JAK PŁACICIE PODATKI OD ZAROBKU NA SU?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Biustwo pisze:AnalTerrorist69, starasz się być zabawny, ale słabo Ci idzie. Może na innych forach brylujesz, ale tu potrzebny większy kaliber (patrz: ruger44).


Ale o co chodzi? Napisałem ładny rzeczowy komentarz, odwołałem się na parę linków z poradami prawnymi. Chcesz mnie poderwać, czy zwrócić na siebie uwagę, po prostu nie rozumiem co próbujesz wnieść w całą dyskusję.

Dlatego pozdrawiam, baw się dobrze, ale twoja opinia jest mi bardziej niż obojętna :smoke:
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




Ja założyłam działanośc artystyczną - występy artystyczne - powiedziałam mojej księgowej co robię, a ona wszystko mi ogarnęła. Obejmuje mnie mały ZUS - 330zł miesięcznie przez 6 miesięcy, następnie około 600zł przez okres 24 miesięcy + księgowa 200zł + podatek dochodowy w moim przypadku około 200zł, bo pamiętajmy, że jest jeszcze kwota wolna od podatku (jakoś 550zł). Ogólnie zrąbałam, bo miałam wybrać sobie ryczałt no ale trudno, w 2020 dopiero mogę to zrobić. Laski przestroga dla was - nie kombinujcie, bo jak was skarbówka dopadnie to nie będzie wesoło, a założenie firmy i ogarnięcie księgowej to kwestia 2h więc uważam, że warto - trudno, będziecie stratne pare stówek miesięcznie ale chyba lepiej spać spokojnie, nieprawdaż?
Digi




A ja zapytam z innej beczki. Jak wygląda sytuacja z dziewczynami z innych krajów które trudnią się tym najstarszym zawodem przez internet na polskich kamerkach?

One mogą mieć w (że tak powiem) piździe polskie podatki?
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




Podatek płacisz w miejscu zarabiania, dla osób zarabiających w sieci w naturalny sposób jest to miejsce w którym się fizycznie znajdują a nie miejsce w jakim znajduje się szefostwo portalu albo jego serwer albo gdzie zarejestrowana jest firma-krzak go firmująca. W praktyce Ukrainka czy Rosjanka jest bezpieczna i uniknie polskiego US o ile oczywiście nie mieszka w Polsce lub nie ma konta polskiego a czy będzie bezpieczna u siebie... Przy ich dysproporcji ich średnich zarobków do polskich (i dysproporcji średnich polskich zarobków w odniesieniu do bajońskich zarobków na SU) raczej szybko zwrócą uwagę fiskusa spore przelewy w obcej walucie na konto UA/RU
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Nie znam sie, ale czy to nie jest tak ze SU wyplaca tylko na polskie konto? Wtedy pewnie jakies konto na slupa...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Zakładanie konta na osobę trzecią lub fałszywe dane to i tak przestępstwo więc jeżeli by ktoś został na tym przyłapany to Urząd Skarbowy i podatki za szołap będzie jego najmniejszym zmartwieniem :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Ruger, ja mowie o powiedzmy Ukrainkach, Bialorusinkach itp ktorym ktos zalozyl lewe konto w Polsce a one sobie tam u siebie wyplacaja cash z SU w bankomacie. To nie jest wielki problem znalezc pijaczka ktory za pare zlotych posluzy dowodem osobistym... Tak dlugo jak kasa bedzie szla na konsumpcje to szczerze watpie zeby ktos je tam na wschodzie dojechal.
Oczywiscie teoretyzuje, ale chyba tak bym robil na ich miejscu bedac rezydentem np Ukrainy... Nie mowie ze Polki tu na miejscu nie moglyby robic podobnie. Tu juz bardziej kwestia tego ile sie zarabia i na co wydaje.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Przejrzałem teraz regulamin SU, nie ma tam informacji o tym że konto musi być w Polsce, jak poda się konto zagraniczne z IBAN na początku, to chyba nie powinno być problemu z transferem środków. Jeśli tak jest, to każdej nadającej myślącej o założeniu działalności i opodatkowaniu standardowym a nie ryczałcie proponuję zapoznać się z tematem działalności gospodarczej w Czechach, dużo plusów, mniejsze podatki, i do tego auta o 1/3 tańsze. (Tyle że na czeskich blachach się jeździ), i wypada raz na rok się w Czechach pojawić ale to się odhacza w ramach przeglądu auta.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




większość kobiet chyba wgl nie wie ze trzeba płacic
Awatar użytkownika
sprzedamzetony
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 02 cze 2019, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Działalność artystyczna. Moja księgowa jest moją znajomą, więc z niczym nie ma problemu, gdyby ktoś potrzebował to mogę śmiało polecić.
mały zus ok. 350zł, księgowa ok. 100zł, podatek dochodowy. Trochę rzeczy wrzucam w koszta, dzięki czemu podatek jest mniejszy.
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 20:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Abstyfuka pisze:Działalność artystyczna. Moja księgowa jest moją znajomą, więc z niczym nie ma problemu, gdyby ktoś potrzebował to mogę śmiało polecić.
mały zus ok. 350zł, księgowa ok. 100zł, podatek dochodowy. Trochę rzeczy wrzucam w koszta, dzięki czemu podatek jest mniejszy.


Jak masz podatek dochodowy 18% to polecam w styczniu zmienić na ryczałt ;)
Digi




Trzeba będzie prosić rachunki(za privy) od Pań, które prowadzą firmy :).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




_Kurier_ pisze:Trzeba będzie prosić rachunki(za privy) od Pań, które prowadzą firmy :).


Nie jest to możliwe, nie możemy podawać kontaktu ;]
Biustwo




Znaczy to jest ciekawe zagadnienie, bo prawnie jesteście zobowiązane do tego(jak i każda inna osoba prowadząca np. jednoosobową działalność). Jeżeli nabywca towaru/usługi zażyczy sobie coś takiego(w przypadku takiej działalności - rachunek) to nie ma przebacz. 7 dni zdaje się jest na to. Wewnętrzne zapisy Showupa są do d..., bo nie stoją nad polskim prawem(a firmy macie tutaj zarejestrowane).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




_Kurier_, pytałam o to kiedyś mojego księgowego i to trochę bardziej skomplikowane. Bo formalnie to Showup nam płaci, nie wy. I to z showup możemy załatwiać papierologię. Wy wykupujecie usługę u właścicieli Showup, to im płacicie kasę. Wykupujecie dostęp do płatnych funkcji portalu (privki, grupowe, wiadomości) a nie bezpośrednio nasze usługi (cycki, dup, orgazmy).

Zresztą już widzę jak ustawiacie się w kolejce po fakturę za orgazm i podajecie dane :D
Biustwo




_Kurier_, niestety to tak nie dziala. Ja jestem formalnie zwiazana umowa z showupem( umowy regulaminowe) więc kwestie paragonów, kwitów. faktur należy z tym serwisem uzgadniać.
Odnooszę wrażenie, że chcialbys nam strasznie dopierdolic :) Nie wszystkie branże oraz formy dzialalności wymagają wystawiania paragonów. Poza tym showup to jest partner w biznesie, ja od was nie dostaje gotówki która podlega rozliczeniu, ja dostaje żetony czyli wirtuala walute, ktora dopiero po wyplaceniu przeksztalca sie w gotowke i z tego nalezy sie rozliczyc. Ponadto, zetony ktore wisza w serwisie fizycznie nie sa a) moje b) pieniądzem opodatkowanym tak więc z powyższego wynika tylko tyle, ze nie musimy wam nic dostarczac poza uslugą.Regulacje prawne nie są po stronie widz--nadająca a po stronie serwis-nadająca. Inaczej jest w przypadku pokazów na skype wtedy to juz prędzej można komuś fakturkę wystawić za walenie na delegacji :) pod warunkiem że dana dziewczyna jest płatnikiem vat, bo jesli nie mogę cii jedynie wystawic rachunek i wyslac pocztą( dostarczyć) na wskazany adres w terminie do 7 dni od dnia wykonania zlecenia :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:_Kurier_, niestety to tak nie dziala. Ja jestem formalnie zwiazana umowa z showupem( umowy regulaminowe) więc kwestie paragonów, kwitów. faktur należy z tym serwisem uzgadniać.
Odnooszę wrażenie, że chcialbys nam strasznie dopierdolic :) Nie wszystkie branże oraz formy dzialalności wymagają wystawiania paragonów. Poza tym showup to jest partner w biznesie, ja od was nie dostaje gotówki która podlega rozliczeniu, ja dostaje żetony czyli wirtuala walute, ktora dopiero po wyplaceniu przeksztalca sie w gotowke i z tego nalezy sie rozliczyc. Ponadto, zetony ktore wisza w serwisie fizycznie nie sa a) moje b) pieniądzem opodatkowanym tak więc z powyższego wynika tylko tyle, ze nie musimy wam nic dostarczac poza uslugą.Regulacje prawne nie są po stronie widz--nadająca a po stronie serwis-nadająca. Inaczej jest w przypadku pokazów na skype wtedy to juz prędzej można komuś fakturkę wystawić za walenie na delegacji :) pod warunkiem że dana dziewczyna jest płatnikiem vat, bo jesli nie mogę cii jedynie wystawic rachunek i wyslac pocztą( dostarczyć) na wskazany adres w terminie do 7 dni od dnia wykonania zlecenia :)


Upraszczasz bardzo. Żeton ma określoną wartość, a za dobra(czy to towar, czy usługi) nie trzeba koniecznie płacić pieniądzem i gotówką(co nie oznacza, że nie trzeba się z tego rozliczać). Złożę zapytanie do US, bo jestem po prostu ciekawy :), a rzetelną odpowiedź uzyska się u źródła. Nigdzie nie pisałem o paragonach i fakturach, a tylko i wyłącznie o rachunkach(żeby objąć wszelkie działalności zarejestrowane na SU). Moim zdaniem nikt się temu po prostu nie przygląda, bo ile serwisów(showup jest w ogóle zarejestrowany w Polsce?) tego typu funkcjonuje w naszym kraju? Chyba tylko jeszcze zbiornik jest. I spokojnie, nikt nikomu nie chce dowalić. To po prostu interesująca kwestia :).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




_Kurier_ pisze:Moim zdaniem nikt się temu po prostu nie przygląda, bo ile serwisów(showup jest w ogóle zarejestrowany w Polsce?) tego typu funkcjonuje w naszym kraju? Chyba tylko jeszcze zbiornik jest.


Akurat zbiornik podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie. Nie wiem jak to wygląda od strony klienta, ale ja przy każdej wpłacie dostaje od nich rachunek.

Co do wystawiania rachunku za nasze usługi to się nie zgodzę. W kasynie chciałbyś rachunku od kasyna czy od osoby, która obsługiwała Cię przy stole za żetony?

Z regulaminu: Żeton odzwierciedla jedynie wartość pieniężną, jaką Użytkownik chce przekazać Wykonawcy. Żetony nie stanowią elektronicznego instrumentu płatniczego, Administrator ani Wykonawca nie mają obowiązku wykupu żetonów od Użytkownika i nie mogą wykupić żetonów. Instytucja żetonów służy jedynie uproszczonemu odzwierciedleniu transakcji pieniężnych dokonywanych w ramach Serwisu. Przekazanie żetonów Wykonawcy jest emanacją obowiązku Administratora do przekazania danemu Wykonawcy środków pieniężnych z puli środków wpłaconych przez tego Użytkownika przy zakupie żetonów w kwocie odpowiadającej liczbie żetonów przemnożonych przez 10 groszy.

Uproszczę teraz (być może za bardzo), ale to trochę tak jak byś poszedł do salonu piękności, zrobił sobie fryzurę i paznokcie i zamiast zapłacić w kasie salonu, chciał dostać osobne kwitki od fryzjerki i kosmetyczki. Mogą mieć osobne działalności, ale jak obsługują Cię w salonie, to rachunek z kasy jest wystarczający. Oczywiście nikt nie broni Ci zapytać w urzędzie. W sumie jestem nawet ciekawa co odpowiedzą, bo w temacie tego pod jakim numerem zarejestrować powinnyśmy działalność widziałam już przynajmniej trzy różne opinie. Tu może być podobnie.
Biustwo




Kurier napisz do us żeby tym modelkom zabrali wszystkie hajsy, kto to widział żeby tyle zarabiać. Straszne. Jak maść na ból dupy nie pomaga, to może to pismo da radę :good3: .W najgorszym wypadku obetnij sobie siusiaka. jak slodkarizkosz i tez koś grube hajsy. Ahh jak ja nienawidzę takich nadgorliwych ludzi. Nie pozdrawiam :lol:



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kurier serio musisz mieć smutne życie skoro masz czas i chęci by chodzić do US :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Tak się składa, że byłam w US z zapytaniem o sexkamerki i dostałam taką odpowiedź - jeśli masz ciągłość finansową, zarabiasz powyżej bodajżę 1050zł miesięcznie to musisz założyć działaność gospodarcza ponieważ dla państwa jesteś artystką - sexkamerki to nie prostytucja. To w jakim kraju zarejestrowany jest showup/chaturbate/stripchat itd. nie ma znaczenia, ponieważ żyje w Polsce i obowiązuje mnie prawo tego państwa. Jedyne co mnie wiąże z showupem to regulamin strony - nic więcej.
Digi


PoprzedniaNastępna

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości