Przelew był czy nie był?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Panie Prezesie... a zaliczka jakaś? Nie miałam przelewu od 2 dni... spadł mi poziom cukru, nie mam na piwo, została już tylko karma dla psa i mrożonki dla rybek :(

www.ShowUp.blog
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 113 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Z zaliczek interesuje mnie tylko zaliczanie ;) Ty jestes Biustwo ciagle w okresie bezskladkowym takze no sorry... Wyjatki Pan Prezes robi tylko dla prawej reki, ewentualnie lewej dupy. Z gory zaznaczam ze prawa reka ma sie dobrze i nie narzekam, natomiast na lewe dupy jestem otwarty na atrakcyjne propozycje. CV, list motywacyjny i kilka zdjec poprosze na PW.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

W sumie i tak miałam się odchudzić :girl_haha:
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Czy były dzisiaj realizowane przelewy?
Multikonto BlackBitch !!!!!!!
Awatar użytkownika
Hessi->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

tak ;)
Awatar użytkownika
Wiktoria.
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv: InnocentSexyBitch

Ja nie wiem drodzy Państwo z czym wy macie problem...jesli temat Was nie interesuje,denerwuje itp to po prostu nie wchodźcie na niego i kłopot z głowy.Ja osobiście korzystam z forum tylko wtedy,kiedy potrzebuję jakiejś informacji,aż mnie to dziwi,że ludzie spędzają tutaj tyle czasu na pisaniu o głupotach...Co do pokazywania cycków tudzież gołej dupy a umiejętności liczenia...Sposób zarabiania pieniędzy to indywidualna sprawa każdego człowieka i chyba nikogo to nie powinno interesować.Dziewczyny przed kamerkami nie siedzą bez powodu a mężczyźni też na showup bez powodu nie wchodzą.Każda z nas potrafi liczyć jednak wszyscy wiemy,że showup przelewy realizuje bardzo różnie,czasem przez kilka dni nic,a czasem codziennie na bieżąco.Jeśli Panie chcą mieć możliwość zapytania innych o to to dlaczego nie?Przecież od tego chyba jest to forum?
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Nick na ShowUp.tv: LEILA87

Tylko po co ciągle zadawać takie samo pytanie? Przecież odpowiedź jest oczywista - był przelew.

Przelewy realizowane są prawie codziennie, losowo, przy czym oszuści i nowi użytkownicy muszą dłużej czekać na ich realizację i jest niemal pewne, że w danym dniu wyszły jakieś przelewy. Przecież to dochodowe sex kamerki, beż żadnej konkurencji i nie upadną z dnia na dzień, a ich obroty są milionowe.

To tak samo jakby pytać osób z różnych części świata, czy u nich był już wschód słońca (przelew).
Oczywiście zwykle pytają kombinatorki, które mają noc polarną (7 dni roboczych na realizację).
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

i tak nie zrozumie...
Wypunktowalbym Cie Leila87, ale mi sie nie chce... jak tam blog sie rozwija? duzo czytelnikow? :P
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

e-Laski.pl pisze:Tylko po co ciągle zadawać takie samo pytanie? Przecież odpowiedź jest oczywista - był przelew.

Przelewy realizowane są prawie codziennie, losowo, przy czym oszuści i nowi użytkownicy muszą dłużej czekać na ich realizację i jest niemal pewne, że w danym dniu wyszły jakieś przelewy. Przecież to dochodowe sex kamerki, beż żadnej konkurencji i nie upadną z dnia na dzień, a ich obroty są milionowe.

To tak samo jakby pytać osób z różnych części świata, czy u nich był już wschód słońca (przelew).
Oczywiście zwykle pytają kombinatorki, które mają noc polarną (7 dni roboczych na realizację).

Oszustką i kombinatorkom by nie zrealizowali, dodam ze nowe konta tez musza czekac dluzej niz na drugi dzień.
Awatar użytkownika
Hessi->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Wypunktowalbym Cie Leila87, ale mi sie nie chce

Pozwolisz, że Cię wyręczę? :) Tak dawno się nie wymądrzałam na forum, że aż po prostu mnie rozsadza. Boję się, że jak ugryzę się w język to zatruję się jadem.

Leila87 pisze:Ja nie wiem drodzy Państwo z czym wy macie problem...jesli temat Was nie interesuje,denerwuje itp to po prostu nie wchodźcie na niego i kłopot z głowy.

Ależ interesuje. Ubaw po pachy i to za darmola.

Leila87 pisze:Ja osobiście korzystam z forum tylko wtedy,kiedy potrzebuję jakiejś informacji,aż mnie to dziwi,że ludzie spędzają tutaj tyle czasu na pisaniu o głupotach.

Te same informacje uzyskałabyś logując się na swoje konto SU (najlepiej po godzinie 14) i przechodząc do zakładki Żetony - wypłać. Jeśli przelew był zrealizowany to taka informacja tam widnieje (zresztą, nawet jeśli nie był, też). Histeryzowanie od 9 rano (kiedy wiadomo, że realizują najczęściej od 9 do 13, jest po prostu żałosne). Co do pisania głupot... Jak tam blog o spaniu do południa? ;)

Leila87 pisze:Co do pokazywania cycków tudzież gołej dupy a umiejętności liczenia...Sposób zarabiania pieniędzy to indywidualna sprawa każdego człowieka i chyba nikogo to nie powinno interesować.Dziewczyny przed kamerkami nie siedzą bez powodu a mężczyźni też na showup bez powodu nie wchodzą.

Wydaje mi się, że chyba wszyscy wiemy, w jakim celu odwiedzamy nasz kurwidołek i wszyscy wiedzą na czym zarabiamy (na co wydajemy) tam pieniądze. Jak widać na załączonym obrazku, łatwiej pokazywać dupę, niż pomyśleć (może stąd niektóre komentarze).

Leila87 pisze:Każda z nas potrafi liczyć jednak wszyscy wiemy,że showup przelewy realizuje bardzo różnie,czasem przez kilka dni nic,a czasem codziennie na bieżąco.

Ja mam przelewy codziennie. Może umówmy się, że napiszę do Ciebie za każdym razem kiedy mi nie zrealizują? Niech stracę te 50 groszy ;)
Albo schowam dumę w kapcie i zakomunikuję to tu, na forum. Niech wszyscy wiedzą, jaka się stała tragedia.

Leila87 pisze:Jeśli Panie chcą mieć możliwość zapytania innych o to to dlaczego nie? Przecież od tego chyba jest to forum?

To miałoby sens, gdyby SU realizowało przelewy każdej z nas w tym samym terminie. Niestety tak nie jest i takie codzienne lamenty i pytania są bez sensu. Chyba, że któraś z Was chce w ten sposób wzbudzić litość naszych panów i liczy na dodatkowe wsparcie na bułki (ale jak widać po reakcji naczelnego szydercy komina, nie tędy droga). Co z tego, że mi wypłacają codziennie, 5 razy w tygodniu, skoro Tobie nie? Jak już ktoś wyżej napisał - to tak samo jakby pytać osób z różnych części świata, czy u nich był już wschód słońca. Wiedza o tym, że ja czy inna dziewczyna dostała przelew, podczas kiedy Ty musisz poczekać, pomoże Ci przetrwać ten trudny czas? Jeśli tak, zapraszam do tematu "grupa wsparcia modelek". Tam sobie pomagamy na różne sposoby, może Tobie też by pomogło. Chociaż nie, przecież Tobie szkoda czasu na rozmowy o głupotach ;)

Hessi pisze:Oszustką i kombinatorkom

Jakieś wątpliwości co do stosowania liczby mnogiej? Sorki, ale po codziennej dawce analfabetyzmu "pokasz", "z kąd", "stanoł" i innych kwiatków... maleje mi tolerancja na takie podstawowe błędy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Biustwo skad ty bierzesz takich januszy, którzy widząc twój wygląd wchodzą do ciebie na priv...
Awatar użytkownika
Hessi->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Hessi->BlackBitch pisze:Biustwo skad ty bierzesz takich januszy, którzy widząc twój wygląd wchodzą do ciebie na priv...

Sami przychodzą. Widocznie im się podobam. W każdym razie lipy nie mam ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Ja takze ale pare set zlotych jak ja na dzien nie zarobisz z takim ryjem i cialem
Awatar użytkownika
Hessi->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Hessi->BlackBitch pisze:Ja takze ale pare set zlotych jak ja na dzien nie zarobisz z takim ryjem i cialem

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

BITCH PLEASE!!
Pozwolisz, że wyjątkowo nie skomentuję tego mocniej :D
Biegnij założyć jeszcze sto kont i sama siebie przekonuj jaka jesteś super. Bo tu nikt już tego nie kupi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Hessi->BlackBitch pisze:Ja takze ale pare set zlotych jak ja na dzien nie zarobisz z takim ryjem i cialem

za ten ryj to masz w pizde! warchlaku!
Awatar użytkownika
Mannerly_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv: lubię w dupsko!

Mannerly_ pisze:

Srolololo tak to mozesz do Mano_Negra pisac swojego stalkera!
Awatar użytkownika
Hessi->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Biustwo, bardzo ładne combo ciosów :good3: :D
Mannerly_, tez ladna, zdrowa agresja :D
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Hessi->BlackBitch pisze:
Mannerly_ pisze:

Srolololo tak to mozesz do Mano_Negra pisac swojego stalkera!

Jaka Pani doiformowana, niestety, pudło spasiony sherlocku :*
Awatar użytkownika
Mannerly_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv: lubię w dupsko!

Laseczki, wiadomość z ostatniej chwili. SU tnie koszty i od listopada Panie zarabiające mniej niż 300zł dziennie będą mogły zrobić tylko 1 przelew w tygodniu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Biustwo pisze:Laseczki, wiadomość z ostatniej chwili. SU tnie koszty i od listopada Panie zarabiające mniej niż 300zł dziennie będą mogły zrobić tylko 1 przelew w tygodniu.

Sciema, ja mam info ze dostaniesz bana na SU na rok huhu

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
SoniaAnal
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv: