Kisielogenne awatary i dlaczego Biustwo nie lubi Andersa :P

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Tak se tu zalozylem zeby nie offtopowac w innych. A Pw z kobietami to ja sie wstydze jeszcze...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

ten jest ciut lepszy od poprzedniego ,aczkolwiek jeśli jestes wstydliwym prawiczkiem to pasuje do Ciebie idealnie ;)
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 126 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Raczej szalonym snajperem :D
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 112 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Ja tu się tylko krótko wtrące, bo zauważyłem że Komin był u fryzjera. Bardzo dobry wyczes kolego :D
Biustwo, daję plusa za nowy podpis. Ładne:p
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

msn, tak mnie w nocy Papaj zainspirował :D
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

o kuwa już wiem kto to jest ;P breivik

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

No to po kolei bo zarobiony jestem ;)
msn, dzieki, wlosa duzo niema ale dobry stylista i z tego cos zrobi ;)
beznadzieja, prawiczkiem niestety juz nie, wstydliwym tez nie bardzo, skryty byloby lepszym okresleniem. Widze za to ze wolisz starszych bo Ci moja fota z mlodosci nie podeszla :P Pytanie zasadnicze, czy jest kisiel? bo jak nie to kombinuje dalej ;)
Biustwo, rowniez propsuje podpis :good3: a wracajac do tematu...za co nie lubisz Andersa? za czyn czy poglady? bo to dwie rozne sprawy i moglbym dlugo dyskutowac... chyba ze chodzi Ci tylko o wyglad? bo wtedy odpowiem jak beznadziei ze bede kombinowal dalej...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

beznadzieja pisze:o kuwa już wiem kto to jest ;P breivik

nom, troche Ci zeszlo :P ale w zasadzie to juz nie Anders Breivik tylko Fjotolf Hansen, zmienil nazwisko w zeszlym roku... w norweskich pierdlach osadzeni maja pomysly a panstwo musi je realizowac...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

przeciez to tylko awatar, ale ten poprzedni wybitnie mnie dekoncentrowal :D

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Fakt, niby tylko awatar ale ja do swoich awatarow mam stosunek emocjonalny ;) nie do konca sa przypadkowe
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Obrazek
A tutaj drogi kominku strona o psycholkach :shock2:
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/na ... c8#slajd-2
Sporo informacji i co najważniejsze są fotki które to będziesz mógł sobie umieszczać w swoim avku
Nie wiem czy to miało być śmieszne.. bo raczej jak się widzi zdjęcie tego jebanego kretyna to nikomu na śmiech chyba się nie zanosi.. no może tak tylko tobie :!: :!: :!: :!:
PS ale pewno tej bandzie kretynów z forum zaimponowałeś :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Hard glupis... Stronke niepotrzebnie podawales, uwierz ze jesli bede czyms zainteresowany to sam znajde. Jebany kretyn to takie "hardowe" okreslenie, niekoniecznie pasuje w tym przypadku ale po Tobie mniej wiecej takiego mozna sie spodziewac. Wybacz Hardziu ale po Twoich wystepach w watku historycznym oceniam zrodla Twojej wiedzy na strasznie gowniane i nie mam ochoty wdawac sie z Toba w inna dyskusje niz ta czy jestes debilem czy nie... a ze to juz mamy w zasadzie ustalone to rozumiesz... mam uzyc popularnego hashtagu czy sam wyjdziesz?
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Przepraszam Was panowie, ale kłócicie się w tylu tematach, że tu już nie musicie.

Hard, tak na marginesie, jak Ci proponowałam karty przy herbacie to zlałeś temat... a w watku o kiślu w moich gaciach przyszedłeś robić burdel? Wstydziłbyś się...
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Biustwo pisze:Hard, tak na marginesie, jak Ci proponowałam karty przy herbacie to zlałeś temat a w watku o kiślu w moich gaciavh przyszedłeś robić burdel? Wstydziłbyś się...

Poznasz człowieka po czynach jego, czy jakoś tak :-D
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Hard glupis... Stronke niepotrzebnie podawales, uwierz ze jesli bede czyms zainteresowany to sam znajde. Jebany kretyn to takie "hardowe" okreslenie, niekoniecznie pasuje w tym przypadku ale po Tobie mniej wiecej takiego mozna sie spodziewac. Wybacz Hardziu ale po Twoich wystepach w watku historycznym oceniam zrodla Twojej wiedzy na strasznie gowniane i nie mam ochoty wdawac sie z Toba w inna dyskusje niz ta czy jestes debilem czy nie... a ze to juz mamy w zasadzie ustalone to rozumiesz... mam uzyc popularnego hashtagu czy sam wyjdziesz?

Nie wiem i wole nie wiedzieć kim dla ciebie jest ten'' człowiek'' :shock2:
Ale jaka dla mnie czyli całkiem normalnego człowieka tym co zrobił zasłużył sobie chyba to wieczne potępienie i zapomnienie :!:
No tak w twoich oczach to pewno jest idolem i osobą godną naśladowania i szacunku.
Ale na szczęście ty nie masz takich możliwości jak on i jedyne co ci pozostaje to szczekanie i ujadanie w necie :laugh3:
Dla nie to jebany kretyn łagodnie rzecz ujmując :!:
No tak ale ty jako wybitny idiota i forumowy clown chciałeś się jakoś wyróżnić wśród bandy forumowych kretynów i nieudaczników.
Konkurencję masz tam sporą to fakt i trzeba od czasu do czasu jakoś się wyróżnić..
I to co zrobiłeś umieszczając tego'' pytka '' tylko o tobie i o twojej spaczonej psychice tutaj świadczy.
Jak dla mnie to jest po prostu niesmaczne ale ty masz pewno inne poczucie smaku.
To nawet i dobrze bo na szczęście się czymś różnimy.
:bye:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Drogi Hardzie. Niezrozumiales mojego poprzedniego subtelnego "wyjdz" wiec jestem zmuszony... #WypierdalajHard
ALE zeby sprawic Ci przyjemność w tym słonecznym dniu ustosunkuje sie z detalami do Twojej wypowiedzi.

hardrockcaffe696 pisze:Nie wiem i wole nie wiedzieć kim dla ciebie jest ten'' człowiek''

Nie wiesz ale zabierasz glos? W sumie nie jestem zdziwiony, typowe dla Ciebie.

hardrockcaffe696 pisze:jak dla mnie czyli całkiem normalnego człowieka

Jesli przyprowadzisz chociaz jedną osobę która potwierdzi tą śmiałą teze bede zachwycony.

hardrockcaffe696 pisze:No tak w twoich oczach to pewno jest idolem i osobą godną naśladowania i szacunku.

Teraz wykaz sie swoim analitycznym umyslem oraz wrodzona inteligencja i wskaz miejsce w ktorym cos takiego napisalem.

hardrockcaffe696 pisze:Ale na szczęście ty nie masz takich możliwości jak on

I znowu wypowiadasz sie o moich mozliwosciach nie majac o nich pojecia i zupelnie niepotrzebnie z gory zakladasz nie wiedziec czemu ze chcialbym z takowych skorzystac

hardrockcaffe696 pisze:jedyne co ci pozostaje to szczekanie i ujadanie w necie

nawet jesli zalozymy przez chwile ze tak wlasnie jest... tylko dlaczego akurat Ty zwracasz mi na to uwage? znasz powiedzenie "przyganial kociol garnkowi"? tym bardziej ze Ty po latach szczekania miales ostatnio okazje pokazac "prawdziwego Harda" i nie skorzystales z tej okazji...

hardrockcaffe696 pisze:No tak ale ty jako wybitny idiota i forumowy clown

Wybacz Hardziu ale to mi smierdzi nieuprawnionym plagiatem, "forumowy klaun" jest mojego autorstwa i zostal uzyty po raz pierwszy przeze mnie na okreslenie Twojej barwnej postaci, co wiecej, przez wiekszosc jesli nie cala forumowo spolecznosc okreslenie to zostalo uznane za trafne.... wiec postaraj sie o troche wlasnej inwencji

hardrockcaffe696 pisze:wśród bandy forumowych kretynów i nieudaczników.
Konkurencję masz tam sporą to fakt i trzeba od czasu do czasu jakoś się wyróżnić..

Na szczescie wsrod tej bandy forumowych kretynow Tys jeden jeden jedyny medrzec i z kazdego slowa Twego plynie madrosc nieslychana... dzieki Ci Panie ze nas oswiecasz...
A najbardziej mnie bawi gdy wszystkich nazywa nieudacznikami koles w sandauach, jezdzacy przerdzewialym golfem ktorego zycie seksualne sprowadza sie do walenia konia na SU za pieniadze z kradzinej renty... brawo Ty.

hardrockcaffe696 pisze:ty masz pewno inne poczucie smaku.
To nawet i dobrze bo na szczęście się czymś różnimy.

skad Hardziu u Ciebie taka wysoka samoocena? Zapewniam Cie muj pszyjacielu ze poza wyczuciem smaku roznimy sie jeszcze... eeekhm.. wszystkim? Z tym ze roznic sie czyms od Ciebie to nie jest jakies wielkie wyzwanie...

No to zabawilem sie prawie w batmanka... Cos Ci jeszcze debilu wyjasnic? Chociaz nie sadze zebys cokolwiek zrozumial z tego co napisalem... wpierdol jakiegos mema to se ulzysz. Naprawde ciezko dyskutowac z czlowiekiem ktory swoja wiedze opiera na tak zacnych zrodlach jak gazeta "Fakt"
Teraz jeszcze raz... #wypierdalajHard
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Oj oj aleś się tutaj naprodukował :shock2:
Tyle bzdetów i to tylko w jednym poście :!:
Ale chyba się lekko wkurwiłeś skoro aż tyle swojego ''drogocennego'' czasu mi poświęciłeś :laugh3:
Co za wnikliwa i jakże dogłębna analiza tego co napisałem
I po co to no chyba tylko z nudów albo tak dla uleczenia własnych kompleksów.
A jakich.. no patrzcie i czytajcie i dawajcie mi like wtedy poczuje się już lepszy, piękniejszy, mądrzejszy i chuj wie jeszcze jaki
Przypominam ci że to tylko taka iluzja :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Zgadnij Hard skad wiedzialem ze odpiszesz jakims pierdoletem? Bo ZAWSZE gdy ktos Cie wypunktuje i pozbawi argumentow ktorych nigdy zreszta nie masz, odpowiadasz jakims bezskladnym belkotem.
Masz racje ze pisze z Toba bo mi sie nudzi... taka praca ze tak bywa, ale spokojnie, mam komfort psychiczny bo mnie za czas w ktorym tworzylem swoja "produkcje" zaplaca mniej wiecej tyle co Ty co miesiac kradniesz z renty.
Szkoda ze pomyslales ze zalezy mi na jakichs lajkach, jesli tylko sie da to Admin moze je wszystkie przekazac Tobie, nie zmadrzejesz od tego ale coz, moze Tobie sie do czegos przydadza.
I Hardziu (zauwaz jak czule sie do Ciebie zwracam) ja Ciebie bardzo prosze... jesli naprawde chcesz ze mna rozmawiac to wez sie wbij na jakies wyzyny swoich mozliwosci... tak chociaz z metr nad dnem... odrobine merytoryki jesli wiesz co to znaczy. Bo nie zawsze az tak sie nudze zeby zajmowac sie Twoim uposledzeniem.
W przeciwnym wypadku wyjdz, napisz cos o bunkrach, historii, tenisie... albo o Pauli jesli Pancia pozwoli. Ja Ci sie tam nie wpierdalam. Obiecuje ze jesli sobie pojdziesz nie bede Cie nazywal debilem tylko czlowiekiem specjalnej troski.
Bedziesz tak mily? Tutaj to taki luzny temacik o kisielu i pierdolach, nie przystoi zeby tak lotny czlowiek jak Ty pochylal sie nad tak banalnym tematem.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

majty calkiem suche Panowie :P wysuszony temat :P