym niż dzisiejsza topka które przy odrobinę większym zaangażowaniu mogłyby kroić dobre pieniądze. Czasem naprawdę niewiele potrzeba, zadbać/poprawić zaledwie kilka detali.

To prawda, że wiele dziewczyn przy odrobinę większym zaangażowaniu śmiało mogłaby kosić ładną kasę
i przebić obecną topkę tyle, że nie każda dziewczyna chce tej popularności.
Za byciem top idzie większa kasa ale też większa widownia i większe prawdopodobieństwo rozpoznania.
Inna sprawa, że wiele lasek jest zwyczajnie leniwa i woli działać po najniższej linii oporu.
A co do popularności i wysokiej oglądalności leśnego ssaka z dostawczaka, gawiedź od zawsze lubiła oglądać
wszelkiej maści dziwaczne tudzież podpadające pod pato występy.
Nie wiem do końca z czego wynika ta popularność półpato- i patowystępów, być może z tego, że ludzie
uwielbiają patrzeć na głupszych; w swoim mniemaniu; od siebie.

W Punkt..

Co do tego czy showup zyskał finansowo na grupowych? Dla mnie nie, Chciałbym zauważyć że znaczna większość oglądających jest zadowolona z grupowych głównie z jednego powodu. JEST TANIEJ! Kiedyś doładowałeś 500 żetonów i wystarczyło to albo na 3-4 krótkie priwki albo na jeden dłuższy. Na coś bardziej konkretnego już brakło. Teraz doładujesz 500 żetonów i przebierasz w priwach niczym panisko. Przy obecnej formule z priwami grupowymi doładowywać żety możesz nei dość że mniejszymi kwotami to rzadziej.
Awatar użytkownika
Peja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: zadna
Nick na ShowUp.tv:

Moim zdaniem te laseczki po prostu chyba są za leniwe lub też nie maja dobrego pomysłu jak tutaj lepiej się sprzedać.
A czasami wystarczy tylko drobna zmiana choćby w bieliźnie.
Bo występowanie w majtkach swojej młodszej siostry nie jest chyba HOT :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

komin pisze:Ja to tylo chcialem napisac ze troszke przemyslalem i sorka Admine ze gdzies tam na czacie przyjebalem sie do Ciebie o stronniczosc. Jakby nie patrzec to i tak dobrze sobie radzisz z ogarnianiem tego burdelu, a faktycznie masz racje ze Admin tez czlowiek i ma prawo do swoich sympatii i antypatii.

Zgadzam się. Admin nie jest stronniczy tylko racjonalnie podchodzi do tematu. Wielu dziewczynom stąd pomaga i nie patrzy na swoje sympatię czy antypatie tylko na dobro dziewczyn. A Kinia niczym sobie nie zasłużyła na taką gownoburze!!!!! Dlatego też nie dziwię się że Admin zabrał głos w tej sprawie. Ludzie szanujmy się nawzajem!!!! Zazdrość ludzka wyniszcza człowieka... Peace & love :heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Angie
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Poprzednia