Wyznania anonimowych camgirls - grupa wsparcia modelek

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Papaj nie powiedziałeś niczego czego byśmy już nie wiedziały. Temat kurew ,e-kurew,dziwek, szmatławców był już przerobiony . Czy jestem materialistką ? Możliwe że tak, bo sprzedaje widok swojego ciała za pieniądze. Ja to już wszystko wiem ;) ale nie jest też tak ,że każdy się po trosze sprzedaje ,na rzecz swojego pracodawcy ?

Nie oczekuje żebyś nas lubil ,ani szanował ,ani dawał mi cokolwiek , jestem dla Ciebie tylko zlepkiem liter na tym forum i to ci tak bardzo przeszkadza? Ze nie możesz zobaczyć jak wyglądam ,żeby mi jeszcze bardziej dopierdolić kazaniem ,co powinnam a czego nie powinnam ? :D Ocenić czy się staram czy się nie staram ?To hasło daj login ocenimy czy się starasz brzmi jak jedno z topowych hasel na SU : "Masz majtki ? Nie! Pokaż bo nie wierze. ..." Daj spokoj , bo wygląda to tak ,że e-dziwki Ci pasują dopóki się uśmiechają i zabawiają a ty fapujesz w miedzy czasie,ale jak jedna czy druga powie coś czego wolałbyś nie słyszeć ....to już straszne materialne kurwy jesteśmy .

I tutaj nasuwa się z automatu coś o czym wcześniej już mówiłam . 90% facetów na SU wlaśnie tak się zachowuje , dlatego jak na forum czytam różne fajne,składne wypowiedzi i na temat -to mi się pyszczek cieszy ,że są jeszcze faceci ,którzy potrafią napisać coś więcej niż "pokasz cycki " albo tak się rozpędzić z kurwami że nie wyrabiać ze składnią na zakręcie .
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Papaj nie powiedziałeś niczego czego byśmy już nie wiedziały. Temat kurew ,e-kurew,dziwek, szmatławców był już przerobiony . Czy jestem materialistką ? Możliwe ,że tak bo sprzedaje widok swojego ciała za pieniądze. Ja to już wszystko wiem ;) ale nie jest też tak ,że każdy się po trosze sprzedaje ,na rzecz swojego pracodawcy ?

Podobno najbardziej rozpowszechnioną formą prostytucji jest małżeństwo. Tę formę zależności materialnej kobiety od mężczyzny wszyscy akceptują, choć to u "klasycznej", wyklinanej dziwki jest większa szansa na anal i loda... No i nie trzeba jej tulić po seksie.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 110 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

beznadzieja pisze:I tutaj nasuwa się z automatu coś o czym wcześniej już mówiłam . 90% facetów na SU wlaśnie tak się zachowuje , dlatego jak na forum czytam różne fajne,składne wypowiedzi i na temat -to mi się pyszczek cieszy ,że są jeszcze faceci ,którzy potrafią napisać coś więcej niż "pokasz cycki " albo tak się rozpędzić z kurwami że nie wyrabiać ze składnią na zakręcie .

Aaaa, no to już wiem o co chodziło z tym "nie jesteście gotowi". Mój błąd polega na tym że zawsze oceniam własną miarą, więc nawet nie pomyślałem że można się aż tak pluć o kilka słów prawdy. Dlatego nie sczaiłem wcześniej.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

Biustwo pisze:
beznadzieja pisze:Papaj nie powiedziałeś niczego czego byśmy już nie wiedziały. Temat kurew ,e-kurew,dziwek, szmatławców był już przerobiony . Czy jestem materialistką ? Możliwe ,że tak bo sprzedaje widok swojego ciała za pieniądze. Ja to już wszystko wiem ;) ale nie jest też tak ,że każdy się po trosze sprzedaje ,na rzecz swojego pracodawcy ?

Podobno najbardziej rozpowszechnioną formą prostytucji jest małżeństwo. Tę formę zależności materialnej kobiety od mężczyzny wszyscy akceptują, choć to u "klasycznej", wyklinanej dziwki jest większa szansa na anal i loda... No i nie trzeba jej tulić po seksie.

Mądre słowa !
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21

Ten tekst o małżeństwie jako formie prostytucji zawsze mnie rozwalał na łopatki. Znaczy się co, żona rucha się z mężem tylko dla kasy, nie mogą się ruchać z miłości, dla przyjemności itd? Żona nie może być niezależna materialnie? Bzdura totalna, argument wymyślony pewnie przez te prostytutki, którym sumienie nie dawało spokoju.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

nobody69 pisze:Ten tekst o małżeństwie jako formie prostytucji zawsze mnie rozwalał na łopatki. Znaczy się co, żona rucha się z mężem tylko dla kasy, nie mogą się ruchać z miłości, dla przyjemności itd? Żona nie może być niezależna materialnie? Bzdura totalna, argument wymyślony pewnie przez te prostytutki, którym sumienie nie dawało spokoju.

A jak jest w statystycznej, polskiej rodzinie? Na początku jest dobrze, później przychodzi dziecko na świat i żonka często zostaje kurą domową na pełen etat, oczywiście zależną od męża. Na swoje przyjemności musi się dopraszać męża no bo przecież wychowuje dzieci i nie pracuje to skąd ma mieć pieniądze. Nie dość, że daje dupy, gotuje obiadki, zmienia obsrane pampersy to jeszcze musi prosić o kase na swoje przyjemności, coś za coś. Dla mnie małżeństwo zawsze było i będzie nieporozumieniem.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch

Biustwo pisze:Podobno najbardziej rozpowszechnioną formą prostytucji jest małżeństwo. Tę formę zależności materialnej kobiety od mężczyzny wszyscy akceptują, choć to u "klasycznej", wyklinanej dziwki jest większa szansa na anal i loda... No i nie trzeba jej tulić po seksie.

Zgoda. Nie wiem tylko skad pomysl ze żony nie robia loda i nie ruchaja sie analnie? Co prawda znam przypadek parki po 30stce ktora rozwiodla sie 2 lata po slubie wlasnie z powodu niedopasowania w kwestiach seksu, ale oni o zgrozo byli wyznawcami teorii ze seks dopiero po slubie... nawet nie wiedzialem ze tacy idealisci jeszcze istnieja...

nobody69 pisze:Ten tekst o małżeństwie jako formie prostytucji zawsze mnie rozwalał na łopatki. Znaczy się co, żona rucha się z mężem tylko dla kasy, nie mogą się ruchać z miłości, dla przyjemności itd? Żona nie może być niezależna materialnie? Bzdura totalna, argument wymyślony pewnie przez te prostytutki, którym sumienie nie dawało spokoju.

A moze wymyslony przez mezow ktorym zony daja dupy dopiero po spelnieniu wszystkich zachcianek? Niekoniecznie bzdura, sa zwiazki i "zwiazki". Ja bym nie generalizowal. Oczywiscie ze sa zony niezalezne materialnie, pary ruchaja sie z milosci i dla przyjemnosci ale sa tez zupelnie inne przypadki gdzie tekst o malzenstwie jako formie prostytucji jest jak najbardziej na miejscu.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

nobody69 pisze:argument wymyślony pewnie przez te prostytutki

Albo przez feministki :D

a tak btw: to w dzisiejszych czasach BARDZO dużo się zmieniło, i takie małżeństwa jak dawniej to po mału odchodzą w zapomnienie, baby już nie są gosposiami 24h, nie stoją przy garach jak kiedyś, teraz kobiety się potrafią same nieźle prowadzić i zadbać o siebie.
A powyższe przysłowie jest i tak dość głupie, bo jeśli w małżeństwie/związku jest prawdziwa miłość i prawdziwe jebnięcie, to jak można nawet myśleć że to jakiś rodzaj prostytucji połączony z materializmem... absurd.
Choć to przysłowie pewnie się tyczy tych związków "lekko patologicznych", to wtedy ma ono jakiś sens.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

KoKo21 pisze:

A jak jest w statystycznej, polskiej rodzinie? Na początku jest dobrze, później przychodzi dziecko na świat i żonka często zostaje kurą domową na pełen etat, oczywiście zależną od męża. Na swoje przyjemności musi się dopraszać męża no bo przecież wychowuje dzieci i nie pracuje to skąd ma mieć pieniądze. Nie dość, że daje dupy, gotuje obiadki, zmienia obsrane pampersy to jeszcze musi prosić o kase na swoje przyjemności, coś za coś. Dla mnie małżeństwo zawsze było i będzie nieporozumieniem.

Statystyczna polska rodzina?
To ja nie wiem gdzie ja kurwa żyję. Myślę, myślę i nie potrafię sobie przypomnieć przypadku w mojej rodzinie gdzie sytuacja by tak wyglądała. A rodzinę mam liczną. Brat, siostry, kuzyni, kuzynki, wujki, ciotki. Łącznie uzbierałoby się kilkadziesiąt małżeństw/rodzin i praktycznie nigdy nie było sytuacji, że żona została kurą domową. Chociaż nie wliczam tu kilku przypadków (dwie kuzynki + ciotka) mieszkających na wsi, ale wiadomo, wieś rządzi się jednak swoimi prawami i ciężko, żeby tam było inaczej, niż chłop na roli, a kobieta w domu.

komin pisze:A moze wymyslony przez mezow ktorym zony daja dupy dopiero po spelnieniu wszystkich zachcianek?

To po chuj wzięli sobie taką żonę? O.o W takim przypadku też można by się kłócić, czy to powiedzenie nie jest bzdurą, bo nie wiadomo, czy jest bardziej wynikiem frustracji męża czy materializmu/mentalnego kurestwa żony.

komin pisze:Niekoniecznie bzdura, sa zwiazki i "zwiazki". Ja bym nie generalizowal. Oczywiscie ze sa zony niezalezne materialnie, pary ruchaja sie z milosci i dla przyjemnosci ale sa tez zupelnie inne przypadki gdzie tekst o malzenstwie jako formie prostytucji jest jak najbardziej na miejscu.

Ale właśnie o to chodzi, że to powiedzenie jest generalizujące samo w sobie ;]

msn pisze:A powyższe przysłowie jest i tak dość głupie, bo jeśli w małżeństwie/związku jest prawdziwa miłość i prawdziwe jebnięcie, to jak można nawet myśleć że to jakiś rodzaj prostytucji połączony z materializmem... absurd.
Choć to przysłowie pewnie się tyczy tych związków "lekko patologicznych", to wtedy ma ono jakiś sens.

SECONDED! Święte słowa, panie kolego, dokładnie mój tok myślenia, identyko.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

msn pisze:
nobody69 pisze:argument wymyślony pewnie przez te prostytutki

Albo przez feministki :D

a tak btw: to w dzisiejszych czasach BARDZO dużo się zmieniło, i takie małżeństwa jak dawniej to po mału odchodzą w zapomnienie, baby już nie są gosposiami 24h, nie stoją przy garach jak kiedyś, teraz kobiety się potrafią same nieźle prowadzić i zadbać o siebie.
A powyższe przysłowie jest i tak dość głupie, bo jeśli w małżeństwie/związku jest prawdziwa miłość i prawdziwe jebnięcie, to jak można nawet myśleć że to jakiś rodzaj prostytucji połączony z materializmem... absurd.

Ojj zdziwiłbyś się ;).
Sama znam jedną dziewczyne, która wzięła ślub by poprawić swój status materialny. Tzn. ona pochodziła z takiej lekko patologicznej rodziny, ojciec alkoholik ale miała szczęście bo to naprawdę piękna dziewczyna i faceci latali za nią, dorwała jednego co to pół życia w Belgii przesiedział, wrócił do Polski, trochę ze sobą pochodzili, ona zaszła w ciąże, wzięli ślub, nawet on ja wysłał na jakieś studium zaoczne prawnicze, szkołe skonczyła, mąż kase ma, a ona z dzieciakiem siedzi w domu.
Druga sprawa, znam wiele kobiet, które są w małżeństwach, spełniają się zawodowo, nie mają dzieci, po prostu maż pracuje sobie gdzieś tam i żona gdzieś tam i zawsze czytam , Mąż mi dał na buty, mąż mi kupił perfumy, mąż mi dał swoją kartę'' więc jak widać mąż daje kase żeby żonka ladnie wyglądała i żeby się nią mógł gdzieś tam pochwalić, a później wieczorkiem w domu pod kocem wyruchać.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch

KoKo21 pisze:Sama znam jedną dziewczyne, która wzięła ślub by poprawić swój status materialny

No, to chyba nie wymaga komentarza?

KoKo21 pisze:Druga sprawa, znam wiele kobiet, które są w małżeństwach, spełniają się zawodowo, nie mają dzieci, po prostu maż pracuje sobie gdzieś tam i żona gdzieś tam i zawsze czytam , Mąż mi dał na buty, mąż mi kupił perfumy, mąż mi dał swoją kartę'' więc jak widać mąż daje kase żeby żonka ladnie wyglądała i żeby się nią mógł gdzieś tam pochwalić, a później wieczorkiem w domu pod kocem wyruchać.

A może mąż dał kasę, żeby ładnie wyglądała dla niego?
Dla mnie powyższy cytat jest tylko potwierdzeniem, że powiedzenie o małżeństwie jako prostytucji to wierutna bzdura, po prostu istnieją jednostki zjebane umysłowo, które małżeństwo jak prostytucję traktują.

EDIT:
A swoją drogą... czyli że co, to facet nie może już dać swojej żonie kasy ot tak, po prostu, żeby sobie coś kupiła? Za nic? Po prostu za to, że jest jego żoną? Czy danie kasy/kupienie prezentu zawsze musi oznaczać deal za ruchanie? Noż kurwa...
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

nobody69 pisze:
KoKo21 pisze:Sama znam jedną dziewczyne, która wzięła ślub by poprawić swój status materialny

No, to chyba nie wymaga komentarza?

KoKo21 pisze:Druga sprawa, znam wiele kobiet, które są w małżeństwach, spełniają się zawodowo, nie mają dzieci, po prostu maż pracuje sobie gdzieś tam i żona gdzieś tam i zawsze czytam , Mąż mi dał na buty, mąż mi kupił perfumy, mąż mi dał swoją kartę'' więc jak widać mąż daje kase żeby żonka ladnie wyglądała i żeby się nią mógł gdzieś tam pochwalić, a później wieczorkiem w domu pod kocem wyruchać.

A może mąż dał kasę, żeby ładnie wyglądała dla niego?
Dla mnie powyższy cytat jest tylko potwierdzeniem, że powiedzenie o małżeństwie jako prostytucji to wierutna bzdura, po prostu istnieją jednostki zjebane umysłowo, które małżeństwo jak prostytucję traktują.

Tak, ja sama znam jedną taka osobe, a ile takich osób jest? Od zajebania.
No dał jej kase żeby ładnie wyglądała i żeby ją później mógł wyruchać, proste. Kurwa, mamy XXI wiek dziś nie ma nic za darmo, no sory. Nawet w przeszłości były małżeństwa bo jakiś chłop we wsi miał ziemie, tak samo dzisiaj. Nie mówię, że każda się żeni dla kasy bo nie ale kobiety w małżeństwie często dają się wykorzystywać, może i dużo ludzi żeni się z miłości ale czas wszystko weryfikuje i po czasie jest jak jest, najczęściej jeden jest zależny od drugiej osoby. Na szczęście każdy ma swój rozum i postępuje jak chce.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch

KoKo21 pisze:Tak, ja sama znam jedną taka osobe, a ile takich osób jest? Od zajebania.

Skoro sama znasz tylko jedną taką osobę, to skąd wniosek, że ilość takich osób sięga zajebania?

KoKo21 pisze:No dał jej kase żeby ładnie wyglądała i żeby ją później mógł wyruchać, proste.

Odpowiedzią na to niech będzie mój edit z powyższego posta.

KoKo21 pisze:Tak, ja sama znam jedną taka osobe (...) najczęściej jeden jest zależy od drugiej osoby.

Wiesz że przeczysz sama sobie?
Ale niech ci będzie, twój jeden znany przypadek przeciwko kilkunastu/-dziesięciu przypadków z mojej rodziny, gdzie małżeństwo ZAWSZE jest partnerstwem i nikt nie jest zależny od drugiego.

Sorry, ale jeśli ktoś tak uparcie broni zdania, że małżeństwo=prostytucja, to najwyraźniej sam tak małżeństwo traktuje. Nie wnikam, skąd bierze przykład ;] Tak jak pisałem wyżej - durne powiedzenie o małżeńskiej prostytucji to efekt patologicznego traktowania małżeństwa w taki sposób przez zjebane jednostki.
Krótko mówiąc, małżeństwo jako prostytucja to PATOLOGIA, nie NORMA.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

nobody69 pisze:
KoKo21 pisze:Tak, ja sama znam jedną taka osobe, a ile takich osób jest? Od zajebania.

Skoro sama znasz tylko jedną taką osobę, to skąd wniosek, że ilość takich osób sięga zajebania?

KoKo21 pisze:No dał jej kase żeby ładnie wyglądała i żeby ją później mógł wyruchać, proste.

Odpowiedzią na to niech będzie mój edit z powyższego posta.

KoKo21 pisze:Tak, ja sama znam jedną taka osobe (...) najczęściej jeden jest zależy od drugiej osoby.

Wiesz że przeczysz sama sobie?
Ale niech ci będzie, twój jeden znany przypadek przeciwko kilkunastu/-dziesięciu przypadków z mojej rodziny, gdzie małżeństwo ZAWSZE jest partnerstwem i nikt nie jest zależny od drugiego.

Sorry, ale jeśli ktoś tak uparcie broni zdania, że małżeństwo=prostytucja, to najwyraźniej sam tak małżeństwo traktuje. Nie wnikam, skąd bierze przykład ;] Tak jak pisałem wyżej - durne powiedzenie o małżeńskiej prostytucji to efekt patologicznego traktowania małżeństwa w taki sposób przez zjebane jednostki.
Krótko mówiąc, małżeństwo jako prostytucja to PATOLOGIA, nie NORMA.

O ja jebie, zedytowałam specjalnie post i napisałam, że często w małżeństwie jeden jest ZALEŻNY od drugiego więc gdzie sobie przeczę skoro pisze, że często mąż pracuje, a żonka zostaje w domu z dzieciakami i jest zależna od męża? Eh.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch

KoKo21 pisze:O ja jebie, zedytowałam specjalnie post i napisałam, że często w małżeństwie jeden jest ZALEŻNY od drugiego więc gdzie sobie przeczę skoro pisze, że często mąż pracuje, a żonka zostaje w domu z dzieciakami i jest zależna od męża? Eh.

O ja jebie :D Szkoda, że nie można tutaj minusować postów.
To ja spróbuję najprościej jak potrafię, bo widzę, że mamy jakiś szum komunikacyjny... jak możesz twierdzić, że często jest taka zależność, skoro sama piszesz, że znasz tylko JEDEN taki przypadek? Gdzie tu logika?
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

nobody69 pisze:
KoKo21 pisze:O ja jebie, zedytowałam specjalnie post i napisałam, że często w małżeństwie jeden jest ZALEŻNY od drugiego więc gdzie sobie przeczę skoro pisze, że często mąż pracuje, a żonka zostaje w domu z dzieciakami i jest zależna od męża? Eh.

O ja jebie :D Szkoda, że nie można tutaj minusować postów.
To ja spróbuję najprościej jak potrafię, bo widzę, że mamy jakiś szum komunikacyjny... jak możesz twierdzić, że często jest taka zależność, skoro sama piszesz, że znasz tylko JEDEN taki przypadek? Gdzie tu logika?

Znam jeden z nabliższego mi otoczenia i to mi wystarczy, jeden przypadek w którym ktoś wychodzi za mąż dla kasy. Mowa była o małżeństwie jako formie prostytucji, ja dałam troche inny przykład.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch

Dziewczyny mają troche racji, bo kobieta w małżenstwie generalnie jest troche brzydko mowiac ujebana, jesli chodzi o karierę i samorozwój . Pojawia się dziecko i kto z nim zostaje przez pierwszy rok zycie -matka . Facet pracuje utrzymuje rodzine okej . Po roku kobieta chce wrocic do pracy ( załóżmy) no i jest ujebana bo ma roczne dziecko ,ktore potrzebuje opieki ,mąz pracuje ( z pracy przecież nie zrezygnuje ) no i trzeba to jakoś pogodzić .Jesli facet jest ogarnięty życiowo i są ku temu możliwości ,dana para jakoś pogodzi prace i opiekowanie się dzieckiem . Nie będę już wspominać o tym ,że generalnie ona będzie napierdalać na 2 etaty bo hajsy hajsami ,ale ilu jest chłopów ,którzy zadbają o dom po swojej pracy ? Nie będe już tej kwestii rozwijac dalej ,mam nadzieje ,ze ... zalapaliscie w czym jest problem .

Jest jeszcze druga strona medalu , ze częśc kobiet szczególnie ( chociaż niechce tutaj generalizować ) mniej wykształcone, którym wygodniej jest siedziec na garnuszku męża i siedziec pol dnia na fejsie z koleżankami . Tej częsci to będzie pasowało.

Trzecia strona medalu to taka ,że teraz mamy takie czasy ,że generalnie wszyscy zapierdalamy za tym hajsem na chleb. Skonczyly się właściwie czasy ,ze tylko jedna osoba w malzenstwie moze pracowac,zeby był byt. Najczęstszy schemat wygląda tak ,że pracują oboje ,żeby ten byt był .Utrzymanie kilkuosobowej rodziny to na jakims tam poziomie ( nie zrozumcie mnie zle z tym poziomem ) żeby było na wakacje co roku,wczasy ,jakiś remont, kino,ubrania ,żarło i jeszcze jakieś duperele ... to już nie zapewnisz za tysiąc zlotych na miesiac tylko z 5 kola podejrzewam .

Podsumowując jeżeli kogoś stać na to siedzenie w domu i nic nie robing okej , mi nic do tego . Każda myśląca laska , która jest w miarę ogarnięta życiowo zapewni sobie te pare złotych na swoje potrzeby i ewentualne zabezpieczenie swojej przyszłości . Jakąs niezależność sobie zapewnić , jakiś komfort psychiczny . Odnośnie jeszcze seksu - podejrzewam ,że to "wykorzystywanie " kobiet w małżeństwie rozkłada się proporcjonalnie do tego co napisałam .Zresza do tego wcale nie trzeba małżeństwa, po prostu zależy to od związku . Seksualnośc kobiety to przede wszystkim kwestia charakteru moim zdaniem i generalizowanie tylko na zasadzie tego jako zycie w małżenstwie albo bez ,to troche za mało danych żeby móc to ocenić .

EDIT:Jeśli ktoś wychodzi za mąż tylko dla podniesienia swojego statusu spolecznego i hajsu to sprzedał się z dniem ślubu , i tu niema co dyskutować czy to prosytucja czy nie ,tylko dana osoba musi się sama przed lustrem przyznać ,że się o prostu sprzedała, prostytucją bym tego nie nazwała ;)

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

KoKo21 pisze:Znam jeden z nabliższego mi otoczenia i to mi wystarczy, jeden przypadek w którym ktoś wychodzi za mąż dla kasy.

:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Aha. Jeden przypadek ci wystarczy, żeby wysunąć wniosek, że zależność jednego małżonka od drugiego jest normą.
Ja znam jeden przypadek takiego Trynkiewicza. To mi każe wysunąć wniosek, że większość facetów to pedofile i mordercy.
O jakie ty bzdury pleciesz to głowa mała...
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

nobody69 pisze:
KoKo21 pisze:Znam jeden z nabliższego mi otoczenia i to mi wystarczy, jeden przypadek w którym ktoś wychodzi za mąż dla kasy.

:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Aha. Jeden przypadek ci wystarczy, żeby wysunąć wniosek, że zależność jednego małżonka od drugiego jest normą.
Ja znam jeden przypadek takiego Trynkiewicza. To mi każe wysunąć wniosek, że większość facetów to pedofile i mordercy.
O jakie ty bzdury pleciesz to głowa mała...

Ja pierdole, ręce opadają :facepalm:
Jeszcze specjalnie po kropce dodałam, że to co opisałam to inny przykład ale widać łepetyna cięzko pracuje. Nie będę dyskutować z Tobą, szkoda czasu.

EDIT:
Jeszcze jedno, sam napisales, cytuje:
To ja nie wiem gdzie ja kurwa żyję. Myślę, myślę i nie potrafię sobie przypomnieć przypadku w mojej rodzinie gdzie sytuacja by tak wyglądała. A rodzinę mam liczną. Brat, siostry, kuzyni, kuzynki, wujki, ciotki. Łącznie uzbierałoby się kilkadziesiąt małżeństw/rodzin i praktycznie nigdy nie było sytuacji, że żona została kurą domową. Chociaż nie wliczam tu kilku przypadków (dwie kuzynki + ciotka) mieszkających na wsi, ale wiadomo, wieś rządzi się jednak swoimi prawami i ciężko, żeby tam było inaczej, niż chłop na roli, a kobieta w domu.

Też opisujesz jeden przypadek gdzie wszystko jest ok, a piszesz o kilku innych przypadkach, że żony są kurami domowymi. No kurwa nóż się w kieszeni otwiera.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch

Nobody wyluzuj, bo zaczynasz się nakręcać. Daj każdemu swoje wnioski wyciągać . Każdy tu ma swoje zdanie , nie zachowuj się tak jakby tylko twoje się liczyło. Ile ludzi tyle charakterów tyle opinii , więcej zrozumienia.

www.ShowUp.blog

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper