Wyznania anonimowych camgirls - grupa wsparcia modelek

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

beznadzieja pisze:
Odnośnie jeszcze "asów w rękawie " na showup robi się show, w łóżku uprawia się seks i nie interesuje mnie wtedy jak wypiac dupsko ,żeby go lepiej wykadrować/wyprofilować :D

jasne sprawa, fakt nie uprawiałem sexu z nikim z SU, więc ciężko mi się wczuć, ale chodziło mi o takie odkrywanie powoli preferencji, tego że dziewczyna ma np jakieś wibratory albo wymyślną bieliznę erotyczną, takich rzeczy nie pokazuje się przy pierwszym razie, znając to z SU nie wiem czego bym po takim pierwszym razie oczekiwał, mam tu na myśli tą aurę tajemniczości której odkrywając się erotycznie w jakiś sposób się pozbywacie. Daleki jestem od stwierdzenia że to coś negatywnego, po prostu się zastanawiam jaki sam bym miał emocje i odczucia z takim pierwszym razem związane.
Oczywiście wiem dla wielu osób taka wiedza na początku o tym co lubi i jaka jest partnerka była by zajebistą wartością dodaną, ja jestem z tych który lubi te tajemnice erotyki w związku odkrywać razem.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

tomoxx pisze:jasne sprawa, fakt nie uprawiałem sexu z nikim z SU, więc ciężko mi się wczuć, ale chodziło mi o takie odkrywanie powoli preferencji, tego że dziewczyna ma np jakieś wibratory albo wymyślną bieliznę erotyczną, takich rzeczy nie pokazuje się przy pierwszym razie

Ojej no bez przesady. Zaczynam myśleć, że jestem jakaś zboczona... Akurat jak poznawałam mojego to miałam w szufladzie tylko jedno dildo, a nie jak teraz cały kosz różnych zabawek... ale po tych paru latach i tak jeszcze nie wszystko przerobione i arsenał stale wzbogacamy. Nie wiem czy jakiegoś faceta jeszcze dziwi i zaskakuje, że kobieta posiada takie zabawki.

Co do fikuśnej bielizny, to kiedy jak nie na pierwszą noc?? Przecież wtedy się chce wypaść jak najlepiej. No może nie od razu lateksowy strój dominy, ale trochę poszaleć można. Przecież nie bawełniany stanik i gacie jak dla babci :P

tomoxx pisze:Oczywiście wiem dla wielu osób taka wiedza na początku o tym co lubi i jaka jest partnerka była by zajebistą wartością dodaną, ja jestem z tych który lubi te tajemnice erotyki w związku odkrywać razem.

Gorzej jak na tej symbolicznej trzeciej randce odkryjesz, że największą tajemnicą dotyczącą upodobań lubej jest zamiłowanie do pozycji "po Bożemu", w całkowitej ciemności :P
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 113 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Nie śmiał bym na tym forum kogoś o zboczenie posądzać :)
Bielizna oczywiście że na pierwszy raz sexowna, ale chyba mało która złoży stringi z dziurką, lub stanik ten taki który tylko podtrzymuje lekko piersi a nich nie zasłania wcale :) no przynajmniej ja taką bieliznę u swojej odkryłem po jakimś czasie :)

Myślę że większość może mieć jakieś zabawki, co akurat jest wg mnie na duży plus :)

Jak na 3 randce to odkryjesz to jeszcze luz, nie idziesz na 4 :) gorzej jako ktoś czeka z sexem do ślubu i się okazuje że jego luba tylko po ciemku i tylko na kłodę bez ruchu lubi leżeć
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

tomoxx, chyba nieslusznie zakladasz ze to co dziewczyna pokazuje na SU ma od razu przelozenie na jej preferencje seksualne w zyciu prywatnym. Jak pisalem, SU to teatrzyk i panny czesto robia cos bo to sie sprzedaje, Krotko mowiac, moze sie okazac ze "ostra suka"z SU wkladajaca sobie codziennie dwie rece w dupe w realnym zyciu na codzien jest łóżkową czulą romantyczką ...
Ja piszac o pozytywnych zaskoczeniach pannami z SU przy spotkaniu w realu bardziej mialem na mysli kwestie osobowosci czy tez wygladu niz sprawy lozkowe.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin, rozumiem Twój punkt widzenia, trudno się z nim po części nie zgodzić, choć osobiście uważam że dziewczyny na SU przynajmniej w większości nie robią tego przed kam co nie sprawia im przyjemności, jak któraś nie lubi analu to nie zakładam że wsadza sobie w dupę dildo o wymiarach długość murzyńska grubość turecka itp. Wiem że to w pewnym stopniu teatr, ale zdaję mi się że raczej dziewczyny będą się skłaniać do robienia rzeczy które jak nie dają im przyjemności to przynajmniej nie sprawiają dyskomfortu i uczucia męczenia się.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

Nie no, jasne, troche przesadzilem z moim przykladem ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

tomoxx pisze:jasne sprawa, fakt nie uprawiałem sexu z nikim z SU, więc ciężko mi się wczuć, ale chodziło mi o takie odkrywanie powoli preferencji, tego że dziewczyna ma np jakieś wibratory albo wymyślną bieliznę erotyczną, takich rzeczy nie pokazuje się przy pierwszym razie, znając to z SU nie wiem czego bym po takim pierwszym razie oczekiwał, mam tu na myśli tą aurę tajemniczości której odkrywając się erotycznie w jakiś sposób się pozbywacie. Daleki jestem od stwierdzenia że to coś negatywnego, po prostu się zastanawiam jaki sam bym miał emocje i odczucia z takim pierwszym razem związane.
Oczywiście wiem dla wielu osób taka wiedza na początku o tym co lubi i jaka jest partnerka była by zajebistą wartością dodaną, ja jestem z tych który lubi te tajemnice erotyki w związku odkrywać razem.

Oczywiście ,że takie odkrywanie preferencji to piękna sprawa, gorzej jeśli odkryjesz 2 karty i koniec książki ;) Dlatego ja jeżeli miałabym się z kimś z SU umówić to wolałabym jego preferencje znać żeby nie było wielkiego rozczarowania .

Biustwo pisze:
Gorzej jak na tej symbolicznej trzeciej randce odkryjesz, że największą tajemnicą dotyczącą upodobań lubej jest zamiłowanie do pozycji "po Bożemu", w całkowitej ciemności :P

dokładnie

tomoxx pisze:Nie śmiał bym na tym forum kogoś o zboczenie posądzać :)
Bielizna oczywiście że na pierwszy raz sexowna, ale chyba mało która złoży stringi z dziurką, lub stanik ten taki który tylko podtrzymuje lekko piersi a nich nie zasłania wcale :) no przynajmniej ja taką bieliznę u swojej odkryłem po jakimś czasie :)

Myślę że większość może mieć jakieś zabawki, co akurat jest wg mnie na duży plus :)

Jak na 3 randce to odkryjesz to jeszcze luz, nie idziesz na 4 :) gorzej jako ktoś czeka z sexem do ślubu i się okazuje że jego luba tylko po ciemku i tylko na kłodę bez ruchu lubi leżeć

Wszyscy jesteśmy zboczeni i zdemoralizowani :D Co do czekania z seksem do ślubu to już chyba tylko u Amiszów :P

komin pisze:tomoxx, chyba nieslusznie zakladasz ze to co dziewczyna pokazuje na SU ma od razu przelozenie na jej preferencje seksualne w zyciu prywatnym. Jak pisalem, SU to teatrzyk i panny czesto robia cos bo to sie sprzedaje, Krotko mowiac, moze sie okazac ze "ostra suka"z SU wkladajaca sobie codziennie dwie rece w dupe w realnym zyciu na codzien jest łóżkową czulą romantyczką ...
Ja piszac o pozytywnych zaskoczeniach pannami z SU przy spotkaniu w realu bardziej mialem na mysli kwestie osobowosci czy tez wygladu niz sprawy lozkowe.
\

Coś w tym jest ,że pokazy na SU nie odzwierciedlają faktycznych preferencji . To ma się sprzedać , to jest show . Nie chodzi o to ,że dziewczyna nie lubi analu i robi go , tylko np. nie wiem lubi anal troche ,a ma pokaz jakis hard deep anal :D zrobić zrobi taki pokaz ,ale niekoniecznie daje jej to powody do intensywnych uniesień . To samo tyczy sie orgazmów , dlaczego udajemy orgazmy na SU , no bo tak bo Panowie chcą orgazmów, krzyków i uniesień .Jest popyt jest podaż .

To ,że dziewczyna będzie "ostrą suką " na SU nie oznacza ,że będzie ostrą suką w życiu . Faceci na showup błędnie klasyfikują kobiety . Jak już dziewczyna lubi ostrzejsze jazdy to już mało ,że kurwa -to już kurwiszon do potęgi .Oglądający mają straszny problem z rozróżnieniiem pokazów od świata realnego .

Jest też coś czego nieda się ukrywać . Ja pamiętam jak zaczynałam to podpatrzyłam troche u inych dziewczyn jakie privki ustawić , jakie ceny itd. I tak sobie dłuższy czas balansowałam , później przyszedł czas ,że zaczełam dokładać swoje privki .W końcu po dłuższym pobycie wywaliłam całą ofertę i ustawiłam własne indywidualne zabawy ,taie ,które sprawiają mi radoche:D . Staram się na takich privkach koncentrować , kiedy mi się zabawa podoba -widowni też się podoba . Showup daje mi w pewnym sensie możliwość wyrzucenia z siebie tej suczowatości, tej drugiej jakby twarzy ,która na codzień jest skrywana . Można się krótko mówiąc wyżyć seksualnie .

Nie wiem czy można mięc 2 oblicza seksualności , kurcze serio nie wiem . Ja mam raczej tak ,że preferencje ( nie wszystkie zabawy ) mam raczej takie same i w realu i na SU . Ciężko byłoby robić coś dobrze i nie czuć się w tym dobrze, ale tak jak mówie nie jestem pewna :D
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 62 razy
Podziękowano mu: 126 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:
Nie wiem czy można mięc 2 oblicza seksualności , kurcze serio nie wiem . Ja mam raczej tak ,że preferencje ( nie wszystkie zabawy ) mam raczej takie same i w realu i na SU . Ciężko byłoby robić coś dobrze i nie czuć się w tym dobrze, ale tak jak mówie nie jestem pewna :D

byłem ciekawy Waszych spostrzeżeń na ten temat, bo nie mogłem tego sobie poskładać że dziewczyna która decyduje się na taką formę zarobku robi coś czego nie lubi, choć tu zakładam że może jak któraś ma klapsy i ktoś się wkręci to tyłek potem może ją boleć.

No i lata temu niewolnica miała ten taki masażer japoński i ona za napiwek miała chyba 2 sekundy tego czy coś, fakt lubiła wszystkie aspekty BDSM ale wtedy to chyba trzymała go przy łechtaczce dobre 15 minut, wyła na pól bloku pewnie, i była tak mokra na całym ciele jakby stałą pod rynną, a jej różyczka była po wszystkim w kolorze ketchupu, powiedziała potem że ostatnie minuty to był ból a nie przyjemność i prosiła na trans żeby skończyć dawać żet, ale trzeba przyznać że walczyła dzielnie. (co nie zmienia faktu że mógł to być dobrze zagrany show) :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

tomoxx pisze:
byłem ciekawy Waszych spostrzeżeń na ten temat, bo nie mogłem tego sobie poskładać że dziewczyna która decyduje się na taką formę zarobku robi coś czego nie lubi, choć tu zakładam że może jak któraś ma klapsy i ktoś się wkręci to tyłek potem może ją boleć.

Musisz pamiętać ,że jak nową dziewczyna stratuje na SU ,ona tak naprawdę niema pojęcia czy się "sprzeda". Często dziewczyny decydują się na taką formę zarobku wybierając po prostu mniejsze zło. Nie wiedzą ani co robić ani jak robić ,bo niby skąd? Wszystkie uczą się na żywca .Czasem można podpatrzeć konkurencję ,ale wcale nie jest powiedziane ,ze to na czym jedna zarabia będzie tak samo dobrze prosperowało u drugiej . Dopiero ze stażem jakby zaczynasz nabierać większej tolerancji na dziwactwa no i zaczynasz robić coś kosztem czegoś . Mniej więcej na zasadzie ,ustawie taki czy taki priv będzie branie to nie będzie "pustych godzin ". Czas to pieniądz niestety.

Druga rzecz, wiele dziewczyn robi privki których nie lubi a są tylko dobrze dochodowe,albo chociażby zabawy lushem przecież to jest żetonowa żyła złota.

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:
tomoxx pisze:

Musisz pamiętać ,że jak nową dziewczyna stratuje na SU ,ona tak naprawdę niema pojęcia czy się "sprzeda". Często dziewczyny decydują się na taką formę zarobku wybierając po prostu mniejsze zło. Nie wiedzą ani co robić ani jak robić ,bo niby skąd? Wszystkie uczą się na żywca .Czasem można podpatrzeć konkurencję ,ale wcale nie jest powiedziane ,ze to na czym jedna zarabia będzie tak samo dobrze prosperowało u drugiej . Dopiero ze stażem jakby zaczynasz nabierać większej tolerancji na dziwactwa no i zaczynasz robić coś kosztem czegoś . Mniej więcej na zasadzie ,ustawie taki czy taki priv będzie branie to nie będzie "pustych godzin ". Czas to pieniądz niestety.

Druga rzecz, wiele dziewczyn robi privki których nie lubi a są tylko dobrze dochodowe,albo chociażby zabawy lushem przecież to jest żetonowa żyła złota.

Masz racje wiele ale nie wszystkie.
Sam osobiście zmam tutaj pewna przeurocza laseczkę która zawsze robi tylko to na co ma ochotę w danej chwili.
Wiem że żetony są ważne ale czy najważniejsze.
Pewno robią to laseczki u których liczy się każdy żeton ale są też i takie które nie muszą na szczęście robić tego czego nie lubią
A co do lusha to sam wielokroć się przekonałem na własnej skórze jak łatwo pozbyć się swoich żetków kiedy tak lush wibruje.
:bye:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

"Osobiscie" kretynie to nie poznales jeszcze zadnej kobiety, nie tylko na SU... :bye:
I wypierdalaj
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

Lush to jedna z większych ściem tu na SU, nie działa to tak mocno jak one krzyczą bo to nie jest nic więcej jak mały wibrator jajko z możliwością sterowania ręcznego , tu jest porównanie lusha który jetst na SU z obecnie wprowadzanym nowym modelem Obrazek.

Nie jest to jakiś młot pneumatyczny, to jak to działa widać też na chaturbate gdzie nadające tak się nie wyginają pod nim, a mają go aktywnego dużo częściej.
Owszem z tego co mi wiadomo, do orgazmu spokojnie doprowadzi, ale trzeba sobie pomóc odpowiednią pozycją itp, (świetny też do łechtaczkowego) ale te impulsy sekundowe czy 10 sekundowe nie mają szans na to żeby takie spazmy wywołać w dziewczynie. Więc te podskoki i krzyki do ściema na frajerów dających żetony myślących że tak wspaniale rozpalą i zadowolą kobietę.
Uprzedzając komentarze , te informacje mam od jednej nadającej która sobie tego lusha kupiła i przed nadawaniem w nim na SU sprawdzała ze mną jak to działa.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

tomoxx, widzisz ściema nie ściema sprzedaje się . Panowie chcą mieć namiastkę sprawiania przyjemności kobiecie więc chętniej się udzielają w zabawach , chcą mięc w tym swój mały udział .Lush da ci tą samą przyjemność co jakikolwiek inny wibrator czyli "jakąś tam ".

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

tomoxx pisze:Lush to jedna z większych ściem tu na SU, nie działa to tak mocno jak one krzyczą bo to nie jest nic więcej jak mały wibrator jajko z możliwością sterowania ręcznego , tu jest porównanie lusha który jetst na SU z obecnie wprowadzanym nowym modelem [ Obrazek ].

Nie jest to jakiś młot pneumatyczny, to jak to działa widać też na chaturbate gdzie nadające tak się nie wyginają pod nim, a mają go aktywnego dużo częściej.
Owszem z tego co mi wiadomo, do orgazmu spokojnie doprowadzi, ale trzeba sobie pomóc odpowiednią pozycją itp, (świetny też do łechtaczkowego) ale te impulsy sekundowe czy 10 sekundowe nie mają szans na to żeby takie spazmy wywołać w dziewczynie. Więc te podskoki i krzyki do ściema na frajerów dających żetony myślących że tak wspaniale rozpalą i zadowolą kobietę.
Uprzedzając komentarze , te informacje mam od jednej nadającej która sobie tego lusha kupiła i przed nadawaniem w nim na SU sprawdzała ze mną jak to działa.

A czy masz punkt G i czy wiesz jakie to uczucie drażniąc go? :mrgreen: Jedne mają te miejsca wrażliwsze i czulsze na wibracje a drugie odczuwają to słabiej więc się urządzenie nie sprawdzi :nea: Podobnie jak nie każda ma orgazmy łechtaczkowe i też wiele pań nie ma w ogóle orgazmów :dontknow:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: jonannnn
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:tomoxx, widzisz ściema nie ściema sprzedaje się . Panowie chcą mieć namiastkę sprawiania przyjemności kobiecie więc chętniej się udzielają w zabawach , chcą mięc w tym swój mały udział .Lush da ci tą samą przyjemność co jakikolwiek inny wibrator czyli "jakąś tam ".

Odrobina aktorstwa może i fajna jest ale niektóre dziewczyny to tak się wiją i rzucają na transmisjach z lushem,
że człowiek odnosi wrażenia jakby miały zaraz zacząć rzucać się po ścianach.
Strach pomyśleć co to będzie jak wejdzie ta nowa wersja lusha z silniejszymi wibracjami skoro ta obecna aż tak działa,
to przy tej nowej to normalnie szyby z okien powylatują i popękają stropy, ściany.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 247 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Show must go on!!
Chciałem zauważyć że różne laseczki różnie mogą też reagować na same wibracje.
Bo cipeczka cipeczce nie równa i mogą różnić się przecież wrażliwością na bodźce pochodzące od samego lusha.
Co do orgazmu to trudno jest samemu dojść tylko z użyciem lusha wiec potrzebna też jest tutaj sprawna raczka która to delikatnie pobudza łechtaczkę do orgazmu.
I sztuką jest aby z tych wibracji nie zrobił się niepotrzebny i śmieszny cyrk.
Ale są laseczki które moim zdaniem zachowują w tym umiar i zbytnio nie przesadzają.
Bo łatwo można odróżnić kiedy to laseczkę za bardzo ponoszą emocje i widok żetków.
To tyle jeśli chodzi o samego lusha.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

W orgazm z lushem za 10żet już nie wierzycie, ale w orgazm za 10 złotych w 3 minuty i co 5 minut już tak? Haha

Drodzy panowie... oczywiście trochę koloryzujemy nasze występy, a bardzo często tego orgazmu (ani nawet podniecenia) nie ma wcale. Już kiedyś beznadzieja trafnie napisała, że żaden z Was raczej nie jarałby się tym jak na serio wygląda nasz orgazm i jak do niego dochodzimy.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 113 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

bizonn970, wiesz, moze ten punkt g gdzieś tam istnieje ja go chyba nie odkrylam . Panowie nastomiast uważają ,że dotknięcie szyjki macicy na końcu cipki to punkt g. Orgazm łechtaczkowy czy pochwowy jest super ,ale i tego trzeba się nauczyć jak się do tego doprowadzić i jakie miejsca stymulować . Każda kobieta może mieć orgazm ,tylko niektóre jeszcze chyba nie odkryły,które miejsca należy pieścić . Ostatnio też jest teoria ,że orgazm pochwowy nie istnieje a jest jedynie łechtaczkowy . W sumie to nie wiem ,ale na pewno ten drugi jest stokroć bardziej intensywny, może to to samo tylko inaczej stymulowane ? Nie wiem ,ale i tak jest zajebiście przyjemnie :D

od_taaki, aktorstwo przede wszystkim przy takim lushu,ale np. ja ogolnie też za cicha w łóżku nie jestem ( znaczy nie wyje jak chinka :D ,ale też nie jestem cicha jak myszka ) no i mialam kiedys na SU taka sytuacje ,ze mnie Pan na privku dosłownie opierdolił ,że przesadzam z dzwiękami :D hehe wszystko byłoby nawet spoko ,tylko ,że ja po prostu mialam potrzebę sobie pojęczeć wtedy . Zgasił mnie chłop jak świeczkę i poszedl :D Także tego , może niektóre Panie lubią sobie po prostu głośniej pomruczeć . Co więcej Panowie też lubią tkaie głośniejsze zabawy :D

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:mialam potrzebę sobie pojęczeć

Dobre nie powiem :good3: :good3:
Może opisze tutaj moje doświadczenia z kobiecymi jękami.
Swego czasu byłem u pewnej laseczki na privku o wymownym tytule orgazm
Czas trwania 10 minutek.
I co po krótkiej chwili usłyszały moje uszy...orgazm pojawił się ku mojemu zaskoczeniu dosyć wcześnie.. stanowczo za wcześnie abym uwierzył że on ma miejsce.
I mimo tego że laseczka była atrakcyjna to wyczułem że coś tu ''śmierdzi''
I jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystkiego mi się odechciało.
No cóż robiła to tak głośno i nieudolnie a powiem wam że to laseczka która występuje tutaj nader często.
Z tego też wnioskuje że panom zbytnio nie przeszkadza teatrzyk pt orgazm.
Ja jestem ciut bardziej wymagającym klientem.
I uważam że jak już macie udawać tutaj orgazm to róbcie to już bardziej przekonywująco.
Przecież to chyba żadna filozofia.
Może się niepotrzebnie czepiam ale ten typ już tak ma.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

chodziło mi raczej o to ,ze po prostu bylo mi przyjemnie i nie mialam potrzeby sie ograniczac z dzwiekami ,ani nie bylo to specjalnie udawane.

www.ShowUp.blog

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper