wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

blebluch123 pisze:Fuuuuuu jakie wary dobrze , że o tym wspomniałeś bo bym pewnie nie zauważył , że coś się zmieniły :bad: :bad: :bad:

Gościu jakby nikt o tym nie wspomniał to nadal by ci się podobała (czyli usta nie rzucają się w oczy) a jak się już dowiedziałeś to jest be :haha: co za burak :sarcastic:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jonannnn
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Chyba ostatnio ten kwas zrobiła bo wcześniej było ok a teraz odrazu widać że coś nie halo. Jakoś się nie domykają haha
Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

bizonn970, chyba Cie coś gniecie synek :) chyba tylko tylek mi sie Pauli podoba i cipka ;p

Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

Na wczorajszej transmisji można była się od Pauli dowiedzieć, że ma potencjalnego faceta na oku i chyba będą jakieś spotkania (być może wspólny sylwester) i zobaczy co się z tego urodzi. Chyba był na jej transmisji, bo odpisywała sporo na PM i się przy tym charakterystycznie uśmiechała, czyli tak jakby ją tam jakiś gach mocno bajerował.
Co na to Spikel? Czy będzie walczył o swoją miłość? Gdzie on się podziewa? ;]
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: SU
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms

Miałem juz więcej nie pisać i nie otwierać tego forum i zamknac pewien rozdzial. Ale to bedzie juz moj ostatni post dowiedzialem sie kilka minut temu. W tym miesiacu dostalem tak po dupie od zycia ze jeszcze to ze naprawde nie ma sensu zyc stracilem wszystko i jeszcze to. powiem wam szczerze paula poznalem w we wrzesniu 2014 i sie zakochalem strasznie i nawet teraz ja kocham po tym wszytskim. ale jak mi oznajmila ze ma innego to jest koniec zycie stracilo sens. stracilem wszystko co mialo sens. i macie racje bylem najwekszym frajerem tego forum stracilem tyle lat z zcyia bo mysalem ze to cos wyjatkowego. Musze byc frajerem bo kady normalny facet by ja wykorzystal seksualnie a ja nawet po tym wszytskim nic, bo ja zawsze wychodzilem z zalozenia ze trzeba byc dzentelemenem. jestem frajerem tylko co stracil wszsytko jak zawsze.
chyba wrecie treba bedzie zabrac meska decyzje i skonczyc z tym marnym zyciem raz zrobic cos pozadnego.
nie ma milosci na SU i kamerkach jest sie tylko frajerem niestety
niech ten moj przypadek przejdzie i moze ktos sie nauczy na moich bledach
ide skonczyc ze soba
Spikel20

Szerlok Holms pisze:Na wczorajszej transmisji można była się od Pauli dowiedzieć, że ma potencjalnego faceta na oku i chyba będą jakieś spotkania (być może wspólny sylwester) i zobaczy co się z tego urodzi. Chyba był na jej transmisji, bo odpisywała sporo na PM i się przy tym charakterystycznie uśmiechała, czyli tak jakby ją tam jakiś gach mocno bajerował.
Co na to Spikel? Czy będzie walczył o swoją miłość? Gdzie on się podziewa? ;]

Pewnie jakiś kolejny jeleń co za jakiś czas będzie tu wypisywał jak to mu zniszczyła życie laksa z kamerek :lol2:

Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Nick na ShowUp.tv:

Osoba która mówi publicznie ze po czterech latach znajomosci żal by nie było jak bym umarł . To naprawdę oceńcie sami jakich to uczuć trzeba nie miec!!!! Karma wróci do ciebie skończy sie
Spikel20

Spikel co my mamy oceniać ? Tłumaczone było już setki razy ,że to jest biznes ,a to co ona robi to show . Koniec basta. Ona ma prawo się z kimś spotykać i kropka . Proszę Cię , naprawdę chciałbyś związku opartego tylko i wyłącznie na kasie? Opartego na tym ,że postraszysz ,że się zabijesz ? Nie zachowujesz się w ogole jak dorosły facet, który trzyma jakikolwiek dystans między zabawą na kamerce a relacjami poza nią . To co teraz my mamy iśc przekonać Paule żeby Cię kochała czy jak ? Zostaw to wszystko w cholerę i idź robić coś innego ,bo niczego to nie zmieni ,że wylejesz któryś raz tu swoje żale .Naprawdę nie potrafisz zrozumieć ,że to co dzieje się an showupie to jest show i mistyfikacja . Niema miłości i nie będzie im prędzej to zrozumiesz tym taniej dla Ciebie .

Zresztą widzę ,że ten jej nowy facet to chyba gra pod publikę , bo coś cięzko kręci się żeton ostatnio . Nieważne co, byle gadali , nieważne co byle żeton płynął .
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 122 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Zresztą widzę ,że ten jej nowy facet to chyba gra pod publikę , bo coś cięzko kręci się żeton ostatnio . Nieważne co, byle gadali , nieważne co byle żeton płynął .

No to dobrali się idealnie ;-)
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

Spikel jakoś mi już ciebie nie żal, wcześniej było teraz nie rusza mnie to bo Ty znów pogrozisz jej, powyzywasz, a ona zaczaruje zezem i znów oświadczenie ci napisze i to wkleisz...albo zaczniesz prostować... Sorry ale to już nudne co jakiś czas to samo, zero wniosków z twojej strony i zabawa w kółeczko trwa... Paula to zawodowa manipulantka i skoro tak mówiła to coś chce tym osiągnąć - albo spowodować powrót Januszy z zetonami zazdrosnych albo coś innego...chuj wie co ma w głowie... Napewno liczyła że to tu trafi, i na rozgłos, a co chce osiągnąć tym to tylko ona wie... Moim zdaniem ogólnie ten temat powinien zamilknac i ludzie powinni skończyć pisać w nim co ona pierdoli bo już wiele razy jej się to udawało że dyskusja na temat jej słów trwała i trwala... I zapewne to kolejna jej zagrywka, a my jak tępy lud to łykamy, dyskutujemy o jej herezjach a ona cieszy łapki że znów osiągnęła cel...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

popieram wniosek o zamknięcie tematu, lub przynajmniej jego reset, bo kasowanie postów niezwiązanych z nadającą a jej widzami to czyszczenie pewnie 95% postów.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Spikel zmien podejscie na ja kochaju kiedy pchaju a zycie bedzie piekniejsze
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: nick.
Nick na ShowUp.tv:

spikel długo będziecie się bawić w kotka i myszkę, przecież wiadomo, że ona nikogo nie ma mówi tak bo liczy, że zaczniesz więcej żetonów dawać a ty nie pojedziesz do jej rodziców ani na jej wioskę tylko tak mówisz żeby ci znowu nakłamała, że cię kocha :D
mówisz, że znacie się 4 lata, ludzie w waszym wieku po takim czasie to się chajtają ewentualnie ci bardziej postępowi mieszkają razem w tzw. związku partnerskim (dawniej konkubinacie) a wy się na SU spotykacie :D
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Nick na ShowUp.tv:

Ale mnie to cieszy ze ten temat ożył, znowu jest co czytać :lol:

Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

Trochę szacunku dla zmarłego!

A poważnie- chyba nikt nie uwierzył w twój list pożegnalny. Fakt faktem- zasponsorowałeś Pauli.. wszystko. Mieszkanie, samochód(jest ktoś kto uwierzył, że rodzice jej kupili samochód, a nie było to tylko metodą na roszczenia typu „oddawaj mojego kota”? ;) ), życie, buty, bieliznę którą będzie z niej ściągał jej nowy chłopak ;) . Taka strona, że dziewczyny zarabiają w ten a nie inny sposób. Nikt nie każe nikomu sypać żetonów, więc co zbiorą to ich. Tak, było to już omówione, pojawiały się wylewne oświadczenia itp. :D , a ja chyba niepotrzebnie rozdrapuje stare rany :dontknow: . Niepotrzebnie hejtowałeś Polskę i to mi weszło w głowę, być może stąd ta moja taka szpilka. Jako, że dałem się tu poznać z niebywałej wrażliwości, szczerości, dobroci i szczerozłotego serca, a sam kmiotek niegdyś wrzucił zdjęcie bluzki z napisem „Batman na prezydenta”, tak napiszę ci, że: czas rany leczy. Zainwestowałeś sporo hajsu i uczuć, szybko ci nie przejdzie, ale z każdym dniem będzie trochę lepiej.

Jakiś czas temu widziałem na czacie ożywioną dyskusję „811…”, uśmiałem się :mrgreen: . Od razu widać, że swoi ludzie :mrgreen: . Tylko kmiotek jakiś taki cichy, stłamszony :scratch_one-s_head: :mocking:

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: jest:)
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

HardRockCaffe666: no tak teraz twoim nieodlacznyym atrybutem jest telefon
HardRockCaffe666: ja tam ciegle bo ciebie wydzwaniam ale ciagle slysze niestey ten sam komunikat nie ma takiego numeru

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

Co sie tutaj odjaniepawla to głowa mała :shock: nawet zacząłem archiwum czata przeglądać, ale sorry Spikel nie uniosłem tego co Ty wypisujesz... dorosły facet przyszedł na forum żeby go przytulic? jakie qrwa ulotki? jaka zemsta?
W życiu nie powiem ze Paula jest święta, ale tego nikt nigdy nie mówił, Paula tez nie... sam sobie coś upierdoliłeś i teraz masz pretensje do świata. Dorośnij.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Wczorajsze teksty Pauli do Spajka, gdy jej na transmisji spamował z płaczem skrzynkę z wiadomościami:

"I co Spikel? Jeszcze nie zażyłeś leków, żeby się powiesić tylko cały czas mi tu piszesz? Żenujące..."
"Skończ wreszcie człowieku mi tu pisać. Idź Spikel na forum, na forum idź pisać. Tam cie panowie pocieszą, pogłaszczą i przytulą."

;p
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Szerlok Holms pisze:"I co Spikel? Jeszcze nie zażyłeś leków, żeby się powiesić tylko cały czas mi tu piszesz? Żenujące..."

Co prawda Spikel sam jest sobie winien za sytuację, ale za taki tekst - nieważne pod czyim adresem - należałby się jej strzał w twarz i splunięcie pod nogi.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

Raczej Paula dobrze wiedziała, że tego nie zrobi i że to jedynie szantaże i stąd taki tekst.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

PoprzedniaNastępna