Grupowe pokazy - dobra zmiana?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

beznadzieja pisze:
Mokra pisze:
beznadzieja pisze:ja tam chetnie bym rzeczytala top 10 zlotych rad Kiniuś, może coś z tego wyniesiemy mądrego :D
Mokra, i tak wszyscy mamy ból dupy tylko nie wszyscy się do tego przyznają .Niektórzy np . szukają dziury w calym :D Skoro ja mogę popierdzielić sobie farmazony na forum o tym co robię ile zarabiam ,to dlaczego ona nie może tego napisac? Pochwalić się , a dlaczego by nie ;) W końcu taka widownia na grupowej to spory sukces. Wiec chociaż udawajmy ,że maść na bol dupy nie jest nam potrzebna .Każda by chciala zrobić tyle w jeden wieczor ,a nie zapierdzielac caly miesiac .
komin, nie prowokuj - łatwo jest kogoś zwyzywać od leniwców po drugiej stronie szkła. Nie wszystkie jak napisales mają parcie na szkło i bycie celebrytkami .

ja nie szukam dziury w całym tylko próbuje uświadomić ludzi , ze to żaden sukces . Mozna się chwalić awansem w pracy , obronieniem pracy magisterskiej itp :P A 3 cyfrowa widownia na grupowej to żaden sukces , a Kinia na pewno nie jest jedyna . Tylko inne dziewczyny nie maja parcia i nie chcą na sile być GWIAZDA SU . A bólu dupy nie mam tylko Kinia przyjęła , ze jak ktoś powie swoje zdanie , które jej nie odpowiada to jest zazdrosny albo odrzucony :P Chciałam delikatnie , ale się nie da ,a moje regularne 3 cyfrowe liczniki na grupowej nie są dla mnie sukcesem:P

luz maq ;)

maq, zacznijmy od tego, że Kinia z Morkrą nie dyskutowała, tylko beznadzieja, a Mokra kolejny raz dojebała się do Kinii, co widać w cytowanym poście. Razem z Mokrą na każdym kroku próbujecie ją dezawuować. Rozumiem jeśli by faktycznie na to zasłużyła, chociaż nie pochwalam wytykania tych samych wpadek setki razy. Jeśli to robicie, to starajcie się chociaż zachowywać pozory gry fair play. Brawo dla Goldie'go, że udało mu się zdemaskować kłamstwo Mokrej (zaznaczone na czerwono w cytowanym tekście), które było jej orężem w walce z Kinią. Ja również z ciekawości byłem na jednym z pokazów Mokrej i z grzeczności nie będę go nawet komentował, chociaż mam do tego pełne prawo.

Podsumujmy. Kinia napisała post na temat, że grupowe pokazy są jak najbardziej na plus, co potwierdziła dużą ilością sprzedanych biletów - aż 156. Wg mnie dobrze, że podała dokładną ilość, gdyż większość nawet sobie nie wyobrażała, tak ogromnej ilości widzów na transmisji grupowej, a sporo dziewczyn nie ma nawet takiej widowni na transmisji ogólnej. Kilka kolejnych postów było całkiem OK, na temat i bez bólu dupy ... aż pojawił się duet Mokra i Maq, który tak jak pisałem kolejny raz chciał dezawuować Kinię. Zmienili przy tym temat dyskusji na "czy 3 cyfrowa ilość widzów na grupowej to sukces?" i rozpisali go na kilka stron. Wszystko byłoby piękne (akceptowalne), gdyby Mokra faktycznie miała więcej widzów na transmisjach grupowych, a okazało się, że ma zaledwie połowę z tego co Maddie i stąd ten jej ból dupy, bo inaczej nie da się tego określić. Słabe w chuj. Myślałem, że chociaż Maq w końcu zachowa się jak facet, ale nie, on dalej swoje ...

Proponuję jeszcze kilka komentarzy i wrócić do tematu przewodniego. Oczywiście nie liczę tutaj na przyznanie się do błędu i publiczne przeprosiny, chociaż Mokra powinna przeprosić między innymi Maq'a, który za nią ręczył i ciągle walczy uciekając się do ciosów poniżej pasa, zresztą chybionych.
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

kornel85 pisze:Pani, której od dłuższego czasu się powodzi, właściwie od kiedy odeszło dużo ''gwiazd'' SU krzyczy, że ma tylu widzów, jest taka popularna (czytaj;tak dużo hajsów leci) wraca stara wyjadaczka showupowa, słyszy te przechwałki i się wkurwia, wszak u niej nie takie kwoty za nic leciały. Druga Pani chce utrzeć nosa pierwszej, sprowadzić ją do szeregu, albo przynajmniej pokazać, że nie ona jedna ma się dobrze na SU, tylko nie wszystkie mają taki pijar/taktykę/lub samą potrzebę chwalenia się tym. Drugiej Pani nie wychodzi, bo jednak aż tak wysoko nie lata, jak się później okazuje.

Bardzo dobra analiza. Dodalbym ze faktycznie Druga Pani ;) moze juz tak wysoko nie lata ale na bank latala, byc moze tez ma ciut wiecej dystansu do niewatpliwego "sukcesu" jakim jest liczba ogladajacych jej cycki napalencow.
Generalnie cala gownoburza inaczej by wygladala, badz wcale jej nie bylo gdyby chodzilo o inne "gwiazdy".
A Maqu z Goldim to najlepiej jakby razem poszli na wodke. Przy wodeczce, w cztery oczy, dwoch facetow najlepiej sie dogada w temacie kobiet roznej masci, matek, zon i kochanek ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Klasyka,[email protected]!%wa.Kilka dziewczyn przerzuca się swoim ego,a największym poszkodowanym jest @Maq,który musi świecić oczami za nie swoje błędy.I pomyśleć,że całej dzisiejszej gównoburzy by nie było,bo drugi wpis @goldiego po wejściu na foro brzmiał-"wszystko juz zostalo wyjasnione, nie ma sensu chyba toczyc tu tego",czyli albo odpuścił,albo mu się znudziło,albo miał to w dupie.Wystarczyło odpisać coś w tym stylu,przejść do jebania harda,albo gadce o krypto i nie byłoby spiny ani grożenia...
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:
kornel85 pisze:Pani, której od dłuższego czasu się powodzi, właściwie od kiedy odeszło dużo ''gwiazd'' SU krzyczy, że ma tylu widzów, jest taka popularna (czytaj;tak dużo hajsów leci) wraca stara wyjadaczka showupowa, słyszy te przechwałki i się wkurwia, wszak u niej nie takie kwoty za nic leciały. Druga Pani chce utrzeć nosa pierwszej, sprowadzić ją do szeregu, albo przynajmniej pokazać, że nie ona jedna ma się dobrze na SU, tylko nie wszystkie mają taki pijar/taktykę/lub samą potrzebę chwalenia się tym. Drugiej Pani nie wychodzi, bo jednak aż tak wysoko nie lata, jak się później okazuje.

Bardzo dobra analiza. Dodalbym ze faktycznie Druga Pani ;) moze juz tak wysoko nie lata ale na bank latala, byc moze tez ma ciut wiecej dystansu do niewatpliwego "sukcesu" jakim jest liczba ogladajacych jej cycki napalencow.
Generalnie cala gownoburza inaczej by wygladala, badz wcale jej nie bylo gdyby chodzilo o inne "gwiazdy".
A Maqu z Goldim to najlepiej jakby razem poszli na wodke. Przy wodeczce, w cztery oczy, dwoch facetow najlepiej sie dogada w temacie kobiet roznej masci, matek, zon i kochanek ;)

No, Mokra pokazała swój dystans :derisive: i zgodzę się, że gdyby nie ona, to nikt inny nie uderzyłby w Kinię, uciekając się do perfidnego blefu. W samym tylko listopadzie Mokra już kilka razy wywlekała co tylko mogła, aby zaszkodzić Kinii. Maq też nie lepszy, chyba mu się płyta zacięła ...
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

e-Laski.pl, Mi sie plyta zaciela mniej wiecej jakies 2 lata temu na WSZYSTKIE laski prezentujace sie na kamerkach...lacznie z Mokra, za ktora tez i nawet bylem tu banowany. Wiekszosc ludzi zauwazylo, ze moje cierpkie komentarze czasem sa przykre, czasem brutalne, ale zawsze szczere. Na polu osobistym czy tez prywatnym do ZADNEJ z nich nic nie mam, ale jako "grupe zawodowa" czy co tam lekko od jakiegos czasu WSZYSTKIMI pogardzam, a to dlatego ze sposob zarobku kojarzy mi sie z lenistwem, proznoscia czasem brakiem ogarniecia zyciowego. Nie chce naprawde juz w tym uczestniczyc, ale tak agresywne promowanie Maddie, po prostu mi jebie po oczach, bo uderza dokladnie w te wszystkie rzeczy ktore mnie draznia lub sie brzydze. Samo to, ze goldie i Wy wszyscy poczuliscie sie tak dotknieci przytykiem i satyra, ktora zawarala moj poglad na ta sprawe, by uruchomic psy goncze posuwac sie do obelg itp byl dla mnie i smieszny i zenujacy. Ja maddie nawet lubie serio, nie uwazam jak sporo osob Ja za nikczemna czy zla, ale Jej podejscie do SU jest dla mnie smieszne i tylko z tych powodow wtracilem sie poczatkowo w te dyskusje, naprawde nie myslac ze spowoduje takie spustoszenie w czyjejs samoocenie zwlaszcza, ze kilkukrotnie maddie slyszala ode mnie przytyki i tu naprawde nie ma nic wspolnego z Mokra. Czemu smiejemy sie ze spajka, ktory za kota chce zamykac foro, a nie mozemy sie posmiac z Waszej ekipy, ktora starala sie sprzedac wtope maddie jako wydarzenie roku i zaczyna miesiac czasu weszyc czym by tu sie dojebac do mokrej, bo smiala sprzedac przytczka cukiereczkowi?

Powtarzam...ja za maddie nie chodze nie interesuja mnie Jej wyniki, niech Jej sie wiedzie...Jednak wszelkie proby sprzedawania mi "warszawskiego celebrytyzmu" w wersji SU, bede traktowal agresywnie.

PS...Tak serio to chyba z "Naszych" dziewczyn to jedynie biustwo nie dostala ode mnie JESZCZE "soczystego" komentarza, a to tylko dlatego, ze ogranicza sie do postowania, z ktorego wyszedlem z wprawy, choc kilka rzeczy mnie drazni, ale tez nie znaczy to ze Jej nie lubie:P
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

Ja tylko potwierdzę, że Mokra nie pierwszy raz przyjebała się do Kinii, a ostatnio robi to co kilka dni ...

Czytaj od dołu, zamazane fragmenty dotyczą spraw newralgicznych dla Modelek.

Usunięte

Edit:

Wyżej wklejone PW szybko usunąłem, na podstawie zgłoszenia rugera i korzystając z okazji polecam tę funkcję - RAPORTUJ, w prawym górnym rogu postu. PW było widoczne tylko dla zalogowanych i nie było w nim nic takiego, czego nie można było wyszukać w archiwum czata - dla przykładu można nawet wybrać dowolny dzień z listopada +/- kilka dni i bez problemu można znaleźć jak Mokra dojebuje się do Kinii, gdyż w tym miesiącu robiła to wielokrotnie, ale poszedłem na łatwiznę.

W archiwum można również zobaczyć jej reakcję - spłynęło po niej jak woda po kaczce, a nawet więcej - w dalszym ciągu chciała wykorzystać to przeciwko Kinii. Wklejam fragment:

Obrazek

Jak widać Mokra wielokrotnie walczy o publiczne wywlekanie spraw newralgicznych dla Modelek. Wywalczyła już dopisanie 3 starych nicków do tematu Kinii, ale aby było sprawiedliwie, to dopisałem również 3 nicki do tematu Mokrej i nawet Maq nie miał do tego żadnych zastrzeżeń. Nie wystarczyła jej tamta akcja na czacie, za którą niby mnie przeprosiła i w dalszym ciągu domagała się przypomnienia tematu newralgicznego nie tylko dla Kinii, bo ogólnie dla wszystkich Modelek, spraw które powinny być dyskutowane jedynie na PW, co sama potwierdziła podczas tych przeprosin. Odpisałem jej, że jak chce je wywlekać, to sprawiedliwie byłoby jak opiszemy również jej i wtedy już się nic nie odezwała. Staram się być obiektywny i w dalszym ciągu uważam, że tak postąpiłem, gdyż na to co robi Mokra, to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jeśli Modelki chcą mieć taką ambasadorkę, to mogę anulować wszystko co zrobiłem dla Modelek, oczywiście co tylko się da, gdyż pewne zmiany są nieodwracalne np. nie mogę już przywrócić usuniętych postów w temacie Mokrej - chyba to dla niej zrobiłem, bo ostatnio sama pisała, że zrobiłem coś dla niej, ale zrobiłem tak wiele dla różnych dziewczyn, że po prostu nie pamiętam. Naprawdę staram się być obiektywny i ostatnio nawet pomogłem Modelce której nie lubię, w dodatku bezinteresownie, chociaż ona bardzo mi dziękowała i oferowała za to dowolnego priva, z czego nie skorzystałem i tutaj muszę zdementować pogłoski, że otrzymuję profity od Modelek - ja naprawdę nie wykorzystuję swojej funkcji. Obiektywny staram się być nie tylko dla Modelek, ale również dla forumowiczów - np. wielokrotnie odbanowywałem użytkowników, których nie lubię i dawałem im sporo szans, nawet jeśli ciągle działali na szkodę forum. Tak jak każdy mam prawo do dowolnych antypatii na forum czy na SU, ale większość nie ma o tym zielonego pojęcia, bo zwykle tego nie okazuję i tak jak pisałem, staram się żeby nie rzutowało to na moje decyzje.
Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Administrator
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 98 razy
Twoja ulubienica z SU: liveshow
Nick na ShowUp.tv: showsu

Heh....widze ze jednak oramy dalej....
Wystawianie PW...ok...mysle ze reszta to skomentuje.
Pamietam ta sytuacje, bylo to w momencie klotni z maddie i teraz wyjasniam, ze zjebe dostala ode mnie i kilkukrotnie Ja upominalem min o Maddie.
Teraz serio...nie wiem co chcesz udowodnic, ze NIKT na tym foro NIE MA PRAWA maddie nie lubic, bo chyba tak z tego wynika.
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Może niech koleżanki same się dogadają (lub nie)? Miały być screeny i były. Wystarczy już. Obie panie pokazały, że fajna dupa potrafi na grupowej zarobić. I choć fajnie, że im się wiedzie, niczego nowego to dyskusji nie wniosło.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

maq pisze:Teraz serio...nie wiem co chcesz udowodnic, ze NIKT na tym foro NIE MA PRAWA maddie nie lubic, bo chyba tak z tego wynika.

nie o to chodzi, każdy może mieć dowolne sympatie czy antypatie.

Wielokrotnie trafnie oceniałeś sytuacje i użytkowników na forum, ale ostatnio powiało hipokryzją. Coś co jest wadą u Kinii, nagle stało się zaletą u Mokrej. Nie będę wnikał w szczegóły, gdyż dalsza dyskusja nie ma sensu, a zachowania Mokrej nie będę komentował - niech każdy wyciągnie swoje wnioski.
Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Administrator
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 98 razy
Twoja ulubienica z SU: liveshow
Nick na ShowUp.tv: showsu

maq pisze:Przyczyny tego, że mokra od razu nie pokazala skrina sa takie, ze faktycznie obrazila sie na admina i angazowanie w sprawe.

obrazić to się może dziecko w szkole a nie dorosła baba...

maq pisze:Ja faktycznie przesadzilem z tymi okolo 200 ale tak zostalem poinformowany przez mokra, tlumaczy mi to tym, że chciala mi zaimponowac:P

WTF? Moim zdaniem od samego początku ktoś tu leci w kulki.... Jeszcze sama bez niczyjej pomocy, napychała, że Maddie się chwali, że nie tylko ona ale inne też i la bla bla. Jeszcze pare stron temu bylo twierdzenie, że imponowanie komuś czymś ( tzw. sukces) to magister czy awans w pracy , a Tobie chciała zaimponować? no juz nie bądźcie hipokrytami

maq pisze:Nie weryfikowalem tego bo nie widzialem potrzeby. Mowa byla o 3- cyfrowych wynikach regularnie, poniewaz juz strzelily mokrej nerwy i troszke przesadzila aby wpasowalo sie lepiej w kontekst, ze faktycznie nie ma podniety. Teraz dowody...ogolnie uwazam za zenujace sie babranie w tym gownie, ale presja z ekipy maddie jest chyba zbyt wielka:P

Podkreślam raz jeszcze ja w żadnej ekipie nie jestem i wyciągam jedynie wnioski z tego tematu. Jestem niezależnym czytelnikiem tego foro. BTW trzeba było nie mieszac to gówna by nie było.

maq pisze:I tak to wyglada mniej wiecej srednio. Zeby nie bylo watpliwosci ze skreny sa autentyczne mokra zaoferowala poniewaz wciaz ma zal do Admina, ze przeprowadzi z Maddie trans na sk wraz z udostepnieniem ekranu. Faktycznie nie ma tu 3 cyfrywowych wynikow i rekordow...o ktorych TO JA mowilem, z przyczyn ktore juz wyjasnilem, ale mokra zapowiedziala, że moze to smialo wyrownac obnizajac wpisowe, przedluzajac priva do 15 min i rzeczywiscie cos oferujac poza tajemniczym "mrrr" dodatkowo moze to zrobic w tym samym czasie, w ktorym nadaje maddie. Mozna troche wybaczyc "bladosc" tych wynikow przy maddie, ale mokra nie zabiega o fanow, wrocila jakos przed 2 miesiacami i ma ogolnie podejscie hobbystyczne bez cisnienia na wyniki czy "prestiz"..

Ty jestes maq w jakiejś ekipie i ten post w całości o tym świadczy. Mnie to ogólnie wali kto corobi na privacH I ILE ZA TO HAJSÓW WYCIĄGA.Wniosek jest jeden ktoś poleciał w kulki a teraz chce to odrobić. 3 tygodnie były , mogła udowadniać. Kto co sobie zapowiada na SU niech sobie zapowiada, to nie jest wyścig księżniczek tylko zwykły kurwidołek. Ja tam nie wiem czy Maddie ciśnie na wyniki, bo jej nie obserwuje i w sumie też w dupie mam jej wyniki. Pochwalila się wynikiem z jednej grupowej i dla mnie to był sukces, ale nikt mi nie powiedział, że to była grupowa po 50 zet, a nie po pińceti miałam kurewski ból dupy bo myślalam, ze Maddie trzaska tyle w jeden wieczór co ja w miesiac:D

maq pisze:Cala klotnia zaczela sie od dosc delikatnych uwag mokrej, ze wiele jest dziewczyn, ktore moga miec takie wyniki z wlasnych doswiadczen i obserwacji portalu i wcale sie tym nie chwala, ktor moze podchodza "profesjonalniej do tematu. Natomiast uwazam, ze czekanie okolo 3 tyg na slabsza transmisje i wypominannie slabszego priva, bo zadarlo sie ze swieta krowa tego foro uwazam za slabe... Bol dupy byl tez o priv, ktorych mokra nie ustawia bo nie musi, ale zdarzaja sie np takie, bo glebokich namowach:P

yhm soo hot, ze takie drogie privki ,a screeny w ogole nie zwiazane z tematem, ale Mokra przecież sie nie chwali ,bo to nie przystoi. No tak i tu jest racja, bo MAQ jest parobkiem od czarnej roboty. I tak to moi drodzy mamy właśnie, ktoś chiał się pochwalić a ktoś nie chciał, ale był zmuszony, sa jakieś ekipy których nie znam. Czasami lepiej się nie odezwać niż powiedzieć 2 słowa za dużo.

P.S. Maq ja do Ciebie fizycznie nic nie mam, wiele razy mi doradziles i jestem wdzięczna, ale kurwa nie rób z siebie wysłannika i nie wierz ślepo camgirl, bo nasza praca to w głownej mierze kłamstwo.Jedyną słuszną wartością jest pieniądz.....
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 119 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Ej temat mial byc skonczny... Od 4 dni o tym slysze... Mam dosc. Plusy team maddie mnie nie dziwia. Pozdro:p
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

A ja wczoraj zarobiłam tyle hajsów na grupowej, że siedzę na Karaibach :cool3:
Pozdro ziomeczki!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Beznadziejo!!! Cały czas podkreślasz, że jesteś bezstronna, że ponad to a jednak wklejasz tylko wypowiedzi maqa :P Olej to zamknijmy temat niech każda siedzi w swoim okienku zarabiajcie hajs na nas Januszach erotyki. POZDRO dla wszystkich Pań.
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

gracjano pisze:Beznadziejo!!! Cały czas podkreślasz, że jesteś bezstronna, że ponad to a jednak wklejasz tylko wypowiedzi maqa :P Olej to zamknijmy temat niech każda siedzi w swoim okienku zarabiajcie hajs na nas Januszach erotyki. POZDRO dla wszystkich Pań.

To że nie zgadza się z maqiem nie znaczy, że trzyma stronę przeciwnego obozu ;-)

Biustwo, MISTRZYNI!!! :-D
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

Ja to tylo chcialem napisac ze troszke przemyslalem i sorka Admine ze gdzies tam na czacie przyjebalem sie do Ciebie o stronniczosc. Jakby nie patrzec to i tak dobrze sobie radzisz z ogarnianiem tego burdelu, a faktycznie masz racje ze Admin tez czlowiek i ma prawo do swoich sympatii i antypatii.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Biustwo pisze:A ja wczoraj zarobiłam tyle hajsów na grupowej, że siedzę na Karaibach :cool3:
Pozdro ziomeczki!

Biustwo? Love :heart: :air_kiss:
Czytał Lucjan Szołajski.
Awatar użytkownika
Lagertha
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: Takti
Nick na ShowUp.tv:

nobody69 pisze:Biustwo, MISTRZYNI!!!

Lagertha pisze:Biustwo? Love

Ja wiedziałam, że jak ogłoszę mój sukces to zaraz zlecą się sępy liczące na moją łaskę... ale niech będzie! Karaiby dla wszystkich! Stać mnie :cool3:
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Wczoraj gadałem na priwku z jedną Panną która stwierdziła że rozmawiała z Modem na temat zmian na SU. Z tej rozmowy wynika że showupowi te transmisje grupowe zaczynają wychodzić bokiem.
Ciekawe czy to prawda ? Sama Panna stwierdziła że odpuszcza sobie grupowe bo reszta lasek robi je coraz taniej :D Dla nas to lepiej :biggrin: choć mam wrażenie że faktycznie na SU jest teraz dużo mniej ludzi. Transmisje stały się nudne, nic się nie dzieje na ogólnych przez te grupówki.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: caprice.
Nick na ShowUp.tv:

Tymi pisze:Wczoraj gadałem na priwku z jedną Panną która stwierdziła że rozmawiała z Modem na temat zmian na SU. Z tej rozmowy wynika że showupowi te transmisje grupowe zaczynają wychodzić bokiem.

Nie sadze... grupowki uruchomily zetonozakupy wsrod tych ktorzy do tej pory zetonsa nie kupowali wogole tylko sepili na ogolnym. Fakt ze troche mogly spasc zyski z tych co kupowali grubiej i wydawali na drozsze privy. Wydaje mi sie ze to sie jednak jakos tam bilansuje. Jedyna zmiana jaka widze ze laski z topki zostaly niejako zmuszone do robienia grupowek... ale tez nie robia ich po 20 zeta jak niektore desperatki z "nizin".
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Ceny grupowych z dnia na dzień leca na łeb i o tyle, że nie widziałam grupowych po 20 zet u Pań z pierwszego rzędu , o tyle widziałam to już w drugim i trzecim. Wszystkie Panie powiedzmy po 100 widzów w górę.No serio to się tak opłaca tej danej Pani ? Ostatnio jedna Pani miala 5 minut cycki w balsamie po 10 zeta z buzka .

Coś tam się w Januszach uruchomiło do kupowania żetonów, bo gość może za 100 zetów obskoczyc 5 grupowych :D hehe .Topowe Panie wyciągną całkiem przyzwotie pieniądze z grupowych co bylo widać na screenach, że tam się już ładny żeton zaczyna kręcic. Natomiast feonomenu grupowych po 20-30 nie rozumiem, bo u Pań z niższego rzedu na pewno nie wejdzie tam 100 osób ,ani 70 ani nawet 50 tylko podejrzewam ze 30 max i to przy dobrych wiatrach.I co tez takiego spektakularnego na tej grupowej za 2 dychy będzie? No nie rusza mnie to ;)
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 119 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv: