niebezpieczna24/x_Majka_x

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dobra, chwilę było fajnie ale już mi się znudziło :lol: pierdolcie sobie na forum, a ja się będę pierdolic w rzeczywistości czego również Wam życzę, żeby rozładować emocje :lol:

Buziaaaaaki :heart:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


co do zazdrosnych lasek i innych typów z pod ciemnej gwiazdy moge powiedzieć jedno ....
jak narazie rekord nalezy do MAJKI :hi:
https://www.youtube.com/watch?v=8bdeizHM9OU

a jak ktoś niebył 1 stycznia na transmisji to powiem ze bedzie mała retransmisja za niedługo... :cool3:
:shock2: :dontknow:
Awatar użytkownika
Noyva85
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2020, 03:17
Lokalizacja: kraków
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Majka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: noyva


I bardzo dobrze, bo widać komu tu brakuje wspominanego pierdolenia :D. Zestresowana i agresywna strasznie :). Chyba za dużo flaków w buzi w ostatnim czasie(to tylko stwierdzenie faktu, a nie przytyk :P). Na pewno będzie lepiej. Wielu tu w Ciebie wierzy.

P.S - Gumka, która paraliżuje penisa... kto tu co łyka...
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak powszechnie wiadomo niektóre firmy produkujące gumy dodają specjalny flak-inicjator który powoduje insta-rugeryzm w każdym penisie z którym gumka się zetknie, ma to na celu maksymalne pogorszenie życia seksualnego klientów by wspominali seks z gumą tej marki jako najgorszy w swoim życiu seksualnym i by nigdy do niej nie wrócili :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Muj Buku... co taki zwykly lodzik potrafil zrobic z tym tematem :lol:
Proponuje jeszcze dla pelnego obrazu omowic zagrozenia wynikajace z ass to mouth i hattricka.
Zeby zdeklarowi onanisci nie poczuli sie zbyt pewnie to dla nich tez moze jakis pouczający wykladzik na temat zagrożenia grzybicą podczas walenia konia w ujebaną skarpetę...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Proponuje na wykładowce wybrać specjalistę od wszystkiego i od niczego.
Kiedyś zabłysnął jako profesor Miodek.
Z tego co już zdąrzyłem tutaj zauważyć posiada też obszerną wiedzę na temat chorób przenoszonych droga płciową.
Profesorze @ruger44 czekamy......
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Jestem gotów wypełnić wszelkie preelekcje i preerekcje moją skromną osobą, każdy wykład będzie odpowiednio długi i pełen rugeryzmów tylko jest jeden problem... Jestę kurwą za żeton i bez odpowiedniej motywacji finansowej nie usłyszycie od profesora nawet słowa wykładu!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


My to pieprzymy nasze "mądrości" ale co na ten temat sądzą specjaliści ?
Zarówno prof. Lew-Starowicz w wywiadzie dla Newsweeka, jak i dr hab. Urszula Dudziak dla Radia Maryja jasno stwierdzają, że szansa zarażenia się czymkolwiek od przeciętnego widza ShowUp.tv wynosi około 0,0003%.Dlaczego ? Otóż dlatego,że niebezpieczne eksperymenty seksualne jakim poddają się widzowie (zmiana lewej ręki na prawą, nowe chusteczki nawilżające niewiadomego pochodzenia, itp.) oraz długotrwałe siedzenie w piwnicy czy na strychu, nie mają wpływu na rozwój bakterii czy wirusów powodujących choroby płciowe.
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ty Sokrates a co z grzybicą podczas walenia konia w ujebaną skarpetę.
Bo pewno i na ten temat rozmawiałeś z Platonem :laugh3:
Wszyscy jesteśmy ciekawi co taki wielki myśliciel ma w tym temacie do powiedzenia :mocking:
Ps mam nadzieję że ktoś taki jak Sokrates nie jest dziwką za żetony i zrobi to charytatywnie.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard nie wiem w którym momencie mojej bytności na forum uznałeś, że chciałbym z tobą o czymkolwiek dyskutować.Jeśli nieświadomie wysłałem jakieś znaki albo dałem ci to odczuć, to napisz mi PW, co to było, abym więcej takiego błędu nie popełnił.
Na tym forum jest około 1400 osób z którymi lepiej niz z tobą warto wymienić poglądy, pogadać czy nawet się pokłócić.
Wiem, że tu jest wolność słowa, ale mam małą prośbę- nie pisz postów, które zawierałyby pytania w stosunku do mojej osoby i zmuszały do jakiejkolwiek interakcji z tobą.
Hard jesteś nudną, monotematyczną i niezbyt zabawną osobą, rozmowa z tobą przypomina dialog z nieudanymi wersjami sztucznej inteligencji z końcówki lat dziewięćdziesiątych.
Łap, to było charytatywnie.
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SokratesNauczycielPlatona pisze:że chciałbym z tobą o czymkolwiek dyskutować.

A skąd u licha w tej pustej głowie zrodziła się myśl że ja czekam na dyskusje z Tobą.
Tylko w ironiczny sposób odniosłem się do tych ''mądrości'' które wcześniej nam zaserwowałeś.
I taki wieki myśliciel jakim był Sokrates słowo ironia powinien znać.
Ale może z Ciebie taki Sokrates jak z Gołoty koszykarz :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


No ma dziewczyna pecha, jak nie flak, to jakies 10cm :D Co zrobisz, nic nie zrobisz. Marnuje się Majka :D

https://showup24.tv/x_Majka_x
https://showup24.tv/profile/x_Majka_x
Awatar użytkownika
asasino
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 14 lis 2015, 23:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dziś po raz kolejny grupowa mocno rozczarowująca, w porównaniu ceny biletu do jakość performansu to grupa byla warta max 25 a nie 250
Awatar użytkownika
andrzejwww
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2016, 19:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asasino pisze:No ma dziewczyna pecha, jak nie flak, to jakies 10cm :D Co zrobisz, nic nie zrobisz. Marnuje się Majka :D

https://showup24.tv/x_Majka_x
https://showup24.tv/profile/x_Majka_x



Moze dlatego @polak sie wstydzil i potrzebowal az czwartego spotkania aby sie zgodzic na lodzika podczas transmisji grupowej!
Awatar użytkownika
CzlowiekzLasu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2019, 22:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NieMam


Powinno się stosować przelicznik: długość penisa powyżej 13 cm x 10 żetonów x erekcja* = cena grupowej, jak siurek jest mniejszy niż 13 cm albo nie stoi to laska powinna zrobić pokaz gratis :)

*gdzie funkcja erekcja = 1, brak erekcji = 0

Za to kolesie z małymi siurkami musieli się poczuć dowartościowani, że kilkaset osób jest gotowych dobrowolnie zapłacić 25 zeta za coś, na co oni muszą się patrzeć codziennie z przymusu :) Ciekawe ile jest prawdy w tych jej ilościach widzów, serio o 1-2 w nocy w pracujące dni zebrała ponad 300 osób gotowych wywalić 25 ziko za grupową? Pokazywała na to jakieś dowody czy to tylko jej gadanie?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Powinna dostać bana za sex spotkanie z widzem, złamała regulamin ale showup.tv to nie portal z sex kamerkami tylko roksa. Gdyby obowiązywał regulamin zabrali by jej wszystkie żetony za transmisję z 1 stycznia i każda inna na której podawała swoją lokalizację a moderator był na transmisji bo zapraszał ja na priv i dał na to przyzwolenie.
Awatar użytkownika
Showuper->Cipka0000
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 03 sty 2020, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Mala_24
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Za pierwszym razem może i było ich aż tyle, ale wczoraj koło 1 miała 1200 oglądających i niby ponad 200 biletów za samego jednego loda osobie która już zna (chyba moderator który był wczesniej zabronił mówić, ze to showupowicz itd).
200 osób ok, ale nie za cenę 250 zetonow, szczególnie ze wczesniej miał byc sex, z którego później zrezygnowala
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


posprzatajTO pisze:Za pierwszym razem może i było ich aż tyle, ale wczoraj koło 1 miała 1200 oglądających i niby ponad 200 biletów za samego jednego loda osobie która już zna (chyba moderator który był wczesniej zabronił mówić, ze to showupowicz itd).
200 osób ok, ale nie za cenę 250 zetonow, szczególnie ze wczesniej miał byc sex, z którego później zrezygnowala

Osobie która już znam z showupa ;) pozwól kochanie że będę sama ustalać ceny swoich transmisji ;*


ruger44 pisze:Powinno się stosować przelicznik: długość penisa powyżej 13 cm x 10 żetonów x erekcja* = cena grupowej, jak siurek jest mniejszy niż 13 cm albo nie stoi to laska powinna zrobić pokaz gratis :)

*gdzie funkcja erekcja = 1, brak erekcji = 0

Za to kolesie z małymi siurkami musieli się poczuć dowartościowani, że kilkaset osób jest gotowych dobrowolnie zapłacić 25 zeta za coś, na co oni muszą się patrzeć codziennie z przymusu :) Ciekawe ile jest prawdy w tych jej ilościach widzów, serio o 1-2 w nocy w pracujące dni zebrała ponad 300 osób gotowych wywalić 25 ziko za grupową? Pokazywała na to jakieś dowody czy to tylko jej gadanie?

Specjalnie dla Ciebie ;*
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Majka24 pisze:
ruger44 pisze:Powinno się stosować przelicznik: długość penisa powyżej 13 cm x 10 żetonów x erekcja* = cena grupowej, jak siurek jest mniejszy niż 13 cm albo nie stoi to laska powinna zrobić pokaz gratis :)

*gdzie funkcja erekcja = 1, brak erekcji = 0

Za to kolesie z małymi siurkami musieli się poczuć dowartościowani, że kilkaset osób jest gotowych dobrowolnie zapłacić 25 zeta za coś, na co oni muszą się patrzeć codziennie z przymusu :) Ciekawe ile jest prawdy w tych jej ilościach widzów, serio o 1-2 w nocy w pracujące dni zebrała ponad 300 osób gotowych wywalić 25 ziko za grupową? Pokazywała na to jakieś dowody czy to tylko jej gadanie?


Specjalnie dla Ciebie ;*


W tle słychać jakieś dziwne trzaski, czyżby to były pękające odbytnice zawistników?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Te 344 to chyba rekord bedzie :scratch_one-s_head:
W sumie zazdro... tez chciałem byc eropatostrimerem jakimś, ale matka sie uczyc kazala... no to jeblem magisterke i w sumie spoko, tez te 8600 wyciągnę... chuj z tym ze na kwartał

od_taaki pisze:W tle słychać jakieś dziwne trzaski, czyżby to były pękające odbytnice zawistników?

Qrwa Mano przysiegam ze jak znow napiszesz gdzies ten sam tekst o odbytnicy, masci na bol dupy albo o Jaroslawie to cie wystalcze, napisze ze 3 PW i przejadę betoniarką na pasach. Co Ty masz z tymi odbytami i masciami? Hemoroidy qrwa czy ki chu?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha, Kinia, Nicola85 i 189 gości