Grupowe pokazy - dobra zmiana?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Kiniuś pisze:Szczerze? to ja sobie sama zazdroszczę takiego wyniku, po moich wzlotach i upadkach- mega mile zaskoczenie !NO I po tak długiej przerwie bez zapowiedzi, totalny spontan :) :P w końcu jestem narcyzem, to pochwalić się muszę a co mi tam:P
- a tak poważnie i do sedna. Uważam że każda z nas ma takie same szansę na tak dobry wynik, ja mam może troszeczkę więcej szczęścia, Bo sam marceting to za mało:* Dziękuje za tak miłe słowa buziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :heart:

Piękne podsumowanie
Awatar użytkownika
arieI87
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jest ich wiele...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: arieI87

ja uważam , ze jest sporo dziewczyn , które na liczniku pokazów grupowych osiągają takie wyniki tylko po prostu o tym nie piszą :P
Awatar użytkownika
Mokra
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Ja tylko mam nadzieje ze nikt mnie zle nie zrozumial. Ogromne propsy dla Kini za wyniki. Swoim postem chcialem tylko zwrocic uwage ze jest wiele dziewczyn ktore nie potrafia wykorzystac swojego potencjalu. Mysle ze na SU spokojnie jest miejsce dla wiekszej ilosci dziewczyn osiagajacych takie rezultaty jak Kinia. Modlenie sie o 10 klientow na grupowke za 25 zet to nie jest droga do sukcesu. Uczcie sie kobity, pomyslcie, przeanalizujcie i naprawde jeszcze z tego SU mozna troche wycisnac.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Ja Cię dobrze zrozumiałam . Ale nie ujmując Kini napewno nie jest jedyna dziewczyna na showupie , która na transmisjach grupowych ma taka widownię , tylko tak jak wyżej napisałam one po prostu o tym nie piszą ;)
Awatar użytkownika
Mokra
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Mokra pisze:Ja Cię dobrze zrozumiałam . Ale nie ujmując Kini napewno nie jest jedyna dziewczyna na showupie , która na transmisjach grupowych ma taka widownię , tylko tak jak wyżej napisałam one po prostu o tym nie piszą ;)

wlasnie jest jedyną która takie wyniki kręci, Kinia była też nieścisła - bo to liczba z 2 grupensów jednego wieczoru. Chociaż i tak rekordu tego długo nikt nie pobije #pełenszac
goldie

Aż można zapytać, czy to nieścisłość zamierzona czy przeoczenie? ;]
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

goldie pisze:
Mokra pisze:Ja Cię dobrze zrozumiałam . Ale nie ujmując Kini napewno nie jest jedyna dziewczyna na showupie , która na transmisjach grupowych ma taka widownię , tylko tak jak wyżej napisałam one po prostu o tym nie piszą ;)

wlasnie jest jedyną która takie wyniki kręci, Kinia była też nieścisła - bo to liczba z 2 grupensów jednego wieczoru. Chociaż i tak rekordu tego długo nikt nie pobije #pełenszac

Mysle ze skoro Mokra zabiera glos to wie lepiej od Ciebie ile ma widzow...Biorac pod uwage ta "niescislosc" to jednak Kinia nie ma sie czym chwalic w przekroju znanych MI ( ;)) modelek, ktore ze skromnosci o tym nie wspominaja, a nawet powinna sie lekko wstydzic tej podniety. Gdyby na tych transmisjach przebywal jakis fotograf z plejboja, lub bogacze z lwami robiloby to wieksze wrazenie:p

Rekord...

Rekordem by nie bylo nawet na pojedynczej, wedle mojej calkowicie z dupy wiedzy Janusza onanisto-filozofa.

Nie interesuje mnie ten spor, bo i konsekwetnie gardze i wysmiewam "celebrytyzm" SU, chamski "marketing" i brak dystansu do pokazywania dupy, ale zabierajac glos wypadaloby zorientowac sie w temacie... Wystarczy troche obserwacji portalu.
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

No,no aż 156 kutasów potrafisz postawić do pionu.
Szacun Maddie i oby tak dalej ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

goldie pisze:

To byl wynik z pierwszej z jednej grupowe, w drugiej miałam troche miej osób. Nie znam statystyk kto ile ma osob na grupowej, dla mnie osobiscie było to zaskoczenie i tyle. Jesli ktoś sie pyta czy jest to dobra zmiana? na moim przykladzie zachęcam do grupowych bo ma to chyba jakiś sens?

Spoiler:
Awatar użytkownika
Kiniuś
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 57 razy
Podziękowano mu: 27 razy
Twoja ulubienica z SU: AE,Deepfeel2,
Nick na ShowUp.tv: Maddie,Maddieska,Vikivu

Maddie masz rację to bardzo dobry wynik i jest czego zazdrościć . Zrobiłaś to sama bez pomocy żadnego z Nas ,więc wielki szacun , po prostu każdy z nas ma po trosze ból dupy i dlatego te wszystkie rozkminy . Nie bierze tego do siebie , przejdzie nam za pare dni :D
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 126 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Maddie masz rację to bardzo dobry wynik i jest czego zazdrościć . Zrobiłaś to sama bez pomocy żadnego z Nas ,więc wielki szacun , po prostu każdy z nas ma po trosze ból dupy i dlatego te wszystkie rozkminy . Nie bierze tego do siebie , przejdzie nam za pare dni :D

Każdy ma prawo do swojego zdania, jednak mam nadzieje że z mojego posta moża wyciągnąć też coś dla siebie, podbudować się troszke :) zwłasza te dziewczyny które uważają że grupowe to zły pomysł a ja zachęcam próbuj. Może gdybysmy zaczely dawac sobie dobre rady, jak poprawic jakos transmisji czy zachecic do grupwej, to każda by lepiej na tym wyszła. Jesli komuś zależy i mogła bym jakoś pomoc to bardzo chętnie:)
Awatar użytkownika
Kiniuś
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 57 razy
Podziękowano mu: 27 razy
Twoja ulubienica z SU: AE,Deepfeel2,
Nick na ShowUp.tv: Maddie,Maddieska,Vikivu

Kiniuś pisze:
goldie pisze:

To byl wynik z pierwszej z jednej grupowe, w drugiej miałam troche miej osób. Nie znam statystyk kto ile ma osob na grupowej, dla mnie osobiscie było to zaskoczenie i tyle. Jesli ktoś sie pyta czy jest to dobra zmiana? na moim przykladzie zachęcam do grupowych bo ma to chyba jakiś sens?

to mega szac w takim razie Maddie, ja nieco zgadywałem że to o dwie trans rozbiłaś, nie byłem niestety tam wczoraj

możliwe że mało sie znam na temacie, bo nie widziałem żeby jakakolwiek dziewczyna wykręca trzycyfrową liczbę gości na grupowych. No ale ja sie mało orientuje w SU #szacdlamaddie

PS chyba że nie mówimy tylko o SU, to owszem może wykrecacie tam dziewczyny ( #mokra ) lepsze wyniki
goldie

Kiniuś, miło, że starasz się być skromna, ale spójrzmy prawdzie w oczy (a prawda ta jest brutalna) - nie każda ma takie ciało i... nie wiem jak to nazwać... magnetyzm?? jak Ty. Grupowe to dobra opcja dla lasek z określonymi atutami. Nie chodzi mi tu tylko o ciało (chociaż nie oszukujmy się - super laska łatwiej zbierze tych kilkudziesięciu - kilkuset panów). Inne dziewczyny wypracowały sobie inne sposoby na to, żeby żeton się zgadzał. I chyba najlepiej będzie, jak każda będzie robiła to co potrafi najlepiej niż zmuszała się do czegoś co jej ewidentnie nie idzie. Grupowe za 2-5 zł są tak samo smutne jak udawany piss czy wytrysk. Niech każda króluje w swojej niszy i wszyscy będą zadowoleni.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 112 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Biustwo pisze:Grupowe to dobra opcja dla lasek z określonymi atutami

tu sie zgodze, faktycznie grupowki to dobra opcja dla dziewczyn z cialem nazwijmy to "standardowo ladnym", ktore podobaja sie wiekszosci facetow, xxl-ki czy tam jakies milfetki raczej tego rynku nie zawojuja...

Biustwo pisze:spójrzmy prawdzie w oczy (a prawda ta jest brutalna) - nie każda ma takie ciało i... nie wiem jak to nazwać... magnetyzm??

a tu juz nie do konca... jest wiele ladnych dziewczyn... tylko mniej nad soba pracuja, mniej nad samym show pracuja, mniej pracuja nad "magnetyzmem". Niestety podejscie wiekszosci jest na zasadzie: "nienajgorsza dupa jestem, odpale kam, pokrece tylkiem, strzele z palca i jakis zeton wpadnie". I ten schemat dzien w dzien sie powtarza... niczym sie nie roznicie tylko nickiem. Najzabawniejsze, ona tez praktycznie jedzie na schematach, tylko innych niz terszta towarzystwa. Z calym respektem dla Kini... nigdy nie zastanawialo was jakim cudem rekordy bije laska ktora nie pokazuje twarzy? Zalatwia was "korpus" i to wcale nie nastolatki... Pewien kucharz z yt mawia "nie badzcie leniwymi pizdami".
Podsumowanie macie tutaj:
Kiniuś pisze:te dziewczyny które uważają że grupowe to zły pomysł a ja zachęcam próbuj. Może gdybysmy zaczely dawac sobie dobre rady, jak poprawic jakos transmisji czy zachecic do grupwej, to każda by lepiej na tym wyszła. Jesli komuś zależy i mogła bym jakoś pomoc to bardzo chętnie:)
Jakos lasu rak nie widze... chociaz akurat mnie ten wpis rozbawil z powodu ktory zachowam dla siebie ;) ale propozycja padla :good3: to sugeruje nowy temat pod roboczym tytulem: "Kinia rzadzi, Kinia radzi, Kinia nigdy was nie zdradzi" :D
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Napisałam "nie każda", a nie, że takich nie ma :)
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 112 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

możliwe że mało sie znam na temacie, bo nie widziałem żeby jakakolwiek dziewczyna wykręca trzycyfrową liczbę gości na grupowych. No ale ja sie mało orientuje w SU #szacdlamaddie

A dziewczyna na SU wyświetla się licznik osób na grupowej na czole ? ;) tak jak już mówiłam po prostu nie każda wpada na forum z taka informacja :P
Awatar użytkownika
Mokra
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Wiem co napisalas Biustwo, ja zas napisalem ogolnie ze widze wiecej dziewczyn z podobnym potencjalem jak Kinia...nie ze kazda ;) z jakiegos tylko powodu tego potencjalu nie wykorzystuja... glownie obstawiam lenistwo ;) byc moze tez czesc wcale nie chce zostac celebrytkami SU...

Wiem tez co Mokra chce caly czas w miare delikatnie powiedziec ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

komin pisze:Wiem co napisalas Biustwo, ja zas napisalem ogolnie ze widze wiecej dziewczyn z podobnym potencjalem jak Kinia...nie ze kazda ;) z jakiegos tylko powodu tego potencjalu nie wykorzystuja... glownie obstawiam lenistwo ;) byc moze tez czesc wcale nie chce zostac celebrytkami SU...

Wiem tez co Mokra chce caly czas w miare delikatnie powiedziec ;)

Staram się jak mogę , żeby mi nikt nie zarzucił zazdrości bądź uszczypliwości , ale widzę ze dopóki się nie napisze dobitnie to nikt nie zrozumie :P

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Mokra
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

ja tam chetnie bym przeczytala top 10 zlotych rad Kiniuś, może coś z tego wyniesiemy mądrego :D
Mokra, i tak wszyscy mamy ból dupy tylko nie wszyscy się do tego przyznają .Niektórzy np . szukają dziury w calym :D Skoro ja mogę popierdzielić sobie farmazony na forum o tym co robię ile zarabiam ,to dlaczego ona nie może tego napisac? Pochwalić się , a dlaczego by nie ;) W końcu taka widownia na grupowej to spory sukces. Wiec chociaż udawajmy ,że maść na bol dupy nie jest nam potrzebna .Każda by chciala zrobić tyle w jeden wieczor ,a nie zapierdzielac caly miesiac .
komin, nie prowokuj - łatwo jest kogoś zwyzywać od leniwców po drugiej stronie szkła. Nie wszystkie jak napisales mają parcie na szkło i bycie celebrytkami .

www.ShowUp.blog
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 126 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:ja tam chetnie bym rzeczytala top 10 zlotych rad Kiniuś, może coś z tego wyniesiemy mądrego :D
Mokra, i tak wszyscy mamy ból dupy tylko nie wszyscy się do tego przyznają .Niektórzy np . szukają dziury w calym :D Skoro ja mogę popierdzielić sobie farmazony na forum o tym co robię ile zarabiam ,to dlaczego ona nie może tego napisac? Pochwalić się , a dlaczego by nie ;) W końcu taka widownia na grupowej to spory sukces. Wiec chociaż udawajmy ,że maść na bol dupy nie jest nam potrzebna .Każda by chciala zrobić tyle w jeden wieczor ,a nie zapierdzielac caly miesiac .
komin, nie prowokuj - łatwo jest kogoś zwyzywać od leniwców po drugiej stronie szkła. Nie wszystkie jak napisales mają parcie na szkło i bycie celebrytkami .

ja nie szukam dziury w całym tylko próbuje uświadomić ludzi , ze to żaden sukces . Mozna się chwalić awansem w pracy , obronieniem pracy magisterskiej itp :P A 3 cyfrowa widownia na grupowej to żaden sukces , a Kinia na pewno nie jest jedyna . Tylko inne dziewczyny nie maja parcia i nie chcą na sile być GWIAZDA SU . A bólu dupy nie mam tylko Kinia przyjęła , ze jak ktoś powie swoje zdanie , które jej nie odpowiada to jest zazdrosny albo odrzucony :P Chciałam delikatnie , ale się nie da ,a moje regularne 3 cyfrowe liczniki na grupowej nie są dla mnie sukcesem:P
Awatar użytkownika
Mokra
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna