Taśmy z restauracji Słodka i Przyjaciele

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

HenryChinaski1 pisze:Napisała mi, ze jak coś opublikuje z naszej rozmowy, to naruszę tajemnice korespondencji, podałem jej stosowny paragrf, żeby zanalizowała, ale to nic nie dało

Musisz Heniu mieć karton na głowie bo inaczej nic do niej nie dotrze.
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

Heh :D Gdyby faktycznie z calej tej gownoburzy wyszla kiedys jakas sprawa to gorzka mocno by sie zdziwila jak kiepskim prawnikiem jest mecenas Karton.
Tak na chlopski rozum wyjasnia mecenas Komin... Tajemnica korespondencji jest i owszem, dobrem osobistym, z malym zastrzezeniem, jest to dobro nalezace do NADAWCY i ODBIORCY. Do KAZDEJ ze stron z osobna nalezy decyzja co zechca z korespondencja zrobic. Odbiorca ma pelne prawo do przeczytania, wytarcia sobie dupy badz OPUBLIKOWANIA korespondencji.
Jeszcze krocej... naruszenie tajemnicy korespondencji mialoby w tym przypadku miejsce gdyby jej tresc zostala upubliczniona(a nawet tylko przeczytana) przez osoby trzecie ale nie NADAWCE BADZ ODBIORCE.
I jeszce jasniej... darmowy przyklad dla mecenasa Kartona od starszego, bardziej doswiadczonego kolegi:
Przypadek 1. Wyciagam list od np komornika ze SWOJEJ skrzynki na listy, bardzo mi sie podoba, chce sie nim podzielic ze swiatem, skanuje, wrzucam na wszystkie mozliwe portale i dodatkowo przyklejam na drzwiach swojej klatki schodowej - MAM DO TEGO PELNE PRAWO BO TO MOJ LIST I MOGE Z NIM ZROBIC CO ZECHCE
Przypadek 2. Ten sam list od komornika do MNIE, wyciaga nawet przypadkowo ze swojej skrzynki moj sasiad z dolu, zachwycony tym ze Komin ma dlugi robi to samo... skanuje, wrzuca w neta i wywiesza na klatce - TO JEST NARUSZENIE TAJEMNICY KORESPONDENCJI. sasiad niema nawet prawa do przeczytania listu ktorego adresatem jestem JA

Generalnie to jest bardzo grzaski grunt bo przez publikacje prywatnej korespondencji przez nadawce/odbiorce MOZNA naruszyc inne ich dobra osobiste ale na pewno nie tajemnice korespondencji.

Tutaj tez bardzo ladny tekst/cytacik dla mecenasa Kartona, moze zrozumie jaka sprawa sie zajmuje, pozwolilem sobie na kilka pogrubien...
By jednak zadziałała ochrona przewidziana w kodeksie cywilnym, muszą być spełnione łącznie przesłanki: istnienie dobra osobistego, zagrożenie lub naruszenie tego dobra, bezprawność zagrożenia lub naruszenia. Pierwsze dwie przesłanki musi udowodnić powód dochodzący ochrony. Pozwany może bronić się wykazując, że nie działał bezprawnie.
Ocena, czy doszło do naruszenia dóbr osobistych musi uwzględniać odczucia szerszego grona uczestników i powszechnie przyjmowane, a zasługujące na akceptację normy postępowania, w tym normy obyczajowe i zwyczajowe, wynikające z tradycji. Obiektywnymi kryteriami, które powinny być stosowane w tej płaszczyźnie są oceny społeczne, wynikające z istniejącej świadomości prawnej, zasad współżycia społecznego i zasad moralnych, a także element pewnej, typowej, przeciętnej reakcji, co uzasadnia ochronę tylko typowego interesu, a nie interesu ujętego indywidualistycznie.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Kelner z Słodka & Friends pisze:

i frajer powoli też zaczynam myśleć że
y ty też specjalnie robisz tak żeby podłudzić tą atmosferę i też wiem że jesteś od niej
ale z drugiej strony powiem ci tak
do czasu kiedy ty mi nie szkodzisz
ja będę ciebie olewać i tolerować
ale jak zaczniesz mi szkodzić
niestety ale znam układy i układziki
tyle
i y pa
i się już dawno tego domyśliłam ale z drugiej strony
y czasami lepiej pewne rzeczy przemilczeć
to pa

żeby jej tylko od tego myślenia i rozkminiania żyłka w dupie nie pękła :D
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Heh :D Gdyby faktycznie z calej tej gownoburzy wyszla kiedys jakas sprawa to gorzka mocno by sie zdziwila jak kiepskim prawnikiem jest mecenas Karton.
Tak na chlopski rozum wyjasnia mecenas Komin... Tajemnica korespondencji jest i owszem, dobrem osobistym, z malym zastrzezeniem, jest to dobro nalezace do NADAWCY i ODBIORCY. Do KAZDEJ ze stron z osobna nalezy decyzja co zechca z korespondencja zrobic. Odbiorca ma pelne prawo do przeczytania, wytarcia sobie dupy badz OPUBLIKOWANIA korespondencji.
Jeszcze krocej... naruszenie tajemnicy korespondencji mialoby w tym przypadku miejsce gdyby jej tresc zostala upubliczniona(a nawet tylko przeczytana) przez osoby trzecie ale nie NADAWCE BADZ ODBIORCE.
I jeszce jasniej... darmowy przyklad dla mecenasa Kartona od starszego, bardziej doswiadczonego kolegi:
Przypadek 1. Wyciagam list od np komornika ze SWOJEJ skrzynki na listy, bardzo mi sie podoba, chce sie nim podzielic ze swiatem, skanuje, wrzucam na wszystkie mozliwe portale i dodatkowo przyklejam na drzwiach swojej klatki schodowej - MAM DO TEGO PELNE PRAWO BO TO MOJ LIST I MOGE Z NIM ZROBIC CO ZECHCE
Przypadek 2. Ten sam list od komornika do MNIE, wyciaga nawet przypadkowo ze swojej skrzynki moj sasiad z dolu, zachwycony tym ze Komin ma dlugi robi to samo... skanuje, wrzuca w neta i wywiesza na klatce - TO JEST NARUSZENIE TAJEMNICY KORESPONDENCJI. sasiad niema nawet prawa do przeczytania listu ktorego adresatem jestem JA

Generalnie to jest bardzo grzaski grunt bo przez publikacje prywatnej korespondencji przez nadawce/odbiorce MOZNA naruszyc inne ich dobra osobiste ale na pewno nie tajemnice korespondencji.

Tutaj tez bardzo ladny tekst/cytacik dla mecenasa Kartona, moze zrozumie jaka sprawa sie zajmuje, pozwolilem sobie na kilka pogrubien...
By jednak zadziałała ochrona przewidziana w kodeksie cywilnym, muszą być spełnione łącznie przesłanki: istnienie dobra osobistego, zagrożenie lub naruszenie tego dobra, bezprawność zagrożenia lub naruszenia. Pierwsze dwie przesłanki musi udowodnić powód dochodzący ochrony. Pozwany może bronić się wykazując, że nie działał bezprawnie.
Ocena, czy doszło do naruszenia dóbr osobistych musi uwzględniać odczucia szerszego grona uczestników i powszechnie przyjmowane, a zasługujące na akceptację normy postępowania, w tym normy obyczajowe i zwyczajowe, wynikające z tradycji. Obiektywnymi kryteriami, które powinny być stosowane w tej płaszczyźnie są oceny społeczne, wynikające z istniejącej świadomości prawnej, zasad współżycia społecznego i zasad moralnych, a także element pewnej, typowej, przeciętnej reakcji, co uzasadnia ochronę tylko typowego interesu, a nie interesu ujętego indywidualistycznie.

Wszystko pięknie poglądowo objaśniłeś, obawiam się tylko, że to przekracza możliwości poznawcze gostka,
który nosi na głowie karton dla ukrycia dziury w mózgu przed mogącymi mu tam nasrać ptakami.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 248 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Słodka pisze dalej
Wszystko jest screenowane i dołaczane do materiałów dowodowych
Podejrzewam, ze nawet robi sobie zdjęcia podczas screenowanie z tłem monitora w tle i tez je dołacza do materiałów dowodowych
Co więcej... ponoć .. kolejne dziewczyny poszkodowane prze forum i ludzi stąd jak i całych internetów dołaczają do Słodkiej
Tworzy sie Ogólnointernetowy Front Użytkowniczek Jebniętych i Ciagle Hejtowanych Ulungowwiczek Jaśnieoświeconcyh
w skrócie......O FUJ i CHUJ.
Może kurła jaki sztandar zaprojektują....
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

takie wycinki w sumie tyllo. kupe tego jeszcze mam na skrzynce

@ HenryChinaski1 - 11 min temu
HenryChinaski: Ok... ja wiem jak sprawa wygląda realnie i to z mojej strony i na tym sie opieram.. Dobra nie pisz juz serio.pa ....brzydka_slodka987: realnie? To żyj swoim przekonaniu, ale to już krótko skoro nowe dziewczyny dołączają ze mną do sprawy opowiadając swoje 1 dzień temu brzydka_slodka987: to pomyśl, czy policja przestanie Wam deptać po palcac?
Awatar użytkownika
Siema jeszzce raz
Awatar użytkownika
powa,znie się narazam to publikujac... 10 jak nic
Awatar użytkownika
@ HenryChinaski1 - 8 min temu
rzydka_slodka987: mój wątek był przejrzany wielokrotnie to co złego zrobiłam powiedziałam tam i nic nie ukrywam a sprawa dalej w toku więc sam sobie pomyśl na kogo są mocniejsze dowody i kto ma się bać? HenryChinaski: Ehhh... ok.... wiesz, co to postępowanie wyjasniające?1 dzień temu HenryChinaski: iesz ile może trwac, zwłąszcza, ze sprawa nie jest eee. priorytetowwa raczej. to nie zabójstwo siekierą ww stodole małych dzieci1 dzień temu brzydka_slodka987: skoro już trwa ponad 4 miesiące
Awatar użytkownika
@ HenryChinaski1 - 7 min temu
to na pewno 1 dzień temu brzydka_slodka987: zwłaszcza, że jak coś mi się stanie 1 dzień temu brzydka_slodka987: będzie tak pisałam na Was
Awatar użytkownika
@ HenryChinaski1 - 7 min temu
brzydka_slodka987: każda akcja ma swoją reakcje pamietaj. Przemyśl to wszystko na spokojnie 1 dzień temu HenryChinaski: Heh.. woesz, ze teraz sie własnie po raz kolejny podłozyłaś?1 dzień temu brzydka_slodka987: nie podłożyłam się, wcale
Awatar użytkownika
@ HenryChinaski1 - 6 min temu
enryChinaski: co to za szantaże niby sa ?1 dzień temu brzydka_slodka987: nie szantażuje nikogo
Awatar użytkownika
@ HenryChinaski1 - 6 min temu
HenryChinaski: jak mi sie cos stanie.. zastanó sie lepiej co Ty piszesz1 dzień temu brzydka_slodka987: tak niestety to jest 1 dzień temu brzydka_slodka987: myślisz, że gdzie winnego będą szukać?
Awatar użytkownika
@ HenryChinaski1 - 5 min temu
brzydka_slodka987: myślisz, że gdzie winnego będą szukać?1 dzień temu brzydka_slodka987: osoby które mi groziły przez tel i nie tylko1 dzień temu HenryChinaski: Słodka opętało Ciebie to .. serio
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

Powtarzam sie... leczyc, leczyc i jeszcze raz leczyc. W innym wypadku lista urojen bedzie coraz dluzsza i zaprowadzi do nikad. Dopoki jej ktos nie zabierze z internetow to to sie nie skonczy. Przestaje rozumiec te wzajemne przepychanki. Ona serio potrzebuje specjalistycznej pomocy... Nie wiem czy nie byloby najrozsadniej pozamykac te wszystkie tematy i przestac sie wdawac z nia w jakakolwiek interakcje. Ja czaje Heniu i inni "mocniej zaangazowani" w sprawe ze ciezko nie reagowac na jej zaczepki, ale moze trzeba sie zmusic? Ona tez sie napedza tym ze wogole z nia rozmawiacie. Chyba wszystko co wazne zostalo juz wyjasnione? Teraz to juz tylko gra w slownego pingponga.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Kłamczucha pisała cztery dni temu,że w piątek jedzie na 3 dni do zakonu,a wczoraj nadawała jakby nigdy nic.
Mieli rację Ci którzy pisali,że jest psychiczna,nikt jej nie pytał o plany a ona sama wyskoczyła z tym zakonem.
Wczoraj chciała zrobić grupową za 1.000 żetonów (wcześniej pisała,że wybrańcy dostaną darmowe bilety) nie było chętnych,zmieniała godziny transmisji prywatnej,aż zaczeła ściemniać,że coś się popsuło i nie będzie,a prawda jest taka,że nie było chętnych.
I tradycyjne brednie o odchodzeniu,skutecznie obrzydza kłamstwami swoje transmisje.

https://showup24.tv/brzydka_slodka987
https://showup24.tv/profile/brzydka_slodka987
Awatar użytkownika
Goscforum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

Goscforum pisze:Kłamczucha pisała cztery dni temu,że w piątek jedzie na 3 dni do zakonu

:rofl:

www.ShowUp.blog
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Wracajac do wczorajszej transmisji.
Udawany odbierany telefon, tak tak zaraz sie bede zbierac, bo siedze jeszcze na transmisji :acute:
Jupiiii nareszcie ktos mnie zaprosil na imprezke :dance3:
Mowiac ze za 3 minuty musi isc sie ogarnac,siedziala jeszcze z pol h :laugh3:
Ufffffffff wyszla z transmisji (chyba poszla srac) :sarcastic:
Wrocila :mrgreen:
Siedziala dosc dlugo,piszac ze nie bedzie jej dosc dlugo, chyab wroce w srode :cray:
I dalej koleczko e-modelki sie bedzie nakrecalo :rofl:
PS.
Patrzac na nia smiac sie chce jaka debilke z siebie robi,smieje sie pol h z czegos udajac zajebista :geek: az rynce opadajo
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv:

Z wczorajszej transmisji:

Obrazek

Jak widać Słodka jest osobą publiczną - artystką nadająca na ShowUp.tv i bizneswoman.

Natomiast Sąd Najwyższy doprecyzował w 2007 r., sygn. I CSK 134/07, kto znajduje się w sferze zainteresowań opinii publicznej. „Określenie »grono osób powszechnie znanych«, obejmuje osoby, które wprost lub w sposób dorozumiany godzą się na podawanie do publicznej wiadomości wiedzy o swoim życiu. Nie są to jednak tylko aktorzy, piosenkarze lub politycy, lecz także osoby prowadzące inną działalność, na przykład gospodarczą lub społeczną”.

Powtórzę, stajesz się osobą publiczną w momencie stania się użytkownikiem internetu i na pewno kiedy zostajesz przedsiębiorcą.

Źródło: Kiedy stajesz się osobą publiczną?
Awatar użytkownika
Kelner z Słodka & Friends
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: brzydka_slodka987
Nick na ShowUp.tv: agent_007

JA JUŻ BYŁEM U URNÓW I ZAGŁOSOWAŁEM ZGODNIE Z SUMIENIEM NIECH MNIE JEZU KRÓL POLSKI MA W SWEJ OPIECE

Obrazek
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

No więc mam baniszcze u Słodkiej, ale nie przeszkadza to jej mnie tam odbanowac na chwile, przesłac PW i znowu zabanować, zebym nie odpowiedział
dostałem cos takiego

brzydka_slodka987: ojj... mam też dobrą wiadomość dla Was przekaż goldiemu, że te nagrania jako kelner_slodka coś tam dalej to był kolejny jego błąd :d namierzone bajoo

Ponieważ nie moge odpisac na showup.tv odpiszę tutaj, bo wiemy, ze czytasz i skrinujesz tu wszystko
Droga Słodka
Pragnę Cie poinformować, ze my również przesłaliśmy te nagrania do policji.
Pragnę Cie poinformować, ze jako obywatele mamy prawo składać skargi na policji na pewne działania
Pragnę Cię poinformować, że taka skraga na Twoje działania, które policję musiały skłonić do wszczęcia postępowania wyjaśniającego, została złożona Do Komendy Wojewódzkiej
Pragnę Cię poinformować, ze zostały tam wyłuszczone paragrafy z Kodeksu Karnego, które naszym zdaniem, zostały przez Ciebie "złamane", zostały również podkreslone Twoje wypowiedzi dotyczące ewentualnego w tym wszystkim wykorzystania Twoich znajomości i koneksji na policji.
Pragnę Cię poinformować, że podzieliliśmy się również naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi Twoich zachowań, które mogą sugerować manię oraz coś co nazywa się obłędem pieniaczym, u Ciebie w dość specyficznej formie.
Pragnę Cię poinformować, ze Komenda Wojewódzka przekazała nasza skargę z odpowiednią adnotacją do Komendy która prowadzi postępowanie wyjasniające, do wykorzystania w prowadzonym postępowaniu oraz, jak zaznaczono, do ewentualnego wszczęcia postępowania przygotowawczego w kierunku sygnalizowanych czynów zabronionych - TWOICH CZYNÓW ZABRONIONYCH SŁODKA.
Sama skarga została odntowana w Komendzie Wojewódzkiej.
Pragnę Cię poinformowac, ze załączylismy też dość bogaty materiał dowodowy.
To w zasadzie tyle z mojej strony, choć mógłbym sie tu rozpisywac..... - tylko po co.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

dodalabym coś tu ale troche sie cuykam
Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy
Awatar użytkownika
opium01
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: E.W
Nick na ShowUp.tv:

HenryChinaski1 pisze:No więc mam baniszcze u Słodkiej, ale nie przeszkadza to jej mnie tam odbanowac na chwile, przesłac PW i znowu zabanować, zebym nie odpowiedział
dostałem cos takiego

brzydka_slodka987: ojj... mam też dobrą wiadomość dla Was przekaż goldiemu, że te nagrania jako kelner_slodka coś tam dalej to był kolejny jego błąd :d namierzone bajoo

Ponieważ nie moge odpisac na showup.tv odpiszę tutaj, bo wiemy, ze czytasz i skrinujesz tu wszystko
Droga Słodka
Pragnę Cie poinformować, ze my również przesłaliśmy te nagrania do policji.
Pragnę Cie poinformować, ze jako obywatele mamy prawo składać skargi na policji na pewne działania
Pragnę Cię poinformować, że taka skraga na Twoje działania, które policję musiały skłonić do wszczęcia postępowania wyjaśniającego, została złożona Do Komendy Wojewódzkiej
Pragnę Cię poinformować, ze zostały tam wyłuszczone paragrafy z Kodeksu Karnego, które naszym zdaniem, zostały przez Ciebie "złamane", zostały również podkreslone Twoje wypowiedzi dotyczące ewentualnego w tym wszystkim wykorzystania Twoich znajomości i koneksji na policji.
Pragnę Cię poinformować, że podzieliliśmy się również naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi Twoich zachowań, które mogą sugerować manię oraz coś co nazywa się obłędem pieniaczym, u Ciebie w dość specyficznej formie.
Pragnę Cię poinformować, ze Komenda Wojewódzka przekazała nasza skargę z odpowiednią adnotacją do Komendy która prowadzi postępowanie wyjasniające, do wykorzystania w prowadzonym postępowaniu oraz, jak zaznaczono, do ewentualnego wszczęcia postępowania przygotowawczego w kierunku sygnalizowanych czynów zabronionych - TWOICH CZYNÓW ZABRONIONYCH SŁODKA.
Sama skarga została odntowana w Komendzie Wojewódzkiej.
Pragnę Cię poinformowac, ze załączylismy też dość bogaty materiał dowodowy.
To w zasadzie tyle z mojej strony, choć mógłbym sie tu rozpisywac..... - tylko po co.
Pozdrawiam

Ostatnimi czasy mając nieco więcej czasu pochyliłem się nad zachowaniem Słodkiej sięgając przy tym po wiele mądrych i mniej mądrych ksiąg
i mnie to wygląda na klasyczny przypadek opętania przez moce piekielne.
Tutaj egzorcysty trzeba i modłów o uwolnienie zbłąkanej duszy słodkiej z objęć szatana a nie śledczych i prokuratorów.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Myślę ze cala sprawa wkrótce sama się rozwiąże ponieważ wczoraj bylem świadkiem jak Słodka zapowiedziała ze już "na dniach" odchodzi z SU ponieważ, cytuje: "swoje sprawy załatwiłam, wiec mogę odejść, nic mnie już tutaj nie trzyma". Jak powszechnie wiadomo ta wspaniała modelka nie rzuca slow na wiatr, nie strzępi niepotrzebnie języka i wogole na jej słowie polegaj jak na Zawiszy...czy jakoś tak...

Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

komin pisze:Myślę ze cala sprawa wkrótce sama się rozwiąże ponieważ wczoraj bylem świadkiem jak Słodka zapowiedziała ze już "na dniach" odchodzi z SU ponieważ, cytuje: "swoje sprawy załatwiłam, wiec mogę odejść, nic mnie już tutaj nie trzyma". Jak powszechnie wiadomo ta wspaniała modelka nie rzuca slow na wiatr, nie strzępi niepotrzebnie języka i wogole na jej słowie polegaj jak na Zawiszy...czy jakoś tak...

komin ty trollu przebrzydły o mało się herbatą nie oblałem przez ciebie.
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

widze ze mozna krecic z 5 odcinkow trudnych spraw :D,. Czlowiek jedzie swieczki zapalic , kilka dni urlopu a tu takie dramy :D. Nastepnym razem prosze o info na telefon!
RelaxNaSu

Tytuł tematu powinien brzmieć "Taśmy z restauracji Słodka i konfidenci" wszyscy siebie warci - przyjemnego babrania się w gównie życzę
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: nikt
Nick na ShowUp.tv:

Adminka również została zaszczuta przez Słodką i zrezygnowała ze swojej funkcji na forum :cray:
gdyż nie chce być kolejną po KOCURKU "malowaną pizdą na komendzie".

Poniżej fragment czatu z nocnej transmisji Eks Adminki, na którą wpadła Słodka.
Wysłała jej też Prywatne Wiadomości oraz pisała maile na kontakt ShowSu ... to była Długa Noc.

kierownik_piwnicy: dziędobrywieczór
monakoVIP: elo mano
brzydka_slodka987: cześć kierownik, znowu zaczynacie?
brzydka_slodka987: koledzy się nie słuchają czy już władzę straciłeś?

monakoVIP: kto to ?
brzydka_slodka987: tym razem, radzę posłuchać mojej prośby i zaprzestać nękania mnie jako forum
brzydka_slodka987: oficjalnie adminko

kierownik_piwnicy: @monako co ta dziewczyna ma w głowie?
brzydka_slodka987: przestańcie mnie w końcu nękać
monakoVIP: siarke i chlor
brzydka_slodka987: i wypisywać fakty z życia osobisteo
brzydka_slodka987: zajmijcie się sobą
brzydka_slodka987: żarty się skończyły pozdrawiam
brzydka_slodka987: a dobrze wiemy kto się kryje pod nickiem adminka

Niech Pan pamięta jeden błąd i policja Was znajdzie a w tedy konsekwencje poniesie cały zespół administracyjny za współdziałanie.
Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Administrator
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 98 razy
Twoja ulubienica z SU: liveshow
Nick na ShowUp.tv: showsu

PoprzedniaNastępna