Wyznania anonimowych camgirls - grupa wsparcia modelek

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Biustwo pisze:po prostu (jak zwykle) mam inne zdanie

a ja po prostu (nie jak zwykle) wyprowadzam Cie z bledu ;) Początkiem dyskusji bylo Twoje twierdzenie ze nie istnieje uniwersalny kanon piękna, co jest ogromną bzdurą. I jak do tej pory nie udowodnilas swojej racji ;)
Biustwo pisze:Skoro już tak się uczepliiśmy tych xl-ek (chociaż nie wiem dlaczego akurat ten "parametr" jest wyznacznikiem kobiecej urody) - taka Marilyn Monroe też była Xl-ką. I symbolem seksu, jeszcze całkiem niedawno (nie trzeba się cofać aż do Rubensa).

Z roznych powodow siadlo na XL-ki, moze dlatego ze sa najwygodniejsze w tej dyskusji? Bo nie wpisuja sie w obecnie obowiazujacu europejski kanon piekna? Poza tym "rozmiar-waga-wzrost" to calkiem kluczowe parametry w wyznaczaniu czy kobieta bedzie uznawana za ladna czy nie... Monroe byla dosc "lekka" Xl-ka, ale masz racje, kilka dekad temu byla uwazana za ideal... ale zgdodzisz sie ze dzis, w 2018 roku juz by nie byla idealem... po prostu wzorce sie zmienily.
Jest nawet ciekawiej... w wielu krajach afrykanskich bylabys Biustwo uwazana za paszteta dlatego ze jestes zbyt chuda ;) W takiej Mauretanii mieliby Cie za niemal anorektyczke... tak te wzorce funkcjonuja w roznych kulturach. Natomiast wg europejskich standardow XL-ki poki co nie sa stawiane jako przyklady wzorcowego piekna.
To z czym sie tu nie zgadzasz? Powiedz w koncu... "Komin chuju masz racje" :lol:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Dobra spoko, jestem w stanie przyjąc, że Wasz kanon piękna to co innego. Ja mam swój kanon piękna. Wczoraj bardzo spodobała mi sie Mokra na transmisji, ładna talia ,duza fajna dupka ,piękna buzia. Kurcze od tego Waszego kanonu to ona odstaje, ale jest tak zajebista, że spokojnie nie jedna laska chciałaby wyglądac jak ona. No i co teraz? Kanon piekna to tez jakaś indywidualna sprawa. Już daj spokój grubym babom, bo już kuwa męczące to jest jakie to te grube szpetne i powinny się schować i pozamykać w mieszkaniach.

Ja osobiście Komin sie z toba nie zgodze, chociażby dlatego, że mi się podobają na SU dziewczyny, które Wam się średnio podobają albo wiecznie macie do nich jakieś ale. Po drugie mi osobiście sie podobaja faceci misowaci, wysocy i z fajnym zarostem - i to jest MOJ KANON PIĘKNA, i w dupie mam innych kanon. Tak samo nie ujmuj innym, że im się podobają laski, które są większe,grube czy jak tam sobie chcesz to nazywać, bo będzie grupa ludzi,dla których ten KANON bedzie właśnie KANONEM piękna. Tyle w temacie, bo już się to nudne robi.
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

qwa...muj buku wspomusz... ja chyba po mandarynsku pisze... albo to tylko solidarnosc jajnikow...
Wy caly czas mieszacie WLASNE preferencje ktore tak, SA INDYWIDUALNE... a ja sie przypierdolilem do Biustwa ktora twierdzi ze nie istnieje UNIWERSALNE piekno.
Czyli wmawiacie mi, jesli juz mowimy o kobietach, ze nie istnieja kobiety o ktorych OGOL SPOLECZENSTWA powie ze sa piekne??? bez wzgledu na SWOJE INDYWIDUALNE PREFERENCJE?
Nosz qrwa... please...czemu mi wmawiacie ze czarne jest biale? To nawet nie jest kwestia pogladow tylko logiki, zdrowego rozsadku i obserwacji rzeczywistosci.

I beznadziejo, ani sie nigdzie nie czepiam grubych bab ani ludzi ktorym sie takowe podobaja...juz chyba pare postow wyzej pisalem ze nawet moge wskazac grubaski o ktorych powiem ze sa ladne... wiec przytyk z dupy. Na upartego mialbym kilka zarzutow ktore moglbym z niektorymi grubaskami przedyskutowac, ale to nie ten temat.

Mokra to wogole nie wiem skad sie tu wziela? tez mi sie podoba, tez uwazam ze to piekna kobieta i przede wszystkim ma to "cos" co przyciaga uwage facetow, ale znow...to nie jest typ o ktorym absolutnie wszyscy powiedza ze jest piekna...juz zdania beda podzielone...w konkursie Miss Polonia tez nikt przy zdrowych zmyslach jej nie wystawi...
No chyba ze chcesz ja dolaczyc do grupy XL-ek :P ale to by bylo spora przesada... chudzinka to nie jest, raczej typ sylwetki do ktorego idalnie pasuje bezrozumnie naduzywane na wielu portalach randkowych okreslenie "seksowna". Pisze naduzywane bo czesto babeczki opisza sie jako typ sylwetki seksowna a w rzeczywistosci jak sie z taka umowisz to trzeba w hotelu prosic o odpalenie windy towarowej zeby pani "seksowna" mogla wyjechac na pietro...

Dobra...chyba na tyle bo juz jasniej sie nie da. Dla dobra sprawy moge przyjac teze Biustwa ze puszyste na SU okupuja dolne rzedy tylko i wylacznie z wyboru, bo maja niszowe privy, wskaznik przeciazenia wagi lazienkowej niema z tym absolutnie nic wspolnego, jesli tylko by zechcialy to na luzie wszystkie wbijaja w Top10. Przyjme ale sie nie zgodze.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Uniwersalne piękno? Odpowiedź jest prosta, a mianowicie dziurka pasująca do każdego kutasa czyli w sumie hm wszystkie :sarcastic: :sarcastic:

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21

KoKo21 pisze:Uniwersalne piękno? Odpowiedź jest prosta, a mianowicie dziurka pasująca do każdego kutasa czyli w sumie hm wszystkie :sarcastic: :sarcastic:

www.ShowUp.blog

i tym miłym akcentem proponuję zakończyć wątek piękna bo zakręcamy się trochę.

ps Biustwo nigdy nie powiedziałem że XL-ki są gorsze w porównaniu z innymi, (swoją drogą to określenie specjalnie do mnie nie przemawia, nie wydaje mi się za ładne), osobiście spotykałem się z jedną taką dziewczyną, większą niż wspomniana Mokra (taką już ją poznałem) i to był spoko związek.

Odbijając od piękna a skupiając się na charakterze, i tego że człowiek szuka kogoś o podobnych wartościach jak on sam, ja pochodzę z bardzo małej wsi (max 100 ludzi teraz), w Warszawy się przeprowadziłem jak miałem 5 lat, ale przez kolejne 15=15 wszystkie wakacje tam spędzałem a potem z osobami z tamtąd (plus okoliczne wsie bo za wielu rówieśników w mojej nie było) jeździliśmy na wakacje. Ja zawsze chciałem mieć dziewczynę ze wsi, nie koniecznie z mojej ale z takimi wiejskimi wartościami (nie będę się teraz o tym rozpisywał) dziewczyna z którą jestem poznałem tutaj, i się okazało że pochodzi ok 20 km od mojej wsi, ale z rejonów w których ja znajomych nie miałem. Tak więc wydaje mi się żę szukamy podświadomie kogoś takiego z kim wiemy że dobrze się będziemy dogadywać i będzie się on wpasowywał w nasz świat. NIe zawsze się udaje, ale warto do tego dążyć.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Zostawcie Mokrą, bo ja ją tu wspomniałam absolutnie nie po to, zeby ją pakować do xl-ek, a jedynie po to żeby pokazać, że rozmiar 80/60/80 nie jest jedynym słusznym kanonem piękna ;)

tomoxx, w kwestiach związków, to już jest zupełnie inna bajka. Możemy poznać kogos zupełnie przeciwnego ze swoimi upodobaniami wizualnymi, a ta osoba okaże się bardziej wartościową osobą niz poznane wcześniej. Miłośc nie wybiera jak się z kimś dobrze dogadujesz, czujesz chemie to wygląd troche odchodzi na drugi plan. Pewnie tez są osoby, które hajtaja się z woskową lalką, i cenią sobie jedynie jej walory estetyczne, ale to już osobna kwestia.

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Początkiem dyskusji bylo Twoje twierdzenie ze nie istnieje uniwersalny kanon piękna

O nie, przepraszam, ale tak nie było. Napisałam, że nie istnieje piękno obiektywne. Kanon piękna to już trochę co innego.

komin pisze: I jak do tej pory nie udowodnilas swojej racji

Może niepotrzebnie użyłam wtedy tylu brzydkich i niepotrzebnych słów, ale miałam lekko w czubie (ostatnio taka moda, poszłam w ślady Kukiza I Kurdej- Szatan). Zbyt emocjonalnie podeszłam do tematu, odbierając to jako przytyk w swoją stronę i stąd całe zamieszanie. Generalnie nie czuję potrzeby zmiany Twojego punktu widzenia i udowadniania swojej racji. JA uważam, że piękno jest czymś subiektywnym. Za słowa na ch kajam się i przepraszam. Od tamtej pory stosuję zasadę - piłeś nie pisz.

komin pisze:Z roznych powodow siadlo na XL-ki, moze dlatego ze sa najwygodniejsze w tej dyskusji? Bo nie wpisuja sie w obecnie obowiazujacu europejski kanon piekna? Poza tym "rozmiar-waga-wzrost" to calkiem kluczowe parametry w wyznaczaniu czy kobieta bedzie uznawana za ladna czy nie

Może dla Ciebie rozmiar, waga i wzrost są kluczowe. Dla wielu znanych mi osób kluczowe są zupełnie inne cechy, takie jak: oczy, włosy, uśmiech, czy ogólna harmonia i proporcje ciała. Jeśli mam ocenić czy jakaś osoba jest DLA MNIE piękna to najpierw patrze na twarz, później rzut oka na całokształt. Druga sprawa: ogólna estetyka (i nie mam tu na myśli poprawiania sobie urody makijażem i super fryzury).

Wiele dziewczyn na SU ma "dobrą" wagę i wzrost, ale czy są piękne? Nie chcę tu żadnej pani oceniać ani podawać przykładów bo zaraz się któraś obrazi i będzie kolejna wojna, ale gdybym miała wymienić 5 takich, które moim zdaniem są PIĘKNE miałabym duży problem. Atrakcyjnych dziewczyn jest sporo (chociaż większość z nich tylko do chwili aż się poruszy, albo odsłoni twarz).

komin pisze:Natomiast wg europejskich standardow XL-ki poki co nie sa stawiane jako przyklady wzorcowego piekna.

Skoro już tak bardzo uczepiliśmy się wagi... Coraz częściej promowane są tak zwane modelki plus size. I to zarówno na wybiegach jak i w mediach. Czemu panie plus size nie są (albo raczej nie były przez pewien czas) preferowane w świecie mody? Nie mam pojęcia czemu kreowany w mediach ideał kobiety to plastik przypominający lalkę Barbie. Takie siosrty Godlewskie czy inne Paris Hilton (Boże, widzisz i nie grzmisz). Wysoka, chuda, talia osy itp. Jak to wygląda "od zaplecza"? Najczęściej botoks, implanty piersi, korekcja nosa, podbródka i policzków, wycinanie żeber, tona tapety i choroby typu anoreksja / bulimia. Dla zobrazowania jak oceniam to "piękno" śmieszna reklama:
https://www.youtube.com/watch?v=DgpdQ4HY2wA

Efekt tego jest taki, że miliony nastolatek na całym świecie niszczą swoje zdrowie i psychikę, a często odbierają sobie życie bo nie są w stanie dorównać modelce z okładki. I nie dociera do nich, że za 3 warstwami kosmetyków, poprawkami grafika, szałową fryzurą, stylizacją i ciuchami od najdroższych projektantów często kryje się normalna dziewczyna, na ulicy wyglądająca całkiem zwyczajnie, często wręcz gorzej niż ta przeciętna nastolatka. Ludziom się wmawia, że taka "zrobiona" laska jest czymś pięknym, symbolem seksu, ideałem. Dla mnie jest tylko atrakcyjną lalką.

komin pisze:"Komin chuju masz racje"

Nie powiem. Nie zgodzę się. Zdania nie zmienię. Spierać się dłużej też nie mam zamiaru, robili to mądrzejsi od nas od tysięcy lat i nie doszli do porozumienia. Tak jak Ty upierasz się przy pięknie obiektywnym pana Eco, tak ja stoję za poglądami Protagorasa i wielu mu podobnych - piękne jest to, co się podoba, i dlatego, że się podoba. Żadne obiektywne kryteria tu nie obowiązują: piękno jest subiektywne i relatywne, zależne od podmiotu i dla każdego podmiotu inne, powiązane z przyjemnością. Pięknem jest to, co przyjemne dla wzroku i słuchu. Zdania nie zmienię.

komin pisze:Czyli wmawiacie mi, jesli juz mowimy o kobietach, ze nie istnieja kobiety o ktorych OGOL SPOLECZENSTWA powie ze sa piekne??? bez wzgledu na SWOJE INDYWIDUALNE PREFERENCJE?

No widzisz i tu pojawia się kolejny problem ze mną i moim sposobem myślenia. Jaki? To brutalne i pewnie źle o mnie świadczy, ale uważam, że większość ludzi to debile. Co więcej uważam, że zdecydowana większość ludzi nie ma własnego zdania, ulega modom, powtarza to co usłyszy w telewizji, lubi to co ma więcej lajków na fejsbuku. Istnieje też mała grupa ludzi, którzy mają swoje zdanie, ale chcąc być akceptowanym przez te większość, na forum publicznym zawsze będzie popierać poglądy innych. W sumie im się nie dziwię. Ja od małego mam swoje zdanie i odwagę je wyrazić. I zawsze mam przez to prze*ebane.

Przykłady upodobań większości:
- w latach 90-tych wszyscy naśmiewali się z muzyki disco polo - to kto kupował te miliony kaset na bazarach?
- podobno nikt nie głosował na PiS - to kto ich wybrał?
- gówno musi być mega piękne - miliony much nie mogą się przecież mylić.

Przenosząc się do naszego kurwidołka. Często przychodzili do mnie smutni panowie i zwierzali się, że oni to by chcieli taką większą kobitkę, z cycuchem i dupka, ale koledzy by się z nich śmiali. To smutne.

komin pisze:est nawet ciekawiej... w wielu krajach afrykanskich bylabys Biustwo uwazana za paszteta dlatego ze jestes zbyt chuda

Kurde komin... Smutne to, ale niestety ostatnio bardzo schudłam, niebezpiecznie zbliżając się do Twojego ideału kobiety. Obawiam się, że jak dalej tak pójdzie to zyskam przydomek "Kobieta Shar Pei" a nie "Pasztet". To by był dramat dopiero.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 110 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

No nie dogadamy sie...krazycie wokol, dorzucacie kolejne watki a pytanie bylo jedno, proste:
Czyli wmawiacie mi, jesli juz mowimy o kobietach, ze nie istnieja kobiety o ktorych OGOL SPOLECZENSTWA powie ze sa piekne??? bez wzgledu na SWOJE INDYWIDUALNE PREFERENCJE?

i w odpowiedzi nieistotnym jest czy ogol spoleczenstwa to debile czy nie (nawet jesli z ta teza akurat sie zgadzam).
Nieinteresuje mnie tez jaki jest koszt posiadania idealnego body... bo to tez nie ten temat.
I Biustwo luzik.... ja sie osobiscie nigdzie nie obrazalem to nie masz za co przepraszac ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

komin pisze:No nie dogadamy sie...krazycie wokol, dorzucacie kolejne watki a pytanie bylo jedno, proste:

i w odpowiedzi nieistotnym jest czy ogol spoleczenstwa to debile czy nie (nawet jesli z ta teza akurat sie zgadzam).
Nieinteresuje mnie tez jaki jest koszt posiadania idealnego body... bo to tez nie ten temat.
I Biustwo luzik.... ja sie osobiscie nigdzie nie obrazalem to nie masz za co przepraszac ;)

+1

Moim zdaniem w każdej kulturze znajdzie się jakiś tam procent kobiet, gdzie każdy ankietowany, zapytany o zdanie na temat urody pań, nie zaprzeczy, że "owa dziewczyna nie jest piękna"... zakręcone, ale wszystkie Panie chyba lubią komplikować odpowiedzi :P

W skrócie, istnieją Panie z urodą pasującą każdemu :) W takich przypadkach zazwyczaj ich piękno zawiera się w wyrazie twarzy i wzbudzaniu pozytywnych emocji u odbiorcy. To wpływa na dalszy sposób oceniania kobiety.
Awatar użytkownika
Mannerly_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv: lubię w dupsko!

W skrócie, istnieją Panie z urodą pasującą każdemu

Inaczej, jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, albo jeszcze inaczej, jak coś jest do wszystkiego, to jest do d... :yes4:
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

Świerk Engelmanna pisze:
W skrócie, istnieją Panie z urodą pasującą każdemu

Inaczej, jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, albo jeszcze inaczej, jak coś jest do wszystkiego, to jest do d... :yes4:

buuuuu! :girl_mad:
To się nie dogadamy, kobietom zresztą daleko do bycia "czymś" :?
Awatar użytkownika
Mannerly_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv: lubię w dupsko!

W porządku, przepraszam. Jak KOBIETA jest dla wszystkich, to jest do niczego, albo jeszcze inaczej, jak KOBIETA jest dla wszystkich, to jest MODELKĄ, czy jakoś tak. Znowu przepraszam! :blush:
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Czyli wmawiacie mi, jesli juz mowimy o kobietach, ze nie istnieja kobiety o ktorych OGOL SPOLECZENSTWA powie ze sa piekne??? bez wzgledu na SWOJE INDYWIDUALNE PREFERENCJE?

Dla mnie przykładem takie właśnie kobiety jest Jeane Mortenson.
Pewno spora część z was nie kojarzy ją po tym nazwisku.
Swego czasu pewno każdy Amerykanin o niej marzył :!:
Moim skromnym zdanie nie była piękną kobieta ale ładna.
Ale to ona swoimi słodkimi rólkami w których to często grała rolę głupiutkich blondynek tak nam zapadł w pamięci.
Z tego co mi też wiadomo to mała hopla na punkcie dbania o własna urodę.
Aha nie zapominajmy o jej głośnym romansie z prezydentem :shock2:
Mi tam też utkwiła w pamięci jak śpiewa słynną już piosenkę - I wanna be Loved by you i oczywiście -Diamonds are a girl's best friend.
Słodko też wygladała grając na ukulele :yes4:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

komin pisze:No nie dogadamy sie...krazycie wokol, dorzucacie kolejne watki a pytanie bylo jedno, proste:

Myślę, że odpowiedziałam już na to pytanie, ale napiszę jeszcze raz, tak żebyś zrozumiał.
Tak, są takie dziewczyny, które jak zrobisz ankietę to większość powie, że są piękne (co myślę na ten temat, dość dokładnie napisałam wcześniej). Czy powiedzą to bez względu na swoje preferencje? Tego nie wiem, jak mnie zapytasz i coś mi się nie podoba to nie powiem, że tak, tylko dlatego, że większość by tak powiedziała, no ale ja jestem inna (na ten temat też się już rozpisałam). Dla mnie np. panie Godlewskie, pani Hilton czy Aniston nie są piękne (choć uchodzą za symbole piękna i seksu). Są niebrzydkie, zadbane (czasem za bardzo), atrakcyjne (w pewien sposób)... ale czy piękne? Moim zdaniem nie.

Od początku do czego się czepiam, ale trudno. Nie musimy we wszystkim się zgadzać.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Piękno uniwersalne jako takie będzie, i z pewnością są kobiety, które jakiemuś ogólnej rzeszy Panów będą się podobać. Zwróćmy jednak uwagę, że jeżeli piękno jest uniwersalne albo coś jest kanonem piękna to podoba się i kobietom i mężczyznom, bo chyba o to chodzi w pojęciu uniwersalne. Jeżeli to podstawimy pod Twoją teorię to zgoda okej. Piękno uniwersalne jeżeli "oceniamy" kobiety to będzie bardzo mały % , które podobają się ogółowi.
Weszłam sobie dzisiaj w google i sprawdziłam kanony piekna na świecie no i sorry, połowa nie podoba mi się, czy zatem to dalej będzie uniwersalne piękno? Raczej nie ,raczej indywydualna ocena każdego z nas.Jeżeli natomiast weźmiemy pod uwagę i zdanie Pań i Panów i dołożymy do tego indywidualne preferencje co się komu podoba to się nie dogadamy nigdy dlatego, że każdy z nas ma swój własny WZÓR tego piękna i każdemu podoba się co innego.

Panie,które startują na Miski też jakoś nie specjalnie mi się podobają, niema z nich niczego wow, ale w konkursie Miss nie są brane pod uwagę tylko kryteria wyglądowe ,ale całe piękno człowieka również z opcją wysławiania się.

Wracając generalnie do głównego tematu to tak, będa Panie, które wpasują się w to uniwersalne piękno tak na szybko przychodza mi do głowy 2 panie, ale max bedzie ich z 5 na showup i dołóz do tego resztę Pań, które też zarabiają też mają swoich widzów i też są uważane za piękne, ale już nie w charakterze uniwersalności tylko często swoich indywidualnych cech.

Jakby w ramach podsumowania chciałabym tylko dodać, że na to czy kobieta jest piękna czy nie będzie wpływało wiele czynników, natomiast na przykładzie świata no to piękno nie jest obiektywne ani uniwersalne moim zdaniem, na przykładzie tego co nam wciskają w programach,reklamach gazetach to owszem nasza kultura europejska gdzieś sobie to piekno utarła.Natomiast nie można odbierać ludziom tego, że mają inny WZÓR tego piękna i co innego uważają za piękne i coś mniej popularnego będzie dla nich kanonem .

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Jak coś jest dla kogoś piękne to jest (może się do tego przyznać lub nie, jak już pisałam). Może się to samo podobać wielu osobom jednocześnie (jak te panie, które 8 czy 9 na 10 osób uzna piękną), ale nadal jest to subiektywna ocena tych oceniających. No chyba, że ktoś z tu zebranych, zanim oceni czy coś jest fajne czy nie robi rozeznanie co na to inni i dopiero wtedy się wypowiada :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Wszyscy jesteście brzydcy :!: :!: :!:
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Uffff, w koncu mamy delikatny konsensus :D
Biustwo, z Godlewskimi to troszke przesadzilas bo one powszechnie uchodza za symbol wielu rzeczy, raczej niezbyt pozytywnych, natomiast zdecydowanie nie za symbol piekna czy seksu ;)
beznadzieja, Calkowicie rozumiem ze sprawdzajac kanony piekna na swiecie co najmniej polowa Ci sie nie podoba. Pisalem o tym ze jest to zalezne od kregu kulturowego, juz pomijam subiektywne preferencje. Dosc ciekawym jest ze wlasnie w wyborach MissWorld jest niejako z gory narzucony ten europejski kanon piekna i w wielu krajach np Ameryki poludniowej finalistkami wysylanymi "dalej" do wyborow swiatowych zostaja panie o ktorych wiekszosc spoleczenstwa tego nie powie ze sa piekne, przynajmniej wg tamtejszych standardow.
beznadzieja pisze:Wracając generalnie do głównego tematu to tak, będa Panie, które wpasują się w to uniwersalne piękno tak na szybko przychodza mi do głowy 2 panie, ale max bedzie ich z 5 na showup i dołóz do tego resztę Pań, które też zarabiają też mają swoich widzów i też są uważane za piękne, ale już nie w charakterze uniwersalności tylko często swoich indywidualnych cech.

No i gdzies na poczatku byl to zalazek calej dyskusji, bo napisalem ze na SU musimy brac co jest a nie to co bysmy chcieli. Czyli szukamy piekna w tym co jest, z duzym naciskiem na subiektywne preferencje bo jak sama piszesz tych uniwersalnie pieknych jest moze max 5 sztuk. Czyli znow... to co pisalem na poczatku calej aferki... smiala teza ze na SU przewazaja modelki o urodzie baaardzo przecietnej plus wiele niszowych.
Dla jasnosci, w tym wypadku mowie o "niszy" wygladowej a nie o niszowosci privow.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Ale to ona swoimi słodkimi rólkami w których to często grała rolę głupiutkich blondynek tak nam zapadł w pamięci.

W mojej pamięci zapadła Jej rola w "Skłóconych z życiem", ostatnim ukończonym z Nią filmem, w którym to, moim skromnym zdaniem, wspieła się na wyżyny aktorstwa dramatycznego.
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

chciałabym trochę odbić od ostatnio toczącego się tu tematu o pięknie i zapytać jak radziecie sobię z sępieniem jako takim . Interesuje mnie zarówno pomysly Pań jak sobie z tym radza i zachowania facetów i ich opinie temu towarzyszące. Generalnie waszym zdaniem lepiej wchodzić w polemikę z sępiarzem czy olewać?

Ja Wam powiem szczerze, ze jeszcze słowa klucza nie znalazłam jesli chodzi o ten typ facetów. Czasami reaguję, czasami zlewam to zależy i od mojego nastroju i od ogólnie panującej atmosfery na transmisji, ale ciekawa jest waszych opinii.

www.ShowUp.blog

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper