wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

SU to chyba już od dawna jest jest jej nałóg.
Wahania to może mieć kurs dolara, u niej między jednym a drugim zachowaniem to jest przepaść.

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Laski tak samo uzależnione od SU jak i my przecież :biggrin: No nie?

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Twoja ulubienica z SU: jonannnn
Nick na ShowUp.tv:

a jak uczelnia się podoba? dużo nauki?
Awatar użytkownika
ameba
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv:

ameba pisze:a jak uczelnia się podoba? dużo nauki?

:laughingnew:

Lider napiwków :HardRockCaffe666 835 to już renta przyszła?

HardRockCaffe666VIP: ale milutko ze tutaj zawitalas!
HardRockCaffe666VIP: bo zaczynalem juz troche teskniic!
HardRockCaffe666VIP: jutro tez bedziesz mila ladny dzionek

Miłość kwitnie... :rofl:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

PAULA... WALCZYMY O TE KILKA GODZIN SZCZĘŚCIA DLA HARDA..... NIE PODDAJEMY SIĘ

https://blogsu.org/showup-tv-erodate-pl-roksa-pl/

Obrazek
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 185 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

To już Hard jest znowu w kręgu zaufania, myślałem że tylko pozwala mu tam pisać i dawać żetony i a i tak go zlewa?
Ja bym uderzył do blodi22 w sprawie Harda, myślę że się na 95% zgodzi jak usłyszy słowa "tysiąc" i "zarobić" nie wiem czy wyjedzie do spa? chyba że z dzieckiem, a i dużo nie trzeba będzie tłumaczyć, sprawia wrażenie takiej że jak powiesz jeszcze 8000 żetonów , to już ta część mózgu odpowiedzialna za myślenie się wyłączy (skromna ta część swoją drogą) i mógłbyś jej czytać obrazkową instrukcję składania szafki z IKEA a i tak się zgodzi :)
ew uderzyć w kategorie wagową 50+, tylko żę wtedy Hard odmowi bo on jako stary erotoman musi mieć kogoś wyglądającego jak studentka, albo po prostu prawdziwą dziwkę.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

nikt tam nie chce mieszkać, fakt wyremontowali kilkanaście kamienic, ale w większości to były komunalne lokale, tam dalej mieszka bieda i patologia, a jej mieszkanie wygląda na odremontowaną kamienice.

W kamienicy nie mieszka. Mieszka w jednej z droższych inwestycji jakie powstały w Łodzi, a co za tym idzie za sąsiadów nie ma biedoty.

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: SU
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms

HenryChinaski1 pisze:Wtedy, Henry nie waha się iść do kiosku Ruchu i zamiast kupić w Lidelu, dwa plastikowe Argusy Mocne w butelce jednolitrowej, inwestuje w starter telefonii komórkowej. Rejestruje go nawet na paszport ze swojej ojczyzny – MUNGOLII.

Henryku!!!!, bardzo interesujący fragment. powinniśmy się przy nim zatrzymać na chwilę i sobie zadać pytanie dlaczego my tak usilnie się staramy zachować anonimowość - czy to nie dlatego, że po prostu wstydzimy się tego, co tu robimy i nie chcemy, żeby nasza rodzina, znajomi, sąsiedzi, koleżanki i koledzy z pracy się o tym dowiedzieli, bo mamy przeczucie, że to by źle wpłynęło na ich postrzeganie nas????
z jednej strony byłoby w pełni zrozumiałe, gdybyśmy chcieli uniknąć wyśmiewania nas przy porannej kawce i uchodzenia w świadomości ludzi za mentalnych gimbów. z drugiej strony, jeżeli już coś robimy, to powinniśmy mieć odwagę do wzięcia za to odpowiedzialności. gdybyśmy nie mieli się czego wstydzić, to wydzwanialibyśmy do pań prostytutek z naszych własnych numerów telefonów, z balkonów naszych mieszkań i przeprowadzalibyśmy rozmowy naszymi głosami donośnymi, w których pobrzmiewałaby duma. życie pokazało jednak, że jest inaczej.
Awatar użytkownika
wielkanoc
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Nick na ShowUp.tv:

HenryChinaski1 pisze:PAULA... WALCZYMY O TE KILKA GODZIN SZCZĘŚCIA DLA HARDA..... NIE PODDAJEMY SIĘ

https://blogsu.org/showup-tv-erodate-pl-roksa-pl/

[ Obrazek ]

Nominuję rafatusa :good3: ! Nie od dziś wiadomo, że kmiotka kręcą 2 fronty. Transmisja z równie prawdziwym męskim mężczyzną :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: jak on z pewnością sprawi mu porównywalnie miłe doznania. Zwłaszcza, że przedstawiają ten sam poziom(tak, to był ogromny komplement w stronę hardzia :mrgreen: ). Złapią wspólny język bez problemu :ok: , zarówno dosłownie, jak i w przenośni :girl_haha: :heart:
Osobiście oglądał nie będę, albowiem mam słaby żołądek gdy tylko pojawi się fejsik hardzia z frisbee w ryjku, ale uważam, że obaj byliby w stanie zrobić porządną patotransmisje :yes4: . Do tego żetonki wpadną i nie będzie musiał żebrać o parę groszy u swoich wrogów :mrgreen:

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: SlodkooGorzkaa
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

Odpowiadam użytkownikowi Wielkanoc
Ja akurat mam trochę wyjebane.. bo jestem aspoleczny i pracuje i żyje sam.. ale nie chcę, żeby mi dziwki dzwonily na główny fon. ... zwłaszcza że mogłoby coś pójść nie pp myśli Pani. .dam pierwszy z brzegu przyklad.. Np showup by ją zbanowal z zetonami podczas tej transmisji bo np by po pijaku rozdawala namiary do siebie. i do kogo by wydzwaniala wówczas z pretensjami? Juz nie wspominając o tym, że Slodka by chciala od niej kupi c moj numer za 10 tys zetonów... hehe
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

użytkowniku Henryku, oddzielenie życia prywatnego od zawodowego to jedno, ale co by ludzie powiedzieli, gdyby się dowiedzieli, że próbujesz zorganizować freakshow z człowiekiem niespełna rozumu w roli głównej, którego naczelną atrakcją ma być jego niezręczność w kontaktach z płcią przeciwną? i jeszcze tak się do tego zabierasz, że dzwonisz do prostytutek z roksy. myślę, że wołałbyś się tym nie chwalić, bo nikt nie jest taki do konca aspołeczny.

chodziło mi też o dyskretne pokazanie palcem tajemniczego sponsora całego tego forum, którym okazuje się być anonimowość. ilu z nas napisałoby tu cokolwiek, gdyby istniał wymóg podpisywania się prawdziwymi danymi pod tą naszą stalkerską zawziętością, prymitywnymi wyzwiskami i analizami w większości wziętymi z dupy? :) :) :)
Awatar użytkownika
wielkanoc
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Nick na ShowUp.tv:

Użytkowniku Wielkanoc..
Co by ludzie powiedzieli?
odpowiem starym żydowskim żydoretoryzmem
Jeden rabin powie tak, a drugi rabin powie inaczej

Ludzie mają prawo gadac co im ślina na język przyniesie i ilu ludzi tyle opinii by było na ten temat
A czy ja się przejmuje ludzkimi opiniami?
Czasem tak, a czasem nie..
hehe
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

Szerlok Holms pisze:W kamienicy nie mieszka. Mieszka w jednej z droższych inwestycji jakie powstały w Łodzi, a co za tym idzie za sąsiadów nie ma biedoty.

to i tak pewnie żadna wielka inwestycja w porównaniu do Gdańska, Sopotu, Wrocławia, Poznania czy Warszawa, myślę że coś ok 5-6 tyś za metr to max (średnio oczywiście, wiadomo że apartamenty dwupoziomowe z tarasami itp, to w Lodzi mogą pewnie i 8 tyś kosztować)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

tomoxx pisze:
Szerlok Holms pisze:W kamienicy nie mieszka. Mieszka w jednej z droższych inwestycji jakie powstały w Łodzi, a co za tym idzie za sąsiadów nie ma biedoty.

to i tak pewnie żadna wielka inwestycja w porównaniu do Gdańska, Sopotu, Wrocławia, Poznania czy Warszawa, myślę że coś ok 5-6 tyś za metr to max (średnio oczywiście, wiadomo że apartamenty dwupoziomowe z tarasami itp, to w Lodzi mogą pewnie i 8 tyś kosztować)

Nawet sie kiedys tymi loftami interesowalem, kolo 6 tys lataly czyli raczej cena za jaka w pozostalych duzych miastach kupuje sie metr miejsca garazowego w piwnicy.
Nieglupie te lofty, chociaz jak sie blizej przyjrzec to ten "drugi poziom" taki ze praktycznie napierdalasz glowa w sufit co widac w sypialni Pauli, no i balkonow nima...albo przynajmniej niebylo w tych co zostaly do sprzedazy gdy sie temu przygladalem.
Btw, Paula chyba wynajmuje a nie kupila...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 244 razy
Podziękowano mu: 354 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

łódx się bardzo ładnie rozwija i robi sie naprawde fajnym miastem
Jezeli Paula kupiła tam gdzie mysle i kupiła w dodatku od syndyka, bo tamta spółka upadła - to kupiła pewnie po fajnej cenie i prawdopodobnie jest juz z tym loftem całkiem do przodu
Te lofty latały nawet po 10.. pozniej po 6
syndyk bujał niektóre nawet po 2,5 w tzw dołku
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

Ona wynajmuje. Na początku jak się tam przeprowadziła to na transmisji ludzie pytali ile płaci i powiedziała, że płaci niewygórowaną cenę jak za taki apartament i z tego co pamiętam padła z jej ust kwota 2700-2800 zł.
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: SU
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms

tak, mówiła, że za 3 koła wynajmuje

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv:

Nadeszła wiekopomna chwila! hardziu kmiotek się wreszcie przyznał, że jest PRZEGRYWEM :laughingnew: "KAWALEREM BEZ PERSPEKTYW"

hardziu prosił mnie o żart, a że mam dobre serce to.. :mrgreen:

goldie pisze:to dla przypomnienia wklejam jak wygląda prawdziwy głupek

[ Obrazek ]

75letni niedorozwinięty przygłup z frisbee w japie :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Dobry żart? :lol2: :haha: :rofl: :taunt.: :laugh3: :laughingnew: :yu: :yes2: :dance3: :dance4: :yahoo:

Bo według mnie wyborny. Czuję, że będę ci go opowiadał bardzo często, a i tak się nie znudzi :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Ku.wa no spójrz na to swoje paskudne ryło, frisbee i pozę proszącego kundla HAHAHAHAHAHAHA
Spróbuj się nie zaśmiać :dance3: :yahoo: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Ja nie potrafię !!!! :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: SlodkooGorzkaa
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 108 razy
Podziękowano mu: 132 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

BATMANmkr90 pisze:Nadeszła wiekopomna chwila! hardziu kmiotek się wreszcie przyznał, że jest PRZEGRYWEM :laughingnew: "KAWALEREM BEZ PERSPEKTYW"

hardziu prosił mnie o żart, a że mam dobre serce to.. :mrgreen:

goldie pisze:to dla przypomnienia wklejam jak wygląda prawdziwy głupek

[ Obrazek ]

75letni niedorozwinięty przygłup z frisbee w japie :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Dobry żart? :lol2: :haha: :rofl: :taunt.: :laugh3: :laughingnew: :yu: :yes2: :dance3: :dance4: :yahoo:

Bo według mnie wyborny. Czuję, że będę ci go opowiadał bardzo często, a i tak się nie znudzi :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Ku.wa no spójrz na to swoje paskudne ryło, frisbee i pozę proszącego kundla HAHAHAHAHAHAHA
Spróbuj się nie zaśmiać :dance3: :yahoo: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Ja nie potrafię !!!! :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Po jakiego *uja przyłazisz tu ze swoimi wypocinami?
Mało Ci burdelu u Wydziarane jeszcze tutaj musisz nabazgrać?
Pisałeś wiele razy o Hardzie, że prowokuje...
A jak nazwać to co Ty teraz odpierdalasz?
Jak tak bardzo potrzebujesz napierdalanki na słowa z Hardem to wypad na PW...
I te tysiące emotikonów.... Ja jebie, ile Ty masz lat?
Wytykasz Hardowi, a sam zachowujesz się jeszcze gorzej.... OGARNIJ SIĘ!

P.S. Jak Ci się nudzi to sobie strzep albo przytrzaśnij drzwiami - od razu będziesz miał zajęcie!
Awatar użytkownika
wrednaPaula
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv: NajbrzydszaWeWsi

PoprzedniaNastępna