Kinia(Maddie) droga do sukcesu na SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Zachęcam userów forum jak i samą Kinię do wypowiedzenia się w temacie jak odnieść sukces na trudnym rynku kamerek erotycznych na przykładzie naszej tytułowej bohaterki.
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

Robta co chceta, ale sceptyczny jestem. Juz dzisiaj maly kubelek dla ochlody zostal na Kinie wylany i moze na razie wystarczy? Bo to z daleka smierdzi ze prawdziwym tytulem powinno byc "dojebmy Kini". Po co? sie pytam.... Moze i poleci troche smutnej prawdy ze nie jest tak kolorowo jak bohaterce sie wydaje ale przy okazji klasyczni hejterzy wyrzygaja sie bez uzasadnienia.
Jesli wkroczy cenzura to niechcący osiągniecie odwrotny skutek wystawiając kolejna laurke... jesli nie, to bedzie standardowa gownoburza tyle ze tym razem mocno sie pochlastamy miedzy soba. Zdaje sobie sprawe ze ta "nietykalnosc" Kini dla wielu jest irytujaca ale wszyscy chyba przywykli ze narcyz tak ma ;) jakos z tym zyjemy a kazdy swoje wie.
Osobiscie podchodze do tego tak ze powodow do hejtu nie widze bo co by nie powiedziec Kinia sie stara, swoja robote robi. Tylko ja juz od pewnego czasu nie jestem klientem, ale to zadna strata dla Kini bo sobie tak samo doskonale bez mua poradzi jak ja bez niej.
Peace & Love ludziska
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Komin z calym szacunkiem ,ale w pobocznym temacie raz mówisz ,że mamy z niej brac przykład bo robi dobrą robotę. Natomiast stronę dalej i kilka postów dalej robisz sobie festiwal pompy . Wiec nie wiem ty przybierasz postawę tak zwaną wygodną ?dla fejmu i poparcia reszty ? czy co ty wlaściwie chłopie myslisz,bo jedynie maq powiedział szczerze co myśli . Już nawet mnie nie interesuje w czym Wam tak bardzo przeszkadało ,że się pochwaliła. Zresztą jak już powiedziałam , zamiast pociskać pompę trzeba było poczekać na opinię samej Maddie . To samo tyczy się założenia tego tematu ,bo być może ona nie będzie miała ochoty wcale z Nami dyskutować .I takie jej prawo .
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 63 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja, alez oczywiscie ze macie! podtrzymuje to co napisalem i pisalem zawsze ze Kinia pod wieloma wzgledami jest bliska mistrzostwa jako modelka SU. Ty beznadziejo nie wylapalas niuansow, ironii, moze po prostu nie znasz tematu tak jak inni. Maqu napisal to co ja duzo delikatniej wczesniej, to co Mokra powtarzala chyba ze trzy razy... tylko Maqu byl mniej subtelny.
Uwierz na slowo... daleko do festiwalu, daleko do cisniecia. Dla poparcia? czyjego? dla fejmu? po co?
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:Robta co chceta, ale sceptyczny jestem. Juz dzisiaj maly kubelek dla ochlody zostal na Kinie wylany i moze na razie wystarczy? Bo to z daleka smierdzi ze prawdziwym tytulem powinno byc "dojebmy Kini". Po co? sie pytam.... Moze i poleci troche smutnej prawdy ze nie jest tak kolorowo jak bohaterce sie wydaje ale przy okazji klasyczni hejterzy wyrzygaja sie bez uzasadnienia.
Jesli wkroczy cenzura to niechcący osiągniecie odwrotny skutek wystawiając kolejna laurke... jesli nie, to bedzie standardowa gownoburza tyle ze tym razem mocno sie pochlastamy miedzy soba. Zdaje sobie sprawe ze ta "nietykalnosc" Kini dla wielu jest irytujaca ale wszyscy chyba przywykli ze narcyz tak ma ;) jakos z tym zyjemy a kazdy swoje wie.
Osobiscie podchodze do tego tak ze powodow do hejtu nie widze bo co by nie powiedziec Kinia sie stara, swoja robote robi. Tylko ja juz od pewnego czasu nie jestem klientem, ale to zadna strata dla Kini bo sobie tak samo doskonale bez mua poradzi jak ja bez niej.
Peace & Love ludziska

Po wszystkich dziewczynach można wylewać hejt, a tu kilka zdań z delikatną nawet nie krytyką, a uwagą jest specjalnie zakopywane. Na forum pojawiają się teksty, że ta jest paskudna z twarzy, przez co też traci klientów, tamta słaba na priv-jak Kinie nie wypaliła grupowa, to wszystko zamieciono pod dywan. Nawet jak zdjęcie twarzy jednej wisiało w wątku to trochę to trwało zanim zostało usunięte.
Tak więc punkt 1. Kini w drodze do sukcesu ODPOWIEDNI PIJAR
Mieć dobry PR to znaczy kłamać i oszukiwać tak dobrze że oszukani i okłamani tego nie zauważają i jeszcze bardzo lubią tego kto to im robi. Nie będę pisał dosadnie i wulgarnie jaką inną sytuację to przypomina.
Oczywiście Kinia świetnie prezentuje się przed kamerą, jest zmysłowa, nauczyła się robić dobre kadry, sprawia wrażenie, że ma ładną buzi, ma odpowiedni głos, bielizne itd, ale do póki nie postawiła na PR nie odniosła sukcesu. Siedziała gdzieś tam po środku SU, na czacie było spokojnie, sylwetką nie różniła się niczym od SexyKitty, nic szczególnego u niej się nie działo. Nikt o niej nie mówił, w topce zawsze była Purka,Annpearl, Dziewczyna17 itd. Poźniej show z ogólnego zaczeły znikać, zrobiło się tak nudno, że jak któraś robiła palcówke na ogólnym to już wystarczyło, żeby mieć mega oglądalność, Topowe dziewczyny jak BlankaHolmes z świetnym ciałem i mega pokazami na ogólnym też się ulotniły. Wtedy Kinia zaczeła się wybijać, postawiła na zainteresowanie. Celebrity na miare SU, niby nic nie robią, a gada się o nich, bo zrobili jakiś szum wokół siebie. Nikt nie wie jak to się stało, że ten czy tamten jest znany, ale jest, to jak zamierzone działanie Natalii Siwiec. Czasem wytarczy odpalić w odpowiednim momencie zapałke.
Teksty; ''nie jest tu dla żet, to widać'' i inne zachwalające z jej fejk kont, udawanie po starym nickiem, że jest pierwszy raz i nie wiedziała o konkursach na największą oglądalność, nie dopuszczanie do pojawiania się negatywnych opinii, udzielanie się na forum, podtrzymywanie relacji z dobrymi dawcami żetonów, poświęcanie uwagi najlepszym, zapamiętywanie tych naj. Mamy też sztuczki marketingowe jak robienie sztucznego tłumu, odpalanie priv dopiero jak się zrobi kolejka, oczywiście teraz już tego nie musi robić, takie były początki. Było też chwalenie się na ogólnym ile godz spędziła na priv, co powoduje pstryczek w głowe i myśl jaka musi być zajebista, że ktoś do rana nie mógł oderwać od niej oczy. Póki co tyle, więcej już mi sie nie chce pisać.

Post nie ma na celu krytyki, jest to przedstawienie drogi do sukcesu znanej transmitującej. Jak zaczynałem wchodzić na SU to na pierwszym miejscu była wiecznie AnnPearl i za ch...nie wiedziałem dlaczego, ona też miała swój pijar, sztuczny obieg żet;D Każda ma swoje sposoby, jedna udaje bidulke, inna daje nadzieje na spotkanie, jeszcze inna daje świetne show uczciwie bo jest w tym dobra.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm