wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Zarabia dobrze, zainwestuje :D rozpierdoliles moje serce ze smiechu :D Tyle ode mnie ;D, wiesz co jest zabawne tak serio ? jak tak policzyc tych wszystkich zakochancow to sie okazuje ze zapierdalaja na cipe z internetow :D Gdzie kurwa granice co mozna a czego sie nie powinno robic ? Dzis mamy 3 zakochancow, 2 ktorzy zarobia ciut wiecej jak srednia i jednego co ma kase raz na miesiac. Wszyscy rownie spierdoleni :D. Kto ogarna wie o czym mowa ... Smiech i grzech,tyle ode mnie :p :cool3:

ps, jak ktorys z was uwaza ze udzo zarabia to moze sie wykaze ile REALNIE ZARABIA ? czemu odnosze wrazenie ze cala trojka to jest max na glowe bez HRC z max te 60-80 k euro rocznie BRUTTO ? Serio nie zal oddawac wiekszosci pieniedzy na cipe ktora ma was kolokwianie w glebokiej pizdzie ? HRC nie jest brany pod uwage bo taka pizda na miesiecznie waciki :D. Miekkie kundle ogarnijncie sie bo serio szkoda waszych wysilokow, urwa to urwa i tyle w temacie .....

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
RelaxNaSu

Hehe no również wtrące się w ten off-top...Bez obrazy bo nie znam Cię psycho, ale zawsze bawią mnie tego typu komentarze, jakby pomnażanie pieniędzy i inwestowanie to była taka prosta sprawa. Zwykle piszą je osoby, które z większą ilością gotówki nigdy nie miały do czynienia i spodziewają się, że ten magiczny los na loterii, albo spadek po wujku z USA rozwiąże ich problemy. Faktem jest, że kłopty sprawia samo utrzymanie większej ilości kapitału, a pomnożenie to już zupełnie inny level - stąd też częste bankructwa wśród sportowców, wygranych w lotto czy którkoterminowych celebrytów. Właściwie rozchodzi się wszystko o ten "jakiś biznes" i tu już trzeba ruszyć główką, bo zgromadzenie odpowiedniego kapitału jest w zasięgu ręki każdego przeciętnego mirka na etacie, ponieważ istnieją instytucje gotowe zainwestować w ten "jakiś biznes" dlatego jest to tak rzadkie, a zarazem w cenie. Jeżeli z małych pieniędzy własną przedsiębiorczością nie jesteś w stanie zrobić trochę większych to i z dużych nie zrobisz wielkich. Druga sprawa to SU nie jest środowiskiem, które kształtuje umiejętności finansowe, które są skillem jak każdym innym w życiu, czego dowodem są wpisy pań, którym opoźnienie w wypłatach jest w stanie wypierdolić życie do góry nogami. Ciagłość łatwych pieniędzy deprawuje, rozleniwia i uwstecznia. Naprawdę przykłady rozjebanych spadków czy wygranych w lotto możnaby mnożyć w nieskończoność i też wydawałoby się, iż mogli oni jedynie "zainwestować i otworzyć jakiś biznes". Na zakończenie to przypomnę znany banał, iż bez pracy nie ma kołaczy, termin ważności camgirl to dość krótki okres i warto zabezpieczać się na różne sytuacje życiowe.
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

tak samo jak ktoś wspomniał wcześniej nie otworzy franczyzy McDonalda , KFC itp, pomijam już jak to jest technicznie trudne do ogarnięcia i ile wymaga milionów na start (własnych nie kredytu), i mimo to więcej jest chętnych na te franczyzy niż otwartych lokali.
Rentierką nie zostanie , od 5 milionów podobno się to opłaca ale to i tak ryzykowne, bo jak spadnie wartość złotego to się człowiek może obudzić w czarnej dupie.

Smutna prawda jest taka że 99,9% nadających na SU na wygodne życie nie zarobi, owszem te z topu korzystając z 3-5 lat fejmu może zarobią na mieszkania itp jak będą bardzo obrotne, ale potem i tak będą musiały pójść do pracy. A
ew znaleźć bogatego sponsora, ale Ci naprawdę bogaci to w takich laskach mogą przebierać i to nie tych z SU
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Ocho !!!
Nie ma kogo kąsać (Pieski i Diva milczą) to sfora dopadła Robinka.
Ja pierdu, Robinek teraz Ty będziesz pożywką dla planktonu.
Współczuję

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Hattrick
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Abotojedna
Nick na ShowUp.tv:

tomoxx pisze:tak samo jak ktoś wspomniał wcześniej nie otworzy franczyzy McDonalda , KFC itp, pomijam już jak to jest technicznie trudne do ogarnięcia i ile wymaga milionów na start (własnych nie kredytu), i mimo to więcej jest chętnych na te franczyzy niż otwartych lokali.
Rentierką nie zostanie , od 5 milionów podobno się to opłaca ale to i tak ryzykowne, bo jak spadnie wartość złotego to się człowiek może obudzić w czarnej dupie.

Smutna prawda jest taka że 99,9% nadających na SU na wygodne życie nie zarobi, owszem te z topu korzystając z 3-5 lat fejmu może zarobią na mieszkania itp jak będą bardzo obrotne, ale potem i tak będą musiały pójść do pracy. A
ew znaleźć bogatego sponsora, ale Ci naprawdę bogaci to w takich laskach mogą przebierać i to nie tych z SU
na dzis otworzenie fanczyzny z MC to jakies 1,2 M pln czyli jakies 280k euro czyli zaden szal ( mniej wiecej tyle kosztuje lapsza fura ), problem w tym ze abys dostal te fanczyzne to musisz pojebac jak parobek minimum ROK w mc od zamiataia smieci , mycia okien az cie ogarna na kerownika . kto przezyl temat wie o czym mowa. W sumie dobre MC w dobrym punkcie po odliczenich i minusach daje w miare niezly dochod liczac w %. Powiedzmy ze jak masz ogarniete to takie mc w ktorym trzeba sie wysrac na dzien dobry 1,2 m pln na start i NIC nie jest TWOJE przyniesie ci realne z okolo 40-60 k pln miesiecznie na czysto .. DUZO , malo ? raczej srednio . Dramatu nie ma ale szalu tez nie ma, kto ogarnia temat wie o czym mowa. Prolblem w tym ze latwo otworzyc i umoczyc bo tak sie przewaznie
dzieje, problem w tym zeby to ogarnac i co realnie miec, SU jest proste, zero podatkow, zero emisji, zero problemow, jak mawiajapizdeczki majc pana pisze ze ogarnia toi jest fajnie to ja smiechem zabic :D. tutaj praktycznie zadna cipka nie placi bo czuje sie bezkarrna i jedyne co pisza ze placa to pierdy pisza ze placa :D. Tak to realnie wyglada .. Zadna z tych cip nawet nie poczula oddechu US na karku bo inaczej by spiewala ... jak tak czytam to kurwa smiech i grzech... ja pierdole ....
RelaxNaSu

tomoxx pisze:
Inna sprawa że to jak Robinek zaczął po wszystkich w ostatnich postach napierdalać było słabe, ja Cię (bo to raczej Ty , chyba że ktoś miał taki sam nick lata temu) kojarzę jak normalnie gadałeś u takiej nierozbieralnej co miała nick Kobietkaa i 2 króliki.

Tak zgadza się to byłem ja a z Kobietkaa miałem jeszcze kontakt przez jakiś czas po odejściu z SU (poszła do pracy).

Przepraszam, ze się unoszę, ale jak słyszę to pierdolenie ludzi co to nawet kilku stron nie czytali,
a o tym co było 5 lat temu bladego pojęcia nie mają, a mądrzą się jak by tam wtedy byli!

Hattrick pisze:Ocho !!!
Nie ma kogo kąsać (Pieski i Diva milczą) to sfora dopadła Robinka.
Ja pierdu, Robinek teraz Ty będziesz pożywką dla planktonu.
Współczuję

Pewnie tak, tylko jebie mnie to jak komuś sprawia pisanie niepotwierdzonych NEWsów to śmiało.

beznadzieja pisze:Robinek jak zwykle zresztą pojechał po Pauli ,ale tak -ja mam wypierdalac z tematu , komin ma wypierdalac z tematu ,
od_taaki ma wypierdalac-genaralnie każdy kto ma inne zadanie ma wypierdalac.... to z kim ty chcesz gadac Robinek ?

Nie pojechał tylko napisałem prawdę, laska sklecić zdania nie potrafi,
robi błąd za błędem (w pisowni) a aspiruje na studia... proszę trochę poważniejsi bądźcie!

A za to "wypierdalanie" to przepraszam uniosłem się.
Że zacytuję: "Nic nie pamiętam pijany byłem" :-P

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Na palcach jednej reki mozna policzyc takie ktore pieniadze zarobione na SU zainwestowaly w jakis biznes. Pewnie jeszcze kilka sie znajdzie ktore za kase z SU kupily cos grubszego typu mieszkanie. Dla wielu to zapewne tylko robota na przetrwanie podczas studiow czy szukania lepszej normalnej pracy. Cala reszta tak naprawde zarabia tyle zeby przezyc, wydaja na biezaco.
Paula to jeszcze inna bajka... jakims cudem nabyla umiejetnosc opetywania ulungow i calkiem niezle jej sie powodzilo/powodzi. Zaraz mi Robinek powie ze chuja wiem i sie odzywam ale zabawie sie we wrozbite Macieja i pozgaduje. Strzelam wiec ze Paula ma oszczednosci (jesli wogole) ktore max pozwola jej przezyc gora dwa-trzy miechy. Dlatego czasem jak trzeba nagle polatac budzet to odwala dramy zeby mocniej wydoic Januszkow. Niestety chyba zawiesila sie w matriksie i zyje w przekonaniu ze jeszcze ma dlugi termin przydatnosci do spozycia a tymczasem konkurencyjne produkty pojawiaja sie na rynku i podbieraja klientow.
Wyksztalcenia zero, o pomyslach na przyszlosc tez jakos nie slychac... Noooo cos tam bylo o znalezieniu sponsora, tylko ze tu znow termin przydatnosci sie klania i jeszcze podaz wieksza niz popyt co czesto konczy sie tym ze taki "sponsor" posponsoruje przez miesiac i kaze wypierdalac, zycie. Ja tam jej zle nie zycze, bo nic mi nie zrobila, ale szczerze jakos czarno widze jej przyszlosc. Jedyna nadzieja w tym ze Paula faktycznie ma jakas magiczna umiejetnosc omotania nadzianych frajerow i jakiegos sobie w koncu omota na stale. Ja tej magii nigdy nie dostrzeglem ale taki Spikel widzi, wiec moze moze...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

maq pisze:Hehe no również wtrące się w ten off-top

tzw. zabezpieczanie się na starość jest fajne i rozsądne, ale też trochę ryzykowne, bo nigdy nie wiadomo, czy gratyfikacja okaże się odwleczona czy utracona. jeżeli możesz mniej lub bardziej optymistycznie założyć, że dożyjesz momentu zbierania żniw, to spoko - zamieniasz brak przyjemności teraz na przyjemność potem. ale co, jeżeli masz uzasadnione podejrzenie, że zaraz zza rogu wyłoni się demoniczny stalker w czarnym kapturze? i nie wiadomo jak sprawy się potoczą. jeżeli potoczą się źle, to gratyfikacja nie będzie odwleczona, ale na zawsze utracona. czyli zamienisz <zawsze coś> [np. przyjemność ze zrobienia zakupów] na okrągłe zero - kiepski interes. natomiast za życie wg doktryny yolo trzeba oczywiście zapłacić niepewnością, brakiem poczucia bezpieczeństwa.

trzeba pamiętać, że p. Paulina na co dzień musi zmagać się z dylematami, od których eksplodowałaby niejedna wąsata głowa (i tak offtop, syn marnotrawny, powrócił na matczyne łono)
Awatar użytkownika
wielkanoc
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Nick na ShowUp.tv:

hardziu, paskudo o ryju koszmarnie niewyględnym.... :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Obrazek

APORT!!!!! :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: jest:)
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

Robinek pisz dalej przynajmniej cos ciekawego zawsze wrzucisz albo napiszesz. A wy nie pierdolcie jakie to laski z SU sa biedne i bez przyszlosci bo przecietniary bez spotykania wyciagaja srednio 10 tys na miesiac co innego takie jak paula ktora nie jest zbyt ogarnieta i kase przepierdala na paznokcie albo wynajem idt paula i jej podobne daleko nie zajda bardziej ogarniete calkiem fajnie sobie zyja z SU
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: nick.
Nick na ShowUp.tv:

Awatar użytkownika
Mietek80
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Nick na ShowUp.tv:

RelaxNaSu pisze:na dzis otworzenie fanczyzny z MC to jakies 1,2 M pln czyli jakies 280k euro czyli zaden szal ( mniej wiecej tyle kosztuje lapsza fura ), problem w tym ze abys dostal te fanczyzne to musisz pojebac jak parobek minimum ROK w mc od zamiataia smieci , mycia okien az cie ogarna na kerownika . kto przezyl temat wie o czym mowa. W sumie dobre MC w dobrym punkcie po odliczenich i minusach daje w miare niezly dochod liczac w %.

Z tym MC to nie do końca tak, na dziś musisz mieć 4 miliony te 1,5 to musisz mieć swoje reszta może być z kredytu (wcześniej całość musiała być `Twoja), przechodzisz szkolenie ale nie jest tak że się tam rok pracuje, umowa jest na 20 lat, ale nie wystarczą pieniądze bo wszysktie MC donaldy są ich, oni Ci za te 4 miliony pozwalają przez 20 lat prowadzić swój lokal w swoim miejscu (sami je wybierają nawet Ty tego nie proponujesz) do tego płacisz za pracowników i towar jaki przychodzi. Inna sprawa że jak ktoś pierwszy raz taką franczyzę chce kupić to dostaje do prowadzenia już działający lokal żeby miał łatwiej, i po 20 latach w większości przypadków Ci dziękują. zresztą tu masz link (taki off top na rozluźnienie)

https://mcdonalds.pl/o-mcdonalds/franczyza#!finanse
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Oj tam, oj tam
Paula bier dotacje
Ponoć jesteś z małej miejscowości
Znajdz zatem odpowiednią Lokalną Gupę Działania (LGD) dla niej
są bezzwrotne dotacje do nawet 200 tys zł (nawet 100 proc.), ktoś Ci za cash napisze wniosek i biznesplan z kosztorysem.. odradzam jednak korrzystac z darmowych usług zakochanców :D
nie tak, ze se mozna przejebac te $, bo tak to nie ma, za to są paragafy.
ale można zacząć z czymś
co do dziewczyn - no to wiadomo, ze wiekszosc idzie w szeroka pojetą kosmetykę, no ale tego jest w chuj
co do ciuchów z importu, italiano, z netów, tego tez w chuj - atutem Pauli jest to, ze sobie moze fotki swoje stawiac w ciuchach i to promowac do sprzedazy czy na fb czy w na swoje stronie w adwords - a włąsne fotki dziewczyny na której ciuchy leżą ok to juz sporo - ale ciuchy to ciężki rynek
Zresztą co do pomysłu - proszę zapoznac sie z tekstem Maq - tam wszystko jest ładnie wyklarowane
Co do franczyzy na maca - heh -
co do inwestycji w papiery wartosciowe - bardzo dobrze, w długim terminie akcje zawsze na proposie, ale w długim terminie bedziemy wszyscy martwi
Do widzenia.
P S To zajebiste tak doradzac komus w necie w temacie jego przyszłości..hehehehehehehe, co za emocje...lol
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

wary se napompowala i zrobila brwi :lol: brwi jeszcze spoko ale wary.... :lol: :lol:

Paula opowiada o swojej porysowanej alficzce, po czym koles pyta czy ma AC i ze fajny ma ten FLAT...
na co Paula: to nie fiat debilu :lol: :lol: :lol:

Flat to mieszkanie po angielsku Paula, skorzystaj z tego kursu od spikela :D

Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

Wary-obciągary.
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: SU
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms

No cóż to już ten wiek,
próchno sypać się zaczyna,
termin przydatności do spożycia mija
więc trzeba przeprowadzić renowację :laughingnew:

Konserwator zabytków daje jeszcze radę :haha:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

No to Paula olała opinie forumowych ekspertow oraz inwestycje we franszyze Maka. Zgodnie z najnowszymi trendami "najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie" zainwestowala w pernamentny brwi i paraliz ust. Klienci beda zachwyceni, dobry ruch, ciekawe jaka bedzia stopa zwrotu z inwestycji.

Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

oj tam oj tam przestańcie , żadne wary obciągary- naturalnie Paula ma raczej wąskie usta więc taki lift jest na plus . Ja mam naturalne chyba 2x wieksze i musze z tym zyc ;P Brwi też ma zrobione " świeżaki " ,ale jakby ma jakiś botox w okolicach brwi wstrzyknięty (nad okiem ) bo ta strefa jest kompletnie nieruchoma, jakby po botoxie :P
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 121 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv: