Czy jest na forum ktoś kto lubi Kinię?

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Czy jest na forum ktoś kto lubi Kinię?

Ankieta wygasła 15 lis 2018, 20:44

TAK - JA!
8
53%
NIE - Ja na pewno nie!
7
47%
Nie mam zdania - jestem amebą bez własnego "JA", żyje starając się unikać angażowania się w cokolwiek co wymaga wysiłku lub może mnie narazić na cokolwiek
0
Brak głosów

Liczba głosów : 15

Jak w temacie: Czy jest na forum ktoś kto lubi Kinię?
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 321 razy
Podziękowano mu: 114 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

who the fuck is KINIA ? :D
Awatar użytkownika
PedroPedritos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: D.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Ok. Zaglosowalem, 10 osob oprocz mnie. Tylko nie wiem co z tej ankiety ma wynikac bo uzasadnienia nie widze. Jak w przedszkolu a nawet gorzej... tam przynajmniej mozna powiedziec "nie lubie Jasia bo on jest gupi".
Chociaz... jest pewien progres na foro bo juz mozna powiedziec ze sie nie lubi Kini. WOW!
Ciekawiej by bylo gdyby mozna bylo jechac po niej jak po burej suce wtedy gdy jej sie nalezy. Chwalic tez wtedy gdy zasluguje.
Bawi mnie ze ci sami ludzie nabijajacy sie ze Spikela i ulungow Pauli tak jakby nie zauwazali ze sami sa w pewnym sensie Spajkelami, tylko ich koliberkiem jest Kinia. Stana za nia murem bez wzgledu na wszystko. Bohaterka jest pewnie happy bo dzieki takiej ochronce wazniejszych postaci z foro moze spokojnie poleciec w chuja z widzami, ookazujac gdzie ich ma.
Zdaje sobie sprawe ze foro jest prywatne i jakies ukladziki tu panuja. Rozumiem interwencje w celu ochrony przed stalkerami itp, ale Kinia jest przede wszystkim modelka z SU, wolalbym zeby wszyscy o tym pamietali, chocby po to zeby foro w miare przyzwoitosci bylo wiarygodne.
Historia "transmisji wszechczasow" pokazuje jak bardzo Kinia czuje sie bezkarna. Nawet szacun ze Admin chyba wtedy nie zainterweniowal. Natomiast wymagana tutaj poprawnosc polityczna wpisow nt Kini chyba wziela gore... Najlepsze ze sam wtedy jej bronilem, po cichu liczac ze dziewczyna pokaze klase... bo ta wtope stulecia mozna bylo pieknie, z klasa rozwiazac. Wrecz ugrac na swoja korzysc. Niestety ja sie rozczarowalem. Nie, nie samym pokazem bo wtopa kazdemu sie zdarza. Rozczarowalem sie reakcja Kini po...
Nie wiem, moze ja za wiele wymagam, ale od osoby ktora nieustannie kreuje sie na wielka gwiazde SU i sprzedaje bilety na grupowki po 500 zet (marzenie niejednej transmitujacej) oczekuje profesjonalizmu i odrobiny klasy. Ciezko profesjonalnym pokazem nazwac cos gdzie najebana "gwiazda" przez pol godziny uczy sie obslugi maszyny do dymu (jakby nie dalo sie wczesniej) wychadzac po jakis lod, napierdalajac potem tym dymem bez jakiegos glebszego sensu. Nastepne poltorej godziny tego wielkiego show to przegladanie czata z zapijaczonymi pytaniami typu: "ale sooosieee staalooo, aleee o soo chooodzdzi..." Ok, cos tam potem na koniec niby zrobila...ale to juz byla musztarda po obiedzie w niesmaku...
Teraz co MOIM ZDANIEM wielka gwiazda powinna zrobic po pokazie na ktorym byla tak najebana ze nawet go niezbyt pamieta? Otoz, MOIM ZDANIEM pierwsza cznnoscia bylby zwrot zetonow za bilety ABSOLUTNIE WSZYSTKIM ktorzy na tym pokazie byli, bez pytan. Nastepnie napisanie jakiegos krotkiego "sorry" na profilu i ew na forum. Tak sie pokazuje klase i tak sie okazuje szacunek widzom. Co wiecej strata finansowa de facto zadna bo latwa do odrobienia a dzieki takiemu zachowaniu ktos kto niezna pomysli: "wow, dziewczyna naprawde musi byc dobra skoro zwraca za cos jej zdaniem nieudane, to nie moze byc zwykla zetoniara, szacun, warto do niej pewnie zajrzec, nawet za 500"...albo cos w ten desen...
Co natomiast nasza wielka gwiazda ZROBILA? Zgaduje ze kilka konsultacji w tle, wejscie na forum, przydupasy pisza: "nie martw sie, bywa, nie bylo tak zle..." No to jej w to graj... kasa sie zgadza, frajerstwo sie cieszy, woda na mlyn. Gwiazdeczka radosnie raczyla pinformowac ze generalnie to "hahahahah, najebalam sie, ale bylo fajnie, tylko ktos tam sie na czacie poklocil i w sumie to byl tylko JEDEN niezadowolony, jakby co to zrobie tam jakis gratis w spa jak MNIE bedzie pasowalo a wy sie choloto dostosujcie. To byl show wszechczasow bo JA wasza gwiazda Kina tak mowie i chu, jak sie nie podoba to wypier..."
Tak to wygladalo uogolniajac. Zaraz pewnie znajdzie sie wielu obroncow... w sumie mnie to nie zdziwi, w koncu to WY ja do takiej wersji wydarzen przekonaliscie.
Ciekawe tylko czy gdybyscie zaplacili po 500 zlotych za koncert jakiejs wielkiej gwiazdy i ta zrobilaby podobny badziew na scenie to tez glosno krzyczelibyscie ze nic sie nie stalo?
To tyle... wyrzygalem sie. Pozdrawiam, Kinie tez.

PS Nie chodzi mi o zmarnowane 500 zeta... przezyje bez nich. Chodzi mi o zasady. O to ze "nietykalnosc" nikomu nie sluzy, Kini w sumie tez nie...

PS2 " "jakas chuda z malym cycem".. Kinia... to nigdy nie bylas Ty ;) mimo ze raz tak pomyslalas ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Po co cała ta ankieta.... autor rugerr44 no tak wszystko jasne.
Tak mimo tego ze tam do niej nie chodzę to ja lubię.
Jest miła,kulturalna, potrafi się zachować.
No i jest na czym oczy zawiesić nie powiem :fap:
Nie wiem od jakiego czasu ona tutaj nadaje ale dobrze że nie widziałem tego jej pokazu ''wszech czasów'' :shock2:
Mogła się domyśleć że obsługa wytwornicy dymu może nie być tak prosta jak mikrofali.
No tak trochę jej brakuje do profesjonalizmu jaki można by tutaj wymagać od ''gwiazdy''
A czy jest ''gwiazdą'' pewno trochę tak ale.........
Niewątpliwie na tle całej reszty wyróżnia się.
Co do tej liczby klientów podczas jej trans powiem tak.
Znam pewno laseczkę która ostatnio miała ponad 40 osób na czymś taki i to w środku tygodnia popołudniu wiec szalu nie ma ale.......
Aha dla jasności głosowałem na TAK :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Ruger to już ma jakąś obsesję na punkcie Kini, także nie przetłumaczysz Komin ;)
Też już kiedyś pisałem, że nadmierna gloryfikacja obojętnie jakiej Modelki nie jest dobra.
Ja do Kini aktualnie mam normalny stosunek.
Nie widzę też powodu "kopania jej" za każdym razem jak to się dzieje ostatnio bo to też do niczego nie prowadzi, Kinia doskonale wie co robi i co zrobiła kiedyś, ale ciągłe wypominanie też z czasem jest już niefajne. Ma trochę osobowość Narcyzika, ale co zrobić :p
Sam Admin zaś uważam, że jak na taki "burdel" jaki tu często panuje, bo taki a nie inny kontent tej strony - to prowadzi forum relatywnie dobrze i stara się jak może, żeby było jak najlepiej, a wszystkim nie da się dogodzić.

W ankiecie nie zostawię głosu, chciałem dać z przekory opcję nr. 3 ale Ruger oczywiście tak to sformuował, że jednak się wstrzymam :P
Ankieta i tak jest trolololo więc chuj.
A Tobie Komin daje plusa - ale głównie za to, że się "wyrzygałeś" i wyrzuciłeś co Ci leży na wątrobie, a czasem to jest bardzo potrzebne, i nie trzeba się od razu obrazać jak ktoś czasem komuś coś wygarnie.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Ale literek najebaliście a temat miał być dla beki :)
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 321 razy
Podziękowano mu: 114 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

msn, tylko dwie rzeczy... zlego slowa na Admina nie powiem bo dokladnie tak samo to widze jak Ty, ze to nie ma lekko...
Co do Kini zas... to nie tak ze moja intencja bylo dokopanie jej, bardziej chyba przywrocenie do rzeczywistosci z pozycji "normalnego" widza a nie "wyznawcy". To nie byl tez hejt, nie napisalem ani slowa o Kini jako osobie, nie znam jej. Napisalem o Kini - modelce z SU. Nie widze powodow zeby stosowac taryfe ulgowa dla jakiejs modelki tylko dlatego ze jest na forum i sie tutaj w jakis sposob udziela. Chyba nie tedy droga.
Moze troche grubo pojechalem ale tak to wygladalo. Jeszcze raz podkresle, wielokrotnie Kinie - modelke chwalilem wtedy gdy jej sie nalezalo, nadal uwazam ze naprawde "zrobila kariere" na SU wkladajac w to troche wiecej pracy, zaangazowania niz wiele innych. Cenie, szanuje... ale umowmy sie, nie widze powodu zeby nie opierdolic kiedy opierdol sie nalezy... szczegolnie gdy za bardzo odlatujemy od rzeczywistosci. Koniec koncow moze to jej i nam wyjsc na dobre.
Dla mnie chyba koniec tematu, napisalem co napisalem, jakies drobnostki wyjasnilem Kini na Pw. Amen

ruger44 pisze:Ale literek najebaliście a temat miał być dla beki :)

Przepraszam Rug ze Cie wykorzystalem ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

No ja Ciebie dobrze zrozumiałem. Kulturalnie się wyrzygałeś i właśnie za to plus :)
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj