Wyznania anonimowych camgirls - grupa wsparcia modelek

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

KoKo21 pisze:Ja pierdole, ręce opadają :facepalm:
Jeszcze specjalnie po kropce dodałam, że to co opisałam to inny przykład ale widać łepetyna cięzko pracuje. Nie będę dyskutować z debilem, szkoda czasu.

Poruszyłaś temat zależności w małżeństwie i do tego się właśnie odnoszę. Pociągnąłem dalej dygresję, którą sama zaczęłaś, potrafisz to pojąć? Pytam po raz trzeci: skąd wniosek, że zależność w małżeństwie jest normą, skoro znasz tylko jeden przypadek?

KoKo21 pisze:Też opisujesz jeden przypadek gdzie wszystko jest ok

hmm...
nobody69 pisze:Łącznie uzbierałoby się kilkadziesiąt małżeństw/rodzin i praktycznie nigdy nie było sytuacji, że żona została kurą domową.

??????????????????????????????????????????????????????????
Matematyka z koko - jeden przypadek to norma, ale kilkadziesiąt przypadków to tylko jeden przykład.

KoKo21 pisze:a piszesz o kilku innych przypadkach, że żony są kurami domowymi

hmm...
nobody69 pisze:Chociaż nie wliczam tu kilku przypadków (dwie kuzynki + ciotka) mieszkających na wsi, ale wiadomo, wieś rządzi się jednak swoimi prawami i ciężko, żeby tam było inaczej, niż chłop na roli, a kobieta w domu.

??????????????????????????????????????????????????????????
Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Wyraźnie zaznaczyłem, że ta MNIEJSZOŚĆ to przykłady osób mieszkających na wsi, gdzie życie (a także małżeństwo) jest na tyle specyficzne, że ciężko jest stosować jedną miarę.

beznadzieja pisze:Nobody wyluzuj, bo zaczynasz się nakręcać. Daj każdemu swoje wnioski wyciągać . Każdy tu ma swoje zdanie , nie zachowuj się tak jakby tylko twoje się liczyło. Ile ludzi tyle charakterów tyle opinii , więcej zrozumienia.

Jeśli te wnioski i ogólnie wypowiedzi innych będą miały sens to ok, zbastuję. Ale taka moja wada, że mam alergię na głupotę.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Uspokujta sie :P
Juz pomijajac te przypadki gdzie ewidentnie laska wychodzac za maz "sprzedaje sie" czyli mowiac wprost za chuja by za takiego goscia nie wyszla gdyby nie to ze ma kase to powiedzcie jaki jest procent lasek ktore chajtaja sie z czystej milosci? Tzn. status materialny goscia niema zadnego znaczenia, tudziez jego wyksztalcenie, umiejetnosci, ogolnie pojeta zaradnosc dajaca duze prawdopodobienstwo ze bedzie w stanie utrzymac rodzine. Ile jest takich dla ktorych jedynym argumementem jest milosc, bo on taki romantyczny i pisze wiersze i mnie bardzo kocha... i to nic ze prawdopodobnie nie zarobi nawet na bulke, przeciez sie kochamy i zywimy miloscia...
To juz w epoce jaskiniowcow dzikuski wybieraly na partnerow takich ktorzy potrafili polowac i dawali nadzieje ze przy nim przeżyją.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Nobody taka mała rada, daj sobie może na wstrzymanie kilka z dni z SU albo z forum, ja już coraz rzadziej na kurwidołku jestem to i jakiś umysł mam oczyszczony, u Ciebie widać, że ewidentnie jakies problemy z rozumowaniem są. A kurde, może Ty jesteś jakimś ankieterem i badasz rynek pod względem małżeństw w Polsce? Jesli tak to szacun ! W innym przypadku gówno masz do powiedzenia, ja dałam przykłady z życia które znam, Ty dałeś swoje, jeszcze inni dołożyli swoje bo każdy ma inne doświadczenia. Mimo wszystko sumując te doświadczenia i opierając się na własnych podglądach każdy jest w stanie wyciągnąć wnioski i mieć swoje zdanie. Ty wolisz wyzywac innych od tępych, widzisz też napisałam, że jesteś debilem ale dałam sobie na wstrzymanie i zredagowałam posta usuwając epitety. Ochłoń.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21

komin dla mnie niema ,ale nie czarujmy się zanim się zakochamy to się troche poznajemy.Jezeli koleś nie potrafi na bułke zapracować to musi być analfabetą albo infantylem albo miec coś z deklem .Więc bym się nie zakochała raczej, bo byśmy się nie dogadali ;) ale jak niema dwóch lewych rąk, potrafi sie wysłowić i jest uczciwym człowiekiem ,to raczej mnie jego kasa nie interesuje ....
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 119 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Ale komin, chwila moment, bo zdaje się że ty też zaczynasz nieco odpływać...
Przecież zakochując się w drugiej osobie zakochujemy się w konkretnych jej cechach, które nas przyciągają i które określamy jako atrakcyjne. Krótko mówiąc, laska może kochać faceta MIĘDZY INNYMI dlatego, że jest właśnie zaradny. To właśnie ta "ogólnie pojęta zaradność" o której piszesz jest jedną z cech składowych miłości, pociągu do drugiej osoby, czy nie?

Koko, tak dla twojej informacji, ja bez powodu nie wyzywam. Sama zaczęłaś, więc teraz nie wytykaj, nie mów mi co wolę a co nie ;]
I nie, nie mam problemów z rozumowaniem. Po prostu śmieszy mnie i wkurwia jednocześnie, kiedy ktoś uważa się za jakiegoś eksperta, kiedy rzuca generalizującymi hasłami o normie, o statystyce, o większości, ale argumenty i wyciągane przez tego kogoś wnioski nie imają się sensu ani logiki. Wszystkie twoje wypowiedzi opierają się bardziej na zasadzie "uważam tak dlatego że ponieważ bo", "moja racja jest mojsza niż twojsza", "mam rację bo tak", niż na jakiejkolwiek merytorycznej wartości. A to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, nie potrafisz się konkretnie odnieść do moich wypowiedzi i jakoś tak wybiórczo je sobie interpretujesz to już nie moja wina.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Ale się temat rozwinął, schodzi na inne tory, ale to nawet dobrze, chyba jedyny taki głębszy wątek na forum. Choć Wasze niektóre opinie bardzo mnie zaskakują.

Może ja mam jakieś inne podejście do związku, ale tak mi wpojono że facet musi umieć na rodzinę zarobić, kobieta też pracuje, tak jest w większości związków pewnie, ale jak rodzi i przez pierwszy rok wychowuje dziecko to facet ma obowiązek ich utrzymać.

Kolejna sprawa, facet ubiera kobietę żeby ją potem wyruchać???, no kurwa sorry ale gdzie?? chyba w krainie patologii.

W normalnym związku to kobieta i facet sami dbają o to żeby się podobać sobie na wzajem i pociągać. I po to faceci , kupują ładne ubrania, chodzą na siłownię, biegają uprawiają sport żeby nie mieć 30 kg nadwagi i się kobietom podobać, to samo robią dziewczyny kupują bieliznę, dbają o swoje ciało itp, bo chcą się podobać swoim partnerom i jest im z tym dobrze jak czują się ładne i zadbane.

Jasne są przypadki ze 50 latek sponsoruje 20stolatkę, ale wtedy to jest jasny układ nikt tam miłości nie szuka.

W związku ważne jest równouprawnienie, i nawet jeśli kobieta zajmuje się domem to nie musi być kurą domową, może również o siebie dbać, wychodzić z domu spotykać się ze znajomymi, są przecież opiekunki do dzieci, gospodynie domowe do gotowania i sprzątania itp. Przecież jak faceta stać na to żeby utrzymać rodzinę to może to robić, tak by żona nie czuła się jak kura czy dziwka.

Małżeństwo to prostytucja?? z tym się nie zgodzę chyba że tam gdzie sprzedają córki za kozy.

Jeśli przykładowo będzie mnie stać na to żeby utrzymać partnerkę i dzieci to dla mnie ona może nie pracować, lub pracować z domu , czas który spędzi jako mama z dziećmi jest dla nich bardzo ważny.

Wszystko zależy od możliwości (także niestety finansowych) ale przy chęci obojga można stworzyć związek którego forma będzie odpowiadała każdej stronie.

I jeszcze wracając do sexu, jak oboje partnerów dba o to by się sobie podobać, to nie ma potem takich głupich akcji że jedno albo drugie ma ochotę na sex z partnerem raz na miesiąc bo tak trzeba. i tak samo facet powinien zabiegać o kobietę i nakręcać do sexu jak i ona.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

No ale widzisz, tomoxx... małżeństwo to materialna zależność w zamian za ruchanie, więc to prostytucja. Bo tak i już, bo gdzieś tam tak się zdarza w patologii, bo tak mówi przysłowie.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

nobody69 pisze:No ale widzisz, tomoxx... małżeństwo to materialna zależność w zamian za ruchanie, więc to prostytucja. Bo tak i już, bo gdzieś tam tak się zdarza w patologii, bo tak mówi przysłowie.

jaka zależność, a małżeństwa z rozdzielnością majątkową, związki partnerskie nie sformalizowane dokumentem ślubu?, sex to po prostu jedna z tych zajebistych rzeczy w związku którą osoby lubią robić razem , tylko przyjemniejsza :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

hurrr durrr nieprawda! Małżeństwo, i ogólnie każdy związek, to prostytucja i już! hurrr durrr!!

Dobra, kończę już z tą ironią, bo zaraz znowu ktoś się zacznie sapać i nie dowierzać, że w małżeństwie też istnieją miłość i wzajemny szacunek :D
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

nobody69 pisze:

Koko, tak dla twojej informacji, ja bez powodu nie wyzywam. Sama zaczęłaś, więc teraz nie wytykaj, nie mów mi co wolę a co nie ;]
I nie, nie mam problemów z rozumowaniem. Po prostu śmieszy mnie i wkurwia jednocześnie, kiedy ktoś uważa się za jakiegoś eksperta, kiedy rzuca generalizującymi hasłami o normie, o statystyce, o większości, ale argumenty i wyciągane przez tego kogoś wnioski nie imają się sensu ani logiki. Wszystkie twoje wypowiedzi opierają się bardziej na zasadzie "uważam tak dlatego że ponieważ bo", "moja racja jest mojsza niż twojsza", "mam rację bo tak", niż na jakiejkolwiek merytorycznej wartości. A to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, nie potrafisz się konkretnie odnieść do moich wypowiedzi i jakoś tak wybiórczo je sobie interpretujesz to już nie moja wina.

Zaczęłam, po czym zedytowałam post bo wyzywanie do niczego nie prowadzi.
Ja nie jestem żadnym ekspertem, nigdy nie byłam w małżeństwie i pewnie nie będę, po prostu nie uważam żeby małżeństwo było mi potrzebne by przeżyć z kimś wiele lat. Zgadzam się z niektórymi opiniami dlatego też wyraziłam i swoją opinię na ten temat, do tego właśnie służy dyskusja i forum, do wymiany zdań. Nikomu też nie narzucam swojego zdania, absolutnie. Szanuje poglądy innych osob chociaż nie muszę się z nimi zgadzać, tak samo jak Ty z moimi itd.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Nick na ShowUp.tv: KoKo21

beznadzieja pisze:Jezeli koleś nie potrafi na bułke zapracować to musi być analfabetą albo infantylem albo miec coś z deklem .Więc bym się nie zakochała raczej, bo byśmy się nie dogadali ;) ale jak niema dwóch lewych rąk, potrafi sie wysłowić i jest uczciwym człowiekiem ,to raczej mnie jego kasa nie interesuje ....

i to takie postawy czy przekonania definiują Wasze (w tym przypadku Twoje ) Podejście do życia, bo nadawanie na kamerach dziwek z Was nie robi, a jak nie pokazujecie buzi to już zupełnie traktował bym to jako formę wyszalenia się :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

nobody69 pisze:Przecież zakochując się w drugiej osobie zakochujemy się w konkretnych jej cechach, które nas przyciągają i które określamy jako atrakcyjne. Krótko mówiąc, laska może kochać faceta MIĘDZY INNYMI dlatego, że jest właśnie zaradny. To właśnie ta "ogólnie pojęta zaradność" o której piszesz jest jedną z cech składowych miłości, pociągu do drugiej osoby, czy nie?

Oczywiscie ze tak, pelna zgoda. Tylko gwarantuje ze dla 99% kobiet niezaradnosc = brak kasy = brak szans na jakis status finasowy JEST CZYNNIKIEM DYSKWALIFIKUJACYM faceta. Laska wybaczy Ci ze jestes otyly, ze seplenisz, nawet ze masz 10cm kutasa, pojdzie na wiele kompromisow bo niema ludzi idalnych ale "niezaradnosci" nie wybaczy Ci nigdy. Przystojny romantyk, Adonis z sixpackiem ale wlasnie niezaradny to tez nie kandydat na meza...co najwyzej niedzielnego ruchacza. Dla lasek tzw niezaleznych, dobrze zarabiajacych, potraficych utrzymac sie samej niezaradny koles tym bardziej bedzie przegrany.
Btw. z Koko sie nie dogadacie bo ty jestes zbyt wielkim idealista a Koko zbyt cynicznym praktykiem ;)

Oczywiscie ze to twierdzenie o malzenstwie jako formie prostytucji jest pewnym naduzyciem... i w tym hasle nie chodzi tez o prosta zaleznosc kasa za seks. Dla mnie bardziej znaczy to ze dla wielu malzenstw, szczegolnie z dluzszym stazem malzenstwo to nie milosc dwojga ludzi tylko zaledwie wspolnota interesow. Usiadzcie na spokojnie i pomyslcie ile tak naprawde znacie malzenstw/par ze stazem powiedzmy 20lat+ o ktorych szczeze powiecie ze to nadal jest wielka milosc a nie po prostu juz tylko przyzwyczajenie, trwanie... Ja tam wsrod patologii znajomych nie mam, same "standardowe" rodziny, ale na dziesiatki par z jakimi mam do czynienia znam zaledwie dwie takie... To latwo zobaczyc, oni po dwudziestukilku latach malzenstwa patrza na siebie jakby wczoraj sie zakochali. Bardzo zazdroszcze, ale wlasnie... to ledwie promil ogółu.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

komin pisze:Oczywiscie ze tak, pelna zgoda. Tylko gwarantuje ze dla 99% kobiet niezaradnosc = brak kasy = brak szans na jakis status finasowy JEST CZYNNIKIEM DYSKWALIFIKUJACYM faceta.

Ale czy tu aby na pewno chodzi TYLKO o ten brak kasy? Nie sądzę. Ja bym na to spojrzał szerzej, laska skreśli niezaradnego faceta, bo ten nie jest w stanie zapewnić jej bezpieczeństwa pod każdym względem, nie tylko finansowym. Brak kasy i stabilizacji finansowej jest tylko jednym z elementów niezaradności.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

nobody69, to juz sie robi dyskusja akademicka, umowmy sie ze facet ma gwarantowac lasce byt na jakims poziomie, ona moze skorzystac choc nie zawsze musi, wazne ze ma za uszami ze w razie czego moze na to liczyc. Generalnie chyba tym roznimy sie od kobiet ze nadal szukajac partnerki wsrod tego "zespolu cech potrzebnych do zakochania" jej zaradnosc finansowa jest praktycznie nieistotna badz gdzies na ostatnim miejscu. Babeczki maja na odwrot.

Offtop :P @beznadzieja, jest nowa fota... jest kisiel? ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Widzę, że znowu wsadziłam kij w mrowisko ;)

nobody69, wiem, że jesteś prawilnym człowiekiem idei, w dodatku pewnie niewiele patologii widziałeś w życiu. I dobrze. Niestety świat nie jest idealny.
W swojej historii zawodowej mam nie tylko epizod z byciem cyberkurwą i trochę już widziałam. No i może niektórzy zdążyli się pokapować, że czasem czytam (coś więcej niż czat na transmisji i kurwidołkowe forum). Przytoczone przeze mnie powiedzenie nie jest wyssane z palca ani z dupy. Nie wiem czy wymyśliły go feministki, czy dziwki, czy niezadowoleni faceci, czy naukowcy. Nie wiem też, ile osób na tym forum choć trochę interesuje się historią, socjologią, religią i tematami pokrewnymi. "Miejsce kobiety" w rodzinie / firmie / społeczeństwie zmieniało się na przestrzeni dziejów (a w wielu miejscach kobieta była i/lub nadal jest warta mniej niż krzesło czy koza). Teraz jest TROCHĘ lepiej, przynajmniej w naszej części świata (chociaż nie zdziwię się jak ktoś zaraz napisze w odpowiedzi, że "miejsce kobiety jest w kuchni"). Nie zapominajmy, że cywilizowana Europa to nie cały świat.

Podam tylko jeden przykład w kontekście historycznym, bo pewnie i tak już wiele osób zanudziłam na śmierć moją (jak to komin określił) akademicka dyskusją: rola kobiecej cnoty i małżeństwa bogaczy (choć nie tylko), np. królowie. Dziewczynka musiała być czysta do ślubu, i sprzedawano jej "MIŁOŚĆ" jak konia na targu. Czasem to zapewniało rodzinie środki do życia, czasem pozycję, czasem ratowało kraj od wojny. To się ładnie nazywa "Małżeństwem z rozsądku". Dla mnie to taki elegancki handel kobietami.

Trochę z tego kultu cnoty (opierającego się na tym, że coś nią można było ugrać) pozostało do dziś. Kobieta puszczająca się jak bąk po podłodze jest szmatą i się nie szanuje, natomiast facet jest super Casanową i respekt na dzielni rośnie po każdym umoczeniu pytonga. Jak tłumaczą to panowie, uzurpujący sobie prawo do ustalania, co kobiecie wolno a czego nie? Przytoczę starą mądrość "Klucz, który otwiera każdy zamek to dobry klucz. Zamek, który można otworzyć każdym kluczem to zły zamek". Na temat podmiotowego podejścia do samic i ich cipek też wiele mogłabym napisać, ale to już się robi osobny temat.

Jak jest teraz? Wystarczy spojrzeć na rozwody gwiazd. Taka miłość ich połączyła (obstawiam, że wspólna miłość do pieniędzy). Jak się to kończy? Facet buli tysiące dolarów miesięcznie, żeby żonce i dzieciakowi nie obniżył się poziom życia po rozwodzie.

Offtop: komin (wiem, że nie do mnie było pytanie, ale się wypowiem ;P) - na początku z przerażeniem zauważyłam podobieństwo do poprzedniego i obawiałam się, że to z prywatnego albumu. Jak się pokapowałam kto jest na obrazku to moja cipka wyschła na wiór ;P
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 42 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Nieporucham :P ale zaloze osobny temat.
viewtopic.php?f=15&t=6358
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Nie trzeba mówić ,że we wszystkim tkwi jakaś zależnośc . Jednak moim zdaniem tylko te puste laski poleca na kogoś z kasą.Wystarczy ,że chłop się poważniej pochoruje i zostaną bez kasy,zawodu ,pracy i z bagażem doświadczeń.

Ja już widziałam chyba wszystko patologie te mniejsze i większe. Ludzi skromniej żyjących za to kochających się aż po grób. Ludzi którzy udają ,że są szczęśliwi przy innych osobach . Różnie to bywa ile związków tyle ideologii miłości i seksu .

Zaradność życiowa w moim przekonaniu to połączenie przeżyć, edukacji ( i nie chodzi mi tylko o szkołę,ale o samorealizację chęć poznawania świata ) i wartości przeniesionych z domu .Każdy tą definicję odbierze na swój własny niezależny sposób, tak samo sama zaradność będzie mniej lub bardziej ważna dla obiektu waszych zainteresowań.Zresztą do samego zakochania się w kimś raczej ta zaradność jest mało brana pod uwagę, ale w dłuższej perspektywie dochodzi człowiek do analizy ,czy aby na pewno ten związek ma jakiś sens i przyszłość ,ale co podupcys to twoje ;)
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 119 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Mało ważne ile patologii w życiu widziałem. Ważne żeby wiedzieć co jest tą patologią i nazywać ją po imieniu, zamiast mówić, że to norma, trudno, trzeba z tym żyć.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Nie trzeba mówić ,że we wszystkim tkwi jakaś zależnośc . Jednak moim zdaniem tylko te puste laski poleca na kogoś z kasą.Wystarczy ,że chłop się poważniej pochoruje i zostaną bez kasy,zawodu ,pracy i z bagażem doświadczeń.

Nie każda ma możliwość wyboru.

nobody69 pisze:Mało ważne ile patologii w życiu widziałem. Ważne żeby wiedzieć co jest tą patologią i nazywać ją po imieniu, zamiast mówić, że to norma, trudno, trzeba z tym żyć.

Czy ja gdzieś powiedziałam, że to norma? Albo, że to akceptuję lub olewam? Stwierdzam tylko fakty.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 42 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Dla mnie fakt jest taki, że jeśli gdzieś tam zdarzają się przypadki traktowania małżeństwa jak prostytucji, to świadczy o patologii i zjebaniu ludzi tak myślących, a nie, że faktycznie małżeństwo jest prostytucją.

www.ShowUp.blog
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv: