PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
SokratesNauczycielPlatona pisze:Wszystkim, którzy dają Hardowi dobre rady albo go pocieszają, nieśmiało przypominam, że jest to człowiek, który na jedno skinienie Paulety sprzeda każdego z nas.Wykręci każde świństwo, wyciągnie PW sprzed 2 lat, będzie knuł i spiskował aby pokazać, że tylko On o nią dba, tylko On jest zawsze przy niej i ostatecznie tylko na Niego może liczyć...


Ta jest 100% racji!
Hard na każdego ma teczkę, notatki, screeny i nagrania.
Jego przepastne szafy mogą pomieścić taką ilość danych, że IPN i Lesiak to pikuś :-P


HardRockCaffe666 pisze:Ja bym jeszcze do tego dodał tak od siebie że dla niej sprzedałbym własnego ojca,brata,wujka,babcię.
Wypchałbym też bez chwili zastanowienia własnego psa,utopił sąsiadkę i wziął kilka chwilówek :sarcastic:
Jak sobie coś jeszcze przypomnę to się odezwę :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


Hardziu ja na Twoim miejscu bym się tym nie chwalił tak bardzo... wiesz jak to jest :lol2:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale nawet jeśli Hard ma "teczki" na każdego z nas, to kogo interesuje co paleta o nas mysli... Ja np mam to w dupie, przecież ona tutaj zagląda, wie co o niej kto piszę a i tak mało kto się tym przejmuje.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666, mozesz kombinowac z probami obrocenia tego w zart, raczej sie nie uda... wszyscy wiedza ze jestes szuja i kapus... dla pańci zrobisz wiele.
Ok... nie weźmiesz chwilowki, pod tym wzgledem jednak jestes praktyczniejszy niz Spajk, wiesz na co cie stac i trzymasz budzet w ryzach, tak mi sie przynajmniej wydaje.

Spokojna, wszyscy maja w dupie, Hard po prostu ma "misje" ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze: jestes szuja i kapus

Z Twoich ust brzmi to jak komplement ;)
I tak to odbieram.
Możecie spać spokojne na nikogo nie zbieram żadnych teczek, kwitów,weksli bo po **uja i na **uja :!: :!:
Do wyjątków należał niejaki spajkel ale wolałem się zabezpieczyć na wypadek jak by to starał się mi tutaj w czymś zaszkodzić.
Jak to się mówi oko za oko ząb za ząb.
Ale po czasie doszedłem do wniosku że on tylko się tym nakręca i lepiej go po prostu było ignorować.
A z cała resztą staram się żyć we względnej harmonii i bez niepotrzebnych spinek.
Też wystrzegam się przed umieszczaniem niepochlebnych postów o laseczkach.. wole to przemilczeć i zachować te uwagi tylko dla siebie.
Chwale gdzie jest za co i tyle.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
komin pisze: jestes szuja i kapus

Z Twoich ust brzmi to jak komplement ;)
I tak to odbieram.
Możecie spać spokojne na nikogo nie zbieram żadnych teczek, kwitów,weksli bo po **uja i na **uja :!: :!:
Do wyjątków należał niejaki spajkel ale wolałem się zabezpieczyć na wypadek jak by to starał się mi tutaj w czymś zaszkodzić.
Jak to się mówi oko za oko ząb za ząb.
Ale po czasie doszedłem do wniosku że on tylko się tym nakręca i lepiej go po prostu było ignorować.
A z cała resztą staram się żyć we względnej harmonii i bez niepotrzebnych spinek.
Też wystrzegam się przed umieszczaniem niepochlebnych postów o laseczkach.. wole to przemilczeć i zachować te uwagi tylko dla siebie.
Chwale gdzie jest za co i tyle.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_





W czym mialem sie tutaj tobie zaszkodzic ,nie dopowiadaj zeczy ktorych nie ma.
Sasiedzi


Sasiedzi pisze:
W czym mialem sie tutaj tobie zaszkodzic ,nie dopowiadaj zeczy ktorych nie ma.


A Ty kurwa Spajk już zapomniałeś czy idiotę strugasz?
Zapomniałeś jak jechałeś po każdym kto tylko był choć trochę przychylny Pauli?
Zapomniałeś jak wymyślałeś chore historie na ludzi w tym i mnie?
Publicznie pomawiałeś ludzi o to, czego nigdy nie zrobili. Zapomniałeś już?

Nie kurwa Michałku, MY pamiętamy dokładnie jak lżyłeś Paulę, Harda, mnie i każdego kto tylko wszedł Ci w drogę.
I gwarantuję Ci, że nikt Ci tego nigdy nie zapomni.
Teraz myślisz, że jak wyprosiłeś/wykupiłeś spotkanie z Paulą to już wszystko jest OK i Ty jesteś taki spoko gość i nic się nie stało?
Jesteś psychicznie chory. Już dawno powinieneś siedzieć z zakładzie zamkniętym.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spajk już był na dobrej drodze do wypełnienia swojego epickiego katharsis, po uświadomieniu sobie, że tym razem "koniec" znaczy "koniec" i oczyszczającej rocznej krucjacie przeciw Pauli miał już przebłyski powrotu świadomości, wspominał coś o wychodzeniu z długów, szukaniu kolejnej kobiety i non stop podkreślał, że "o tej kurwie już zapomniałem", jedynie czasami wspominał coś pod wąsem o "czymś zaskakującym co będzie za kilka tygodni, przekonacie się co, niespodzianka! *evil laughter level: Darth Vader" ale nikt nie brał tego na poważnie. I oto okazało się, że wykupił sobie spotkanie ze swoją lubą i w swojej porażającej głupocie jeszcze postanowił z tego zrobić transmisję, totalny zwrot w jego "leczeniu się z Pauli" i powrót do korzeni. Robinek ma rację, to już nie jest materiał na heheszki na forach dla koniobójców, to jest robota dla specjalistów z domu w którym klamki są tylko z jednej strony!!! Chłopak z tego nie wyjdzie na pewno sam a Paula nie odpuści mu i nie pozwoli o sobie zapomnieć - przynajmniej tak długo jak on chodzi do pracy i ma zdolność kredytową
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Sasiedzi,
Moja delikatna rada dla ciebie.
Postaraj się jak już coś tutaj umieścisz wcześniej trochę nad tym pomyśleć bo chyba było łatwo (przynajmniej dla mnie) przewidzieć dalszy przebieg wydarzeń.
No chyba że lubisz czytać takie rzeczy o sobie a to już lekko śmierdzi masochizmem.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Wybaczcie , że zapytam :D a czy jak transmisja z typuniem była to ktoś potwierdził , że to na bank Spajkel ? bo mógł być to równie dobrze jakiś random i pierdolić , że to on :D
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


blebluch123 pisze:Wybaczcie , że zapytam :D a czy jak transmisja z typuniem była to ktoś potwierdził , że to na bank Spajkel ? bo mógł być to równie dobrze jakiś random i pierdolić , że to on :D



Każdy normalny gość by ruchał Paulę - Spikel nie ruchał więc tona bank on.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Po co Paula miałaby się pokazywać z randomem ? To fatalnie wpływa na zarobki, zresztą zaczynam myśleć, że pomysł na wspólną transmisję to bardziej pomysł Spikela niż jej.To miała być chwila jego triumfu, ostateczne zwycięstwo.Kamerka parę razy powędrowała troszkę do góry i widać było jego niewyobrażalne szczęście, radość, dumę. Miał być sukces a wyszło jak zawsze...Kilkanaście stron żartów i drwin na forum...
Wszyscy wiemy, że sielanka nie potrwa długo i za miesiąc będziemy katowani-
"Prosze mnie tu nie imupetowac nic mnie s tom pania nie lanczy"
"Fszystkie sa takie same"
"Ja nie obrerzam po prostu muwie jak jest"
"@Spokojna trollico wypierdalaj a ty @jumpik jestes zazdrosneta"
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SokratesNauczycielPlatona, jebłem :D dobre :good3: :biggrin:


gracjano pisze:Każdy normalny gość by ruchał Paulę

Coz...jakby to powiedziec... nigdy sie nie mialem za normalnego wiec mozesz miec racje, ale tylko mozesz... :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Mysle, ze wielu chcialoby ja miec ale tak na raz... Nie wiem w sumie, nie wiem co tam Wam w siusiakach... Tfu glowach siedzi ;)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wiadomo co nam po głowach chodzi - o Pauli co by nie mówić negatywnego ale dupsko to ona ma, normalny heteroseksualny facet jakby zobaczył te dwie idealne półkule odziane jedynie w kuse stringi i miał w celu klapsy to by wydzielił jej klapsy a potem by na pewno się nie powstrzymał i zaczął działać coś więcej. A Spajk tylko założył nogę na nogę, wyciągnął laptopa i sobie muzyczki zmienia.

SokratesNauczycielPlatona pisze:Po co Paula miałaby się pokazywać z randomem ? To fatalnie wpływa na zarobki


Wydaje mi się, że w niektórych przypadkach może to zarobki poprawić - póki modelka jest sama i upiera się, że jest sama i że z NIKIM się nie spotka, żadnych wyjątków; to Janusze uznają ją za niezdobytą twierdzę - próbują podrywać ale przy braku sukcesów się szybko zniechęcają. Po pokazaniu się z randomem (jeżeli oczywiście jest to tylko random i szybko znika z jej życia) Janusze dostają namacalny dowód na to, że modelkę można zdobyć - owszem, wymaga to mnóstwa czasu i pieniędzy ale jest wykonalne, więc każdy zakochaniec dostaje małe światełko w tunelu do którego może dążyć. Paula od samego początku mówiła, że jest to "tylko kolega" i nie dawała żadnych sygnałów na to, że po pamiętnym weekendowym płatnym spotkaniu będzie "coś więcej" więc nie zamknęła sobie żadnych drzwi, teraz po świętach wróci na transmisje, powie, że "to był tylko kolega" i zobaczycie, że Janusze-zakochańcy zaatakują ze wzmożoną siłą licząc na to, że jak dobrze przysypią żetonem to też któregoś dnia będą "tylko kolegą" - tylko, że w przeciwieństwie do Spajka oni mając nagą Paulę w pokoju nie założą nóżki na nóżkę i nie będą sobie przeglądać muzyki i czytać czatu tylko będą robić to, od czego są "tylko koledzy" - RUCHAĆ JAK SZALENI DO UTRATY TCHU!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Wiadomo co nam po głowach chodzi - o Pauli co by nie mówić negatywnego ale dupsko to ona ma, normalny heteroseksualny facet jakby zobaczył te dwie idealne półkule odziane jedynie w kuse stringi i miał w celu klapsy to by wydzielił jej klapsy a potem by na pewno się nie powstrzymał i zaczął działać coś więcej. A Spajk tylko założył nogę na nogę, wyciągnął laptopa i sobie muzyczki zmienia.


Przecież Spikel to dobry porządny chłopak, prawdziwy Polak katolik, takie sprawy to po ślubie dopiero a przecież oni nawet po słowie nie są. :mocking:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Sasiedzi pisze:W czym mialem sie tutaj tobie zaszkodzic ,nie dopowiadaj zeczy ktorych nie ma.

Spajki, kręciłeś jak mogłeś, nawet ankiety (fakt że bez ankiety) robiłeś żeby Harda się pozbyć, więc teraz siebie nie wybielaj

HardRockCaffe666 pisze:Moja delikatna rada dla ciebie.
Postaraj się jak już coś tutaj umieścisz wcześniej trochę nad tym pomyśleć

W Twoich ustach to brzmi jak słowa Kim Dzong Una o demokracji w Korei Północnej, jesteś tym który pisze co mu ślina na język przyniesie bez chwili refleksji, czasem się ogarniesz jakie idiotyzmy napisałeś i kasujesz posty, ale większość zostaje, czasem mam wrażenie że Twoja pamiętna opinia o Pauli była najbardziej przemyślaną jaką stworzyłeś bo poświęciłeś przynajmniej chwilę żeby się zastanowić jak ma brzmieć, i było tam tyle poprawności gramatycznej i stylistycznej co w żadnym Twoim innym poście o niej pisanym jedną ręką pod wpływem alkoholu w stylu "oooooo Paula, piękne cycki " FAP FAP FAP

Mimo iż temat dotyczy Was to jeden i drugi przez swą głupotę już dawno się zdwskwafalifikowaliście by wasze posty w temacie traktować poważnie.

Jeden który kupuje sobie spotkania z byłą prostytutką i potem będzie miał jej za złe że pieniądze były tym co ją do tych spotkań determinowało, i determinuje. Nawet jakbyś miał na piśmie że Ci wyznawała miłość to jest SU, i takie zapewnienia są gówno warte.
Drugi na oko o 30 lat od Pauli starszy, który daje się traktować jak gówno tylko po to żeby za każdym razem jak ma żetony Paula pośmiała się z jego głupich komentarzy, bo jak tych żetonów nie ma, to lecą bany albo ostrzeżenia żeby się w jej temacie nie wypowiadać ani u niej na trans. Już dawno powinien się ogarnąć i znaleźć inną muzę.

Czasem mam wrażenie że to już nie chodzi o Paulę, to jest walka między dwoma kogutami który finalnie skończy z przeświadczeniem że Paula uśmiechnęła się na koniec do niego.

Najmniej można mieć zastrzeżeń do Pauli, moralność to może nie jest jej konik, ale ona nie udaje świętej, wystarczy posiedzieć u niej parę razy żeby widzieć że jest tu dla pieniędzy a nie w poszukiwaniu miłości życia.
Więc to że ktoś się czuję przez nią oszukany, świadczy tylko o tym że szuka on garnka ze złotem na końcu tęczy i nie bierze pod uwagę tego że tęcza nie ma końca.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:Czasem mam wrażenie że to już nie chodzi o Paulę, to jest walka między dwoma kogutami



Dokładnie, finalnie i tak skończą w przysłowiowym rosole - czyli zostaną z niczym.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx,
Widzę że znowu tu poświeciłeś mi swój czas i postanowiłeś kilka swoich '' mądrości'' napisać na mój temat.
I jak zawsze zrobiłeś to z gracją, dogłębną znajomością mojej psychiki i tematu :sarcastic:
Twoje wnioski są lekko neo teges wiec krótkie sprostowanie.
Co do mojej głupoty to nawet tego nie skomentuję bo już dawno wszyscy wiemy że pan @tomoxx jest jednym z mądrzejszych forumowiczów i daleko mi do Ciebie.
tomoxx pisze: który daje się traktować jak gówno tylko po to żeby za każdym razem jak ma żetony Paula pośmiała się z jego głupich komentarzy, bo jak tych żetonów nie ma, to lecą bany albo ostrzeżenia żeby się w jej temacie nie wypowiadać ani u niej na trans

Toś grubo pojechał.
Ja jestem traktowany jak gówno .... no kuswa jakoś tego nie zauważyłem.
Jest dla mnie wyjątkowo miła, jak coś tylko napisze czy o coś się jej spytam to zawsze grzecznie i kulturalne mi odpowie.
I tak nasze bajerki nie mają końca.
Jak ja tylko poproszę o darmowy bilecik bo właśnie nie posiadam żetków to jeszcze nie zdarzyło się by mi odmówiła.
I nie raz już dała mi jasno do zrozumienia że mnie bardzo lubi i świetnie się rozumiemy i razem bawimy.
Czy tak traktuje się gówno... odpowiedz sobie sam.
Jak żetonów nie mam bany lecą... kolejna ciekawostka tylko z rzeczywistością to nie ma nic wspólnego.
Fakt, faktem kilka banów wyłapałem ale jak na okres który u niej tam siedzę to i tak dobry wynik.
Można je policzyć na palcach jednej reki.
I je dostawałem kiedy na to sobie zasłużyłem w jej mniemaniu.
Ale i tak po krótkim czasie wszystko wracało do normy.
A co do tych ostrzeżeń to jakoś piszę ....chyba tego nie zauważyłeś panie spostrzegawczy wiec te swoje teorie możesz sobie miedzy bajeczki włożyć.
Bywaj zdrowy :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard, bo Ty i Spikel pewnych rzeczy po prostu nie chcecie widzieć, albo udajecie, że nie widzicie, a w całej tej zabawie, to mimo wszystko Paula zawsze wygrywa.

HardRockCaffe666 pisze:Toś grubo pojechał.
Ja jestem traktowany jak gówno .... no kuswa jakoś tego nie zauważyłem.
Jest dla mnie wyjątkowo miła, jak coś tylko napisze czy o coś się jej spytam to zawsze grzecznie i kulturalne mi odpowie.
I tak nasze bajerki nie mają końca.


podrzucam pierwszy lepszy przykład, tak dla przypomnienia.

BlackMidnightAngel_ pisze:A teraz kurwa Hard....
Mam wrażenie, że napisałeś tego posta negatywnego na złość mnie....
Kiedy rozmawialiśmy o Nice na transmisji nawet słowem się nie zająknąłeś, że Ci się nie podoba po czym przylazłeś tu i pierdolnąłeś posta z dupy....
Zaczynam rozumieć czemu Cie wszyscy tak nienawidzą...
W każdym temacie robisz burdel, każdego wyzywasz od głupków i z każdym musisz się pokłócić....
A teraz już nawet mi robisz na przekór...
Proponuje Ci urlop od ShowUp.tv i forum, a na pewno przymusowy od moich transmisji!
I nie Hard, nie pozdrawiam!
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości