_Sexikociaczek_ / _Alexis_/_Selena_/_Lilianka_/Xenia666

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Ostatnio jej nie widać.

https://showup24.tv/xenia666
https://showup24.tv/profile/Xenia666

P.S. pękło 1000 postów świętuje dzisiaj.

Obrazek
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

kiedyś miała lepsze pokazy, teraz tylko ten lush, no ale nigdy nie byłem na grupowym

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
karaluh
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: _Alexis_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: asertyg

Chyba dawno jej nie było na SU? mam nadzieję że powodem tego nie jest że przypadkiem pokazała twarz :( wielka szkoda jeśli zniknie!
Awatar użytkownika
Mordeczka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Nick na ShowUp.tv:

To już prawie miesiąc jak jej nie ma...
Skoro pokazała na chwilę buzię, to trzeba było to zatrzymać dla siebie...
Wszyscy wiemy, albo i nie wszyscy, że była na tym punkcie bardzo wrażliwa, a tutaj forum, które czytała i pewnie czyta od czasu do czasu, ją dobiło i pewnie bardzo źle się czuje z tym co tutaj przeczytała.
Bardzo bym chciał aby wróciła :heart:
Awatar użytkownika
arieI87
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: Jest ich wiele...
Nick na ShowUp.tv: arieI87

arieI87 pisze:To już prawie miesiąc jak jej nie ma...
Skoro pokazała na chwilę buzię, to trzeba było to zatrzymać dla siebie...
Wszyscy wiemy, albo i nie wszyscy, że była na tym punkcie bardzo wrażliwa, a tutaj forum, które czytała i pewnie czyta od czasu do czasu, ją dobiło i pewnie bardzo źle się czuje z tym co tutaj przeczytała.
Bardzo bym chciał aby wróciła :heart:

Z poprzednich wiadomości kilka osób pisało, że jej stały bywalec przez jakiś czas miał ustawione zdjęcie z jej buzią na profilu więc jeżeli to prawda to tutaj bym szukał problemu i powodu, że jej nie ma. Sam jak byłem u niej na transmisji miałem wrażenie, że są między nimi delikatne spięcia.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Nick na ShowUp.tv:

Odpoczywa od portalu lub jakiś psychofan narobił jej szamba IRL. Co do pokazania twarzy niechcący wątpię, żeby się tym tak zbytnio przejęła, żeby zniknąć przez to... Jej twarz jakoś mega tajna nie była, wspominając jej pierwsze transmisje na SU twarz na publiku była normą. Nawet dla nowego usera nie jest trudno znaleźć fotke jej twarzy z kiedyś w necie :blind:
Awatar użytkownika
dbifuria
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: BiankaHolms
Nick na ShowUp.tv:

cyce ma wielkie, ale są o wiele lepsze od niej laski xd
Awatar użytkownika
marco91
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Sailor_m00n
Nick na ShowUp.tv:

to przegapiłem historyczną transmisje:D
Awatar użytkownika
mat_max
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

no buzie ma nie ciekawą ...
Awatar użytkownika
Mietek80
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Nick na ShowUp.tv:

Przy fatalnym ujęciu w złym kadrze nawet najladniejsza dziewczyna może wyjść kiepsko, malo obiektywne są tego typu opinie, moim skromnym zdaniem gdyby pokazała buze już dawno w sieci pojawiła by się fota z jej wizerunkiem. Nie do konca chce mi się wierzyć że nadawała z buzią, jakoś nic nie znalazlem.
Awatar użytkownika
milygadula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Nick na ShowUp.tv:

milygadula pisze:Przy fatalnym ujęciu w złym kadrze nawet najladniejsza dziewczyna może wyjść kiepsko, malo obiektywne są tego typu opinie, moim skromnym zdaniem gdyby pokazała buze już dawno w sieci pojawiła by się fota z jej wizerunkiem. Nie do konca chce mi się wierzyć że nadawała z buzią, jakoś nic nie znalazlem.

Nie widziałem żeby nadawała z buzią, ale kiedyś była mniej ostrożna. Nie zawsze miała maske na buzi, czasem była po drinku chyba i nie raz pokazała za dużo. Nic szczególnego. Kiedyś nawet myślałem, że to jedna tancerka, nawet cycki zrobiły sobie w tym samym czasie ale tancerka zrobiła sobie tatuaż dość spory na ręce.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 28 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Nick na ShowUp.tv: mmm

Też widziałem kiedyś jej twarz z jakiś rok może dwa lata temu. Nie nosiła wtedy maski i trochę wypiła więc nie rzadko przy klapsach i prezentacji ciała się zachwiała. Wątpię, że naglę komentarze stąd ją aż tak mocno zabolały, że postanowiła skończyć z dość dobrą kasą i płacze w poduszkę (tym bardziej, że zdarzało się czytać jej o wiele bardziej chamskie komęntarze w swoim kierunku na transmisjach). Musiałaby mieć pecha, że po około 5 latach nadawania i to nie zawsze ostrożnie z głosem naglę krótki ujęcie jej buzi w lustrze doprowadziło do jej rozpoznania przez znajome osoby. Raczej stawiam na to, że stały bywalec ją wykurzył albo miała z nim spore problemy (co zauważyłem po chacie) i postanowiła odpocząć albo poczekać albo gość sobie odpuści.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Nick na ShowUp.tv:

milygadula pisze:Przy fatalnym ujęciu w złym kadrze nawet najladniejsza dziewczyna może wyjść kiepsko, malo obiektywne są tego typu opinie, moim skromnym zdaniem gdyby pokazała buze już dawno w sieci pojawiła by się fota z jej wizerunkiem. Nie do konca chce mi się wierzyć że nadawała z buzią, jakoś nic nie znalazlem.

Nawet nie wiem czy to znajdziesz i gdzie szukasz, napewno na WCR tego nie będzie... kiedyś na starym forum można było zobaczyć. To było gdzieś w 2013/2014 i nie trwało długo. Transmisja wyglądała w pozycji na pieska, tylko nie pupą do kamery, a przodem patrzyła prosto w cam całą twarzyczką, dopiero później twarz ukrywała, ale maski nie używała.
Awatar użytkownika
dbifuria
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: BiankaHolms
Nick na ShowUp.tv:

Poprzednia

Wróć do Nieobecni

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości