wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Nawet jeśli tak jest, to raczej słabo trafiona ta ironia, mimo wszystko.

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

nobody69, nie chce wyjsc na jakiegos obronce Pauli ale kazdy ma granice wytrzymalosci na czyjes pierdolenie... Paula tysz czlowiek...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Ja pierdolę, każdy zgrywa najmadrzejszego, że Spikel to, że nic mu nie obiecała, że jest dorosły - wiadomo że za mądry nie jest w kwestii uczuciowej... Tylko weźcie pod uwagę że nie tylko Spikel jest bohaterem tego tematu ale Monti też, Robinek, i jedynie ze znanych nam jeszcze szatanik...ja nie mam nikogo zamiaru bronić, ale nikt nie wie co komu obiecała, jakie teksty szły... A komentowanie i pisanie ze Spikel zły jakby się zemscil - a niech się kurwa mści, ma do tego prawo, naiwny jest wiadomo ale ktoś wykorzystywał tą naiwność przez 4 lata i innych...jej tekstów do spikela nie komentuje bo tak największa kurwa ludzka nie pisze... Zresztą sama dobrze wie że spikel zapewne obserwuje, i smsiki nakurwia, opowiada o nowym janku i ten jej pewniacki uśmieszek...tylko ta minka zaniedlugo zniknie, bo strzela sobie w kolano z tym nowym fagasem, ale jak widać jest tak ograniczona umysłowo że dobicie kogoś dla niej bardziej ją cieszy niż zeton...bo powoli jej zarabianie się skończy oficjalnie mając fagasika... Podsumowujac: wiadomo nikt święty nie jest, jedni naiwni, drudzy zaslepieni kimś, ale tylko największa kurwa bez serca to wykorzystuje a później dobija słowami... I się cieszy na wizji z tego... Dla mnie takie kurwiska co żerują na innych uczuciach i wykorzystują je powinny umierać i zdychać w męczarniach...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Aż się zalogowałem żeby napisać komentarz.
Jeszcze raz powtórzę że trzeba być DEBILEM i intelektualną amebą żeby wkręcać sobie miłość na takim portalu jak SU.
Teraz słucham co Paula mówi i ma w tym 100% racji.
No i co że ktoś jej dał żetony? No i gówno. Dał bo jest debilem i intelektualną amebą.
I chuja jej zrobi że dał. To grożenie to tylko dziecinada i szczekanie urażonego zakochańca bo laska na którą przejebał majątek znalazła sobie innego popychacza :D No ludzie litości :D
Powinien zapłacić za pokaz który go interesuje, zwalić kapucyna albo zadowolić się w inny jemu tylko znany sposób i zamknać okienko.
A nie jakie pierdolenie o wykorzystywaniu, zwodzeniu itd :D
Zwodziła bo jeden z drugim dał się zwodzić a dał się zwodzić bo jest DEBILEM.
Mi etap na którym mnie laska była w stanie w chuja zrobić minął chyba w 1 klasie technikum :D
Ale widzę że niektórzy się nadal na tym etapie zatrzymali.
Jak teraz na to patrzę to wcale się Pauli nie dziwię że ciągnie ze swoich psychofanów łacha.
Jak jej nie lubię, odrzuca mnie jej sposób bycia, maniera itd,
Tak w tej sytuacji serio trzymam za nią kciuki żeby dojebała tym wszystkim urojonym chłopakom tak do pieca żeby popamiętali tą lekcję do końca życia.
Może wtedy skończy się wieczne pranie brudów, biadolenie, szukanie atencji i poparcia w tym temacie.
Też ze strony Pauli, która na tym burdelu bardzo ładnie nauczyła się zbijać swój własny kapitał.

Ps. Paula, całkiem przyzwoicie zrobione usta ;)
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 39 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

AvenumDostarce, i tak i nie... niezbyt interesuje mnie co, jak i komu Paula pisala, jak manipulowala. Tu nie trzeba zgrywac najmadrzejszego zeby wiedziec z kim sie ma do czynienia. To ile lat i pieniedzy ma zajac facetowi weryfikacja czy laska o powszechnie znanej, watpliwej reputacji traktuje go serio czy tylko dyma na kase?
Spikel sobie upierdolil ze zrobi z dziwki matke polke, wzor cnot wszelakich. Ta zwazywszy na jego portfel ochoczo na ten ambitny plan przystala bo srednio co miesiac jakis kolejny fagas z taka wspaniala propozycja wystepuje. Podejrzewam tylko ze Paula nawet sie nie spodziewala ze koles to przez tyle lat pociagnie. Tylko ja sie pytam czemu on nie zweryfikowal prawdziwosci jej intencji po tygodniu - dwoch? Zamiast tego skupil sie na sponsorowaniu kolejnych zachcianek. Teraz sie bedzie mscil... za swoja glupote? Wydrukuje ulotki i porozwiesza we wsi? No brawo qwa... to mu jeszcze Paula w sprzyjajacych warunkach wiecej kasy zabierze a Policja nie bedzie wnikac czy Spikel mial moralna racje.
To ze ona zeruje i wykorzystuje uczucia innych? Fakt, byc moze... nie tylko ona, taka ma chujowa robote. Moze to tez kwestia doswiadczenia zyciowego jakie ma za soba, bo raczej nie sadze ze wszyscy wlasciciele kutasow ktorym w swoim zyciu robila loda za pare stow jakos specjalnie przejmowali sie jej uczuciami.
W ta historie ze wraz z nowym fagasem zakonczy sie jej kariera na SU szczerze watpie... nie moge rozgryzc o co z ta Paula chodzi ze niektorym odpierdala, ale wyglada ze kolejni sie znajda.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

A ja mam nadzieje, że kiedyś ktoś się Paulą zabawi, ona się zaangażuje, a ktoś ją zrobi w chuja, życze jej tego :D ja się w niej nie zakochałem, bo nie rozumiem nawet jak w kimś tak można się zakochać :laughingnew: :laughingnew: karma przyjdzie, mam nadzieje ;)
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv:

Poziom intelektu nie ma nic do uczuć, i do wkrecenia się/zostania wyjebanym przez kogoś - milion przykładów jest facetów co pod względem intelektu rozpierdol a rozwalali sobie życie przez byle jaką kurwę - najbliższy przykład z forum - Robinek, choć na szczęście chłopak w miarę ogarnął temat...ja jedyne czego jej mogę życzyć to aby jej ktoś konkretnie dopierdolil, aby biznes się nie kręcił na SU i aby wróciła do tego do czego jest stworzona czyli do opierdalania kutaska w buzi... Co do zemsty wiadomo że Spikel nic nie zrobi, ale kiedyś może trafić na prawdziwego pojeba i jak ktoś jej buźkę potnie i z życia zrobi hardcore to jakoś zbytnio mnie to nie ruszy :) Co w niej ludzie widzą i takie tam, to na samym forum było widać jak kłóciła się ze spikelem na chacie jaką atencje wzbudzała u użytkowników...poklask i zainteresowanie jakby anioł z nieba spadł :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Szerlok Holms pisze:Wczorajsze teksty Pauli do Spajka, gdy jej na transmisji spamował z płaczem skrzynkę z wiadomościami:

"I co Spikel? Jeszcze nie zażyłeś leków, żeby się powiesić tylko cały czas mi tu piszesz? Żenujące..."
"Skończ wreszcie człowieku mi tu pisać. Idź Spikel na forum, na forum idź pisać. Tam cie panowie pocieszą, pogłaszczą i przytulą."

;p

Kawał szmaty, przecież to można zaliczyć do podżegania do samobójstwa.Dobrze wie,że chłop jest rozwalony emocjonalnie i mu o samobójstwie pisze.Gdybym nie wszedł na showup to nie wiedziałbym,że takie podłe kobiety istnieją.Miała prawo go olać,ale takie teksty po tym wszystkim ,przebiła dno.
Awatar użytkownika
Goscforum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

A mnie smieszy to ze olala spikele jak stracil prace nie masz kasy to spierdalaj :laughingnew: mozna dac sie omotac lasce ale tak z max pol roku moze rok ale nie 4 lata placic i ani razu nie poruchac to jakis kurwa dramat. I jeszcza dac jej 100 tys jak ona loda za drinka robi :laugh3:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: nick.
Nick na ShowUp.tv:

Ja tam uważam że AvenumDostarce ma rację. Nawet jeśli Spikel i reszta to ameby to i tak wykorzystywanie tego przez Paule jest złe. To tak jak z Amber Gold. Ci wszyscy ludzie co tam wpłacali kasę byli naiwni ale oszukiwanie ich przez ich naiwność jest przestępstwem. Paulinka po prostu żeruje na słabych psychicznie ludziach którzy dają sobą manipulować a nawet na lekko upośledzonych , hard jest dobrym przykładem.
Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Nick na ShowUp.tv:

Jebac kurwy z lamusami sie nie piescic :biggrin:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: nick.
Nick na ShowUp.tv:

Nie przesadzalbym z tym poklaskiem i atencja na czacie ;) Kazda gownoburza na forum jest mile widziana i wtedy uruchamiaja sie w nas trole nakrecajace aferke;) Niekoniecznie oznacza to ze naprawde obstajemy za ktoras ze stron i piszemy na czacie cos co naprawde myslimy.
Paula z pojebami juz ma do czynienia, chyba ma ich najwieksze zageszczenie na cm2 na calym SU;) Raczej ma swiadomosc tego ze stąpa czasem po cienkim lodzie i tak jak mowisz moze trafic na konkretnego pojeba...ryzyko zawodowe.
Spajkelowi to juz wszyscy chyba powinnismy odpuscic, blad z jego strony ze szukal pocieszenia na forum. Jedyna dobra rada to odciac sie od forum, SU i jak najszybciej zapomniec.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Pytanie: na co kurva liczył szanowny burżuj milioner Pan Spikel?
na małżeństwo?
że ją wykupi...?
że będzię ją miał na wyłączność?
że ofiaruje luksusowego kota i to wszystko?

jak dla mnie to niestety 88% winy Spikela i 12% winy Pauli, bo nie zapominajmy, że to jest laska która zarabia na kamerkach od lat (i co by nie mówić, jest w topce na SU) mało tego, zarabia nie tylko na kamerkach, więc o czym my tu gadamy, jakie uczucia? jaka empatia? jaka miłość? ...no ludzie.

Znam osobiście dwie pary które poznały się na SU, jednak w obydwu przypadkach były to dziewczyny "nierozbieralne" ...poznawali się na SU przez długie lata, w końcu coś zaiskrzyło i są razem po dziś dzień, prowadzą normalne życie, można? można!.

Tylko kurva w przypadku Spikela i jego kumpli co są albo byli w tym samym gównie co on, to zakochanie się w takiej modelce jak Pani Paula, to jak rzucanie się na środek oceanu bez koła ratunkowego... totalny odjazd i totalny akt desperacji.

I nie trzeba być wróżbitą Maciejem, żeby przewidzieć jak takie akcje się zazwyczaj kończą. :D

Poza tym jest też taka złota zasada - nie zakochuj się w modelce, a jak jesteś idiotą, to nawet nie wchodź na takie strony jak showup czy inne anonse, bo tam miłości nie znajdziesz.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

http://www.wolnetempo.pl/2012/04/skorpi ... sowac.html

Niepotrzebne są te wszystkie wyrzuty i wyzwiska w kierunku Pauli, zwłaszcza ludzi, którzy nie są bezpośrednio uwikłani, w końcu widziały gały co brały.
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

msn pisze:
Znam osobiście dwie pary które poznały się na SU, jednak w obydwu przypadkach były to dziewczyny "nierozbieralne" ...poznawali się na SU przez długie lata, w końcu coś zaiskrzyło i są razem po dziś dzień, prowadzą normalne życie, można? można!.

Oni też liczyli na to że po długich latach poznawania się serce Pauli w końcu się skruszy i zmięknie :)
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 324 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

komin pisze:Nie przesadzalbym z tym poklaskiem i atencja na czacie ;) Kazda gownoburza na forum jest mile widziana i wtedy uruchamiaja sie w nas trole nakrecajace aferke;) Niekoniecznie oznacza to ze naprawde obstajemy za ktoras ze stron i piszemy na czacie cos co naprawde myslimy
Ja tam nie widziałem troli a nicki co ewidentnie ją zaczepiały i słuchały bardziej niż słucha ją Hard na SU, a które jakieś 35 minut jechały po niej w temacie... Ale skoro piszesz ze rozmowy na chacie odzwierciedlają słowa Pauli czyli "jedna wielka ściema i pierdolenie glupot" no to w sumie fakt - ani słów Pauli ani chata nie można brać pod uwagę bo to pierdolenie..
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Spikle to nieskomplikowany i prostoduszny człowiek,który widzi świat w czarno-białych barwach.Swiat w którym "menszczyzni" są dżentelmenami,a kobiety karmi się w restauracjach i zabiera do 3gwiazdkowych hoteli.Spikle się zakochał,w ten wyidealizowany,filmowo-komiksowy sposób,ale się zakochał.Zapomniał tylko,że życie to nie kreskówka,i tutaj bardzo często Struś Pędziwiatr wpada jednak w pułapkę i dostaje mentalny lub finansowy wpierdol od kojota(miep miep :D )
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Nick na ShowUp.tv:

msn pisze:Tylko kurva w przypadku Spikela i jego kumpli co są albo byli w tym samym gównie co on, to zakochanie się w takiej modelce jak Pani Paula, to jak rzucanie się na środek oceanu bez koła ratunkowego... totalny odjazd i totalny akt desperacji.

Bo wszystko jest gówno...oprócz moczu
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

gracjano pisze:
msn pisze:Tylko kurva w przypadku Spikela i jego kumpli co są albo byli w tym samym gównie co on, to zakochanie się w takiej modelce jak Pani Paula, to jak rzucanie się na środek oceanu bez koła ratunkowego... totalny odjazd i totalny akt desperacji.

Bo wszystko jest gówno...oprócz moczu

Spoiler:
Obrazek
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika