ANKIETA - zakaz wypowiedzi na temat brzydka_slodka987

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

ANKIETA - zakazu wypowiadania się o brzydka_slodka987 i zamknięciem tematów z nią związanych

Ankieta wygasła 22 lis 2018, 18:02

Jestem za wprowadzeniem na forum całkowitego zakazu wypowiadania się na temat brzydka_slodka987 i skasowaniem wszystkich tematów jej dotyczących
13
35%
Jestem za wprowadzeniem na forum całkowitego zakazu wypowiadania się na temat brzydka_slodka987 i zamknięciem wszystkich tematów jej dotyczących
3
8%
Jestem przeciw wprowadzeniu na forum zakazu wypowiadania się na temat brzydka_slodka987 i zamykaniu tematów jej dotyczących
13
35%
Jest mi obojętne czy zakaz zostanie wprowadzony czy też nie
6
16%
Nie mam zdania
2
5%

Liczba głosów : 37

Fuckerberry pisze: Teraz pewnie okazało się, że słodka nie blefowała i na serio zgłosiła sprawę na policję i się wam do d... lada moment dobiorą, więc wymyśliliście tą sondę by wyjść z tej sytuacji "z twarzą". Jakbyście skasowali jej wątek ot tak to byście pokazali, że coś jest na rzeczy i się boicie

Gościu za przeproszeniem chrzanisz jak struty, nikt nie wymyślał ankiety ze strachu, zwyczajnie ją założyłem bo już mi się rzygać zwyczajnie chce, podobnie zresztą jak wielu innym osobom,
jak czytam o słodkiej, wytworach jej chorego umysły i to co wypisują durnie tobie podobni.
A co do zgłaszania spraw na policję nawet nie chce mi się tego komentować.

PS. Idź pan w chuj, weź po drodze ze sobą słodką i nie wracajcie.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 244 razy
Podziękowano mu: 56 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

ten Fuckberry jest w podobny sposób zjebany jak Słodka.. moze to zarażliwe jest
ta dwójka dobrała się jak w korcu gówna
Taka rada moja do Was- jestem przeciwny blokowaniu wypowiedzi i tematu.. ale dla was byłoby najlepiej jakbys wypierdolili z tego foro i z showup
Slodka.. ja z Toba mam do czynienia przez chyba ponad rok i musze stwierdzić, że ewoluujesz w spierdolinie, ze poziom powykręcania tego co masz pod kopułą osiagnał poziom wyjebania mózgu pszczoły po pyłku z pestycydami, która nie może z tego wszystkiego zorientowac sie gdzie lecieć i gdzie jest ul.. Waszym ulem.. kolezko fuckberry i koleżanko Słodka nie jest ani foro ani showup..
Mnie ciekawi jak takie gromniczaki zyciowe - rozsewające trupi odór zjebania - odnajduja sie w prawdziwym zyciu.... w jakis tam realnych relacjach i kontaktach
i w sumie to zabawne, ze dwie takie atencyjne przywry dossały sie do siebie i wymieniaja zjebane mysli i uczucia niczym dwie okurwiałe meduzy unoszące się w oceanie gównianego fejmu i pompujace w siebie nawzajem mdlące płyny ustrojowe pełne zjebanych genów niczym w ostatnim wymierajacym pokoleniu w chowie wsobnym cyganskiej rodziny pierdolącej sie miedzy soba od setek lat.
Pan z Wami.. :D
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

HenryChinaski1 pisze: dwie takie atencyjne przywry dossały sie do siebie i wymieniaja zjebane mysli i uczucia niczym dwie okurwiałe meduzy unoszące się w oceanie gównianego fejmu i pompujace w siebie nawzajem mdlące płyny ustrojowe pełne zjebanych genów niczym w ostatnim wymierajacym pokoleniu w chowie wsobnym cyganskiej rodziny pierdolącej sie miedzy soba od setek lat

Piekne zdanie :good3: :D

Tylko ja jeszcze raz.... serio jebie mnie czy ona jest chora psychicznie, czy tak zwyczajnie popierdolona, czy po prostu te wszystkie jej akcje sa zaplanowane. Jedno jest pewne, bez atencji gorzka sie dusi... a gdzie ta najwieksza atencje nadal ma jak nie tu?
Laska wpadla pare lat temu na SU, szybko sie zorientowala ze na kiepskim ciele nie zarobi, na podrabianiu Kocurka tez nie, osobowosc tez grzecznie mowiac tak ciekawa ze jakos niezbyt wzbudza zainteresowanie szolapowych intelektualistow chetnych placic za sama przyjemnosc obcowania. To co laska robi? Sieje ferment, prowokuje zadymy, wymula nieziemskie historie... byle ktos sie nia zainteresowal. Dla watpliwej slawy posuwa sie nawet do bezsensownych zawiadomien na policje... Ona po prostu chce byc "kims"... ten sam syndrom co slynna ostanio Olivia tylko w innym wydaniu.
Heniu ja wiem ze wiele dzieje sie poza kulisami forum czy SU, ze ona juz chyba zaczyna Cie wkurwiac ciaglymi zaczepkami, teraz jeszcze wciaganiem Twojego syna swoje gierki. Robta co chceta, ale tak dlugo jak nie zaczniecie jej ignorowac i traktowac jak powietrze tak dlugo to gowno będzie sie ciaglo. Policji standardowo tez zajmie duzo czasu zanim zrozumieja ze ona nie jest żadną ofiara tylko zwyklym pieniaczem... W miedzyczasie kilka niewinnych osob dostanie bezsensowne wezwanie na komende, na rownie bezsensowne przesluchanie. Po co to ciagnac? Serio Heniu chcesz sie uzerac z jakas atencyjna gowniara? Wiesz ze nigdy zadnej konstruktywnej rozmowy z nia nie bedzie... Ty inteligentny facet jestes, wiesz jakie "ambitne" zdania potrafi skonstruować gorzka... czesto wogole mylac podstawowe pojecia... zero szans na chocby ćwierćinteligentny dialog. To jeszcze raz pytam, po co? Chyba ze dla statystyk forum... ale jak widac jest duze zmeczenie tematem.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Zapoznałem się z mailami do admina i rezygnuje....
To chyba jest nieuleczalne... heh
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Poprzednia