Wyznania anonimowych camgirls - grupa wsparcia modelek

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wszyscy poniekąd macie trochę racji . Niektóre sprawy faktycznie po dłuższym namyśle powinny pozostać tylko dla mnie , natomiast ilośc tego :przerobu" na SU jest taka ,że niekiedy człowiek po prostu wysiada. Nie zawsze jest tak jak to zasugerowal nobody ,ze mozemy sobie zrobic jakies dluzsze przerwy zeby nabrac tego "powera" i zapomnieć o różnych dziwnych tematach. Ja przynajmniej staram się kończyć wtedy kiedy dopada mnie i/albo nuda,frustracja i zmęczenie ,ale to tez powoduje ,ze nadaje w miare krótko ,a co za tym idzie nadaje dosyć często.

Mam też takie poczucie może troche mylne , może troche przesadzone ,że jestem dla Was taką zimną wyrachowaną suka dla której liczy się tylko i wyłącznie żeton . No to nie jest tak. Żeton się liczy wiadomo ,ale ten wkład i zaangażowanie w każdą zabawę tez robi swoje . Ja nadaje moze 3 godziny czasem dobije do 4 ,ale daje z siebie ze 150% -ma być petarda.I zabawa jest petarda. Przez jakies 4 lata dzialalnosci na SU mialam moze z 5 zgloszen do moderacji ,ale to od jakichs oszolomow ,ktorzy mysleli ze im sie uda z czego ostatnie 2 w poprzednim miesiacu od kiedy SU ma schizy z obrazem .To nie jest tak ,że ja tego nie lubię i każde włożenie dildosa w piczkę robi mi jakąs krzywdę ,ale po pewym czasie człowiek jest troche jakby przesycony tym wszystkim . Dlatego jak czytam ,ze jestem nielojalna albo że wywalam jakieś brudy z sufitu na foro ,to mi się słabo robi .

Komin ,a ty no wiesz.... nerwowa i frustratka z natury jestem ,a ty mi to specjalnie takie docinki robisz :winkextra:
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:
Mam też takie poczucie może troche mylne , może troche przesadzone ,że jestem dla Was taką zimną wyrachowaną suka dla której liczy się tylko i wyłącznie żeton .

NIe mam pojęcia, pewnie nigdy u Ciebie na trans nie byłem więc nie nie ocenię, ale to chyba jest tak że jak dziewczyna się angażuję w pokaz to chyba ludzie to widzą, tak samo jak to że dla niektórych liczy się tylko żeton. Ciężko je też za to winić taka praca, nie można generalizować, tak samo nadających jak i oglądających.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Ja wiem, że SU to miejsce zarobku, jednak skupienie się tylko na tym i kolejnych privach nie jest dobrym podejściem.
Ja generalnie wolę zaglądać do dziewczyn, które przede wszystkim mają dobry kontakt z widzem (Niesforna/Obsesja albo chociażby Tojka lub Spinster), gdzie pokaz jest przy tym dodatkiem. Jak jest dobry kontakt i luźna atmosfera to i żetony łatwiej popłyną. Tak sądzę. Ważne to aby traktować jako zabawę a nie prace.
Awatar użytkownika
Fit455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: LetJuliett
Nick na ShowUp.tv: Fit455

nobody69 pisze:A może jeszcze lepiej by było, gdyby nadające faktycznie nadawały tylko wtedy, kiedy są do tego psychicznie gotowe? Jeśli któraś miała męczącego, wyczerpującego psychicznie priwa z frikiem, to niech sobie odpuści na resztę dnia i wróci, kiedy autentycznie będzie gotowa czerpać z tego radochę, zamiast udawać i robić z siebie męczennicę

Jasne. Ja od ponad tygodnia nie nadaję, bo z powodów osobistych nie mogłabym siedzieć i się uśmiechać. Co do radochy... Powiedzmy sobie szczerze - żadna kobieta (no chyba, że jest nimfomanką) nie ma ochoty na seks codziennie, przez cały dzień, w każdej pozycji i z każdym. Wiele Pań traktuje występy jako stałą i jedyną pracę, do której musi iść bo żeton musi się zgadzać. Smutne ale prawdziwe - większość dziewczyn przez większość czasu udaje radochę, tak samo jak orgazmy i zainteresowanie widzem, scaty, pissy, wytryski i palcowanie odbytu. Słyszałam od dziewczyn tyle sposobów na udawanie różnych rzeczy, że mogłabym napisać podręcznik żetoniarstwa. Może niech sobie nie odpuszczają tylko poćwiczą aktorstwo, żeby to udawanie było na tyle wiarygodne, że facet wyjdzie zadowolony ;)

tomoxx pisze:może być ciężko niektórym odróżnić detale, jeśli jakiś widz raz na trans wsadzi sobie kartofla w dupę i wysra frytki to ta u której zrobił to raz będzie uważała to za coś po czym łatwo łatwo pozna że to o nim, z drugiej strony jak taki gość będzie to powtarzał co dzień na privie to po jakimś czasie może mieć ona przekonanie że robi to wszędzie i to tak samo powszednie jak "dzień dobry"

Tak sobie myślę, że jak pan ma potrzebę wsadzić sobie coś w dupę to nie będzie czekał kilku godzin (albo dni) żeby zrobić to z konkretną modelką. Jestem świadoma, że moi "pomysłowi" widzowie odwiedzają inne dziewczyny, bardzo często moje koleżanki. No i może dla was wsadzanie sobie czegoś w pupę / odgrywanie perwersyjnych scenek to coś egzotycznego i niepowtarzalnego jak naleśniki z tyłka komina... ale my mamy takich panów kilkunastu tygodniowo, a czasami kilku dziennie. Mnie to już od dawna ani nie zadziwia ani nie robi wielkiego wrażenia. Więc z tym zdemaskowaniem nie przesadzajmy, zwłaszcza, że beznadzieja za wielu szczegółów nie opisała.

komin pisze:wyjebane mam ale lubie denerwowac beznadzieje ;) Dobrze sie wkreca ;)

Żeby tylko nie wkręciła się i nie uciekła z forum, bo z nią przynajmniej można czasem pogadać i lubię te nasze dyskusje (szczególnie jak się droczą z kominem). Temat był jednym z ciekawszych na tym forum i szkoda, że postanowiła przerwać zwierzenia.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 110 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Tez mam nadzieje ze nie ucieknie, chcociaz wiem ze juz te niecna probe podejmowala ;) malo Was babeczek na tym forum, szczegolnie takich bardziej wygadanych. Kominem to sie nie nalezy przejmowac bo lubi czasem delikatnie przytrolowac gdy mu sie nudzi ;) tym bardziej ze nasz VIP krul miesiaca Ruder a zarazem naczelny troll foro chwilowo zdezerterowal (oby chwilowo :scratch_one-s_head: ).
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Jakiego by kto nie miał o nadających czy oglądających zdania, to zdecydowanie dla dobra forum, poziomu i zróżnicowania źródeł obecność kobiet na forum które mają coś do powiedzenia i umieją się wysłowić jest wg mnie niezbędna.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 36 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

beznadzieja pisze:Ja nadaje moze 3 godziny czasem dobije do 4 ,ale daje z siebie ze 150% -ma być petarda.I zabawa jest petarda. Przez jakies 4 lata dzialalnosci na SU mialam moze z 5 zgloszen do moderacji ,ale to od jakichs oszolomow

Nie jesteśmy w stanie zweryfikować czy dajesz z siebie 150% itd ,bo nawet nie znamy twojego nicku z SU.
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv:

Już mi wystarczy wrażeń po tym jak mnie tu oceniacie co wypisuje :D wystarczy mi rowniez ,ze podczas transmisji jestem też oceniana przez widza :D serio ,dosyć tego oceniania -chce moc sobie popierdzielić głupoty na foro tak samo jak wy skrywając się tylko pod jakimś "nickiem " bez twarzy .

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Weryfikator się znalazł od 7 boleści. To może wy podajcie nicki swoje wraz ze screenami historii zakupu żetonów, żebyśmy wiedziały czy serio takie z Was pany czy tylko anonimowo kozaczyć i wyśmiewać potraficie :girl_haha:
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Dobrze prawisz biustwo :heart:
blacklayers
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 12 razy
Twoja ulubienica z SU: imagine_cherry
Nick na ShowUp.tv: _CuteLady_

Biustwo pisze:Weryfikator się znalazł od 7 boleści. To może wy podajcie nicki swoje wraz ze screenami historii zakupu żetonów, żebyśmy wiedziały czy serio takie z Was pany czy tylko anonimowo kozaczyć i wyśmiewać potraficie :girl_haha:

Moje dane, twarz, adres i w sumie co tam tylko można sobie zażyczyć od dawna, dawna lata już po SU, rownież większość "stałych bywalców" foro jest mniej lub bardziej znana "prywatnie", albo przynajmniej zweryfikowana pod kątem prawdomówności, choć wraz z przenoszeniem dyskusji z czata do wątków i pustoszeniem tego pierwszego ta tradycja rzeczywiście wymiera i pojawia się coraz więcej złośliwych trolli.

oczywiście nikogo do niczego nie nawiam...to ja mam po prostu do tego stopnia wyjebane na internety i kto mnie tu ocenia:P
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

Dzien dobry
ja jako poczatkujaca transmitujaca chciałbym sie podzielic tu swoimi spostrzezeniami
Ilość transmisji - kurwa panie z 8 albo i 10
Ilość tansmisji bez środków psychoaktwynych - 0,7 (bo od trochę dalej niż od środka se juz jarałem ciut)
Ilość privów - 1
No więc najlepiej mi sie nadawało jak byłem najebany, heh....
Wszystko mi sie podobało - prawie, ale widocznie nie do konca
bo pozniej zauażyłem że mam trzech zabanowanych, których odbanowywałem - ale to już w stanie pomroczności jasnej musiałem być -przy banowaniu ofkors
Musieli strasznie pierdolić
Po trawie to słabo, bo trawa mnie relaksuje i pomnikuje, a ja jestem z tych co lubią niestety speedy
Priva miałem jednego - 30 minut ze Słodką - byo to 30 minut lamentu i wysłuchiwania, że jestem równiez odpowiedzialny za głód w republikach Śodkowo-Afrykańskich, palec cukrzyka u ludzi, rozrost Barszczu Sosnowskiego i reklamy operatorów telefonii komórkowej.
Było całkiem miło.
Pojawia sie całą grupa ludzi, którzy pytaja się mnie jak to byc jest zulem, abnegatem, kurwą, debilem, czemu mieszkam pod mostem i pije dykte oraz kiedy zarucham i czy ruchałem...
generalnie nie wiem co im odpowiedzieć, zwłaszcza na trzeźwo.
Robiłbym częściej transmisje, ale.... hehe nie chce mi się i faktycznie trzeba miec nastrój do tego
a tak to spoko jest - wszystko co zarobiłem przejebałem solennie na rózne rzeczy i nie były to pączki a zwłaszcza końskie, ani produkty Okręgowych Spółdzielni Mleczarskich.
Darz Bór
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Przygotuj się na lincz, bo wyjawiles świętą tajemnicę priva :D

Trzeba mieć nastrój zdecydowanie i pozytywną energię , niekiedy jednak czas między "ładowaniem baterii " a potrzebą zarobkową jest za krótki.

Trzeba bylo coś wpłacić na stowarzyszenie glodujacych modelek :P

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Czemu takie transmisje mnie zawsze omijają? :to_take_umbrage:
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Biustwo pisze:Weryfikator się znalazł od 7 boleści. To może wy podajcie nicki swoje wraz ze screenami historii zakupu żetonów, żebyśmy wiedziały czy serio takie z Was pany czy tylko anonimowo kozaczyć i wyśmiewać potraficie :girl_haha:

Kurwo będę weryfikował jak będę chciał i kogo chce nie zabronisz mi tego żyjemy w kraju demokratycznym i każdy może wyrazić swoje zdanie :fuckoff0: wiem,że tęsknisz za cenzurą jaka była za rządów PO,że za słowa : " Donald matole twój rząd obalą kibole ' dostawało się grzywny lub cieszysz się,że niedługo będzie wprowadzona cenzura internetu ACTA2 dzięki głosom POjebańców.
Ciebie weryfikuje jako materialistkę, która ocenia wszystkich poprzez pryzmat ilości żetonów, wszędzie musisz wtrącić swoje 3 grosze i wszystko wiesz najlepiej.
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

A owszem. Jestem cyber kurwą, brzydką i przemądrzała, żetoniarą, materialistką i niestety.... zazwyczaj wiem najlepiej. W dodatku jestem gruba, po 30tce i dostaje hajsy za nic. Ludzi to pewnie wkurza, ale mam wyjebane na to. Żyję w pełnej świadomości wyżej wymienionych faktów i dobrze mi z tym.

Co do tej demokracji mam czasem watpliwości, ale wchodzę tu gadać o dupie i pożartować, nie dyskutować o polityce czy religii.

I jeszcze jedno. Poprzedni wpis (podobnie jak ten) był napisany żartem. Ale jak Ci ulżyło bo nazwałeś mnie kurwą to na zdrowie ;)

Pozdrawiam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Eno Papaj... po co tak ostro, akurat Biustwo jak i Beznadzieja bardzo ciekawie postują, więc bez zbędnych napięć...
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Napisałem tylko oczywistą oczywistość rozbiera się przed wszystkimi za kasę, czyli e-kurwa, która uprawia wirtualną prostytucje.
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

A woda jest mokra, a słoneczko żółte i gorące.
Nie oczekujcie jakiejś wyjątkowej elokwencji od kogoś, kto potrafił się pruć o kilka przegranych żetonów w typerze.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

Jako ta, co wie zawsze lepiej, uszczypliwie napiszę (bo muszę przecież wszędzie wsadzić swoje 3 grosze), że panie rozbierające się za kasę, to STRIPTIZERKI. Panie KURWY, podobnie jak ja, oferują trochę wiecęj atrakcji i mają szerszy wachlarz uslug. Nie mam problemu z tym, że ktoś mnie nazywa kurwą jeśli to dla niego synonim prostytutki. Chociaż nadal uważam, że kurwa to charakter, prostytutka to zawód. I wtedy to określenie do mnie nie pasuje. Nikomu krzywdy nie robię, wręcz przeciwnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

PoprzedniaNastępna